HEILOO G^ JngezonMn Vervolg informatierubriek fijn wonen tussen al dat groen Bronzen en foto's in Egmondse galerie Lezing Plattelandsvrouwen Info over gokverslaving Punk, hardcore en jammen in Buk Buk SV Oppositie Heilooër Bridgeclub Workshop droomduiding IKBR 11H Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad 't Baafje PAGINA 8 UITKIJKPOST - 1 MAART Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen positief bevonden. Wentholtlaan 20 - plaatsen dakkapel en vergroten berging Westerweg 327 - plaatsen van twee dakkapellen Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen na telefonische afspraak met de bijbehoren de tekeningen en overige stukken ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak, telefoonnummer (072 -) 535 67 37 of 535 67 38. Procedure Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd krijgt bericht van de afdeling VROM wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaam heden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM worden gemeld. Dit kan telefonisch onder telefoonnummer (072 -) 535 67 37 of 535 67 38. Indienen van bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, dan kunt u hier tegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere infor matie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij de afdeling VROM. "7G EGMOND - Bij Galerie Conny van Kasteel aan de Noorderstraat 4 in Egmond aan Zee is er een tentoonstel ling van werk van Kengiro Azuma en Philip Mechanicus van 3 maart tot 30 april. De galerie is geopend van don derdag tot zondag van 15.00 tot 19.00 uur. Kengiro Azuma is in 1926 in Yamagata in Japan geboren. Hij volgde beeld houwlessen aan de Universiteit voor Kunst in Tokio. In 1956 kreeg hij een studiebeurs om in Milaan bij Marino Marini aan de Accademia die Belle Arti di Brera te studeren. Sindsdien woont en werkt hij nog steeds in Milaan. Hij exposeerde meerdere malen in Nederland. Kengiro Azuma werkt meestal in brons, soms in steen. In Egmond aan Zee exposeert hij bronzen beelden. Ruimte, stilte en tijd zijn kenmerkend voor zijn werken, zoals ook het contrast glanzend en ruw, schaduw en licht. In zijn latere werk is hij meer naar binnen gekeerd, maar tevens zoekt hij een ver band met de natuur. Voor Azuma is er geen contrast tussen kunst en natuur, maar eerder een samengaan, bijna een symbiose. Fotograaf Philip Mechanicus (1936, Een object van Kengiro Azuma. Amsterdam) dwaalde rond op het sobere strand van Ohama in Japan en koos en fotografeerde uit de overvloed van zand, stenen en hout wat zijn came ra hem aanwees. Geëxposeerd worden zestien kleurdrukken van het formaat 40 bij 60 cm. HEILOO - In het kader van de Internationale Vrouwendag houdt de culturele commissie van de Nederlandse Bond van Plattelands vrouwen op dinsdag 7 maart een lezing over 'Emotie in de kunst.' Joukje Mabelis geeft deze lezing in het Open Huis. Zij praat over kunstenares katha- rine Sieverding (1944), een Duitse foto grafe die emotie door middel van de camera probeert vast te leggen. Keer op keer fotografeert zij haar eigen gezicht in speelse, angstaanjagende, kwijnende of opwindende poses, waar mee zij haar identeit aftast. De spreekster vergelijkt tijdens haar lezing de indringende zelfportretten van Rembrandt en Charley Toorop met die van de fotografe. Katharine Sieverding was leerling van Beuys, een beroemd beeldhouwer en tekenaar. Onder meer maakte ze in China foto's van Mao Tse Toeng en paraderende soldaten, die getuigen van felle kritiek, maar ook van humor en esthetiek. De lezing begint om 20.00 uur en de kosten zijn f 10,- voor leden en f 12,50 voor niet-leden. Opgave en info bij Marianne Knip, tel. 072-5321467. ALKMAAR - De Brijder, centrum voor verslavingsproblematiek, houdt twee informatieve bijeenkomsten voor mensen die iemand kennen die (pro