Aan- en verkoop van onroerend goed MAKELAARS TAXATEURS ONROEREND GOED Zeeweg 20, Heiloo. Telefoon: 072 533 18 95 hypotheken assurantiën taxaties St. Jorisstraat Vraagprijs: ƒ397.500,- k.k. Vbs Makelaardi In moderne kindvriendelijke woonwijk gelegen middenwoning met houten schuur, besloten mooi aangelegde tuin (zuid) op 131 m' grond. Bouwjaar: 1992. Inhoud: 300 m'. Indeling: entree/hal, ruime tuingerichte wootikamer met vaste kast, moderne luxe keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. i' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers en een moderne badkamer met ligbad en wastafel. Vaste trap naar z' verdieping: ruime zolderkamer met cv-unit. Perfect onderhouden middenwoning alles uitgevoerd in moderne lichte kleuren. Karakteristiek helft van dubbel herenhuis met schuur en fraai aangelegde diepe tuin met zonneterras op 339 m' grond. Inhoud: 420 m'. Bouwjaar: 1935. Indeling: entree, toilet met fonteintje, ruime woonkamer met erker, open haard, aangebouwde serre met schuifpui naar terras, keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, aparte bijkeuken. T Verdieping: overloop, 2 grote slaapkamers (voorheen 3), badkamer met ligbad en douche. Vaste trap naar zolderverdieping met grote zolderkamer met dakkapellen. In moderne kindvriendelijke woonwijk gelegen herenhuis met garage en schuur, besloten tuin op het zuiden op 1,84 m' grond. Inhoud: 390 m'. Bouwjaar: 1973. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, L-woonkamcr met open haard, open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. ir Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en z' toilet. Vaste trap naar z' verdieping: overloop, voorzoldcr met cv-unit en 4' slaapkamer met dakkapel. Dc woning is nabij NS-station, winkels, scholen, sportvoorzicningcn en recreatiegebied gelegen. Vaillant cv-kcrcl 1995. In moderne kindvriendelijke woonwijk gelegen ruime middenwoning met schuur en besloten tuin op het zuidoosten op 136 m' grond. Bouwjaar: 1990. Inhoud: 350 m'. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, ruime woonkamer met schuifpui naar terras, moderne open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. i' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers en een moderne badkamer met douche, wastafel en z' toilet. Vaste trap naar 2' verdieping: ruime zolderkamer met hctclucht-unit. Deze woning is gelegen nabij winkels en scholen en is geheel uitgevoerd in moderne kleuren. In het centrum van Heiloo gelegen goed onderhouden hoekwoning met vrijstaande stenen schuur op 181 m' grond. Bouwjaar: i960. Inhoud: 300 m'. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, ruime doorzonkamer met schuifpui, keuken. 1' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel. Vaste trap naar z' verdieping: overloop met hetcluchtkctcl en 4' slaapkamer met dakraam. Dc woning heeft een goede ligging nabij NS-station en winkels. Geheel voorzien van dubbel glas. In een rustige woonwijk gelegen middenwoning met vrijstaande schuur en zonnige tuin op totaal 148 m' eigen grond. Indeling: entree, toilet, doorzonwoonkamer met open haard en schuifpui naar terras, keuken met modern keukenblok en diverse inbouwapparatuur. i' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, moderne badkamer met douche. Vlizotrap naaf zolderberging met mogelijkheid voor extra slaapkamer. De woning is voorzien van kunststof kozijnen en is geheel uitgevoerd in moderne kleuren. In royaal opgezette kindvriendelijke woonwijk gelegen herenhuis met schuur, fraai aangelegde tuin op 172 m' grond. Bouwjaar: 1975. Inhoud: 420 m'. