Wat zoekt 'n Heiloose op de wilde vaart? m Clubkampioenschappen jubilerende BVH gelezen worden UITKIJKPOST - 31 JANUARI 2001 Jeugdbiljarter Koedijk tweede van Nederland Foresters Handbal zoekt meisjes-leden Lezing 'Jong en oud in deze tijd' 310079 3 Cursussen Ouderenwerk Lezing archeologie Hockeyers van Terriërs in en om Heiloo HZY de Witburger ruim aan kop van ranglijst Roland van den Heuvel exposeert bij Silhouet SV Oppositie Peutermaand in bibliotheek Stamboom- en familie-onderzoek Jeugd EHBO-diploma's uitgereikt Sylvia Tervoort heeft haar koffers inmiddels weer gepakt. Fotostudio Starfield) HEILOO - „Het moet geen romantisch verhaal worden hoor, want mijn beroep is absoluut niet romantisch," klinkt het dreigend uit de mond van Sylvia Ter voort (22). De insteek van een meisje dat uit varen gaat wordt dan ook direct overboord gezet. „Ik houd van tech niek en wil absoluut niet mijn hele leven achter de computer in een saai kantoor zitten," is haar uitleg op de vraag waarom een vrouw dan in vre desnaam besluit de zee op te gaan. De opleiding tot maritiem officier leek haar een logische stap, onder het mom van 'maar zien hoe het bevalt'. Na drie jaar studie en een stagejaar op twee verschillende schepen was het vorige week donderdag dan eindelijk zover. De reis ging naar Singapore, waar zij voor een aantal maanden aanmonstert op 'haar' schip. Dit keer niet meer als stagiaire, maar als volwaardig maritiem officier. „Als stagiaire heb ik al het nodige mee gemaakt," lacht Tervoort. „In zuidoost- Azië schoren alle officieren hun hoof den kaal. Tja, daar zit je dan als enige vrouw. Toen heb ik mij ook maar kaal laten scheren." Ze geeft toe dat de maritieme wereld wel een mannenwe reld is. Zo'n zeven maanden zat ze met een Indonesische bemanning op een schip. Die mannen hadden na al die tijd ook wel zin in een verzetje. „Maar daar begin ik absoluut niet aan. Desnoods stap ik bij problemen naar de kapitein. Ik zit toch echt niet voor het plezier van de bemanning aan boord, ik doe gewoon mijn werk." De schepen waar Sylvia Tervoort tot nog toe mee voer waren chemicaliëntan- kers. Schepen van 185 meter lang, en bijna dertig meter breed. Geen kleine jongens dus. Piraterij op het schip Een maritiem officier valt te vergelij ken met een eerste stuurman, of een tweede scheepswerktuigkundige, ook wel machinist genoemd. „Je hebt na tuurlijk rangen en standen op het schip," verduidelijkt de zeevrouw. „Wanneer ik aan dek ben moet ik het werk kunnen overnemen van de eerste stuurman, wanneer ik de machineka mer in moet kan ik het wefk van de tweede machinist doen." De eerste dag aan boord van het schip staat nog duidelijk op haar netvlies gebrand. „De eerste de beste nacht, we waren in India, waren er piraten aan boord geklommen. Gelukkig werden zij tijdig door de bemanning ontdekt en zijn ze verjaagd. Maar het gebeurt niet zelden dat complete schepen met vracht en bemanning verdwijnen." Vandaar dat op de grote tankers gedu rende de reis een 'wacht' is ingesteld. Van 4.00 tot 8.00 uur wordt wachtgelo- pen op de brug, van 9.00 tot 12.00 uur is het tijd voor overwerk, waarin klusjes als reparaties en werkzaamheden aan dek worden verricht, en van 16.00 tot 20.00 uur volgt weer de wacht op de brug. De wilde vaart Over voor- of nadelen van het vrouw zijn in een mannenwereld wil de Heiloose