blematisch) gokgedrag vertoont. Tijdens de informatiecursus van twee avonden is er informatie over gokken en verslaving, over motieven om te gokken en mogelijkheden van familie leden en vrienden om gokken in hun relatie te hanteren. Verder komen vragen aan de orde als 'Welke grenzen kan men stellen en hoe hanteert men deze grenzen', 'Hoe kan voorkomen worden dat andere gezins leden in het gedrang komen' en 'Hoe kan men iemand motiveren om hulp te zoeken en welke hulpverleningsmoge lijkheden zijn er'. De informatiecursus vindt plaats op 7 en 14 maart van 20.00 tot 22.00 uur bij de Brijder Stichting, Kees Boekestraat 20 in Alkmaar. Deelname is gratis, een informatiemap kost f 5,-. Inschrijving geldt voor beide avonden. Opgave op tel. 072-5155414. HEILOO - Vrijdag 3 maart speelt de Hoornse punk en hardcore band Mr. Potatohead in Buk Buk. De band bestaat sinds 1994 en heeft enkele demo's afgeleverd die goed ontvangen zijn. Mr. Potatohead heeft een stevige reputatie opgebouwd in Noord- Holland en speelt geregeld samen met bands als Absconded, Crivits, Undeclinable Ambuscade en NRA. De toegang tot dit optreden is gratis en de deuren gaan om 21.00 uur open. Op zondag 5 maart is er weer een jam sessie in de Buk. Nadat er lange tijd geen jamsessies meer geweest waren, werd er eind januari weer eentje gehouden. Met groot succes, waarbij de band Kick Ass de sterren van de hemel jamde. Aanstaande zondag begint de jamsessie om 16.00 uur. Iedereen is uit genodigd om zijn instrument mee te nemen. Er is een volledige backline aanwezig. Ingezonden brieven mogen maximaal 350 woorden zijn. De redactie behoudt zich het recht voor om brieven in te korten ofte weigeren. Anonieme brieven worden niet geplaatst. Aangetekende brief ongetekend Vele eigenaren in Heiloo, onder wie ondergetekende, werden onaangenaam verrast met een aangetekend schrijven van de gemeente waarin te kennen werd gegeven dat hun onroerend goed in geval van verkoop als eerste aan de gemeente te koop moet worden aange boden. De Wet voorkeursrecht gemeenten zal worden toegepast op het in de brief vermelde kadastrale sectie nummer. Echter, deze brief is niet ondertekend, wat m.i. zou kunnen dui den op een concept of een grap; rechts geldig lijkt mij deze brief niet. 'Wel hoor', antwoordde de burgemeester, 'mijn naam onder de brief is voldoen de'. Dus, als ik het vignet van de gemeente Heiloo scan, een verhaal schrijf en de naam van de burgemeester er onder zet, dan heb ik een rechtsgel dige brief. Komt deze brief wel van de gemeente? Stukken ter inzage,waren niet volledig (of konden niet worden ingezien omdat de ruimte bezet was) en telefonisch waren ze onbereikbaar. Deze commotie heeft te maken met het prestigeproject van de gemeente om Zandzoom te creëren. De gemeente heeft geen grond, ze willen woningen bouwen en hebben onroerend goed (lees particuliere huizen, bedrijven, tuingrond etc.) nodig. Dus eigenaren worden nu gedwongen in geval van ver koop hun huis en grond eerst aan de gemeente aan te bieden. Maar mocht de gemeente juist uw onroerend goed in haar prestige-object nodig hebben, dan kan dat resulteren in een bod van de gemeente, lees: onteigening. Gemeente Heiloo, waar bent u mee bezig? Is dit democratie? U begrijpt dat ik mij er niet in kan vinden dat ik mijn eigendom niet vrij mag verkopen. J. van Diepen Heiloo Privébezif 'Uw tuin is groot genoeg, wij mogen best wel een stuk.' Dit was de reactie van burgemeester A.H. den Boon op de vraag hoe de burgemeester zou reage ren als iemand een stuk van zijn privé- bezit zou willen claimen. Laconiek, niet erg zakenkundig, geheel niet op de hoogte van de soort brieven die ver stuurd zijn, werd door een minieme bezetting van de gemeente Heiloo 'uit leg' en 'uiteenzetting' gedaan. Ant woorden in de trant van 'dat weet ik niet, ik denk het