Open dagen en plechtige opening Willibrorduskerk Sneeuwpret van korte duur BoevWtv» dische diensten 24,95 esva Kerkdiensten u Dierenbescherming Viva Verdi! De liefdesval DEUTEKOM UITKIJKPOST - 7 FEBRUARI 2001 Wisseling van de wacht bij de VVD Groenlinks vergadert Nieuwe voorzitter CDA FNV belastingservice LITIE BERICHTEN HEILOO Bouw nieuwe bibliotheek weer stapje dichterbij Koopzondagen Tuincursus Groei en Bloei Adviesbureau NCPN Spreekuur CDA Van de Meent voorgedragen als gemeentesecretaris D66 forumdiscussie Geslaagd Naar Parijs met de NVVH Viva Verdi! met muziek uit Verdi's opera's CD van de week: Winkelhof 't Loo 53 Tel. 5335535 De liefdesval door Bernhard Schlink Boek van de week: Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (G.E. van Brug gen, H.H. den Engelsen, H.D. Grans- bergen, W. Hartong, S. Voskuil, C.W. Willeboordse en A.M. Kruize-Mosch): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. F.A. Poelakker en E de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo", Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommqrt 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Rid der, Runxputteweg 24, Heiloo. Behan deling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spree kuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zater dag 10.00-11.00 uur en volgens af spraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. HEILOO - Zo af en toe zie je hem... Koning Winter. Een wispelturige man, dat wel. Hij komt en gaat zoals het hem goeddunkt. Dus dat betekent dat je, als er even wat sneeuw ligt, er als de kippen bij moet zijn om een sneeuwpop te makenzoals hier in zuidwest Heiloo, of de langlauflatten onder te binden voor een tochtje door het Heilooërbos. Want voor je het weet zijn de laatste sneeuwvlokken alweer gesmolten en regeren Aeolus en Pluvius weer! Felix Gimbrère. HEILOO - Met ingang van gisteren, 6 februari, zal Felix Gimbrère de huidige fractievoorzitter van de VVD Heiloo, Gerrit Jan Stokreef, opvolgen. Stokreef wordt vice-fractievoorzitter en secreta ris, de functies die Gimbrère tot dan vervulde. De VVD is in de gemeente raad van Heiloo de grootste fractie die zes van de negentien zetels bezet, waar- Van twee wethouders. De reden voor deze stap is dat Stokreef te kennen gegeven heeft zijn gezin, (inter)nationale baan en de vele com- rhissies en extra taken van een fractie voorzitter niet (meer) te kunnen com bineren. Gimbrère heeft de afgelopen jaren al veelvuldig opgetreden als ver- Vangend voorzitter, hetgeen nu gefor maliseerd wordt. Gimbrère zal de plaats van Stokreef innemen als vast lid van de Commissie Bestuurszaken en als plaatsvervanger in de Commissie Welzijnszaken en Burgerij. Stokreef: „Het is jammer, want politiek blijft boeiend. Het algemeen belang verdedigen, soms tegen individuele belangen van anderen in, is een uitda gende taak die ik al vele jaren doe. Maar de combinatie van gemeentepoli tiek met een zeer drukke baan en gezin maakt het nu nodig om taken over te dragen. En Felix heeft zich de afgelo pen jaren wel bewezen!" De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■I Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. ■I In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. HEILOO - Op donderdag 8 februari vergadert de gemeenteraadsfractie van GroenLinks om 20.00 Uur in het ge meentehuis, oude ingang. Belangstel lenden zijn welkom om hun mening te laten horen. U kunt ook bellen met Carla Coenders, tel. 072-5320018 of Arend Plezier, 5321888 of e-mailen met groenlinksheiloo@yahoo.com. HEILOO - Tijdens de ledenvergade ring van 31 januari heeft Bert van der Meer, sinds 1992 voorzitter van het bestuur van de CDA afdeling Heiloo, zijn taak overgedragen aan Hero Veger. Veger is al jaren actief als bestuurslid van de CDA afdeling Heiloo en in het dagelijks leven bankdirecteur in Den Helder. Overige nieuwe kandidaat-bestuursle den zijn Yeb Ypma en Rolf Beens. Met de drukke werkzaamheden voor de verkiezingen van 2002 in het vooruit zicht is het CDA blij met een goed bezet bestuur. m s Hero Veger HEILOO/LIMMEN - FNV-leden die hun belastingaangifte weer willen laten invullen door de FNV belastingservice, kunnen daarvoor telefonisch een af spraak maken. Dat kan, anders dan in de FNV belastingkrant staat vermeld, uitsluitend op maandag 26 februari van 19.00 tot 21.00 uur, dinsdag 27 februari van 14.00 