niet te lang nadenken. „Je hebt ze allebei." Voordelen omdat de mannen nog wel eens willen helpen wanneer iets niet lukt en nadelen omdat je jezelf extra moet bewijzen en de mannen je/ wel eens voor de gek houden. „Zo ben ik eens in Pakistan van boord gegaan, compleet ingepakt in dikke lagen kleding, omdat volgens de be manningsleden bij vrouwen alle li chaamsdelen bedekt moesten zijn. Te vens was ik gesluierd tot aan mijn neus, en dat terwijl het zo'n 35 graden Cel sius was. Eenmaal terug op het schip lag de bemanning dubbel van het lachen en bleek dat het een geintje was. En ik had me toch staan zweten." Jo Tankers, de rederij waar Tervoort in dienst is, heeft schepen op de wilde vaart. De reis voor de maritiem officier begon afgelopen donderdag in Singa pore, maar waarheen het schip dan koers zal zetten is nog niet bekend. „Waar lading is, daar varen we naar toe," vertelt ze. „We hebben geen lijn dienst van Singapore naar Nederland. Waar lading is valt geld te verdienen, dus daar gaan wij heen." Hoewel het reizen een leuk aspect van het beroep is, vindt Tervoort dat er nau welijks tijd overblijft om de buitenland se steden eens goed te verkennen. Het schip ligt meestal maar een dag aan de wal en de tijd ontbreekt om goed rond te kijken. „Toch geeft het een lekker gevoel, wanneer je even tijd hebt om te kunnen stappen," lacht ze. „Ik ga gewoon met de jongens mee en beland dan ook wel eens in een of andere hoe- rentent. Maar daar kun je ook gewoon een biertje drinken hoor." Hoewel het vertrek van huis de nodige tranen heeft gekost, zorgt na de reis ook het afscheid nemen van de beman ning voor de nodige emoties. „Je trekt toch lange tijd met elkaar op. Die men sen raak je dan ook weer kwijt. Maar op Schiphol sta ik dan weer te janken omdat ik zo blij ben dat ik hier weer ben. Ik ben tijdens het varen dan ook verzot op pöst, dan weet je dat de men sen thuis je steunen. Mijn ouders heb ben bijvoorbeeld een faxapparaat gekocht, zodat ik ze een fax kan sturen. Bellen vanaf de boot kost namelijk wel een tientje per minuut." Hoewel de verdiensten volgens Tervoort niet slecht zijn, mag dit vol gens haar niet de reden zijn om voor het maritieme wereldje te kiezen. Immers, de prijs om je sociale leven op zijn kop te zetten moet ook- worden betaald. Toch vindt zij het een fijn idee om na een paar maanden van huis te zijn geweest thuis weer de vrijheid te hebben om te doen en laten wat zij wil. Drie maanden varen betekent namelijk ook drie maanden vrij. En dat is toch ook heel wat waard. HEILOO - Marcel Koedijk van jeugd- biljartvereniging Vennewater is afgelo pen weekend in Wageningen tweede in de vierde klasse libre jeugd geworden. Een prima prestatie van de achttienja rige uit Heiloo, die alleen de Limburger Raymond Swertz voor zich moest dul den. De eerste ronde verloor hij tegen de uiteindelijke kampioen met een moy enne van 2.13, in de tweede ronde winst met een moyenne van 3.00, de derde ronde werd door hem gewonnen met een moyenne van 3.33, en dat in een klasse waar de moyennegrenzen liggen tussen de 1.20 en 1.70. In de vierde ronde speelde hij een remisepartij (1.66), om daarna de winst weer op te pakken in de vijfde ronde (2.14). Na de zesde ronde was hij verzekerd van een tweede plaats (winst met een moyenne van 2.22). In de zevende ronde stond er niets meer op het