Padden trekken er op uit Dienstfietsen voor politiesurveillanten Zestigjarig bestaan kapel verteld in woord en beeld e diensten 34,95 Boey 49.90 Dierenbescherming DEUTEKOM PAGINA 2 UITKIJKPOST - 16 FEBRUARI UW zoekt vrijwilligers voor bezoek en bingo Cursus 'Gezond leven met diabetes' Natuurmonumenten sluit bospad af Bridge TV 't Vennewater Zwembegeleiders gezocht Opening buitenschoolse opvang Effect Husselcup 2000 Internetcursus voor kinderen Beëdiging Pianoconcerten van Franz Joseph Haydn CD van de week: Pianoconcerten van Franz Joseph Haydn Winkelhof }t Loo 53 Tel 5335535 Dansmiddag Wayne Johnston Kolon ie van onvervulde d r o m e n Kolonie van onvervulde dromen door Wayne Johnston Boek van de week: Kolonie van onvervulde dromen De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail Uitkijkpost@wxs.nl. ■I Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■I Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. ■I In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. r 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzen Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Oefentherapie Cesar Ingrid Hoefmans en Karen Bok-Besse, Stationsweg 15, tel. 5330592. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Logopedie Tineke Hensen, De Sonnevejd 124, tel. 5335352; Nita te Nuijl,Termijen 101, tel. 5335148; Jolanda de Wit, Vredenoord 30, tel. 5338073. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. HEILOO - De UW, dé Unie van Vrijwilligers in Heiloo, is op zoek naar nieuwe vrijwilligers voor twee projec ten. Voor het project 'Vriendschappe lijk Contact' is de UW op zoek naar mensen die regelmatig individuele be zoeken willen afleggen aan ouderen. Dat kan zijn in de zorgcentra De Loet of Overkerck, maar ook gewoon thuis. Het doel van de bezoekjes is een hel pende hand te bieden, er te zijn of een luisterend oor te hebben daar waar nodig is. Daarbij gaat het om de regel maat: eenmaal per week of per twee weken. Er is vooral vraag naar personen die rolstoelrijders willen begeleiden. Een andere activiteit waar vrijwilligers nodig zijn, is de bingo in De Loet. Een helpende hand is daar nodig bij het klaarzetten van de tafels en stoelen, het ophalen van bewoners van hun kamer, het invullen van de kaarten en bij het verzorgen van de versnaperingen. De meeste vrijwilligers werken bij de bingo eenmaal in de twee weken, een aantal zet zich wekelijks in. Wie zich aangetrokken voelt tot dit werk, maar eerst nog wat meer infor matie wil hebben, kan contact opne men met Anneke Stenneberg, tel. 072- 5339029 of met Gien Bakker, tel. 072- 5336036. Een keertje op proef mee draaien behoort tot de mogelijkheden. ALKMAAR - Regionale Thuiszorg houdt samen met het Medisch Centrum Alkmaar de cursus 'Gezond leven met diabetes'. De cursus is bedoeld voor mensen die minimaal een halfjaar we ten dat ze diabetes mellitus (type II) hebben en hiervoor tabletten, insuline of een dieet nodig hebben. Ook part ners zijn welkom. De cursus wordt begeleid door een dia- betesverpleegkundige van het MCA en een diëtist van Regionale Thuiszorg. Daarnaast zijn er deskundigen aanwe zig zoals een pedicure en een vertegen woordiger van de Diabetesvereniging Nederland (DVN). Het programma bestaat uit vijf wekelijkse bijeenkom sten en een bijeenkomst na drie maan den. De cursus start in Alkmaar (Daaimeer) op vrijdag 17 maart van 14.00 tot 16.30 uur. Voor meer informa tie of aanmelding kunt u, tot twee weken voor de start van de cursus, terecht op tel. 072-5127127. Voor het ingraven van de emmers heeft de Paddenwerkgroep nog vrij willigers nodig. HEILOO - Zacht weer en geregeld een regenbuitje zorgen er voor dat het bij de padden alweer begint te kriebelen. De Paddenwerkgroep Heiloo verwacht dan ook dat padden, kikkers en water salamanders dit jaar al vroeg met hun jaarlijkse trek vanuit het bos naar de Zandersloot zullen beginnen om daar hun eieren af te