x Jngezo n ;\'h u Wmnn ^ÊT brieven Activiteiten Houdt je op de hoogte wmA 't Jlinuneb ïbie Prinsenbal Uylenspieghels groot feest Tentoonstelling De Gouden Wieken Clubrecord voor Richard Bloedjes van Limmer IJsclub Bloemenkunst en foto's bij Galerie Amber 1ÏÏWT1 Wintersportavond Vrienden van Vredeburg SV De Vrijheid Promotie HSV Limmen nieuws SV Vredeburg Intocht St-Nicolaas P'LITIE 'SenccAtett Handbal Meervogels Rabopoldertrimloop POLITIE 'Senic/ctett Politieberichten Voorlichting over hartoperaties Ellen van der Dussen exposeert Fotowedstrijd 'Huis en Tuin' Akermare exposeert klein werk De UithijHpost. Hét gratis weekblad voor Heiloo en omstrehen. UITKIJKPOST - 18 NOVEMBER PAGINA 13 Inleveren kopij voor: De kopij client (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N, Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) LIMMEN - Afgelopen zaterdag werd in de Burgerij het Prinsenbal gehouden door carnavalsvereniging De Uylen spieghels. Op dit bal wordt de nieuwe Prins en zijn Raad van Elf aan het publiek gepresenteerd. Met behulp van het thema 'De Uylenspieghels reizen door de tijd' werd er letterlijk door de tijd gereisd, waarbij alle oud-Prinsen uit de tijdma chine kwamen om over hun regeerpe riode een anekdote te vertellen. Ook werden zo de diverse wisselingen in de Raad uitgebeeld. De tijdmachine, bediend door Kees Wensink verkleed als Vadertje Tijd, raakte na zoveel in spanningen oververhit en ontplofte, waarbij Vadertje Tijd werd bedolven onder de brokstukken. Om de avond toch te kunnen voortzet ten, werd besloten de diverse goochel trucs te laten verrichten door de wereldbekende illusionist Billy Cooper (Ron Droog) en zijn lieftallige assisten te Kira Lewinsky (Kira Bakker). Zoals bekend mislukken de meeste trucs van Billy Cooper, hetgeen tot grote hilari teit leidde in de zaal. Na de pauze waren de restanten van de tijdmachine weer in elkaar gezet en werd de Prins en zijn nieuwe Raad er uit geworpen. Ook de drie nog niet vol tooide goochelacts werden afgerond en uit de kist met zwaarden stapte een bal lerina. Dit bleek de nieuwe adjudant Dennis Beentjes te zijn. Uit het beren- pak kwam Martin Baars te voorschijn als raadslid en uit de bak met water kwam een gemaskerd figuur in ouder wets badpak, waarin na ontmaskering Cees de Jong bleek te zitten. Gerard Broedersz, ook dit jaar als Prins Tijl IX, installeerde zijn nieuwe raads leden en voegde als drummer Bert Houtenbos toe aan de Hofmuzikanten. Na afscheid te hebben genomen van de scheidende raadsleden werd er tot in de late uurtjes gedanst en gefeest. LIMMEN - Op zaterdag 21 en zondag 22 november houdt PV De Gouden Wieken haar jaarlijkse duivéntetttoöïf-1 stelling in het clubgebouw aan de Dampegheestlaan op het parkeerter rein van de voetbalvereniging. De ten toonstelling is open op zaterdag vanaf 19.00 uur en op zondag van 11.00 tot 18.00 uur. De leden hebben ook deze keer weer hun mooiste duiven ingezon den. Tevens is er een loterij en draait het rad van avontuur. De toegang is gratis en iedereen is van harte welkom. LIMMEN - Zondagavond heeft de Limmer IJsclub haar tweede wedstrijd geschaatst op de Alkmaarse Meent. Met een aantal van 105 deelnemers was het goed bezet. Er waren voor iedere schaatser twee afstanden, de pupillen reden 100 en 500 meter en de overige categorieën 500 en 1000 meter. Dit alles moest verreden worden tussen 20.15 en 22.30 uur, dus er moest wel doorgereden worden. En dat werd door de meeste ook gerealiseerd met een nieuw persoonlijk record. Richard Bloedjes verbeterde zijn eigen clubre cord op de 1000 meter in 1.23.4 (stond op 1.24.0). De uitslag. 