Nieuw aanspreekpunt voor bladen-abonnees Meander-leerling wint vredesposterwedstrij d Vijfentwintig jaar Bijbelboekshop °R7\ apier acties in Heiloo Roland Klaver kampioen DYW zeevissen Sint-Nicolaas kleurwedstrijd Open Huis Aesthésia Toyota Yaris Verso nu bij De Bruyn-Blokker Tentoonstelling over veiligheid Cursussen in het Trefpunt EHK Klaverjasclub itl I Vennewater badminton verliest nipt Dojo 't Loo verliest Banquet vocal Hollands Vocaal Ensemble Telefooncirkel zoekt vrijwilligers Internationale Niet- Winkeldag met MCH Lezing Metius Nick van Aart pakt punt voor Foresters Expositie Wim Twaalfhoven in Open Huis Bijeenkomst HAF Agenda Sporthal Het Vennewater PAGINA 6 UITKIJKPOST - 24 NOVEMBER HEILOO - Afgelopen zondag is de laatste zeeviswedstrijd van dit jaar gevist. Deze wrakviswedstrijd is gewon nen door Gerrit IJnsen, voor Roland Klaver en Harm van Duivenbooden. Na een rustige start van het seizoen bleef de spanning er tot de laatste wed strijd in en heeft Roland Klaver hier mee het wrakviskampioenschap be haald. Tevens is hij DVW-zeeviskam- pioen 1999 geworden. DVW is tevreden over het voorbije sei zoen. Alle wedstrijden konden door gaan doordat de weergoden DVW zeer goed gezind waren. De club heeft een aantal debutanten mogen verwelko men en er is een samenwerkingsver band met HSV Alkmaar Omstreken aangegaan. Over een aantal weken krijgt iedereen die dit jaar met DVW-zeevissen op en aan zee heeft gevist een jaarverslag waarin de scorelijsten van 1999 zijn opgenomen en de agenda voor 2000 bekend wordt gemaakt. Voor opgave en informatie kunt u bellen met E. Wijckelsma 072-5337330 of R. Blok 072-5336108. HEILOO - Bosman Tweewielers houdt vanaf vandaag een Sint-Nicolaas wed strijd voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar. De speciale kleurplaat is af te halen bij Bosman Tweewielers aan de Westerweg 295 te Heiloo. Voor alle deelnemers ligt er bij inleve ring van de kleurplaat een attentie klaar. Inleveren kan tot en met 2 december. Er zijn twee categoriéën: voor de leeftijdsgroep van 4 tot en met 8 jaar en voor de leeftijdsgroep van 9 tot en met 12 jaar. De beste van de jongste categorie maakt kans op een autoped en de beste van de oudste categorie kan een fiets winnen. Op 3 december worden de prijswin naars bekendgemaakt. Zaterdag 4 december is de uitreiking van de prij zen in de winkel. De winnaars krijgen persoonlijk bericht. HEILOO - Op zaterdag 27 november opent Aesthésia haar deuren, voor een open dag van 10.00 tot 17.00 uur. Dan kan iedereen kennis maken met deze nieuwe praktijk voor huid- en voetver zorging. De praktijk aan de Tulpen- croftlaan 17 wordt gerund door Sharon Former. Voor meer informatie kunt u bellen met 072-5325347. HEILOO - Met de nieuwe Yaris Verso introduceert Toyota een nieuwe dimen sie in gezinsauto's. Met z'n aantrekke lijke vormgeving, z'n opmerkelijk grote ruimteaanbod en z'n voortreffelijke rij- eig^rischappen is het absoluut een vei rasft-SftfenrAi*6i*wkomer in autoland. Wanneer daar de scherpe aanschafprijs en de meer dan gunstige onderhouds kosten bij opgeteld worden, dan mag hier gerust het woord 'uniek' gebruikt worden. De nieuwe Toyota Yaris Verso is nu te zien bij garage autobedrijf De Bruyn-Blokker in Heiloo. De Toyota Yaris is onlangs onderschei den tot Auto van het Jaar 2000. De auto eindigde in deze prestigieuze, jaarlijkse verkiezing vóór de Fiat Multipla, de Opel Zafira, de Skoda Fabia en de Rover 75, die respectievelijk tweede, derde, vierde en vijfde werden. HEILOO - Tot en met zondag 28 november wordt er in het Trefpunt voor senioren de tentoonstelling 'Een gewaarschuwd mens...' gehouden, die is ontwikkeld door de Stichting Consu ment en Veiligheid, Tijdens deze tentoonstelling kunnen bezoekers op speelse wijze een aantal van hun lichaamsfuncties testen, zoals