H Aan- en verkoop van onroerend goed NST RA TIEPROJECT PRAAM D NEAR Te koop aangeboden: Zeeweg 20Heiloo. Telefoon: 072 533 18 95 MAKELAARS TAXATEURS ONROEREND GOED n NVM hypotheken assurantiën taxaties De Wildtlaan 5 De Boog 77 Boekei 24 De Blinkenlaan 29 Heerenweg233 Zeeweg 324 Marienstein 93 internetadres: www.vosmakelaardij.nl email adres: info@vosmakelaardij.nl Marienstein 167 Vijverlaan 44 Waar op zee? Planologische kernbeslissing Milieu-effectrapportage Ter inzage legging Inspraak Informatiebijeenkomst en hoorzitting Inlichtingen UITKIJKPOST - 16 FEBRUARI PAGINA 9 HEILOO HEILOO Prachtig gelegen in ruime groene villawijk geschakelde (aan één zijde) villa met royale garage en carport, fraai aangelegde tuin (west) op 463 m2 eigen grond. Inhoud: 450 m'. Bouwjaar: 1956. Indeling: Entree/hal, toilet, woonkeuken en bijkeuken, sfeervolle woonkamer met openhaard, tussenhal met douche met 2e toilet, slaapkamer en werk/studeerkamer, ie Verdieping: Bereikbaar via vaste trap, overloop, 2 slaapka mers, bergruimte met cv-unit. Algemeen: Keurig onderhouden villa v.v. dubbelglas. Centrale ligging nabij diverse voorzieningen. Vraagprijs: 859.000,-k.k in euro's 390.455,- k.k. In plan Ypestein gelegen moderne woning met schuur en leuk aangelegde tuin op 150 m' eigen grond. Inhoud: 350 m'. Bouwjaar: 1996. Indeling: Entree/hal, garderobe, toilet met fonteintje, studeer/werkkamer (16 m') en woonkeuken (20 m2). ie Verdieping: Overloop, woonkamer (24 m2), slaapkamer en moderne badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e Verdieping: Bereikbaar via een vaste trap, ruime slaapkamer met royaal dakterras op het zuiden, ruime berging met cv-unit. Algemeen: Geheel in moderne kleurstelling. Goede ligging aa'n de rand van moderne nieuwbou wwij k. AKERSLOOT Vraagprijs: 549.000,- k.k. in euro's 249.546,- k.k Landelijk gelegen aan de rand van Heiloo, keurig onderhouden vrijstaand woonhuis met garage op 845 m2 eigen grond. Inhoud: 310 m'. Indeling: Entree/hal, kelder, woonka mer met openslaande deuren naar terras, dichte keuken, bijkeuken met modern toilet, ie Verdieping: Overloop, 3 slaapkamers met wastafels en bergkasten, badkamer met ligbad, ic Verdieping: Bereikbaar via een vlizotrap, zolderberging met nieuwe dakplaten. Algemeen: Unieke ligging nabij Heiloo en Alkmaar. Vraagprijs: 629.000,-k.k. in euro's 285.910,- k.k. HEILOO HEILOO In rustige villawijk"Blockhovepark"gelegen vrijstaand karakteristiek landhuis met grote garage, fraai aangelegde tuin (zuidwest) rondom op 1065 m2 eigen grond. Inhoud: 550 m'. Bouwjaar: 1955. Indeling: Royale entree/hal met toilet, fraai trappen huis met bordes, L-vormige living met open keuken (45 m2), bijkeuken, ie Verdieping: Overloop met balkon, 3 slaapkamers, badkamer en separaat toilet. 2e Verdieping: Bereikbaar via een vlizotrap, grote bergzolder met cv-unit. Algemeen: Uitstekende ligging nabij Heilooërbos. In het centrum van Heiloo gelegen karakte ristiek woonhuis met circa 35 meter diepe achtertuin op het westen en ruime berging. Totaal op 308 m2 eigen grond. Inhoud: 250 m\ Indeling: Entree/hal, kelder, ruime woonkamer met moederhaard, dichte keu ken, tussenhal met wasmachine-aansluiting, douche en toilet, ie Verdieping: Riante overloop met diverse mogelijkheden, 2 slaapkamers. Bergzolder. Algemeen: Goede centrale ligging nabij winkels en NS-station. HEILOO Vraagprijs: 1.500.000,- k.k. In euro's: 681.819,- k.k. ■:-C - T Vraagprijs: ƒ439.000,- k.k. in euro's 199.546,- k.k. In appartementencomplex "De Westerzij"gelegen 2/3-kamerappartement (ze verdieping) met berging in de onderbouw, fraai dakterras op het zuiden met uitzicht over park en vijverpartij. Bouwjaar: 1977. Woonoppervlakte: 70 m2. Afgesloten' entree op begane grond met intercom. Indeling: Entree/hal, woonkamer met toegang tot zon neterras, open keuken, werk/slaapkamer, 2e slaapkamer, bergkast, toilet, badkamer met ligbad en diverse aansluitingen. Algemeen: Uitstekende ligging nabij winkelcentrum en recreatiegebied. Diverse centrale voorzieningen, o.a. huismeester. In rustige woonomgeving tegenover plant soen gelegen goed onderhouden herenhuis met garage en tuin op het westen op 195 m2 eigen grond. Inhoud: 400 m'. Bouwjaar: 1974. Indeling: Entree/hal met toilet, L-woonka- mer met houten vloer, moderne keuken, ie Verdieping: Overloop, 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad en 2e toilet. 2e Verdieping: Bereikbaar via vaste trap, voorzolder met cv-unit, 4e slaapkamer met dakkapel. Algemeen: Geheel in moderne lichte kleurstelling. Goede ligging nabij winkels en NS-station. Vos Makelaardii - .- - HEILOO Vraagprijs: 419.000,- k.k. in euro's 190.455,- k.k. - - Vraagprijs: 525.000,- k.k. in euro's 238.637,- k.k. Aan voor- en achterzijde vrij gelegen, in rustige woonomgeving, royaal Herenhuis met garage, tuin op het westen op 244 m2 eigen grond. Bouwjaar: 1974. Inhoud: 400 m'. Indeling: Entree/hal met toilet, ruime woon kamer met bergkast, dichte keuken, ie Verdieping: Overloop, 3 slaapkamers en een badkamer met 2e toilet, wastafel, douche en ligbad. 2e Verdieping: Bereikbaar via vaste trap, voorzolder, 4e slaapkamer met dakkapel en dakraam. Algemeen: Geheel voorzien van glasisolatie. Nabij NS-station en winkelcentrum. In moderne nieuwbouwwijk gelegen perfect onderhouden 3-kamerappartement op de ie verdieping met berging, tuin (zuid-west) en uitzicht over weilanden en landerijen. Bouwjaar 1995. Woonoppervlakte: ca. 85 m2. Afgesloten entree op de begane grond. Indeling: entree/hal met bergkast/garderobe, royale woonkamer met parketvloer, open moderne keuken, deur naar tuin, deze gelegen aan een waterpartij, tussenhal met bergkast voorzien van diverse aansluitingen en cv-unit, 2 slaapkamers en moderne badkamer. Algemeen: Geheel in moderne tinten. HEILOO Vraagprijs: ƒ495.000,- k.k. k.k. in euro's 225.000,- k.k. Vraagprijs: ƒ579.000,- k.k. in euro's 263.181,- k.k. MAKELAAR Schrijf- en zetfouten voorbehouden De rijksoverheid wil het gebruik van duurzame ener giebronnen bevorderen en windenergie neemt daar bij een belangrijke plaats in. De overheid stelt zich ten doel door inzet van duur zame energiebronnen in 2020 10% te besparen op het gebruik van fossiele brandstoffen. Een groot deel van deze besparing, ongeveer 20%, moet wor den behaald door windenergie. Deze doelstelling kan worden bereikt door behalve op land ook op zee windmolens te plaatsen. Dit is bovendien een voor de hand liggende mogelijkheid. Op zee waait het harder dan op land. Bovendien is er op zee ruimte om grootschalige windparken te plaatsen. Met grootschalige windparken op zee is echter nog nauwelijks ervaring opgedaan. Daarom wil de overheid dat er eerst een demonstratieproject komt. Het kabinet stelt een locatie voor de kust bij Egmond aan Zee voor als locatie om het demonstratiewindpark (grootte: 100 MW) te laten bouwen. Deze keuze is gemaakt na een diepgaande afweging van alle relevante effecten, waaronder milieueffecten en effecten op de veiligheid van het scheepvaartverkeer. De locatie ligt op minstens 8 kilometer van de kust. Voor het bepalen van de locatie van het demonstratie windpark heeft de regering de procedure van plano logische kernbeslissing (pkb-procedure) gevolgd. Door middel van een project-planologische kernbeslis sing wordt de locatie in het Tweede Structuurschema Elektriciteitsvoorziening (SEV2) opgenomen. Het kabinet doet in deel 1 (ontwerp-planologische kern beslissing) het voorstel de locatie Egmond aan Zee voor het windpark te kiezen. Op deze