500 en 1000 meter - Senioren 1. Richard Bloedjes 42.9- 1.23.4 cr, 2. Frank Rijs 46.6-1.32.6, 3. Leo Koot 46.3 pr -1.34.5 pr. Jun. A 1. Johan Stienstra 44.4-1.28.1, 2. Jasper Lok 50.3-1.38.4 pr, 3. Nico Zomerdijk 51.0 pr-1.46.1 pr. Jun. B 1. Bram Bruschke 47.5-1.33.3 pr, 2. Willem Thijsse 48.3-1.37.2 pr, 3. Jurriaan Punt 48.7-1.37.0 pr. Jun. C 1. Guido Kaandorp 51.5-1.42.0 pr, 2. Martijn Punt 59.5-2.01.7 pr, 3. Mark Valkerihg 59.7-2.03.6 pr. Veteranen 1. Hans Zomerdijk 45.0-1.28.5 pr, 2. Peter van Stralen 44.7-1.29.0, 3. Pieter Bosman 48.7-1.36.6 pr. Meisjes B. 1. Inge Katee 47.9-1.36.3, 2. Judith Jonker 57.1-1.54.6 pr. Meisjes C. 1. Nathalie Hollenberg 55.2-1.54.5 pr, 2. Maaike Jonker 62.0- 2.04.7 pr, 3. Lotte Katee 63.6-2.12.7 pr. Pupillen 100 en 500 meter - jongens 1. Pieter Veldt 13.5 pr-55.2 pr, 2. Rick Hollenberg 13.5-58.4 pr, 3. Arnoud Koot 13.5-58.8 pr. meisjes 1. Lindsy Dekker 14.0-63.5pr, 2. Inge Zomerdijk 14.9-62.6pr, 3. Mirjam v.d. Laan 153.pr- 66.1 pr. Een bloemstuk van Marije van den Brink. LIMMEN - Vanaf zondag 29 november tot en met 3 januari wordt bij Galerie Amber een feestelijke tentoonstelling gehouden met werk van Marije van den Brink en Carry Munter. Marije van den Brink was altijd gefasci neerd door bloemen: de schoonheid, de kleuren en de geuren. Tegenwoordig verwerkt zij meestal gedroogd materi aal, omdat hierdoor het kunstwerk lan ger houdbaar is. De kleurstelling pro beert zij zo natuurlijk mogelijk te'hou den. Van verdroogd materiaal maakt zij mooi ogende schilderijen. Van haar hand zijn bij Amber voor de feestdagen ook kerststukjes, tafelstukken en kran sen te zien. Carry Munter tracht door middel van macrofotografie de fantasie van de mensen te prikkelen en hen met ande re ogen naar de dingen te laten kijken. Dit uitgangspunt is ook terug te vinden in zijn natuurfoto's. Carry's motto is dan ook 'Ik zie, ik zie wat jij niet ziet'. De expositie van foto's, kerststukken en bloemschilderijen is te zien bij Galerie Amber aan de Dusseldor- perweg 18 in Limmen. De openingstij den zijn donderdag, vrijdag en zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur. Bovendien zal de galerie op zondag 29 november, zon dag 6 december en op 1 januari op dezelfde tijden geopend zijn. Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden lang zijn en moeten betreking heb ben op êèb~óna6^éYj5' WtWöe Uitkijk gepubliceerde De> .nedactig «behoudt zieh-^hefc recht voor bijdragen in te korten.of te weigerèn. rA/V Onbegrijpelijk Met verbazing heb ik het krantenarti kel van woensdag 11 november gele zen. De gemeente Limmen verwacht in 1999 een tekort van 1,5 miljoen. Hoe kan dit zo opeens gebeuren? Vier jaar lang heeft de LG een sluitende begro ting en jaarrekening voor elkaar gekre gen, met daarin opgenomen voor de burgers een OZB verhoging van 4 pro cent en soms 6 procent. Hetgeen voor de PVDA, VVD en CDA onbespreek baar was. Het moest minder zijn! Door het gevoerde beleid was Limmen in de middenmoot gekomen voor wat betreft de OZB-heffing. In relatie met het voorzieningenniveau een terechte plaats. Onvoorstelbaar dat er nu na zeven stil le maanden opeens 1,5 miljoen tekort verwacht wordt. Een begroting kan sluitend gemaakt worden door een sober beleid in plaats van een ambiti eus beleid. Met deze ontwikkelingen waan ik me weer in 1992. Ook toen werd de Limmer financieel gepakt (40 procent OZB) en werden de voorzie ningen onderuitgehaald. Alleen met dit verschil dat er toen een gezonde oppo sitie was die met redelijke alternatieven kwam. Ook nu vraag ik me af: waarom kan dit college niet snijden in eigen beleid zoals in de afgelopen vier jaren gedaan is. Nu wordt alles weer bij de burger neergelegd, t.w. 50 procent OZB-ver- hoging, bibliotheek afgeroomd en het zwembad, de enige voorziening voor kinderen, weg. Of is dit