De Schrijverij nu ook voor boeken Actiecomité Diftar Nee! is tevreden over afblazen enquête Design bij Van der Laken lichtadvies Wmtm Activiteiten Heiloo Dierenbescherming Oud-papieracties in Heiloo UITKIJKPOST - 24 JANUARI 2001 Introductiecursus paardrijden Gitaarconcerten van Stichting Alhambra Heilooër naar nationale j eugdbilj artkampioen- schappen Open les bio-energetica Freinetschool op de schaats -S gelezen worden 't Vennewater Badminton sluit seizoen met klinkende zege DVW-zeevissen HEILOO - Voor diegenen die enthou siast maar onzeker zijn om te gaan paardrijden, is door New Spirit een introductiecursus paardrijden georga niseerd. Je leert onder andere hoe je een paard moet verzorgen en opzade len, hoe je een stal moet onderhouden en alles over hygiëne, voer, hooi en stro. Met de ervaring die je op deze cursus opdoet kun je op een ontspannen ma nier beginnen met paardrijden. De cursus bestaat uit vier lesblokken per maand en kost f 125,- per persoon of f 35,- per keer. Ook zijn er individu ele lessen mogelijk voor f 200,- of f 55,- per keer. De cursus is ook geschikt voor diegenen die lang niet hebben gereden en hun kennis en kunde willen opfris sen. Na inschrijving krijg je bericht als je bent ingedeeld. Voor informatie bel je met New Spirit, tel. 072-5320770. Rij- kleding is niet verplicht, wel gemakke lijke kleding, aangepast aan het weer. ALKMAAR - Stichting Alhambra organiseert voor de tiende keer een serie rond de gitaar in De Vigilantie in Alkmaar. Deze serie werd opgericht om jonge talenten op gitaar een kans te geven op het concertpodium. Het ope ningsconcert wordt gegeven door fla mencogitarist Eric Vaarzon Morel. Op 27 januari bijt hij het spits af. Virginia de Huelva (zang) en Antal Steixter (percussie) zullen hem hierbij vergezellen. Op 17 februari volgt een optreden van Robert Horna/Amuse- oreille. Op 17 maart treedt het Juerga ensemble op, 21 april is het de beurt aan het Nationaal Alhambra Gitaar concours. Op 19 mei tenslotte treden Marco Socias en het kamerkoor op in De Vest. Met uitzondering van het con cert op 19 mei in De Vest vinden alle concerten plaats in De Vigilantie, Verdronkenoord 45 te Alkmaar. Het optreden op 27 januari begint om 20.15 uur. Kaarten kosten f 17,50 en f 20,- en zijn verkrijgbaar bij Mu ziekhandel Spanjaard, Koorstraat 23-25 te Alkmaar en voor aanvang aan de zaal. Telefonisch reserveren op 072- 5335462. HEILOO - Komend weekend, op 27 en 28 januari, speelt Marcel Koedijk voor het kampioenschap van Nederland libre klein vierde klasse jeugd in Wa- geningen. De speler van jeugdbiljart- vereniging Vennewater is als vierde geplaatst met een moyenne van 1.87. Acht biljarters uit heel Nederland zul len de strijd in biljartcentrum de Klos in Wageningen op zaterdag om 10.30 uur aanvangen. Koedijk heeft de finale te danken aan een geweldige gewestelijke finale in Beverwijk, waar hij na een verliespartij zes overwinningen op rij wist te be werkstelligen. Het seizoen van de jeugdbiljartvereniging kan door dit resultaat bijna niet meer stuk, want ook de andere biljarters van Vennewater waren en zijn dit jaar succesvol. Het eerste team, dat bestaat uit Marcel Koedijk, Stef de Wit, Roy Haanraads en Anita Koedijk, staat een straatlengte voor op de andere teams. Het tweede team met Eric Bijvoet, Thomas de Boer, Saskia de Jong, Maikel de Jong en Sander Robert zijn goede middenmoters, dit team speelt dit jaar voor het eerst mee. Voor geïn teresseerden in de biljartsport kan men terecht op woensdagavond vanaf 19.00 uur in Sportcafé het Vennewater, waar onder begeleiding van trainer Jan Schouten de eerste beginselen van de biljartsport worden bijgebracht. Verder zijn vijf biljarters van Vennewater uit genodigd voor een clinic op 22 maart in Hotel Heiloo, samen met Raymon Ceulemans, Dick Jaspers, Torbjorn Blomdalh en Semih Sayginer. Theo Borst en dochter Ingrid Dorrestein in de met boeken uitgebreide zaak. (Fotostudio Starfield) ALKMAAR - 'Hoe een