Nu ben ik op tijd klaar voor de euro LIMMEN, LET OP!!! iiiii CCLUMTJ ko m\mA' c V ■fc MB - Pennenspecialist gemeente FRANS VELDT I? hoveniersbedrijf De Schrijverij mm SINNIGE'S AARDAPPELEN, GROEN® EN ERUIT LIMMEN VLIEGENSVLUG REPAREREN OF VERNIEUWEN??? J Rabobank 'Nu weer volop wildgerechten' met o.a. Parker Sheaffer Waterman Balpen, Potlood, Rollerpen, Vulpen UITKIJKPOST - 18 NOVEMBER PAGINA 12 Super sinaasappelen, 3 kilo5.00 Jonagold, 4 kilo5,00 Florida grapefruit, dubbelrood, 10 stuks 5,00 Verse broccoli, per kilo 2,50 Hollandse bloemkool, per stuk1,00 Hèt adres voor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! komst van de euro roept met name bij bedrijven de nodige vragen op. Vandaar dat de Rabobank speciaal voor ondernemers een handig boek heeft uitgegeven: 'EuroProof, wijzer naar de nieuwe munt' Dit boek bevat antwoorden op de meest gestelde vragen, specifieke informatie per bedrijfstak, en veel andere euro-tips. U kunt het boek U denkt aan het onderhouden van uw waardevolle bezit"? Ga dan voor VAKBEKWAAMHEID naar Zentveldt van Galen bv 'n autobedrijf met Carisma Een 10-lessenkaart voor fit ness kunt u al voor f 60,- kopen, een kaart voor aero bics kost f 90,-. Een leuk idee voor Sint en Piet! TRAININGS CENTRUM HEILOO, Zevenhuizerlaan 116, Heiloo, tel. 5337788. Te koop: PARTIJ MDF SPONNINGSCHROOT 2,60 m en 7 kozijnen met deuren compleet. Fa. Metzelaar en zn., Bogerdlaan 25, Limmen, tel. 072 505 1379 b.g.g. 505 2977. STUKADOORSBEDRIJF De Wagenmaker 6, Heiloo Tel. 072-5330439 DE vakman voor mstsns® en..advies! aanleg en verzorging van uw tuin VAN DEN ARD LIMMENDRUK informatie per bedrijfstak gratis bij ons afhalen. EuroProof. Alle antwoorden op uw euro-vragen Kantoren in Heiloo-Castricum-Limmen-Akersloot Worldwide Hospitality Heiloo STEL ZELF UW 3 GANGEN DINER SAMEN a 39,50 per persoon Voorgerechten Zalmcocktail met een tropische verrassing Wild-gevogelte terrine geserveerd met een zoete saus van cranberries soep naar keuze Hoofdgerechten Zeewolf, geserveerd met een heifst- garnituur van diverse champignons Kalkoenmedaillons, geserveerd met een zoete pepersaus varkensoester, geserveerd met een heldere kerriesaus Desserts Parfait van banaan met chocoladesaus Chocolade-ijs met amarettosaus Twee warme halve peren met vanille-ijs en slagroom Dit geldt voor de gehele week. Natuurlijk kunt u ook a la carte reserveren U zult verrast zijn van de mogelijkheden die Golden Tulip Heiloo u kan bieden. Voor reserveringen: tel. 072 5052244 - Kennemerstraatweg 425 - 1851 PD Heiloo Limmen Westerweg 68b Prijsindicatie: 425.000,- Heerenweg 140,1851 KV Heiloo tel. 072 5334955 Dagblad De Telegraaf vraagt per direct DAGBLADAGENT M/V Van gegadigden verwachten wij dat zij aan de vol gende voorwaarden kunnen voldoen: - Het goed en tijdig distribueren van de krant in de vroege ochtenduren - Afhandelen van eventuele bezorgklachten - Het aannemen en controleren van bezorgers - Het verrichten van de bijbehorende lichte administatie Belangstelling? Bel dan voor meer info: na 17.00 uur 023 5635295 Dan verzorgen wij vrijblijvend prijsopgave binnen één week voor 't vervaardigen, c.q. plaatsen van: ramen deuren kozijnen alle beglazingen dakkapellen dakramen lichtkoepels dakpannen nokvorsten schoorstenen dakgoten boeidelen waterborden luifels dak- en gevelbekleding in hout - kunststof - metaal serres erkers carports pergola's schuttingen hang- en sluitwerken inbraakpreventief houten sierluiken in div. modellen t.b.v. gevelkozijnen open haarden interieurafwerkingen binnendeuren etc... TEVENS: uitbouw van kamer-keuken-bijkeuken- garage, indien gewenst regelen wij uw bouwvergunning van ontwerp tot bestektekening etc. T. O. bouw b.v. Postbus 72 1906 ZH Limmen tel.: 06 55860575 fax: 072 505 3331 Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Openbare commissievergaderingen Welzijn, Economie, Verkeer en Volkshuisvesting Algemeen Bestuur, Financiën, Grondgebied Verleende bouwvergunning Verleende bouwvergunningenl-toestemming Sloopvergunningen Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Rijbewijsverlenging rond uw 70-ste Kennisgeving ontwerp-besluit tot intrekking van de route voor vervoer van gevaarlijke stoffen. Resultaten van de inspraak inzake het concept-handha- vingsbesluit