Bonnie Bult zegt voetbalminnend Heiloo vaarwel Foresters overtroeft Alcmaria Samantha eerste op vloer Stedenband met Polen gaat nieuw tijdperk in Limmen Vernieuwde Etos gaat energiek van start PAGINA 6 Opa en oma-midddag in de bibliotheek Sans Atout Lezing voetreflexzonetherapie Stadswandeling Alkmaar Sterilisatie- en castratie-actie Volleybal stratencompetitie Muzikale lezing Plattelandsvrouwen Activiteiten Conquista Heilooër Bridgeclub Voorspeelavond Muziek- en Dansschool FNV belastingservice Intuitief tekenen en schilderen I-'**:»., MZiitoH ':rr;;:x- i?'...y.AJx- .■f.-. je;.»-.-.v. t.&ifZR HEILOO - Het werd een soort reünie van voetballend en oud-voetballend Heiloo, de drukbezochte afscheidsre ceptie van trainer Bonnie Bult afgelo pen zaterdag in de kantine van HSV. Dat was te verwachten, want heel wat Heilooërs die in de afgelopen 37 jaar ooit actief waren op de grasmatten van HSV en Foresters kregen de techniek en tactiek van het spel onderwezen door de oud-speler van AZ. Per 1 maart verlaat hij Heiloo om in Lemele te gaan wonen, dichtbij zijn kinderen. De plaatselijke voetbalvereniging al daar heeft al contact met hem gezocht en de trainer verheugt zich er op om de Lemeler jeugd de beginselen van het voetbal bij te kunnen brengen. Want Bonnie Bult en voetbal horen bij elkaar. Of zoals zijn echtgenote Nannie het formuleert: 'Als er geen voetbal had bestaan, zou hij het uitgevonden hebben.' LIMMEN - Op de regionale kampioenschappen turnen in Beverwijk is Samantha Droog als tweede geëindigd De Limmense, voorheen lid van TIOS, turnde een uitstekende wedstrijd Haar beste prestatie behaalde ze op vloer met een waardering van 9.35 punt. Hiermee werd ze eerste op dit onderdeel. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan De Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportcomplex 't Vennewater, woens dag van 13.30 tot 18.00 uur, zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur, overige dagen van 17.00 tot 21.30 uur. HEILOO - Wie met zijn kleinkind samen wil knutselen, spelletjes doen, voorlezen of gewoon plezier hebben kan meedoen met de opa en oma-mid dag in de bibliotheek Heiloo op maan dag 28 februari van 14.00 tot 16.00 uur. Opgeven kan bij de klantenservice van de bibliotheek tijdens openingsuren. Kosten voor deelname zijn f 7,50 per duo. HEILOO - De bridge-uitslagen van Sans Atout van afgelopen maandag: A- lijn: Nuyens-Van Zomeren 60.00, V. Toornburg-Hellemans 55.40. B-lijn: Pippel-Twuyver 75.00, Schouten-Dol mans 62.10. C-lijn: Doornbos-V. Es 57.90, Nap-V. Steeg 53,80. D-lijn: V.d. Velden-Krieger 58.80, De Jong-De Winter 55.80. E-lijn: Noom-Krul 59.40, Magermans-Feyen 58.30. F-lijn: fam. van Buitenen 63.20, fam. Keesen 61.80. HEILOO - Vrouwen van Nu afdeling Heiloo houdt op woensdag 23 februari de jaarvergadering, gevolgd door een lezing over voetreflexzonetherapie. Deze lezing wordt verzorgd door R. Stammes. Voetreflexzonetherapie is een behan deling ,via de voet van lichamelijke ongemakken, orgaanklachten en emo tionele blokkades. Door gebruik te maken van de vijf elementen-leer en de meridiaanleer kan het lichaam zich weer helen, volgens deze therapie. De vergadering en de lezing worden gehouden in het Trefpunt, Abarham du Bois-hof 2. Aanvang is 20.00 uur. De toegang voor leden is gratis, niet-leden betalen f 5,-. LIMMEN - Op dinsdag 22 februari houdt de Ouderenbond KBO Limmen een stadswandeling in Alkmaar, vanaf 10.30 uur. Het verzamelpunt is bij de VVV aan de achterzijde van het waag gebouw. De deelnemers wordt begeleid door J. Sik. Hij hield een maand gele den voor veertig senioren een lezing in Vredeburg over het onderwerp 'Alk maar toen en nu'. Het is de bedoeling dat deelnemers aan de wandeling op eigen gelegenheid naar Alkmaar gaan. Van tevoren aan melden is niet nodig. De duur van de wandeling is ongeveer anderhalf