Slagzin goed voor fiets Veelzijdig aanbod op negende Ypestock Gezelligheid hoog in het vaandel bij jubilerende Camping Heiloo Kijk op de zaak Adressen Heil&Ö Kijk op aezaak J Activiteiten Heiloo PAGINA 6 UITKIJKPOST-9 JUNI Collecte Maag Lever Darm Stichting Dag van de hond Bachh collectief in Alkmaar Lezing Arbor Vitae ezuoren info Inschrijving Dors Open Zingen Houdt Jong wijzigt naam Prijzen computercursussen Zomerfeest Overkerck druk bezocht TV Het Vennewater Cursus Vlinders Zwemdiploma's Dakramen-showroom bij Karwei Nominatie kappersprijs Huidadviesdag HEILOO - Vorige week zwommen lee rlingen van Zwembad Loos af voor hun A- en B-diploma in zwembad De Beeck in Bergen. Voor het A-diploma slaagden Sarneh Abrahamian, Berend Blok, Anouk vd Brink, Emiel Elfar, Evan Groen, Anna Kostelijk, Bryan de Lange, Anne Metselaar, Inge Pere boom, Linsey Pouw, Joey Schaaf, Nienke Smit, Sjuultje Swart, Chris Talens, Francis Valkering, Marit Veen- dorp, Binny vd Velde, Ruud Visser en Jan v Wijk. Het B-diploma werd behaald door Jo- lien Aers, Boy Bakker, Floris de Boer, Sander Dijkers, Pieter de Groot, Frank Kalk, Ilse Kalk, Amber Kraakman, Samantha v Ophuizen, Xander Rzep- ka, Claire Schipper, Giovanni Siem A Joe en Wouter Mijnsbergen. HEILOO - Tijdens de Maag Lever Darm Week van 13 tot 19 juni geeft de Maag Lever Darm Stichting een specia le Spijsverteringskolderfolder uit, die vertelt hoe het werkelijk zit met de functie en werking van maag, lever en darmen. De gratis folder ligt bij huis artsen, apotheken en drogisterijen maar is ook aan te vragen bij de Maag Lever Darm Stichting, tel. 030-6055881. In de Maag Lever Darm Week vindt ook de jaarlijkse collecte plaats en staat het gironummer van de stichting open (giro 2737). Met het geld financiert de Maag Lever Darm Stichting voorlich tingsprojecten en betaalt onderzoek naar spijsverteringsziekten, zoals dar montstekingen, allergieën, maagklach ten en kanker aan maag, lever of dar men. Er worden nog collectanten gezocht voor de wijk Ypestein. Aan melden kan op tel. 072-5338147. ALKMAAR - Dit jaar bestaat de Kynologenclub West Friesland veertig jaar. Daarom houdt de club op 19 juni te Alkmaar de Dag van de Hond. De Kynologenclub wil op deze dag aan een groot publiek zoveel mogelijk facetten van het gebruik van en de sport met de hond laten zien door middel van diver se demonstraties.Te zien zijn sledehon den, coursing windhonden, SOHO- hond, drugs- en politiehonden en red dingshonden. Drijven met border col lies, gedrag en gehoorzaamheid, flyball en behendigheid komen in demonstra ties aan de orde. Er zijn ook diverse rassenpresentaties en een kind/hond show, terwijl ook de KNGF is vertegen woordigd. Deze dag wordt gehouden op de wie lerbaan aan de Terborchlaan in Alk maar. De toegang is gratis, aanvang is 10.00 uur. Informatie is verkrijgbaar op tel. 072-5334290. ALKMAAR - Het BACHHH collec- tief komt 9 juni weer bijeen voor een popconcert in Atlantis. Alle bands van de popschool van het ACKv en de muziekscholen uit Beverwijk, Castri- cum, Heerhugowaard, Heiloo en Heemskerk treden voor de laatste keer dit seizoen op. Het wordt een avond met veel bands en afwisselende muziek. Aanvang is 20.00 uur, toegang is gratis. HEILOO - De heer Beuckens uit Heiloo is de trotse winnaar van de fiets die Johan Alleman uitgeloofd had voor de leukste slagzin. De win nende slagzin luidt: Als ik op de pedalen stap en richting Alleman trap vind ik kleding van kwaliteit maar bovenal vriendelijkheid. Op de foto rechts Paulien Alleman, midden de winnaar en links Johan Alleman. Gemeente Heiloo Algemeen: tel. 5356666, fax 5356788. Woon-Zorgloket Voor aanvragen voor de WVG, huisves ting in een verzorgingshuis, zorgwo- ning, alarmering en warme maaltijden kunt u terecht in het gemeentehuis van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.30 uur, tel. bereikbaar op nummer 5356703. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening (RIMA) Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuren maandag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belange loos de helpende hand wil bieden. Info: tel. 5334383,5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 5613614. Unie van Vrijwilligers Heiloo Info: I.G. Niessink, de Spanring 33 in Heiloo, tel. 5333332. Rode Kruis Heiloo Rode Kruisgebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Heiloo, tel. 5333399. Secretariaat: H. Schneider, Laan van Frans 10,1851 SH Heiloo, tel. 5333258. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Secr. A. Hoedjes, Holleweg 119, Heiloo, tel. 5335268. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333695. Servicetaxi Noord-Kennemerland Elke dag beschikbaar van 9.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bij zonder ouderen en gehandicapten. Mi nimaal een uur van tevoren bestellen, tel. 0900-8686. Stichting Ouderenwerk Heiloo Activiteiten en voorzieningen voor 55- plussers. Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo, tel. 5331297. Alg. Ned. Bond voor Ouderen Belangenbehartiging voor 50-plussers. Elke dinsdag spreekuur van 14.00 tot 15.00 uur in het Trefpunt. Inlichtingen: secretariaat A.H. Eeken, Termijen 11, 1852 TA Heiloo, tel. 5333154. Kath. Bond voor Ouderen Belangenbehartiging voor ouderen. Inlichtingen: mw. A. Schaap-Kamper (secr.), De Driestal 40,1852 RC Heiloo, tel. 5331134 of 5331458 toestel 13. Woningstichting Heiloo Kennemerstraatweg 380,1851 BK Hei loo, tel. 5338536. Technische dienst: tel. 5330430. Bereik baar op werkdagen van 9.00 tot 11.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 5330670. Openingstijden: Dinsdag 10.00-12.0014.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.0014.00-20.30 Zaterdag gesloten Uitleenpost Ypestein (tot 12 jr) elke woensdag open van 14.00 tot 16.30 uur. Uitleenposten De Loet en Overkerck, ook bestemd voor oudere bewoners uit de omgeving, geopend op dinsdag en vrijdag van 9.30 tot 11.30 uur. Politiebureau Heiloo Tel. 5337676, dagelijks geopend van 9.00 tot 17.00 uur, vrijdag tevens van 18.00 tot 22.00 uur. HEILOO - Op uitnodiging van de Stichting voor Natuurgeneeskunde Ar bor Vitae verzorgt Rosemarijn Roes op 14 juni een lezing over 'Wat je van je kind kunt leren'. In haar praktijk heeft Rosemarijn Roes zich gespecialiseerd in het leggen van spiritueel contact tussen ouders en hun (ongeboren) kinderen. Zij gebruikt daarvoor speciale concentratie- en ont spanningstechnieken en ook readings en healings. Ze begeleidt zowel mensen die een kind willen krijgen als ouders die een kind verwachten en ouders met kinderen om een dieper contact te krij gen met hun kind. De lezing wordt gegeven in het Open Huis, van 20.00 tot 22.30 uur. De toegangprijs is f 10,-. met een kantine, was twee hectare groot en omgeven door weilanden met koeien. Caravans waren een zeldzaam heid, het merendeel van de bezoekers kampeerde in een tent. Het sfeervolle licht van gaslampen verlichtte tent en caravan in de avonduren, want elektri citeitsaansluitingen blijken er nog niet eens zo heel lang te zijn. „Dat hebben we lang uitgesteld," legt Peter Barnhoorn uit. „Daarmee gaat toch een beetje sfeer verloren, bijvoor beeld omdat mensen televisie gaan kij ken in hun caravan. De contacten met andere gasten worden minder. Het zelfde geldt voor de watervoorziening. Daarom willen we ook geen kranen bij de kampeerplekken. Mensen gaan nu met. een jerrycan water halen op een centraal punt. Op die manier komen ze veel sneller in contact met anderen. En dat is nu juist de essentie en de charme van het kamperen." Glimmende bolides Barnhoorn groeide, samen met zijn broers, op op het campingterrein. Ruim twintig jaar geleden kocht zijn vader, die internationaal vrachtwagenchauf feur was, de camping omdat hij graag wat meer thuis wilde zijn bij zijn gezin. Vader Barnhoorn was de vierde be heerder