wel, in principe, gaat u er maar van uit dat het rechtsgeldig is' werden door de gemeente Heiloo gege ven op een bijeenkomst die afgelopen woensdagavond in hotel Heiloo werd gehouden. Het betreft hier de ontwikkeling van de woningbouwlocaties Zandzoom. De gemeente heeft hiervoor grond nodig om woningen te bouwen. Hoeveel grond en hoeveel woningen is nog steeds niet bekend, maar voorshands worden wel zoveel mogelijk particulie re onroerende goederen geconfis queerd. De gemeente noemt dit: het recht van eerste koop. Weet u wat dit betekent voor de waarde van uw onroerend goed? Kunt u zich daar een voorstelling van maken? Wat betekent vrije markt eigenlijk? Wie bepaalt wat ik moet doen? Dit neigt naar commu nisme! Bewoners van Heiloo die een brief hebben gehad betreffende de Wet voorkeursrecht gemeenten: pas goed op uw eigendom, u heeft er hard voor gewerkt, geeft u dit nu zomaar weg aan de gemeente? J. Nielen Heiloo HEILOO - In de 22ste ronde van de interne competitie werd slechts één remise genoteerd: Van de Werff en Maas hielden elkaar wel lang bezig, maar deelden uiteindelijk het punt. Folkertsma behaalde een uiterst nutti ge overwinning op Van Etten en wist daarmee zijn positie op de ranglijst wat meer gewicht te geven. Ook voor Manni was het klaarblijkelijk zaak weer eens uit te halen. Slachtoffer Bosma speelde gedurfd in een stelling die daar niet om vroeg. Weliswaar had Bosma meer beweging in zijn stukken en beschikte hij óver fraaie diagonalen, maar de solide spelende Manni liet zich daardoor niet van de wijs brengen. Hij verschanste zich achter zijn linies en sloeg eerst pas toe toen Bosma, kenne lijk bevangen door een aarzelende vorm van lef, probeerde het spel een andere wending te geven. Dat dit niet goed voor hem uitpakte, bewees Manni die met enige energieke zetten de touwtjes in handen kreeg, en niet meer losliet. Hassing had last van zand in zijn ogen, toen hij omstreeks de twintigste zet een paard pardoes kwijtraakte in een partij, die eigenlijk nog niet goed op gang was gekomen. Tegenstander Huffnagel wist met deze luxe wel raad en kon de partij uitspelen naar een goed einde. Het spel van De Jager tegen koploper Groot zag er goed uit, ambitieus en onbevreesd zelfs. Dat De Jager uiteindelijk de par tij terecht zou verliezen, vond hij gezien zijn goede spel niet zo erg. De uitslagen: De Jager-Groot 0-1, Folkertsma-Van Etten 1-0, Van de Werff-Maas remise, Jongkind-A. v.d. Brink 1-0, Bosma-Manni 0-1, Sauer- Neering 1-0, Hassing-Huffnagel 0-1, Reus-Heeringa 0-1, Dahi-Tuinstra 1-0, Horninge-Kraayenbrink 1-0. HEILOO - De leden van HBC hebben vorige week dinsdag als volgt gespeeld: A-lijn: Hurkmans-Huting 66.70, Klerk- Stark 59.40. B-lijn: Theune-Visser 63.50, Fam. Muller 60.90. Donderdag was de uitslag: A-lijn: Bennink-V.d. Vlies 62.00, Smit-Tiel 62.00. B-lijn: Fam. Roozen 58.30, Huting-Arnold 58.30. C-lijn: Fam. van Dijk 59.60, Jonker-Vogel 55.00. D-lijn: Faber-Oud 55.80, Koster-Visser 54.80. Excuses Burgemeester Den Boon bood alle bewoners van Heiloo die een brief omtrent de Wet voorkeursrecht gemeenten hadden ontvangen zijn excuses aan. Het was niet tot de gemeente doorgedrongen dat het ver sturen van een dergelijke brief door de geadresseerden als zeer onfatsoenlijk en disrespectvol zou kunnen worden beschouwd. De burgemeester had de emotionele reacties onderschat... Wat is er eigenlijk aan de hand? Vrijdag 18 februari en maandag 21 februari jl. ontvingen enkele honder den bewoners van Heiloo een aangete kende brief (die soms niet eens onder tekend was!) waarin medegedeeld werd dat hun onroerend goed niet meer vrij verkoopbaar is. Dit is toch geen reden tot emotie? Voor de burge meester is dat ook geen reden tot tra nen, het zijn niet zijn centen die in mijn onroerend goed zitten, maar mijn cen ten. Wat geeft de