f 11,50!! 7 gemeente ïïh GRENZELOOS LEKKER Tiramisu-Bavarois Snit T-SHIRT wel eteen In 15,00 LIMMEN, LET OP! NES 'Wie gaat mij nu een keer bellen?' -i- VRIJWILLIGERS GEVRAAGD; zo kleur of zwarl/wft Iedere vrijdag van 8.30 tot 14.00 uur op de Vuurbaak!! Een menswaardig bestaan voor iedereen kabelle Nu bij de bestelling van Jazz Session Club Ierse avond bij Vrienden van Vredeburg Activiteiten Conquista Schaakvereniging Vredeburg L I T I E BERICHTEN P r U LITIE BERICHTEN Klaverjasdrive in Sint-Maartenschool Bridgeclub Limmen Op reis met Fred Hazelhoff in de Hoep Handbal Meervogels van 13,50 voor rt'll/t/r Hogeweg 159 J F 0 072-5051562 ffitdtiyt 3 ffjierialileikm dJaMmiJ (incl rtïrtj 88 SUBMIS lts IsrwellBfl 5338175 Deze vrijdag super Elstar, 4 kilo 5,00 Doyenné du Cornice handperen, 2 kilo 2,50 Gieser Wildeman stoofperen, 2 kilo 2,50 super mooi witlof, per kilo1,50 SINNIGE'S AARDAPPELEN, GROENTEN EN FRUIT Hèt adres voor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! geboren O O een advertentie in de :i; diverse collecties kaarten liggen ter inzage klaar Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Verleende bouwvergunningenl-toestemming d.d.: Commissie bezwaar- en beroepschriften Voorgenomen medewerking Vergunning voor het in gebruik nemen van de openbare weg Oversteken van de Enterij naar de Omloop Kapvergunning Vergunning voor het houden van 2 evenementen Reiniging en inspectie van het rioleringstelsel Tweede inspraakavond Nieuwelaan UITKIJKPOST - 7 FEBRUARI 2001 Vat The L-Star Bigband. LIMMEN - De All Styles Session van de vorige maand in Vredeburg is goed ontvangen. Meer dan 225 bezoekers en muzikanten genoten van dit spektakel. Ook de sessie van zondag 11 februari belooft veel goeds. Er zullen weer veel sessiemuzikanten komen, maar er komt ook een gastorkest, The L-Star Big band, naar Vredeburg in Limmen. The L-Star Bigband is op dit ogenblik een van de meest toonaangevende or kesten van Nederland op dit gebied. Het orkest heeft zich onder leiding van Wouter Hakhoff ontwikkeld tot een kleurrijk orkest. Naast het standaard bigband werk (Basie, Ellington) leggen zij zich steeds meer toe op bijzondere arrangementen van Gil Evans, Stan Kenton en hedendaagse bigband-com ponisten. De band heeft een goede balans gevonden tussen strak ensem ble-spel, vrije orkest-improvisaties en opwindende solo's. De sessie vindt plaats van 16.00 tot 20.00 uur. De toegang is gratis. Voor meer informatie kunt u bellen met Fred Timmer, tel. 072-5053414. LIMMEN - De Vereniging Vrienden van Vredeburg heeft voor vrijdag 9 februari een Ierse avond op het pro gramma staan. Deze avond, die wordt georganiseerd in samenwerking met Margreet en Dik Denekamp, staat in het teken van de Ierse folklore, muziek, eet- en drinkcultuur. Dat betekent koffie met skoon, een whisky-proeverij en hapjes die regel recht van het groene eiland afkomstig zijn. De Ierse band Bangers en Mash verzorgt de muziek, terwijl de band-lei der de aanwezigen zal informeren over de Ierse geschiedenis en folklore. Daar bij zullen de Limmer sway-dancers enkele dansen op Ierse muziek ten beste geven. Uiteraard wordt er die avond Iers bier getapt. De avond, die om 20.00 uur begint, is alleen toegankelijk voor de leden van de Vereniging Vrienden van Vrede burg. Zij die dat niet zijn, kunnen zich aan de zaal alsnog als lid opgeven. LIMMEN - Woensdagavond 7 februari houdt Conquista voor alle vrijwilligers een EHBO-voorlichting vanaf 19.30 uur. Op zaterdagochtend 10 februari van 10.30 tot 12.30 uur kunnen kinde ren van 4 tot en met 12 jaar Valentijns- kaarten maken. Heb je iemand waar je stapelgek op bent? Stuur hem of haar dan je zelfgemaakte Valentijnskaart! De entree is f 1,50. 