Persoonlijke Kapsalon Beentjes De Knipkapper Öm mooi de lente in te aaan. Wervelend de zomer in met de mode van Tally Ho f. Elle: eerst het tijdschrift nu ook de producten Jrend J2eder Op 8 en 9 april is er een Top-Visagiste aanwezig voor een make-up in de nieuwe voorjaarslook, Wilt u zo'n mooie look, bel dan voor een afspraak 072-5812205. InWear Een specialist in eigen tijdse accessoires, zo mag je Trendleder in 't Loo gerust noemen. Naast de bekende mer ken zoals Claudio Ferrici, Esprit en Samsonite, heeft Trendleder sinds kort twee nieuwe merken aan de toch al omvangrijke collectie toegevoegd. Dat zijn I AM en Elle. De laatste is ongetwijfeld bij u bekend als het gelijknamige glossy magazine voor de vrouw. Was er eerst alleen het tijdschrift, nu zijn er ook producten die de naam Elle dragen. Eigentijdse, modieuze tassen voor de vrouw van nu. Het spiksplinternieuwe merk I AM is ontworpen door Sven Bullaert, de man die debuteerde bij Kipling en daar mede het gezicht van de basis-col lectie bepaalde. De per fectie die hij nastreeft is doorgevoerd in de hoog waardige materialen en eenvoudige belijningen, onder het motto 'Less is more'. Hiermee wil Bullaert niet alleen een merknaam lanceren, maar tevens zijn persoonlijke kijk op de wereld. 'Ergens in het heelal kwam ik tot leven, vrucht van de snelst zwemmende spermatozoï de en een eicel', is de iet wat filosofische intro van dit nieuwe Belgische accessoiresmerk. Hiermee schetst hij de persoonlijke zoektocht van een individu naar zijn identiteit, vanaf de bevruchting tot de vol wassenheid. Een ander hoogtepunt in de collectie van Trendleder is de serie Savane van Texier. De bekende aktetassen staan garant voor een tevreden gebruiker én detaillist. Reparaties hoe- Winkelhof 't Loo 59 Heiloo ven zelden uitgevoerd te worden. De Savane aktetassen van Texier worden geleverd in cognac, donkerbruin Vison en zwart. Bij aankoop 100,- aan Helena Rubinstein producten ontvangt u bovendien een Force C Expert toilettas* vol verrassingen cadeau! Graag tot ziens Parfumerie Paris Stationsstraat 11 1861 GA Bergen-binnen Bij inlevering van deze bon krijgt u korting op: Kleurspoeling van 29,75 voor 25,00 Verfing van 43,25 voor 37,50 Coupe soleil van 42,00 voor 37,00 Blondering van 43,25 voor 37,50 Westerweg 234, 1852 AP Heiloo Tel. 072 5337188 Zonder afspraak Deze bon is geldig van 31 maart t/m 17 april De zon brandt op je huid, je blote voeten woelen door het pasgemaai de gras, een zwoele bries strijkt door je haar. Het is als de mode van Tally Ho. Warm, natuurlijk, jong en wervelend. Niet meer weg te denken is de kle ding van de bekende merken In Wear, Jackpot, Sandwich, Turnover, Corel en King Louie. Linnen mag bij In Wear, met prachtige broeken, rokjes, jas jes en blouses in natuurlijke tinten. Ook Jackpot blijft dicht bij de natuur, met .innen en katoen in blauw, kaki en wit. Gebloemde jurken en lieflijke vestjes creëren een romantisch effect. De tricot pakken van Sandwich schreeuwen om gedragen te worden, en ook de jurken in crème, zwart en aubergi ne zijn weergaloos comfortabel. Verder zijn er luchtige katoenen pop lin jurkjes. Ook bij Turnover is tricot populair en de kleuren blijven bescheiden: grijs, wit en blauw. King Louie gaat er feller tegenaan met knalrode tops met ronde hals en de o zo trendy capuchon van dit seizoen. Corel blijft verras sen, met de overbekende stretchbroeken met steeds weer nieuwe prints. Extra lange broeken zijn er nu ook met streep in het five pocket-model. Nieuw in de collectie is de schitterende mode van Natural Wave en Closed. Natural Wave haalt het beste uit linnen, met mooi en ruim vallende jurken, jasjes, broeken en hemden in groen/grijs, antraciet, wit en blauw. Closed brengt stretch- en katoenen broe ken in het perfect zittende pedal pusher model. Gedurfd en heel apart zijn de strakke katoenen truit jes van Custo. Met hun dromerige, doorzichtige voile mouwen en opvallen de kleuren doen ze de hippie-tijd herleven. Zoals altijd heeft Tally Ho weer smaakvolle accessoi res van Fred de la Bretonnière. Tassen, por temonnees en nu ook vlot te nubuck booties. Met frisse zilveren sieraden tenslotte kan iedereen wervelend de zomer bin nenwaaien! Raadhuisweg 13 Heiloo V. n 3g@üoüap W

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 20