mens reageert op levenssituaties wordt bepaald door de hoeveelheid energie die hij of zij heeft en de mate waarin die energie gebruikt wordt. Energieke mensen, die hun energie bovendien weten om te zetten in beweging en expressie, heb ben ontegenzeggelijk een betere kwali teit van leven,' aldus Edwin Kater, die lessen bio-energetica geeft. Op donderdag 8 februari kunt u dat zelf ervaren. In het Holistisch Centrum, Kanaalkade 61 te Alkmaar wordt van 19.30 tot 21.30 uur een open les bio- energetica gegeven. Deze open les wordt gegeven voordat op 15 februari een nieuwe cursus van start gaat. Voor geïnteresseerden vormt deze open les een mooie manier om te ontdekken of bio-energetica voor hem of haar per soonlijk iets kan betekenen. Voor nadere informatie en voor opgave voor de open les (kosten f 15,-) kunt u contact opnemen met Edwin Kater, tel. 072-5340429. HEILOO - Zes jaar geleden onderging de zaak een flinke verbouwing. Vorige week woensdag en donderdag werden de schouders er opnieuw stevig onder gezet, met als resultaat dat boek- en kantoorvakhandel De Schrijverij nu weer een geheel nieuwe aanblik biedt. En dat met een nieuwe vrouw aan het roer: Ingrid Dorrestein-Borst (34). Boek- en kantoorvakhandel, inder daad. Want deze winkel aan de Hee- renweg, in het hart van Heiloo, heeft haar assortiment namelijk uitgebreid met een flink aanbod aan boeken. Aan de linkerkant, beginnend net voorbij de toonbank, is een tien meter lange boe kenwand verschenen. Met daarin voor elk wat wils: literatuur, spanning, ko ken, reizen en natuurlijk kinderboeken. En staat er niets van uw gading, geen npod. De winkel is online verbonden met het Centraal Boekhuis in Culem- borg, waar bijna alle boeken besteld kunnen worden. De uitbreiding - want dat is het, van het bestaande assortiment is niets afgegaan - is uitgevoerd in de stijl van de winkel. De boekenwand is blauw met beuken, wat fraai combineert met het beuken met blauw waarin de rest van de zaak is uitgevoerd. „Om deze uitbreiding mogelijk te ma ken hebben we ons aangesloten bij Blz., ofwel 'Bladzijde', een onderdeel van Intres, waartoe bijvoorbeeld ook Libris behoort. Maar verder zijn en blij ven we onafhankelijk," vertelt de nieu- •we 'baas' Ingrid Dorrestein-Borst. Na een lange tijd in de zaak gewerkt te hebben kneep ze er een paar jaar tus senuit, om tijd te besteden aan haar gezin, maar nu zet zij het bedrijf van haar vader voort. Dat betekent niet dat Theo Borst (62) van plan is om er al mee op te houden. Voorlopig blijft hij nog een paar dagen per week in de zaak werken. Behalve de uitbreiding met de boeken, heeft De Schrijverij onlangs ook een aantal artikelen van Bruna overgeno men. Toen deze winkel wegging, breid de De Schrijverij haar assortiment uit met een tijdschriftenstelling, een aantal kantoorartikelen en wenskaarten. Sinds juli verkoopt de zaak ook staat sloten, duinkaarten, telefoonkaarten en toegangsbewijzen zoals bijvoorbeeld voor de voorstellingen van Falkland Toneel. Deze nieuwe uitbreiding van het assor timent betekent dat De Schrijverij zeker niet van plan is weg te gaan. „Wij zijn positief gestemd over de toekomst van het Stationsplein en alle verande ringen die daar staan te gebeuren. Het Stationscentrum, dat toch het centrum van Heiloo is, verjongt zich gewoon weer. Er zitten hier heel wat leuke win kels en een prachtige drogist, en wij denken dat het er in de toekomst alleen nog maar mooier uit gaat zien," besluit Dorrestein. HEILOO - Na een spannende wed strijd tegen ISA/Ponge Sport in Sport hal de Meent konden de zaalvoetbal lers van HZV de Witburger afgelopen vrijdag de drie punten mee naar huis nemen: 4-6. HZV begon de wedstrijd overigens slecht, want na een halve minuut kwam ISA/Ponge Sport al op een 1-0 voorsprong na balverlies in de Heilooër defensie. De eerste helft kenmerkte zich door een hoog speeltempo en daardoor vaak onrustig spel aan beide kanten. HZV wist na 15 minuten de gelijkmaker op het scorebord