HSV clubkampioenschap en dubbeltoernooi Van der Steen Autobedrijf viert vernieuwing met zeepkisten en skelters Bogte en Jonker winnen Vlieg Toernooi Kermis is feest voor jong en oud Uitbreiding De Bolle Hoed ^5* brieven Bijzondere acties Activiteiten Heiloo UITKIJKPOST-7 JULI PAGINA 8 Behendigheids wedstrijd voor honden Postduiven uit Heiloo Muzikale marathon voor Kosovo erezugmgs Fietstochten Le Champion Geslaagd Opbrengst collecte Eclipsbril bij verduistering Voorlichting over bevallen Zwemdiploma's Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje ÖAAFJÏ- REGIO - De Kynologenclub West- Friesland houdt op 10 en 11 juli haar jaarlijkse open behendigheidswedstrij den voor honden. Op zaterdag 10 juli gelden de wedstrijden voor de B2 en C (de absolute top van de Nederlandse wedstrijdlopers) als selectiewedstrijd voor het Nederlands kampioenschap. Deze selectiewedstrijden zijn verplicht om voor eventuele promotie in aan merking te komen. Op zondag wordt er gestreden door honden in de klasse A (beginners), BI (gevorderden) en veteranen. Voor bei de dagen zijn er een maximumaantal van 170 deelnemende honden per dag ingeschreven, die twee verplichte on derdelen lopen. Wie wil kennismaken met deze tak van hondensport is welkom op sportpark De Vork fce Heerhugowaard. De toe gang is gratis. De wedstrijden starten beide dagen om 9.00 uur. De prijsuit reiking is rond 17.00 uur. HEILOO - Er stonden twee vluchten op het programma. Jonge duiven vanaf Duffel, circa 168 km en oude duiven vanaf Bourges, circa 630 km. Jonge dui ven los 8.10 uur 1. Mw. Klaassen 2. H. Dekker 4. P. Schaper, 6. G. de Kruyf 8. J. Pepping 10. F. Kaandorp 13 P. Hopman 29. C. Bak 32. Comb. Kruyt 34 G. Kaandorp 36. Com. Adrichem Ranzijn 43. Comb. Nas 51 W. Raams. Oude dui ven los 9.05 uur 1. C. Bak, 2. S. Leyeb 3. Comb. Huysman Kuiten 4. J. Pepping, 6. H. Dekker, 7. Mw. Klaassen, 10 Comb. Kruyt, 12. P. Zuurbier 13, G. Kaandorp, 15. W. Raams, 26. Comb. Ranzijn. ALKMAAR - De Kapelkerk aan de Laat vormt op zaterdag 10 juli vanaf 13.00 uur het decor voor een muzikale marathon waaraan verschillende Alk- maarse zanggroepen hun medewerking verlenen.Tijdens dit bijzondere concert kan publiek de hele dag door in- en uit lopen, als vergoeding wordt een vrijwil lige bijdrage gevraagd. De marathon wordt 's avonds afgesloten met een reprise van het herdenkingsconcert Over Leven, uitgevoerd door Vrouw volk en Good Compagny onder leiding van Laura Hassler. De opbrengsten van de marathon zullen geheel ten goede komen aan Musicians without Borders. De Alkmaarse zanggroepen die tijdens de marathon te zien en te horen zijn, brengen allemaal hun eigen repertoire ten gehore. Het team van Van der Steen. HEILOO - Onlangs heeft Van der Steen Autobedrijf zowel pand als logo stevig onder handen genomen. En met schitterend resultaat kunnen we gerust stellen: Van der Steen bezit nu twee panden met een showroom van 400 vier kante meter en werkplaatsen van respectievelijk 500 en 600 vierkante meter. Een enthousiast team staat u daar deskundig terzijde bij onderhoud en reparatie van uw wagen, bij de aan schaf van een nieuwe of gebruikte wagen, bij leasing en voor het verhel pen van auto- en lakschade. Tevens heeft het oude vertrouwde beeldmerk op de gevel plaatsgemaakt voor een eigentijds logo, waarmee de start van een nieuwe periode gemarkeerd wordt. Van der Steen Autobedrijf bestaat reeds sinds 1987, toen Joop en Maarten van der Steen uit Limmen een auto