Kerst-/Nieuwjaarswens (u, F TeluUUiïr u r RÊET0FID m gemeente jo Ukiu? Herberg PANNENKOEKEN PIZZAS MEXICAANS Diverse vis- en vleesgerechtenmaandelijks wisselende menu's Iedere vrijdag van 8.30 tot 14.00 uur op de Vuurbaak!! SINNIGE'S AARDAPPELEN, GROENTEN EN FRUIT tg nieuwjaar Een jaar om in te lijsten? HEILOO ERA, STERK DOOR SERVICE PAGINA 14 UITKIJKPOST - 24 NOVEMBER Mogelijkheden qua grootte en tekst, voor plaatsing op 22 december in de Kerstbijlage. S.v.p. inleveren uiterlijk 14 december. pAetiiqe keMidcufm (jelukkicj, niemvjacvi Maandag t/m vrijdag vanaf 17.00 uur geopend en in het weekend vanaf 10.00 uur Dr. Wiardi Beckmanlaan 8 - Egmond aan Zee Tel. (072) 506 1762 NUVA/ Associatie Uitvaartverzorging Alkmaar en omstreken De uitvaartorganisatie voor de gehele regio f Klasse 1 Jonagold, 4 kilo 5,00 Hand- en perssinaasappelen, 3 kilo^ 5,00 Extra grote mandarijnen, 2 kilo 3,50 Verse witlof, kilo 1,50 Hollandse tomaten, kilo 1,50 Hèt adres aoor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! HUWEL1JKSKAARTEN GEBOORTEKAARTEN RECEPTIE KAARTEN Voor de meest uitgebreide collectie gaat u natuurlijk naar LIMMENDRUK Gevraagd SECRETARES SE ENGELS parttime. Soll.brief in het Engels naar Postbus 37,1850 AA Heiloo. Te koop: SENIOREN LEDIKANT z.g.a.n. met spiraal verstelb. vr.pr. f 375,-. Tel. 072 505 4063. Wij' wensen u een gezellig kerstfeest en een gelukkig nieuwjaar Afzender Wenskeuze Naam Adres- Plaats Telefoon De kosten kerstwensen bedragen 40 p/st (2x zo groot 75,-) Wanneer u geen keuze kunt maken uit de hier afge beelde wensen, dan is het natuurlijk ook mogelijk om de wens uit een voorgaand jaar te herhalen. Drukkerij Uitkijkpost b.v. De Hoefsmid 5, 1850 AB Heiloo Tel. 072 533 01 75 - Fax 072 533 56 44 Waterschap Het Lange Rond/ AANVRAGEN OM ONTHEFFING OF VERGUNNING WERK IN UITVOERING PEILBEHEER TUSSEN ZAAN E N WERKEN BIJ HET LANGE ROND HONDSBOSSCHE LEESMAP KUIFJE twaalf tijdschriften vol lees plezier v.a. 4,25 p.w. Bel voor GRATIS PROEFMAP: 072 5332463 De grootste collectie lijsten passe-partouts Schoonmaken en restauratie Raadhuisweg 10 Uitvaartverzorging Lia Groot v/h begrafenisonderneming Hoogeboom Steflaantje 1 - 1906 AN Limmen Telefoon 072 505 30 09 Dog en nacht bereikbaar voor het verzorgen van uitvaarten in Limmen en omgeving. Limmen Westerweg 38 Aan de westelijk rand van het dorp met vrij uitzicht aan de voorzijde ligt deze uitgebouwde helft van een dubbel wooonhuis met vergrote garage. Indeling: Entree met meterkast en garderobe, Z-vormige woonkamer met leuke bouwkundige details en open keuken. Bijkeuken, toilet en een overkap ping naar garage. Achtertuin op het zuid-oos ten. 1e verd.: 3 slaapkamers en een badkamer met dou che, 2e toilet en vaste wastafel en wasma chine-aansluiting. Aan de voorzijde een grote dakkapel. 2e verd.: 4e kamer, CV-unit en berging Bijz.: Brede, diepe garage, spouwmuren met buren, bouw jaar 1984, inhoud 300 m3 (excl. garage), opp. 227m2. Vraagprijs f 520.000, - k.k. ERA MAKELAARS O.G. m Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 505 i456 Gecombineerde Openbare commissieverga dering Algemeen Bestuur, Financiën, Grondgebied (AFG) Welzijn, Economie, Verkeer en Volkshuisvesting (WEW) Verleende bouwvergunningenl-toestemming Sloopvergunningen Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Start inventarisatie voor de hertaxatie. Verkeersbesluit Dag en Nacht bereikbaar Telefoon 072-5154544 Uitvaartverzorging Uitvaartverzekeringen Opbaren overal mogelijk Deposito's Nazorg Gratis wilsbeschikking Lidmaatschap i\Èk Nuva: voor de meest complete zorg rondom een overlijden Deze vrijdag: (Deze aanbiedingen géiden alléén vrijdag 27 november in Limmen) Rijksweg 132, 1906 BL Limmen Tel. (072) 50512 36 Geopend maandag t/m vrijdag van 09.00-12.30 en van 13.30 tot 16.30 uur Zaterdag van 10.00-14.00 uur 99.3779 DeRuiter aannemingsmaatschappij te Zwanenburg namens Telfört Telecom te Amsterdam en Versatel Telecom te Amsterdam voor het plaatsen van een gestuurde boring onder De Vaart in Zaandam. 99.3780 KPN Telecom te Haarlem voor kabelwerkzaamheden aan het telecommunicatienetwerk aan Bus en Dam in de gemeente Zaanstad. 99.3781 N. Lommers te Purmerend voor het verplaatsen van een dam met duiker en het graven van een sloot aan Oostmijzerdijk 12 in Schermerhorn. 99.3782 KPN Telecom te Haarlem voor kabelwerkzaamheden aan het telecommunicatienetwerk in de Boekei in Heiloo. 