te krijgen, op aangeven van Steven Ursem maakte Remco Homan 1-1. Uit een snel uitgevoerde counter schoot Neijendorff de Alk- maarders naar een 2-1 voorsprong met de rust. Kort na de wissel kreeg Steven Ursem een vier minutenstraf van scheidsrechter Ballegooy, waar ISA slechts een keer van wist te profiteren: 3-1. Hierna begon HZV beter te voetballen en in een tijdsbestek van tien minuten bogen de Heilooërs de stand om naar een 3-4 voorsprong. Doelpuntenma kers waren Jan Schoorl, Remco Homan (penalty) en wederom Jan Schoorl. Toch kwam ISA vijf minuten voor tijd terug in de wedstrijd door wederom Neijendorff: 4-4. HZV nam met een gelijkspel echter geen genoegen en middels Homan en de zeer actieve Schoorl trok HZV de Witburger aan het langste eind: 4-6. Aanstaande vrijdag speelt HZV een thuiswedstrijd tegen Rolff, wat een spannende strijd belooft te worden. De Egmonders staan drie punten voor op HZV, een overwinning is dus zeer wel kom voor de Heilooërs. Deze wedstrijd begint om 20.40 uur in Sporthal Het Vennewater. HEILOO - Woordvoerder Hans Boon van het Actiecomité Diftar Nee! is daags na de vergadering van de raads commissie grondgebiedzaken I een te vreden man. Tot zijn grote verbazing en blijdschap werd het voorstel om een telefonische enquête naar het draag vlak voor een proef met diftar inge trokken. Dat was koren op de molen van het actiecomité, dat sinds septem ber vorig jaar de gêmeente ervan pro beert te overtuigen dat diftar niets voor Heiloo is. Het comité baseert zich daarbij op de tegen-handtekeningen van 4456 huis houdens, die ingeleverd zijn tijdens een grote folderactie van het comité. Wet houder Juup Wuijster-Schuddeboom, die eerder openlijk had getwijfeld aan het bestaan van deze handtekeningen, mocht er vorige week woensdagavond tijdens de commissievergadering alleen even een blik op werpen, maar over handigd werden ze niet. „Om redenen van privacy," aldus Boon. Het bewijs is nu dus eigenlijk nóg niet geleverd. Commotie alom Het actiecomité heeft de afgelopen tijd niet stilgezeten, zoveel is wel duidelijk. Het heeft een inventarisatie gemaakt van alle brieven en reacties die binnen kwamen. De circa negenhonderd reac ties variëren van 'diftar is niks, maar ik weet wat anders' tot 'wat moet ik met een chip op mijn vuilnisbak'. De kwestie rond de invoering van dif- HEILOO - Afgelopen vrijdag trokken de leerlingen van de Freinetschool Hei loo hun schaatsen aan en genoten van echt natuurijs op de ijsbaan van Heiloo. Voor de kinderen die het schaatsen nog moesten leren waren er stoelen om achter te oefenen. Voor de gevorderden was de baan heerlijk uitgestrekt. Er konden stempels gehaald worden om de geschaatste afstanden te meten. En als het even niet meer lukte was er heerlijke ijsbaanmuziek. tar heeft in Heiloo de gemoederen flink in beweging gebracht. In februari 2000 werd tot invoering besloten door de gemeenteraad.Tegen waren toen alleen PvdA en D66, voornamelijk omdat er nog niets bekend was over de uitwer king van het besluit. Een nogal verwar rende informatie-avond in juli en het aanbrengen van chips op de rolemmers deed de protestenstroom verder aan wassen. Reden voor een aantal notoire tegenstanders van diftar zich te forme ren in het Actiecomité Diftar Nee!. Aan het vaststellen van tarieven voor groen en grijs afval kwam de gemeen teraad niet meer toe, want in december werd besloten de invoering van diftar per 1 januari 2001 uit te stellen. En ook is nu het plan om een enquête te hou den naar het draagvlak voor diftar van de baan. De gemeente wil de komende periode wel veel tijd gaan steken in gesprekken met de bevolking, wellicht ook met het actiecomité, om te luiste ren naar en te discussiëren over de voor- en tegenargumenten rond diftar. Ook zal er gekeken worden naar ande re manieren van invoering van diftar. Tot nu toe is Heiloo uitgegaan van het vaststellen van tarieven op basis van gewicht, maar andere manieren zijn ook denkbaar. Halverwege dit jaar zou dan een proef van een jaar met diftar kunnen starten. Daarna wordt defini tief besloten of diftar wel of niet inge voerd wordt. 