gehoor, reuk, gezichtsvermogen, even wichtsgevoel en spierkracht, die een rol spelen in het waarnemen van en reage ren op gevaren. Na afloop kunnen bezoekers in een computerspel hun score vergelijken met de voorzorgs maatregelen die zij thuis wel of niet getroffen hebben. Op grond daarvan krijgen deelnemers persoonlijk advies. De tentoonstelling is dagelijks te zien van 9.00 tot 17.00 uur. Voor meer infor matie kunt u terecht bij de Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. HEILOO - In januari start in het Trefpunt weer een aantal activiteiten voor 55-plussers. Op dinsdag 11 januari kunnen belangstellenden van 14.00 tot 15.00 uur gratis kennismaken met Gym-fit. Gym-fit is vooral geschikt voor wie fitness te zwaar vindt en gym nastiek als te licht ervaart. In een ont spannen sfeer werkt u een uurtje aan een grotere vitaliteit. De oefeningen worden ondersteund door muziek en aangepast aan de individuele mogelijk heden. Na afloop wordt er koffie of thee gedronken. Docente is Helma Rosien. Ook start op 14 januari een nieuwe tekencursus, voor mensen die graag met eigen techniek werken of wisse lend willen werken. Cursisten nemen zelf materiaal mee (verf, potlood, houtskool of krijt). In de lessen komen aan bod stillevens met object, land schappen, vormen en kleur (kubisme), compositie geometrisch abstract, expe rimenten met mix-techniek, stillevens met bloemen en (zelf)portret/modelte- kenen. De lessen zijn van 10.00 tot 12.00 uur. De kosten bedragen f 125,- voor tien lessen. Woensdag 12 januari wordt van 10.00 tot 11.00 uur de eerste les gegeven van een cursus Duits. Deze cursus frist de kennis van het Duits op. De Duitse cul tuur komt ook aan bod. Er kunnen onderwerpen worden besproken die cursisten zelf aan de orde stellen. Mevrouw Krüger van het Duitse Taal trainingcentrum is de docent. De kos ten van de cursus bedragen f 90,-, exclu sief lesboek. Voor opgave ,pf informatie oyer deze cursussen kunt u terecht bij Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072^5331297. HEILOO - Op 6 december houdt EHK weer een open klaverjas drive. Iedereen is, met of zonder partner, van harte welkom in het Open Huis. Aanvang is om 20.00 uur en de drive eindigt om 23.00 uur. Inlichtingen bij D. Leurink, tel. 072-5334366 of bij K. Knegt, tel. 5334056. Jessie Lee Abelskamp samen met Henk den Boon bij haar winnende poster. (Fotostudio Siarfield) HEILOO - De zon en de maan die als een bloem op de aarde groeien, omge ven door de sterrenbeelden, engelen en kinderen die met twee vingers het vre desteken maken. Zo werkte de 11-jari- ge Jessie Lee Abelskamp uit, groep 8 van basisschool Meander het thema 'Een nieuw begin voor vrede' uit in de vredesposterwedstrijd van de Lions Club Heiloo, Limmen en de Egmon- den. Burgemeester Henk den Boon van Heiloo maakte vorige week donderdag in de bibliotheek bekend dat haar pos ter de mooiste was. Wereldbollen, soldaten, geweren, dui ven en mensen die elkaar een hand geven of het vredesteken maken: ele menten die veelvuldig aanwezig zijn in de ingezonden vredesposters. Het fam tasierijke ontwerp, het levendige kleur gebruik en de opvallende techniek (met ecoline uit blaasstiften) in de pos- 'ter van Jessie Lee wa*ren voor de jury, die overigens niet aanwezig was tijdens de uitreiking, reden om haar poster als mooiste te kiezen. De uitverkiezing is goed voor een rondvlucht in een zweef vliegtuig boven Castricum, Egmond en Heiloo. Denken aan vrede In totaal stuurden acht Heilooër basis scholen en de Trompschool uit Egmond aan Zee drie pf vier posters, in,.die zij zelf kozen uit de werkstukken die de leerlingen van de groepen 7 en 8 maak ten. Bijzonder aan de wedstrijd, zo leg de burgemeester Henk den Boon uit, is dat al deze kinderen samen met miljoe nen andere kinderen over de hele wereld, even over vrede