's Avonds is er voor de tieners van 12 tot en met 15 jaar computernight. Naast de welbekende playstation kun je nu van 19.00 tot 23.00 uur ook internetten. Voor de jongeren vanaf 16 jaar is Conquista op donderdagavond vair 19.30 tot 22.30 uur geopend. Vrijdag en zaterdag is het jongerencafé open van 20.30 tot 01.00 uur. Tegenwoordig is Conquista ook elke zondagmiddag open van 14.00 tot 17.00 uur. LIMMEN - Vrijdag 2 februari speelde schaakvereniging Vredeburg ronde zestien van de interne competitie. G. Hafkamp verstevigde zijn eerste plaats door te winnen van D. Schut. Schut gaf lange tijd goed tegenspel maar verloor in het eindspel zijn concentratie. R. van der Storm had zich goed voorbereid tegen J. Admiraal die veel tijd gebruik te en zijn pionwinst niet kon omzetten in definitief voordeel. In tijdnood accepteerde Admiraal het remiseaanbod van Van der Storm. K. Kramer heeft grote moeite met de zwarte stukken en verloor zijn derde partij op rij. Tegen een voorzichtige H. Ebels liet hij zijn koningspionnen te snel oprukken. Ebels profiteerde koel bloedig van dit optimisme en won gemakkelijk. J. Limmen offerde een volle toren tegen P. van der Heijdt tegen enkele pionnen. Van der Heijdt zag geen weerlegging en nam onterecht genoegen met remise. B. Kerkhof zag geen brood meer in zijn positionele ruïnestelling tegen B. Stolp en feliciteerde zijn tegenstander zon der verder te vechten. Uitslagen: Groep A: D. Schut - G. Hafkamp 0-1, R. vd Storm - J. Admiraal remise, H. Ebels - K. Kramer 1-0, E. Stolp - K. Aafjes 1-0» B. Kerkhof - B. Stolp 0-1, J. Limmen - P. vd Heijdt remi se, H. Levering - P. Zwart 1-0, R.Termes - D. Aafjes 0-1J. Levering - G. de Graaf 0-1, T. Al - N. Pepping 1-0, M. Kos - G. Pouw 0-1, H. de Hoog - C. Pepping 0-1, T. Admiraal - A. Kaandorp 0-1 Groep B: D. Keijzer - T. Witkamp 1-0, M. Tijm - J. Valkering 1-0, S. Sofan - B. Blekemolen 0-1, J. Duin - E. Mooij 1-0, W. van Leen - N. van Leen 0-1, J. Levering - I. Mooij 0-1, B. Schijf - A. Zwart 1-0, T. Castelein - M. Mooij 0-1, V. Kaandorp - M. Koot 0-1. •Noord-Holland Noord LIMMEN 112 Noord-Holland Noord 112 8844 AKERSLOOT AKERSLOOT - De bewoner van een woning aan de Tarp zag op donderdag morgen 1 februari dat geprobeerd was in zijn huis in te breken. Zowel de poortdeur als de schuifpui bleken opengebroken. Op de schuifpui Werden diverse braaksporen aangetroffen. Op zondag 4 februari werd in een woning aan de Delving ingebroken. De dieven kwamen de woning binnen door een houtblok door het raam van de schuifpui te gooien. Uit de woning werd een stereo-installatie alsmede vier geluidsboxen gestolen. LIMMEN - Op 16 februari wordt de jaarlijkse klaverjasdrive weer in de Sint-Maartenschool in Limmen gehou den. De koffie staat vanaf 19.30 uur klaar en om 20.00 uur begint de drive. De Sint-Maartenschool is te vinden aan Lage Weide 2 te Limmen. LIMMEN - Bridgeclub Limmen heeft op 31 januari als volgt gespeeld: A-lijn: 1Dolmans - Bollweg 62,05,2. Landstra - Tuinstra 58,04, 3. Korff - Straathof 57,14. B-lijn: 1. Kuiper - Zijp 58,48, 2. Fam. Morcus 57,14, 3. Fam. v. Bergen - Henegouw 53,13. C-lijn: 1. Min - Min 59,64, 2. Fam. v.d. Wulp 59,29, 3. Fam. Nierop - Groot 54,64. D-lijn: 1. Wieffering - Zonneveld 61,79, 2. De Bloois - Vendel 59,64, 3. Bloem - Welboren 57,14. E-lijn: 1. Fam. de Jong 62,50, 2. Fam. Maas 58,48, 3. Fam. v.d. Storm 55,80. CASTRICUM - De Nederlandse natuurfotograaf Fred Hazelhoff ver zorgt op 23 en 24 februari lezingen in bezoekerscentrum de Hoep, Johannis- weg 2, 1901 NX Castricum. Tijdens de anderhalf uur durende lezingen vertelt hij