A© n(£® voorjaar/zomer '99 de ymm liAjtit I l/OAACU* ifo/itvsoMjL yOMtA, me t HAAR ZAAK hi/\/ Brengt o.a. de merken THE BARN JOSEPHINE CO SAND SCARVA JS FOR GOLF RED GREEN RAVENS Winkelhof 't Loo 46 - 1851 HT Heiloo Laat 36 Alkmaar rond te lopen: elastiek met boeiende reliëfstructuren, reptielprints in leer en tex tiel en macramé-achtige vlechtvariaties zullen niet snel vervelen. Natuurlijk heeft Hanraads ook dit seizoen weer de collectie van Van Bommel in huis. De sportieve, boot- schoenachtige modellen, maar ook vlotte driekwart- hoge herenboots en de bekende modellen met vierkante carré-neus. Met schoenen van Hanraads kunt u weer goedge- schoeid de zomer in! len, ook weer voor dames en voor heren, die met hun over het algemeen lichtge wicht zolen zorgen voor optimaal draag- en loop- comfort. makkelijk en weer galoos elegant Suède blijft in, en daarbij komt nu leer met frisse, metallic effecten. Voor de sportievelingen blijven can vas en nylon veelgebruikte materialen. De voeten hoeven in elk geval niet saai en sober STATIONSWEG 81 HEILOO slippers komen dit voor jaar en deze zomer dan ook volop aan bod, zowel voor dames als voor heren. Er zijn bij voorbeeld de heerlijk comfortabele modellen van Rockport reebock. Voor dames staan er muilachtige modellen, de flatjes van weleer en pantoletten met hak in de rekken. Je kunt ze makkelijk en snel even aanschieten en tegelij kertijd zijn ze weerga loos elegant. Daartegenover staan de hoger gesloten model- De zon schijnt niet alleen buiten. Ook binnen bij Hanraads Schoenmode in het Stationscentrum komt een nieuwe, frisse lente je tegemoet in het vernieuw de interieur met veel zon nig geel. boeiende reptielprints en vlechtvariaties Veelbelovend is de collec tie schoenmode van dit seizoen. De boel mag open, zo vinden ze ook bij Hanraads. Sandalen en Intercoiffure kapper Annet Haar Zaak m/v voorspelt een stijlvolle zomer. In de collectie Prestige '99 zien we kapsels die passen bij het algemene modebeeld voor het komende sei zoen. De nieuwe kapsels hebben een nonchalante uitstraling, die tegelijkertijd zacht en vrouwelijk is. Intercoiffure is een interna tionale organisatie van topkappers, waar in Nederland ruim honderd kapsalons bij aangesloten De kapsels van Prestige '99 sluiten perfect aan bij de huidige beautytrends. Hierbij zijn twee uitersten zichtbaar. De eerste is een ingetogen look, minimalis tisch en vaak geassocieerd met het kloosterleven. Een stijl die zich kenmerkt door geen make-up en subtiel gebruik van schaduwen en accenten in lichte kleuren als wit en roze. De tweede is een kleurrijke look die, duidelijk geïnspi reerd door verre landen of het uitgaansleven, wordt aangeduid met 'etnic' en 'fun'. Kenmerken van deze stijl zijn het gebruik van tatoeages, gekleurde wenkbrauwen en bijvoor beeld fluorescerende accenten. Lang haar wordt 'etnic' of 'fun' met behulp van vlechtjes en het gebruik van gekleurde haarstren- gen of andere versierin gen. En heel minimalis tisch is lang, goed ver zorgd haar in een mooie glanzende kleur met een strakke pony. Zacht en vrouwelijk Bij alle kapsels in de Prestige '99 collectie is gebruik gemaakt van een speciale kniptechniek die zorgt voor een luchtig eindresultaat. Een non chalante styling en volume op die plaatsen waar het nodig is, zorgen ervoor dat alle Prestige-kapsels een zachte en vrouwelijke uitstraling hebben. Een kort kapsel in één kleur past perfect bij de minimalistische stijl en een kort kapsel met langere pony in meerdere kleuren sluit goed aan bij 'etnic' of 'fun'. Bij korte kapels ligt het volume bovenop het hoofd. De pony wordt hier bij heel kort geknipt of juist, in laagjes, wat langer gelaten. Bij het halflange model krijgt de zijkant van het kapsel een volume accent. Samen met de 'rafelige' pony ontstaat een trendy en toch stijlvol kapsel. De keuze van de kleur en de styling zorgen er uitein delijk voor dat het kapsel past bij de vrouw die het draagt. Juist bij korte kap sels is het leuk om met verschillende kleuren te spelen. Kies wel tinten die dicht bij elkaar liggen. zijn. Met de Intercoiffure- ster onderscheiden zij zich van anderen. Winkelhof 't Loo 35 - 1851 HT Heiloo - tel. 072 533 27 79 Middenwaard 43c - 1 703 SC Heerhugowaard - tel. 072 571 96 60 SCHIPPER Mds m

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 24