Uitkijkpost houdt gedichten- en fotowedstrijd Tekort wordt omgebogen naar overschot College presenteert nieuwe begroting Limmen verwelkomt Sint-Nicolaas X ,'W. in (Jji de zaak Activiteiten Limmen UITKIJKPOST - 24 NOVEMBER V PAGINA 15 Sint-Nicolaasspel POLITIE ^erUc/tte*t Activiteiten Plattelandsvrouwen SV Vredeburg Goede prestaties bij SV De Vrijheid Benefietavond Antoniusschool P u L I T I E 'SenicAtevt Meervogels aan de winnende hand Kledingactie Mensen in Nood Activiteiten Conquista Film over bloembollenbedrijf Jeugd-tennisser naar tennis-academie Winterprogramma Plusactiviteiten Autobedrijf Kleverlaan neemt pand in gebruik De redactie van de Uitkijkpost is inmiddels druk bezig met de voorbereidingen voor de kerstbijlagedie u op woensdag 22 december bij de Uitkijkpost aantreft. Daarvoor roepen we dit keer de hulp in van onze lezers. Allereerst vragen we u om in de vorm van een gedicht - en liefst kort maar krachtig - uw mening te geven over het nieuwe millennium. Wat verwacht u ervanwat hoopt u dat het u brengen zal, wat mag er niet terugkeren uit het voorbije millennium of wat juist wel... De leukste inzendingen krijgen een plekje in de bijlage en vanzelfsprekend kunnen de inzenders van de mooiste gedichten rekenen op een beloning. De spelregels zijn als volgt: Lever uw gedicht in op papier, liefst getypt of anders heel duidelijk geschreven. Floppy's worden niet in behandeling genomen. Aan eventuele plaatsing zijn geen rechten te ontlenen. Inzendingen worden niet geretourneerd. Het is de bedoeling dat u alleen werk van eigen hand, en onder uw eigen naam inzendt, onder vermelding van adres en leeftijd. Tevens roepen we de lezers op om foto's in te zenden met als thema 'Winter in Heiloo, Limmen, Akersloot of Egmond'. U kunt er speciaal voor op pad gaan, u kunt ook een duik nemen in de 'oude doos'. We laten het geheel aan uw fantasie over. En ook hier geldt: de leukste foto's krijgen een plekje in de kerstkrant en voor de mooiste ligt er een beloning klaar. De spelregels zijn als volgt: Het gaat om inzendingen van echte (zwart/wit of kleuren-) foto's, dus geen digitaal materiaal of dia's, Het is de bedoeling dat u foto's inzendt die u zelf in Heiloo, Limmen, Akersloot of Egmond gemaakt heeft. Aan plaatsing van de foto's zijn geen rechten te ontlenen. Inzenders kunnen hun foto's, die op de achterkant voorzien zijn van naam, adres en leeftijd van de afzender, vanaf 10 januari 2000 bij de balie van de Uitkijkpost ophalen. Wilt u uw foto per post retour, stuurt u dan een voldoende gefrankeerde envelop mee. Voor beide wedstrijden geldt dat over de uitslag niet gecorrespondeerd kan worden. Gedichten en foto's kunt u tot 8 december sturen naar de Uitkijkpost, t.a.v. de redactie, Postbus 68, AB Heiloo of brengen naar De Hoefsmid 5 in Heiloo. Vermeld links boven op de envelop 'gedicht' of 'foto'. Doet u aan beide wedstrijden mee, zend uw bijdragen dan apart in. LIMMEN - Op zondag 28 november om 14.00 uur wordt in De Burgerij het Sint-Nicolaasspel 'Stadhuis op stelten' gespeeld voor de jeugd van 3 tot 9 jaar, door de toneelverenigingen Pancratius en Forento uit Castricum. Zij zorgen voor doldwaze situaties, waarin natuur lijk de Pietjes weer een grote rol spe len. Er is een boef ontsnapt en vermoede lijk verblijft hij in het stadhuis, waar Sinterklaas zijn middagdutje doet. Het stuk bevat moderne elementen, zoals juffrouw Letop, die de oplossing in haar computer (laptop) zoekt en niet te ver geten een doldwaze wethouder van verkeer die overal drempels wil plaat sen. Een zeer rechtschapen agent is op zóek naar de boef, maar grote Piet heeft het veel te druk om te helpen, want hij moet zijn Pietjes aan