'Dramatisch slecht' Diftar is dus nog lang niet van de baan, reden voor het actiecomité om door te gaan. „Wij zijn tegen de invoering, maar wij vinden wel dat we ons samen moeten inspannen om de afvalberg te verminderen. Want het scheiden van het afval in Heiloo wordt inderdaad dramatisch slecht gedaan. Nu moeten we gaan nadenken hoe we die klus gaan aanpakken. Een goede voorlich ting zal de bewoners ervan moeten overtuigen dat het roer om moet," vindt woordvoerder Boon van het actiecomité. Volgens hem moet je beginnen met de mensen bewust te maken van de gevol gen van hun 'afvalgedrag'. „Dat kost geld, veel geld, maar dat bespaar je weer op de verwerkingskosten van het afval. Ik vind ook dat de faciliteiten in Heiloo uitgebreid moeten worden. We hebben misschien één kledingbak in Heiloo, maar er zouden veel meer voorzieningen moeten komen. Glas bakken, papierbakken en compostbak- ken, maar ook een milieustraat zou al veel helpen." Binnenkort willen de leden van het comité met de gemeente om tafel om 'tot een respectabele oplossing' te komen. Volgens Hans Boon moet de gemeente daarin wel het voortouw nemen, het actiecomité zal er slechts op toezien dat er 'geen verkeerde besliss ingen' genomen worden. Ook kondigt het comité aan de komen de tijd, tijdens de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2002, 'de ogen goed open te houden'. „Wij zullen de inwoners van Heiloo waarschuwen voor de partijen die voor invoering van diftar zijn," klinkt het ietwat dreigend. Maar het actiecomité wil wel mee blij ven praten over de diftar-kwestie. „Wij hebben inmiddels aardig wat kennis verzameld. Zo hebben we diverse gemeentes gebeld die diftar hebben ingevoerd, maar ook hebben we con tact gehad met gemeentes die juist tot de conclusie zijn gekomen dat diftar niets voor hen was. Middelburg is daar een goed voorbeeld van. Deze stad wilde tot diftar overgaan, maar hoefde dit uiteindelijk niet te doen omdat door een goede voorlichting de gemeente in totaal minder afval produceerde," aldus Boon. Wellicht is dit ook een goed scenario voor de gemeente Hei loo, die communicatie met en voorlich ting aan de burgers hoog in het vaandel heeft staan. Bas en Manneke van der Laken in hun zaak aan de Van der Veldenstraat. (Fotostudio Starfield) .,v De Freinetschool op het ijs. HEILOO - Sinds 14 november is Hei loo een prima zaak in designverlichting rijker: Van der Laken lichtadvies. In het voormalige pand van De Groot Wo ninginrichting werd door middel van een complete metamorfose de verlich tingszaak ingericht. Twee maanden la ter durft eigenaresse Hanneke van der Laken de balans voorzichtig op te maken. „Ja, er is momenteel zeker vraag naar designverlichting," beantwoordt zij de vraag of er markt is voor de wat duur dere lampen. „Design aanbrengen in de woning is in. Vroeger moest verlichting vooral functioneel zijn, tegenwoordig is verlichting een kunst op zich." Van der Laken lichtadvies geeft niet alleen advies bij particulieren thuis, maar ook bij kleinere bedrijven. Des gewenst krijgt de klant bezoek aan huis door Bas of Hanneke van der Laken. „Het is veel praktischer om bij de klant thuis te kijken," vindt Hanneke. „Je kunt dan precies zien waar de verlich ting moet komen en hoe de lichtinval op die plaats is. Een tafellampje is mak kelijk om te kopen, maar wat als je net hebt verbouwd of je bent verhuisd? Dan heb je veel meer nodig dan alleen een lampje voor op tafel." Na het persoonlijk advies maakt Van der Laken lichtadvies een vrijblijvende offerte, die overigens geheel gratis is. Dat de mensen zich vervolgens nog een paar keer willen oriënteren vindt de eigenaresse niet vreemd. „Het is niet zomaar een beslissing," geeft ze aan. „Wij zitten toch wel in het hogere seg ment verlichting. We verkopen design en zijn exclusief. Dat geld moet je er maar net voor over hebben. Dan is het ook logisch dat de mensen er van over tuigd moeten zijn dat zij een juiste keuze maken." 