uur. REGIO - De Dierenbescherming Cas- trium, Heiloo, Limmen en Akersloot houdt van 6 maart tot en met 14 april weer een sterilisatie- en castratie-actie. De Dierenbescherming geeft aan inwo ners van het werkgebied van de afde ling een bijdrage in de kosten van f 20,- voor een sterilisatie en f 15,- voor een castratie. Alle dierenartsen in het werkgebied van de afdeling doen aan de actie mee. Sommigen geven boven de bijdrage van de Dierenbeschèrming ook zelf nog een korting. De actie is bedoeld om het overschot aan katten te verminde ren. Vorig jaar hield de Dierenbe scherming ook zo'n actie. Er werden toen 225 poezen en katers behandeld. Inlichtingen bij Hella Dekker, tel. 072- 5332879. LIMMEN - Vorige week werden de wedstrijden in de volleybal stratencom petitie van Oranje-Wit hervat. De Laatbloeiers speelden hun eerste wed strijd tegen De Meiden. Er werd behoorlijk gespeeld door De Laat bloeiers, maar de puntên waren voor De Meiden: 13-15 en 7-15. In hun tweede wedstrijd tegen de Schoolweg hervonden De Laatbloeiers zich evenwel. In een spannende en boeiende wedstrijd wisten zij steeds een voorsprong te nemen, alhoewel de klok in de tweede set in hun voordeel was: 15-13 en 13-12. De Meiden ver sloegen ook Zomerschoon, met 15-6 en 15-14. Meest spectaculaire wedstrijd was ongetwijfeld die tussen Zomerschoon en Schoolweg. Twee gelijkwaardige teams die alles gaven en moesten win nen om in de race te blijven. Met mis schien iets meer volleybalervaring en LIMMEN - Op dinsdag 22 februari houdt Maisa van de Kolk uit Edam een muzikale lezing voor de afdeling Limmen van Vrouwen van Nu. Weet u hoe een draaier er uitziet, of hoe een hommel klinkt? Maisa legt het allemaal uit en laat muziek uit tien landen horen in Ons Huis aan de Zuidkerkenlaan. De aanvang is 20.00 uur. Ook niet- leden zijn welkom. Voor hen zijn de kosten f 7,50, inclusief koffie of thee. De excursie naar de Joodse begraaf plaats in Ouderkerk aan de Amstel is op 11 mei. LIMMEN - Op zaterdag 19 februari draait er in Conquista een film op groot scherm voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar. Toegang is f 1,50, aanvang om 10.00 uur. Van 19.00 tot 23.00 uur kunnen de tie ners tussen de 12 en 15 jaar van 19.00 tot 23.00 dansen tijdens de disco. Van 21.00 tot 22.00 uur is het bovendien 'happy hour'. Jongeren van 16 jaar en ouder kunnen op vrijdag en zaterdag terecht aan de bar van 20.30 tot 1.00 uur. Bovendien is Conquista bezig met voorbereidingen voor de viering van het 25-jarig jubi leum op zaterdag 13 mei. vooral slagkracht in de ploeg wist Zomerschoon deze boeiende wedstrijd naar zich toe te trekken: 15-4 en 15-12. In de B-poule zijn het de BN All Stars en Belletje Genoeg die de punten pak ken. Het onderling duel tussen deze teams moest uitmaken wie de kopposi tie in deze poule zou innemen. In een spannende wedstrijd was het in de eer ste set Belletje Genoeg dat' steeds een voorsprong nam en behield: 10-15. In de tweede set werden er door Belletje Genoeg nogal wat fouten gemaakt die door de Stars werden afgestraft en het werd snel 6-0. De Stars hadden genoeg routine in de ploeg om zo'n voorsprong niet meer uit handen te geven: 15-7. De Stars versloegen 7 Bier en 1 Cola met 12-15 en 4-15 en Belletje Genoeg won van De Wiekenders met 15-6 en 15-10. 