het werk houden. Deze Pietjes willen hier natuurlijk niets van weten en besluiten de boef te gaan vangen, want dat is veel spannender. Het stuk is geschreven door Marie Louise Middelhof, die ook de regie in handen heeft. Entree is f 2,50 voor kin deren en volwassenen. De zaal is open om 13.30 uur. n\// 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •LIMMEN NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN De Burgerij Op zondag 28 november om 14^.00 uur Sint-Nicolaasspel. Gemeentehuis Limmen Tot 2 december expositie van schilde rijen van Tineke en Koen Kramer, tij dens kantooruren, behalve vrijdagmid dag. Galerie Amber Tot en met 2 januari expositie van beel den van Henny Zwart en schilderijen van Vincent Massee, te zien aan de Dusseldorperweg 18 in Limmen op donderdag, vrijdag en zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur en op zondag 12 december en 2 januari. Bibliotheek Akersloot Tot en met 31 december geborduurde mandala's van Annelies Krouwels te zien aan de Rembrandtsingel 1 op maandag en vrijdag tussen 14.00 en 17.30 uur en van 19.00 tot 20.30 uur, op woensdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.30 uur. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. LIMMEN - Afgelopen dinsdag heeft het college van Limmen een herziene begroting gepresenteerd. Het tekort op deze begroting voor 2001 wordt nu geraamd op f 15.000,-, in plaats van de eerder berekende f 630.000,-. Dat heb ben burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen afgelopen dins dag bekendgemaakt. Het college heeft zich, na de kritiek van de raadscommissie, nogmaals beraden over de zogenaamde 'uitgangspunten', waarop de begroting wordt gebaseerd. De afgelopen jaren waren dat de opvat ting dat de structurele lasten gedekt moeten worden door structurele baten, plus het uitgangspunt dat niet-vast- staande lasten of baten niet worden geraamd. Tijdens de behandeling in de raads commissie is echter gevraagd deze uit gangspunten te heroverwegen. Daarbij is gevraagd de meerjaren-begroting zo op te stellen dat in 2002 een sluitende begroting wordt bereikt. Ook is in de commissie gewezen op een eerder genomen raadsbesluit om een deel van de opbrengst van Kerkweg-Noord te gebruiken voor de vermindering van de rente en aflossing van de renovatie van de Rijskweg. Met het presenteren van de herziene begroting heeft het college daar nu gehoor aan gegeven. Andere rekensom Het college heeft de volgende reken som gemaakt. Van het aanvankelijk begrote tekort van f 630.000,- gaat af f 180.000,- rentevermindering en aflos sing; f 250.000,- te verwachten bespaar de rente; de opbrengst van de verkoop van aandelen Bouwfonds levert vol gend jaar f 200.000,- op en er wordt een uitkering van f 100.000,- uit de behoed zaamheidsreserve verwacht. Met deze berekening slaat het tekort om in een overschot op de begroting van f 50.000.-. Dit overschot wil het college nu aan wenden om de OZB met 20 procent te laten stijgen, in plaats van de eerder genoemde 25 procent. Door deze maat regel, plus de te verwachten uitkering uit het gemeentefonds, sluit de begro ting voor 2000 dan met een tekort van f 15.000,-. In 2001 zal de begroting dan een overschot hebben van f 53.000,-; in 2002 f 350.000,-. Door deze maatregelen neemt de alge mene reserve af tot ongeveer 2,8 mil joen gulden. Een eerdere uitspraak van de raad luidt dat dat minimaal f 750.000,- mag zijn. Bij de presentatie van de nieuwe plannen benadrukt het college echter wel dat door deze wijze van begroten de risico's van nieuwe tekorten wel toenemen. 'Een strenge budgetdiscipline is nodig om dat risico te bepejken', aldus het college. De gemeenteraad buigt zich donder dagavond over de begroting. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker1, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreekuur: donderdag LIMMEN - Een bestuurder van een personenauto verloor op 19 november omstreeks 04.45 uur op de Rijksweg bij de kruising met de Westerweg de macht over het stuur en botste vervolgens tegen een verkeerszuil aan. De man, een 23-jarige inwoner van Heerhugo- waard, bleek na een ademtest teveel alcohol te hebben gedronken. Proces verbaal werd opgemaakt. Op 20 november werd op de Keizers kroon een 42-jarige inwoner van Heiloo aangehouden. De man werd omstreeks 21.30 uur aangehouden om dat hij zigzaggend over de Kenne- merstraatweg in de richting van Lim men reed. Een blaastest wees uit dat hij teveel alcohol gedronken had. Zijn rij bewijs werd ingevorderd en proces-ver baal werd opgemaakt. Om 02.20 uur werd op de Dussel dorperweg een 21-jarige automobilist gecontroleerd op het gebruik van alco hol. De inwoner van Limmen had te veel alcohol gedronken. Een proces verbaal werd zijn deel. LIMMEN - De Plattelandsvrouwen in Limmen luisterden vorige maand naar een boeiende lezing over de grafstenen op de Portugees-Israëlische begraaf plaats te Ouderkerk aan de Amstél uit 1614. Tijdens een diapresentatie waren prachtige, gebeeldhouwde grafstenen te zien met bijbelse voorstellingen en de symbolen van leven en dood. Op 18 april is er een excursie naar Ouderkerk aan de, Amstel. Op 30 november komt J. Verkerk naar Ons Huis aan de Zuidkerkenlaan om een spreekbeurt te geven over Roe meense zigeuners. Verkerk heeft zelf enkele jaren met woonwagen en paard samen met ze opgetrokken. De op brengst van deze avond gaat naar de actie 'Help Roemeense zigeunerkinde ren'. Introducees zijn welkom en beta len f 7,50 inclusief koffie of thee. Vrijdag 24 maart speelt in Hoorn de operette Die Fledermaus. Prijs voor nieUleden, inclusief busvervoer, be draagt f 37,50. Uiterlijke datum van opgave is 30 november, bij I. Tebbens, tel. 072-5051732, C. van Wees, tel. 5052871 of M. Denekamp, tel. 5051929. De Plattelandsvrouwen houden voor het Brandwondencentrum te Bever wijk een inzameling van katoenen T- shirts, boxershorts en joggingbroeken. Opdruk is geen bezwaar. Inleveren kan bij C. van Wees, Burgemeester Nieu- wenhuysenstraat 68 te Limmen. LIMMEN - Vrijdag 19 november speel de SV Vredeburg ronde negen van de interne competitie. Koploper E. Stolp en H. Ebels manoeuvreerden hun stuk ken uiterst behoedzaam zonder iets te slaan, waardoor een ingewikkelde, gedrongen stelling ontstond. Na twee uur was het Ebels die risico's nam en de stelling openbrak. Toen Stolp een win nende zet over het hoofd zag nam Ebels het initiatief over en combineer de sterk naar winst. G. Hafkamp speelde zijn geliefde Siciliaan tegen J. Limmen. Het ging lange tijd gelijk op, maar een prachtige combinatie van Hafkamp leverde een vol stuk op waarna Limmen terecht opgaf. B. Stolp was in vorm tegen R. Rommel en leek in een toreneindspel met twee verbonden vrijpionnen snel te winnen. Rommel liet zijn toren ech ter beter werken en won een pion terug, even leek het erop dat Rommel zelfs winstkansen had maar Stolp her vond op tijd zijn concentratie en pro moveerde naar winst. De uitslagen: Groep A: H. Ebels-E. Stolp 1-0, J. Limmen-G. Hafkamp 0-1, R. Rommel-B. Stolp 0-1, D. Schut-M. Weigraven 0-1, V. Deen-J. Admiraal 0-1, J. Tebbens-D. Aafjes 0-1, T. Al-H. de Hoog 1-0, G. Pouw-K. Kramer 1-0, M. Wester-K. Aafjes 0-1, J. Levering-J. de Graaf 0-1R. Termes-H. Levering 0-1T. Admiraal-N. Pepping 0-1, M. Kos-E. van Duin 0-1. Groep B: N. van Leen-B. Blekemolen 1-0, K. Keijzer-J. Duin 0-1, D, Keijzer-B. Schijf 