gemeente het recht om hier aan te komen? Mag ik zelf niet beslissen aan wie ik mijn spullen ver koop? U bent een dief als u aan ander mans spullen komt. Gemeente Heiloo, misschien moet u inderdaad onder curatele gesteld wor den. M. Paleari Heiloo Driestal-inbreilocatie In vervolg op de hectische informatie avond van 25 januari heeft de commis sie Grondgebiedzaken I op 14 februari voor een publieke tribune met ca. 60 bewoners van De Driestal, de Laan van Muijs en de Westerweg andermaal de Driestal-inbreilocatie besproken. Het door de voorzitter van de commissie en wethouder J. Wuijster-Schuddeboom moeizaam verdedigde uitgangspunt van 15 a 20 woningen werd door een groot deel van de commissie bekriti seerd. Dit noopte echter de voorzitter niet de commissie te verwijten dat raads- resp. commissieleden in een vroeger stadium 'met het aantal van 15 a 20 woningen akkoord zouden zijn gegaan' en de commissie hierop niet meer terug zou moeten komen. Onder druk van enige commissieleden probeerde J. Wuijster een nieuwe 'afspraak' met de commissie te maken en stelde zonder enig vooroverleg voor het geplande aantal woningen op 16 te bepalen. Alhoewel de attente burger intussen van de Heilooër politici het een en ander gewend is, schijnt deson danks de vraag gerechtvaardigd hoe het in een democratie mogelijk is dat een wethouder zonder enig besluit van commissie en raad op doordrammerige en ondemocratische manier bepaalt met hoeveel woningen de inbreilocatie in kwestie uitgebreid dient te worden. Vanaf de publieke tribune vielen er dan ook vele - door de wethouder blijkbaar niet opgemerkte of bewust geïgnoreer de - afkeurende reacties waar te nemen van burgers die zich geconfronteerd zien met een opgedrongen 'slikken of stikken'. Zeker zullen vele omwonen den zich op den duur niet tegen een 'aangepast' bebouwen van de inbreilo catie in 'hun' buurt willen verzetten. In de weg staat vooralsnog de nu al zo vaak onder bewijs gestelde, ondemo cratische omgang van bestuurders met burgers. Ook de onprofessionele omgang met het vaststellen van uit gangspunten en randvoorwaarden m.b.t. bouwprojecten laat op burgers een slechte indruk achter. De overtrokken gedecideerde houding van de commissie-voorzitter zal een verder gepland overleg met een comité van vier personen zeker niet vergemak kelijken en het is te wensen dat de betrokken omwonenden ervoor zullen waken niet bij voorbaat het slachtoffer te worden van wellicht door de gemeente reeds gemaakte afspraken met projectontwikkelaars. W.H.E Albers Heiloo HEILOO - Op zaterdag 25 maart wordt in Heiloo een workshop droom duiding gegeven. Volgens organisator Henk Lambeck zijn dromen de stem van de innerlijke waarheid van de mens. Dromen verhelderen en verkla ren levenshouding en -situatie van een persoon en geven oplossingen. Bovendien hebben dromen een sterke genezende en transformerende kracht, aldus Lambeck. De droomtechnieken die worden gebruikt in de workshop zijn er op gericht om op een creatieve manier met droomenergie in contact te komen en zo te ervaren wat een droom betekent. Voor inlichtingen en opgave kan gebeld worden met Henk Lambeck, tel. 072-55330523. BESTELKAART voor abonnementen voor Zwembad Het Baafje Heiloo Voorverkoop "1 I S.v.p. duidelijk invullen Voor- en achternaam Man of vrouw Geboorte datum Gezins- abon. (ouder) Gezins- abon. (overige) Persoonlijk abon. 3 t/m 17 jaar Persoonlijk abon. v.a. 18 jaar 220,00 15,00 80,00 110,00 - 7- Naam: Adres: Postcode:Woonplaats: Telefoonnummer: Gewenste abonnementen met een X aangeven Tbs-kliniek Zojuist las ik in de krant dat er verge vorderde plannen zijn om op het ter rein van Willibrord een tbs-centrum te vestigen voor maar liefst 120 personen. M.i. zijn degenen op Justitie die dit bedacht hebben, zelf rijp voor een spoedopname op Willibrord. Alleen