Zomerexpo Akermare Limmer jaarmarkt druk en gezellig Schepen en Noach in beeld bij Amber Akersloot in de ban van de kermis Speurtocht door tuin en park Beeckestijn Adressen iÊf- X Palingroken, katknuppelen en muziek Uit in de regio Activiteiten Limmen PAGINA 8 UITKIJKPOST - 28 JULI ff Vissen willen niet bijten in witvisstrijd venement info Uitslag stanghangen P#L I T I E 'S&Ucdteti Expositie kruidentuin VSM Foto-expositie Allard Westra t LIMMEN - Afgelopen zondag visten zeven A-vissers en zes B-vissers van HSV Limmen in de Delft hun derde witviswedstrijd. Het weer was prachtig en de verwachtingen waren goed. Hier en daar sprong vis uit het water, een teken dat ze aasten. In de eerste minu ten werd al een aantal kleine visjes ge vangen, maar toen was het zomaar over. Cor Bakker, die in het midden van het parcours viste, wist wel enkele zwaar dere vissen te vangen. Gerrit Tuijn op stek twee had ook al snel een mooie blei en een brasem te pakken. Op stek één zat Peter van der Heijdt, koploper in de competitie. Hij ving in het begin twee kleine visjes, maar toen hij overschakelde op mais aan de haak, ving hij gestaag een aantal brasems en twee palingen. Hij werd eerste en ver sterkte zijn koppositie. Co Bakker viste zich op een moeilijke stek prachtig naar een tweede plaats. Gerrit Tuijn werd derde. In de B-groep was het Kees Levering die de vis aan de haak wist te slaan, met zeventien stuks was hij ruim eerste. Frank Snel wist ook nog twee brasems te vangen. Hij werd tweede, vóór Anton Kroon. De uitslagen: A-groep: 1. P. Van der Heijdt 3160 gram, 2. C. Bakker 2420 gr, 3. G. Tuijn 1000 gr. B-groep: 1. C. Levering 17 stuks, 2. F. Snel 8 st, 3. A. Kroon 5 st. De volgende wedstrijd in deze compe titie is op zondag 15 augustus, ook weer in de Delft. De all-round competitie heeft momenteel een korte pauze. Op zondag 26 september treden de vissers weer aan bij het Noordhollands.Kanaal te Akersloot. Gemeentehuis Limmen Tot 5 augustus foto-expositie van leer lingen van de Pax Christischool, te zien op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur (vrijdagmiddag gesloten). Beeldentuin Akermare Expositie van beelden, schilderijen, etsen en sieraden van diverse kunste naars, te zien aan de Uiterdijk 2 in Akersloot op vrijdag en zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur, de eerste en derde zondag van de maand en op afspraak, tel. 0251-312598. Gemaal 1879 Tot en met 29 augustus expositie van beelden van Gert Germans, Tewis El- zinga en Arien Ruoff-Krijgsman, te zien aan de Fielkerweg in Akersloot op zaterdag en zondag van 13.30 tot 16.30 uur. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkge- bouw, Middenweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 da gen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757. Logopedie Nita te Nuijl, afspraken tel. 5335148. Natuurgeneeskundige massagetherapie Praktijk voor natuurgeneeskundige massagetherapie E. van der Geest, tel. 072-5066765. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 5613614. Gemeente Limmen Secretarie Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Tele foon 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Tijdens de jaarmarkt gaf een echte klompenmaker demonstraties. (Fotostudio Star field) LIMMEN - Er was weer van alles te koop, te zien, te horen en te doen, vori ge week woensdagavond op de Limmer jaarmarkt. Alweer de vijfentwintigste editie van dit evenement, waarvoor de Limmers weer in groten getale naar Kerkweg, Vuurbaak en Dusseldorper- weg togen. Ook mensen uit omliggende dorpen wisten de weg naar Limmen goed te vinden en troffen een buitenge woon afwisselende en oergezellige markt aan. Af en toe schoven wolken dreigend langs, maar de weergoden waren gena dig en het bleef uiteindelijk droog. Tot groot genoegen van de vele standhou ders, jong en oud, die allemaal hun best hadden gedaan om hun waren zo aan trekkelijk mogelijk uit te stallen. An tieke klokken, schaatsen en speelgoed in alle soorten, maten en kleuren: me nigeen