Bij Restaurant Klein Varnebroek draait het allemaal om de sfeer Zomerzon in de winter met bloemen, planten en decoraties van Houten bos Houtenbos Bloemenshop Heerenweg 246-250 1851 kz Heiloo Tel. (072) 533 1 8 28 restaurant Samen met ober-kelner Dave Adrichem en bijge staan door het hele team heeft Pieter Ranzijn een gezellig en veelbelovend programma in elkaar gezet. Dus dat betekent: je met Kerstmis mooi opdoffen en heerlijk uit eten gaan en luisteren naar sfeervolle muziek in een stijlvol versierd Klein Varnebroek. hoeft dat niet zo. Zij spannen zich liever in om de bezoekers meer dan gastvrij te ontvangen, om van elke gelegenheid een bijzondere gelegen heid te maken, kort om, om een gezellig sfeertje te creëren. Wars van opscheppe rij en dikdoenerij... Behalve de dagelijkse werkzaamheden, wordt bij Klein Varnebroek ook al weer vooruit gedacht, aan Kerstmis om precies te zijn. Om de kerst dagen een extra dimensie te geven, zullen net als vorig jaar twee Zuid- Amerikaanse gitaris ten, ondersteund door een toetsenist, sfeervolle, akoesti sche muziek ten gehore brengen. takken weer in de wanden terugkeren. En zelfs over de toi letten kun je het nodige schrijven, want ook daar is het goed toeven, met alle comfort en gemak die de bezoeker zich maar wensen kan... Zoals gezegd, je zou er een hele pagina over vol kunnen schrijven. Maar dat doen we dus niet. Want Pieter Ranzijn en de zijnen houden er niet van om op te scheppen. Van hen U Restaurant Klein Varnebroek zou je wel een hele pagina vol kunnen schrijven. Over de majestueuze ingang, met zijn sta tige trappen en imposante pilaren. Over de sfeervolle foyer, met de uitno digende vleugel gesi tueerd in een prach tig, romantisch land schap. Een artistieke verfraaiing van kun stenaar John Breed uit Egmond, overi gens. Over de sfeer volle zalen, die naar gelang de gelegen heid baden in het stralende licht of schemeren met klei ne, geheimzinnige lichtpuntjes. Of over de bar, een bijzonde re boomconstructie, waarvan de grillige KLEÏNt^NEBM Als u denkt, ik wil zo graag meer haar, een ander model, een langer model, zomaar een gekleurde lok in het haar, vraag dan om een persoonlijk advies. Styles haarspecialisten zijn professional en zullen u vakkundig adviseren. e\/e lor the finer detaj/s Kennemerstraatweg 388 1851 BK Heiloo 072 5331078 schitterende horten- keramiek komen dit siabloemen geven seizoen de tinten elke decoratie een aubergine en bor- eigen karakter. deauxrood er hele- Daarnaast zijn er maal in. Maar ook ontelbaar veel moge- spierwit mag weer, lijkheden om met rie- naast de overal aan- ten accessoires, aar- wezige modetint van dewerken kruikjes, dit moment: grijs, kalebassen of pom- Met het vakkundige poenen verrassende advies van de mede accenten aan te werksters van de brengen. In manden bloemenshop 'heeft in de tuin, of uitge- iedereen de moge- hold met een bloem- lijkheid zijn huis stuk erin. stemmig aan te kle- En daar blijft het niet den op een betaalba- bij, want Houtenbos re manier. Want heeft nog veel meer Houtenbos biedt sfeerbrengers in huis. goede kwaliteit Maak uw keuze uit tegen een scherpe de uitgebreide col- prijs en... u kunt er lectie kaarsen, kande- bovendien makkelijk laars, linten en parkeren! bloempotten. In het met veel smaak en gevoel voor stijl. En behalve dat ze ervoor zorgen dat het huis lééft, zijn ze ook nog eens bijzon der decoratief. Ook met kransen kunnen aparte en smaakvolle decora ties worden gemaakt. Houtenbos heeft daarvoor aller lei materiaal in voor raad. Strokransen, maar ook boskransen met mos en oasis- kransen. Met kram men en binddraad kunnen daar de leuk ste versierselen op gemaakt worden. Tilantia, dennenap peltjes, kunstappel tjes, papavers en Planten, bloemen, vazen, kaarsen, kransen, kande laars en schalen als echte sfeerbrengers in huis. Bij Houtenbos Bloemenshop aan de Heerenweg wéten ze wat gezelligheid is en zijn alle ingre diënten voorradig om van het huis een bloeiend paradijs te maken. In een jaargetijde waarin buiten de temperatuur alleen maar daalt, brengt een boeket bloemen zon en warmte terug in huis. Martien en Carin Houtenbos kopen de bloemen en planten zelf in, De Omloop 22, 1852 RJ Heiloo Tel. 072 5331612 Fax 072 5331620

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 33