nadat oprichter De Vlugt, ooit fietsenmaker op de Schuine Hondsbos- schelaan, de camping vaarwel zei. Toen vader Barnhoorn in 1985 overleed, namen moeder Barnhoorn en zoon Peter het roer over. Vier jaar geleden besloot Peter om ook broers Bart en Robert bij de zaak te betrekken. In middels is er sprake van een taakverde ling: Bart verzorgt het horeca-gedeelte, Robert is de technische man en Peter doet de administratie. „We doen alles zelf. Als campingeigenaar moet je tegenwoordig all-round ondernemer zijn, die ook nog eens goed kan omgaan met mensen." Hoewel ze al van jongsaf aan thuis zijn op de camping, kijken de broers toch nog met verwondering naar de beelden uit de jaren zestig van een speciaal samengestelde film over veertig jaar Camping Heiloo. 'ANWB-autocam- ping' staat er op een bordje bij de ingang en het terrein is vergeven van glimmende jaren vijftig en zestig-bol ides, waartussen af en toe nog een tent valt te ontwaren. „De auto mocht hier naast de tent staan, dat vonden mensen toen heel belangrijk. Nu moet je per nacht vier gulden extra betalen om je auto op het terrein te mogen zetten en hopen we juist dat mensen hun auto buiten laten staan." Het is slechts één van de vele verande ringen die zich in de loop van veertig jaar campinggeschiedenis hebben voor gedaan, realiseren de Barnhoorns zich. Het terrein is uitgegroeid tot bijna vijf hectare en er is plek voor 51 sta-cara- vans, 100 tourcaravans die een heel sei zoen blijven en 75 'losse' bezoekers met caravan of tent. Het kinderboerderijtje van vroeger is verdwenen, evenals het winkeltje en de kantine van vroeger, die een heus restaurant is geworden. Gouden kranen Drie weken duurde vroeger het hoog seizoen, de tijd dat iedereen vakantie had en dat de rij wachtenden voor een plaatsje op de camping al op de Zee weg begon. Sinds de vakantiespreiding komt dat niet meer voor. „Nu is het bedrijvig van april tot september. Dat komt trouwens ook omdat mensen mo bieler zijn en meer vrije tijd hebben." Ook bij de camping deed de computer zijn intrede. Kon er vroeger niet gere serveerd worden en moest je dus altijd maar afwachten of er nog een plekje vrij was, tegenwoordig leggen gasten al lang van tevoren vast op welk plekje ze hun vakantie of vrije weekend door willen brengen. „Verschil met vroeger is verder dat mensen meer luxe willen," constateert Peter. „Ze hebben thuis meer luxe en willen hun vakantie dus niet in al te pri mitieve omstandigheden doorbren gen." Toch zijn luxe en voorzieningen nog steeds niet het allerbelangrijkste, vroeger niet en nu ook nog niet, vindt hij. „Je kunt gouden kranen aanbren gen in het toiletgebouw, maar het gaat uiteindelijk om de mensen, degenen die de camping beheren en de gasten. Dat er een goede, gemoedelijke sfeer hangt." Een belangrijke rol daarbij spelen de vele activiteiten die al sinds jaar en dag, voornamelijk in de zomermaanden, door de diverse beheerders zijn georga niseerd. Bingo, klaverjassen, een gekos tumeerd voetbaltoernooi en allerlei kinderactiviteiten. Maar ook het jaar lijkse dauwtrappen in het pikkedonker naar Egmond en Bergen en de fietsen- rally (wat vroeger een autorally was), waarbij een aantal van honderdzestig deelnemende campinggasten geen uit zondering is. Het kan dan ook niet missen dat het jubileumprogramma van aanstaande zaterdag een flink aantal gezamenlijke spelactiviteiten bevat. Na de opening, speciaal voor de gasten die het langst op Camping Heiloo komen, met een toespraak door burgemeester Henk den Boon, volgen onder meer een bal lonnenwedstrijd voor de kinderen, een groot ja/nee spel met vragen over de geschiedenis van de camping en een grote stoelendans. De film over veertig jaar Camping Heiloo wordt vertoond, er is een fotosessie met de gasten van vroeger en nu en natuurlijk ontbreekt een afsluitende barbecue niet op het programma. En wat betreft de familie Eijgenberger: die heeft in de loop