J HEILOO Woonwensenonderzoek HEILOO Incidentele afsluiting Kuillaan vanwege paddentrek Omvormen heesters Vrieswijk en Termijen G Raadhuisplein I Pb. I I850 AA Tel. Afd. Voorlichting 5356641Gemeentehuis is open van 8.00 tot!2.30 uur Maandagavond van I8.00 tot 20.00 uur, tel. 5356666. PAGINA 4 UITKIJKPOST - 9 FEBRUARI Informatierubriek In de maanden februari en maart wprdt in de gemeente Heiloo en de overige gemeenten in de regio Noord-Kennemerland een woonwen senonderzoek gehouden. Het doel van het onderzoek is het verkrijgen van inzicht in de woonwensen van de inwoners. De uitkomsten van het onderzoek zijn van belang bij het bepalen welke woningenhuur/kooptype prijs) in de komende jaren gebouwd worden en welke aanpassingen in de bestaande woningvoorraad nodig zijn. Dit beleid formu leert de gemeente vervolgens in het op te stellen gemeentelijk volkshuisvestingsplan. Start 14 februari De gemeenten in deregio Noord- Kennemerland en de in deze regio werkzame woningcorporaties hebben het onderzoeks- en adviesbureau Companen opdracht ver leend het woonwensenonderzoek uit te voe ren. Hiertoe is een groot aantal inwoners via een steekproef geselecteerd om aan een telefonische enquête deel te nemen. De enquête start op 14 februari en duurt enkele weken. De inwoners die voor het onderzoek zijn geselecteerd worden in principe in de avonduren of op zaterdagochtend gebeld. Het telefoongesprek duurt maximaal 15 minu ten. Alle informatie wordt door het adviesbu reau vertrouwelijk en anoniem behandeld. Het onderzoek is van groot belang voor het volkshuisvestingsbeleid en daarmee ook voor de inwoners van Heiloo. Het gemeentebe stuur hoopt dat zoveel mogelijk inwoners aan het onderzoek willen meewerken. Mocht u naar aanleiding van het woonwensenonder zoek vragen hebbendan kunt u contact opnemen met de afdeling Bestuurszaken mevrouw C. van Voorst(072) 535 66 40. Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen positief bevonden. De Kuilenaar 11 - vergroten woning De Blinkenlaan 14 - vergroten woning Kennemérstraatweg 379 - vergroten woning (entreeportaal) Egelenburg 19 - vergroten woning Westerweg 143 - vergroten woning en plaat sen garage Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 072 - 535 67 37 of 535 67 38). Procedure Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd krijgt bericht van de afdeling VROM wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaam heden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM worden gemeld. Dit kan telefonisch onder de nrs. 072 - 535 67 37 of 535 67 38. Indienen van bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, dan kunt u hier tegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere infor matie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij de afdeling VROM. Hoewel de winter al weer voor de helft voorbij is, is er nog geen sprake geweest van echt koud weer. Op dit moment lijkt het er meer op dat het lente is. Vanwege het zachte weer is het dan ook mogelijk dat de padden bin nenkort weer actief worden. Normaliter wordt vanwege de paddentrek de Kuillaan in de maanden maart en april in de nachtelijke uren van 19.00 tot 7.00 uur afgesloten. Nu de winter echter achterwege blijft en de padden daardoor vroeger kunnen gaan trek ken, kan het gebeuren dat vanaf 15 februari a.s. bij regenachtig weer de Kuillaan met een slagboom tijdens bovengenoemde uren wordt gesloten. Uiteraard blijft kwekerij Meijer gewoon bereikbaar vanaf de Westerweg. Informatie Iheeft u vragen of wilt u meer informatie dan kunt u contact opnemen met mevrouw E. Swart telefoon (072) 533 03 24 over de pad dentrek en over de afsluiting van de Kuillaan met de heer R. van der Meer telefoon (072) 535 67 63. Het vernieuwde voorstel voor het omvormen van heesters langs de waterpartijen in Vrieswijk en Termijen wordt in de week van 14 februari a.s. uitgevoerd. Het voorstel heeft enkele wijzigingen ondergaan. Deze wijzigin gen zijn besproken in de commissie Grondgebiedzaken. Het vernieuwde plan houdt in dat er minder heesterbeplanting wordt omgevormd in gras en dat de oevers van de waterpartijen een natuurlijke vorm krijgen. De werkzaamheden nemen enkele weken in beslag vanwege het weer en bepalingen in de Vogelwet. Informatie Voor vragen kunt u contact opnemen met de heer C. Hartland van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoon (072) 535 68 11. Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 3 februari 2000 Geboorten Lisanne C.M., d.v. M.A.J. Lute en H.L.W. Vaandrager; Dominique J., d.v. J.W.J. Tijssen en W. Bouwen; Jet M., d.v. J.M.T. Bakkum en A.S.M. Dorrestein; Eva C., d.v. R.T. Bosman en A. Koeslag. Eders geboren Simone, d.v. T.G.A. Terol en Y.M. van Westerhoven; Samantha D.M., d.v. E.F. van der Aar en K.M. Schrama; Bob C., z.v. F.C. Kreukniet en T.C. Langeveld; Aydin H., z.v. T. Yavuz en T. Lewry; Rik R., z.v. B.A. Barnhoorn en S.J.M. de Groot; Christy A., d.v. E.V.J. Japchen Lenstra en C.M. Delis; Jonathan B., z.v. R.J. den Butter en J.E. Shotter; Cato M., d.v. P.J.C. Vonk en P.G.M. Schotten; Eva, d.v. P. Brücher en E.G. van der Lugt; Claudia A., d.v. D. Keppel en M.W.C. Adrichem; Maaike E., d.v. T.P. Meijer en A.C.M.Beerse; Jan W., z.v. P. Mars en A.M. Spaans. Huwelijksaangiften/aangiften geregistreerd part nerschap E. van Oorschot en C. Mooij E. Kuijpers en C.M. Kuijper F.C.J. Bitter en A.J. Kuyper F. Kuipers en W. Braids Overleden A.B. Garnier M. Heinis wv Drenth Elders overleden A.M.T. Schagen wv Herts J.E. de Minjer wv de Wit C.B.M. Klokkemeijer wv Speur C. Alberda E. Voogt ev Bakker Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. In dit stadium is nog niet bekend of aan de verzoeken mee gewerkt kan worden. Eventuele bouwvergun ningen en voornemens om vrijstelling te ver lenen worden te zijner tijd gepubliceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouw plannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Termijen 132 - plaatsen dakkapel Zeeweg 51 - vergroten woning Egelenburg 8 - plaatsen dakopbouw Egelenburg 10 - plaatsen dakopbouw Bosrank 23 - plaatsen portaal Vredenoord 21 - vergroten woning Kennemerstraatweg 425 - vergroten motel De Kleijne Olven 17 - vergroten woning Westerweg 267 - vergroten kerk met ontmoe tingsruimte Trompenburg 13 - vergroten woning Hoogeweg 41 - oprichten woning Werkendelslaan 108 - vergroten woning Breedelaan 77 - vergroten woning Spoorlaan 5a - plaatsen berging. Aanvraag Monumentenvergunning Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat op grond van artikel 14 van de Heilooër Monumentenverordening 1994 op 30 januari 2000 een aanvraag voor een vergunning is ingediend door het Rooms-Katholieke Parochiebestuur voor het wijzigen van de gemeentelijke monumenten Westerweg 265 (kerk) en Westerweg 267 (pastorie). Het betreft het aanbrengen van een verbindingsruimte tussen beide objecten en enkele wijzigingen aan kerk en pastorie. Ter inzage De vergunningaanvraag ligt met ingang van donderdag 10 februari gedurende 14 dagen ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen in de hal van het gemeentehuis. Daar kunt u terecht op maandag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 12.30 uur en tijdens de wekelijkse avondopenstelling op maandag van 18.00 tot 20.00 uur of op andere tijden na afspraak met mevrouw Van Breugel van de afdeling VROM, telefoon (072) 535 67 55. Mevrouw Van Breugel is bereikbaar op maandag en dinsdag. Gedurende de genoemde periode kunnen zienswijzen worden ingediend bij burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Deze bekendmaking houdt nog geen aankondiging in van het insturen van de betreffende aanvraag als bouwaanvraag. Bouwplan Lijnbaan 1 en 1a wijziging bestemmingsplan "Landelijk Gebied" Burgemeester en wethouders maken bekend, dat Zij voornemens zijn om met toe passing van artikel 111.11 lid E. 1. (wijzigings bepalingen agrarische bedrijfscentra) van het bestemmingsplan "Landelijk Gebied", mede werking te verlenen aan het vergroten van de broeikassen en het uitbreiden van de wer kruimte op het perceel Lijnbaan 1 en 1a van de fa. C.J. Hageman. Dit voorgenomen plan is in strijd met de uitbreidingsrichting van het in het bestemmingsplan vastgestelde bouw vlak, zoals dat op de plankaart staat aange geven. Ter inzage Het bovengenoemde plan ligt met de daarbij behorende stukken met ingang van donder dag 10 februari 2000 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeente huis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 072 - 535 67 47) Gedurende bovengenoemde termijn kunnen belanghebbenden tegen de voorgenomen bestemmingsplanwijziging schriftelijk beden kingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo Nieuwe bouwplannen Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergun ning te verlenen. Baafjeslaan 5 - Vergroten woning Commandeurslaan 14 - vergroten woning Holleweg 66 - vergroten woning Geestakker 5 - vergroten woning Ter inzage De ontwerpbesluiten liggen met de bouw plannen en de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 10 februari 2000 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefoni sche afspraak, nr. 072 - 535 67 47). Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermelde bouwplan nen vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 11850 AA Heiloo. Commissie Grondgebiedzaken I Let op! Éénmalig op maandag. Maandag 14 februari a.s (i.p.v. woensdag 16 februari) vergadert de commissie Grondgebiedzaken I. De vergadering begint om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeen tehuis (oude ingang Raadhuisweg) en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgen de punten: Bestemmingsplan Zuid-Oost III Vaststellen voorbereidingsbesluiten Visie Ruimtelijke Inrichting Vennewatersweg-Ypesteinerlaan Planmatig onderhoud gemeentelijke gebouwen Planontwikeling aan De Driestal Beeldkwaliteitsschets ten behoeve van nieuwbouw van de bibliotheek Twee brieven van Milieu Contact Heiloo (MCH); Het gaat om concept-antwoorden op brief van MCH over herinrichtingsplannen op het terrein van psychiatrisch centrum Willibrord en één over startnotitie MER. Brief van Stichting Natuur en Milieu te Utrecht: concept-antwoord op brief van deze stichting inzake Ontwerp-Aanwijzing Schiphol. Commissie Grondgebiedzaken II Donderdag 17 februari a.s. vergadert de commissie Grondgebiedzaken II in de raadzaal van het gemöentehuis (oude ingang Raadhuisweg). De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende agendapunten: - Planmatig onderhoud gemeentelijke gebouwen - Advies richting staatssecretaris over plaatsing van het Willibrordgebouw Cornelius op de rijksmonumentenlijst. Commissie Welzijnszaken en Burgerij Dinsdag 15 februari a.s. vergadert de commissie Welzijnszaken en Burgerij. De vergadering begint om 20.00 uur in de raad zaal van het gemeentehuis (oude ingang Raadhuisweg) en is voor iedereen toeganke lijk. Op de agenda staan onder meer de volgen de agendapunten: - Planmatig onderhoud 2000 Welzijnsaccommodaties - Wijziging Regeling Gemeenschappelijk Orgaan Intergemeentelijke Stichting Openbaar Basisonderwijs - Evaluatie Seniorenraad Heiloo, periode 6 april 1998 - 1 april 2000 - Verordening (re)integratie arbeidsgehandicapten - Bestuursopdracht jeugdbeleid - Planmatig onderhoud Muziekschool - Brief van de Katholieke Bond van Ouderen Heiloo. Antwoord inzake kwijtschelding gemeenteljke belastingen voor mensen met een AOW-uitkering. Ontwerp-besluit Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij van plan zijn om op de hieronder vermelde aanvraag om een vergun ning ingevolge artikel 8.1 van de Wet milieu-' beheer (W.m.) positief te beschikken, onder oplegging van een aantal voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu: G.P. Groot B.V., Vennewatersweg 2 B, 1852 PT te Heiloo, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning, betreffende een Milieutechniek- en Aannemersbedrijf aangeduid als Technische Dienst gelegen op het perceel Hoogeweg 72, 1851 PK te Heiloo Ter inzage De aanvraag, het ontwerp-besluit en andere stukken die op de zaak betrekking hebben liggen vanaf donderdag 10 februari tot en met donderdag 9 maart 2000, ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis van Heiloo tijdens de openingsuren: maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur of iedere maandag avond van 18.00 tot 20.00 uur. In de middag kunt u op afspraak terecht. Indien u een mondelinge toelichting wenst kunt u het beste telefonisch een afspraak maken met een medewerker van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (VROM), mevrouw K. Coenen, telefoon (072) 535 67 33. Desgewenst kunt u bij de publieksbalie Bouwen en Wonen afschriften van de stukken tegen kostprijs verkrijgen. Na 9 maart 2000 kunt u de stukken tot het einde van de termijn waarbinnen beroep tegen het besluit kan worden ingesteld, na afspraak met de afdeling VROM (Milieu), inzien. Indienen bedenkingen Ingevolge artikel 3.24, eerste lid van de Algemene wet bestuursrecht kunt u binnen 4 weken na dagtekening van deze kennisge ving tegen het ontwerp van het besluit schrif telijke bedenkingen inbrengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo. Diegene die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan gelijktijdig in de brief verzoeken zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt verzocht kan gedurende de termijn dat de stukken ter inza ge liggen een openbare zitting tot gedachten- wisseling worden gehouden. Tijdens deze zit ting kunt u mondelinge bedenkingen inbren gen. Belanghebbenden kunnen dan over de aanvraag en het ontwerp van het besluit van gedachten wisselen met het college van bur gemeester en wethouders, eventueel de aan vrager en de overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig schriftelijk of mondeling bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, kunnen later beroep instellen bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen, danwel de besluitvorming straks afwijkt van het ontwerp van het besluit. Informatie Voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, mevrouw K. Coenen telefoon (072) - 535 67 33. Commissie Bestuurszaken Let op! Éénmalig op woensdag. Woensdag 16 februari a.s. (i.p.v. maandag 14 februari), vergadert de commissie Bestuurszaken. De vergadering begint om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeente huis (oude ingang Raadhuisweg) en is voor iedereen toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgen de agendapunten: - Activiteitenplan 2000 Politie, Afdeling Heiloo - Achtervangovereenkomsten Waarborgfonds Sociale Woningbouw - Verlenging pachtovereenkomst.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 4