7 VERKOOPSTER m/v *CO Ml ABN'AMRO De bank Snel sparen met pardoes Houtenbos Bloemenshop Super grote Bolchrysant van 12,50 nu 7,95 alle kleuren 1/2 prijs OPsOP gemeente Aktief Kreatief in Keukens anvA LIMMEN, LET OP! !!d ff fwveniers6edrijf Heerenweg 246-250 1851 KZ Heiloo Tel. (072) 53318 28 Mi1!? J Iedere vrijdag van 8.30 tot 14.00 uur op de Vuurbaak!! PER DOOS (±18 KG) 24,95 SINNIGE'S AARDAPPELENGROENTEN EN FRUIT Tijdens de wereldspaarweek van 18 t/m 22 oktober WIE MILIEUBEWUST KLUST IS ZEKER GOED BEZIG UITKIJKPOST - 13 OKTOBER Waterschap Het Lange Roncf)- EXTRA VERGADERING ALGEMEEN BESTUUR AANVRAGEN OM ONTHEFFING OF VERGUNNING SCHOUW SPREEKUUR DIJKGRAAF ZOMERDIJK KEUKENS erkend keuken specialist Elstar, Jonagold, Cox, per kilo1,00 Bloemkool, per stuk1,00 Witlof, per kilo1,50 Hand-/pers sinaasappelen, 3 kilo5,00 Hèt adres voor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! Als je van mensen houdt en het prettig vindt om klanten te adviseren bij het kiezen uit ons groot assortiment vlees, vleeswaren en specialiteiten. Als je van verkopen houdt, bel dan voor een afspraak naar: Keurslagerij Snel Kerkweg 18, tel. 072-5051263 Limmen Bij de tijd en bijdehand De Uitkijhpost. Hét gratis iiieeltblad voor Heiloo en omstreHen. Wordt jouw spaarwens werkelijkheid? Vraag de knutselplaat van Pardoes en maak je eigen wensput! ABN AMRO Bank Kennemerstraatweg 97 Hoekstuk 1 Verleende bouwvergunningenl-toestemming Sloopvergunningen Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Collectevergunning Milieuberichten ge meente Limmen Milieubewust klussen Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Wat is milieubewust klussen? Voorbereiden spaart geld en milieu Op woensdag 20 oktober is in de timmerschuur van het Noorder polderhuis een extra vergadering belegd. In deze vergadering zal het voorstel tot vaststelling van de Ontwerpkostentoedelingsveror- dening 2000 en de Ontwerporrïslagklassenverordening 2000 worden behandeld. 99.3737 J. Niesten te Heemskerk voor het plaatsen van een dam met duiker aan Zuiderwentweg 7 in Heemskerk. 99.3741 Energie Noord West te Alkmaar voor kabelwerkzaamhe den i.v.m. de verbouwing van het gemaal "Juliana" aan Oostdijk 17 in Schermer. 99.3742 Energie Noord West te Zaandam namens Multikabel voor het leggen van 'een HDPE-buis aan Starnmeerdijk in Graft- De Rijp. 99.3743 J.M. Westra Architekten te Utrecht voor het plaatsen van een doorvoerleiding in de waterkering in plan Jongkindlaan in Alk maar. 99.3744 A. de Wit te Zaandam voor het plaatsen van een schoei ing/aanlegplaats aan Schoorldamstraat 21 in Zaandam. 99.3745 A.M.J. Vermeulen te Krommenie voor het plaatsen van een steiger aan Vlusch 54 in Krommenie. 99.3746 Van Rossum Infra BV te Almere voor het opheffen van onderbemaling in deelplan 2 t.b.v. bestemmingsplan Noorderveld in Wormerveer. 99.3747 Van Rossum Infra BV te Almere voor het plaatsen van een tijdelijke dam met duiker ter ontsluiting van bestemmingsplan Noorderveld tussen Noorderveld en de Ned Benedictweg in Wormerveer. 99.3748 A. Bruijn te Zuid-Schermer voor het dempen van sloten en het graven van een sloot aan Zuidervaart 33 in Zuid-Schermer. 99.3749 KPN Telecom te Haarlem voor werkzaamheden aan het telecommunicatienet aan Westzijde ter hoogte van Vermeerstraat in Zaanstad. 99.3750 NV PWN Waterleidingbedrijf Noord-Holland te Hoorn voor het leggen van een hoofdleiding nabij Kanaalweg 19 in Heiloo. 99.3751 H.A.M. van der Hulst te Assendelft voor het plaatsen van Waterschap Het Lange Rond zorgt voor veilige dijken en juiste waterpeilen in het gebied tussen de Zaan en de Hondsbossche Zeewering. Het werkgebied kenmerkt zich door vrij afstromende gebieden langs de binnenduinrand van Beverwijk tot Camperduin, diepe droogmakerijen en drasse veenweiden. In deze landelijke, maar plaatselijk sterk verstedelijkte regio van 400 vierkante kilometer, wonen 300.000 mensen. De begroting bedraagt ruim 30 miljoen gulden, waarvan 18 miljoen recht streeks door de inwoners via de waterschapslasten wordt opge- een dam met duiker aan Dorpstraat 38 in Assendelft. 99.3752 J. Roskam en M. Helleman te Schermer voor het aan leggen van een ecologische oever langs de Achtersloot aan Noord einde 80 in Schermer. 