der tijd alleen maar meer binding met Heiloo gekregen. Hun dochter trouwde met een Hei- looër, die ze tijdens een van de vele vakanties hier ontmoette. Uitgekeken op hun stekkie op de camping in hun tweede woonplaats zijn de Eijgen- bergers in elk geval nog steeds niet. „Nee hoor, we hopen hier nog jaren te zitten." Zorgcentrum Overkerck Tot eind oktober expositie van aquarel len van Vera de Moei en acrylschilderij- en van Jan de Moei. Regionale Thuiszorg Tot eind augustus expositie van schilde rijen van Wim Twaalfhoven en Tilly van Tongeren in het kantoor aan de Nijver- heidsweg 33, te zien van maandag tot en met vrijdag tussen 10.00 en 15.00 uur. Galerie TP Galerie op Termijen 189 in Heiloo, elke woensdag open van 10.00 tot 16.00 uur en na tel. afspraak op 072-5334596. Hema Tot en met 31 juli in de koffieshop ex positie van aquarellen en schilderijen van Ans Lensen.Te zien tijdens winkel uren. Trefpunt Tot en met augustus expositie van werkstukken van deelnemers aan de teken- en schilderclubs van Saskia Sengers, open van 9.00 tot 17.00 uur. Bibliotheek Heiloo In juni presentatie van materialen in bibliotheekafdeling van Overkerck met thema 'Uitvindingen van deze eeuw'. Stedelijk Museum Alkmaar Tot en met 8 oktober tentoonstelling 'Zo zijn we groot geworden' over 125 jaar schenkingen, te zien aan de Doelenstraat 5 in Alkmaar van dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Galerie Dijk 1 Tot en met 4 juli expositie van olieverf schilderijen van Aafke Kelly aan de Dijk 1 in Alkmaar, open van donderdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur of na telefonische afspraak op 072- 5124022. HEILOO - „Rustig, schoon, dichtbij de duinen en de zee en héél gezellig, met veel leuke activiteiten voor de kinde ren. Zo was het vroeger en zo is het nog steeds." Als bezoekers van het eerste uur weten meneer en mevrouw Eijgen berger uit Amsterdam waar ze het over hebben. Al 39 jaar lang zijn ze vaste gast op Camping Heiloo aan De Om loop. Zaterdag 12 juni zijn ze, samen met andere campinggasten van toen en nu, zeker van de partij bij het feest dat de eigenaren, de drie gebroeders Barn hoorn, vieren ter gelegenheid van het veertigjarig bestaan van de camping. De allereerste camping in Heiloo be stond destijds uit twee kleine veldjes HEILOO - Voor fans van het inmiddels tot ver in de omtrek bekende jaarlijkse pop-, rock- en theaterspektakel Ype stock gaat het er nu echt om spannen. Komende zondag staat de reusachtige tent weer opgesteld op het weiland bij bedrijventerrein De Oude Werf in Ypestein, waar de toegang zoals altijd gratis is. Vanaf 13.00 uur barst het feest los en kan iedereen zich opmaken voor een middag en avond zeer gevarieerd muziek- en theaterplezier door artie sten van eigen bodem. Bij deze negende editie van het popfes tival valt er buiten de tent al van alles te beleven. Bezoekers worden verwel komd met blaasmuziek van de Wind jammers en swingende klanken van De Parels en de Funky Reddingsbrigade. Voor je het weet beland je in allerlei avonturen met het performersduo Ro- zestraten Rozestraten en L'ex Maes, die in verschillende gedaantes opdui ken tussen het publiek. Ook de won derlijke creaties van Close-Act zullen dc bezoekers betoveren. Ook de jongste bezoekers van Ype stock hoeven zich niet te vervelen. Clown Arno komt met zijn Pipowagens naar de speciale Kid's Corner aan de westzijde van het terrein. Uit zijn wagens tovert hij een compleet open lucht-circus tevoorschijn en verzorgt een aantal voorstellingen, waarvan de eerste om 13.30 uur begint. Er is weer een springkussen, waar de kinderen zich naar hartelust op kunnen uitleven. Verder is er op het terrein een markt waar van alles te koop is en een 'culi naire straat' voor de verzorging van de inwendige mens. Popprogramma In de tent komt het publiek de stand-up comedians Komproe en Najib tegen. Met hun snelle grappen en woordspe lingen vermaken