w fe! I 3| Verstandelijk gehandicapten biljarten om kampioenstitel WWl S m m Pino-peuters vieren eerste lustrum Uitkijkpost actief op waddenparel Vlieland si lis 1 Kampioensbrood voor AZ p«HB mHI Dierenbescherming PAGINA 6 UITKIJKPOST - 20 OKTOBER Foresters speelt met passie SV Oppositie Dojo 't Loo start voortvarend DVW nieuws Zwemdiploma's ■BS Vennewater Badminton zeer succesvol Kunsttiendaagse in Bergen Pakketten voor Polen Nieuwe jeugdactiviteiten in Oosthonk Cursussen voor senioren Sans Atout Zwemdiploma's Damclub Heiloo Agenda Sporthal Het Vennewater rjM mm* ®PI HEILOO - Vorige week donderdag en vrijdag hebben de peuters en leidsters het eerste lustrum gevierd van peuterspeelzaal Pino in Plan Oost. Het feest stond in het teken van beertjes en knuffels. Jeugdtheater Pagetti kwam een speciale voorstelling geven. Ook lieten de peuters een ballon op, met hun naamkaartje eraan. De peuter van wie de ballon het verst zal komenkan een leuke attentie tegemoet zien. HEILOO - Na twee opeenvolgende ne derlagen speelde Foresters de belang rijke uitwedstrijd tegen het laagge plaatste WFC uit Wormerveer. Winst betekende aansluiting met de bovenste ploegen, terwijl een nieuwe nederlaag Foresters in het rechter rijtje zou bren- v gen. Het was de spelers in elk geval duide lijk dat er veel op het spel stond, want vanaf de aftrap werden vrijwel alle duels gewonnen en speelde Foresters met veel passie. Helaas was goed com binatievoetbal op het zeer slecht be speelbare veld niet mogelijk, waardoor er nogal eens balverlies werd geleden. Het gevaar kwam in de eerste helft met name van Carlos Blom, die aan de rechterkant zijn directe tegenstander regelmatig wist te passeren, in de af werking was hij alleen wat minder ge lukkig waardoor de elftallen met 0-0 de rust in gingen. Na de thee zette Foresters de lijn van de eerste helft door en was het Bas van Duivenbode die na een mooie pass van Walter Tromp de keeper van WFC met een lob wist te passeren, 0-1. Tien minu ten later was het 0-2. De sterk spelende Van Duivenbode zette na een mooie actie Joris van der Velden alleen voor de keeper die met deze kans wel raad wist. Na deze goal kwam Foresters niet meer in gevaar en was het Dennis Dijkhuis die na een mooie solo de der de treffer op zijn schoen had, zijn schot verdween echter net naast het doel. Eindstand WFC-Foresters 0-2. Na deze goede overwinning volgt volgende week de inhaalwedstrijd uit bij Duin rand uit Schoorl dat deze week, met ex- AZ keeper Hans de Koning onder de lat, met 3-1 verloor tegen WGW. Het tweede elftal van de Foresters is na de 2-0 zege op Zeevogels uit Egmond- Binnen nog steeds ongeslagen. In een veel te harde wedstrijd stond de 2-0 stand al voor de rust op het scorebord. Na vijf minuten was het de snelle Rick Endel die een vloeiende combinatie binnenschoot, 1-0. Halverwege de eer ste helft bepaalde de goed spelende Niels Kok de eindstand met een schit terend afstandschot op 2-0. Na deze overwinning gaat Foresters nog steeds aan de leiding. HEILOO - In de vijfde ronde van de interne competitie moest koploper Groot alles uit de kast halen om niet tegen een nederlaag aan te lopen. Te genstander Johan van der Wal had lan ge tijd het initiatief in handen, maar Groot verdedigde zich secuur en wist daardoor de partij naar een gelijkwaar dig eindspel te brengen. De uiteindelij ke puntendeling is goed voor de span ning aan de top, echter de achtervolgers profiteerden daar niet van. Langereis had geen schijn van kans tegen Maas, en Jongkind kwam niet verder dan re mise in een overigens fascinerende par tij met Van der Werff. Ook Piet Manni moest met een halfje genoegen nemen omdat Aad van der Brink zich had ver schanst achter een dikke muur. De jeugdige schakers beleefden