zetten. In samenspraak met de gemeente en Natuurmonumenten heeft de werk groep daarom besloten om al vanaf 15 februari de slagboom op de Kuillaan incidenteel, bij zacht en regenachtig weer, af te sluiten voor het verkeer tus sen 19.00. uur 's avonds en 7.00 uur 's morgens. Vanaf 26 februari is de Kuil laan elke avond afgesloten voor gemo toriseerd verkeer. Verder worden langs het fietspad aan de Zanderslootweg vangemmers en een gaasstrook in de grond ingegraven. De Paddenwerkgroep Heiloo coördi neert de actie dit jaar voor de twaalfde keer. Er worden nog enkele vrijwilli gers gezocht die in maart en april één avond in de week willen helpen om de dieren veilig over te laten steken. Ook mensen die willen helpen bij het ingra ven van de gaasstrook op 26 februari zijn welkom. Inlichtingen zijn verkrijg baar bij Els Swart, tel. 072-5330324. HEILOO - De boswachters van Natuurmonumenten hebben gisteroch tend een wandelpad op een deel van de beukenlaan in het Overbos (Heilooër bos) afgesloten. Reden is dat één van de oeroude beuken die op dit gedeelte staat, aan het afsterven is en daardoor om kan vallen. Natuurmonumenten wil de boom niet omzagen, niet alleen vanwege het mar kante beeld dat de boom oplevert maar ook omdat er vleermuizen, uilen en andere vogels in huizen. Daarom is ervoor gekozen om een gedeelte van het pad voor publiek af te sluiten. Natuurmonumenten is in andere delen van het Heilooër bos overigens wel flink aan het kappen geweest. Aan de westkant langs de Kennemerstraatweg is een perceel bomen ter grootte van een voetbalveld gekapt. Ook hier was de reden de slechte toestand van de bomen, die door ouderdom of de iep ziekte om zouden kunnen waaien. Volgend jaar plant Natuurmonumen ten op deze plek weer nieuwe stuiken en bomen. HEILOO - Met de voorjaarsdrive ein digde afgelopen zaterdag het bridgesëi- zoen bij TV 't Vennewater. De uitsla gen: Rode lijn: 1. H. en P. Hoogland 64.6,2. M. Tuinstra-H. de Groot 60,8,3. I. en H. Krieger en M. en J. Kuyt 55,8,5. M. en P. Nierop Groot 51,7, 6. I. van Splunder-G. Daudey 47,5, 7. S. Sandkuijl-B. Lind 47,1, 8. G. en P. Smit 45,8,9. A. en J. van der Laan 44,6, D. en P. de Jong 44,6, 11. J. en P. van Toornburg 41,3, 12 T. Crabbendam-M. Weekenstroo 40,4. Groene lijn: 1. L. en R. Sliuer 57,3,2. K. en J. Stoopman, D. en H. Sonnenschein en T. Bras-P Zonneveld 54,7,5. G. en B. Meuleman 50,5, 6. L. en H. Oei 47,4, 7. N. en F. Jacobs 46,4, 8. T. en R. Zomerdijk en F. en T. Smit 45,3, 10. P. Kaandorp-S. Leek 43.8. HEILOO - Afgelopen woensdag heeft burgemeester Henk den Boon in win kelcentrum 't Loo twee fraaie 'dienst fietsen' uitgereikt aan de twee polities urveillanten die Heiloo inmiddels rijk is. Met het overhandigen van de fietsen wil de gemeente de politiesurveillanten zichtbaar mobiel maken. 'De gevoelens van onveiligheid bij de burger verlagen'. Dat is een van de belangrijkste aandachtspunten in de nota 'Veilig wonen in het groen' van de gemeente. Uit onderzoek is gebleken dat burgers zich veiliger voelen als ze geregeld politiemensen op straat zien. Daarom heeft de gemeente besloten om geld uit te trekken voor twee sur veillanten. Deze zijn ondergebracht bij de politie Heiloo. Zij hebben als taak het toezicht houden op de openbare ruimte, om vandalisme en overlast te rug te dringen. Verder moeten ze het parkeren in goede banen leiden, onder meer door bekeuringen uit te delen, en het publiek informeren. In juni 1998 is de eerste politiesurveil lant in Heiloo begonnen. Afgelopen najaar is er een tweede surveillant bij gekomen. Woensdagmiddag deelden zij, na het in ontvangst nemen van hun fiets, parkeerschijven uit aan het publiek, plus folders met gouden tips op het gebied van veiligheid. Het ge heel werd muzikaal omlijst door live gitaarklanken. HEILOO - Cliënten, ex-cliënten, zan gers, organisten, medewerkers, ex-per soneelsleden, vrijwilligers, inwoners van Heiloo, kerkgangers, kerkenpadlo