Equipe Coiffures i VERLIEFD OP EEN VLAAI... LuXeWINTERVLAAI x^ gemeente INKOPER m/v i 4 VERKOOPSTER J Activiteiten Limmen Activiteiten Egmond Iedere vrijdag van Tot 14.00 uur op de Vuurbaak:! UITKIJKPOST - 17 JANUARI SV Vredeburg speelt snelschaaktoernooi LIMMEN - Donderdag 11 januari behaalde schaakvereniging Vredeburg een mooie 6-2 overwinning op Pat Mat- 4 uit Beverwijk. K. Kramer, J. Admiraal, J. Limmèn, B. Stolp en R. Rommel wonnen hun partij, H. Ebels en E. Stolp speelden remise en G. Hafkamp verloor. Vrijdag 12 januari was het jaarlijkse snelschaaktoernooi over acht 'ronden van vijf minuten per speler per partij. De grijze vos E. Stolp had zich mentaal goed voorbereid en wist met degelijke zetten veel tegenstanders te verleiden tot wilde acties die telkens stukliepen op de muur. 'Het ging weer vanzelf,' was het simpele commentaar van de terechte toernooiwinnaar. Hij won hiermee voor de eerste keer deze wis selbeker. in de jeugdgroep was Duncan Keijzer de koelbloedigste schaker. Met een 100 procent score was hij iedereen te snel af. Hieronder de hoogste tien van de ranglijst. Groep A: 1. E. Stolp (171), 2. J. Admiraal (146), 3. R. Rommel (118), 4. H. Ebels (115), 5. J. Limmen (97), 6. G. de Graaf (95), 7. P. vd Heijdt (88), 8.G. Hafkamp (79), 9. T. Al (78), 10. E. van Duin (74). Groep B: 1. Duncan Keijzer (103), 2. Jeroen Duin (81), 3. Barry Blekemolen (60), 4. Nick van Leen (58), 5. Bas Schijf (57), 6. Martijn van Rees (53), 7. Jan Valkering (52), 8. Maurice Tijm (41), 9. Wouter van Leen (40), 10. Inge Mooij (37). Winterconcert muziek vereniging Excelsior LIMMEN - Op zaterdag 20 januari geeft muziekvereniging Excelsior Limmen haar jaarlijkse winterconcert in de Burgerij. Het concert begint om 20.00 uur. De avond begint met een optreden van het opleidingsorkest, dat sinds een jaar onder leiding staat van Maartje Peek. Dit zal haar laatste optreden met het opleidingsorkest zijn. Vanaf 23 januari neemt Liesbeth Zonneveld de dirigeerstok van haar over. Zij is voor de vereniging geen onbekende, omdat zij al enkele jaren een deel van de AMV-opleiding op de basisscholen verzorgt. De slagwerkgroep, met instructeur Harold Versteege, zal ook enkele wer ken ten gehore brengen. Zij hebben zich de afgelopen twee jaar steeds meer toegelegd op het melodisch slagwerk. Vervolgens is het de beurt aan het har monie-orkest, dat inmiddels al weer dertig jaar onder leiding staat van diri gent Cock van der Molen. De harmonie zal deze avond typische nieuwjaarscon cert-werken spelen, maar ook zullen zij u een korte terugblik gunnen op hun jubileumjaar 2000, waarin de Night of the Proms een hoogtepunt was. De avond heeft een feestelijk tintje, omdat enkele jubilarissen gehuldigd zullen worden door burgemeester Henk van 't Kaar. De zaal is open om 19.30 uur en de toegang is gratis. Klaverjasdrive in De Vriendschap AKERSLOOT - Zaterdag 20 januari zal er in De Vriendschap te Akersloot een grote klaverjasdrive worden gehouden met schitterende prijzen. Zo is de eerste prijs een videorecorder, de tweede prijs een' draagbare radio-cd speler en de derde prijs een elektrische wok, grill en barbecue ineen. Naast deze hoofdprijzen zijn er tal van ande re prachtige prijzen, zoals levensmidde lenpakketten. Mocht het met het klaverjassen niet lukken, dan kan men het altijd probe ren met de verloting, want dan zijn deze prijzen ook te winnen. De aanvangstijd is 20.00 uur en men kan zich van te voren opgeven op tel. 0251-312866. Foto-expositie AKERSLOOT - In de maanden janu ari en februari is in de openbare biblio theek in Akersloot een foto-expositie te zien van Jos Steeman. Jos Steeman is woonachtig in Akersloot en heeft naast het maken van reizen, fotografie als hobby. De laatste jaren heeft hij diverse lan den bezocht in Azië en Afrika. Zijn vakantie afgelopen zomer bracht hij door in de landen Kenia, Tanzania en Zanzibar. Tijdens de expositie kunt u foto's zien die zijn gemaakt tijdens