wellicht een politieke stunt? En komt men straks met de oplossing. We gaan met Heiloo! Die lóst allés voor ons op. en als tegenprestatie geven wij Heiloo hun zin: geen bedrijventer rein in Limmen maar alle bedrijven naar hun Boekelermeer en verder Limmen volbouwen. Zowaar een prachtige oplossing! Maar voor wie? De wens van velen, een groe ne buffer samen met Akersloot en Castricum, wordt onderuitgehaald. Castricum en Akersloot willen graag met Limmen samengaan zonder alles te willen volbouwen, Daarnaast is ook hen bekend dat Limmen er financieel niet sterk voor staat. (Een heel normaal verschijnsel in gemeenteland). Maar wel beschikt over veel onbebouwde grond en dat is de onbetaalbare bruids schat van Limmen. Gerda Kuyper-Bruschke, Limmen LIMMEN - De vrienden van Vrede burg openen vrijdag 20 november het seizoen met een gezellige wintersport avond. De avond zal in het teken staan ,van de wintersport en de wintersport vakantie. Reisburo Schilder, en Sport luis Helling zullen beide vertegen woordigd. Ook in muzikaal en culinair opzicht wordt een bijdrage geleverd aan de wintersportsfeer. De avond, die om 20.00 uur begint, is vrij toegankelijk voor de Vrienden van Vredeburg, maar ook voor degenen die dat voor de duur van een jaar willen worden. Zij kunnen zich daarvoor op de avond zelf aanmelden. LIMMEN - SV de Vrijheid heeft vorige week'als'volgt gespeeld: Klasse A: 1. Marco Ehlhardt 99 pnt, 2 Erno Koppes 98 pnt, 3. Bart Sassen 76 pnt. Klasse B: 1. Eric Weijers 95 pnt, 2. Ronald Hageman 91 pnt. Klasse C: Sinterklaas 95 pnt, Mark Baltus 83 pnt. Klasse E werd niet gespeeld. LIMMEN - Plaatsgenoot Ralph Jacobs is aan de Universiteit van Amsterdam gepromoveerd tot doctor in de schei kunde. Titel van het proefschrift is 'A knowledge-based system for Reactor selectio'. LIMMEN - Zondag 15 november ver zamelden zich 21 hengelaars aan het Stet voor de laatste competitiewed strijd en een kop snert toe. In de B- groep was vooraf nog de nodige span ning voor het kampioenschap. Rene Levering en zijn oom Piet hadden gelij ke punten, maar Rene had meer vis. Dit is zo gebleven, want er werd geen vis gevangen. Rene zal een overgang naar de a-groep met graagte maken en heeft genoeg kwaliteit om zich er te handha ven. De kampioen in de a-groep was al bekend: Willem Krom. Degenen die hun kans dit seizoen misliepen, kunnen zich nog revanche ren in de open baars-wedstrijd van café De Uitkomst. De winnaars kunnen zich uiteraard nog eens bewijzen en hun winnende reeks met een leuke geldprijs afsluiten. De open wedstrijd is toegan kelijk voor iedereen die in het bezit is van een sportvisakte en een visvergun ning (dus ook voor vissers buiten Limmen), en Herman Lute verwelkomt alle deelnemers op zondag 22 novem ber om 7.30 uur met een kop koffie in zijn café aan de Rijksweg 7 te Limmen. Vooraf opgeven is niet nodig, maar wees wel op tijd voor de loting. Inleg is 5 gulden, na afloop is er prijs uitreiking in het café. Er wordt gevist met de vaste hengel, met als aas worm. Alleen baars telt. LIMMEN - Op vrijdag 13 november speelde SV Vredeburg de achtste ronde van de interne competitie. Deze ronde viel samen met de thuiswedstrijd tegen Purmerend-3. Het Vredeburg achttal speelde op volle sterkte maar dolf desondanks het onderspit tegen het ongeslagen Purmerend. De uitslag werd 2-6 door winst van E. Stolp en H. Ebels en verlies aan alle andere bor den. Met slechts één punt uit drie wed strijden worden de resterende vier bondswedstrijden belangrijk, hoewel het komende programma een lichter karakter heeft. Uitslagen: Groep A: J. Admiraal-A. de Vey 0-1, E. Stolp-D. Alferink 1-0, H. Ebels-M. Wijnen 1-0, M. Limmen-R. Mirani 0-1, G. Hafkamp-W. Schutte 0-1, R. Rommel-A. Meruma 