nadenken. De jury, die bestond uit kunstenaars Jan Giling, Marjolijn de Bruin en Trix Sterkman, koos van elke school een winnende poster, waarvan de makers mee gaan doen aan de landelijke vre desposterwedstrijd. Dat zijn, behalve Jessie Lee, Anna Groothuizen (Tromp school in Egmond aan Zee), Anne HEILOO - In augustus was het vijfen twintig jaar geleden dat het echtpaar Zeegers aan de Westerweg 293a een evangelische boekwinkel begon. Inmid dels wordt de Bijbelboekshop alweer elf jaar gerund door Frans en Nel Kooiman. Dit jaar verhuisde de winkel naar het naastgelegen pand op nummer 293 en op 25, 26 en 27 november viert de Bijbelboekshop voor de klanten het jubileum en het feit dat een nieuw onderkomen is betrokken. Natuurlijk zijn er in de Bijbelboekshop bijbels in allerlei uitvoeringen verkrijg baar, waaronder ook de Willibrord- vertaling en de bijbel geschreven in 'gewone' omgangstaal zoals 'Het Boek' en de Groot Nieuws Bijbel. Maar dat is zeker niet het enige: in de winkel kan iedereen terecht voor allerlei boeken die antwoorden geven op allerhande levensvragen. „We kunnen duidelijk merken dat er de laatste jaren steeds meer belangstelling is voor geestelijke zaken," constateert Nel Kooiman. „Onder jongeren groeit de vraag naar de bijbel. En vooral mensen met een katholieke achtergrond komen steeds vaker voor een goede kinderbijbel. Een goede zaak, vind ik, want wie de principes uit de bijbel jong leert, heeft daar in zijn latere leven veel aan." Bovendien heeft de Bijbelboekshop een grote sortering wens- en bemoedi- gingskaarten, voor onder meer de eer ste communie, maar ook voor andere gelegenheden. In de vernieuwde en gemoderniseerde winkel is er verder een speciale hoek met gospel-cd's en gewijde muziek en worden video's ver kocht zowel voor volwassenen als voor kinderen, gedeeltelijk met een educa tief karakter. Stille wens Al jaren hadden Frans en Nel Kooi man, die dertig jaar lang een bollenbe- drijf hadden in Andijk, de stille wens om in een evangelische boekwinkel te werken. Toen ze elf jaar geleden in de krant een advertentie aantroffen waar in iemand werd gezocht die de zaak in Heiloo kon runnen, aarzelden ze dan ook geen moment om te reageren. „Onze droom kwam uit. Zelf zeggen we altijd: we hebben geen zaak, maar een taak. Zo zien we ons werk." Dat werk beperkt zich lang niet altijd alleen tot het verkopen, legt Nel Kooiman uit. „Het kan zijn dat een gesprek dat begonnen is als zomaar een praatje, eindigt als een soort pastorale begeleiding. Dat kan hier* we vinden het belangrijk dat daar tijd voor is. Ook als iemand verder niets wil kopen. Maar alleen als iemand aangeeft dat hij behoefte heeft om ergens over te pra ten, wij willen zelf niemand iets opdrin gen. Gewoon lekker rondneuzen in de winkel kan natuurlijk altijd." De nieuwe winkel is helemaal aange past aan de eisen van de moderne tijd, inclusief een aparte afdeling met mate riaal voor kinderen en een computer voor de administratie. „Bij de inrichting hebben we trouwens veel hulp gehad van onze buurman Bosman en veel vrij willigers hebben hun handen flink uit de mouwen gestoken." Nel en "Frans Kooiman zijn dan ook klaar voor de toekomst, met een assor timent dat interessant kan zijn voor iedereen. „Er komen veel verschillende mensen in de zaak," vertelt Nel Kooiman. „Veelal praktiserende gelo vigen van diverse kerkelijke gezindten, maar ook anderen. Logisch, warit ieder een heeft op z'n tijd bepaalde levens vragen. Neem nu het nieuwe millenni um. Veel mensen vragen zich weieens af 'waar het allemaal naartoe gaat'. De Bijbelboekshop heeft bijvoorbeeld vijf actuele boeken in romanvorm die gaan over de tijd van nu en de bijbelse toe komstverwachting. Ik zou iedereen wil len uitnodigen om gewoon eens rond te komen neuzen, om te zien dat deze winkel helemaal niet te 