'Met beide handen aangrijpen' Mede-eigenaar Bas van der Laken heeft vroeger voornamelijk in de licht- techniek gezeten. Hij werkte onder andere voor een elektrotechnische groothandel. „Een goede achtergrond om een eigen zaak te beginnen," zo vindt zijn vrouw. „Hij wilde eigenlijk altijd al voor zichzelf beginnen. Toen wij in Woerden de kans kregen om een bestaande zaak over te nemen hebben we die kans dan ook met beide handen aangegrepen." Het echtpaar Van der Laken zag vorig jaar tot haar grote vreugde dat het pand aan de Van der Veldenstraat te koop werd aangeboden. Omdat zij door hun ouders (zij wonen al jaren in Heiloo) nog steeds binding hadden met deze plaats, besloten zij om de zaak in Woerden te verkopen en 'er voor te gaan' in Heiloo. Omdat Bas van der Laken de nodige kennis van techniek in huis heeft, houdt het voor hem niet op na het geven van advies. Ook de instal latie neemt hij desgewenst voor zijn rekening. „Wij zijn een klein team en verzorgen eigenlijk alles zelf," aldus de eigenares se. „Zo heeft de klant een vertrouwd gezicht van het begin tot het einde. Daarmee onderscheiden wij ons denk ik ook van andere zaken in lichtad vies." Naast het verkrijgen van advies en verkoop van verlichting kunt u bij Van der Laken tevens terecht voor nieuwe lampenkappen. Op een bestaande voet kan een nieuwe kap worden gezocht, in elke gewenste maat of kleur. Volgens Hanneke van der Laken past dit dan wel niet direct bij designverlichting, maar is er wel markt voor. Als zij tenslotte de balans moet opmaken na twee maanden, is ze niet ontevreden. „Relatief gezien zijn we natuurlijk nog maar heel kort geo pend. We mogen niet klagen denk ik. Maar een goede naam opbouwen is misschien wel een kwestie van jaren." HEILOO - Het eerste team van 't Ven newater badminton heeft het jubileum seizoen (25-jarig bestaan) met een grote zege afgesloten. Het Leeuwarder BC werd met maar liefst 8-0 verslagen. De uitwedstrijd leverde 't Vennewater nog wel wat problemen op, maar de thuiswedstrijd kostte de Heilooërs geen enkele moeite. Jasper Timmerman en Mieke Laan hadden het nog het moeilijkst in hun mix, die uiteindelijk met 17-14 en 15-12 gewonnen werd. Jeroen Oud won zijn enkelspel heel gemakkelijk met 15-3 en 15-9. Ook Jasper Timmerman gaf zijn tegenstander geen enkele kans. Tweemaal 15-5 was de uitslag. Mieke Laan speelde een prima partij en gaf haar Friese tegenstandster weinig speelruimte, 11-7 en een 11-5 waren de setstanden. Mirjam Baart speelde ook een prima partij. Tweemaal 11-5 waren de setstanden. De herendubbel was een heel aardige partij, zeker het aanzien waard. Vooral in de tweede set waren er af en toe voor de talrijke toeschouwers leuke rallys te zien. Met 15-7 en 15-11 werden de noorderlingen geklopt door de heren Oud en Timmerman. De dames dubbel Mieke Laan en Mirjam Baart speelden ook prima. Ze hielden het tempo zeer hoog en speel den heel gevarieerd. De Friese tegen standsters waren niet opgewassen tegen het Heilooër geweld en kregen met 15-5 en 15-10 klop. Jeroen Oud en Mirjam Baart tenslotte zorgden voor een 8-0 zege, door de Leeuwarder tegenstanders met 15-6 en 15-13 te kloppen, 't Vennewater Bad minton heeft een zeer merkwaardig sei zoen doorgemaakt. Tegenstanders die eigenlijk verslagen moesten worden werden niet geklopt. Daarentegen wer den maar liefst drie ploegen die boven aan stonden, met gemak verslagen. HEILOO - De zeevissers van De Vroegte Wint hebben het wedstrijdsei zoen voor het nieuwe jaar weer geo pend. Zaterdag 20 januari zijn de zee vissers weer de zee op geweest. Zeven tien heren trotseerden de koude en wis ten gezamenlijk 47 vissen met een to taalgewicht van veertig kilo te landen. R. Blok won de wedstrijd voor E. Wijckelsma en M. Sengers. Zeevis kampioen 2000 G. IJnsen werd vierde. Er werden twee records gevist en wel een steenbolk