99.3783 L. de Winter te Heiloo voor het plaatsen van een dgm met duiker aan Lijnbaan 5 in Heiloo. 99.3784 Ballast Nedam Grond en Wegen te Amstelveen namens NS Railinfrabeheer te Amsterdam voor diverse werkzaamheden m.b.t. knelpunteri in de ecologische hoofdstructuur t.p.v. spoorba nen in diverse gemeenten in Noord-Holland. 99.3785 Gemeente Heemskerk te Heemskerk voor het dempen en Waterschap Het Lange Rond zorgt voor veilige dijken en juiste waterpeilen in het gebied tussen de Zaan en de Hondsbossche Zeewering. Het werkgebied kenmerkt zich door vrij afstromende gebieden langs de binnenduinrand van Beverwijk tot Camperduin, diepe droogmakerijen en drasse veenweiden. In deze landelijke, maar plaatselijk sterk verstedelijkte regio van 400 vierkante kilometer, wonen 300.000 mensen. De begroting bedraagt ruim 30 miljoen gulden, waarvan 18 miljoen recht streeks door de inwoners via de waterschapslasten wordt opge graven van sloten in de eerste fase van het bestemmingsplan Assumburg/Oud Haerlem in gemeente Heemskerk. 99.3786 Golfbaan Sluispolder BV te Alkmaar voof het dempen van een sloot, het plaatsen van twee bruggen en van een schoeiing aan Sluispolderweg 7 in Alkmaar. 99.3787 J. Th. Dekker te Heiloo voor een peilwijziging aan Paral lelweg nabij Kooibrug in Heiloo. De aanvragen liggen van vrijdag 26 november tot en met vrijdag 24 december voor belanghebbenden ter inzage in het water schapskantoor te Alkmaar. Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden hun zienswijze daarover indienen bij het dage lijks bestuur van het waterschap. Als u stukken wilt komen inzien, dan kunt u het beste vooraf even een afspraak maken met de betrokken medewerker van de technische dienst. In de periode van 29 november tot 10 december worden twee dammen nabij de entree van het voormalig vliegveld Bergen ver wijderd. Dit kan enige transporthinder tot gevolg hebben op'de Groeneweg en de Nesdijk. 1 bracht. De kleine, slagvaardige organisatie bestaat uit een admini stratieve en een technische dienst, waarbij 65 personen werk zaam zijn. Het kantoor van het waterschap is gevestigd aan de Arcadialaan 40, Alkmaar. Voor meer informatie, vragen, tips of klachten over het waterbe heer kunt u daar terecht. Als u voor een specifiek onderwerp langs wilt komen, maak dan eerst een afspraak. Waterschap Het Lange Rond, Arcadialaan 40, Postbus 127, 1800 AC Alkmaar, telefoon (072) 541 02 02. Het waterschap bouwt aan water. Natuur, milieu, recreatie en ruimtelijke ontwikkeling betrekken wij nadrukkelijk in ons werk. Voel jij je ook verantwoordelijk voor het water in onze regio en heb je een.heldere visie op integraal waterbeheer? Stuur ons dan je CV met motivatie. Wij hebben met enige regelmaat interessante vaca tures voor cultuur- en civieltechnici op mbo- en hbo-niveau. Je kunt ook reageren als je juridisch of administratief geschoold bent. Onze reactie op je open sollicitatie ontvang je zo snel mogelijk. Een informatiepakket over het waterschap kan je aanvragen bij Marijk Boot, afdeling Personeelszaken, doorkiesnr. (072) 541 02 12. Momenteel hebben wij de volgende vacatures: - medewerker vergunningen en ontheffingen (voor minimaal 2 maanden, mbo, richting civiele of cultuurtechniek, fulltime, parttime bespreekbaar); - secretaresse voor bestuur en managementteam (mbo met secreta resseopleiding, 28 uur per week. Westerwerf 22,1911 ja Uitgeest tel. (0251) 317 251,fax (0251) 361 236 [^rankopieênenjpT Xerox kwaliteit Geopend maandag t/m vrijdag van 08.00-17.30 uur. drukkerij studio digital printing gemaakt in eigen atelier. olieverfschilderijen. Open: ma 13-18 u., di t/m vr 9-18 u. za 9-17 u. tegenover Witte Kerk Tel. 072 533 64 33 Gratis parkeren Aanvaarding juni 2000 NVM kerkweg 13, postbus 123,1900 zj limmen telefoon: 072 5051464, telefax: 072 5053348 internetadres: http://www.era.nl/rietveld mm.to tijdstip: donderdag 2 december I999 om 20.00 uur plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: 1. Opening 2. Ingekomen stukken commissie AFG en WEW en mededelingen 3. Verslag van de commissievergadering AFG van 4 november I999. Verslag van de commissievergadering WEW van I november 1999 4. Startnotitie lokaal (preventief) jeugdbeleid (WEW) 5. Voorbereidingsbesluit voor perceel Stetlaan 5 6. Vaststelling van de (geactualiseerde) Algemene Plaatselijke Verordening Limmen. (Wordt nagezonden) 7. Najaarsnota 1999. (Wordt nagezonden) 8. Verkoop aandelen Bouwfonds 9. Liquiditeitsprognose 2000 10. Rondvraag I I. Sluiting Bovenstaande commissievergadering is openbaar. Wanneer u tijdens de vergadering over een van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. Inzage en afhalen van commissiestukken: In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van deze vergadering inzien. Houders van een abonnement zonder portokosten, kunnen de commissiestukken af halen bij de receptie van het gemeentehuis. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/-toestemming te verlenen voor: - Uitgeesterweg 37 vergroten van een tanklokaal Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en ge motiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissementsrechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG, Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om bouw vergunningen en meldingen van bouwvoornemen zijn ingediend: - Schoolweg 15 plaatsen van een dakkapel - Rijksweg 97 de bouw van een hotel De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw en Woningtoezicht. Door de Wet waardering onroerende zaken is de gemeente zelf verantwoordelijk voor het waarderen van alle panden op haar grondgebied: zowel de woningen als be drijven. Om een zorgvuldige herwaardering mogelijk te maken zult u de.komende we ken medewerkers van DamAstes uit Hoevelaken in uw wijk zien. De hertaxatiéronde bestaat uit een aantal onderdelen. Een belangrijk onderdeel is het vaststellen van de juiste gegevens van de onroerende zaken. U kunt bijvoorbeeld den ken aan het bepalen van de inhoud van een woning, de aanwezigheid van een garage of schuur, het aantal dakkapellen enz. We noemen dit de objectkenmerkeninventari- satie. Vanaf 15 november controleren medewerkers van DamAstes gegevens die uit de bouwdossiers worden gehaald op juistheid. U kunt ze in uw wijk tegenkomen. Er wordt over het algemeen alleen uitpandig gecontroleerd en zullen ze niet vragen om binnen te mogen kijken. Als de achterzijde moeilijk toegankelijk is kunnen ze vra gen om via de woning de tuin te mogen benaderen. Wij verzoeken vriendelijk uw medewerking waarbij de volgende opmerkingen ge plaatst kunnen worden: - Als de mederwerker u vraagt om via de woning de tuin ten bekijken moet deze zich altijd legitimeren met een door de gemeente voor dit doel verstrekte legiti matie. - De medewerker kan en mag u niets vertellen over de waarde van het pand. U bent niet verplicht mee te werken. De inventarisatie is alleen wel in uw eigen be lang. Alleen daarom al is het aan te bevelen medewerking te verlenen. Bovendien kan een incorrecte inventarisatie leiden tot een foutieve, misschien wel te hoge waarde bepaling. Daar is niemand bij gebaat, in eerste plaats uzelf niet. Officieel kan de ge meente medewerking afdwingen, maar dit is echt het alleruiterste middel. Als u na het lezen van het bovenstaande nog vragen dan wel opmerkingen heeft, kunt u die voorleggen aan de medewerksters van de afdeling belastingen. Zij zijn te berei ken op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur via het telefoonnummer 072 505 14 56. U kunt alleen vragen stellen over de procedure van deze taxatieronde en niet over de toekomstige waarde van uw onroerende zaak. Burgemeester en Wethouders van Limmen maken bekend dat zij in hun vergadering van 23 november 1999 hebben besloten om het parallel aan de Rijksweg lopende, vrij liggende fietspad en het haaks op de Rijksweg liggende fietspad "De Omloop" aan te wijzen als verplicht fiets/bromfietspad. Uitvoering van het verkeersbesluit zal plaatsvinden door middel van plaatsing van ver keerstekens volgens de borden G12a (verplicht fiets/bromfietspad) en G12b (einde verplicht fiets/bromfietspad). Het verkeersbesluit impliceert dat bromfietsers op de Rijksweg geen gebruik van de rijbaan mogen maken. Ingevolge artikel 8:1 jo artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht kan degene, wiens belang rechtstreeks bij dit besluit is betrokken, binnen zes weken na de dag waarop het besluit bekend is gemaakt, een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouder^ van Limmen, postbus 9, 1906 ZG Limmen. Het be zwaarschrift dient te zijn ondertekend en moet ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Nadere informatie kan worden verkregen bij de heer A. Koelman van de Gemeenschappelijke Technische Dienst te Akersloot, telefoon 0251-314253.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 14