een goede avond. Zo stond Bik hopeloos achter tegen Hans Hassing, die noncha lant begon te spelen en daardoor een geweldige blunder beging. Het was voor hem meteen mat, toen Bik zijn to ren op de onderste rij zette. Reus stond Jonkheer weer eens in de weg, en zo langzamerhand is hij een 'angstgegner' voor Jonkheer geworden. Lamers haal de met prima spel een verrassend half je tegen de sterke De Jager. Onderin werd Horninge alweer getrakteerd op een nederlaag, dit keer door Tuinstra. De uitslagen. Groot-V.d. Wal remise, Maas-Langereis 1-0, Jongkind-V.d. Werff remise, Bosma-Folkertsma remi se, Manni-A. V.d. Brink remise, Huff- nagel-G. V.d. Brink 1-0, Reus-Jonkheer 1-0, Ligthart-Sauer remise, De Jager- Lamers remise, Hassing-Bik 0-1, Nie- haus-Kraayenbrink 1-0, Heeringa- Koenders remise, Horninge-Tuinstra 0- 1. HEILOO - Afgelopen zondag werd bij Dojo 't Loo de eerste ronde van de Westfriese jeugd-judocompetitie ge houden. Alle deelnemers uit de tweede klasse waren in de Bergeonstraat aan wezig. ^Naast Dojo 't Loo waren dit Zeemacht uit Julianadorp, Dun Hong uit Den Helder, Hajime uit Alkmaar, De Doorbraak uit Warmenhuizen, Jan Lodder uit Castricum, Yamaguchi uit Zuid-Scharwoude en judovereniging Hensbroek uit Hensbroek. De eerste ronde moest het team van Dojo 't Loo tegen Jan Lodder. Het was een bijzondere spannende wedstrijd die uiteindelijk door Dojo werd gewon nen met 43 tegen 40 judopunten. De tweede wedstrijd was tegen Hajime. Door overwinningen van Wessel Wol ven, Patrick Vogel, Niels Dirkson, Pim Schuit en Edwin de Smalen werd met 50 tegen 35 gewonnen door Dojo. De wedstrijd tegen De Doorbraak was een leuke strijd en de clubs waren goed te gen elkaar opgewassen. Het duel ein digde dan ook in een gelijk spel: 35 tegen 35. De laatste ronde moest Dojo 't Loo tegen Yamaguchi. Ook dit werd een zeer spannende wedstrijd. Door over winningen van Beau op de Weegh, Rens de Jong, Pim Schuit, Mike Beers en Bart Stikkers werd met 43 tegen 35 gewonnen. De stand na de eerste ronde is: 1. Dun Hong 87 pnt, 2. Dojo 't Loo 7 pnt, 3. Zeemacht 5 pnt. 4. Jan Lodder 4 pnt, 5. De Doorbraak 3 pnt, 6. Hensbroek 2 pnt, 4. Yamaguchi 2 pnt, 8. Hajime 1 pnt. HEILOO - Op zondag 24 oktober houdt DVW alsnog de baarswedstrijd, die deze zomer vanwege te weinig deel nemers niet door is gegaan. Er wordt gevist in het Noord-Hollands Kanaal te Koedijk. Om 7.30 uur is het vertrek vanaf de Witte Kerk. Vorige week zondag is om de W. Mooij beker gebaarst. De beker is veroverd door D. Keppel met 1300 gram. Ove rige uitslagen: 2. D. Sanches 850 gr, 3. R. Blakborn 750 gr, 4. J. Walta 750 gr. HEILOO - Afgelopen zaterdag is er weer afgezwommen in Zwembad 't Vennewater. Het A-diploma ging naar Stephen Bos, Liselot Swagerman, Daphne van der Veer, Melanie Dekker, Jente Althuis, Marieke van Diepen, Puck Raat, Joris vd Meer, Maikel Har- tog, Maurice Schouten, Bert Stoop, Laurens Duin, Rick Manshande, Falko de Graaf, Cindy Ruiter, Floor Welling, Arjan Droste, Fenna van Strien, Dennis Kaandorp, Lenneke Beeldman, Manon Goozeling,Tom van Amstel, Mike Hol- lenberg en Joyce Griessler. Het B-diploma ging naar Bram Kareis, Felix van Balgooi, Bart Pepping, Anouk van Duin, Laura Lute, Claudia Tóth en Sophie Kuys. Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantie-advies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482. Kids for animals: 072-5336180. Vermist Lapjespoes, witte borst en voorpoten, 7 jr, Sandecamplaan, Heiloo. Egaal muisgrijze gec. kater, witte bef en tenen, 16 jr, Het Zandstuk, Heiloo. Kleine grijscyperse gec. kater, blind, 18 jr, Westerweg, Limmen. Lapjespoes, rood, grijscypers en wit, 3 jr, Het Hoekstuk, Heiloo. Zwarte poes, wit befje, sokjes en buik, 12 jr, Vrieswijk, Heiloo. Inl. 072-5616106. Gevonden Cyperse kat, blauw bandje met belletje, Ypesteinerlaan, Heiloo. Cyperse poes, witte kin en befje, voor witte tenen en achter sokjes, Rijksweg, Limmen. Zwarte kat, wit befje en wit bij de ach terpoten, De Blomhof, Heiloo. Bruinbeige hangoorkonijn, Termijen, Heiloo. Jong zwart Perzisch poesje, Frans Halslaan, Akersloot. Inl. 072-5616106. in i HEILOO - Vanwege het 65-jarig bestaan van het bedrijf stapten vorige week vrijdag alle 'Uitkijkposters' in de bus voor een weekeindje Vlieland. Een tripje dat hen nog lang zal heugenniet in de laatste plaats vanwege het fraaie weer en de prachtige accommodatie. Het viel menigeen maandagochtend dan ook niet mee om het werk te hervatten. Want de feeststemming blijft nog wel even... Fotostudio Starfield) HEILOO - In het Golden Tulip Hotel Heiloo wordt op 21 en 22 oktober het eerste officiële Nederlands Kampioen schap biljarten voor verstandelijk ge handicapten gehouden. Het toernooi wordt met acht teams met elk zes biljarters en twee reserves ge speeld. Alle deelnemers spelen vijf wedstrijden. Eerst poulewedstrijden, dan kruisfinales en de finale. Er zal gebruik worden gemaakt van het draai boek van de nationale bekerfinale, dus ook worden licht- en geluidseffecten, indoorvuurwerk en vip-boxen gebruikt. De spelers worden voor elk optreden voorgesteld door een lady-speaker en de hele dag is er live-muziek. Ook zul len er diverse randactiviteiten zijn voor deelnemers en toeschouwers. Ook de topspelers laten zich niet onbe tuigd. Acht eredivisieteams hebben een ploeg geadopteerd. Zij zullen naast een financiële ondersteuning ook spelers afvaardigen. Spelers die hun medewer king hebben toegezegd zijn Dick Jas pers, Raymond Ceulemans, Raimond Burgman, Gerwin Valentijn, en Christ van der Smissen. De arbitrage is in han den van dezelfde toparbiters als bij de bekerfinale. De speldiscipline is libre op de kleine wedstrijdtafel. De deelnemers dienen een op moyenne gebaseerd aantal car amboles te maken met een maximale partijlengte van twintig minuten. Deel nemende teams zijn Het Groene Laken uit Haarlem, Zwolle-Zuid uit Zwolle, Kempenhaeghe uit Heeze, Steeds Be ter uit Eindhoven, De Dreef uit Heer- hugowaard, Saamvliet uit Gennep, De Pommerans uit Oirschot en De Schuil hoek uit Heemskerk. De organisatie heeft zich tot doel gesteld om een toernooi te realiseren dat in geen enkel opzicht onderdoet voor de nationale bekerfinale voor de wereldtop. De toegang en deelname aan de randactiviteiten is voor alle toe schouwers gratis. Er wordt gespeeld om de Wardenaar Verwarming-cup. Prijs uitreiking op vrijdag om ongeveer 17.10 uur door Willem van Haneghem. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij Dirk Snip, tel. 0226-320654 ('s avonds 0226- 320102). HEILOO - Het gaat voortreffelijk met het Vennewater badminton. De eerste drie teams wisten alle te winnen in het afgelopen weekend. Team 1 had het niet zo moeilijk tegen het Arnhemse De Batsers. Met maar liefst 7-1 werden ze verslagen. Jasper Timmerman won met 15-8 en 15-9. Jeroen Oud won met maar liefst 15-5 en 15-1. Anita Genet is terug op de goede weg. Peggy Kok werd geklopt met 11-5 en 15-4. Mirjam Baart verloor de eerste set, maar kwam in de tweede set prima te rug (11-7). Maar in de derde set bleek zij al haar kruit verschoten te hebben. Later bleek dat dit de enige verliespar- tij werd. De heren- en ook damesdubbel werden gewonnen met 15-8 en 15-12. Jasper en Anita wonnen de mixdubbel met 15-12 en 15-11. Jeroen en Mirjam maakten er zelfs nog een driesetter van, die eindig de in een 15-8 zege. Het tweede team van het Vennewater beleefde een zeer spannende middag. Na de enkelspelen stond het 3-1, na de dames- en herendubbel 3-3. De mix- dubbels moesten dus de beslissing