'heilig' of te 'evangelisch', maar de gewoonste zaak van de wereld is." Schouten (Radboudschool), Shad Sharif (De Duif), Steven Lub (Spring- schans),Tim Zaman (Zuidwester), Tijn Zhi (Paulusschool), Jessica Winder (Benedictusschool) en Tim van Furs- tenberg (Freinetschool). Zij kregen allemaal een railrunnerkaart van de NS en een T-shirt met een afbeelding, van hun poster erop. De landelijke win naars (in totaal 183) doen mee aan de internationale wedstrijd, waarvan de winnaar een reis voor drie personen naar Hawaï en een bezoek aan secreta ris-generaal van de Verenigde Naties Kofi Annan kan verdienen. HEILOO - Het was ongemeen span nend de afgelopen week in de badmin- tonhal van het Vennewater. Op twee banen tegelijk stonden twee spelers van het Vennewater badminton te ser veren voor de winst. Daniël Bruin slaagde wel en won de beslissende derde set met 15-7. Jeroen Oud, serve rend in de mix-dubbel met Anita Genet, wist helaas niet het vijftiende punt te scoren. Het koppel van BC Smashing uit Wychen profifgerd^ dankbaar en won nen via verlenging, alsnog met 17-14. Daarmee.was-de eindstand bepaald op een 2-3 zege voor Smashing. Jammer voor het Vennewater badminton, dat zich kranig had verzet tegen het één divisie hoger spelende Smashing. In de dames enkelspelen was voor de thuisploeg weinig eer te behalen. Anita Genet en Mirjam Baart troffen sterke tegenstandsters. Jasper Timmerman hield de spanning er lang in, maar wist in de derde set toch de winst te pakken. Hierdoor werd de stand 1-2 en zat er nog bekerwinst in. De Wychenaren waren uiteindelijk de meest gelukkige ploeg. De Heilooër badmintonners kunnen zich nu gaan richten op de belangrijke thuiswedstrijd tegen koploper Diok komende zondag. In Enschede werd enkele weken geleden een forse neder laag geleden, maar de ploeg van trainer Frans Huygens heeft beterschap be loofd. Team 2 speelt ook thuis en moet winnen van Duinwyck uit Haarlem om niet verder achterop te komen bij kop loper Almere. HEILOO - Afgelopen zaterdag vond de tweede ronde van de Westfriese senioren judocompetitie plaats. Deze avond was het gecombineerde team van Dojo 't Loo en Doorbraak de gast heer. De overige teams waren Luki Goshi, Meo van de Berg en Cees Veen. De eerste wedstrijd was tegen Luki Goshi. Pim Schuit (tot 42 kg) en Maik Kareis (tot 46 kg) van Dojo 't Loo won nen hun partij en ook Ron Oudhuis (tot 55 kg) won zijn partij. De andere zes deelnemers uit het team van Dojo verloren. Deze wedstrijd werd verloren met 6 judopunten en 25 wedstrijdpun- ten voor Dojo tegen 14 matchpunten en 67 judopunten voor Luki Goshi. De tweede wedstrijd moest het gecom bineerde team aantreden tegen het sterke team van Cees Veen. Alleen Pim Schuit kon zijn partij met ipon winnen, de rest verloor. HEILOO - Vele huishoudens in de regio kennen René Munsterman mis schien niet persoonlijk, maar hebben toch wekelijks met hem van doen. Want Munsterman zorgt er met meer dan tachtig bezorgers voor dat ruim vijftig tijdschriften van uitgever VNU Tijd schriften plus een groot aantal omroep bladen wekelijks op tijd in de juiste brievenbus terecht komen. Munster man is onlangs namelijk als Media Expresser gestart. Hij heeft zijn rayon overgenomen van schoonvader Anne Merkuur. Daarmee is Munsterman hét aan spreekpunt voor de abonnees gewor den. Een nieuw abonnement opgeven, een blad opzeggen, boeken bestellen en verhuisberichten doorgeven zijn enkele zaken die je met hem regelt. Nederland kent in totaal bijna 240 van deze agen ten, die ieder in een eigen rayon werk zaam zijn. Munsterman werkt in Heiloo, Limmen, Akersloot en een deel van Alkmaar. LANGEDIJK - Onder het motto 'O vita mia' geeft het Hollands Vocaal Ensemble onder leiding van Hugo van Veen op zaterdag 27 november een concert, waarbij niet alleen de oren maar ook de smaakpapillen van