99.3753 Energie Noord West te Zaandam voor het leggen van een mantelbuis t.b.v. een waIkastaansluiting voor gas en elektriciteit door het dijklichaam bij Nauerna in Assendelft. 99.3754 KPN Telecom te Haarlem voor werkzaamheden aan het telecommunicatienet aan Alkmaarseweg in Beverwijk. 99.3755 J W van Eerden te Uitgeest voor het dempen en graven van een sloot aan Lagendijk 8 in Uitgeest 99.3756 N.J.J. van Tunen te Heemskerk voor vrijstelling van de schouw i.v.m. het erg afbrokkelen van slootkanten aan Vogelmeer weg in Heemskerk. De aanvragen liggen van vrijdag 15 oktober tot en met vrijdag 12 novertiber voor belanghebbenden ter inzage in het waterschaps kantoor te Alkmaar. Gedurende deze periode kunnen belangheb benden hun zienswijze daarover indienen bij het dagelijks bestuur van het waterschap. Als u stukken wilt komen inzien, dan kunt u het beste even een afspraak maken met de betrokken medewerker van de technische dienst. Op donderdag 4 november controleert het waterschap alle water lopen op zuiverheid en afmetingen in het gebied Zaanstreek: de MEERWEIDEN, de WIJKERMEERPOLDER, de NAUERNASCHE POLDER, de WESTZANERPOLDER en de ZAANDAMMERPOLDER; deze polders liggen geheel of gedeeltelijk in de gemeenten Bever wijk en Zaanstad. Wat moet u doen? De eigenaren, huurders en gebruikers van de percelen zijn verplicht vóór bovenstaande datum de betreffende onderhoudswerk zaamheden te hebben uitgevoerd. De waterlopen moeten worden onderhouden over die helft van de waterloop die grenst aan de grond die bij u in eigendom of gebruik is. Nadrukkelijk wordt erop gewezen dat op grond van de keurbepalingen de eigenaren dan wel zakelijk gerechtigden verantwoordelijk zijn voor een tijdige en correcte uitvoering van het onderhoud aan waterlopen ook in die gevallen waarin zij niet zelf de gebruiker zijn van de percelen bracht. De kleine, slagvaardige organisatie bestaat uit een admini stratieve en een technische dienst, waarbij 65 personen werk zaam zijn. Het kantoor van het waterschap is gevestigd aan de Arcadialaan 40, Alkmaar. Voor meer informatie, vragen, tips of klachten over het waterbe heer kuht u daar terecht. Als u voor een specifiek onderwerp langs wilt komen, maak dan eerst een afspraak. Waterschap Het Lange Rond, Arcadialaan 40, Postbus 127, 1800 AC Alkmaar, telefoon (072) 541 02 02. waarlangs de onderhoudswerkzaamheden dienen te worden uit gevoerd. Wat wordt onder onderhoudswerkzaamheden verstaan? Onder onderhoudswerkzaamheden aan waterlopen wordt onder meer verstaan: - het verwijderen van de op de taluds en in de bodem van de waterlopen wortelende waterplanten, riet en biezen; - het verwijderen uit de waterlopen van bladeren, flab, gras, kroos, takken, vuilnis en andere daar niet thuishorende zaken; - het onderhouden van de slootkanten; - het onderhouden op afmetingen (breedte en diepte) van de waterlopen; - het onderhouden van dammen, duikers, keerschutten etc. Bijzondere gevallen: Voor hoofdtochten strekt de onderhoudsplicht op zuiverheid tot maximaal twee meter uit de waterlijn. Het onderhoud op afmetin gen van de categorieën hoofd Kochten en wegsloten ingevolge de keurbepalingen is opgedragen aan respectievelijk het waterschap en de wegeigenaren. Meer informatie? Voor meer informatie kunt u bellen 's morgens tussen 09.00 - 12.00 uur met mevrouw A. de Groote. Dijkgraaf Thea de Roos-van Rooden houdt maandelijks spreekuur om de klantgerichtheid te vergroten en de openheid te versterken. Zij zal vragen beantwoorden en informatie verstrekken en wil van gedachte wisselen met de mensen over zaken die het werk van het waterschap betreffen. Het eerstvolgende spreekuur is op: 20 okt. 10.00-12.00 uur in het gemaal Overtoom, Westzanerdijk 530, Westzaan 14.00-16.00 uur in het gemaal 1879, Fielkerweg 4, Akersloot Wilt u een afspraak maken voor het spreekuur? Neemt u dan contact op met mevrouw L. van den Aakster, doorkiesnr. (072)541 02 05. ALGEMENE NEDERLANDSE VERENIGING VAN *"EUK^ Rijksweg 35-37 Limmen 072 505 38 38 Vrijdag koopavond Deze vrijdag: (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 