7 Bier en 1 Cola en De Wiekenders deelden de punten: 15-12 en 13-15. De Meiden gaan in de A- poule aan de leiding met 7 uit 4 en in de B-poule de BN All Stars met 6 uit 4. Dat is evenveel als Belletje Genoeg, dat echter minder saldo heeft. HEILOO - Vorige week vrijdag heropende in winkelcentrum 't Loo de compleet vernieuwde zaak van Etos. De winkel volgt daarmee de landelijke restyling van deze drogisterijketenwaarin vooral de nadruk wordt gelegd op het thema 9energieHet personeel en eigenaar Frans Zonneveld gingen na de grootscheepse ver bouwing in elk geval met nieuwe energie aan de slag. Fotostudio Starfield) Bonnie Bult doet temidden van zijn pupillen nog een laatste rondje over de HSV-velden. (Fotostudio Starfield) erom de kinderen wat bij te brengen. De mooiste complimenten zijn die van jongens die later zeggen dat ze als kind met voetballen dingen geleerd hebben waar ze in hun latere leven ook wat aan gehad hebben. Doorzettingsvermogen bijvoorbeeld. Prachtig toch, als je dat als trainer te horen krijgt!" Bult maakt bovendien duidelijk dat het uitgangspunt 'wie de jeugd heeft, heeft de toekomst', ook een rol speelt in zijn voorkeur voor het trainen van de jeugd. „Bij de jeugd ligt de basis. Het meeste kun je ze leren totdat ze 13,14 jaar zijn. En daar ligt bij veel clubs de fout. Die zetten de beste trainer voor het eerste elftal, maar dan is het eigen lijk al te laat. Die trainer zou juist de jeugd moeten opleiden." Goed tweebenig leren spelen, véél, heel veel baltechniek, discipline om op tijd bij trainingen en wedstrijden te komen en respect voor de trainer en andere spelers in het veld zijn altijd belangrij ke uitgangspunten geweest in de trai- HEILOO - De uitslag van de Heilooër Bridgeclub van vorige week dinsdag is als volgt: A-lijn: Klerk-Stark 63.80, Brokx-Verhoef 57.50. B-lijn: Fam. Muller 61.50, Fam. Schoonhoven 57.30. Donderdag werd als volgt gespeeld: A- lijn: Haan-V. Loon 65.00, Klerk- Boelhouwer 58.30. B-lijn: Huting- Arnold 57.50, Fam. Moscou 56.70. C- lijn: Brugman-Uil 59.60, Noom-Pin 57.30. D-lijn: Faber-Oud 61.10, V.d. Dool-Neyens 61.10. HEILOO - Vanavond, woensdag 16 februari, zullen bij de Muziek- en Dansschool de bespelers van snaarins trumenten hun ingestudeerde werken laten horen. Het programma is zeer afwisselend, van klassieke vioolmuziek tot hedendaagse rockmuziek gespeeld door een echte rockband. De muziek komt van leerlingen van viooldocent Roel Steeman, celloleerlin gen van Marine Beider en gitaarleerlin gen, zowel akoestisch als elektrisch, van Peter Broersen en Edwin Ligteringen. Deze avond vangt aan om 19.30 uur en de toegang is gratis. Voor meer info tel. 072-5332460. ningen van Bult. Trainingen die door de jaren heen mee veranderd zijn met de ontwikkelingen die hebben plaatsge vonden in het voetbal. „Vroeger speel den we met vijf spitsen, nu met twee. Het spel is een stuk compacter gewor den, sneller ook. Het is moeilijker om een opening in de verdediging te vin den. Vaardigheid met de bal en snel heid moeten beter zijn en dus doe ik tegenwoordig veel aan positiespel. Twee tegen één of drie tegen één, om te leren om vanuit een moeilijke positie snel de vrije man te vinden." Familieclub Met als leidraad het opleiden van de jeugd, maakt het Bult eigenlijk niet uit voor welke club hij langs de lijn staat, net zomin als het niveau waarop zijn vereniging in de competitie uitkomt. Zo kon ook het gebeuren dat hij, na uitstapjes als trainer naar Zilver meeuwen in Zaandam, AFC '34 in Alk maar en naar Limmen (waar hij met de A-junioren kampioen werd), begin jaren tachtig opnieuw terecht kwam bij Foresters. Ruim tien jaar daarna ver ruilde hij de club voor concurrent HSV waar hij de D- en C-junioren onder zich kreeg, later aangevuld met de 'E-tjes'. „Foresters en HSV zijn heel verschil lende clubs. HSV is meer een familie club, waar hele generaties al bij de ver eniging voetballen. Foresters is in dat opzicht minder hecht, daar kan eigen lijk iedereen zich zo bij aansluiten." Bijzonder trots is hij overigens op 'zijn' G-team bij HSV, het team van lichame lijk en verstandelijk gehandicapte kin deren tussen de 12 en 18 jaar dat hij sinds vijfjaar begeleidt. „Toen het team werd opgericht, had ik geen flauw idee hoe ik dat aan moest gaan pakken. Maar met hulp van hun moeders heb ik veel geleerd. Het is alleen niet te verge lijken met de andere teams. Bij het