handel aan de Kennemerstraatweg in Heiloo startten. Vrij snel groeide de jonge onderneming naar een professio neel autobedrijf. Dit betekende dat Van der Steen een groter pand nodig had, dat in 1989 op het nieuwe bedrijventer rein aan de Oude Werf werd gebouwd. In de afgelopen twaalf jaar is het bedrijf uitgegroeid tot een full-service autobedrijf en autoschadebedrijf met twintig vakkundige medewerkers. Hoewel de klantenkring zich uitstrekt over de gehele provincie, komen de meeste relaties uit Heiloo, Limmen, de Egmonden en Akersloot. Daarom wil Van der Steen Autobedrijf deze ver nieuwing niet ongemerkt voorbij laten gaan. Op 11 juli wordt er op het terrein van Van der Steen een zeepkisten- en skelterrace georganiseerd waar ieder een gratis aan mee mag doen. Een heuse jury zal de zelfgebouwde kisten beoordelen op snelheid en originaliteit. Het belooft een groots feest te worden, volgens organisatoren Joop en Maarten Van der Steen, die zelf toegeven 'gek te zijr^op alles wat vier wielen heeft'. Zeepkisten- en skelterrace Het 'circuit' waarop de zeepkistenrace gehouden wordt, gaat open om 11.00 uur. Dan starten de trainingsronden. Tussen 11.00 en 12.00 uur kan iedereen die dat wil gratis op de foto met een echte racewagen. Om 12.00 uur begint de skelterrace, gevolgd om 13.00 uur door een demonstratie van Kartworld Limmen. En om 14.00 is het langver wachte moment daar: de start van de zeepkistenrace. Aan muzikale omlijs ting van een en ander is ook gedacht, vanaf 15.30 uur zingen de vrolijke dames van Dat Koor op toffe muziek. De finish wordt om 17.00 uur verwacht. EGMOND - Bij TC Hogedijk werd de afgelopen week het zeventiende open toernooi gespeeld. Bij de BI dames was Kim Bogte van TV Sint-Pancras in de finale superieur aan Stefanie Tjabering van TV Hoorn (6-2, 6-1), bij dé heren BI had de sterk spelende Michel Jon ker weinig moeite met TC Bakkum- speler Rick van der Velden, getuige de setstanden 6-1, 6-4. Op de voorlaatste dag van het toernooi schakelde Rick de toernooiwinnaar van vorig jaar, Jascha de Goede, in de halve finale op overtui gende wijze uit. Maar de eindoverwin ning ging volkomen terecht naar Michel Jonker, die z'n opponent voort durend onder druk hield en in de rally's veel vaster werd. Op de zonnige finaledag genoten de ve le toeschouwers op het terras en langs de banen van goede en spannende par tijen, met name van de finales heren enkel Cl en heren dubbel B2. In de heren enkel Cl won TC Alkmaar-spe ler Pascal Kabalt in een lange drie-set- ter van de talentvolle Hogedijker Dave Holman. De heren dubbel BI was een TC Egmond-onderonsje met een vleugje TC Hogedijk, omdat Klaas-Jan van Leeuwen trainer bij TC Hogedijk is. Na een wat moeizaam begin in de eerste set (6-4) raakten Michel Jonker en Klaas-Jan van Leeuwen op dreef en walsten in de tweede set met 6-1 over hun tegenstanders, tevens club- en teamgenoten, Jascha de Goede en Ron Verschoor heen. De finalecfag vormde in sportief op zicht en qua weer de apotheose van een zeer geslaqgd toernooi, waaraan onge veer 365 spelers én speelsters in ruim 400 partijen deelnamen. In verband met de regen moesten slechts enkele partijen elders gespeeld worden. Bij het toernooi hoorde ook een loterij. De prijzen die zijn gevallen op de lot nummers 802,121,99125,953,648,128, 361 en 457 kunnen opgehaald worden bij Joke Beentjes, Meeuwenlaan 27 Egmond-Binnen, tel. 072-5062166. Op zaterdag 10 juli gaat om 12.00 uur het 24-Uurs Toernooi