van J. Stoop en een kool- vis voor E. Wijckelsma. De eerstvolgende wedstrijd is een kant viswedstrijd op 18 februari en daarna op 10 maart weer wrakvissen met de Mercuur. De eerstvolgende Wadden zeetrip met de Rival is op 8 april. Voor opgave of verdere informatie kunt u bellen met E. Wijckelsma, tel. 072- 5337330 of R. Blok, tel. 072-5336108. De Beun Twee toneelvoorstellingen. Op donder dag 18 januari 'Leuk voor later', aan vang 20.15 uur. Kaarten kosten f 25,-, CJP en 65 plus f 22,50. Op woensdag 24 januari Mussen en Zwanen met 'Eten en dansen', aanvang 20.15 uur. Kaarten kosten f 30,-, CJP en 65 plus f 22,50. Inlichtingen op tel. 5333156. Bibliotheek Tot eind januari is in de bibliotheek op de afdeling voor volwassenen de ten toonstelling Automatisering en ICJT te bezichtigen. Op de kleuterafdeling is eveneens een tentoonstelling: Wiriter- wereld. Open Huis Een tentoonstelling fossielen uit het Teutoburgerwoud in Duitsland. Schaap en De Jong In januari exposeren leden van de Heilooër Amateur Fotoclub foto's in de dierenartsenpraktijk van Schaap eri De Jong aan de Commandeurslaan 1. Rayonkantoor Thuiszorg In het kantoor aan de Nijverheidsweg 33 expositie van foto's van Sjoekie Tip en schilderijen van Wim Twaalfhoven, te zien op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur. Atelier TP Atelier op Termijen 189, wisselende exposities, open elke woensdag van 10.00 tot 16.00 uur en na tel. afspraak op 5334596. Siihouet Binnenhuisarchitectuur Tot en met 27 januari een expositie van Joop Mijsbergen, te zien dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur en op koopavond, zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur aan de Kennemerstraatweg 99. Trefpunt Op donderdag 25 januari grootbeeld diashow over Australië. De entree bedraagt f 4,-, aanvang 14.00 uur. Tot en met 6 maart aquarelexpositie van stille vens en landschappen van Adrie Ou- dejans. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Lapjespoes, witte buik en poten, bruin zwart bandje met zilverkl. koker, 3 jr. Bestevaerslaan, Heiloo. Zwarte gec. kater, tussen de achterpo ten wit op de buik, 5 jr. Jan Schuitlaan (Egelshoek) Heiloo, waarschijnlijk op zoek naar het oude adres aan het Ro- sendaal. Lichtgrijs cyperse gec. kater, witte on derkant, 7 jr. Nieuwe Plantagie, Heiloo. Gevonden Zwart/witte ongec. kater, wit vlekje bij de neus, witte snorharen, bef en voetjes, Kerkelaan, Heiloo. Donderdag 25 januari De Duif, Mariënstein 180. Tussen 8.30 en 16.30 uur. Zaterdag 27 januari Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huis-actie, in plan Ypestein (noord) incl. de Dompvloetlaan, plan Zuid en plan West, tussen Ewisweg, Het Zeven huizen, Het Malevoort en Pastoor van Muijenweg. Dozen en bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaat- sen, voor 9.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag 29 januari Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huis-actie, plan Ypestein zui delijk gedeelte. Dozen en bundels klaarzetten op de rolemmer-verzaiqel- plaatsen, voor 19.00 uur. Brengen is mogelijk tussen 18.00 en 19.00 uur naar de parkeerplaats bij de school. Maandag t/m vrijdag De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6. Brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43. Tij dens de schooluren. Ook gebruikte kle ding. Muziek- en Dansschool Heiloo, Het Veld 1. Tussen 9.30-12.00 uur en 14.00- 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21. Tussen 8.45-15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur. Dagelijks Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Alle dagen tussen 17.00-21.30 uur, behalve op woensdag: 13.30-18.00. In het week end bovendien tussen 10.00-17.00 uur. Willibrordschool, container naast A&P, ho^k Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan De Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van de tennisbanen op sportpark Het Vennewater.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 6