het verhaal achter de foto's. Elke foto die tijdens zijn vele en verre reizen gemaakt is heeft zo'n verhaal. Op vrijdag 23 februari begint de lezing om 20.00 uur, de zaal is om 19.00 uur open en er is gelegenheid om de ten toonstelling te bezichtigen. De lezing op zaterdag 24 februari begint om 11.00 uur. Het bijwonen van de lezingen kost f 25,- per persoon. De lezing van zater dag kan uitgebreid worden met een arrangement, dat is samengesteld in samenwerking met restaurant Johan na's Hof en bestaat uit een lunch en een wandeling met de boswachter door het Noordhollands Duinreservaat. Dit arrangement (inclusief lezing) kost f 60,-. Reserveren kan via tel. 0900- 7966288 (22 cent/min) en www.pwn.nl. Bezoekerscentrum de Hoep is geopend van dinsdag tot en met zondag van 10.00 tot 17.00 uur. LIMMEN - De bestuurder van een per sonenauto verleende op donderdag 1 februari omstreeks 08.15 uur bij het wegrijden uit een parkeerstrook aan de Rijksweg geen voorrang. Een aanrij ding met een personenauto was het gevolg. Er was alleen materiële schade. Een op een erf van een woning aan de Omloop staande personenauto werd vernield. De Opel Zafira werd aan de linkerzijde bekrast. Gladheid was op 3 februari omstreeks 21.15 uur de oorzaak van een eenzijdi ge aanrijding. De bestuurder van een personenauto verloor op dat tijdstip op de Rijksweg de controle over zijn voer tuig en botste vervolgens op een paaltje in de berm. Een kwartier later botste een 27-jarige automobilist op de Rijksweg op een tuinmuur. Volgens de bestuurder werd de aanrijding veroorzaakt omdat de auto in een slip raakte. Op zondag 4 februari werd in een pand aan de Rijksweg ingebroken. Het slot van de achterdeur bleek te zijn ver nield. Er worden geen goederen ver mist. Waarschijnlijk zijn de dieven maar heel even binnen geweest. Vermoe delijk schrokken zij van het alarm dat als gevolg van de inbraak direct afging. Sinds enige tijd controleert de politie op het parkeergedrag in de gemeente Limmen. Dit gebeurt naar aanleiding van veel klachten van inwoners van de gemeente. Met name zal bekeurd wor den voor het parkeren op voetpaden en trottoirs. Tussen zondag 28 januari en maandag 5 februari heeft een ongenode gast gebruik gemaakt van een zomerhuisje aan de Visweg. De dader had de ach terdeur van het huisje opengebroken. Naast een klein geldbedrag wat weg bleek te zijn had de dader op zijn ge mak naar de televisie gekeken. De dader heeft vervolgens ook een blikje haring in tomatensaus gegeten, whisky gedronken en is waarschijnlijk ook blij ven slapen. AKERSLOOT - De dames senioren 1 van Meervogels hebben de goede vorm van vorige week, toen de eerste over winning tot stand kwam, niet vast kun nen houden. De gastvrouwen uit Hoorn verkeren eveneens in degrada tiegevaar. De Hoornse Zwaluwen start te furieus en scoorde in de beginfase te makkelijk. De schaarse kansen van Meervogels werden zwak afgemaakt. Een paar maal balverlies aan Meervogels-zijde hal-verwege de eerste helft bracht een 7-2 achterstand voor Meervogels. Hoge ballen in de hoek waren voor de Zwa- luwen-keepster een probleem. Marjo lein Zoon wist hiervan te profiteren. Een hattrick van Jeanet Krom kon niet voorkomen dat de rust aanbrak met een achterstand voor Meervogels, 14-6. Na rust was het Zwaluwen die middels break-outs vier maal op rij scoorde, 18- 6. Nu scoorde Helma Krom uit de tweedelijn, evenals Marjolein Zoon en Annemiek Verduin. Het manco aan Meervogels-zijde was ook de zuiver heid waarmee vele kansen verloren gingen. In de eindfase liep het beter bij Meervogels, maar de tijd was te kort om er nog een redelijke uitslag van te maken. Eindstand 