JOSEPH Ka ^■1 Sleutelrol voor soja bij overgangsklachten m Van Rozendaal presenteert Aerosoles-collectie i Man fcO of lOréal Joseph van Schagen fashionshop Winkelhof 't Loo 30 Heiloo tel. 072 5331815 29,95 Het team van Marga's Haarmode uit Limmen staat boven alles voor creativiteit in haarmode en haarverzorging. Uitbundig mag, maar ook elegant eenvoudig. En... kwaliteit telt! Maar dan wel voor een aan trekkelijke prijs. Gezond haar straalt schoonheid uit, en een heerlijke hoofdhuidmassa ge die voor een betere doorbloeding zorgt kan daarbij helpen. De pro ducten van Goldwell en L'Oreal zorgen voor een optimale verzorging. Het team van Marga's Haarmode is op de hoog te van de nieuwste trends, omdat geregeld cursus sen worden gevolgd. Een kleurig voorjaar wordt het, met nieuwe tinten als pla- tina-blond, helder koper rood, en voor de jeugd met lef zelfs blauw of paars. Het haar mag weer een handje geholpen worden met een modieuze ondersteuning of een vlotte krul. Maar wat is een mooi creativiteit in haarmode en haarverzorging nieuwe make-up bij een nieuwe kleur of coupe kapsel zonder aandacht voor de rest? Marga's Haarmode biedt de mogelijkheden om er ook verder tip top uit te zien. Er is een zonnebank aanwezig, zodat u met een lekker bruin kleurtje de lente in kunt. Bij een kaart voor tien keer krijgt u er een keer gratis zonneban ken bij. Bij een nieuwe kleur of coupe hoort natuurlijk een nieuwe bijpassen de make-up, zoals een nieuwe kleur lip stick en oogscha duw. Marga's Haarmode werkt met make-up van Bourjois, met prachtige tinten. Dit voor jaar zijn de pas tels weer hele maal in. Omdat een trouwdag de mooi ste dag 80URJ0 van je leven moet worden, moet natuurlijk ook het kapsel perfect zitten. Marga's Haarmode zorgt voor een totale behandeling, haar en make-up. Vanzelfsprekend worden altijd eerst een proefkapsel en proef-make-up uitge probeerd. Ook de bruidegom is bij Marga's Haarmode in goede handen. Voor de kinderen is er een heel eigen hoek en na het knippen ligt er een overheerlijk snoepje klaar. Marga's Haarmode aan de Dusseldorperweg 105 in Limmen is van dinsdag tot en met donderdag open tussen 8.45 en 17.30 uur, op vrijdag tot 21.00 uur en op zaterdag tot 15.00 uur. Maandag gesloten. Tel.nr. 072-5052456. De trouwe klanten kunnen bij Marga rekenen op een leuke korting, die automa tisch geregistreerd wordt in de computer. In het puntenspaarsysteem geldt bij 500 punten een korting van f 20,-. MARGA'S HAARMODE, - fl Doorsparen tot 1000 punten kan ook, dan geldt een korting van f40,-. HAARMODE VAN SCHAGEN Selection ie etage In wetenschappelijke studies is aangetoond dat het voedselpatroon van de Aziaten, dat rijk is aan sojaproducten, onder andere verant woordelijk is voor de probleemloze overgang van de Aziatische vrouw. In sojabonen zitten tot tien keer meer eiwitten dan in melk, ze bevatten twee keer zoveel proteï ne als vlees of vis en ze zijn rijk aan vitaminen en mineralen. In sojabonen zitten ook isoflavonen, plant aardige bestandde len die sterk lijken op het door de eierstok ken afge scheiden hormoon oestrogeen. Menopauze Etos van Holland Het Hoekstuk 8, Heiloo tel. 072-5330132 90% van de vrouwen kampt met overgangsklachten Alle vrouwen krijgen te maken met de menopau ze. Deze periode ken merkt zich door opvlie gers, stemmingsverande ringen, versnelde huidver- oudering, gewichtstoena me, botontkalking, gevoe lige, opgezette borsten en een harde buik. Phyto Soya van Arkop- harma is een hooggecon- centreerd en tevens gestandaardiseerd soja- extract dat verwerkt is in 100% vegetarische cap sules. Als aanvulling op de dagelijkse voeding dient u zowel 's morgens als 's avonds een capsule bij de maaltijd in te nemen. Het tekort aan oestroge- nen tijdens de overgang wo,rdt gecompenseerd door de isoflavonen in Phyto Soya. Het resultaat is een probleemloze menopauze, net als bij de Aziatische vrouw. óverpa pVtfTO SOfk op-«&n t*» In 1987 werd Aerosoles opgericht door de bekende Amerikaanse schoenontwerper Kenneth Cole. De for mule was eenvoudig: zorg dat de Amerikaan se vrouw een betaalba re en uiterst comforta bele schoen kan kopen. Juist voor deze vrouw, die op straat gympen onder haar zakelijke outfit draagt met een paar nette schoenen in haar handtas, zou Aerosoles de oplossing zijn. In Italië werd een ont werp- en productiekan toor opgericht. Aerosoles is dus een schoen gewor den met een Italiaans design en een Ameri kaanse filosofie. Comfort spreekt ook de vrouwen in Nederland en België aan en daarom presen teert ook Van Rozendaal de voor- jaars- en zomercollectie. Nieuwe materialen, zolen en leesten heeft Aerosoles verwerkt in deze brede col lectie van '99, die in twee groepen onder verdeeld kan worden: de instapper en de open schoenen. De bekende instapper met spiegel is naast nubuck nu Verkrijgbaar in maar liefst veertien leerkleuren. Ook bijzondere materialen als pythonprints en metallics als goud, zilver en brons zijn zeer actueel, vaak in combinatie met nubuck. Deze schoenen gaan meestal voor minder dan honderd gulden over de toonbank. De collectie open modellen is enorm uitge breid, met slippers en sandalen met zogenaam de spaghettibandjes. Ze zijn er in twee hakhoogtes en plat. De prijzen van deze schoenen gaan vanaf f 69,95. De leren binnenzool en een dik schuimen voet- bed zorgen voor een uitstekende steun en schokabsorptie. Door de uniek vormgegeven lucht- kamertjes in de zool wor den de neerwaartse krachten omgezet in zij waartse, wat resulteert in een geweldig loopcom- fort. Wie ook het huidige modebeeld wil volgen, maar niet op een harde zool wil lopen, vindt een oplossing met Aerosoles. Wie ze eenmaal gepro beerd heeft, wil niets anders meer. Ook zeer geschikt voor moeilijke en gevoelige voeten. van Rozendaal fTlode in /choenen Marga's Haarmode net een haartje beter Geachte cliënten, om aan de normen van de ARBOwet te vol doen, om klaar te zijn voor het jaar 2000, zijn wij in de week van 6 t/m 10 april gesloten, om de aanpassingen uit te kunnen voeren. Dinsdag 13 april staan wij in een vernieuwde zaak weer voor u klaar. Namens het team van bedankt voor uw begrip. iract rijk aa» gxtfatt Winkelhof 't Loo 55 - Heiloo telefoon 072-5330943

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 19