is daar voor hen door alle bezuinigingen waarschijnlijk geen plaats... Hoe haalt iemand het in zijn hoofd om tbs-ers, dat wil zeggen mensen die vol gens psychiaters én rechters een gevaar voor de samenleving vormen, zoals moordenaars, verkrachters en veroor deelde pedofielen, te willen huisvesten temidden van drukke bevolkingscen tra, direct naast een nieuwe wijk boor- deyol kinderen? In vroeger tijden begreep men dat beter: tbs-centra wer den gesticht temidden van veen en heide of zelfs op afgelegen eilanden! Ervaringen met tbs-klinieken elders in het land, die gelukkig meestal wél bui ten de bebouwde kom liggen, wijzen elk jaar opnieuw uit dat er altijd wel eens een tbs-er ontsnapt. Ook is jaren lang de ervaring opgedaan dat dat wei eens slachtoffers kost. Wellicht dat dat met een militair aandoende bewaking en herkenbare kleding van de tbs-ers iets meer te voorkomen zou zijn, maar dat past niet in onze Nederlandse cul tuur. Dus moeten we er rekening mee houden dat zich om de zoveel tijd een levensgevaarlijk mens temidden van de bevolking zal begeven. U moet mij niet kwalijk nemen dat ik dan inmiddels wel elders woon, afgelegen. Ik begrijp wel dat het management van Willibrord wel oren heeft naar de plan nen. Door de eindeloze bezuinigingen in de psychiatrie en de op het terrein van Willibrord azende gemeente en projectontwikkelaars vreest zij voor het voortbestaan van haar centrum. De komst van een tbs-kliniek zou de Willibrord nieuw bestaansrecht en elan geven. Maar m.i. is dat bestaansrecht er ook zonder tbs-kliniek wel. De geeste lijke nood is tegenwoordig hoger dan ooit tevoren. Het wordt alleen tijd dat de overheid hiervoor de beurs eens trekt: mensen in de geestelijke gezond heidszorg moeten daarvoor knokken! Nico Bakker Heiloo Willibrord Amper bijgekomen van de plannen om een vijftal kantoorpanden te realiseren op het terrein van Willibrord, grenzend aan het Rosendaal, sloeg de schrik deze week echt toe: tbs-kliniek in Willibrord Heiloo op komst. De plannen inzake de kantoorpanden gaan voornamelijk directe bewoners aan, doch een tbs-kli niek heeft voor geheel Heiloo de nodi ge impact. Op 13 oktober '99 was een grote afvaardiging van buurtbewoners alsme de Milieu Contact Heiloo aanwezig op de vergadering van de raadscommissie voor Grondgebiedzaken. Daarbij zijn diverse standpunten kenbaar gemaakt. Toegezegd is dat de gemeente als inter mediair zou optreden om de bewoners met het bestuur van Willibrord in con tact te brengen. Het is onduidelijk waar het aan geschort heeft, doch enig initia tief van Willibrord richting bewoners is er niet geweest. Het plan voor een tbs- kliniek strookt absoluut niet met eerde re plannen van Willibrord, die vooral gericht waren op het openbaar maken van het terrein, hetgeen betekent dat de poorten en hekken in de toekomst open zullen zijn. De directie van Willibrord verwacht, evenmin als bij de vorige plannen, wei nig tegenstand, zo lees ik in de Uitkijkpost van 23 februari. Dit is een grote misvatting, temeer daar aan de bewoners meegedeeld is dat de plan nen zich slechts in een onderzoeksfase bevonden en er zelfs nog geen verdere inspraakmogelijkheden waren. Deze opvatting is een wereld van verschil met de mening van de directie van Willibrord. Om niet te ontaarden in het opsommen van (tegen)argumenten, is een plenaire vergadering met bewoners van Heiloo m.i. onontbeerlijk. Met genoegen nodig ik het bestuur van Willibrord en B en W van Heiloo uit hiertoe het initiatief te nemen. De voorlichting aan bewoners is tot op heden summier geweest, ter wijl de definitieve beslissing volgens de directie niet al te lang meer kan duren. Willibrord is er klaar mee, doch de bewoners van Heiloo nog absoluut niet. J.H.Toby Heiloo Wél diftar Bij het lezen van de Uitkijkpost van 16 februari krijg