had de zolder opgeruimd en probeerde zijn spullen nu bij een nieu we eigenaar onder te brengen. Ook de middenstand was redelijk goed verte genwoordigd, en vooral aan de verzor ging van de inwendige mens ontbrak het zeker niet. Dat er in Limmen aan creativiteit geen gebrek is, bleek ook nu weer. Doosjes, bloempotten en andere objecten gede coreerd met servetten middels een spe ciale techniek, keramiek, barbiepop jurkjes, houten klompen gemaakt door een echte klompenmaker en grote lie veheersbeesten van stof (nog over van de bloemendagen) waren stuk voor stuk een lust voor het oog. Bijzonder was de openluchtwinkel Made in Hol land van Mirjam en Suzanne uit Lim men. Een gelegenheidswinkel, hiervóór alleen nog maar geopend tijdens Lim men Creatief, gevuld met voornamelijk zelfgemaakte decoratieve spullen. Eieren slaan en stanghangen Vele verenigingen en organisaties pre senteerden zich op de jaarmarkt. Van Dierenbescherming tot scouting en van kinderopvang tot hulporganisaties, alle maal gaven ze informatie en betrokken passanten bij hun werkzaamheden door het uitschrijven van diverse prijs vragen. In de kraam van de Werkgroep Ontwikkelingssamenwerking Limmen (WOL), dié zich inzet voot diverse pro jecten in Burkina Faso, was een specia le gast aanwezig. Salifou Sodré, coördi nator van een ontwikkelingsorganisatie in Burkina en al de hele week in Lim men om scholen en kerken te bezoe ken, toonde nu een traditioneel kle dingstuk dat in zijn vaderland bij fees telijke gelegenheden wordt gedragen. Verder waren er op de markt volop activiteiten, vooral voor de jeugd. Op de Vuurbaak een mini-kermis met draaimolen en skelters, bij de stand van Conquista het spel eieren-slaan en schminken. Leden van Ponyclub Hei loo hadden hun pony's van stal gehaald en kinderen konden inschrijven voor 'een rondje op de pony'. Ook een dart- spel, het Limmer ballenspel en natuur lijk het traditionele stanghangen (waar van de uitslag elders op deze pagina staat vermeld) leverden tijdens de markt af en toe een fanatieke strijd op. Tijdens een demonstratie country-line dansen gingen de voetjes eveneens van de vloer. Het evenement werd verder van een vrolijke muzikale noot voor zien door de leden van Harmonie Excelsior. En ook in De Lantaarn was het swingen geblazen met de enthou siaste meiden van Dat Koor, die zelfs toen de kramen buiten al lang waren opgeruimd, het feest binnen gewoon voortzetten... Open van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open en telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 12.30 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvragen en gehandi captenvoorzieningen kunt u terecht (na het maken van een telefonische af spraak) op maandag, woensdag en don derdag van 9.00 tot 12.30 uur. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, postbus 9331, Alkmaar, tel. 072-5670050. Burgemeester en wethouders Te spreken na telefonische, afspraak. Spreekuur wethouders maandag van 18.30 tot 19.30 uur en dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil Tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secretaris mw. E. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitter mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur) tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 1-4.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275, spreekuur dinsdag en don derdag van 12.00 tot 13.30 uur. Dien sten: zaterdag 19.00 uur en zondag 10.00 uur. Parochiesecretariaat in de Pius, geopend vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. Gouache van Vera Jonge jan. LIMMEN - Tien weken lang staan schepen, boten en Noach centraal bij Galerie Amber. Zowel in de galerie als in de prachtige galerietuin zijn schilde rijen, kleurenlitho's, pastels, keramiek, beelden, objecten en glazen boten van zo'n veertig kunstenaars te zien. Al het werk is gemaakt naar aanleiding van een gedicht van galeriehoudster Jean- nette Coppens. De Noach-tentoonstelling bestaat uit twee delen, elk van vijf weken. Het eer