Architectenbureau Mühren en Bode Knipkapper Kapsalon Tot ziens! Een NVM-makelaar verdient zichzelf terug Rechtsbijstand tegenwoordig geen overbodige luxe! Conflicten met financiële consequenties ASSURANTIËN Mühren klaar voor een nieuwe eeuw met moderne en functionele architectuur Wij verzorgen graag en zonder afspraak uw haar of geven advies over eventuele veranderingen van kleur of coupe Wilt u meer informatie? z SPAREN - PENSIOENEN *ARAG DAS LAR SRK NRS Modern zonder kil heid, sfeervol zonder nostalgie. Dat is de visie volgens welke Architectenbureau Mühren en Bode zijn ontwerpen maakt. En zo hebben ze ook hun eigen, nieuwe architectenbureau vormgegeven dat sinds kort gevestigd is aan de Bergeon- straat in Heiloo. Naast hun eigen bureau, voorzien van een sfeervolle ont vangstruimte en een uiterst doelmatig ate lier, zijn in het opval lende gebouw ook praktijkruimten voor Mensendieck en fysi otherapie gehuisvest. Dat doelmatig en mooi hand in hand kunnen gaan, bewijst dit gebouw. Tevens Een transparant glazen serre met binnentuin als geluidszone moet het dienst doen als geluids scherm voor de bewoners van de nieuwe woningen aan de Bergeon- straat, tegen het lawaai van langsra- zende treinen op de aangrenzende spoor baan. Mühren en Bode losten dit op door onder een spe ciaal perrondak een hoge, transparant glazen serre te ont werpen. Die serre, waarin een prachtige binnentuin is aange legd, vormt de eigenlijke geluidszo ne. Erachter ligt een laag, gesloten stenen deel waarbinnen zich de werk- en praktijk ruimten bevinden. In deze nieuwe werk omgeving maken Mühren en Bode zich op voor de 21ste eeuw. Met bovendien een com pleet nieuw logo. Digitaal ontwerpen is de toekomst Er is een begin gemaakt met het digitaal tekenen van nieuwe ont werpen. Dit zal zeker worden toe gepast bij een aan tal interessante opdrachten, zoals een kinderdagver blijf, een winkel complex met appartementen en diverse uitbreidin gen en verbouwin gen van woningen. Architectenbureau Mühren en Bode is er klaar voor! geopend van dinsdag t/m donderdag van 8.30 t/m 17.00 uur Vrijdag 18.30 t/m 20.00 uur Zaterdag 8.00 t/m 15.00 uur Ons team staat graag voor u klaar! De opticien voor een nieuwe bril, de accountant voor financieel advies en naar de slager voor een malse biefstuk, leder zijn vak. Wij als NVM-makelaar zijn ervoor opgeleid om u zorgvuldig te begeleiden en te adviseren bij de aan- en verkoop van onroerend goed. Onze specialistische vakkennis neemt al uw zorgen weg. Een goede NVM-makelaar verdient zichzelf terug. Onze huisregel is dat wij alleen dingen vertellen die wij voor de volle 100% waar kunnen maken,. Als wij u gouden bergen beloven, zorgen wij ervoor dat u die krijgt. Wist u trouwens dat u geheel gratis en vrij blijvend gebruik kunt maken van ons aanbod om de waarde van uw woning te bepalen? Makelaars die aangesloten zijn bij de NVM (Nederlandse Vereniging voor Makelaars) hebben een hoop voordelen ten opzichte van hun collega makelaars. Zo kunnen wij NVM'ers gebruik maken van het unieke NVM-uitwisselingssysteem, dat ons in staat stelt het onroerend goed aanbod uit de gehele regio scherp voor u in de gaten te houden. En onze NVM-collega's attenderen op hun beurt potentiële kopers weer op uw aanbod. En dat alles in een razend tempo. Want wist u al dat uw aanbod op deze manier voor alle potentiële kopers huurders in de gehele regio te zien is? In principe gaat het er dus niet zo zeer om voor welke NVM-makelaar u kiest. Het is maar net wat u van uw makelaar verwacht. En dat vindt u in de belangrijke extra's. Wat dacht u van een open deur, een luisterend oor, een uitstekend persoonlijk advies en een actief, kundig vakman? Hoe bepaalt die vak man een reële prijs, hoe komt hij aan zijn contacten en hoe informeert hij gegadigden over