Haarmode Theo Robert is een kapsalon van deze tijd Bij John Moen staat deskundigheid en service bovenaan Menu voor de maand oktober 55 Waarborg voor oogzorg Nieuwste trends Kwaliteitsproducten Eerlijk advies Echte service Alle topmerken oos t Voor uw monturen/zonnebrillen en contactlenzen, het juiste adres fiOogMerk Koude soufflé van gerookte zalm, mousse van gerookte paling met basilicumdressing en zalmkaviaar r"'" Ossenstaartbouillon met verse tuinkruiden, fijne groenten en madeira Sèfeo Combinatie van jonge wilde eend en jonge wilde duif met een kardemonsaus en paddestoelenragoüt Taart van chocolade met geconfijte ananas, mango-ijs en kokossaus Restaurant De Loocatie is geopend voor lunch (woensdag tot en met vrijdag van 12.00 tot 14.00 uur] en diner (van woensdag tot en met zondag vanaf 17.30 uur). Maandag en dinsdag gesloten De Loocatie is beide kerstdagen geopend. Voor reserveringen tel. 072-5333352, telefax 072-5339348. 7 THEO ROBERT Kennemerstraatweg 123 HEILOO- 072 5331843 Als Oogmerk-opticien moet je specialist zijn. Dat houdt in gespecialiseerd zijn in deskundigheid en service, maar ook up H to date blijven aangaande nieuwe technieken op het gebied van glas en op het gebied van de contactlens. En verder moet een Oogmerk-opticien ook een specialist zijn wat de modedetails betreft van de brilmonturen. John Moen opticien is ook een register optometrist. Dat houdt in dat u, door middel van de nieuwste apparatuur, een uitgebreide oogmeting kunt laten verrichten, gevolgd door een oogdrukmeting. John Moen opticien is gevestigd zowel in Heiloo als in Castricum. In beide zaken zijn contactlensspecialis ten aanwezig. Voor een kwaliteitsprodukt is bij John Moen' geen enkele moeite teveel. Het bezoeken van (inter)nationale congressen, beurzen en seminars vindt John Moen dan ook een vereiste om een deskundig advies te blijven geven. Natuurlijk mogen we de service niet vergeten. Door een persoonlijke aandacht, goede garantievoorwaarden en een gezellige sfeer, vindt u bij ons het perfecte verkoopteam. De collectie bestaat uit bekende topmerken, zoals Armani, Geny, Jacquard en Augusto Valentini. Maar ook van elk ander merk dat niet in huis is, wordt voor u een persoonlijke collectie samengesteld die uiter aard ook aan uw beurs is aangepast. Dus reden genoeg om vrijblijvend één van onze zaken, in 't Loo 49 of winkelcentrum Geesterduin 37 te Castricum, binnen te stappen. Geesterduin 37, Castricum. 0251 65 66 95 Winkelhof 't Loo 49. Heiloo. 072 533 25 95 talgmeter en een klei ne camera om samen met de cliënt de hoofdhuid te bekijken. Een paar haarwortels worden onder de microscoop gelegd en deze zijn via het kleine beeldscherm te zien. Aan de vorm van de wortels kan vastge steld worden in welke toestand deze verke ren (zogenaamde uit- valfase, groeifase en dergelijke). Na de ana lyse, die circa twintig minuten duurt, wordt er een programma opgesteld om eventuele proble men van haar en hoofdhuid professio neel aan te pakken. Dit kan variëren van de behande ling van droog haar, droge of vette hoofdhuid, roos of psoriasis tot haaruitval. Maar ook zonder problemen is het heel prettig om een aantal verzorgende behandelingen te ondergaan. Dit dient onder andere om gezond haar ook gezond en veerkrachtig te houden. De werkruimte is niet erg groot. Toch is het prettig toe ven bij Haarmode Theo Robert. De installatie die reeds jaren voor frisse buitenlucht en dus veel zuurstof zorg de, is zojuist ver nieuwd en dat maakt het werkklimaat in de salon optimaal. Theo Robert heeft nóg een belangrijke stap voorwaarts gedaan, maar dan op het gebied van haar- en hoofdhuidverzorging. René Furterer-prod uk- ten zorgen door middel van veel natuurlijke bestanddelen en ethe rische oliën voor een goede doorbloeding, verzorging en voeding van de hoofdhuid en haarwortels. Hierdoor is het moge lijk om elke levensvat bare haar langer te behouden. Het sys teem Furterer wordt ondersteund door de Capiliscoop, een geavanceerde compu ter met een ingebouw de microscoop, een De massagetechnieken worden door de cliënt als prettig en ont spannend ervaren. Het masseren stimuleert de doorbloeding van de hoofdhuid. Dit heeft tot gevolg dat de haarwortels weer goed gevoed en versterkt worden, zodat de levenscyclus daarvan zoveel mogelijk wordt verlengd. Op deze manier is gezond haar in een gezonde hoofhuid te verwezenlijken. De analyses worden na afspraak uitge voerd, waarna met het onderhoudspro- gramma kan worden gestart. Tapijt-totaal-anders: dat is Desso Ensemble. Een verassend nieuw concept voor uw persoonlijke tapijtcreatie. Om uw interieur een uniek sfeeraccent te geven volgens uw eigen kleur- en dessinidee. Stel zelf uw tapijtcgmbinatie samen. Met maar—^^™ liefst 44 schitterende kleuren en dessins kunt u eindeloos combineren Zonder snijverlies. dus géén extra kosten. De unieke showbox vanSfcMMÉN Desso Ensemble toont direct het effect van uw tapijtcreatie. U kunt kiezen uit 5 verschillende interieurstijlen: van klassiek tot modern, van jeugdig tot pastel en naturel. Ook dat maakt Desso Ensemble tot de absolute tapijt-primeur van 1997 Bij Haarmode Theo Robert vertellen zij u er graag nog iets meer over. VROUWEN MANNEN HAARMODE VISAGIE Heiloo Kennemerstraatweg 109, tel. 072 5336652-Heemstede Raadhuisstraat 65, tel. 023 5293495

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 33