pers, bouwkunstliefhebbers, fotografen, dichters, schilders, kinderen, automobi listen op de A9, kerkliefhebbers, be wonderaars van monumentale orgels, van glas-in-loodramen en van gregori aans: aan hen allen is de oproep gericht die PC Willibrord deze dagen uit laat gaan. Een oproep om te verwoorden, op welke wijze dan ook, wat de kapel, en daaraan gepaard de van verre zichtbare koepel met het groene, lichtgevende kruis, voor u betekent. Dat kan zijn in de vorm van een verhaal, een gedicht of een gebed, een tekening of een foto. En dat allemaal ter gelegenheid van het feit dat de kapel van het psychiatrisch centrum zestig jaar bestaat. Een feit dat niet onopgemerkt voorbij mag gaan. Speciale jubileumviering Onder het motto 'De Koepel: Kruis punt van binnen en van buiten' wordt op zondag 26 maart dit speciale jubi leum gevierd. Met een kerkdienst met de Schola, met een zanggroep, met het vernieuwde orgel, en als het aan de voorbereidingsgroep ligt met heel veel belangstellenden, die op wat voor manier dan ook een band hebben met de kapel. Het motto van deze viering is niet zomaar gekozen. Het sluit aan bij de ontwikkeling dat steeds meer (ex- )cliënten van PC Willibrord (dat inmid dels is omgedoopt tot GGZ Noord- Holland noord maar in de volksmond waarschijnlijk altijd gewoon Willibrord zal blijven heten) buiten gaan wonen. Daardoor is de plaats van de kapel ook veranderd: zij komt meer en meer op het kruispunt van binnen en buiten. Het is de bedoeling de inzendingen te gebruiken als illustratie bij het liturgie boekje of voor een herinneringsboekje. Inzendingen kunnen tot 25 februari naar de receptie van PC Willibrord ge bracht of gestuurd worden, of in de spe ciale bussen bij de receptie en achter in de kapel gegooid worden. De kapel bestaat zestig jaar. De koepel is voor velen een baken. (Archieffoto) HEILOO - Wekelijks wordt op zater dag van 7.45 tot 8.45 uur door de Stichting Gehandicapten Sport Heiloo onder begeleiding van vrijwilligers in zwembad Loos gezwommen door ver standelijk en lichamelijk gehandicap ten. De deelnemers zijn in de leeftijd van 5 tot 28 jaar. Er worden nog zwem begeleiders gezocht om te helpen bij deze activiteit. De eerste opzet is om eventuele angst voor water te leren ovërwinnen. Maar er wordt ook zweminstrucfie gegeven en opgeleid voor diploma's. Wie geïnte resseerd is om begeleider te worden, kan bellen met Alie Schoonhoven, tel. 072-5337296 (liefst tussen 21.00 en 22.00 uur) of met Jos Zijlmans, tel. 072- 5332413. Burgemeester Henk den Boon (r) en de politiesurveillanten bekijken de nieuwe dienstfietsen. (Fotostudio Starfield) HEILOO - De feestelijke opening van de buitenschoolse opvang Heiloo in het gebouw De Springschans aan de Sluysweydt 9 vindt plaats op zaterdag 19 februari om 11.00 uur door de wet houder van Welzijn, Evalyn Schoutsen- Bolten. Daarna zijn er allerlei activiteiten tot 15.00 uur zoals muziek, schminken en buttons maken. Verder is er een infor matiestand over de buitenschoolse opvang. Voor inlichtingen kunt u bellen met Stichting Kinderopvang Alkmaar (SKOA), tel. 072-5147147. "HEILOO - Op maandag 28 februari houdt volleybalvereniging Effect een toernooi met vrije inschrijving in sport hal Het Vennewater. Er wordt gespeeld met ter plekke geformeerde teams. Uit de hussel, de overbekende sigarendoos, tovert Peter Kraakman een scala aan voorjaarsgetinte teams, die gaan strij den om de Husselcup en de sportieve eer. Effect-leden, introducés of mensen die zomaar eens een avondje willen volleyballen, kunnen zich opgeven. Deelname kost f 2,50. Het toernooi begint om 20.15 uur en duurt tot 22.30 uur. De deelnemers kunnen in de zaal vanaf 19.45 uur in schrijven. Opgeven kan tot 24 februari bij Peter Kraakman, Bosvaren 7, tel. 072-5332713. HEILOO - De bibliotheek in Heiloo herhaalt de cursus 'Internet voor kin deren' in de krokusvakantie. De inter netcursus voor kinderen bestaat uit