G- voetbal gaat het er vooral om dat ze in De Beun Vrijdag 18 en zaterdag 19 februari ope rette Blauwbaard door Heilooër Ope rette Vereniging, aanvang 20.15 uur, entree f 27,50. Oude Pastorij Tot en met 19 maart tentoonstelling in de Oudheidkamer aan de Nicolaas Beetsweg 94 over het Rode Kruis in de periode 1863 tot 1920, geopend op dins dag van 19.00 tot 21.00 uur en op zater dag van 14.00 tot 17.00 uur. Atelier TP Atelier op Termijen 189 in Heiloo, elke woensdag open van 10.00 tot 16.00 uur en na tel. afspraak op 072-5334596. Casa Design Expositie in de interieurzaak in 't Loo van werken van Rina Snel, tijdens ope ningsuren. Trefpunt Tot en met 6 maart expositie van foto's van Loretta Bart-Tulfer, te zien aan de Abraham du Bois-hof 2 van maandag beweging zijn en dat ze als team met elkaar iets doen. Zo merken ze merken dat ze ergens bijhoren." Olifantenhuid Met plezier en tevredenheid blikt Bonnie Bult terug op een rijke trainers carrière bij de twee Heilooër clubs. Met successen in de vorm van teams die goed presteerden of pupillen die het later een flink eind schopten in hun voetbalcarrière. De trainer noemt met trots in zijn stem de namen van voor malige pupillen, zoals oud-Foresters- speler Hans Visser, die tegenwoordig zijn brood verdient met voetballen bij FC Groningen, oud-HSV'er Niels Mos sel (AZ) en Tristan Ooms. „Toch is de invloed van een trainer bij het succes van een speler maar beperkt," verze kert Bult. „Je kunt hooguit een beetje sturen, je kunt ze technisch beter laten worden. Maar uiteindelijk ligt het voor al aan het inzicht en karakter van de speler zelf. Je moet er meer dan gemid deld voor over hebben om goed te wor den." Toch kent Bult, ondanks het succes, ook de keerzijde van de trainersme daille: alle vrije uren op het voetbal veld, weinig thuis bij het eigen gezin, dikwijls compromissen zoeken in de omgang met ouders en bestuur van de club en veel kunnen incasseren. „Je moet als trainer een huid hebben als een olifant. Want het is nog altijd mak kelijker om een trainer weg te sturen dan elf spelers." Hoewel Bult niet ontkent dat er ook moeilijke tijden zijn geweest, zijn het vooral herinneringen aan de vele mooie momenten in zijn trainersloop baan die hij meeneemt naar Lemele. Om daar straks vol enthousiasme en vertrouwen te begihnen aan een nieuw voetbalseizoen. „Diverse spelertjes die ik hier bij de E-tjes trainde, spelen al bij of gaan nu naar het eerste team. Voor mij is dat toch een teken dat ik de goede weg heb gekozen." tot en met vrijdag van 8.30 tot 17.30 uur en op zaterdag van 13.30 tot 16.30 uur. Stichting Wao/Aww/Ug Rommelmarkt van de Stichting Wao Aww Uitkeringsgerechtigden op zon dag 20 februari van 12.00 tot 16.00 uur aan de Bergeonstraat 30, info op tel.nrs. 072-5331840,5336939 of 5334861. Bibliotheek Heiloo Tot 6 maart tentoonstelling in de afde ling voor volwassenen 'Stenen spreken, geologie bij het Nivon', tot 2 maart in de kleuterafdeling 'Bommes, peuter- maand in de bibliotheek'. 't Oosthonk Vrijdag 20.00 uur bridgen, leden f 2,- en niet-leden f 3,-, aanmelden op tel. 5332199; Maandag 20.00 uur darten, vrij entree; Dinsdag yoga van 20.30 tot 21.30 uur, info op tel. 5330398; Woens dag naailes 10.00 uur, kosten f 6,50 voor leden, anderen f 7,50; 19.45 uur bridge drive van bridgeclub Oosterpark. Alle activiteiten aan de Oostkanter 14. Deelnemers aan de regionale sportwedstrijd. HEILOO - Eens per twee jaar een grootschalige uitwisseling, daadwerke lijke hulp van Heiloo in de vorm van adviezen en hulp bij het zoeken naar stageplaatsen. Dat zijn de afspraken die afgelopen najaar in Swietochlówice in Polen gemaakt zijn met betrekking tot het voortbestaan van de stedenband van Heiloo met die stad. Eind vorig jaar is een afvaardiging van het bestuur van de Stichting Steden band Heiloo-Swietochlowice naar Po len