15 oktober in Limmen) ee+i KetvulaCf&Uj, &e*i jjijn ooit. 2>cU éuAvesi wij (f&uiil te. Iteweteet. KEURSLAGER 'He* txxyufi in Jlimmen en onujeoincj. Kerkweg 24 1906 AW Limmen tel. 072 505 36 46 aanleg en verzorging van uw tuin Restanten keramiek en buitenpotten Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/-toestemming te verlenen voor: Hoge weg 21plaatsing tuinhuis Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissementsrechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG, Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om bouwver gunningen en meldingen van bouwvoornemen zijn ingediend: Stetlaantje 5: vergroten pakhuis De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen hebben een collectevergunning verleend aan het Nederlandse Brandwonden Stichting van 10 oktober t/m 16 oktober 1999. In een serie milieuberichten vindt u infor matie over allerhande milieuzaken. Soms over algemene milieuzaken en soms over milieuzaken bij u in de buurt. De komende keren leest u vooral tips en wetenswaardig heden omtrent milieubewust klussen en wonen. Ook in de gemeente Limmen kiezen steeds meer mensen ervoor hun huis zelf te isoleren, zelf de badkamer te verbouwen of een schutting te plaatsen en de tuin te herbeplanten. Klussen is leuk. Voor de klussen worden onder leiding van populai re doe-het-zelf tv-program ma's verschillende materialen aanschaft. Op dat moment komt u voor keuzes te staan. Welke kleur zal ik nemen, welk materiaal zal ik ge bruiken of wat is mijn budget? Steeds vaker vragen mensen zich af hoe ze bij het klussen rekening kunnen houden met het milieu. Welke verf kies ik als ik het milieu wil sparen? Welke materialen belasten het mi lieu minder? Hoe kan ik energie besparen? Waar laat ik in mijn gemeente straks het bouw en sloopafval? Milieubewust klussen betekent dat u uw leefomgeving en uzelf niet onnodig zwaar belast. Dat houdt in: minder milieubelastende materialen gebruiken, verantwoord en veilig werken, prijsbewust inkopen doen en bewust omgaan met afval. Klussen is leuk en kan een investering zijn. Milieubewust klussen is daarnaast nog een in vestering in een gezonde leefomgeving. En het aardige is dat u er ook geld mee kunt besparen. U kent het vast wel. De schutting is prachtig geïmpregneerd en vol trots bekijkt u het nog natte resultaat. Juist op het moment dat de beitsdruppels van uw kwast met uw hand gaan verkleven bedenkt u dat u van dat nare ding af moet. Al drup pend gaat u op zoek naar een oplossing voor uw kwast uw handen en het reinigen van de vloer. Een halve fles terpentine later is alles weer schoon. Helaas komt u die fijne kwast ter waarde van toch al snel zeven gulden, na een maand krom, hard en mishandeld tegen in een ooit met terpentine gevulde jampot. Handschoenen dragen, vooraf een jampot met terpentine vullen waarin u de kwast snel kunt schoon spoelen, een jerrycan klaarzetten waarin de gebruikte terpentine verzameld, soms nog eens gebruikt en eenvoudig als chemisch afval ingeleverd kan worden hadden u een hoop druppelende ellende en wellicht huiselijke ruzie, geld, inademen van terpentinedamp en het milieu gespaard. Wilt u zich echt goed voorbereiden en werk maken van milieubewust klussen dan zijn hier enkele tips: informeer bij mensen die een dergelijke klus eerder hebben uitgevoerd bevraag uw doe-het-zelfzaak, deze wil u graag adviseren kijk welke nieuwe en minder milieubelastende materialen er in de handel zijn vraag om folders en handleidingen in de doe-het-zelf zaak meet alles goed op zodat u niet met al te veel resten blijft zitten bekijk vooraf welk afval overblijft en wat u daar mee kunt of moet zie de gemeentegids voor informatie over uw afval en de eventuele kosten voor verwerking bescherm ogen, oren, huid en luchtwegen Milieuberichten worden verzorgd door: De Milieudienst Regio Alkmaar. Telefoon 072 - 5142591. De Milieudienst voert milieutaken uit voor 7 ge meenten rondom Alkmaar waaronder ook de gemeente Limmen. Voor vragen over milieuzaken kunt u altijd bellen. Uiteraard kunt u ook contact op nemen met Uw gemeente zelf.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 10