Voor iedereen mi ie Men bij doeiiek Encore 't Voorjaar komt eraanook bij Marijke Stoffen nieuwe collectie Ssiw&ici/ftfyeA&rUe&iJ/ :jn kinderkleding ruim voorradig Linnen en linnencombinatie v.a. 20,00 p/mtr ieren-li 't Hoekstuk 4 tel. 072 5336957 ■VX\S^ eN,e ,0r the finer def3//s, Wq Van alternatief tot sjiek, van jong tot oud. Eigenlijk is er voor iedereen wat te vinden bij Boetiek Encore aan de Heerenweg 252. Momenteel is er al volop voorjaarskleding aanwe zig, dus gauw een kijkje gaan nemen bij Encore is beslist de moeite waard. Wie voor het eerst bij deze zaak binnenstapt, staat meestal versteld over de ruime sortering, de diversi teit en de kwaliteit van de aangeboden kleding. En dat allemaal voor een aan trekkelijke prijs! Bij Boetiek Encore vindt u een grote sortering merk kleding, onder andere van Blacky Dress, Rosner, Zerres en Gerry Weber. Maar ook voor actuele kin derkleding is Encore een prima adres. Heel veel kle ding is momenteel voorra- dig van onder andere Oilily, Cakewalk, Mexx en Kneeltje Openingstijden: maandag 13.00-17.00 u. dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.00 u zaterdag 11.00-16.00 u. inbreng dinsdag l/m vrijdag tot 12 uur Boetiek Encore - Heerenweg 252 - Heiloo tel. 072 5338082 Wanneer je de gezelli ge stoffenwinkel van Marijke in 't Hoekstuk binnenloopt, dan zie je het meteen: het wordt voorjaar. Je komt direct in de stemming als je de prachtige, nieuwe stoffen ziet, in ecru, lichtblauw, wit en zachtgeel, teveel om op te noemen. En voor een goed patroon uit de Burda bent u bij Marijke natuur lijk aan het goede adres, evenals voor de juiste fournituren, die in een ruim assortiment voorra dig zijn. de meest complete winkel van 't Hoekstuk De kleurige wolwand blijft een genot om te zien, met de allernieuw ste glanskatoen en acryl/katoen. Ook actuele patronen voor het breien van een leuke trui zijn in deze winkel te vinden. De verander- en reparatie afdeling is niet meer weg te denken uit deze zaak; doe daar nog eens de stomerij bij en u vindt bij Marijke de meest comple te winkel van 't Hoekstuk! Vijf jaar is ons haarspe- cialistenteam nu geves tigd aan de Kennemer- straatweg 388. Met onze heel eigen filosofie over haarmode en haarver- zorging. Vooruitstrevend en gedurfd. Voor jong en oud. Het gaat ons niet om trends of modelijnen, hoe wel we die natuurlijk wel kennen. We weten wat er op straat gebeurt. Voor ons draait het om de per soon. Up to date zijn op haargebied, ieder op zijn eigen manier. Wie een eigen filosofie heeft, moet ook de kans krijgen die uit te dragen. Wij krijgen die kans van onze klanten. Zij laten ons vrij, geven ons alle ruimte om onze creativiteit de vrije loop te laten. Het mag best eens gezegd worden: dat vinden we geweldig! Want het is nogal wat om je hoofd in handen te leg gen van iemand anders en te zeggen: 'Kijk maar, doe maar.' Dat vergt lef. Maar bovenal heel veel vertrouwen. En met die wetenschap doen wij ons werk met nog meer ple zier. Kennemerstraatweg 388 - 1851 BK Heiloo Tel. 072 533 10 78 De nieuwste collecties strand-, bad- en nacht mode en voorjaars- en zomerlingerie liggen weer in de Livera-win- kel. Frisse, lichte zomerkleuren, gladde materialen en luxe gecombineerd met eenvoud zijn belangrij ke eigenschappen van deze zomerse collectie. comfortabel om in te slapen, mooi om in te ontbijten In de lingerie-serie zien we de witte kleur veelal aan gevuld met pastelkleuren zoals blue, lila en licht grijs. Naarmate de zomer nadert wordt de witte kleur verrijkt met wat hardere kleuren, zoals bijvoorbeeld rood en marineblauw. Uni- kleuren en/of stoffen met een jacquard structuur zijn deze zomer ook weer helemaal terug. In de badmode is dit jaar weer veel aandacht voor de bikini. De beugeltop is niet meer weg te denken uit het modebeeld. Verschillende soorten tops met halterlijn of een rechte bandeautop. De slips zijn hoog of hebben pijpjes. De badpakken zijn bij Livera zowel sportief met pijpjes, in grijs/marinetin- ten, als ook romantisch met bloemen en in felle kleurtjes. Uniek zijn de badpakken met een long torso, speciaal voor de lange klant. badpakken voor de lange klant Goede kwaliteit, stijlvol en kleurig, dat zijn de ken merken in de collectie nacht- en ochtendmode. Naast een klassieke lijn zijn er veel sportieve modellen. Comfortabel om in te slapen, mooi om in te ontbijten. De mix en match trend zet door, de klant kan zelf combinaties maken. Een lange of een korte broek, een lang of een kort shirt, blauw en wit: de klant kiest zoals zij het wil! T encore

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 26