rjnne t HAAR ZAAK m/v Tally Ho gaat voor een kleurige en fleurige winter Henk Scholten bloembinders stelt mensen en hun wensen centraal inspiratie en poor elk wat wils WELLA American Colors is de nieuwste kleurtrend uit New York met fascinerende resultaten voor zowel natuurlijke als con trasterende kleuraccenten. Laat u inspireren door deze nieuwe filosofie voor een 'Cross-over Look' of opvallende highlights. Winkelhof 't Loo 35- 1851 HT Heiloo - tel. 072 533 27 79 Middenwaard 43c - 1703 SC Heerhugowaard - tel. 072 571 96 60 De mogelijkheden zijn grenzeloos en vooral vernieuwend Cadeauwinkel Beemster énijüfoefiM Annet Haar Zaak M/V introduceert de nieuwe kleurenfilosofie American colors de komende tijd de consument hiervan het een en ander laten zien in onze twee wekelijkse adverten ties op de Loo-pagina in de Uitkijkpost, verder kunnen wij, met hulp van o.a. eigen fotowerk, iedere klant een passend advies geven. deze winter is de mode-tint "goud" aan gevuld met violet, bruin en groen vormt dit tezamen mooie kleurschakeringen met de warme stoffen die momenteel in het modebeeld te vinden zijn. beroepsopleiding tot visagie heeft gevolgd bij Joan Weiiers, ver telt ons dat het heel belangrijk is, dat de make-up wordt aange past bij het kapsel en dat het heel belangrijk is bepaalde accenten te leggen, zodat het gezicht meer uitstra ling krijgt. Bij Annet Haar Zaak M/V kan men daarom ook terecht voor een make-up advies. Voor voor iedereen, veel asymmetrische aspec ten zullen in het haar verwerkt worden, verder kenmerken de kapsels zich door dui delijke contouren, sterkere krul en uiteraard gezond en glanzend haar. harmonisch resultaat ontstaat. Voor "jonge ren" kunnen we het wat speelser en extre mer maken door met contrasterende kleuren te werken, en bij de "ouderen" zullen we meer gebruik maken van natuurlijke kleuren, zodat er mooie nuan ces ontstaan, aldus Annet. Wat betreft de kapsels is de haarmo- delijn voor deze winter vooral draagbaar en American colors is de opvolging van "de kapsels" met alleen maar strepen. American colors gaat verder dan een of twee kleuren in het haar. Met behulp van nieuwe vaktechnieken op het gebied van folies, gecombineerd met een gedegen kleurenkennis en een stuk creativiteit van de kapster komen er prachtige kleuren en nuances in het kapsel tot stand, die volgens Annet door geen enkele klant zelf bereikt kunnen wor den met produkten van de drogist. Tot ziens bij Annet Haar Zaak M/V, de kapper waar je graag in de spiegel kijkt. Uiteraard verzorgen wij ook totale meta morfoses, vertelt Annet verder. In onze advertenties zullen wij Wanneer we praten over kleur dan mogen we uiteraard ook de make-up niet vergeten Annet, die zelf een De haarmode voor deze herfst en winter is kleur, kleuren die zodanig zijn opge bracht, dat er een mooi zodat u ook dat stukje sfeer mee naar huis neemt waar u voor gekomen bent. Voor elke gelegenheid, in verdriet of vreugde, verzorgen wij uw wen sen met de grootst mogelijke zorg. binnenhoezen is het om te vormen tot een semihydro- of hydro- pot die zijn weerga niet kent. Zelfs zijde beplantingen misstaan niet in dit stukje natuurlijk materiaal. Kom eens kijken in onze mooie winkel, waar u niet alleen de mooie dingen van het leven ziet, maar daar bij ook goed geadvi- Het aardewerk is daar- seerd wordt door vak door niet waterdicht, kundige mensen die de maar met rubberen tijd voor u nemen, dewerk uit alle delen van de wereld! Er is veel mooi Mexicaans aardewerk in schitterende natuur- tinten, verkregen door een specifieke manier van bakken in open luchtovens waarbij de temperatuur niet hoger komt dan plus minus zevenhonderd graden. maar de