spel omdat Swertz niet meer was in te halen, zodat er vrijuit gespeeld kon worden. Maar Koedijk had in Ingo Steensels een zware tegenstander, die na tien beurten 44 caramboles had tegenover Marcel 8, na de zeventiende beurt had zijn,tegenstander 58 caramboles tegen over Marcel 36, maar een prachtige serie van 22 (de laatste op een haar na missend) bracht hem naast zijn tegen stander, die met een mooie aanvangs- stoot de partij besliste met een moyen ne van 3.33 tegenover Marcel 3.22. Het algemene eindmoyenne van Mar cel werd 2.39, veruit het hoogste van alle deelnemers, waarna hij de zilveren plak om zijn nek mocht hangen. HEILOO - Er wordt door de handba lafdeling van Foresters hard gezocht naar een paar nieuwe jeugdleden, en dan vooral voor de D-jeugd. Momen teel zijn er voor één team teveel meis jes, dus de club wil twee D-teams maken. De training is op donderdag vroeg in de avond en wordt verzorgd door jeugdtrainster B. Veldt. Voor informatie kunt u bellen 072-5335888, 5336814 of 5336803. HEILOO - Op donderdag 8 februari houdt de commissie voorlichting senio ren een lezing- en discussie-ochtend over het onderwerp 'Jong en oud in deze tijd'. De verhouding tussen de generaties in deze tijd is behoorlijk ver anderd in vergelijking met vroeger. In de pers verschijnen steeds vaker berichten over wangedrag van jonge ren, met name agressief gedrag, verniel zucht, verslaving, gebrek aan verant woordelijkheidsgevoel en aan werkmo- tivatie en tevens over de groeiende cri minaliteit. Men vraagt zich af wat de oorzaak is van deze verschijnselen. De opvoeding is hierbij een van de belangrijkste fac toren. De kloof tussen generaties kan namelijk steeds groter worden door allerlei opvoedkundige oorzaken. Wat kunnen we doen om deze ver schijnselen te verminderen en de ver standhouding tussen jong en oud in deze tijd te verbeteren? Hierover kunt u discussiëren. Als gastspreker is uitge nodigd J. Diamant, voormalig klinisch psycho-neuroloog verbonden aan GGZ Willibrord te Heiloo. De bijeen komst wordt gehouden in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof2te Heiloo, aan vang 10.00 uur. De toegangsprijs bedraagt f3,50 inclusief een kopje kof fie of thee. i;t Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Ken nemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Lapjespoes, witte buik en poten, bruin zwart bandje met zilvcrkl. koker, 3 jr. Bcstevaerslaan, Heiloo. Zwarte gec. kater, tussen de achterpo ten wit op de buik, 5 jr. Jan Schuijtlaan (Egelshoek) Heiloo, waarschijnlijk op zoek naar het oude adres aan het Ro- sendaal. Zwarte poes met hier en daar rood bruine vlekjes, 9 maanden, Belieslaan, Heiloo. Gevonden Zwart/witte ongec. kater, fors en groot, vrij lange vacht, witte neus, bef en ach terpoten, voor witte tenen, Kanaalweg, Heiloo. jy HEILOO - In het Trefpunt zijn nog plaatsen vrij bij de cursussen 'Make-up. kleuren en kleding' en 'Mergelbeel- den'. In de make-up cursus wordt u wegwijs gemaakt in de huidverzorging, make-up, kleuren en kledingstijlen. Alle adviezen worden afgestemd op uw persoonlijkheid. De cursus is vijf keer op maandagochtend, van 9.30 tot 11.30 uur en start op 19 februari. De cursus kost f70,- exclusief f 10,- materiaalkos ten. Tijdens deze cursus 'Mergelbeelden' leert u modellen halen uit Limburgs mergel. Dit is een zachte steensoort