1-0, W. van Leen-M. Mooij 1-0; S. Sofan-I. Mooij 1-0, M. Hoogeboom-H. Termes 1-0, E. Mooij- M. van Rees 1-0, T. Witkamp-N. Kraakman 1-0, J. Valkering-R. Weijers 1-0, E. Beentjes-A. Zwart 0-1. AKERSLOOT - Prima prestaties de afgelopen weken bij SV De Vrijheid in Akersloot. Han Leijen, koploper in de ere-klasse, schoot de laatste weken tweemaal 100 punten, maar moest afge lopen dinsdag tevreden zijn met 98 punten. In de A-klasse was Hans Frinking de sterkste met 98 punten en in deze klasse wachten met spanning op de eerste 100 punten serie. Ruud Put lijkt een serieuze gooi te doen naar het kampioenschap in de B- klasse door ook nu weer een mooie serie van 98 punten te scoren. Jan Deijle en Gerard Steeman kwam met 97 punten erg dicht in de buurt. In de C-klasse was Henk Levering op schot en liep door een serie van 97 punten iets uit op zijn naaste concurrent Bert Kieberl, die tot 96 punten kwam. Bij het revolverschieten was Eddy Krom met 91 punten de beste schutter voor Ruud Put met 89 en Danker van Willigen met 88 punten. LIMMEN - Het is eigenlijk traditie: een bomvolle Corneliuskerk waar kinderen en ouders Sinterklaas en zijn Zwarte Pieten na hun rondrit door het dorp opwachten en begroeten. En ook dit jaar werden de Goedheilig- man en zijn helpers ontvangen door een grote schare jeugdige en vooral luidkeelzingende Limmertjes. (Fotostudio Starfield) CASTRICUM - De Stichting Vrienden Antoniusschool houdt op 11-december een grote benefietavond voor de Antoniusschool, verbonden aan het medisch kinderhuis met dezelfde naam. De opbrengst van'de avond is bestemd voor nieuw speelmateriaal voor de dependances Molenweidschool en Duinrandschool. Op deze avond, die om 20.15 uur in de Clinghe van start gaat, treden drie groepen op: het gemengd koor Musical Sound uit Heemskerk, het shantykoor De Skulpers uit Castricum en de nieu we formatie Plusfour. Deze zang- en dansgroep houdt op 18 december ove rigens auditie, waarvoor belangstellen den zich kunnen aanmelden op tel. 0251-658352 na 18.00 uur. Kaarten voor deze avond zijn in Heiloo bij Disc 't Loo te koop a f 15,-, in Castricum bij de Readshop, boekhan del Laan en muziekhandel Borstlap, in de foyer van de Clinghe of via de school, tel. 0251-655771. 112 «Noord-Holland Noord 072- 5122222 •AKERSLOOT AKERSLOOT - De dames senioren 1 handbalsters van Meervogels wonnen van DSS met 18-15. Van het Heems- kerkse DSS moest gewonnen worden, om na zes wedstrijden van de onderste plaats te komen. Direct na het begin- signaal was er een aanvallend Meer vogels te zien. Maar van de kansen die het team kreeg, werdén er te weinig benut. In de eerste helft werd er om en om gescoord en stopte Meervogels doelvrouwe Natasja Arts een straf- worp. De gasten bleken aanvallend iets sterker en sloten de eerste helft af met een 7-9 voorsprong. Na rust ging Meervogels met meer zelf vertrouwen handballen en scoorde driemaal op rij: 10-9. In deze fase ook een aantal goede reddingen van de Meervogelskeepster. Nog éénmaal kon DSS via een strafworp op gelijke hoog te komen: 10-10. Sabrina de Klerk bracht in ondertal Meervogels weer op voorsprong: 11-10. Lenneke Dehe en Moniek Kerssens hielden Meervogels tot het eindsignaal op een marge van drie doelpunten. Heren senioren De heren senioren 1 van Fortissimo verloren van Meervogels met 22-24. Meervogels en Fortissimo waren zon dag aan elkaar gewaagd. Gedurende de hele wedstrijd was het doelpuntenver- schil miniem. Meervogels speelde gede gen en bleef continue de vrije man zoe ken. Vaak was dit William Kerssens, die totaal acht maal scoorde. Er werd een ruststand van 12-14 bereikt. In de tweede helft bleef Meervogels, ondanks veel