ik de indruk dat de inwo ners van Heiloo uit louter egoïstische milieuvandalen bestaan, die geen enkel vertrouwen in hun medeburgers heb ben. Er wordt kennelijk van uitgegaan dat iedereen zijn containers altijd bar stensvol heeft, zodat er uit betalen naar gewicht geen enkel voordeel te behalen valt. Dit is echter bij ons, en ik neem aan bij vele anderen, niet altijd het geval. Wij vormen een tweepersoons huishouden en zetten de grijze bak - op een enkele uitzondering na - slechts eens in de zes weken buiten. De groene bak hebben wij nog nooit gebruikt, want alle groene afval gaat bij ons op de composthoop. Voor het grovere afval hebben wij een hakselaar. Zo'n composthoop vraagt natuurlijk wel het nodige werk, maar door de ontstane compost is onze tuin grond in zo'n 25 jaar enorm verbeterd. Wij juichen om deze reden het diftar- systeem toe. Het lijkt ons dat wij er altijd goedkoper mee uit zullen zijn. C. Waagemans Heiloo Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic)(072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 *Voor de huur van iosse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woens- en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Woensdag 19 januari 2000 13.30-17.00 uur zaalvoetbal 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 20 januari 1999 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij '.7 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 21 januari 1999 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketball - 7 7 77 7.' 77: 7' 7. 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 22 januari 2000 18.00-19.30 uur basketball 20.00-21.00 uur zaalvoetbal Zondag 23 januari 2000 10.00-15.00 uur handbal Maandag 24 januari 2000 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.30 uur volleybal Dinsdag 25 januari 2000 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 26 januari 2000 13.30-17.00 uur zaalvoetbal 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 27 januari 1999 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 28 januari 1999 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketbal! 7 7:.-7"77' 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 29 januari 2000 17.00-20.00 uur basketball 20.30-21.30 uur zaalvoetbal Zondag 30 januari 2000 08.30-12.00 uur Taebo demonstratie 13.00-18.00 uur volleybal Maandag 31 januari 2000 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.30 uur volleybal Dinsdag 01 februari ?000 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 02 februari 2000 13.30-17.00 uur zaalvoetbal 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal Donderdag 03 februari 1999 14.00-15.30 uur sportinstuif 18.00-19.00 uur vrij 19,00-22.30 uur zaalvoetbal Vrijdag 04 februari 1999 08.30-12.15 uur schoolgym 17.00-18.30 uur basketball 19.00-23.15 uur zaalvoetbal Zaterdag 05 februari 2000 12.30-17.30 uur zaalvoetbal 18.00-19.00 uur basbetball Zondag 06 februari 2000 10.00-15.00 uur handbal Maandag 07 februari 2000 13.30-15.00 uur schoolgym 17.00-22.30 uur volleybal Dinsdag 08 februari 2000 09.30-15.30 uur schoolgym 19.00-23.00 uur volleybal Woensdag 09 februari 2000 13.30-17.00 uur zaalvoetbal 18.00-19.00 uur vrij 19.00-22.30 uur zaalvoetbal De Omloop 11 -1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Vanaf zaterdag 29 april 2000 gaat het zwembad weer open! Voor het seizoen 2000 geiden de volgende openingstijden: maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 uur tot 19.30 uur dinsdag en donderdag van 07.00 uur tot 19.30 uur zaterdag en zondag van 10.00 uur tot 18.30 uur In februari 2000 zullen wij u weer, via de Uitkijkpost informeren over de voorverkoop 2000. Koop uw abonnement in de voorverkoop en profiteer van aanzienlijke kortingen!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2000 | | pagina 8