ste deel loopt van 5 augustus tot en met 5 september. Twee van de deelnemende kunstenaars zijn Vera Jongejan en Her mine Groenendaal. Vera Jongejan maakte voor Amber een gouache van schepen die zij zag in Costa Rica. Het is een kleurrijke, snelle impressie geworden. Haar olieverf schilderij De Overtocht is geheel aan de fantasie ontsproten. Vera volgde de Kunstnijverheidsschool en de Rijksace- demie in Amsterdam. Zij kreeg de Uriotprijs voor zowel schilderkunst als grafiek. Hermine Groenendaal maakte ver schillende kleurenlitho's voor de sche pententoonstelling. Haar uitgangspunt is de waarneming, soms vastgelegd in een schets. Al werkend op de steen groeit het beeld, tot de uiteindelijke vorm is gevonden. De schepen, boten en Noach-tentoon- stelling is te zien elke donderdag, vrij dag en zaterdag en de eerste zondag van de maand (5 september) van 14.00 tot 17.00 uur. Zondag 8 augustus wordt de tentoonstelling officieel geopend (met muziek) om 14.00 uur. Iedereen is welkom. Galerie Amber is te vinden aan de Dusseldorperweg 18 in Lim men. LIMMEN - Tijdens de jaarmarkt kon de Limmer jeugd weer zijn kracht en uithoudingsvermogen testen bij het stanghangen, dat werd gehouden onder auspiciën van de Limmer IJsclub. On der luide aanmoedigingen van enthou- siate omstanders deden de deelnemer- tjes hun uiterste best om zo lang moge lijk aan een gladde stang te blijven han gen. De prestatie van Rosemarijn Pronk was opvallend: zij hield het bijna twee minuten vol. Van de in totaal horidervijftig deelne- mertjes hebben de volgende kinderen AKERSLOOT - Vorige week zondag werd in beeldentuin en galerie Aker mare de tweede expositie van dit sei zoen geopend. Onder de exposerende kunstenaars zijn Karien Froeling, met tot de verbeelding sprekende sculptu ren als 'Who's dreaming' en 'Er was eens'. De schilderijen van Evert Neute boom tonen geabstraheerde vormen, die een persoonlijke vertolking zijn van indrukken van de kunstenaar, innerlij ke beelden van mens en natuur. Eveneens gericht op de innerlijke bele ving is het werk van het kunstenaars echtpaar Christine Bangert en Glenn Sluisdom. Als mediums stellen zij de spirituele betekenis van het kunstwerk centraal. In de bronzen getiteld 'Vrouw tussen hemel en aarde' zijn twee aspec ten te zien van de vrouw: als moeder schoot geworteld in de aarde, maar tevens zich oprichtend naar de hemel vanuit haar behoefte tot geestelijk bewustzijn. Ook de kunstenares Jeanne Panhuyzen is meer gericht op de innerlijke werke lijkheid dan op het weergeven van de uiterlijke wereld. Haar beelden en schilderijen roepen verstilling op en zetten aan tot contemplatie. Verder kunt u kennis maken met meta len sculpturen van Glenn Priester, ste nen beelden van Adriana de Lange, vrouwelijke naakten van Theo Pon- sioen, recent werk van de beeldhouwer Ramas Gojati en zijn vrouw Tamar Gojati-Rozenblat en divers werk van de veelzijdige kunstenares Jeanine Theunissen. Zondagmiddag 22 augustus om 14.00 uur wordt in Akermare een tuinconcert 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •AKERSLOOT Vrouw tussen hemel en aarde' van kunstenaars Bangert en Sluisdom. gegeven door het klezmerorkest Mazl en Lef, met joodse en aanverwante muziek. De toegang voor dit concert bedraagt f 8,50, voor kinderen f 2,-. Alle andere dagen is de entree gratis. De zomer-expositie, die eindigt op 25 sep tember, is te zien op vrijdag en zaterdag en op de eerste en derde zondag van de maand van 11.00 tot 17.00 uur. Het adres is Uiterdijk 2 in Akersloot. AKERSLOOT - Zaterdag kwam een insluiper omstreeks 14.30 uur binnen in een woning aan de Boschweg door een openstaande keukendeur, terwijl de bewoners in de keuken bezig waren. Uit de woning werd een geldkistje met sieraden gestolen. ALKMAAR - Tot 16 september is er een expositie van abstracte natuurste nen beelden van Mirjam de Nijs in de kruidentuin van VSM Geneesmiddelen te Alkmaar. De natuurlijke tuin met water en veel kruidenplanten vormt een mooie omgeving voor de beelden van steen. Het betreft