de luis teraars gestreeld zullen worden. Tijdens dit banquet vocal (een diner waarbij de muzikale omlijsting bestaat uit een vocaal concert) brengt het Hollands Vocaal Ensemble pittig ge kruide liefdesliederen van onder ande ren Sweelinck, Janequin en Monteverdi ten gehore. De toegangsprijs voor dit concert, dat plaats vindt in de Koogerkerk te Zuid- Scharwoude (aanvang 19.00 uur) is inclusief het door restaurant De Burg verzorgde drie-gangendiner f 59,95. Kaarten kunnen vooraf telefonisch besteld worden via tel. 0226-314395, 072-5718859 of 072-5330596. HEILOO - De afdeling Heiloo van het Rode Kruis is op zoek naar nieuwe vrij willigers voor de telefooncirkels. Een cirkel bestaat uit zes personen, die elke ochtend tussen 8.30 en 9.00 uur telefo nisch contact met elkaar hebben. Dit geeft een veilig gevoel aan vooral oude re alleenstaanden. Deze cirkels (er draaien en momenteel vijf) worden geleid door vrijwilligers. Zij zijn het begin- en eindpunt van een cirkel. Het Rode Kruis zoekt nu nieuwe vrijwilligers, die één maal per week, per maand of in een weekend, een tele fooncirkel willen leiden. Geïnteres seerden kunnen bellen met Henny Post, tel. 072-5339176. Op 27 november worden in tal van plaatsen in Nederland acties gevoerd om op ludieke wijze het winkelend publiek aan te moedigen om te consu- minderen. In Heiloo nemen leden van Milieu Contact Heiloo (MCH) en sym pathisanten de taak op zich om op vrij willige basis de Heiloose bevolking te informeren over de gevolgen van hun consumptiepatroon. „De actie zal dit jaar op een 'Kleine Zus-wijze' plaatsvinden, dit als ant woord op een zekere mediaziekte die zich recent heeft genesteld bij tal van consumenten," aldus het persbericht van Milieu Contact. Woordvoerder Harry Elzinga geeft uitleg over deze cryptische zin. „Het is eigenlijk een actie 'voor spek en bonen'. Dit jaar voeren we dus nog geen actie, maar misschien volgend jaar wel." Met deze quasi-actie roept Milieu Contact Heiloo de burgers op te kiezen voor minder kwantiteit in het consume ren in ruil voor meer kwaliteit bij het noodzakelijke consumeren: consumin- deren. ALKMAAR - Op vrijdag 26 november houdt de Alkmaarse Weer- en Sterren kundige Vereniging Metius een lezing met als onderwerp 'Wie het kleine niet eert'. Het onderwerp wordt gepresen teerd door prof. dr. P. Mulders. De lezing gaat over de zeer kleine, ele mentaire deeltjes waaruit ongeveer vijftien miljard jaar geleden het heelal ontstaan is na een reusachtige explosie, de oerknal. De lezing begint om 20.00 uur en wordt gehouden in de Vrij- heidskerk, Hobbemalaan 2a te Alk maar. Toegangsprijs voor niet-leden is f 3,50. Het echtpaar Nel en Frans Kooiman in hun vernieuwde Bijbelboekshop. (Fotostudio Star field) HEILOO - In een slechte wedstrijd tegen MFC uit Medemblik was het Nick van Aart die vijf minuten voor tijd een penalty stopte en daardoor een punt voor Foresters in de wacht sleepte. In een zeer rommelige eerste helft deelde MFC de lakens uit. De eerste kansen van de wedstrijd waren dan ook voor de ploeg uit Medemblik, maar Nick van Aart stond steeds op de juiste plaats. Foresters stelde daar weinig tegenover en tien minuten voor rust kwam MFC dan ook verdiend op voor sprong. Een aanval over rechts werd besloten met een scherpe voorzet die snoeihard achter de Foresters doelman werd geschoten: 1-0. Na rust probeerde Foresters wat meer over de vleugels aan te vallen, maar tot uitgespeelde kansen kwam het niet. De gelijkmaker kwam dan ook volledig uit de lucht vallen. Tien minuten voor tijd kreeg Foresters een vrije trap op twin tig meter van het doel van MFC, het schot van Jeroen Haanstra leek houd baar maar was de MFC-keeper te machtig: 1-1. Beide elftallen leken zich met dit gelijke spel te verzoenen, tot vijf minuten voor tijd de MFC-spits over de knie van