27-18. Heren senioren Het Amsterdamse Aristos zette de heren senioren1! van Meervogels spoe dig op een 0-3 achterstand. Meervogels herstelde zich en na tien minuten stond er 3-4 op het scorebord. Meervogels wist het gat niet te dichten, er werd om en om gescoord en in de 25ste minuut stond een gelijke stand op het score bord 7-7. Meervogels miste in deze fase tot de rust veel kansen, Aristos daaren tegen benutte zijn kansen wel en had met de rust een voorsprong, 11-7. Na rust bleef hetzelfde spelbeeld. In een fase waarin Meervogels veel tijd- straffen kreeg wist het van 13-9 tot 14- 14 terug te komen, maar ook nu was Meervogels niet bij machte om de wed strijd tot een goed einde te brengen. Er werden weer teveel kansen gemist en de degradatiekandidaat Aristos liep uit naar 17-14. Aristos wist deze marge tot het eindsignaal te handhaven en Meervogels liep tegen een terechte nederlaag op. Eindstand 19-16. Uw Echte Bakkerij Putter kent geen grenzen want deze week hebben we verrukkelijk gebak met een Frans/Italiaanse smaak, proef het zelf... (royaal voor 5 pers.) Limmen Volgende week is het Valentijnsdag kom snel want we hebben verrassende lekkernijen.. Aanbieding geldt alleen op vrijdag en zaterdag a s. Y\f)ï\l Akersloot, Jnlianaweg 17 Uitgeest, Langebuurt 55, tel. 0251-312342 (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 9 feb. in Limmen) Het UNESCO Centrum Nederland vraagt financiële steun voor ontwik kelingsprojecten die bijdragen aan de verbetering van het bestaan. Over de projecten en het Nood hulpfonds van de UNESCO t.b.v. van landen die getroffen zijn door natuurrampen of oorlogsgeweld geven wij u gaarne inlichtingen. Helpt u mee? UNESCO Centrum Nederland Oranje Nassaulaan 5, 1075 AH Amsterdam 1 november 2000 Mirjam Senders 6 Bob Vos Danssingel 5, 1866 GF Alkmaar Als deze zin u aanspreekt bent u misschien iemand die gebruik wil maken van de telefooncirkels van het Rode Kruis afdeling Heiloo. Wanneer u nog minder makkelijk uit huis gaat en uw sociale contacten beperkt zijn, is het goed te weten dat u elke dag tussen 8.30 uur en 9.00 uur opgebeld kunt worden door een vrijwilliger van de telefooncirkel. Dagelijks wordt de telefooncirkel gestart door een Rode Kruisvrijwilliger die de eerste deelnemer belt, vervolgens bellen de deelnemers elkaar in een afgesproken volgorde. De laatste deelnemer belt de vrijwilliger op, zodat deze weet dat alle deel nemers van de telefooncirkel bereikt zijn. Wordt de telefoon niet opgennomen of maakt een deelnemer zich ongerust over een ander, dan wordt dit aan de vrijwilliger gemeld. De vrijwilliger kan dan de nodige maatregelen nemen om hulp te bieden. De telefooncirkels bieden u de mogelijkheid tot een gezellig gesprek en de zekerheid dat u iedere dag even met iemand contact heeft. Voor informatie over deelname aan de telefooncirkels kunt u bellen met mevrouw H.Post (telefoonnummer 5339176) Zoals u weet is 2001 uitgeroepen tot het jaar van de vrijwilligers, misschien een goede reden voor u om zich aan te melden als vrijwilliger voor de bovengenoemde telefooncirkels. Wij willen heel graag in contact komen met mensen die minimaal 2 keer per maand een zaterdag en zondag tus sen 8.30 en 9.30 uur een telefoondienst willen draaien. Voor informatie kunt u de telefoon pakken en bellen met mevrouw H. Post (telefoonnummer 5339176) Drukkerij Uitkijkpost De Hoefsmid 5, Heiloo tel. 072 5330175 01.02.01 Hyacinthenlaan 17 vergroten woning Wanne 4 vergroten woning (legalisering) Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunnen belanghebbenden op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datum van verzending schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstel lingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan het realiseren van: het vergroten van de woning op het perceel Clusiuslaan 22 het vergroten van de woning en het oprichten/plaatsen van een tuinberging op het perceel Enterij 46 het vergroten van de woning op het perceel Bartigon 24 De bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrij stellingsprocedure. De verzoeken liggen vanaf 8 februari 2001 gedurende vier weken voor een ieder in het gemeentehuis (afdeling Ruimtelijke Ordening) ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunnen belanghebbenden schriftelijk hun zienswijzen over het bouwplan naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA te Limmen. D.d. 30 januari 2001 heeft het college van burgemeester en wethouders besloten ver gunning ex artikel 2.1.5.1 van de Algemene Plaatselijke Verordening te verlenen aan: Stichting Thuiszorg ten behoeve van het plaatsen van een mobielconsultatiebureau op het parkeerterrein achter het gemeentehuis aan de Zonnedauw 4 te Limmen op alle maandagochtenden alsmede 13 vrijdagochtenden in het jaar 2001 Belanghebbenden bij dit besluit kunnen op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht binnen zes weken een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Limmen, Postbus 9, 1906 ZG te Limmen. Het besluit wordt hierdoor niet automatisch geschorst. Indien onverwijlde spoed dit vereist, kan hangende de bezwaarschriftenprocedure, een voorlopige voorziening worden gevraagd aan de president van de rechtbank te Alkmaar (Postbus 252, 1800 AG). De griffierechten hiervoor bedragen 200,- voor natuurlijke personen en ƒ.400,- voor rechtspersonen. Hoe steekt u veilig over met de fiets van de Enterij naar de Omloop? Om met de fiets vanaf de Enterij bij de Omloop te komen moet men de Rijksweg over steken met behulp van de daarvoor special ingerichte middengeleider. Op de middenge leider is voldoende ruimte om met de fiets te wachten tot men de rijbaan kan oversteken. Veel burgers vinden de verkeerssituatie m.b.t. het oversteken op deze kruising onduidelij ker dus gevaarlijk. Hieronder wordt de rijrichting voor fietsers vanaf de Enterij naar de Omloop nader omschreven. Var,af de Enterij rijdt men over de rood gemarkeerde fietsstrook richting de Rijksweg waar men ter hoogte van het fietspad (rood gemarkeerd) langs de Rijksweg afslaat richting Castricum en de Enterij oversteekt. Komend van Castricum via het fietspad langs de Rijksweg kan men linksaf slaan richting de oversteekplaats voor fiets- en voetgangers. Vervolgens moeten beide rijbanen over worden gestoken waarna men voorrang verleent aan de fietsers op het fietspad langs de Rijksweg om door te rijden naar de Omloop. Bij de gemeente zijn onderstaande aanvragen om een kapvergunning ingekomen. De aanvragen liggen, vanaf de dag na datum van deze publicatie gedurende twee weken ter inzage bij de Gemeenschappelijke Technische Dienst te Akersloot. Belanghebbenden kunnen gedurende deze termijn hun zienswijze over een aanvraag schriftelijk kenbaar maken. Deze reacties dienen te worden gericht aan Burgemeester en Wethouders, Zonnedauw 4 te 1906 HA Limmen. Voor het inzien van een aanvraag en voor mondelinge reactie kunt u tussen 8.30 en 9.30 uur.telefonisch een afspraak maken met mw. A.J.M. Dekker, tel.nr. 0251-314253. - Hogeweg 42 A één iep - Hogeweg 65 drie berken één es De commissie bezwaar- en beroepschriften zal op maandag 12 februari 2001 zitting houden voor de behandeling van de bij het college van burgemeester en wethouders ingediende bezwaarschriften. De hoorzitting begint om 19.30 uur en vindt plaats