een expositie van bijzonder harde steensoorten als gra niet en diabas in krachtige vormen die ruimte bieden voor zacht heid. Geïnteresseerden kunnen de tuin op eigen gelegenheid bezoeken op door deweekse dagen van 9.00 tot 16.00 uur. Voor informatie of een rondleiding kunt u contact opnemen met de beeld houwster Mirjam de Nijs, tel. 020- 6739975. VSM vindt u aan de Beren koog 35 te Alkmaar. AKERSLOOT - Van vrijdag 30 juli tot en met dinsdag 3 augustus staat Aker sloot weer helemaal in het teken van de jaarlijkse kermis. En dat wordt onge twijfeld weer een feest, want het pro gramma zit opnieuw boordevol muziek en allerlei activiteiten. Op vrijdag 30 juli begint het allemaal met een warming-up. Vanaf 21.00 uur brengt dj Dennis in Bar 't Voorom en 't Achterom de kermissfeer er helemaal in met swingende klanken. Zaterdag 31 juli wordt er vanaf 13.30 uur op de Kerklaan (schuin tegenover de Jacobusschool) flink aan getrokken bij het inmiddels traditionele touwtrek festijn tussen getrainde en ongetrainde dames- en herenploegen. Voor de inde ling van de ploegen, die bestaan uit vijf personen en een coach, wordt geloot en elke ploeg wordt ingedeeld in een pou le. Wisselen van touwtrekkers tijdens de wedstrijd is verboden. Vorig jaar werd de wisselbeker gewon nen door 't Slotje uit Egmond, maar de Akersloter LutenBoys zijn vast van plan het laatste toernooi van deze eeuw op hun naam te schrijven. Inschrijven kan nog, voor damesploegen is er een speciaal touw aanwezig. Opgeven kan bij Jan Sander, tel. 0251-312120. Vanaf 16.00 uur staat bij 't Hoorntje de formatie Jukebox op de planken, die ervoor zorgt dat de spieren na het touwtrekken weer lekker losgeschud kunnen worden op de dansvloer. In café De Vriendschap treedt de zes mans-formatie Flair op. Deze rasechte kermisformatie brengt eigen nummers als 'Oh Middernacht', 'en Marianneke' en Tedere dag', maar ook hun vertol king van nummers van diverse nationa le en internationale artiesten swingen de pan uit. Veel natte pakken De dag erna, zondag, doen de bandle den van Jukebox bij 't Hoorntje dat nog eens dunnetjes over. Vanaf 14.00 uur is er groot terras, en vanaf 16.00 uur ver schijnen zij wederom ten tonele voor de broodnodige muziek. Bij De Vriend schap staat vanaf 15.00 uur de Ruud Jansen Band op het podium. Met een speciale kermismedley kan het niet anders dan dat deze zeven man sterke groep het café op z'n kop gaat zetten. Maandag 2 augustus is het om 9.00 uur tijd voor het eerste deuntje bij 't Hoor ntje, in gezelschap van het duo Tjoe en Jeroen. Om 11.00 uur begint het feest in De Vriendschap, met The Wico's en De Kleintjes Pils Band uit Volendam. Ook 's avonds verschijnen zij weer ten tone le in dit café. Om 14.00 uur staat dan de waterbak weer klaar op het terrein achter 't Achterom, waar eerst gestreden wordt om de eerste plaats bij het kussenge vecht. Inschrijven voor deze altijd spek- taculaire strijd is gratis. De veertjes maken daarna plaats voor palingen bij het palingvangen, met zoals altijd waar schijnlijk weer gladde palingen en veel natte pakken. Jukebox kan er kennelijk geen genoeg van krijgen, want ook deze avond staat de band vanaf 20.30 uur nogmaals op het podium bij 't Hoorntje. Tjoe en Jeroen verzorgen hier op dins dag om 9.00 uur weer het eerste deun tje, terwijl in De Vriendschap The Wi co's en De Kleintjes Pils Band op her haling gaan. 's Middags volgt vanaf 14.00 uur het katknuppelen, waarbij deelnemers met knuppels de houten De formatie Jukebox. vaatjes te lijf gaan om op die manier zoveel mogelijk ringen kapot te maken en een premie in de wacht te slepen. Het evenement op het terrein achter 't Achterom vindt plaats onder leiding van een deskundige scheidsrechter. Vanaf 20.00 uur wordt de kermis bij 't Hoorntje afgesloten met een optreden van Paradise. Ook De Vriendschap gaat er de laatste kermisavond nog eens even goed tegenaan, want nie mand minder dan George Baker vereert het café met een bezoek. En dan is er nog The First Choice drive-in show van dj