die zich gemakkelijk laat bewerken. De cursus is acht keer op donderdagoch tend van 10.00 tot 12.00 uur en 8 maart is de eerste keer. De cursus kost f 92,50, exclusief materiaal. Voor informatie en aanmelding kunt u bellen Aktief 55 plus, telefoon 072- 5331297. Geen duimbreedte Vier van de acht finalisten gaven elkaar geen duimbreedte toe en lieten het publiek smullen door na elke game een nieuwe koploper naar voren te schui ven. De eerste game kwam op naam van Hans Groot jr. uit Alkmaar, die met een score van 203 de leiding nam. De tweede game moest hij zijn positie delen met de voorzitter van BVH, Ad de Boer uit Bergen, die tevens in een derde en vierde game alleen aan de top pronkte. Net toen iedereen dacht dat Ad hier zijn eigen feestje aan het voorbereiden was, kwam Seth Beernink uit Heiloo in het voetlicht en nam met nog 1 game te gaan de leiding over met 2 pins voor sprong op Ad, 18 pins op Hans en 33 pins op Gert. De beslissing viel in de allerlaatste worp van de laatste game. De vanaf een eerste finaleplaats gestar te Gert van de Sluys uit Alkmaar scoor de in de laatste game- een pinfall van 235 en besliste hiermee over het lot van zijn concurrenten. Met een totaal van 2180 bleef hij 1 pin voor op Ad (laatste game 203) en 15 pins op Seth (laatste game 187) Hans kwam ondanks een game van 194 net naast het podium te staan (totaal 2154). Bij de eerste klasse mannen bleek de ruime voorsprong, in de voorronde behaald, door Stephen Burges uit Eg- mond aan den Hoef niet voldoende. Pe ter Kokkelkoren uit Castricum, win naar van vorig jaar, sloeg in de laatste 3 finalegames ongenadig hard toe en zette zijn achterstand op Stephen van 69 pins om in een riante voorsprong van 115 pins. (204-176-198-224-256- 201). Deze prachtige finaleserie met een to taal van 2521 (gemiddeld 211,8) bezor gde hem de hoogste score van de 2 klassen mannen en dus het Ver enigingskampioenschap 2001 van Hei loo. De aan het begin van de week inge leverde wisselbeker kon hij weer in zijn prijzenkast terugzetten. Tweede in deze klasse werd uiteindelijk, na een hevige strijd met Stuard Pawiroastro uit Alkmaar (180-224-180-195-194-188), Jerry Jahn uit Koog aan de Zaan (227- 191-144-242-188-213). De kampioenen van BVH. Voor Silvio Smit en Anna Pepping, achter Peter Kokkelkoren en Petra v.d. Worp-Hoetjes. HEILOO - Vrouwen van Nu, afdeling Heiloo, organiseert een lezing over archeologie in en om Heiloo. De lezing wordt verzorgd door Tim de Ridder (stadsarcheoloog van Vlaardingen), die als lid van de archeologische werk groep in en om Heiloo aan diverse noodopgravingen heeft meegewerkt. Het thema van zijn lezing is de bewo- ningsgeschiedenis vanaf de prehistorie tot in de Middeleeuwen in Heiloo en directe omgeving. Dit wordt getoond aan de hand van een diapresentatie. De lezing wordt voorafgegaan door de jaarvergadering van de Vrouwen van Nu. De bijeenkomst vindt plaats op 7 febru ari in het Trefpunt aan de Abraham du Bois-hof in Heiloo en begint om 20.00 uur. De avond is voor iedereen toegan kelijk, leden hebben gratis toegang, niet-leden betalen f5,-. HEILOO - Afgelopen vrijdag stond in sporthal Het Vennewater de derby tus sen de zaalvoetbalclubs HZV de Wit burger en FC Rolff op het programma, die door de Heilooërs met 3-0 winnend afgesloten werd. De beginfase ken merkte zich door voorzichtig voetbal