in het gemeentehuis, Zonnedauw 4 (zij-ingang) te Limmen. Agenda: 19.30 uur: hoorzitting inzake bezwaren tegen het besluit van burgemeester en wet houders tot verlening van een bouwvergunning voor het wijzigen van een entree en de bouw van een nieuwe berging op het perceel De Wieken 12 te Limmen. De hoorzitting is openbaar en alle belanghebbenden worden in beginsel in eikaars aan wezigheid gehoord. De stukken liggen voor een ieder op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur ter inzage in het gemeentehuis bij de afdeling Algemene Zaken. D.d. 30 januari 2001 heeft het college van burgemeester en wethouders besloten ver gunning ex artikel 2.2.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening te verlenen aan Biesterbos Groep BV ten behoeve van het live-optreden van: BZN op zaterdag 17 februari 2001 alsmede ten behoeve van het live-optreden van Volumia op zaterdag 14 april 2001 in sporthal d'Enterij, Middenweg 3a te Limmen. Belanghebbenden bij dit besluit kunnen op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht binnen zes weken een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Limmen, Postbus 9, 1906 ZG te Limmen. Het besluit wordt hierdoor niet automatisch geschorst. Indien onverwijlde spoed dit vereist, kan hangende de bezwaarschriftenprocedure, een voorlopige voorziening worden gevraagd aan de president van de rechtbank te Alkmaar (Postbus 252, 1800 AG). De griffierechten hiervoor bedragen ƒ.200,— voor natuurlijke personen en 400,- voor rechtspersonen. In het gebied ten oosten van de Rijksweg te Limmen, zullen in de periode van 5 tot en met 16 februari 2001 of zoveel langer als nodig is, werkzaamheden worden uitge voerd ten behoeve van het reinigen en inspecteren van het rioleringstelsel. Hierbij kan enige overlast veroorzaakt worden. Om deze overlast te beperken verzoeken wij u tijdens het reinigen van het riool, de deksels van de toiletten te sluiten. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de Gemeenschappelijke Technische Dienst. Spreekuur iedere werkdag van 8.30 tot 9.30 uur, tel. nr. 0251-314253. Inspraak bestemmingsplan bedrijventerrein Nieuwelaan voor potentiele gegadigden voor vestiging op het bedrijventerrein. Burgemeester en wethouders maken bekend dat een bestemmingsplan wordt voor bereid voor het gebied Nieuwelaan Oost en West. Dit plangebied is gelegen ter weerszijde van de Rijksweg, aan de noordzijde begrensd door de Nieuwelaan, aan de zuidzijde door de bebouwing en erven van de Visweg, aan de oostzijde door de be bouwing en erven van de Oosterzijweg en aan de westzijde door een lijn evenwijdig aan de Rijksweg op een afstand van circa 140 meter vanaf het hart van de Rijksweg. Het plan strekt tot het realiseren van bedrijfsbebouwing in aansluiting op de reeds be staande bebouwing binnen het plangebied. Op dit moment is het voorontwerp van het plan gereed. Ter voldoening aan de wettelijk voorgeschreven inspraak zal het voor ontwerp-bestemmingsplan Bedrijventerrein Nieuwelaan met ingang van 7 februari a.s. gedurende een termijn van drie weken ter inzage liggen in zowel het gemeentehuis als de bibliotheek. Burgemeester en wethouders nodigen een ieder uit om zijn of haar op- en/of aan merkingen binnen de genoemde periode schriftelijk aan hen kenbaar te maken. Eveneens bestaat de mogelijkheid om dit mondeling te doen en wel tijdens de infor matie/inspraakavond op 13 februari a.s. in het gemeentehuis (raadzaal). Deze bijeenkomst, welke met name is belegd om de potentiele gegadigden voor vestiging op het bedrijventerrein te infor meren, vangt aan om 19.30 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 10