afgereisd, om daar samen met het gezelschap 'Vrienden van Heiloo' de toekomst van de bestaande stedenband te bespreken. Besloten is om de groot schalige uitwisseling tussen Swietoch- lowice en Heiloo, die gekoppeld is aan een bepaald gespreksthema, voortaan te beperken tot een maal per twee jaar. Tot nu toe gebeurde dat jaarlijks. Het ene jaar bracht een groep Polen een bezoek aan Nederland, het daaropvol gende jaar reisden Heilooërs naar Polen af. Het bestuur wil er in de toe komst vooral naar streven 'nieuwe' groepen aan de uitwisseling te laten deelnemen. Bestaande contacten tus sen verenigingen moeten zoveel moge lijk in stand gehouden worden door de verenigingen zelf. Ook over hulp aan Polen is tijdens het overleg gesproken. Daarbij is afgespro ken dat daadwerkelijke hulp van Hei loo aan Swietochlowice voortaan be staat uit het geven van adviezen en hulp bij het maken van plannen. In mindere mate zal er financiële hulp worden gpboden. Wel zal de Stichting Stedenband zich inzetten voor het zoe ken van stageplaatsen in Heiloo en omgeving. Het door de gemeente Hei loo opgestelde meerjarenplan zal door de stichting zoveel mogelijk worden ondersteund, door het intensiveren van contacten tussen de beide stedenban den en de beide gemeentebesturen. Tijdens het driedaagse verblijf in Polen heeft de Heilooër delegatie een bezoek gebracht aan een regionale sportwed strijd voor gehandicapte kinderen. Ook een trip naar de achterstandswijk Lipiny, waar men een kijkje nam bij een opvangproject voor straatkinderen, maakte grote indruk op de Heilooërs. HEILOO - Alcmaria dat in de voetbal competitie onderaan staat, was met maar één doel naar Heiloo gekomen: drie punten halen om van de degrada tieplaats af te komen. Foresters'daaren tegen kijkt de laatste weken stiekem omhoog na de drie winstpartijen na de winterstop. De Alkmaarders probeerden, met de wind in de rug, Foresters op de eigen helft vast te zetten, maar met goed combinatievoetbal wist de thuisploeg zich onder die druk uit te spelen. De wedstrijd was nog geen tien minuten oud toen Jan Schoorl de bal op de mid denlijn ontving en aan een mooie solo begon. Op de rand van het zestien meter gebied liet hij een verwoestend schot los, dat via de onderkant van de lat schitterend binnenvloog: 1-0. Na dit doelpunt was het Foresters dat de wed strijd domineerde en kwamen de Alkmaarders er niet meer aan te pas. Dit overwicht resulteerde op een gege ven moment in een verdiende 2-0. Niels Kok nam een dieptepass van Jeroen Haanstra mooi mee en scoorde be heerst. Meteen hierna had dezelfde Kok Foresters naar 3-0 moeten schie ten, maar zijn inzet eindigde op de paal. Slordig spel De tweede helft begon spectaculair, maar naarmate de wedstrijd vorderde, werd het spel van beide kanten slordig en daalde het niveau behoorlijk. Ralf Mulder kwam oog in oog met de Alcmaria keeper maar deze wist het schot te keren. Vlak hierna bracht dezelfdé keeper de uitploeg in de pro blemen door een terugspeelbal op te pakken. De toegekende vrije trap op zeven meter van het doel werd door Jeroen Haanstra in de muur geschoten. Foresters zocht in het verloop van de tweede helft te vaak de diepte, maar door de harde wind kwamen de meeste ballen niet aan. Het matig spelende Alcmaria wist slechts éénmaal gevaar lijk voor doelman Nick van Aart op te duiken, maar van dichtbij kon de Alkmaarse spits niet scoren. Enkele minuten voor tijd wist Foresters de score toch nog te vergroten. Ralf Mulder gaf een mooie afdraaiende voorzet die door Dennis Dijkhuis onhoudbaar werd binnengekopt: 3-0. Over twee weken wacht de zware uit wedstrijd tegen het eveneens goed draaiende Helder, dat net als Foresters nog ongeslagen is in de derde periode. Het tweede team van Foresters deed afgelopen weekend goede zaken in de race om het kampioenschap. Terwijl concurrent Helder