ontwerp-planologische kernbeslissing kan ingesproken worden. Na afloop van de inspraakperiode zal het kabinet de inspraakreacties betrekken bij de bepaling van het definitieve kabinetsstandpunt over de locatie. Dit kabinets standpunt wordt ter goedkeuring aan het parlement voorgelegd. Het kabinet heeft tegelijk met de procedure voor de planologische kernbeslissing de procedure van milieu effectrapportage uitgevoerd. In dat kader is een milieu effectrapport opgesteld, dat de gevolgen van de locatie keuze van het windpark voor het milieu in beeld heeft gebracht. Daarbij gaat het onder meer over effecten voor de vogels, de zichthinder en de veiligheid van de kust en het scheepvaartverkeer. Er is ook inspraak op het milieu-effectrapport mogelijk. De Minister van Economische Zaken maakt mede namens haar ambtgenoot van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer bekend, dat met ingang van 21 februari 2000 tot en met 21 april 2000 de ontwerp-planologische kernbeslissing alsmede het milieu-effectrapport op de volgende plaatsen tijdens openingsuren ter inzage ligt: Ministerie van Economische Zaken (EZ), Bezuidenhoutseweg 30, Den Haag Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer (VROM), Bibliotheek, Rijnstraat 8, Den Haag Ministerie van Landbouw, Natuurbehoud en Visserij (LNV), Bibliotheek, Bezuidenhoutseweg 73, Den Haag Ministerie van Verkeer en Waterstaat (V&W), Informatiecentrum, Plesmanweg 1, Den Haag Provincie Noord-Holland, Provinciehuis, Houtplein 33, Haarlem De gemeentehuizen van de gemeenten Bergen (NH), Egmond, Castricum, Heemskerk, Beverwijk, Velsen, Bloemendaal en Zandvoort. Desgewenst kunt u zich tot onderstaande contact personen wenden om de documenten van 17.00 tot 20.00 uur in te kunnen zien. De documenten zijn eveneens beschikbaar op Internet: www.minez.nl/duurzameenergie ledereen kan inspreken op de ontwerp-planologische kernbeslissing en het milieu-effectrapport. Tot en met 22 mei 2000 kunt u schriftelijke inspraak reacties indienen bij het Ministerie van Economische Zaken, Directie Energieproductie Postbus 20101 2500 EC Den Haag Degene die reageert kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op 22 februari 2000 zal in Hotel Zuiderduin, Zeeweg 52 in Egmond aan Zee door de Ministeries van Economische Zaken en van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer een informatie bijeenkomst gehouden worden. Van 16.00 tot 19.30 uur zal een informatiemarkt worden gehouden. Van 19.30 tot 22.00 uur zullen in de informatiebijeen komst de vertegenwoordigers van de verantwoorde lijke ministeries (Economische Zaken, Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, Landbouw, Natuurbeheer en Visserij, en Verkeer en Waterstaat) de locatiekeuze toelichten en bestaat de mogelijkheid tot discussie. Op 21 maart 2000 zal om 20.00 uur in Hotel Zuiderduin, Zeeweg 52 in Egmond aan Zee de wette lijk voorgeschreven hoorzitting van de verantwoordelijke ministeries plaatsvinden. Op deze hoorzitting kan eenieder zienswijzen op de ontwerp-planologische kernbeslissing en opmerkingen over het milieu-effect rapport naar voren brengen. Voor vragen over de ontwerp-planologische kern beslissing, het milieu-effectrapport en de inspraak procedure kunt u zich wenden tot de heer drs. 0. Bitter, Ministerie van Economische Zaken, tel. (070) 379 64 90 of de heer drs. H.W. Boomsma, Ministerie van Economische Zaken, tel. (070) 379 76 26. Voor het bestellen van de ontwerp-planologische kern beslissing en het milieu-effectrapport kunt u bellen met Informatie- en Nieuwsvoorziening, Ministerie van Economische Zaken, tel. (070)'379 88 20. Ministerie van Economische Zaken Ministerie van Volkshuisvesting, ^0 Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 9