van beide ploegen, waarbij Rolff het meeste balbezit had, maar niet echt tot grote kansen kon komen. Jan Schoorl had HZV in de eerste helft op voorsprong kunnen brengen, maar vrij voor keeper Carlo du Pont was de Heilooër spits niet koelbloedig genoeg. Vlak voor de 'wissel' stond Rob Zoon met een prima redding een treffer van Rolff in de weg. Een ()-() ruststand was het logische gevolg. Toen in de achtste minuut van de tweede helft Rolffs Jan Jong voor twee minuten naar de kant moest, leek het erop dat de wedstrijd opengebroken zou worden; echter slecht uitspelen van de man-meer situ atie door HZV de Witburger beteken de dat de 'brilstand' gehandhaafd bleef. Het spel golfde in een hoog tempo op en neer en toen Steven Ursem vijf minuten voor tijd een aanval van Rolff onderschepte, maakt HZV de bevrij dende 1-0. Ursem kwam op eigen helft in balbezit en snelde richting het doel van Rolff, waarbij hij Rits van der Lee niet over het hoofd zag. Bij de tweede paal was van der Lee net op tijd om de bal in te tikken.Toen Ralf Mulder twee minuten later in de kluts voor 2-0 zogde, was het verzet bij Rolff gebro ken. Op de valreep strooide Rits van der Lee op aangeven van Robert Kemmere (het onbreken van René Tromp en Remco Homan werd door deze twee spelers opgevangen) nog meer zout in de Egmondse wonden: 3-0. Door deze overwinning komt HZV op gelijke hoogte met de Egmonders en bivakke ren beide ploegen in de subtop van de hoofdklasse. Aanstaande vrijdag speelt HZV om 20.30 uur in Warmenhuizen tegen FC de Klok. HEILOO - De hockeyers van de Heiloose Terriërs beginnen binnenkort met een royale eerste plaats aan de tweede competitieronde. In de laatste wedstrijd voor de winterstop werd de voorsprong op de nummer twee, Kraa ien, vergroot tot vijf punten door deze ploeg met 3-0 te verslaan. Maar de weg naar het kampioenschap is nog lang en ook Heerhugowaard en Xenios zijn nog kanshebbers. In de vorige twee sei zoenen werd promotie naar de tweede klasse op een haar na gemist. Dit jaar viert de club het vijftigjarig bestaan en dus zou promotie extra cachet geven aan de festiviteiten. Dames 1 werd vorig jaar kampioen. De ploeg heeft het moeilijk in de tweede klasse, maar bleek in de laatste weken beter bestand tegen het snellere en fysiek zwaardere spel. Door een paar mooie overwinningen, waaronder te gen koploper Leusden, staat het team in de middenmoot en is dus buiten degradatiegeyaar, maar zal in de twee de ronde moeten blijven knokken. Bij de senioren maken verder twee heren en één damesteam met hun tweede plaats eveneens kans op het kampioen schap. En dat geldt ook voor het twee de veteranenteam. Ook enkele jeug- delftallen doen het tot dusverre uitste kend. Drie meisjes- en twee jongens teams hebben met een eerste of tweede plek kampioenskansen. Galerie Om de Noord Tekeningen, aquarellen, olieverfschil derijen en grafiek van Ewoud de Groot en anderen, te zien aan de Prinses Marijkestraat la in Egmond aan Zep van donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 18.00 uur. Dorpshuis Hanswijk Expositie van werk van Annemarie Kuster, te zien in het dorpshuis aaft Hanswijk 1. HEILOO - Bij Silhouet Binnenhuisar chitectuur aan de Kennemerstraatweg 99 te Heiloo wordt van dinsdag 6 febru ari tot 31 maart een schilderijenexposi tie gehouden van de Bergense kunst schilder Roland