verloor, wonnen de rood-witten met 1-0 tegen SEW uit Nibbixwoud. In een slechte wedstrijd was het Wijnand Visser die tien minu ten voor tijd de winnende treffer uit een strafschop binnenschoot. Met nog zes wedstrijden te gaan heeft Foresters vijf verliespunten minder dan het op de tweede plaats staande Helder. Over twee weken staat de top per op het programma in Den Helder. Voor de wedstrijd op 27 februari van het eerste en tweede elftal is een tou ringcar gehuurd. Supporters kunnen met deze bus mee tegen een vergoe ding van f 5,-. Telefonisch aanmelden kan bij Dennis Dijkhuis, op tel. 072- 5334963 of Jeroen Haanstra, tel. 5337435. De bus vertrekt om 11.30 uur bij café De Wit. Zaterdag 19 februari Radboudschool, Slimpad 18, tussen 9.00 en 12.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.30 en 12.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW/Ug Belangenbehartiging Heiloo, container op de Bergeonstraat, tussen 9.00 en 17.00 uur. Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur, ook op zaterdag. De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen, tijdens school uren tussen 8.45 en 15.30 uur (bij loca tie centrum in de schuur). De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek en Dansschool, Het Veld 1, tus sen 9.00 en 12.00 en 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.R Hasebroekweg 21, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur naar rolcontainers bij hoofdingang. Dagelijks Willibrordschool, container naast de A&P supermarkt, hoek Westerweg Ewislaan. Hoewel de afscheidsreceptie plaats vond bij HSV, waar hij vanaf eind jaren tachtig trainer was, heeft Bult ook Vele jaren de rood-witte brigade van Fores ters gediend. Hij belandde in Heiloo vanwege zijn baan bij Germefa en kwam al snel bij Foresters terecht. Bij die club begon hij in 1963 als trainer van het eerste elftal. Later verruilde hij de senioren voor de A- en B-junioren omdat hij zelf weer als speler aan de bak ging bij het eerste. De zware knie blessure die zijn carrière als speler bij AZ voortijdig beëindigde, was weer zover hersteld dat hij de kicks weer uit de kast kon halen. Uiteindelijk zou Bult nog tot zijn veertigste meespelen in h£t eerste van Foresters, dat hoogtij dagen vierde met promotie naar de tweede klasse. Een hectische periode, herinnert Bult zich. „In het weekend ging ik 's morgens als trainer mee met de A-junioren naar een wedstrijd, 's middags speelde ik zelf weer ergens anders met het eerste team." Tweebenig spelen Hoe dan ook, hij had zijn trainershart inmiddels definitief verpand aan de jeugd. Toen hij zelf stopte met spelen en weer trainer werd van het eerste elf tal, nam hij daarnaast ook alle pupillen- teams tot en met de C-junioren onder zijn hoede. „De jeugd trainen, dat is gewoon heel mooi werk. Het gaat me HEILOO - FNV-leden die hun belas tingaangifte willen laten invullen, kun nen zich telefonisch aanmelden op dinsdag 29 februari van 14.00 tot 16.00 uur, op donderdag 2 maart van 19.00 tot 21.00 uur, en zaterdag 4 maart van 11.00 tot 12.00 uur om een afspraak te maken op tel. 072-5332683. Wie van deze service gebruik maaakt, dient bij het invullen alle bescheiden en een kopie van de aangifte van 1998 mee te nemen. HEILOO - In april 2000 start er weer een cursus intuïtief tekenen en schilde ren. Tijdens de cursus staat het ontwik kelen van de intuïtie centraal, waarbij het tekenen en schilderen wordt ge bruikt om deze creatieve processen in jezelf op gang te bréngen of te stimule ren. Kunnen tekenen is dus niet nood zakelijk om mee te doen. Er zal echter wel een ruim gedeelte van de les aan het maken van de tekening worden be steed. De cursus wordt gegeven op de dinsdag van 20.00 tot 22.15 uur. Opgave bij H. Brink, Trompenburg 27, Heiloo, tel. 072-5330353.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 6