van start. Het belooft een groot spektakel te worden. Het programma omvat live muziek, vuurwerk, een ontbijtbuffet, drie happy hours en een barbecue. Uiteraard wordt er ook getennist. De uitslagen: categorie BI-HE 1. M. Jonker; 2. R. v.d. Velden, DE 1. K. Bogte; 2. S. Tjabering, HD 1M. Jonker J. van Leeuwen; 2. J. de Goede R. Verschoor, GD 1. K. Bogte M Klaver; 2. D. Minkema G. Zwart,,cate gorie B2-HE 1. A. Alijagic; 2. M. van Splunter, categorie Cl-HE 1. P. Kabalt; 2. D. Holman, DE 1. L. Balk; 2. H. Meulen, HD 1P. Kabalt P. Laan; 2. R. van Weelderen R. Haquebard, DD 1. L. en Y. Schenk; 2. N. Pieterse I. Kreeftenberg, GD 1. S. en B. Barbe; 2. HEILOO - Kermis in HeilooZwieren en zwaaieneen roos of een beer schieten voor je vriendinnetje en een oliebol etenMede dankzij het mooie weer is ook dit jaar de kermis weer een feest voor jong en oud geworden Kermisgangers waren enthousiast over de uitbreiding van het kermisterreinwaardoor er weer meer leuke attracties konden staanOok in en rond de cafés op de Heerenweg leek iedereen het prima naar zijn zin te hebbenDe muziek was gezellighet bier vloeide rijkelijk en volgens de politie hebben zich op een enkel vechtpartijtje na geen noemenswaardige incidenten voorgedaan(foto UKP) HEILOO - Voor het eerst in de ge schiedenis van tennisvereniging HSV zijn de clubkampioenschappen gehou den in het voorjaar, van 12 tot en met 27 juni. Dat was vooral met het oog op de langere dagen en de verwachting van mooier weer. Dat eerste was uiter aard een gegeven; dat tweede is uitge komen op een paar buitjes na. Op de finale-zondag was de laatste bal nog niet geslagen of de regen klapte met bakken uit de hemel. Deze clubkampioenschappen duurden twee weken waarin drie weekends, waarbij de eerste week de dubbels en de tweede week de mixed-dubbels wer den gespeeld, terwijl de enkelspelen over beide weken werden verdeeld. De sfeer was uitstekend, er werd met vuur gestreden in de vele leuke partijen en dat leverde terechte kampioenen op. Dubbeltoernooi Van 10 tot en met 18 juli zal op het ten nispark van HSV het niet meer weg te denken HSV dubbeltoernooi worden gehouden. Aan de opzet is weinig ge sleuteld. Tennis staat uiteraard voorop maar de reputatie van een van de gezel ligste toernooien uit de omgeving te zijn zal ook nu weer bewaarheid wor den. Er wordt gespeeld in de categorieën D2 tot en met B. De belangstelling voor het toernooi is weer uitstekend. Bij de B- spelers zijn regionale toppers te ver wachten. Onder meer het zeer gerouti neerde dubbel Klaas Jan van Leeuwen Peter Bruin komt hun opwachting maken. Tegenstand voor dit duo moet komen van Ron Verschoor/Michel Jon ker en Frits Zandbergen/Paul Klaver, die zeker ook kans maken op een goe de klassering. Het HSV toernooi zou niet compleet zijn zonder muziek en een demonstra tiepartij. Op woensdag 14 juli verzorgt Stef Hazelager de muzikale omlijsting. Op donderdag 15 juli zullen twee spe lers uit de top 30 van Nederland, te weten Qoen van der Meer en Bas Wild, spectaculaire staaltjes tennis laten zien. Deze partij zal om ongeveer 20.00 uur beginnen en is een must voor de tennis- liefhebber. Zaterdag 17 juli is de feest avond met medewerking van de band Good Luck. Zondag 18 juli is de finale dag van het HSV dubbeltoernooi. De uitslagen: Heren enkel 1-1. N. Kraakman 2. D. Hoebe, Heren enkel 1 (verliezersronde)-l. A. Blei 2. P. v.d. Broek, HE. 2-1. W. Hoebe 2. P. Mole- man, HE. 2 (verl. ronde)-l. J. Zijlmans 