tijdstraffen, de wedstrijd leiden. Aan Meervogelszijde was het Jeremy Duin die viermaal een straf worp benutte. Diezelfde Jeremy Duin sloeg met twee doelpunten vanuit de hoek in de eindfase een gat: 20-24. Fortissimo scoorde nog tweemaal, maar Meervogels nam uiteindelijk de wel verdiende punten mee naar huis. Dames junioren De dames junioren BI van Meervogels verloren van Volewijckers met 10-16. De nog twee ongeslagen teams in de regio Noord-west stonden afgelopen zondag tegenover elkaar in De Lelie. Vanaf het begin bleek Volewijckers het sterkste team, dat met goed afgewerkte aanvallen met een 5-9 stand ging rus ten. Direct na rust scoorde Yoni Dekker tweemaal en verkleinde de achterstand van Meervogels tot 7-9. Daarna was het initiatief geheel aan De Volewijckers dat terecht met 10-16 won en nu aafi kop staat. AKERSLOOT - Vorige week vrijdag verleende een 42-jarige automobilist om 20.25 uur op de Geesterweg bij de inrit van het hotel geen voorrang. Een 34-jarige automobilist kon een aanrij ding niet meer voorkomen. Zijn auto kwam in de berm terecht, botste ver volgens tegen een bushokje aan en kwam op de rijbaan tot stilstand. Gezien de aanzienlijke schade werden beide voertuigen met een auto-ambu lance weggesleept. Omdat vermoed werd dat de 42-jarige veroorzaker van de aanrijding teveel alcohol had gedronken werd hij voor een blaastest overgebracht naar het politiebureau in Heiloo. Een ademanalyse wees uit dat de inwoner van Alkmaar teveel alcohol had gedronken. Zijn rijbewijs is inge vorderd en proces-verbaal werd opge maakt. LIMMEN - De kledingactie voor Mensen in Nood die begin november in Limmen is gehouden, heeft 4.220 kilo kleding opgebracht. De vrijwilligers zijn van plan om ook volgend jaar iri dezelfde periode een kledinginzame- ling te houden voor Mensen in Nood. Vanaf nu kan alweer kleding worden bewaard en afgegeven bij mevrouw Revers, Dusseldorperweg 118 en mevrouw van Lieshout, Visweg 20. Mensen in Nood haalt daar tussentijds de kleding op. LIMMEN - Voor de kindergroep (4 tot en met 12 jaar) is er komende zaterdag van 10.30 tot 12.30 uur knutselen. Het thema is 'Sinterklaas en Zwarte Piet'. Cassettebandjes met sinterklaasliedjes zijn welkom en meedoen kost f 1,50. Voor de tieners van 12 tot en met 15 jaar draait er zaterdag een film op het grote scherm. De aanvang is 20.00 uur. Jongeren vanaf 16 jaar zijn vrijdag en zaterdag welkom in het café, vanaf 20.30 tot 01.00 uur. Voor meer informa tie over de Conquista-activiteiten kun je bellen met 072-5052811. CASTRICUM - Filmer Nico Mantel uit Heiloo heeft over de bollen- en bloemenkweek een documentaire ge maakt, die hij voor de Volksuniversiteit Castricum zal vertonen op vrijdag 26 november in De Schakel, Kerkpad 3 in Castricum. Aanvang is om 20.00 uur en de toegang is f 9,-. Achter de bloembollencultuur gaat een reeks van activiteiten schuil waarvan de meeste streekbewoners geen weet heb ben. Nico Mantel heeft een jaar lang de werkzaamheden op een bollenbedrijf in de regio op de voet gevolgd. Bijna dagelijks was de filmer op de werkvloer aanwezig en heeft hij het proces met zijn videocamera vastgelegd. 