geven. Tegen Orbiton uit Leidsendam werden de mouwen nog eens extra opgestroopt, en beide dubbels werden na heel hard werken en goed spel gewonnen. Ook het Vennewater 3 won met 3-5 tegen HBV uit Hoorn. Stand tweede divisie landelijk: DIOK Enschede 4-8, Duinwyck 3 4-6, Het Vennewater 4-4, de Batsers Arnh. 4-4, Zijderveld 4 3-3, Leeuwarden 4-3, Slotermeer 2 3-2, HBV 2 Hoorn 4-0. Het komende weekend zijn de eerste drie teams van het Vennewater vrij. BERGEN - Van vrijdag 22 tot en met zondag 31 oktober wordt in het kunste naarsdorp Bergen voor de zesde maal de Kunsttiendaagse gehouden. Op meer dan honderd locaties in Bergen en Bergen aan Zee wordt beeldende kunst geëxposeerd, er worden lezingen gehouden en tijdens het Chopin Festival zijn er twaalf klassieke avond concerten in de Ruïnekerk. 'Buitenpoorters' die tijdens deze kunst manifestatie werk laten zien zijn onder andere het schildersgenootschap Hal- lem uit Egmond (in het Wapen van Bergen) en beeldhouwster Marjolijn de Bruin uit Heiloo (bistro De Pepermo len). Schilder Peter Huijzer uit Heiloo houdt een één dag durende solo-expo sitie in Kunstenaars Centrum Bergen. Het volledige programma voor deze Kunsttiendaagse staat in een boekje dat gratis bij de VVV Bergen-Schoorl kan worden afgehaald. Telefonisch bestellen kan ook, op nummer 072- 5813100. ALKMAAR - Er is weer gelegenheid tot het inleveren van pakketten voor familie, vrienden en kennissen in Polen. Het pakket wordt in Polen aan huis afgeleverd. Inleveren van pakketten kan in Alkmaar geschieden bij Annette Velthuis, Rhijnvis Feithlaan 94, op woensdag 27 oktober van 16.00 tot 19.30 uur (tel. 072-5400467). De pakketten moeten goed verpakt zijn, bij voorkeur in een stevige karton nen doos, met plakband dichtgeplakt en met een stevig touw eromheen. De adressen van geadresseerde en afzen der dienen duidelijk leesbaar op de doos geschreven te worden. De pakket ten mogen ook brieven en tijdschriften bevatten, echter géén geld. Het maxi male gewicht van een pakket is 25 kilo gram, de kosten zijn f 7,50 per pakket plus f 2,50 per kilo. Bij inleveren van het pakket is men verplicht een legiti matiebewijs te tonen. HEILOO - Vanaf vrijdag 22 oktober is er in het Oosthonk elke vierde vrijdag van de maand een gezellige avond voor de jeugd vanaf 14 jaar. Dit idee is aan gebracht door de jeugd uit plan Oost, omdat er volgens hen te weinig in Hei loo gebeurt. De avond staat onder toe zicht van een ouder lid van de wijkver- eniging en deze zal met de organiseren de groep jongeren de avond gaan run nen. Er wordt muziek gedraaid, gedanst en gedart. Ook is het de bedoeling dat er af en toe een drive in-show komt draai en met dj's. De avond begint om 21.00 uur en duurt tot 00.30 uur. De entree bedraagt f 2,50 per persoon. Chips en bitterballen zijn bij deze prijs inbegre pen. Wie vragen heeft kan bellen met Paul Pesser, 072-5335179, tussen 17.30 en 19.00 uur. HEILOO - Begin november starten weer enkele cursussen voor senioren in het Trefpunt. Op donderdag 4 novem ber van 20.00 tot 22.00 uur start de cur sus aquarelleren. Tijdens het aquarelle ren worden transparante kleurwassin- gen op speciaal daarvoor bestemd papier aangebracht. Nieuwe en traditionele vormen komen aan bod, zoals nat in nat, nat over droog, schrapen, sponzen, gebruik van kaarsvet, zout en gemengde technie ken. Kosten bedragen f 100,- voor tien lessen. Op 4 november van 10.00 tot 12.00 uur begint Margreet Rodenburg met de cursus voetreflexzonetherapie. Cursis ten maken kennis met de voetreflexzo netherapie in theorie en praktijk. Voet massage, voetreflexbehandeling en het vinden van drukpunten staan centraal in deze cursus. De kosten zijn f 90,- voor zeven lessen. Vrijdag 5 november van 9.15 tot 11.15 uur kunt u