2. W. Wittebrood, HE. 2 45+-1. J. Scholten 2. R. Goodman, HE. 2 45+ (verl. ronde)-l. K. Beentjes 2. A. Oudejans, HE. 3-1. A. Admiraal 2 H. Peitsma, HE 3. (verl. ronde)-moet nog worden gespeeld, Dames enkel 1-door ziekte en opgeven finale niet gespeeld, Dames enkel 1 (verl. ronde)-l. J. Bruin 2. E. Griessler, DE. 2-1. M. Out 2. T. Houtenbos, DE. 3 (poule)-l. P. van Nass, 2. L. Damen, Gemengd dubbel 1- l.J. Bruin P. Bruin 2. A. Zoon J. v.d. Molen, Gemengd dubbel 1 (ver- 1.ronde)-l. T. v.d. Molen D. Admiraal 2. M. Out P. v.d. Broek, GD. 2-1. H. Oostrom P. Moleman 2. N. de Boer T. Dekker, GD. 2 (verl. ronde)-!. L. Hoebe P. Hoebe, 2. A. Keeman R. Stern, GD. 2 45+-1. J. Komen J. Zijlmans 2. T. Evertse L. Brinkman, GD 2 45+ (verl. ronde)-l. T. Franken S. Kaandorp 2. G. Zijlmans G. Keeman, GD. 3 (poule)-l. P. v. Nass B.v. Nass 2. S. Bakker N. Prinse, Heren dubbel 1-1. N. Kraakman B. Bakker 2. D. Hoebe R. v. Dijk, Heren dubbel 1 (verl.ronde)-l. M. Baltus T. Kuiper 2. P. Ruiter E. Oostrom, HD. 2-1. B. Kosters R. Tromp 2. J. Kaandorp J. Stevens, HD. 2 (verl. ronde)-l. C. v.d. Veer M. Admiraal 2. R. Koppen H. Michels, HD. 2 45+-1. J. Zijlmans B. Bruinink 2. W. Wittebrood M. de Boer, HD. 2 45+ (verl.ronde)-l. S. Kaandorp G. Keeman 2. L. Brinkman A. Admiraal, HD. 3 (poule)-l. J. Bakkum L.v. Zijl 2. R. Melgers B. v. Nass, Dames dubbel 1-1. A. Zoon R. Kok 2. A. v.d. Zee G. Keeman, Dames dubbel 1 (verl.ronde)-l. I. Houtenbos J. Zoon 2. J. Pauw G. v. Vliet, DD. 2-1. M. Meijer E. Nederkoorn 2. G. Molenaar H. Oostrom, DD. 2 (verl.ronde)-l. A. Merkuur A. Baltus 2. T. Sombroek C. Beers, DD. 2 45+ (poule)-l. P. de Laat T. Everse 2. J. de Boer J. Komen, DD. 3 (poule)-l. A. Keeman P. v. Nass 2. J. Negenman H. Koning. Aad Bleeker en zijn dochters Cindy en Pascale. N. Pieterse M. de Graaf, categorie C2- HE 1. J. Stolker; 2. D. Sallehart, HD 1. M. Schalenkamp R. v.d. Boogaard; 2. W. Roemer Oosterhuis, DD 1. C. Vlaanderen C. Wapstra; 2. Visser S. Blokker, GD 1. N. en M. de Vries; 2. T. Zonneveld K. Burgmeijer, categorie Dl- HE 1. J. Stolker; 2. M. Wilms, DE 1 R Weijers; 2. J. Zuurbier, HD 1. M. Stoop M. Harkmans; 2. M. Zuurbier H. Zwenger, DD 1. K. Worp T. Zuurbier; 2. R. Ranzijn L. de Ridder, GD 1. K. Worp H. Zwenger; 2. C. Metz F. Donkersloot, categorie D2-HE 1-M. Bos, 2. A. Wijker, DE 1P. Seijerlin; 2. J. de Boer, HD 1. M. en E. Bos; 2. D. Koopman R. de Groot, DD 1.1. Punt L. van Went; 2. Y. Settels H. Bleeker, GD 1. L. en P. Kooy; 2. Y. Settels M. Verver, categorie Dl 35+-HE 1. F. Jelsma; 2. C. Duinmeijer, HD 1. J. Zomerdijk E. de Ridder; 2. M. v. Gastel, GDI. v. Rooijen/ Boereboom; 2. H. Zwart S. v.d. Steen, categorie Cl 35+-HD 1. J. v.d. Molen D. Admiraal; 2. H. Neijens N. de Raadt, GD 1. P. Freiters E. Koch; 2. M. en A. Heddes. EGMOND - Onlangs is pannenkoe kenhuis De Bolle Hoed aan de Voorstraat 116 na een forse uit breiding heropend. Het restaurant, dat al sinds 1982 in Egmond aan de Voorstraat te vinden is, telt nu 65 zit plaatsen. Een forse uitbreiding, die mogelijk gemaakt is door het naastlig gende pand bij de zaak'te betrekken. Pannenkoekenhuis De Bolle Hoed, dat momenteel gerund wordt door Aad Bleeker en zijn dochters Sandy en Pascale, is het hele jaar door geopend. In de wintermaanden, van september tot en met mei van woensdag tot en met zondag, in de zomermaanden elke dag. Geen twee pannenkoeken zijn het zelfde, zo vindt de kok van dit gezellige restaurant. In De Bolle Hoed worden elke maand twee of drie