0-1, J. Limmen- J. Kim 0-1, D. Schut-P. Zwart 0-1, N. Pepping-H. Brak 0-1, V. Deen-R. v.d Storm 0-1, B. Stolp-H. Levering 1-0, P. vd Heijdt-D. Aafjes 0-1, K. Aafjes-J. de Graaf 1-0, E. van Duin-T. Al 1-0. Groep B: Koen Kramer-Nick van Leen 1-0, Robert Termes-Barry Blekemolen 1-0, Mark Beentjes-Jeroen Duin 0-1, Eric Mooij-Maurice Tijm 1-0, Pandora van Rees-Samer Sofan 1-0, Maarten Kos-Karin Kos 1-0, Inge Mooij-Tjeerd Blom 0-1, Jan Valkering-Wouter van Leen 0-1, Mary Hoogeboom-Martijn Mooij 1-0, Bas van Kins-Bas Schijf 0-1. LIMMEN - Ook dit jaar gaat de Sint Limmen met een bezoek verblijden. Dit gebeurt op zondag 22 november. De feestelijke intocht begint om 15.00 uur vanaf het Achtkant, waar Sint- Nicolaas en de zwarte Pieten verwel komd worden door de burgemeester. Vervolgens vertrekken zij daar, vooraf gegaan door de drumband en harmo nie, voor een rondrit door het dorp. De route gaat langs Het Achtkant, Hoge- weg, Rijksweg, Enterij, Vuurbaak, Kerkweg, naar de kerk. Het zou extra feestelijk zijn wanneer de mensen langs deze route de vlag uit hangen ter ere van de Sint. Na zijn rondrit zal de Sint met zijn Pie ten om circa 15.45 uur bij de kerk zijn, die een kwartier daarvoor open gaat. Voor een veilig binnenkomen van de kinderen wordt er vooral gevraagd niet te dringen bij het naar binnen gaan. De ouders wordt verzocht in de zijbeuken plaats te nemen, zodat de kinderen alle gelegenheid hebben om Sint-Nicolaas goed te zien.Tevens wordt kinderen en ouders gevraagd het altaar vrij te hou den. De zwarte Pieten zijn naast het norma le strooigoed van zakjes suiker- en kleurstofvrij strooigoed voorzien. Pas tor Tol zal samen met Ben Lieferink de Sint ontvangen en het kinderkoor van Peter Rijs geeft de aanzet tot het zin gen van gezellige Sinterklaasliedjes. 112 -Noord-Holland Noord 072- 5122222 •LIMMEN LIMMEN - Op 10 november werd een algehele verkeerscontrole gehouden nabij de kruising van de Rijksweg met de Uitgeesterweg. Naast automobilis ten werden rond de veertig brom- en snorfietsers gecontroleerd. Er werden dertien bekeuringen uitgeschreven. Topscorer bleek het overschrijden van het motorvermogen te zijn. Hiervoor werden zeven processen- verbaal opge maakt-De bestuurder van een perso- nénaüto met aanhangër',lhad hét gewicht op zijn aanhanger wat ver keerd ingeschat. Bij meting bleek het totaal gewicht met 260 procent te zijn overschreden. Op 12 november werd er in een woning aan de Schoolweg ingebroken. Men kwam binnen door het forceren van een achterraam. De hele woning werd doorzocht. Gestolen zijn onder andere een stereoinstallatie, een videorecorder en geld. Gevonden: een sleutel aan een klomp je, een autosleutel met afstandsbedie ning. Verloren: een roetzwarte, 4 a 5 maanden oude poes. 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •AKERSLOOT Bibliotheek Limmen Tentoonstellingen in november: pre sentatie met folders, boeken en infor matie over de euro, 'Leve de koningin', expositie over het Oranje-vorstenhuis, in de jeugdafdeling presentatie over Unicef. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. AKERSLOOT - Op 11 november vond op de A9 rond 08.00 uur een aanrijding plaats tussen een bedrijfswagen met aanhanger en een personenenauto. Op het moment van de aanrijding reed het verkeer in een file. Dit had de bestuur der van de bedrijfswagen te laat in de gaten. Hij trachtte door krachtig rem men een aanrijding te voorkomen. Hierdoor ging de aanhanger scharen. De personenauto kwam tot stilstand tegen de vangrail. Er was alleen mate riële schade. Verloren: drie sleutels aan een ring. ALKMAAR - De Hartpatiënten Be- sa- ALKMAAR- In de vitrines bij de hoofdingang van het Medisch Centrum Alkmaar is in november werk te zien