uw pand? Hoe is hij op de hoogte van planologische projecten, bestemmings-plannen en nieuwbouwprojecten? Kan hij mij ook informeren over financiële, juridische en bouwtechnische vraagstukken? Op al deze vragen hebben wij maar een antwoord: DONKERSLOOT Vult u dan onderstaande bon in: a li i\aatn Adres Postcodewoonplaats Telefoon overdag Telefoon \s avonds Donkersloot Makelaardij. Je voelt je er thuis bij. Het kan ook u overkomen Zolang alles in uw leven naar wens ver loopt, zult u geneigd zijn om te denken dat u niets kan over komen. Toch staan u, uw partner en uw kinderen elke dag bloot aan gevaren die uw aangename bestaan ernstig kunnen bedreigen. Zo kunt u door bepaalde gebeurte nissen in conflictsitu aties terechtkomen met ingrijpende financiële gevolgen. Bijvoorbeeld wan neer u als gevolg van een ongeval.uw beroep niet meer kunt uitoefenen en de verzekeringsmaat schappij van de tegenpartij u niet volledig schadeloos stelt. Wanneer door verkeerd installatie- werk in de badkamer van uw buren zware waterschade bij u optreedt en uw buren schuld ontken nen. Of wanneer door een fusie uw functie vervalt en u in een arbeidsconflict met de nieuwe onderneming terecht komt. In al deze gevallen draait u zelf op voor de financiële gevolgen. En als het dan om fikse bedragen gaat, komt u in een peni bele situatie terecht. Natuurlijk kunt u besluiten om te gaan procederen. Maar in zo'n geval zijn de kosten van de juridi sche procedure vaak niet te overzien. Verzeker u van rechtsbijstand Als u niet geconfron teerd wilt worden met de financiële gevolgen van een conflictsituatie, is het raadzaam een rechts bijstandverzekering af te sluiten. Want dan bent u voor de meest voorkomende situaties verzekerd van juridische hulp. Rechtsbijstand bete kent dat uw zaak wordt behartigd door deskundigen die de weg weten in de complexe wereld van wetten en regels. Mensen die via een advies of bemidde ling snel een oplos sing voor u vinden of zich inspannen om uw juridische moge lijkheden te benut ten. Belangrijk voordeel is dat u hiervoor in principe geen kosten verschuldigd bent. Maar nog belangrij ker is dat u er met professionele rechts bijstand zeker van bent dat uw zaak op een goede manier wordt afgehandeld. Bestemd voor ieder een in elke situatie Een rechtsbijstand verzekering is in principe bestemd voor iedereen. Heeft u een gezin, dan is het goed om u te realiseren dat ook uw kinderen zich voort durend in risicovolle situaties bevinden: op de openbare weg, tijdens het spelen of als ze op vakantie of schoolreis zijn. U zult er niet graag bij stilstaan, maar overal en altijd ligt het gevaar van schade of letsel op de loer en is de kans aanwezig dat u aan spraak moet maken op juridische hulp. Zowel in verkeers-, woon- of werksitu aties. En niet alleen als u in Nederland bent, maar ook als u in het buitenland verblijft. Een goede rechtsbij standverzekering is dus bepaald geen overbodige luxe. Wij adviseren rechtsbijstand verzekeringen bij gespecialiseerde rechtsbijstand- assuradeuren, zoals Wij adviseren u graag vrijblijvend. Bergeonstraat 36, 1851 .KB Heiloo Gratis waardebepaling Uniek uitwisselingssysteem Een actieve en kundige makelaar makelaardij o.g. Ja, ik wil graag meer weten over het kopen of verkopen van een pand. Stuurt u mij uw informatiebrochure. Ja, ik wil graag gebruik maken van uw aanbod voor een gratis waardebepaling van mijn pand. Wilt u een afspraak met mij maken? Ja, ik wil graag een geheel vrijblijvend gesprek. Wilt u een afspraak met mij maken? Stuur of fax deze bon naar: Donkersloot Makelaardij, Heerenweg 201, 1851 KP Heiloo, tel: (072) 533 05 24, faxi (072) 522 $5 54 ■BOSCH Heerenweg 234A -1851 KZ Heiloo - Tel. 072 5335285 Fax 072 5339172 - Lid V.A.K.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 26