nieuwe pan nenkoeken uitgedacht. Wat dacht u bij voorbeeld van een pannenkoek met kip in tomatensaus? Achtenveertig soorten pannenkoeken staan er inmid dels op de kaart, zoete, hartige, ouder wetse of juist heel moderne. Natuurlijk worden alleen verse producten ge bruikt. Gastvrijheid staat bij De Bolle Hoed hoog in het vaandel. Een pannenkoe kenrestaurant is niet alleen iets voor kinderen, hebben ze daar gedacht. Iedereen moet er zich thuisvoelen, en voor iedereen moet er dus iets lekkers op de kaart staan. Gasten die een be paald dieet volgen zijn ook welkom, met hen wordt zoveel mogelijk reke ning gehouden. En wie helemaal geen pannenkoek blieft (hoe is het moge lijk?) is ook welkom. Op het menu prij ken ook saté, uitsmijters, omeletten, hamburgers en broodjes. De laatste aanwinst op de kaart is 'Kof fie De Bolle Hoed'. Een kopje koffie, dat geserveerd wordt met een van de Oudhollandse likeuren van Van Wees. U kent ze nog wel, met namen als 'Hempje licht op', 'Roosje zonder doornen' en 'Bruidstranen'. Reden te meer om snel naar Egmond te gaan, een strandwandeling te maken en daar na neer te strijken in De Bolle Hoed. EGMOND - Op zondag 11 juli houdt Le Champion vanuit café-restaurant De Speeltuin, Sportlaan 1 te Egmond aan Zee fietstochten van 25, 50 en 100 km. Deze tochten gaan geheel door de duinen van Noord-Holland tussen Beverwijk en Schoorl. Wie met de fiets het gehele gebied van de waterleiding duinen wil doorkruisen, krijgt deze dag de gelegenheid een schitterende tocht te maken. Dit duingebied is voorzien van zeer goed bewegwijzerde fietspa den, waar brommers niet mogen komen. De start is tussen 9.00 en 12.00 uur. Fietsers van de 100 km wordt echter verzocht zo vroeg mogelijk te komen, zodat zij zich niet hoeven te haasten om de tocht voor sluitingstijd te volbren gen. Inlichtingen bij Anton Eijman, telefoon 0251-225311. >/i/ï HEILOO - Plaatsgenote Shaula Hem- mer heeft op 2 juli haar studie aan de Hoge School Delft met positief resul taat afgesloten. Haar studierichting was Dierhouderij/Veehouderij. Judith Steenhoek is geslaagd voor de opleiding HBO-verpleegkunde. Judith is oud-leerlinge van de Nieuwe Hoeve in Heiloo. Loes de Boer is geslaagd aan de Hoge school Schoevers, voor de richting Of- ficemanagement 2. Stedelijk Museum Alkmaar Tot en met 8 oktober tentoonstelling 'Zo zijn we groot geworden' over 125 jaar schenkingen, te zien aan de Doe lenstraat 5 in Alkmaar van dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Grote Kerk Tot en met 11 september tentoonstel ling 'Onsterfelijke historie' over de geschiedenis van de kerk, open van dinsdag tot en met zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur, vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur (toegang f 5,-), tevens rondleidin gen op vrijdag om 11.00 uur en kaas marktconcerten om 12.00 uur. Oversteekplaats Het Malevoort Als regelmatig - minimaal twee maal daags - gebruiker van Het Malevoort, dat voor inkomend, uitgaand en door gaand verkeer in Heiloo een belangrij ke verkeersader is, verbaasde ik mij toen op zeker moment de bestaande oversteekplaats tussen Bosrank en Boswinde werd gesloopt om te worden vervangen door een heuse cake-walk. De bestaande oversteekplaats werkte uitstekend en was veilig. Bij navraag geen aanrijdingen of ongelukken. Door veranderingen in de situatie voor schoolgaande kinderen zou er iets meer gebruik van deze oversteekplaats worden gemaakt en daarom was door bewonercommissies