van Ellen der der Dussen. Er staan beeldjes van klein formaat in keramiek en twee geglazuurde doorkijk-plastië- ken. Verder ligt er een roze vrouw in speksteen, er zijn serpentijnstenen beelden te zien en bronzen mensfigu ren. langenvereniging Alkmaar houdt men met het MCA op donderdag 26 november een voorlichtingsbijeen komst over hartoperaties. Deze bijeen komst is bestemd voor (ex-)hartpatiën- ten, hun naasten en overige belangstel lenden en vindt plaats in de Pieter van Foreéstzaal van het MCA, Wilhel- minalaan 12 in Alkmaar van 19.30 tot 21.45 uur. De zaal is open om 19.00 uur. Aan het bijwonen van deze avond zijn geen kosten verbonden. U kunt zich aanmelden bij de balie van Patiënten voorlichting van het Medisch Centrum Alkmaar, telefoon: 072-5483500. AKERSLOOT - De dames senioren 1 van Anova E en O wonnen van Meervogels met 25-16. Dat de voorbe reiding op deze wedstrijd - door het besluit van bestuur en trainer van de damesselectie uit elkaar te gaan - niet optimaal was, was dan ook duidelijk te merken. Veelvuldig balverlies en het missen van strafworpen waren de oor zaak van een snelle voorsprong van E en O. In de twintigste minuut keek Meervogels tegen een achterstand van vijf doelpunten aan. Twee doelpunten van Silvia Langeveld en Wendy Schram, die na een paar opgelegde kansen goed terug kwam, verkleinden de achterstand tot drie punten. Waarna E en O door slordig spel aan de kant van de vogels vier maal kon scoren en de teams met 12-5 gingen rusten. Na rust stopte Jeanine Geels direct een strafworp en benutte Moniek Kerssens twee strafworpen, 13-7. De resterende tijd werd er wel hard gewerkt om de schade te beperken, maar moest Meervogels een flinke nederlaag ac cepteren: 25-16. Voor de nieuwe trainer een uitdaging om de damesselectie weer op het goede spoor te zettten. Winst voor heren De heren senioren 1 van Greenstars verloren van Meervogels met 19-24. Meervogels kwam in het duel tegen het nog pijnloze Greenstars gedreven uit de startblokken. Twee goals vanuit de hoek van William Kerssens brachten Meervogels snel op voorsprong. Het werd al gauw duidelijk dat de thuisclub op snelheid te pakken was en alleen door flinke overtredingen kon Greenstars Meervogels afstoppen. Dit ging ten koste van veelvuldige tijdstraf- fen. De overtalsituaties werden door Meervogels benut en bij de rust stond er 6-13 op het scorebord. De tweede helft gaf hetzelfde beeld. Greenstars viel aan, aanvallen werden door Meervogels onderschept en op snelheid scoorde Meervogels vier maal. Via 8-18 en 11-19 leek Meervogels op een makkelijke overwinning af te ste venen. Nonchalance, balverlies en min der accuraat verdedigen bracht Greenstars bijna terug in de wedstrijd en naderde tot 19-22. Met een benutte strafworp en een break-out stelde Meervogels orde op zaken en twee broodnodige punten werden uit Soest meegenomen. De winnende foto van vorig jaar LIMMEN - De inlevertermijn van de fotowedstrijd 'Huis en Tuin' is met een week verlengd. Alle inwoners van Limmen kunnen' aan déze fotowed strijd meedoen. Voorwaarde voor in zending is dat u zelfgemaakte foto s instuurt. Per deelnemer mogen maxi maal vijf foto's worden ingezonden. De niet-ingelijste foto's kunnen nog tot 24 december ingeleverd worden bij Annett Wopereis, 't Kieftenland 37 te Limmen. Alle ingezonden foto s zullen in december worden geëxposeerd in het gemeentehuis en de mooiste, grap pigste of meest originele foto's kunnen voor een prijs in aanmerking komen. Er is een prijs van f 100.