van den Heuvel. Het betreft een bijzondere tentoonstelling over muurschilderijen. Kenmerkend voor het werk van Ro land van den Heuvel is dat hij in zijn tweede schildersleven steeds meer is gaan abstraheren. Zijn muurschilderij en vol aardse kleuren zijn verworden tot verweerde panelen, waarop de spo ren van een vergeten schriftuur te ont waren zijn. De verschillende lagen olie verf waaruit het beeld^ wordt opge*- bouwd, suggereren een onbekend ver leden en vormt tegelijkertijd het ver trekpunt van een schilderkunstig avon tuur, gestuurd door intuïtie, ervaring en gevoel. Voor meer informatie kunt u bellen met tel. 072-5331199. Een doek van Roland van de Heuvel. HEILOO - De vijftiende ronde van de interne competitie van schaakvereni ging Oppositie kenmerkte zich door de afwezigheid van veel spelers, van wie een aantal aan het 'Hoogoventoernooi' deelnam. Woudstra herstelde zich goed van zijn nederlaag van vorige week. Tegen Jonkheer zette hij de partij breed op en tracteerde hem al direct op aller lei ontwikkelingsproblemen. Zijn op ponent investeerde veel tijd in een ultieme poging de wirwar van proble men op te lossen, wat niet echt lukte. Woudstra profiteerde vervolgens kun dig van de enorme tijdnood waarmee Jonkheer inmiddels kampte en juist voor het vallen van de vlag ging de zwarte monarch mat. Dit overkwam ook de koning van Koenders in zijn partij tegen Kracht, die de opening nogal onorthodox speelde. Zo rond de vijftiende zet ont spon zich op de koningsvleugel een felle strijd waarin de open h-lijn een belangrijke rol speelde. Kracht posteer de zijn stukken op de goede velden, ruilde de moedige verdedigers van Koenders af en zette hem pardoes mat. Jongkind speelde weer eens een mara thonpartij, ditmaal tegen Sauer die lange tijd het beste van het spel had. De heren lieten hier en daar wat steekjes vallen waardoor er een spannend eind spel ontstond. Sauer wilde het (te) mooi uitmaken maar overzag een venij nig tussenzetje waardoor de kansen keerden. Beide spelers hadden nog maar een handvol seconden op de klokken en in deze fase van de strijd was Vrouwe Fortuna Jongkind het best gezind. De uitslagen: Bosma - v. Etten 0-1; Reus - Manni 0-1; Hassing - Blom rem.; Koenders - Kracht 0-1; de Jager - Hee- ringa 0-1; Limmen - Horninge 1-0; v.d. Brink - Kraayenbrik 1-0; Jongkind - Sauer 1-0; Woudstra - Jonkheer 1-0; Eb- regt - Nieuhaus 1-0; Tuinstra - Neering 1-0. HEILOO - In februari staan in veel bi bliotheken in Nederland de peuters centraal, dus ook in de openbare bibli otheek van Heiloo. De hele maand fe bruari worden peuters (tot 4 jaar) gra tis ingeschreven en ontvangen zij nadat ze lid zijn geworden 'Het Kiekeboekje' van Dikkie Dik. Veel meer van Dikkie Dik is te vinden bij de kleutertentoonstelling die is in gericht rond het thema 'Met Dikkie Dik op schoot'. Ook ligt er voor alle peuters een leuke kleurplaat klaar. ALKMAAR - Woensdagavond 7 fe bruari houdt R Leeman uit Alkmaar voor de Nederlandse Genealogische Vereniging afdeling Hollands Noorder kwartier een lezing met als onderwerp 'Het restaureren van oude foto's'. De dialezing zal gaan over het restaureren en reproduceren van oude foto's. Naast de geschiedenis van de fotografie zal ook ingegaan worden op het restaure ren van oude en verbleekte foto's. Voorafgaande aan de lezing wordt de jaarvergadering