KOEKJE VAK EIBEH DEEG...!! GROTE KANEEL-KRAKELINGEN I- >",<l De laagste rente Nog steeds bij Alpha Hypotheken 7 Rente 5 jaar vast - 5,4% Rente 10 jaar vast - 5,7 Rente 30 jaar vast - 6,2% Vindt u kwaliteit ook belangrijk? Eqi/ii pe Cri\ftwes gemeente 1/7AW Akersioou' LIMMEN, LET OP!!!, OP ZOEK NAAR DE BESTE BIJVERDIENSTE? J eindelijk kunt u legaal kraken...en is het geen heerlijk geluid?! I£=-. Il!|i Woon- en Zorgcentrum Heiloo Iedere vrijdag van U\ 8.30 tot 14.00 uur op de Vuurbaak!! SINNIGE'S AARDAPPELENGROENTEN EN FRUIT M gelezen worden Ntit ifnpwtbht Als u nog op één oor ligt, zijn wij al volop aan het werk in onze ambachtelijke bakkerij, en natuurlijk komt de deegrol daarbij veelvuldig van pas. Sterker nog: al sinds 1855 gebruiken we hem dagelijks en met vaste hand wordt de basis gelegd voor al onze verse producten met wederom een wereldprimeur. nu per pak van 4,95 voor slechts 3,95 Lever nog even onderstaande bon in, dan dingt u gelijk mee naar zo'n lichtgewicht step waarvan we er eind februari 3 cadeau geven 1 I Naam I Adres (^Pc/Woonplaats J Telefoon Aanbieding geldt alleen op vrijdag en zaterdag a.s. kPuMev'j' [ffwAMdit&itew l Bijvoorbeeld: Vacature: Het Woon- en Zorgcentrum Heiloo is een sterk in ontwikkeling zijnde organisatie, die zich momenteel toelegt op kwalitatieve optimalisering van het zorgproces rond onze cliënten. Het behalen van de kwaliteitslabel volgens ISO/HKZ is in 2001 ons doel. Om het team van de verzorging op locaties De Loet en Overkerck zo spoedig mogelijk te versterken zijn wij op zoek naar enthousiaste,, gediplomeerde A. BEJAARDENVERZORGENDE/ZIEKENVERZORGENDE Alle dienstverbanden zijn bespreekbaar. B. FLEX MEDEWERKERS verzorging voor minimaal 4 uur en maximaal 8 uur per week. C. OPROEPKRACHTEN verzorging voor een nul uren contract. Herintreders worden van harte uitgenodigd om te solliciteren. Functie-inhoud: - uitvoeren van dagelijkse zorg rondom onze cliënten - het scheppen van een prettig woon- en werkklimaat - signaleren van zorgproblemen - meedenken met het kwaliteitsbeleid Functie-eisen: Werktijden: Salaris: Inlichtingen: Sollicitaties: diploma bejaarden verzorgende en/of ziekenverzorgende ervaring in de ouderenzorg, geniet de voorkeur inlevingsvermogen is een pre en een goede attitude m.b.t. zorgverlening zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken volgens rooster conform CAO verpleeg/verzorgingshuizen mevr. J. Kappelhof, teamleider, locatie Overkerck, tel.nr. 072-5330409 of bij mevr. A. Bierenbroodspot, teamleider locatie De Loet, tel.nr. 072-5330744. u kunt uw sollicitaties richten aan: Woon- en Zorgcentrum Heiloo T.a.v. mevr. L.M.M. Dekker Postbis 188 1850 AD Heiloo. elke woensdagmiddag KIDS t/m 12 jaar KNIPPEN voor maar 19,50 UW KERASTASE-KAPPER Deze vrijdag grandioze handVperssinaasappelen, per kist 16,95 super Elstar, 3 kilo5,00 mooie bos worteltjes, per bos 1,00 verse witlof, per kilo1,50 Hèt adres voor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! NAGELSTUDIO Word dagbladbezorger van NRC Handelsblad en Het Parool. Dat is een aantrekkelijke bijverdienste voor alle leeftijden. Het verdient snel en betaalt prima. Plus veel extra's, zoals een gratis regenpak, een gratis krant en regel matig een bonus. Ben je 15 jaar of ouder, dan kun je aan de slag in Heiloo. De verdienste: ca. 240,- per 4 weken. En tijdelijk ontvangen snelle starters 75,- premie Belangstelling? Openbare commissievergadering Welzijn, Economie, Verkeer en Volkshuisvesting* Openbare commissievergadering Algemeen Bestuur, Financiën, Grondgebied* Afdeling Burgerzaken Verleende bouwvergunningenl-toestemming d.d.: Ontvangen aanvragen bouwvergunning en meldingen bouwvoornemen d.d.: Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 SOS 1456 Voorgenomen medewerking Klein Chemisch Afval (KCA) Klein Chemisch afval bij u thuis 'Dit logo op de verpakking: dan is het KCA' Hobby Beschikkingen: UITKIJKPOST - 31 JANUARI i i j/Jl/| flJ\lv Uitgeest, Langehutirt 55, tel. Litnnien Hogeweg 159 «72-505 iSf>2 löfi&naweg 17 0251-312342 ^VPOT^ Om van dit aanbod te profiteren, bellen particulieren en tussenpersonen direct het Alpha kantoor in Alkmaar (072) 512 73 25. H Y P O T H KEN Alpha Hypotheken vindt u ook in: Alphen a/d Rijn - Amsterdam - Den Haag - Eindhoven Haarlem - Hoofddorp - Purmerend - Rotterdam - Schagen - Schiphol - Utrecht i Rijksweg 47 - Tel. 072 505 29 53 - Limmen (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 2 feb. in Limmen) mZStmm Bel snel 0800 0230351 (gratis 24 uur per dag) Eefje Liefting Rijksweg 68 1906 BJ Limmen tel. 06 53 56 57 95 bezoek na afspraak tijdstip: maandag 5 februari 2001 om 20.00 uur plaats :gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: 1Ingekomen stukken/mededelingen (zie bijlage) 2. Beleidsverslag ABW 2000 en beleidsplan ABW 2001 3. Wijziging verordening Wvg 4. Integraal Huisvestingsplan (IHP) 2001 5. Rondvraag Bovenstaande commissievergadering is openbaar. Wanneer u tijdens de vergadering over een van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. Inzage en afhalen van commissiestukken: In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van deze vergadering inzien. Houders van een abonnement zonder portokosten, kunnen de commissiestukken afhalen bij de receptie van het gemeentehuis. tijdstip: donderdag 8 februari 2001 om 20.00 uur plaats raadzaal van het gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: 1. Opening 2. Ingekomen stukken en mededelingen 3. Verslag van de commissievergadering van 8 januari 2001 4. Exploitatieovereenkomst Tervoort's Projecten aangaande bedrijventerrein Nieuwelaan-West 5. Vaststelling van de tarieven OZB 2001 6. Aanpassing machtiging tot aangaan kasgeldleningen en -middelen 7. Eerste wijziging legesverordening 2001 8. Bezwaar tegen voorbereidingsbesluit Buitengebied 9. Bezwaar tegen voorbereidingsbesluit Uitgeesterweg 10. Planschade De Cameren I IRondvraag 12. Sluiten Bovenstaande commissievergadering is openbaar. Wanneer u tijdens de vergadering over een van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreekrecht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. Inzage en afhalen van commissiestukken: In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van deze vergadering inzien. Houders van een abonnement zonder portokosten, kunnen de commissiestukken afhalen bij de receptie van het gemeentehuis. In verband met wijzigingen in ons automatiseringssysteem kunnen er vanaf 31 januari t/m 2 februari 2001 geen paspoorten en Europese Identiteitskaarten afgegeven worden. Op woensdagmiddag 31 januari a.s. tussen 15.30 en 17.30 uur zijn wij als gevolg hiervan gesloten. 24.01.01 Molenweg 10 oprichten/plaatsen erker Uitgeesterweg 35 oprichten/plaatsen zwembad Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunnen belanghebbenden op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datum van verzending schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken. 19.01.01 'Limmerbuurt' 2e fase Bartigon 24 24.01.01 Dusseldorperweg 169 05.01.01 Dusseldorperweg I 14 bouw van 16 woningen vergroten woning oprichten/plaatsen woning glas- en de papierbak zijn inmiddels normaal in het straatbeeld. Ook een groot deel van het klein chemisch afval (KCA) zoals batterijen en medicijnen wordt gescheiden ingezameld (ongeveer 60%). Het is belangrijk dat klein chemisch afval niet zomaar in de grijze container terecht komt. Vanwege de schadelijke stoffen voor uw gezondheid en het milieu mag het niet bij het gewone afval. Maar natuurlijk ook niet door gootsteen, wasbak of toilet gespoeld. Het moet gescheiden worden. Hoe kunt u zien dat het om klein chemisch afval gaat Bij deze tekst zit een lijst met producten. De KCA inzamellijst. De producten op deze inzamellijst hebben een KCA logo (zie inzamellijst) op de verpakking. Producten die u al wat langer in huis heeft, hebben dit logo wellicht nog niet. Staat zo'n product wel op deze lijstjever het dan gescheiden in.Twijfelt u of iets klein chemisch afval is, neem dan contact op met de reinigingsdienst in uw woonplaats. Betere verbrandingstechniek, kortere inzamellijst Het meeste klein chemisch afval wordt onschadelijk gemaakt in speciale verbran dingsovens. De hoge temperatuur vernietigt de schadelijke stoffen en reinigingsinstal laties zuiveren de rookgassen voordat ze uit de schoorsteen stromen. Door de ster ke verbetering van de verbrandingstechniek van alle verbrandingsovens kan steeds meer afval - samen met het gewone