geluidszones Schiphol 1998. Beschikkingen Frans Kou Wét* berg {52} J_ Deze vrijdag: (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 20 november in Limmen) Graag tot ziens op vrijdag op de Vuurbaak! Met drie tuincentra heeftnij zijn handen vol. Dus hoe sneller hij klaar is met de euro, hoe beter. Helderseweg 27a, Alkmaar, 072-5112088 Als u toch het behang van de muur gaat halen en besluit om een sierpleister te laten aanbrengen, waarom dan niet in een kleurtje? De standaard kleur van een sierpleister is wit, maar deze kan vermengd met kleurstof zo aangebracht worden. Kerkweg 24 1906 AW Limmen tel. 072 505 36 46 GEBOORTEKAARTEN - HUWELIJKSKAARTEN Drukkerij Van den Boogaard en Limmendruk zijn gefuseerd en zullen vanaf 5 oktober a.s. gevestigd zijn in hun nieuwe onderkomen op het Industrieterrein Uitgeest. Voor handels- en familiedrukwerk kunt u echter gewoon terecht bij Limmendruk die ook na 5 okt. gevestigd blijft aan de Rijksweg 132 te Limmen, telefoon (072) 5051236 Openingstijden Limmendruk: maandag t/m vrijdag van og.oo tot 17.00 uur zaterdags van 70.00 tot 14.00 uur f DRUKKERIJ ALLE (DIGITALE) PRINTTECHNIEKEN D.T.P LITHOGRAFIE Op unieke lokatie gelegen goed onderhouden 2/1-kap woning aan de dorpsrand met vrij uitzicht over weiland in kindvriendelijke buurt. Indeling bgg: Entree/hal met toilet, grote L-vormige woonka mer (43m2.), plavuizen/vloerverwarming, half open keuken, hardhouten schuifpui naar zonnige besloten tuin op het oosten, bijkeuken met cv-inst. en wasm. aansl., grote garage. Ie verd.: 3 slaapkamers, grote badkamer met vloerverwarming, duo-ligbad, 2e toilet en douche. 2e verd.: vlizotrap naar ruime bergzolder. Bijzonderheden: bouwjaar 1987, oppervlakte 244 m2. inhoud ca. 315 m3. Mogl. tot openhaard. Mogl. tot uitbouw met 2 kamers. Interessante extra's. Aanvaarding in overleg. Inlichtingen/bezichtiging: 06 - 53342899 ïWXÜiiiï x'L-Tv:xxx fÊ tijdstip maandag 23 november 1998 om 20.00 uur plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda I. Opening Ingekomen stukken*/mededelingen Verslag van commissievergadering van 12 oktober 1998 Voortzetten samenwerking volwasseneneducatie in 1999 en 2000 Wijziging verordening voorzieningen huisvesting onderwijs gemeente Limmen (wordt nagezonden) 6. Uitvoering van de Wet Inburgering Nieuwkomers 7. Voorstel verhoging huurtarief sportzaal Hogeweg 8. Begroting aanbiedingsbrief WNK 1999 (wordt nagezonden) 9. Rondvraag 10. Sluiting draaiboek gladheidsbestrijding cijfers hulpverlening eerse halfjaar 1998 RIMA - agenda stukken overleg portefeuillehouders/ambtenaren d.d. 05-1 I -1998 (onder werp: Beslisdocument openbaar vervoer in NHN en de gevolgen voor het Collectief Vraagafhankelijk Vervoer) jaarverslag Stichting Personen Alarmering overzicht opleidingen/trainingen Horizon-college - verslag discussie "de plaats van de burgers en politicie in het lokaal sociaal beleid" (Nederlands Centrum voor Sociaal Beleid) rapport "brede steun voor smalle beurzen (onderzoek naar categoraal inkomens ondersteunend beleid (ministerie van SZW) eindrapportage/actieplan werkgelegenheidsbevordering 1994-1998 (stichting Pluswerk) tijdstip donderdag 26 november 1998 om 20.00 uur plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda 1. Opening 2. Ingekomen stukken/mededelingen/eerder gedane toezeggingen 3. Verslag van de gecombineerde commissie van 15 oktober 1998 4. Vaststellen plan van aanpak Project versterking Geneeskundige Hulpverlening bij Ongevallen en Rampen in Noord-Holland-Noord (GHOR-NHN) 5. Geschil archief gemeentehuis 6. Procedure subsidiëring kruispunt Rijksweg-Visweg-Westerweg 7. Notitie "Handhaven met beleid" 8. Stand van zaken bestuursovereenkomst milieuwethandhaving 9. Tweede generatie Gemeentelijk Riolerings Plan (wordt nagezonden) 10. Jaarrekening GTD 1997 I I. Najaarsnota 1998 12. Begroting 1999-2002 13. Herijking notitie reserves en voorzieningen 14. Notitie gemeentelijke belastingen 15. Rondvraag 16. Sluiting NB In verband met de lengte van de agenda en de noodzaak om van enkele voorstellen het advies van de commissie te ontvangen, kan het zo zijn dat de voorzitter van de com missie tijdens de behandeling van minder urgente zaken besluit om de bespreking te verdagen naar de volgende vergadering. Bovenstaande