bij de gemeente gevraagd om deze oversteek te active ren. Op zich geen bezwaar tegen, doch wat de goegemeente hier gecreëerd heeft slaat alles. Zelfs als je er overheen gaat terwijl je kilometerteller geen actie kan plegen, dus wanneer je minder dan 5 km per uur rijdt, krijgt je auto een opdonder waartegen elke schokbreker gerechtvaardigd protesteert. Een chauffeur van een oplegger, die twee maal per week deze route moet rijden om met zijn grote wagen in ons levens onderhoud te voorzien, zag ik vloekend en tierend deze hobbel (lees kuilen) nemen. Werkelijk te gek voor woorden. Het is zelfs zo erg dat vele passanten reeds een sluiproute nemen, achterom Bosrank, Bosvaren en Boswinde, om maar niet over dit verschrikkelijke ding te hoeven rijden. Als je hier dagelijks overheen moet kost je dit schokbre- kers. Mogen we de rekening indienen? Beleidsbepalers, indien u iets dergelijks moet aanschaffen, test dit dan eerst eens in de praktijk en bepaal dan of dit wel zinnig is. Ik zou u willen vragen om een week lang deze route te rijden, met de auto, en ik ben ervan overtuigd dat u zelf reeds na enkele passages zult zeg gen dat dit niet kan. Wees dan ook zo sportief om deze miskleun te erkennen en in deze valkuil veranderingen aan te brengen. J. Valkering Boswinde HEILOO - De nationale ANGO-col- lecte heeft in Heiloo f 2562,70 opge bracht. HEILOO - Op 11 augustus is Europa getuige van een uniek verschijnsel: de totale zonsverduistering. Midden op de dag gaat het schemeren, koelt het plot seling af, denkt de natuur dat het avond is en rond het middaguur wordt het plotseling donker. Naar verwachting zal het aantal toeschouwers fenome naal hoog zijn. Kijken in de zon brengt echter een groot risico met zich mee. Wie zonder bescherming in de zon kijkt, loopt kans op serieuze beschadigingen van het oog. Een 'gewone' zonnebril, zelfs een donker getinte, voldoet hiervoor beslist niet. Daarom biedt Zonneveld Optiek als Register Vakbekwaam Opticien een speciale eclipsbril aan. Een bril met aluminium film, waarmee iedereen onder perfecte condities het proces van verduistering kan aanschouwen. Omdat RVO de kwaliteit van kijken en veiligheid voor ogen hoog in het vaan del voert, nodigt Zonneveld Optiek haar klanten uit voor een oogmeting of montuurcontrole. Iedereen die vanaf 5 juli deze check-ups gratis laat uitvoe ren, krijgt daarbij de beschermende eclipsbril cadeau. Zorgcentrum Overkerck Tot eind oktober expositie van aquarel len van Vera de Moei en acrylschilderij- en van Jan de Moei. Regionale Thuiszorg Tot eind augustus expositie van schilde rijen van Wim Twaalfhoven en Tilly van Tongeren in het kantoor aan de Nijver- heidsweg 33, te zien van maandag tot en met vrijdag tussen 10.00 en 15.00 uur. Galerie TP Galerie op Termijen 189 in Heiloo, elke woensdag open van 10.00 tot 16.00 uur en na tel. afspraak op 072-5334596. Hema Tot en met 31 juli in de koffieshop expositie van aquarellen en schilderijen van Ans Lensen.Te zien tijdens winkel uren. Casa 't Loo Tot half juli expositie van werken van Rina Snel, te zien tijdens winkeluren. Trefpunt Tot en met augustus expositie van werkstukken van deelnemers aan de teken- en schilderclubs van Saskia Sen- gers, open van 9.00 tot 17.00 uur. Bibliotheek Heiloo Maandag 12 juli om 14.30 uur informa tie-middag van Stichting Visio en het Audiologisch Centrum. ALKMAAR - Donderdag 15 juli houdt het Verloskundig Samenwerkingsver band Noord-Holland Noord een voor