zij het publiek in de pauzes tussen de muzikale acts, afge wisseld door de dj's Klaas en Swiep van Atlantis in Alkmaar. De rockband Skinny Man Magoo bijt om 13.30 uur het spits af op het Ype- stock-podium in de tent. Een uur later is het de beurt aan de formatie Barrel- house met zangeres Tineke Schoema- ker. De naam Herman Brood hoeft weinig toelichting. Live te horen vanaf 16.00 uur, wanneer hij met zijn New Swing Big Band de planken van het podium bestijgt. Een voor Ypestock nieuw geluid brengt de viermansband Supersub van af 17.45 uur. Onder het motto 'Verstand op nul cn nadenken' vullen vanaf 19.15 uur de zeven Brabantse dwazen van de Band Zonder Banaan de tent met een mix van metal en meligheid. Het slotakkoord is voor Van Dik Hout, in middels vaste bezoeker van Ypestock. Vanaf 20.45 uur brengt de groep een uitgebreide set, waarin niet alleen ruimte is voor nieuwe nummers, maar natuurlijk ook voor de grote hits uit het verleden, zoals 'Stil in mij' en 'Alles of niets'. Bereikbaarheid Het Ypestock-terrein is goed bereik baar per fiets en te voet. Motorfietsen kunnen parkeren op het parkeerterrein van Karwei. De directe toegangswegen worden vrijgehouden voor hulpverle nende instanties en parkeren langs deze v. egen is verboden. Bezoekers van buiten Heiloo kunnen het terrein be reiken met het openbaar vervoer. Tus sen Alkmaar en Castricum Beverwijk rijdt een lijnbus van de NZH, die stopt bij de kruising Kanaalweg-Kennemer- straatweg. Ook tussen Alkmaar en Egmond kan gebruik gemaakt worden van een busverbinding. Vanaf 13.00 uur rijden vanaf het NS-station in Heiloo busjes van Taxi Zwart voor aansluitend vervoer naar het Ypestock-terrein. 's Avonds verzorgen ze vanaf een eigen standplaats bij het terrein ook vervoer terug naar het station. Ypestock trekt elk jaar flink wat bezoekers. Nog vier nachtjes slapen... (Foto EWD) HEILOO - De prijzen van de compu tercursussen die in de zomer in het Trefpunt worden gehouden zijn voor de computercursus voor beginners f 85,- (exclusief handleiding a f 20,-) en voor Internet voor senioren f 145,- (exclusief handleiding f 30,0). HEILOO - Onlangs heeft het ouderen- koor Zingen Houdt Jong zijn jaarlijkse slotavond gehouden met zang, voor drachten en een loterij. Deze avond was zeer geslaagd. Het bestuur en de leden hebben besloten om met ingang van het nieuwe seizoen de naam te wij zigen in Brocaat. De eerste repetitie na de vakantie is op dinsdag 7 september van 10.00 tot 12.00 uur in het Trefpunt. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Bart, Peter en Robert Barnhoorn, all-round beheerders van Camping Heiloo. (Fotostudio Starfield) HEILOO - Ondanks het regenachtige weer was er zaterdag flink wat belang stelling voor het jaarlijkse Zomerfeest van zorgcentrum Overkerck. Vooral de rommelmarkt kon zich in een grote belangstelling verheugen. In de spel- hoek waren verschillende prijzen te winnen. Bij het sjoelen won bij de jeugd Mandy Zijlstra, bij de volwassenen Marc van Heijster. De namen van de poppen waren Klaas en Sjaan. Alleen de naam van Klaas is geraden, maar de prijs is niet uitgereikt omdat de win naar geen telefoonnummer heeft ach tergelaten. Het behendigheidsspel werd door Co Burgering gewonnen, bij de kinderen was dit Lisanne Klaver. Bij het juiste aantal stuiters kwam J. Wagenaar het dichtst in de buurt met 317. Het werke lijke aantal bedroeg 321. Alle winnaars hebben inmiddels telefonisch bericht gekregen. HEILOO - De laatste competitiedag bij tennisvereniging Het Vennewater was voor de dames in de eerste klasse van de kringcompetitie nog uiterst spannend. De twee hoogste teams van Het Vennewater vochten met het team van St. Pancras een titanengevecht uit. Het eerste dameskringteam van aan voerder Els Timmens stond één punt achter op het tweede team van Het Vennewater. Maar het eerste team wist in de laatste wedstrijd met een 4-0 zege de winst naar zich toe te