'Rond de bollen' is de titel van een avondvullen de documentaire die wordt vertoond op een groot scherm en is voorzien van gesproken commentaar. AKERSLOOT - Op grond van zijn prestaties op nationaal niveau is Bastiaan Beszelsen (14) uit Akersloot toegelaten tot de tennis-academie van Henk van Hulst te Valkenswaard. Beszelsen sloot in 1999 voor de tweede maal het seizoen af bij de landelijke top-drie van zijn leeftijdgenoten. In Eindhoven kan hij zijn schooloplei ding vervolgen, in combinatie met een dagelijkse training bij Henk van Hulst. CASTRICUM - Het nieuwe plusactivi teiten winterprogramma van het Castricumse Bonhoeffercollege voor januari tot en met april wordt op 28 november gratis huis-aan-huis bezorgd in onder meer de gemeenten Aker sloot, Egmond, Heiloo en Limmen. Het winterprogramma 2000 bevat informatie over het cursusaanbod op het gebied van cultuur, dans, educatie, gezondheid, kunstzinnige vorming, muziek, recreatie, sport, tekstverwer king, typen, windows en vele andere cursussen. Wie het programma niet thuis ont vangt, kan het halen bij de bibliotheken van bovengenoemde gemeenten, de Rabobanken, boekhandel Laan in Castricum en het Bonhoeffercollege. Informatie óp tel. 0251-659119, maan dag tot en met vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur. van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkge- bouw, Middenweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (•5052635). Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757. Logopedie Nita te Nuijl, afspraken tel. 5335148. Natuurgeneeskundige massagetherapie Praktijk voor natuurgeneeskundige massagetherapie E. van der Geest, tel. 072-5066765. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 5613614. Gemeente Limmen Secretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Open van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open en telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 12.30 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvragen en gehandi captenvoorzieningen kunt u terecht (na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.30 uur. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, postbus 9331, Alkmaar, tel. 072-5670050. Burgemeester en wethouders Te spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders maandag van 18.30 tot 19.30 uur en dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grofvuil Tel. 5413533. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Unie van Vrijwilligers Voorzitter mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur) tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275, fax 5054503. spreekuur dinsdag 8.30 tot 9.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bellen. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. LIMMEN - Na enkele jaren voorberei ding en een voorspoedige bouw van ongeveer een jaar is een nieuw pand gerealiseerd voor Kleverlaan BV. Kle verlaan heeft aan de Rijksweg te Lim men zijn garage- en autoschadebedrijf samengevoegd. Voorheen waren dit aparte vestigingen aan de Kapelweg en het Bloemenhof te Limmen, beide in Woonwijken, waardoor er problemen met parkeren en bereikbaarheid ont stonden. Aan de Rijksweg heeft het bedrijf nu een totale oppervlakte van 15.000 vier kante meter, waarvan 6000 vierkante meter is bebouwd. Na dertig jaar de naam Van der Steen en Kleverlaan BV te hebben gevoerd, gaat het bedrijf nu verder als Kleverlaan BV. Met name de showroom aan de Rijks weg geeft de moderne en ruime opzet van het totale bedrijf weer. Het garage en autoschadebedrijf voldoet aan de modernste eisen op het gebied van milieu, ARBO, kwaliteit en service. Het autoschadebedrijf dient als Nederlands pilotbedrijf voor Herberts autolakken en het garagebedrijf is aangesloten bij Bosch Formule Auto, een nieuwe orga nisatie waarvoor alleen geselecteerde bedrijven in aanmerking komen. Dit betekent dat het bedrijf volledig klaar is voor de toekomstige ontwikkelingen in het nieuwe millennium. Op vrijdag 26 november zal burge meester E. Huisman het garage- en autoschadebedrijf officieel openen. Zaterdag 27 november is er van 12.00 tot 17.00 uur open huis voor belangstel lenden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 15