afval - op die manier onschadelijk gemaakt wor den. De inzamellijst (zie verder) voor klein chemisch afval is daarom korter geworden. Inhoud telt, niet de verpakking Als op de verpakking een KCA-logo staat, slaat dat op de inhoud. Lege verfblikken, ook als er helemaal opgedroogde verfresten in zitten, lege flessen van bijvoorbeeld was benzine of terpentine of lege spuitbussen hoeven dus niet apart te worden gehouden. Kwasten met uitgeharde verf kunnen gewoon bij het gewone afval. Spoel echter de fles of het verfblik niet om. Het kleine beetje wat misschien nog is achtergebleven kan geen kwaad in de verbrandingsoven maar wel als het in het water terechtkomt. Ook kwas ten op potjes met watergedragen verf mogen nooit uitgespoeld worden in de goot steen. Milieuvriendelijk en toch KCA? Sommige producten zoals spaarlampen staan bekend om hun milieuvriendelijkheid en moeten toch bij het KCA. Spaarlampen verbruiken weinig energie en zijn daarom milieuvriendelijk. In spaarlampen zitten echter wel stoffen die niet zomaar in het milieu mogen komen. Ook watergedragen verven en oplaadbare batterijen zijn tijdens gebruik milieuvriendelijk maar als u ze weggooit is het KCA. We gebruiken thuis toch meer schadelijke stoffen!? Op de inzamellijst voor klein chemisch afval staan alleen die producten die thuis regel matig worden gebruikt, ledereen herkent ze dan ook. Er zijn ook schadelijke produc ten die thuis door slechts weinig mensen worden gebruikt. Denk bijvoorbeeld aan koelvloeistof of vloeibare toner.Volg dan uw gezond verstand. Ga voorzichtig met die producten om, voor uw eigen veiligheid en gezondheid. Lever ze gescheiden in. Asbest, een verhaal apart Bij verbouwing in uw huis kan ook asbest vrijkomen. Asbest is geen klein chemisch afval, maar er gelden voor het weggooien wel speciale regels vanwege risico's voor de gezondheid. Neem hierover contact op met uw gemeente. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Milieudienst Regio Alkmaar dhr. P.Verduin dhr L. Kouwets of u kunt u bellen met MilieuCentraal tel 0900-1719 (f 0,30/min). Meer informatie over waar en wanneer u KCA kunt inleveren vindt u in uw gemeentegids of op de afvalkalender. vergroten van een woning De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw en Woningtoezicht. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstel lingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan het realiseren van: het vergroten van de woning d.m.v. het realiseren van een kap op de garage op het perceel Jan Valkeringlaan 20 een tuinberging op het perceel Koningsdam 57 De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrij stellingsprocedure. De verzoeken liggen vanaf I februari 2001 gedurende vier weken voor een ieder in het gemeentehuis (afdeling Ruimtelijke Ordening) ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunnen belanghebbenden schriftelijk hun zienswijzen over het bouwplan naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA te Limmen. Al een flink aantal jaren zamelen inwoners van alle gemeenten afval gescheiden in. De Inzamellijst per I januari 2001 Huishouden - Batterijen - Spaarlampen/energiezuinige lampen - TL-buizen -Vloeibare gootsteenontstopper - Lampenolie - Bestrijdingsmiddelen/insecticiden Medicijnkastje - Medicijnen - Kwikthermometers - Injectienaalden Doe-het-zelf -Verf, Lak, Beits en houtverduurzamingsmiddelen - Bij het verven gebruikte producten zoals terpentine, thinner, verfafbijt, verfverdunner, kwastreiniger, kwastontharder en wasbenzine - Kwikschakelaars (zoals 'niet digitale' verwarmingsthermostaten - Fotofixeer - Foto-ontwikkelaar - Etsvloeistoffen zoals salpeterzuur of zwavelzuur - Zoutzuur Vervoer - Accu's - Benzine - Motorolie, afgewerkte olie, remolie - Oliefilters Voor onderstaande bomen is een kapvergunning verleend. Belanghebbenden die het niet eens zijn met deze vergunning(en) kunnen daartegen binnen 6 weken na datum van deze publicatie, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de burgemeester en wethouders van Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Het bezwaar schorst de werking van de vergunning. Standplaats Aantal Soort - Rijksweg 50 één Tilia (linde)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 12