door het vouwen van de zakjes die theezakjes verpakken kerst kaarten maken. In drie lessen heeft u uw eigen originele en persoonlijke kerstkaarten gemaakt. De kosten be dragen f 30,- (inclusief materiaal). Opgave voor deze drie cursussen bij het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 te Heiloo, tel. 072-5331297. Zaterdag 23 oktober Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie plan Ypestein (noord) Domp- vloetlaan, plan Zuid en tussen Ewisweg - Het Zevenhuizen - Het Malevoort - Pas toor van Muijenweg, inclusief De Ronge en Boswijk, dozen en bundels gereed zetten op rolemmerverzamelplaatsen vóór 9.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.30 en 12.00 uur. Maandag 25 oktober Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huisactie zuidelijk gedeelte plan Ypestein, dozen en bundels op rol emmerverzamelplaatsen vóór 19.00 uur, of brengen tussen 19.00 en 20.00 uur naar de parkeerplaats bij de school. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW/Ug Belangenbehartiging Heiloo, container op de Bergeonstraat, tussen 9.00 en 17.00 uur. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tijdens school uren tussen 8.45 en 15.30 uur (bij loca tie centrum in de schuur). De Zuidwester, Boekenstein 43 en Het Malevoort 5, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek en Dansschool, Het Veld 1, tus sen 9.00 en 12.00 en 14.00 en 19.30 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur, ook op zaterdag. Dagelijks Willibrordschool, container naast de A&P supermarkt, hoek Westerweg Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan De Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Hei loo, container bij het clubhuis op sport park Het Vennewater, tijdens trainin gen en wedstrijden. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje, géén ander afval in de con tainer. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner bij de kantine op sportpark Het Vennewater. Maandag, dinsdag, don derdag en vrijdag van 17.00 tot 21.30 uur, woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Oude Pastorij Tot 14 november expositie over 75 jaar Falkland Toneel, te zien in de Oud heidkamer aan de Nicolaas Beetsweg 94 op dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdag tussen 14.00 en 17.00 uur. Zorgcentrum Overkerck Tot eind oktober expositie van aquarel len van Vera de Moei en acrylschilderij- en van Jan de Moei. Casa Design Expositie van beelden van Nella van Os bij de interieurzaak in 't Loo, te zien tijdens winkeluren. Atelier TP Atelier op Termijen 189 in Heiloo, elke woensdag open van 10.00 tot 16.00 uur en na tel. afspraak op 072-5334596. Trefpunt Tot 1 november expositie van schilde rijen en aqarellen van Chris Gibbels en aquarellen van Nienke Hink. Bibliotheek Heiloo Tot 15 november tentoonstelling in de afdeling voor volwassenen '1900-2000: Muziek toen en nu'. 't Oosthonk Vrijdag 22.00 uur: jeugdavond vanaf 14 jaar, entree f 2,50; Maandag 20.00 uur: darten, gratis entree. Woensdag 10.00 uur: naailes, leden f 6,50/niet-leden f 7,50; 19.45 uur: competitie bridgeclub Oosterpark. Alle activiteiten aan de Oostkanter 14 in Heiloo. Galerie Dijk 1 Tot 15 november grafiekproject 'Me mory Game Level One' van Marija Ilic te zien aan de Dijk 1 van donderdag tot en met zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur, zondag 7 november van 14.00 tot 17.00 uur en na afspraak op tel. 072-5124022. Galerie 1719 Tot en met 6 november schilderijen en tekeningen te zien van Ed Dekker aan het Verdronkenoord 29, van donderdag tot en met zaterdag tussen 13.00 en 17.00 uur, donderdag ook van 19.00 tot 21.00 uur. HEILOO - Uitslagen van de dames bridgeclub Sans Atout van vorige week woensdag: A-lijn: 1. Tuinstra-Tuinstra 