safari's door de Ngorogoro-krater en de Serengeti. elke woensdagmiddag KIDS t/m 12 jaar KNIPPEN voor maar 19,50 Gemeentehuis Limmen Tot en met 28 februari een expositie van werk van een groep Alkmaarse fij nschilders. Te zien in de publieke ruim tes van het gemeentehuis, Zonnedauw 4, op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur, behalve op vrijdagmiddag. Gemaal 1879 Elke eerste zondag van de maand van 13.30 tot 16.30 uur is het gemaal aan de Fielkerweg 4 in Akersloot in werking te bezichtigen. Tevens expositie over watermolens, gemalen en archeologi sche vondsten. Snelheidscontrole AKERSLOOT - Op donderdag 11 januari werd tussen 7.00 en 9.30 uur op de Boekei in Akersloot een snelheids controle gehouden. Op het weggedeel te waar maximaal vijftig kilometer per uur mag worden gereden passeerden ongeveer 650 auto's de radar. Daarvan waren 134 bestuurders in overtreding. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 88 kilometer per uur. Après-ski avond in de Burgerij LIMMEN - Velen van ons reizen heel wat kilometers om te après-skiën. Dit jaar kunt u voor deze uitgaansvorm ook bij de Burgerij in Limmen terecht. Carnavalsvereniging De Uijlenspieg- hels organiseert voor zaterdag 27 janu ari een gezellige Tiroler-avond. Dj Harold aus Tirol brengt op onvervalste wijze de Tiroler sfeer- en dansmuziek en heeft verder zijn special effects voor u klaar staan. Voor de echte fans zijn er onbreekbare danstafels aanwezig. Naast dj Harold treedt er ëen aantal 'bekende artiesten' op. Voor iedereen die liever een wat rustiger après-ski viert, ïs er een skihut met een ver warmd terras. De avond zal verder in het teken staan van een Alpen-drie kamp, waarin een drietal Limmer duo's het tegen elkaar zullen opnemen. Onderdelen van de driekamp zijn spij ker slaan, houtzagen Tiroler-Art en het creatieve bonkenschillen. Wilt u meegenieten van deze gezellige feestavond? Vanaf 21.00 uur bent u welkom aan de Düsseldorperweg 103 te Limmen. De entree is gratis en het feest zal tot in de kleine uurtjes door gaan. Bridgeclub Limmen LIMMEN - De uitslagen van de wed strijden van Bridgeclub Limmen gespeeld op 10 januari zijn: A-lijn: 1. Dolmans - Bolweg 59.4, 2. Fam. Kuin 58.9, 3. Fam. Hoogland 58.5. B-lijn: 1. Valkering - Witting 58.9,2. Fam. Morcus 55.7, 3. Kuiper - Zijp 54.6. C-lijn: 1. Goedhart - De Wit 59.3,2. Balkenende - Min 57.1, 3. Apeldoorn - Tebuck 54.3. D-lijn: 1. Groenhof - Nooy 62.1, 2. Oosterling - Slemme 57.13. Brinkhorst - Tuinstra 55.4. E-lijn: 1. Beentjes - Duindam 63.9,2. Bult - Kaandorp 59.6, 3. Boom - Verhoven 55.0. Activiteiten Conquista LIMMEN - Kinderen van 4 tot en met 12 jaar kunnen zaterdag in jongeren centrum Conquista aardappelstempels gaan maken. Uit aardappelen worden figuurtjes gesneden en daarmee kun je met verf op papier stempelen. Van 10.30 tot 12.30 uur kun je meedoen tegen betaling van f 1,50. Voor tieners van 12 tot en met 15 jaar wordt zaterdag een film op het grote scherm gedraaid. Van 19.00 uur tot 23.00 uur ben je welkom, de entree is f 1,50. Jongeren vanaf 16 jaar kunnen donderdag meedoen in de dartcompe titie die dan van start gaat, van 19.30 tot 22.20 uur. De entree is gratis. Vrijdag en zaterdag is het jongerencafé open van 20.30 tot 01.00 uur. Donatie Julianafonds voor ouderenwerk AKERSLOOT - Het Juliana Welzijn Fonds heeft f 30.000,- toegekend aan de Stichting Welzijn Ouderen Akersloot. De bijdrage is bestemd voor de inrich ting van de accommodatie die voor Welzijn Ouderen Akersloot beschik baar komt. Het Juliana Welzijn Fonds vindt het belangrijk dat mensen zelfstandig zijn en blijven, zich kunnen redden in de samenleving en in staat zijn daaraan deel te nemen. Waar het om gaat, is dat mensen een volwaardig lid van de samenleving kunnen zijn, dat ze erbij horen. In 1999 verstrekte het Fonds ruim 1.750 bijdragen voor ruim f 26 miljoen. Het Juliana Welzijn Fonds is een onaf hankelijk fonds dat zijn geld ontvangt uit onder andere