Ferry. Hij verzorgt in De Vriendschap gedurende de hele kermis de muziek vooraf aan de optredens en in de pauze. Er wordt gezegd dat hij speciaal voor de Akersloter kermis een remix heeft laten maken, dus dat kan eigenlijk al niet meer stuk. een prijs gewonnen: Van de jongens tot en met 9 jaar: 1. Lars Kraakman 1.17,2. Christiaan Korving 1.09, 3. Pim Zomerdijk 1.10. Jongens 10-12 jaar: 1. Jens Korving 1.48, 2. Thijs Bloedjes 1.18, 3. Rick Seignette 1.14. Jongens 13 jaar en ouder: 1. Marcel Bloedjes 1.39. Meisjes tot en met 9 jaar: 1. Rosemarijn Pronk 1.55, 2. Wilma Plegaert 1.34, 3. Fleur Bos 1.32. Meisjes 10-12 jaar: 1. Astrid Kaandorp 1.06,2. Sandra Kaan dorp 58, 3. Saskia van Dijk 45. De win naars kunnen hun prijzen ophalen bij G. Meijer-Koot, Dusseldorperweg 65 in Limmen. REGIO - Nog een paar dagen en de vakantie gaat van start. Volop plannen worden gemaakt en uitstapjes geregeld. Een leuke activiteit om in de vakantie te ondernemen is een bezoek aan de 18de-eeuwse buitenplaats Beeckestijn in Velsen-Zuid. Niet alleen het museum met haar stijlkamers, waaier en een mooie tentoonstelling over 'Histori sche Tuinen Herontdekt' kunnen be zocht worden, maar ook de tuinen en het park zijn de moeite waard om in rond te dwalen. Speciaal voor kinderen van 10 tot 12 jaar is een speurtocht door deze tuinen en het landschapspark van Beeckestijn ontwikkeld. De kinderen maken spe lenderwijs kennis met de geschiedenis van Beeckestijn en de betekenis van de aanleg van de historische tuinen en het landschapspark. Bijzonder aan de tui nen en het park van Beeckestijn is dat hier twee verschillende tuinstijlen naast elkaar bewaard zijn gebleven. Rondom het prachtige witte hoofdgebouw lig gen de formele tüinen. Kenmerk van deze tuinen zijn de strakke lanen, de vijver, de prachtige tuinbeelden en de bloemwaaier. Achter deze tuinen ligt de landschapstuin met meer natuurlijk ogende lanen, slingerpaden en gebouw tjes als de ijskelder en de neo-gotische kapel. Sinds 1996 is een omvangrijk project voor het herstel van de 18de- eeuwse tuinen naar de kaart van Mi chael uit 1772 gestart en is de structuur van het landschapspark weer duidelijk zichtbaar geworden. De speurtocht begint op het voorplein en voert langs allerlei interessante plekjes van het huis en de tuinen. Verschillende bijzonderheden van het gebruik van het gebouw, bijzondere aspecten van de tuinen en het park kunnen de kinderen, met behulp van multiple choice vragen, door goed waarnemen en logisch nadenken ont dekken. De speurtocht bestaat uit een lange of een korte route. De lange route duurt ruim een uur en omvat zowel de forme le tuinen als het landschapspark. De korte route duurt ongeveer 45 minuten en informeert over het huis en de nabij gelegen formele tuin. Na deelname aan de speurtocht is er een kleine attentie voor kinderen aan de kassa van het museum beschikbaar. De vrolijk ge kleurde en speels vormgegeven speur tocht is voor f 2,50 in het museum ver krijgbaar. Museum Beeckestijn is te vinden aan de Rijksweg 136 in Velsen-Zuid. Openings tijden: woensdag tot en met zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Overdwarsvan Allard Westra. BERGEN - Tot 20 september expo seert Allard Willemier Westra uit Bergen vijfentwintig foto's in hotel Merlet aan de Duinweg 15 te Schoorl. De foto's laten allerlei kleine voorwer pen zien die op het strand liggen. Deze met een speciale camera gemaakte opnamens zijn sterk uitvergroot. Daardoor ontstaan er afbeeldingen die soms aan abstracte schilderkunst doen denken, maar die steeds iets raadsel achtigs hebben. Op de foto's zijn aangespoelde voor werpen te zien, zoals allerlei afval (blik ken, planken, touw, flessen en poets doeken), maar ook wier, schuim, eieren van roggen, takken en stenen. De foto graaf probeert de schoonheid en de eigen vormentaal van deze voorwerpen te laten zien. Naast de foto-tentoonstel ling is er tevens een expositie van Afrikaanse beelden uit Zimbabwe te zien.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 8