62.08, 2. Slob-Schaffer 59.58. B-lijn: 1. Oosterwijk-Warmenhoven 57.92, 2. Stark-Vd. Klis 57.50. C-lijn: 1. Kuiper-De Haan 62.50, 2. Vd. Wiele-V. Baarsen 60.42. D-lijn: 1. Ben nen-Kops 63.19, 2. Nieuweboer-Haak 59.03. E-lijn: 1. Werkhoven-Fagel 61.81, 2. Nielen-Beentjes 59.72. HEILOO - Onlangs werd bij Zwembad Loos afgezwommen voor het kleuter brevet. De geslaagden: Wouter Borst, Merel Haverman, Tim Sanches, Simon Veen, Kevin Molhoek, Iris Bruinje, Nick Schipper, Marloes v. Leijen, Laura v. Leijen, Daan Peeters, Eline Meijer v. Putten, Angélica vd. Stelt, Lois Veeter, Sakon Schotsman, Merije Baltus, Laura Metch, Lisanne Huig, Diede vd. Eng, Lois Grooff, Anouk Heijke, Christal Schreuders, Manon Schuit, Mats Duijm, Desi den Dunen, Leroy Nie- koop, Jair Kesnar, Pieter Nijman, Daan Bruins, Rowan Velzeboer, Bianca v. Saase, Fabrice de Boer, Leonie Zonne veld, Marleen Metzelaar, Teun Metse laar, Michèle Ruijter, Frank Sengers, Mado vd. Sande, Kate v. Zutphen, Mi chelle Buys, Jetske Littooy, Saskia Wie- bering. HEILOO - Uitslagen van de onderlin ge competitie van Damclub Heiloo waren op 7 oktober J. Kraakman-R. de Boer 1-1, C. van Lieshout-F. Schouten 1-1, A. Valkering-R. Koch 1-1, N. Ligt- hart-M. Out 1-1 en J. Zonneveld-M. Houtenbos 0-2. Op 14 oktober werd als volgt gespeeld: J. Kraakman-N. Ligthart 0-2, P. Heyne-C. v. Lieshout 0-2, M. Houtenbos-R. de Boer 2-0, R. Koch-F. Schouten 1-1. De stand in de kopgroep is A. Val- kering 5-8, C. van Lieshout 5-7, R. Koch 6-7 en N. Ligthart 6-7. ALKMAAR - Bakker Jan Hemmer overhandigde vorige week zijn eigen Brotondeaan trainer Gerard van der Lem van AZ. En nu maar hopen dat met dat lekkere brood AZ, net als Hemmer, kampioen wordt. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 ^VNEWATÏ^ Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic),(072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal (inlichtingen over verhuur), (072) 5333152 of 5336681 *Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woens- en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Woensdag 20 oktober 1999 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 21 oktober 1999 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 22 oktober 1999 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketball 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 23 oktober 1999 13.30-14.30 uur vrij 14.30-16.30 uur zaalvoetbal 16.30-17.30 uur vrij Zondag 24 oktober 1999 10.00-15.00 uur handbal Maandag 25 oktober 1999 20.00-22.00 uur volleybal Dinsdag 26 oktober 1999 19.00-20.00 uur handbal 20.00-21.00 uur vrij 21.00-22.00 uur vrij Woensdag 27 oktober 1999 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 28 oktober 1999 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 29 oktober 1999 17.00-18.30 uur basketball 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 30 oktober 1999 12.30-15.30 uur zaalvoetbal 15.30-16.30 uur vrij 17.00-20.00 uur basketball Zondag 31 oktober 1999 10.00-16.00 uur Vlooienmarkt Maandag 01 november 1999 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.30 uur volleybal Dinsdag 02 november 1999 08.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 03 november 1999 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 04 november 1999 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 05 november 1999 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketball 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 06 november 1999 Zondag 07 november 1999 10.00-15.00 uur handbal Maandag 08 november 1999 13.30-15.00 uur schoolgym 17,00-22.30 uur volleybal Dinsdag 09 november 1999 08.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 10 november 1999 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 6