de BankGiroLoterij, De Lotto en giften van particulieren en bedrijven. Handbal Mëervogels AKERSLOOT - Ook tegen het Emmense E en O hebben de dames senioren 1 van handbalvereniging Meervogels na een verre reis geen pun ten gehaald. Het was volgens trainer/coach Theo Krom een van de zwakste wedstrijden van deze competi tie. In de beginfase bleven de dames redelijk bij, maar het aloude manco, veel balverlies, kwam naar voren, het geen door E en O genadeloos werd afgestraft. Na een redelijke ruststand 8- 4 werd een flinke nederlaag geleden, 21-10. De heren senioren 1 zijn de tweede helft van de zaalcompetitie goed gestart. Van de altijd lastige tegenstan der Fortissimo werd gewonnen. De uit wedstrijd ging verloren, maar in deze vierpunten wedstrijd was Meervogels thuis sterker en won verdiend. In de beginfase waren beide verdedigingen goed gesloten, maar de boomlange Peter Schagen scoorde vanuit de twee delijn het eerste doelpunt. Na een break van beide teams stond er 2-1 op het bord. De teams scoorden nu om en om. De tegenstander kon vooral bijblijven door snel uit de verdediging te komen en de break met succes te hanteren. De ruststand was 9 tegen 7. Keeper Sander Verduin zat goed in de wedstrijd en was ook de tweede helft de doelverdediger. Halverwege de tweede helft werd de strijd grimmiger. Er werd aan beide kanten fors verde digd en de twee minuten-straffen waren legio. Meervogels scoorde nu vooral uit de tweedelijn en had in de 25ste minuut een gat van vier doelpun ten, 17-13. Fortissimo ging forceren en ging een op een spelen. De ruimte die hierdoor ontstond werd door Cees Brandjes tot tweemaal toe vanaf de cir kel benut. De wedstrijd werd uiteinde lijk verdiend gewonnen door Meer vogels met als eindstand 19-15. Klaverjassen voor Roparun Ook dit jaar doet een team uit Akersloot mee aan de Roparun. Deze estafetteloop van Rotterdam naar Parijs vindt plaats rond Hemel vaartsdag. Het team uit Akersloot doet mee onder de naam Pink Roccade. Het parcours gaat door Nederland, België en Frankrijk en is 530 kilometer lang. Het doel van de Roparun is geld inza melen voor kankerpatiënten onder het motto 'Leven toevoegen aan de dagen, als er geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven'. De lopers zijn inmiddels weer in trai ning en ook de begeleidingsploeg is druk bezig met de voorbereiding. De eerste activiteit dit jaar op de agenda is een klaverjasavond op vrijdag 19 janu ari in de kantine van voetbalvereniging Meervogels. De aanvang is om 20.30 uur. Een deel van de drankjes en de entree van f 7,50 is voor het goede doel. Er is een leuke prijzentafel en tevens een verloting. De Pink Roccade lopers rekenen op een grote toekomst en zien u graag volgende week op het Meervogels-complex. De zaal gaat open om 19.30 uur. Themamiddag nieuwe belastingstelsel door KBO LIMMEN - De Katholieke Bond voor Ouderen afdeling Limmen organiseert voor alle senioren van Limmen een themamiddag over het dit jaar ingega ne nieuwe belastingstelsel (belasting plan 21ste eeuw). De bijeenkomst vindt plaats op donderdag 25 januari in De Vredeburg en begint om 14.00 uur. Het stelsel wordt besproken door de financiële adviseurs H. de Graaf, T. de Weijer en J. Konijn van de Rabobank West Kennemerland. Zij zullen specia le aandacht besteden aan de gevolgen van het nieuwe systeem voor ouderen. Uiteraard is er gelegenheid tot het stel len van vragen. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, te zien aan de Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zee van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.00 uur. Galerie Conny van Kasteel Tot en met 28 januari overzichtsexposi tie van voorafgaande en volgende exposities. Te zien aan de Noorderstraat 4, donderdag tot en met zondag van 15.00 tot 19.00 uur. Dorpshuis Hanswijk Expositie van werk van Annemarie Kuster, te zien in het dorpshuis aan Hanswijk 1. (holland blumen markt) Wij zijn een exportbedrijf met eigen groot handels- en detailvestigingen in het buiten land. Voor onze vestiging in Naaldwijk "Bloemenveiling Holland" zoeken wij een: voor het inkopen van bloemen-planten en verkoopartikelen Functie-eisen: - affiniteit met computers - inkoopervaring - goed zelfstandig kunnen werken - positieve instelling Wij bieden: - verantwoordelijke positie - zelfstandige baan - prettige werkkring - prima loon - vervoer vanuit Heiloo wordt verzord Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan: Holand Blumen Markt Inkoop B.V.. Kennemerstraatweg 431 1851 PD Heiloo NAGELSTUDIO UW KERASTASE-KAPPER Deze vrijdag super sinaasappelen, 3 kilo5,00 extra jonagold, 3 kilo 5,00 doyenné du cornice handperen, 2 kilo 2,50 verse witlof, per kilo1,50 SINNIGE'S AARDAPPELENGROENTEN EN FRUIT Hèt adres voor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! In een keurslagerij, een fijn vak! Als je van mensen houdt en het prettig vindt om klanten te adviseren bij het kiezen uit ons groot assortiment vlees en specialiteiten en als je het prettig vindt om met leuke col lega's samen te werken en als je tussen de ±18 en 20 jaar oud bent, dan ben jij misschien degene die wij zoeken! Keurslagerij Snel Kerkweg 18 Limmen tel. 505 12 63 Dat wordt u zeker als u hem ziet..., en eigenlijk zou u er gelijk een flinke punt van willen nemen, doe dat ook, tenslotte heeft uw Echte Bakkerij Putter hem niet voor niets zo heerlijk opgemaakt.. van f 12,50 voor f 10,00 (royaal voor 6 pers.) I Gegarandeerd dat u nooit zoiets lekkers heeft geproefd, cs:;jS dus ren naar de winkel en neem ook even de bon mee, l want dan maakt u kans op zo'n lichtgewicht step, I waarvan we er eind februari 3 cadeau geven I IT Pc/WoonplaatsJ /ij (j Hógèwg is? I T I V 1 072-5051562 I TelefoonL V ri/ «7 I QJ w Akersloot, Julianaweg 17 Uitgeest, Langebourf 55, te), 0251-312342 Aanbieding geldt alleen op vrijdag en zaterdag a.s. U tyidkt dfefiatdsdmv ffiaJdcwif/ Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Raadsvergadering Verleende bouwvergunningenl-toestemming d.d.: 4 Voorbereidingsbesluit Inspraakavond Nieuwelaan WïWMiMM i i i w Rijksweg 47 - Tel. 072 505 29 53 - Limmen Eefje Liefting Rijksweg 68 1906 BJ Limmen tel. 06 53 56 57 95 bezoek na afspraak (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 19 jan. in Limmen) LAdreSli tlmmen tijdstip: donderdag 25 januari 2001 om 20.00 uur plaats igemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: 1 Opening Besluitenlijst van de raadsvergadering van 21 december 2000 en het verslag van de buitengewone raadsvergadering van 4 januari 2001 Ingekomen stukken en evt. mededelingen. Voorstel tot benoeming van een nieuw lid voor de commissie bezwaar- en be roepschriften. Voorstel tot het ongegrond verklaren van een bezwaarschrift tegen het voorbe- reidingsbesluit tot wijziging van het bestemmingsplan 'Buitengebied' t.b.v. de per celen Uitgeesterweg 2123 en 27 van 27 januari 2000. Voorstel tot vaststelling van de voorlopige subsidies 2001. Voorstel tot het beschikbaarstellen van het restant bedrag voor de aanschaffing van een invalidenlift van het Jongerencentrum Conquista. Voorstel tot beschikbaarstelling van een bijdrage m.b.t. de tijdelijke stimulerings maatregel Algemeen Maatschappelijk Werk t.b.v. de RIMA. 9. Voorstel tot toekenning van een waarderingssubsidie voor het jaar 2000 ad. f. 900.- aan het Steunpunt Kunstzinnige Vorming Noord-Kennemerland. 10. Voorstel tot besteding van een gedeelte van de reserve "communicatie/educatie voor multimedia activiteiten groot f. 95.000. I IVoorstel tot vaststelling van het beleidsverslag ABW 2000 en het beleidsplan ABW 2001. 12. Voorstel om in te stemmen met de te slgiten koop- en realisatieovereenkomst be drijventerrein Nieuwe Laan Oost met de Ontwikkelingsgroep Limmen Planontwikkeling B.V. (OGL). 13. Voorstel tot het sluiten van een Package-deal zwembad Dampegheest met de Ontwikkelingsgroep Limmen Planontwikkeling B.V. 14. Begrotingswijzigingen. 