één les van 1,5 uur. Allereerst worden de belangrijkste zaken van internet uitgelegd, waarna er mogelijkheid is aan de hand van opdrachten aan het werk te gaan en de mogelijkheden van internet te verken nen. Het accent ligt op de voor kinde ren aantrekkelijke onderdelen van dit medium, met leuke en interessante sites. De cursus is bedoeld voor kinderen uit de bovenbouw van het basisonderwijs (groep 6 tot en met 8), die wel van internet gehoord hebben, maar er nog niet (zo goed) mee overweg kunnen. Er worden twee internetcursussen gege ven, op maandag 28 februari en woens dag 2 maart, beide dagen van 10.00 tot 11.30 uur. Opgave bij de bibliotheek is noodzakelijk. Ook in de volgende schoolvakanties zal deze cursus weer worden gegeven. Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantie-advies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie). Stichting Zwerfdier: 072-5612482. Kids for animals: 072-5336180. Vermist Grijscypers poesje, wit befje, wit onder de buik, 3 witte sokjes, 2 jr. Holleweg, Heiloo. Grijsbruin cyperse poes, wit befje, witte teentjes, rood/groèn bandje met meta len ring voor magneetje, 9 jr. Goodes- laan, Heiloo. Gevonden Volwassen witte poes met rode en zwarte vlek op de rug en rood met zwarte staart, Mariënstein, Heiloo. NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN HEILOO - Plaatsgenoot mr. Roel van Velzen wordt op 22 februari beëdigd als advocaat bij de rechtbank te Haar lem. Franz Joseph Haydn, die leefde van 1732 tot 1809, werd geboren in het Oostenrijkse dorpje Rohrau in een eenvoudig gezin. Zijn vader was wa genmaker en Joseph was de op een na oudste van de in totaal twaalf kinderen. Vader Haydn was muzikaal, hij had een mooie tenor en begeleidde zichzelf op de harp, zonder dat hij een muzieknoot kon lezen. Hij was het die in de gaten kreeg hoe muzikaal zijn zoon was en daarom liet hij hem leren voor muzi kant bij een familielid. In 1740 werd hij aangenomen als koor knaap van de Stephans-Dom in Wenen. Toen hij de baard in de keel kreeg, moest hij vertrekken en er volgde een moeilijke tijd waarin hij als kerkzanger en met lesgeven net de eindjes aan elkaar kon knopen. In 1759 werd Haydn kapelmeester bij een grafelijke familie en hij trouwde met één van zijn leerlingen. Later kwam hij in dienst van vorst Paul Anton Esterhazy en bij hem werkte Haydn vele jaren ajs kapelmeester. Haydn werd al tijdens zijn leven een gevierd componist, die vooral bekend werd door de symfonieën en kwartet ten die hij schreef. Hoewel zijn pianos onates, waarvan op deze cd van de week de nummers 3,4 en 11 staan, daar niet mee te vergelijken zijn, hebben ze toch een groot historisch en artistiek belang. Ze vormen namelijk de schakel tussen de wereldberoemde componis ten Bach en Beethoven en zijn daarom een belangrijk stukje muziekgeschiede nis. Ze worden op deze cd vertolkt door de Noorse pianist Leif Ove Andsnes. van 49,95 voor voor Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. H. van het Maalpad. Gereformeerde Kerk Heiloo Zondag 10.00 uur: ds. W. Fuykschot. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. M. Mansfeld. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Die Schaeckelsinghers, voorganger pastor H. Helsloot. Moeder Godskerk Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met dameskoor, kinderwoorddienst. Kapel PC Willibrord Zondag 10.00 uur grote kapel: woord en communiedienst met oecumenisch zanggroepje, voorganger pastor F. Kortekaas; Woensdag 16.45 uur kleine kapel: voorganger ds. M. Braamse. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur en zondag 10.00 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Pinkstergemeente Heiloo Zondag 10.00 uur dienst. Zondagschool 10.30-11.30 uur. Bijbelstudie: woensdag 20.00 uur. Kerkgebouw: Maas Geester anusweg, Heiloo. Informatie op tel. 5337282. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlich tingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Op zondag 20 februari is er weer varié dansen in het Open Huis. Het Inter Ned Kwartet onder leiding van Jaap de Haas speelt muziek uit de zestiger jaren. Van 14.00 tot 17.00 uur is iedereen welkom. Entree is f 3,50. Inlichtingen bij Bep Langedijk, tel. 072- 5334629. De roman 'Kolonie van onvervulde dromen' van Wayne Johnston beschrijft de wilde geschiedenis van het ondoor grondelijke Newfoundland, tegelijk met de beschrijving van een al even ondoorgrondelijke liefde. Hoofdpersoon in het verhaal is Joe Smallwood, de oudste uit een gezinwan dertien kinderen. Met ijzeren wils kracht werkt hij zich boven de armoede uit. Hij jaagt op zeehonden, gaat wer ken in de journalistiek en brengt het zelfs tot politiek leider van Newfound land. Een ontmoeting met Sheilagh Fielding, een oude schoolvriendin, brengt het verleden terug. Fielding heeft naam gemaakt als een scherp columniste en ze spaart ook Smallwood niet in haar venijnige commentaren. Maar onder tussen delen ze met elkaar geheimen, onuitspreekbare ervaringen en een lief de die diep is, maar gedoemd om te mislukken. Auteur Wayne Johnston is zelf geboren en getogen in Newfoundland en woont tegenwoordig in het Canadese Toronto. Van 1979 tot 1981 was hij verslaggever voor de Newfoundlandse St. John's Daily News. Het boek 'Kolonie van onvervulde dromen' werd genomi neerd voor zeven Canadese literaire prijzen en werd bekroond met de Canadian Author's Association Prize. voor Heefemveg 87-89,1851 KL MeBoo naast WJnMhol t LOO, 072 5331483 LI BRl S. Uw Complete Boekhandel e-maH; lnfo.d«ut»köm®Nbrt8.nf Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (A.L. Duijvestijn, H.H. den Engelsen, H.D. Gransbergen, W. Hartong, S. Voskuil en C.W. Wille- boordse): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekend is de dienst doende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. F.A. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekend is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Nacht- en weekenddienst 18-25 febru ari: Apotheek De Hoef, Van Ostade- laan 248 in Alkmaar, tel. 072-5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan-41, Heiloo, tel. 5337531. (Volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Diëtiste Mw. I. Nijdam-Visser, De Wildtlaan 52, Heiloo, tel. 5332287, tussen 17.00-19.00 uur; Ria Penders, Hoefcamplaan 13, Heiloo, tel. 5336673. Fysiotherapie Spreekuur volgens afspraak (ma t/m vr): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewisweg 34, tel. 5331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, tel. 5333398; E.E. Corts, Bergeonstraat 32, tel. 5333271; Maat schap voor fysiotherapie Waal, Kenne merstraatweg 452, tel. 5331266; PA. Slinger, De Loet 6, tel. 5333746; fysio therapeute C.W. Meulenberg, De Krommert 16a, tel. 5340500; Fysio Heiloo, Slimpad 16a, tel. 5339355; Fysiotherapie Stromend, Mariënstein 178a, tel. 5321262. Sportfysiotherapie Sportinstituut Het Vennewater, tel. 072-5330344. Chiropractie M, Roosenberg en G. Lunau, Kenne merstraatweg 69, tel. 5339963, behande ling volgens afspraak. Homeopathie N. van Amstel, arts voor homeopathie en acupunctuur, De Loet 6 in Heiloo en Julianaweg 72 in Egmond a/d Hoef, behandeling op afspraak via tel. 5069838. F. van der Kroon, homeopathie en na tuurgeneeskunde, De Rietvink 16, tel. 5332605. A. Brink, praktijk voor klassieke home opathie en natuurgeneeskunde, Bos- anemoon 6, tel. 5339474. Mondhygiëniste Simone Hackenitz-Hoogendoorn, tel. 5331165. Tandprothetische praktijk Jan Janseri, Kennemerstraatweg 267, tel. 5337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens af spraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreek uur werkdagen 13.30-14.30 uur, zater dag 10.00-11.00 uur en volgens af spraak. Oefentherapie Mensendieck W. Zonjee-Tol, A.H. te Morsche, Bergeonstraat 34, tel. 5338114. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 2