trekken. Het tweede team van Marjo van Soest won met 3-1 en eindigde daarmee op een gelijke stand. De winst in de competitie was uiteindelijk toch voor het eerste team omdat dit team één set meer gewonnen had. Hierdoor behaalde Het Vennewater 1 het elfde kampioenschap oprij. HEILOO - Tot en met deze week is het nog mogelijk om in te schrijven voor het Open Dorstoernooi, dat dit jaar voor de 22ste maal gehouden wordt op de banen van TV Heiloo. Inschrijf- kaarten, verkrijgbaar bij alle tennisver enigingen, kunnen ingeleverd worden bij Tanja Alberda, Butterlaan 78. Ook dit jaar wordt weer een groot aan tal deelnemers verwacht op dit gezelli ge toernooi, dat op zaterdag 3 juli van start gaat. De tent, de aardbeien, de champagne en de huisband staan ga rant voor een prima sfeer. Ook niet- tennissers zijn welkom: het park is de hele week vrij toegankelijk. HEILOO - Op woensdag 21 en 28 juli wordt van 10.00 tot 13.00 uur in het Trefpunt de zomercursus Vlinders ge geven door Els Swart. Aan deze cursus is een excursie verbonden. In de eerste les vertelt Els Swart over het zien en herkennen van verschillen de soorten vlinders, over aantrekkelijke gebieden en over het beheer en behoud van deze diertjes. Tijdens de tweede les wandelen cursis ten met Els Swart aan de westkant van Heiloo, in de hoop alle twintig vlinder soorten die in deze regio voorkomen te zien. Opgave en informatie bij Aktief 55 plus, tel. 072-5331297. Zondag 13 juni vindt om 17.00 uur de huldiging plaats van de kampioens teams van de competitie in de kantine van het clubgebouw. De eerste ge mengde teams in de zondag- en zater dagcompetitie behaalden al eerder het kampioenschap, evenals twee vetera- nenteams en twee damesteams. Zij zul len komende zondag allemaal in de bloemen worden gezet. Tevens staat deze dag in het teken van het honderdjarig bestaan van de KNLTB. Dit jubileum wordt gevierd met een landelijke tiebreak-toernooi. Op sportpark Het Vennewater wordt op twee banen gespeeld. Het toernooi begint om 9.30 uur. HEILOO - Tot en met donderdag 10 juni staat de Velux promotietrailer op het parkeerterrein van Karwei aan de Hoefsmid 2. De firma Velux, leveran cier van dakramen, showt dakvensters en raamdecoratieproducten in deze trailer. Klanten van Karwei die de rijdende showroom bezoeken, profiteren van diverse kortingen en aanbiedingen op dakramen en op decoratieproducten, zoals rolgordijnen jaloezieën en geplis- seerde gordijnen. Karwei Heiloo is van maandag tot en met vrijdag geopend van 9.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. HEILOO - Voor de tweede maal in successie is Annet Haar Zaak M/V uit Heiloo genomineerd voor de Coiffure Award in de categorie herenvak Noord-Nederland. Deze keer was het Annette Dekker die, tijdens en gala avond op 30 mei in het Autotron te Rosmalen, de nominatie in ontvangst mocht nemen. De inzending is beoor deeld door een internationale jury op kapsel, visagie, styling en fotografie. EGMOND - De zomer komt er aan en dat vraagt wat extra aandacht voor de huid en de haren. Hair Face styling is er klaar voor en biedt diverse nieuwe behandelingen en arrangementen, die u ook zelf samen kunt stellen. Op vrijdag 18 juni wordt een huidadviesdag ge houden van 10.00 tot 16.30 uur. De hele dag kunt u terecht voor advies over huid, producten, behandelingen en make-up. Voor iedere bezoeker staat de koffie klaar en ligt er een cadeau. Tevens zijn er leuke salonaan biedingen voor de zomer. Hair Face Styling is depositair van Juvena geworden en naast de Borlind behandelingen zijn er ook Juvenabe- handelingen. Juvena is een Zwitsers merk met een eigen filosofie en eigen massagetechnieken. Op de adviesdag is er ook een advieseuze van dit merk aanwezig voor al uw vragen. Ook heeft de salon een nieuwe behan deling van cellulites. Voor meer infor matie kunt u bellen met tel. 072- 5066583.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 6