allergrootste kunst is aanvoelen wat de mensen willen. Luisteren naar speci fieke wensen van men sen in hun specifieke omstandigheden. Wij werken met dood en leven, met liefde en verdriet. Gevoelens die je elke dag weer probeert te verwoor den met ingrediënten als bloemen, bloem werk, planten en plantenarrangementen maar ook prachtig aar- Lifestyle is een uit drukking die bij Henk Scholten bloem binders elke dag weer terugkomt. Dat kan zijn in modern of klas siek bloemwerk, maar ook in decoratief glas of aardewerk. Elke dag zijn wij bezig met het toonzetten van sfeer voor zowel huiskamer als kanto ren en bedrijven. tiek op en top. En voor wie pen en papier niet laat verdringen door de pc is er de Paddington-collectie, zijdelings geflankeerd door spulletjes van Beatrix Potter en Winnie de Pooh. Kortom: je slaagt altijd bij Beemster! ativiteit. De eettafel wordt bij Beemster verder beeldschoon gedekt met leuke ser vetten, prachtige damasten tafellakens en sfeervolle kaarsen Nieuw en trendy zijn de bijzondere dekbed overtrek en lakenset van broderie, roman- Uitgebreid en geva rieerd is de keus bij voorbeeld op het gebied van woningde coratie. Sfeer maken is hier het toverwoord, met een tikje nostal gie. Bijvoorbeeld door een aantal fotolijstjes bij elkaar te zetten. Blijvend mooi zijn de serviezen. Wie kent niet het tijdloze decor van boerenbont? Het is er natuurlijk in blauw, maar ook in groen. Dit zogenaam de 'aquarel' boeren bont blijft bijzonder uitnodigend. Voor klassieke en geraffineerde elegan tie op tafel staat het Carlotta servies van Royal Boch garant. Ontworpen in 1920, met een guirlande van groene, roze en blau we bloemetjes getuigt het ook vandaag de dag nog van ware cre- Voor elk wat wils, zo kan het aan bod van cadeauwinkel Beemster op de hoek van de Westerweg en Het Zevenhuizen het best omschreven worden. En dus is een bezoekje aan de winkel gegarandeerd een bron van inspiratie voor iedereen die wei eens te maken heeft met het dilem ma wat voor cadeautje je iemand moet geven. U bent van harte wel kom in onze winkel aan de Stationsweg in het oude hart van Heiloo. De kunst is het aan voelen van trends, Westerweg 353, hoek Het Zevenhuizen Telefoon 072 533 19 70 een fleurige sjaal van Oilily. Met de mode van Tally Ho wordt de winter dus allesbehal ve saai! gedurfde krijtstreep. Er is nu zelfs een model in zwart en bruin velours! Ook nu weer wapenen de stoere, robuuste jacks van Eddy's tegen regen, wind en kou. Ze zijn er in vele kleuren en materialen, onder andere in leer met afneembare bontkra gen. in zachte kleuren als lichtblauw en roze. En Sandwich? Dat merk gaat helemaal op de sportieve toer. Stof bij uitstek is overigens soepel en gedistin geerd suède, dat gebruikt is voor jas sen, colberts, broeken en rokjes. Tally Ho gaat met kleur het nieuwe najaar- en wintersei zoen in. De allerkeu rigste collectie van jeugdige damesmode is ongetwijfeld van het merk Jackpot. De behaaglijke, gebreide vesten en truien in blauw en bruin zijn mooi in combinatie met gebloemde en geruite rokken. Turnover houdt het vooral bij de basic kleuren voor de als vanouds kwalitatief perfecte truien en ves ten, ook in de grotere maten. Dé stretchbroeken van Corel zijn er in vele varianten: met gewone pijp of bell bottom (iets uitlopend), in effen kleuren of met En al dat moois is natuurlijk pas helemaal af met de nieuwe sie raden van Fiva of met In Wear is dit seizoen vertegenwoordigd met vooral veel bruin, zwart en blauw en rok ken met bijzondere prints. King Louie heeft oog voor speelse mode met leuke, grap pige vestjes en truitjes RAADHUISWEG 13 HEILOO

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 35