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, ruime L-woonkamer met gedeeltelijk open moderne keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. 1' Verdieping: overloop met ruime vaste kast, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en z' toilet. Vaste trap naar z' verdieping: royale zolderkamer en veel bergruimte. Deze ruime, goed onderhouden woning is nabij winkels, scholen en recreatiegebied gelegen. Alles uitgevoerd in moderne kleuren. HEILOO Mariënstein 176 HEILOO Eiuislaan 61 Op bedrijventerrein "Dc oude Werf' gelegen moderne kantoorruimte met 3 eigen parkeerplaatsen. Indeling: entree, toilet met fonteintje, pantry en kantoorruimte. Totale oppervlakte circa 42 m'. Dc huurprijs is inclusief gas, water en electra. Het pand is uitstekend onderhouden, goed geïsoleerd en op een goede locatie gelegen. EGMOND-BINNEN Snoeckenburg 38 In het centrum van Alkmaar gelegen perfect onderhouden stadswoning met schuur en tuin op het zuiden. Bouwjaar 1986. Inhoud: 280 m'. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, woonkamer met vaste kast, moderne open keuken. ir Verdieping: overloop, 3 slaapkamers en een badkamer met ligbad en wastafel. z' Verdieping: bereikbaar via een vlizotrap, ruime zoldcrberging met cv-unit. De woning is uitgevoerd in moderne lichte kleuren. Erfpachtcanon is afgekocht. HEILOO Harrelaers 79 Prima onderhouden middenwoning in een mooie, rustige en groene woonomgeving. De woning heeft een 19 meter diepe besloten tuin op 177 m' eigen grond. Bouwjaar: 1964. Inhoud: 300 m'. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, L-woonkamer met open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. 1' Verdieping: overloop, 2 royale slaapkamers en een hobbykamcr, badkamer met douche en wastafel. Vaste trap naar z' verdieping: ruime zoldcrberging met mogelijkheid voor 4' slaapkamer. De woning is nabij winkels, NS-station, scholen, sportvoorzicningcn en recreatiegebied gelegen. In een mooie rustige groene woonorpgeving gelegen middenwoning met schuur en besloten fraai aangelegde tuin op 163 m1 grond. Bouwjaar: 1982. Inhoud: 320 m'. Indeling: entree/hal, tuingerichte woonkamer met open keuken, grote provisiekast, tusscnhal met trapopgang naar 1' verdieping: overloop, 2 slaapkamers en een badkamer met douche en wastafel. Vaste trap naar z' verdieping: voorzoldcr met cv-unit en zolderkamer. Dc woning is uitstekend gelegen in een kindvriendelijke woonwijk nabij scholen, diverse sportvoorzicningcn en recreatiepark. Goed onderhouden herenhuis met vrijstaande schuur, besloten tuin met zonneterras op 179 m' eigen grond. Inhoud: 390 m'. Bouwjaar: 1973. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, L-woonkamcr met houten vloer, open haard en open keuken. 1' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers en badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Vaste trap naar z' verdieping: voorzolder met AWB-combiketcl 1994 en ruime 4' kamer. Deze ruime, goed onderhouden hoekwoning heeft een uitstekende vrije ligging met uitzicht over de bollenvelden en duinen. HEILOO r~ HEILOO De Stuifbergen 9 Vraagprijs: ƒ289.000,- K.K. Vraagprijs: ƒ269.000,- K.K. HEILOO Bosrank 62 Vraagprijs: ƒ289.000,- k.k. EGMOND AAN DE HOEF Tiggellaan 86 Kennemerstraatweg 176 HEILOO Vraagprijs: ƒ259.000,- K.K. Vraagprijs: ƒ289.000,- K.K. ALKMAAR Vraagprijs: ƒ398.000,- K.K. HEILOO Vier akkers 3 Vraagprijs: ƒ359.000,- k.k. Zevenhuizerlaan 79 Vraagprijs: ƒ279.000,- K.K. HEILOO De Hoefsmid 12 Vraagprijs: ƒ319.000,- k.k. Huurprijs: ƒ1.000,- permaand Vraagprijs: ƒ249.000,- k.k M

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 36