commissievergaderingen zijn openbaar. Wanneer u tijdens de vergade ring over een van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. Inzage en afhalen van commissiestukken: In het gemeentehuis en de bibiotheek kunt u de stukken van deze vergadering inzien. Houders van een abonnement zonder portokosten, kunnen de commissiestukken af halen bij de receptie van het gemeentehuis. Burgemeester en wethouders hebben besloten om middels artikel 50 lid 5 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen voor het realiseren van een: - kap op de aanbouw achter de woning op het perceel Rijksweg 72 Burgemeester en wethouders hebben besloten om toestemming te verlenen voor het realiseren van een: - aanbouw achter de woning op het perceel Bartigon 10 Tegen bovengenoemde beschikking kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijke en gemo tiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissementsrechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/-toestemming te verlenen voor: - Het Achtkant 3 vergroten van de woning - Het Achtkant 31 vergroten v/d woning en het plaatsen v/e (tuin)berging - Bartigon 10 vergroten van de woning Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indie nen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissements rechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG, Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om bouwver gunningen en meldingen van bouwvoornemen zijn ingediend: - de Omloop I bouw van een serre - Molenweg 24 vergroten van de woning d.m.v. kap op garage De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Verloopt uw rijbewijs rond de datum waarop u 70 jaar wordt? Dan gelden de volgen de regels. 1. Als de datum van vernieuwing (deze staat vermeld op uw rijbewijs) valt op een dag vóór uw 70e verjaardag, kunt u uw rijbewijs zonder medische verklaring verlengen. 2. Als de datum van vernieuwing, vermeld op uw rijbewijs, na uw verjaardag valt, dient u ter vernieuwing van uw rijbewijs een medische verklaring te overleggen. De papieren ter verkrijging van deze verklaring kunt u tegen betaling van 41,75 bij de afdeling Burgerzaken ophalen. Indien u twijfelt of u een medische verklaring nodig heeft kunt u contact met ons op nemen op maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Het College van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen maakt hierbij bekend zij voornemens is de raad voor te stellen over te gaan tot; - de aanwijzing van de route voor gevaarlijke stoffen bij raadsbesluit dd. 30 juni 1983 in te trekken; - niet over te gaan tot aanwijzing van een nieuwe route voor het vervoer van ge vaarlijke stoffen door onze gemeente. Het ontwerp-besluit ligt van 19 november tot 18 december 1998 gedurende de openingstijden bij de afdeling Algemene Zaken in het gemeentehuis op de gebruikelijke wijze voor een ieder ter inzage. Belanghebbenden kunnen gedurende deze periode hun zienswijze schriftelijk of mondeling kenbaar maken. Voor nadere informatie of een mondelinge toelichting kunt u kontakt opnemen met mw. B. Verbeek van de milieudienst, tel. 072-5142254. Het College van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen maakt hierbij bekend dat in het gemeentehuis van Limmen (bij de receptie) van I 9 november 1998 tot 15 januari 1999 tijdens de openingstijden ter inzage ligt: De in een bundel weergegeven Resultaten van de inspraak inzake het concept-handha- vingsbesluit geluidszones Schiphol 1998. Bij de gemeente is onderstaande aanvraag om een kapvergunning ingekomen. De aan vraag ligt, vanaf de dag na datum van deze publicatie gedurende twee weken ter inzage bij de Gemeenschappelijke Technische Dienst te Akersloot. Belanghebbende kunnen gedurende deze termijn hun zienswijze over een aanvraag schriftelijk kenbaar maken. Deze reacties dienen te worden gericht aan Burgemeester en Wethouders, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Voor het inzien van de aanvragen en voor mondelinge reactie kunt u tussen 8.30 en 9.30 uur telefonisch een afspraak maken met de heer P.v.d. Fluit, tel. 0251 314253 Standplaats Aantal Boomsoort Dusseldorperweg 94 I Italiaanse populier Vredeburglaan 28 en 30 4 Berken Roelat 34 4 Elzen I

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 12