lichtingsavond over bevallen. In het Verloskundig Samenwerkingsverband zijn alle gynaecologen, huisartsen en verloskundigen uit de regio Alkmaar vertegenwoordigd. Deze bijeenkomst is bestemd voor vrouwen die op de datum van de bij eenkomst 28 weken of langer zwanger zijn en hun naasten. De voorlichtings avond vindt plaats in het Medisch Centrum Alkmaar, van 19.30 tot 21.30 uur. Aanmelden kan op telefoon 072- 5483500. HEILOO - De volgende leerlingen van Zwembad Loos hebben onlangs afge zwommen voor het A- en B-diploma. De geslaagden zijn: A-diploma - Sanne v. Balen, Sijman v.d. Berg, Myrthe Bergsma, Bas Boere, Manouke Bosgra, Esmee v. Burgsteden, Nena Desserjere, Hans v. Deursen, Barry Dingerdis, Cornelis Genet, Wessel Gras, Pauline Hekker, Matt Hergaarden, Marei Huijsmans, Donna Kerst, Sophie Koymans, Niels Leegwater, Maikel Madro, Alex Metzelaar, Eva Rood, Ellen Schipper en Martijn IJtsma. B-diploma - Charlotte Barnhoorn, Fredrik Dijksma, Saskia Glorie, Jamie de Groot, Mick Leeuwenkamp, Jeanine Meintser, Anne Metselaar, Chris Meij, Tijman Slikker, Joey Stokx, Tessa Suurmond, Chris Talens, Tom Veenstra, Loed Veth, Ruud Visser en Jolijn Zwart. Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic),(072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal (inlichtingen over verhuur), (072) 5333152 of 5336681 *Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681 Ook voor het seizoen 1999/2000 kunt u nu al reserveren!! Zowel voor wekelijks gebruik als voor incidentele evenementen (toernooi en, markten, concerten e.d.). Wo. -07 juli Do. -08 juli Vrij. -09 juli 08.30- 12.15 u. Schoolgym Ma. -12 juli 13.30-15.00 u. Schoolgym Di. -13 juli 08.30- 15.00 u. Schoolgym Wo. -1 4 juli Do. -15 juli Vrij. -16 juli 08.30 - 12.15 u. Schoolgym Ma. -19 juli 13.30 - 15.00 u. Schoolgym Di. -20 juli 08.30-15.00 u. Schoolgym Wo. -21 juli Do. -22 juli Vrij. -23 juli 08.30- 12.15 u. Schoolgym Maandag 26 juli 1999 t/m zondag 29 augustus 1999 is de sporthal gesloten De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 5333909 Op 2 november 1998 heeft de gemeenteraad de tarieven voor 1999 vastgesteld. Nu de voorverkoop voorbij is bedragen de prij zen voor een abonnement: Gezinsabonnement 260,00 Bijkaart bij gezinsabonnement 10,00 Persoonlijk abonnement: 2 t/m 15 jaar 90,00 16 jaar en ouder 130,00 Het Beachvolleybaltoenooi wordt gehouden op zondag 18 juli 1999 van 12.00 uur tot 18.00 uur op de zonneweide van zwembad Het Baafje. Het speelveld is dan ook echt omgetoverd als een 'Beachveld'. Inschrijven kan op zondag 18 juli 1999 van 11.00 uur tot 12.00 uur aan de kassa van het zwembad, ledereen kan mee doen, dus schrijf je met je team op tijd in!!! De bezoekcijfers van de laatste 4 jaar: Weektotaal totaal 1999 1998 1997 1996 1 4 t/m 20 juni 4.049 14.219 20.283 15.991 1 4.369 21 t/m 27 juni 2.293 16.512 21.322 16.601 15.319 28 t/m 04 juli 22.166 17.543 15.988 05 t/m 11 juli 22.929 22.151 16.834 12 t/m 18 juli 25.860 25.955 21.972 Seizoentotaal 42.716 62.092 39.910 Dit seizoen 1999 gelden de volgende openingstijden: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 19.30 uur dinsdag en donderdag van 07.00 tot 19.30 uur zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.30 uur Ook na de laatste herziening is ons zwembad weer geheel legio- nella vrij gebleken. Onze medewerkers blijven optimale aandacht schenken aan de kwaliteit van zwem- en douchewater.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 8