gehouden. De gratis lezing begint om 20.00 uur (zaal open om 19.00 uur) in de Hogeschool aan de Bergerweg 200 te Alkmaar. Vanaf 19.00 uur kunt u kennismaken met de micro fiches van de Mormonen, een aantal genealogische computerprogramma's, de kaartenbakken met duizenden fami lienamen en dé uitgebreide bibliotheek van de HNK. HEILOO - Groep 8 van de Benedictusschool kreeg onlangs het jeugd EHBO-diploma uitgereikt. Het examen volgde op een vanuit de EHBO-vereniging Heiloo georgani seerde cursus, die vijftien middagen in beslag nam. De cursusleidsters Yvonne v^n Stipthout en Lizette Roozing kre gen voor hun vrijwillige inzet een bos bloemen en een cadeaubon. Groep 8 van de Benedictusschool. HEILOO - Een week duurden de voor rondes in Bowling- en Partycentrum Heiloo aan de Kennemerstraatweg. De bowlende leden van de Heiloose Bow lingvereniging zette alles op alles om in 6 games zoveel mogelijk pins om te gooien. Zij die zich in hun klasse wisten te plaatsen bij de» 8 hoogst scorenden, verzekerden zich van een plaats in de finale om het Verenigingskampioen schap 2001 Heiloo, dat gehouden werd op zondag 21 januari. De kampioenschappen hadden dit jaar een bijzonder tintje, omdat het voor het 25ste jaar door de jubilerende bowling vereniging werd georganiseerd. Drie finales waren er nodig om uit te maken welke man en vrouw de hoogste pinfall zouden behalen en de felbegeerde wis selbekers in ontvangst konden gaan nemen. De strijd in deze 6 games finale tweede klasse mannen was bestemd voor alle leden van BVH met een pas gemiddelde tot 170. De vrouwen sloten de finaledag met een gelijk opgaande strijd tussen de zusters Hoetjes. Was het verschil bij aanvang slechts 5 pins in het voordeel van Nicole Hoetjes uit Wormerveer, na de 5e finalegame was het verschil nog 6 pins, maar nu in het voordeel van Petra v.d. Worp-Hoetjes uit Beverwijk. Ook hier gaf de laatste game de doorslag. Met een prachtige laatste game gaf Petra (227-176-166-196-172-242) te kennen dit jaar de titel Verenigings kampioene Heiloo 2001 te zullen dra gen en dat ze de daarbij behorende wis selbeker mee naar huis wilde nemen. Hete adem in de rug De tweede plaats kon voor Nicole met een totaal pinfall van 2212 nog net behouden blijven. Elke game voelde zij de hete adem in de rug van Bianca de Bie uit Zuidschermer, die de 14 pins achterstand bij aanvang tot aan het einde niet heeft kunnen wijzigen. (2198). Verenigingskampioenen bij de jeugd werden bij de meisjes Anna Pepping uit Limmen, die het presteerde de titel voor de derde maal op rij te ver overen en zich daarom de wisselbeker mocht toeëigenen en bij de jongens Silvio Smit uit Alkmaar. De uitslag: Heren le klasse: 1. Peter Kokkelkoren 25212. Jerry Jahn 2462,3. Stuard Pawiroastro 2432, 4. Stephen Burges 2406,5. John den Hoogen 2350, 6. Cor Buis 2309,7. Erik Wokke 2290,8. Ron Zwart 2264. Heren 2e klasse: 1. Gert v.d. Sluys 2180, 2. Ad de Boer 2179, 3. Seth Beernink 2165, 4. Hans Groot jr. 2154,5. Arthur Swaalf 2121,6. Wouter Haringhuizen 2076, 7. Ron van Dijk 2073, 8. Hans Groot 2048. Dames (alle klassen): 1. Petra v.d. Worp-Hoet jes 2301, 2. Nicole Hoetjes 2212, 3. Bianca de Bie 2198,4. Johanna van Rie- sen 2174, 5. Trudy van Diesen 2129, 6. Pascale Bleeker 2089, 7. Trudy Pos 2024,8. Yvonne van de Kommer 2019.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 6