Maurice Stoffers ging en de scheidsrechter naar de stip wees. Door de schitterende redding van Nick van Aart bleef het echter 1-1 en staat Foresters ondanks de blessures nog steeds in de middenmoot. Volgende week staat de thuiswedstrijd tegen het nog ongeslagen Vitesse op het pro gramma. Het tweede elftal liet tegen LSVV uit Zuid-Scharwoude dure punten liggen. Ondanks het feit dat het elftal vijf invallers nodig had, domineerde het de hele eerste helft en kreeg het kans na kans. Met name Mark Niesten was ongelukkig in de afwerking. De eerste aanval van LSVV na veertig minuten leverde meteen een doelpunt op: 1-0. Na rust werd de uitploeg sterker en tien minuten voor tijd werd het 2-0. In de slotminuten bracht Daniel Roos de eindstand nog op 2-1. Door dit resul taat moet Foresters de koppositie delen met Helder. Twee keer per week worden alle bladen bij Munsterman afgeleverd. Daar wor den de bladen per bezorgwijk uitgeteld en bij de bezorgers thuisgebracht. De koeriers hebben dan twee dagen de tijd om de bladen te bezorgen, ze kunnen zelf hun tijd binnen deze dagen bepa len. „Gelukkig werken we samen met een prima team gemotiveerde bezor gers," vertelt Munsterman. „Dat is al de helft van-het werk. Voor mij is het nu zaak iedereen te laten weten dat men mij kan bellen voor alles rond het tijd schriftenabonnement. Mensen zien vaak aantrekkelijke premies in een tijdschrift en denken dat ze die alleen kunnen ontvangen door de bon in te sturen. Terwijl ze door een telefoontje naar ons precies dezelfde welkomstpre mies ontvangen, alleen sneller. Want als Media Expresser staan we dicht bij de klanten. We zijn beter op de hoogte van bepaalde situaties ter plekke, spreken als het ware dezelfde taal." Munsterman is gehuisvest aan De Waard 129,1851 RD Heiloo. Van maan dag tot en met donderdag is hij te bereiken van 9.00 tot 12.00 uur op tel. 072-5323933. Kunstenaar Wim Twaalfhoven. HEILOO - 'Met Wim Twaalfhoven de millenniumdrempel over'. Zo luidt de titel van de'expositie van de Alkmaarse kunstenaar Wim Twaalfhoven, die in december en januari in het Open Huis te zien is. Niet slechts de foyer, maar ook de omliggende zalen zullen dit keer grote doeken van deze schilder, die zich ook wel eens W12H noemt, herbergen. Wim Twaalfhoven expo seert al jarenlang in het Open Huis. „Niet alleen vanwege het aardige per soneel en het goede publiek, maar vooral ook omdat de wanden lekker groot zijn," lacht de schilder, die in het afgelopen jaar maar liefst acht exposi ties in en om Alkmaar heeft gehad. Op de drempel van het nieuwe millen nium kijkt Twaatfhoveft graag nog even terug naar vijftien jaar ge 1 edentoen hijo schoorvoetend wat tekeningen in Heiloo kwam laten zien. „Ingelijst en achter glas," zo herinnert hij zich. Inmiddels is er wel wat veranderd. Naast meterslange doeken maakt hij ook objecten van allerlei verzamelde materialen. Op het ogenblik steelt roodkoper, brons en roestvrij staal zijn hart. Zelf omschrijft hij zijn werk als 'Een eindeloze speurtocht naar kleur, vorm en poëzie maar... hoe krijgt het dode de beweging van mijn ziel?' Zaterdag 27 november Radboudschool, Slimpad 18, tussen 9.00 en 12.00 uur. Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie Ypestein-noord en Domp- vloetlaan, plan Zuid en tussen Ewis- weg-Het Zevenhuizen-Het Malevoort- Past«or van Muijenweg (inclusief De Ronge en Boswijk), dozen en bundels klaarzetten op rolemmerverzamel- plaatsen vóór 9.00 uur. Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huisactie Ypestein-zuid, do zen en bundels klaarzetten op rolem- merverzamelplaatsen vóór 19.00 uur, brengen mogelijk tussen 19.00 en 20.00 uur naar de parkeerplaats bij de school. Elke zaterdag Gymnastiek-*en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.30 en 12.