-, een tweede prijs van f 75,- en een derde prijs van f50,-. Vermeld uw naam en adres en eventu ele titel van de foto op de achterkant. Inzendingen worden eigendom van de Culturele Raad, tenzij u op de achter kant vermeldt dat u de foto terug wilt hebben. Voor inlichtingen kunt u bellen 072-5051774 of 5051378. O Ik f) AKERSLOOT - Zondag 22 november wordt er weer een Rabopoldertrimloop georganiseerd door handbalvereniging DT Meervogels '60. Door en om Akersloot lopen de parcoursen. Er worden drie afstanden gelopen, 4, 8 en 14 kilometer. De 4 km is een afstand voor de jongere deelnemers. De inschrijving is vanaf 9.00 uur in de kantine van de handbalvereniging aan de Boschweg in Akersloot, waar om 10.30 uur de start is. Deze lopen gelden voor het trimboekje van de KNAU. Deze boekjes zijn tevens verkrijgbaar bij de inschrijving. Kleed- en douchege legenheid is aanwezig. De eerste drie, de eerste veteraan en de eerste dame van elke afstand worden met eremetaal beloond. Inschrijfgeld: tot 15 jaar f 2,50; vanaf 15 jaar f 3,50. Met aandenken worden de inschrijfgel den met f 1,- verhoogd. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen P. Veldt, 0251-315682. AKERSLOOT - Van zaterdag 21 tot en met zondag 29 november is er elke dag van 12.00 tot 17.00 uur een tentoonstel ling te zien van kleine kunstwerken in Galerie Akermare. Te zien zijn bronzen schilderijtjes, keramische plastieken en op zijde geschilderde vogeltjes van de Indiase Manisha Johri. Overige deelnemers zijn Noek Ra- decker, Hans Blank, Joris Verdonk- schot, Arien Krijgsman, Gert Germans, Marijke de Vré, Jeanine Theunissen, Eytig Tinberg, Glenn Sluisdom en Christine Bangert. Ter ondersteuning van SOS kinderdor pen, Dharmsala in India, zijn er Tibetaanse truien, mutsen en sieraden te koop, die gemaakt zijn in het 'handi craft ceptre' ter plaatse. Tevens kunt u zich opgeven voor een viertal lezingen, door kunsthistorica drs. Christine Bangert. Het onderwerp zal zijn 'Kunst en spiritualiteit'. Bij vol doende deelname vinden zij plaats op 17 januari, 21 februari, 21 maart en 18 april. Kosten f 25,-, f 20,- voor partners of f 80,- per cyclus. De lezingen zijn in Galerie Akermare, Uiterdijk 2, Akersloot, 0251-312598. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren. uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Liinmen Kerkweg 29a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker. Het Achtkant 12. Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw. Middenweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Artsenlaboratoriuin Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastieC Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757. Logopedie Nita te Nuijl. afspraken tel. 5335148. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 5613614. Gemeente Limmen Secretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Open van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open en telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 12.30 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvragen en gehandi captenvoorzieningen kunt u terecht (na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.30 uur. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie. postbus 9331, Alkmaar, tel. 072-5670050. Burgemeester en wethouders Te spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders maandag van 18.30 tot 19.30 uur en dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur. zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil Tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secretaris mw. E. Rodenhuis-Janssen. Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitter mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur) tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Parochie secretariaat in de Pius, geopend op vrij dag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad. Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 13