15. Sluiting. Bovenstaande raadsvergadering is openbaar. In het gemeentehuis en in de bibliotheek kunt u de stukken van deze vergadering inzien. Inzage en afhalen van de raadsstukken: Houders van een abonnement zonder portokosten, kunnen de raadsstukken afhalen bij de receptie van het gemeentehuis. Geopend van 8.30 tot 12.30 uur en -behalve vij- dagmiddag- van 13.30 tót 17.00 uur. vergroten van een woning veranderen/vergroten van een recreatiewoning I 1.01.01 Burg. Nieuwenhuijsenstr. 87 Kapelweg 60, huisje nr. I I 12.01.01 Visweg 65 bouw woning Verleende sloopvergunning/-toestemming d.d.: 12.01.01 Visweg 65 woning Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunnen belanghebbenden op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datum van verzending schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken. Ontvangen aanvragen bouwvergunning en meldingen bouwvoornemen d.d.: 03.01.01 Molenweg 10 oprichten/plaatsen erker 05.01.01 Achterweg 24 26 Achterweg 26 Achterweg 24 08.01.01 Düsseldorperweg 39 vergroten woningen vergroten garage oprichten/plaatsen garage vergroten garage t.b.v. kantoorruimte/oprich ten/plaatsen dakkapellen Burgemeester en wethouders maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 21 december 2000 heeft besloten te verklaren dat een herziening van de ter plaat se geldende bestemmingsplannen wordt voorbereid voor de gebieden gelegen ten oosten en ten westen van de Rijksweg (toekomstig bedrijventerrein Nieuwelaan oost en west) globaal begrensd door de Visweg, de Oosterzijweg en de Nieuwelaan. Een en ander zoals is aangegeven op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerk te tekening. Het besluit treedt in werking op 18 januari 2001 en ligt vanaf die datum met het daar bij behorende voorstel en de tekening voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen. Tegen bovengenoemd besluit kunnen belanghebbenden op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na bekendmaking van dit besluit schriftelijk en gemoti veerd bezwaar maken bij de gemeenteraad. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken. 09.01.01 Koningsdam 57 oprichten/plaatsen tuinberging De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw en Woningtoezicht. Inspraak bestemmingsplan Bedrijventerrein Nieuwelaan Burgemeester en wethouders maken bekend dat een bestemmingsplan wordt voor bereid voor het gebied Nieuwelaan Oost en West. Dit plangebied is gelegen ter weers zijde van de Rijksweg, aan de noordzijde begrensd door de Nieuwelaan, aan de zuid zijde door de bebouwing en erven van de Visweg, aan de oostzijde door de bebouwing en erven van de Oosterzijweg en aan de westzijde door een lijn evenwijdig aan de Rijksweg op een afstand van circa 140 meter vanaf het hart van de Rijksweg. Het plan strekt tot het realiseren van bedrijfsbebouwing in aansluiting op de reeds bestaande bebouwing binnen het plangebied. Op dit moment is het voorontwerp van het plan gereed.Ter voldoening aan de wettelijk voorgeschreven inspraak zal het voorontwerp bestemmingsplan Bedrijventerrein Nieuwelaan met ingang van 18 januari a.s. geduren de een termijn van drie weken ter inzage liggen in zowel het gemeentehuis als de bibli otheek. Burgemeester en wethouders nodigen een ieder uit om zijn of haar op - en/of aan merkingen binnen de genoemde periode schriftelijk aan hen kenbaar te maken. Eveneens bestaat de mogelijkheid om dit mondeling te doen en wel tijdens de infor matie/inspraakavond op 23 januari a.s. in het gemeentehuis (raadzaal). Deze bijeen komst, die met name is belegd om de omwonenden van het plangebied te informeren omtrent de beoogde ontwikkeling van het bedrijventerrein Nieuwelaan Oost en West, vangt aan om 19.30 uur. Volledigheidshalve zij vermeld dat een afzonderlijke bijeenkomst zal worden belegd voor de potentiele gegadigden voor vestiging op het bedrijventerrein.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 10