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW/Ug Belar genbehartiging Heiloo, container op de Bergeonstraat, tussen 9.00 en 17.00 uur De Springschans, Slu jsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tijdens school uren tussen 8.45 en 15.33 uur (bij loca tie centrum in de schuui De Zuidwester, Boeken ;tein 43, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek en Dansschool, Het Veld 1, tus sen 9.00 en 12.00 en 14: X) en 19.30 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur, ook op zaterdag. Dagelijks Willibrordschool, container naast de A&P supermarkt, hoek Westerweg Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan De Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Hei loo, container bij het clubhuis op sport park Het Vennewater, tijdens trainin gen en wedstrijden. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje, géén ander afval in de con tainer. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Hockeyvereniging De Terriërs (tot en met maandag 29 november), container bij de kantine op sportpark Het Venne water. Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 17.00 tot 21.30 uur, woens dag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. HEILOO - Op dinsdag 30 november houdt de Heilooër Amateur Fotoclub (HAF) weer een bijeenkomst. Be sproken worden foto's en dia's die leden het afgelopen jaar maakten tij dens de clubdagen in Utrecht en Velsen-Zuid. De bijeenkomst wordt gehouden in het Open Huis en begint om 20.15 uur. Belangstellenden zijn welkom. Voor informatie over HAF en de fotobijeen komsten kunt u bellen met G. Rozing, tel. 072-5335588. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic),(072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal (inlichtingen over verhuur), (072) 5333152 of 5336681 *Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de' woens- en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Woensdag 24 november 1999 13.00-17.00 uur scholentoemooi 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 25 november 1999 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 26 november 1999 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketball 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 27 november 1999 11.30-15.30 uur zaalvoetbal 15.30-16.30 uur vrij 17.00-20.00 uur basketball Zondag 28 november 1999 Maandag 29 november 1999 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.30 uur volleybal Dinsdag 30 november 1999 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 01 december 1999 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Woensdag 01 december 1999 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 02 december 1999 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 03 december 1999 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketball 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 04 december 1999 Zondag 05 december 1999 10.00-15.00 uur handbal Maandag 06 december 1999 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.30 uur volleybal Dinsdag 07 december 1999 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 08 december 1999 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 9 december 1999 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Vrijdag 10 december 1999 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketbal 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Zaterdag 11 december 1999 12.30-17.30 uur zaalvoetbal 18.00-21.00 uur basketbal Zondag 12 december 1999 10.00-16.00 uur vlooienmarkt Maandag 13 december 1999 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.30 uur volleybal Dinsdag 14 december 1999 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 15 december 1999 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal t

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1999 | | pagina 6