tot 16.00 uur en donderdag 1 maart van 14.00 tot 16.00 uur. Het num mer van de belastingwerkgroep is 072- 5334322. Noort-HoHand Nooro -i- 112 0900- HEILOO - Op 31 januari werd omst reeks 02.00 uur een 38-jarige automobi list op de Stationsweg gecontroleerd. Een blaastest wees uit dat de inwoner van Heiloo teveel alcohol had gedron ken. Er werd proces-verbaal opge maakt. Een bewoner van een woning aan het Tuinenhof constateerde rond 19.30 uur dat in zijn woning was ingebroken. De daders wisten zich toegang tot de woning te verschaffen door het vernie len van een raam op de eerste verdie ping van de woning. De gehele woning werd doorzocht. Vermist wordt tot op heden een bankpas en twee sieraden. Op zaterdag 3 februari werd omstreeks 02.30 uur op Het Zevenhuizen een au tomobilist gecontroleerd op het ge bruik van alcohol. Een blaastest wees uit dat de 29-jarige inwoner van Heiloo teveel alcohol had gedronken. Een schikkingvoorstel van f410,- werd hem aangeboden. Maandagochtend 5 februari omstreeks 11.00 uur raakte een 16-jarige jongen uit Heiloo gewond bij een aanrijding op de Kennemerstraatweg. De jongen reed met zijn bromfiets over het fiets pad naast de Kennemerstraatweg. Een 48-jarige man uit Castricum reed met zijn auto vanaf de Kennemerstraatweg een inrit in en kruiste daarbij het fiets pad. De man reed tegen de bromfietser aan die daarbij zijn rechterbovenbeen brak. Hij werd per ambulance naar het MCA te Alkmaar gebracht. HEILOO - Een bibliotheek in het cen trum van Heiloo is niet alleen een wens van de raad en het college van B en W, maar ook van veel Heilooënaren. De nieuwe locatie stond al vast, namelijk Westerweg hoek Stationsweg. Maar over de vraag hoe het gebouw er moest uitzien waren de - politieke en burger lijke - meningen nogal verdeeld. Het oorspronkelijke voorstel van het colle ge ontmoette veel bezwaar, omdat door de toegestane hoogte (vijf bouwlagen) het dorpse karakter mogelijk geweld zou worden aangedaan. Daarna is er hard gewerkt aan het bij stellen van het plan. Uiteindelijk kon dat plan (minder bouw in de hoogte) wel de goedkeuring verkrijgen. Het definitieve ontwerp, omvattende par keerkelder, bibliotheek, bank en appar tementen, is uitgewerkt overeenkom stig de in de raadscommissie (Grond gebiedzaken I) gemaakte afspraken. Er zal nog een artikel 19 procedure moe ten worden gestart, omdat het plan niet past in het geldige bestemmingsplan. Maandagavond moest de gemeente raad haar goedkeuring verlenen aan het aangaan van deze artikel 19 proce dure en werd instemming gevraagd met het verlenen van een krediet van bijna 7 miljoen gulden voor de bouw. Het college wil dit bedrag halen uit de bud getreserve en in één keer afschrijven, zodat de lasten niet jaarlijks op de begroting zullen drukken. Heiloo 2000 en GroenLinks konden zich met deze vorm van financieren niet verenigen, maar de overige fracties gingen hier mee akkoord. Op aandrang van met name Heiloo 2000 en GroenLinks beloofde het col lege de meest zware inspraakprocedure (gelijk aan art 19 lid 1) te zullen toe passen. Daarmee was de zaak beklon ken. De gemeenteraad tevreden (VVD: de vlag kan uit, Heiloo 2000: weifelend, volumineuze bouw heeft ei genlijk niet onze instemming) en colle ge tevreden (Juup Wuijster-Schudde- boom: kleinschalige uitstraling, maar grootse aanwinst voor Heiloo). HEILOO - De gemeente heeft voor dit jaar twaalf zondagen aangewezen als koopzondagen. De eerste was op 7 januari voor de meubelbranche. De volgende data zijn 25 maart (winkel centra), 16 april (meubelbranche en tuincentra), 6 en 20 mei (tuincentra), 23 september (winkelcentra), 14 oktober (meubelbranche), 25 november (win kelcentra), 9 en 16 december (tuincen tra), 23 en 26 december (meubelbran che). HEILOO - Op woensdagavond 14 en 21 februari houdt Groei en Bloei een speciale cursus 'border opfrissen' voor plantenliefhebbers. Bevalt uw border eigenlijk nog wel of wilt u daar iets in veranderen? Het is een uitdaging om op een bepaalde plek eens een andere plant te zetten of om planten gewoon eens te verplaatsen. De heer Luijendijk helpt u op weg naar een geheel of gedeeltelijk vernieuwde border. Uw tuinproblemen kunt u ook voorleggen op deze avonden. De cur sus, die beide avonden om 20.00 uur be gint, wordt gehouden in het Ont moetingscentrum van GGZ Willibrord, Kennemerstraatweg 464, Heiloo. De kosten zijn f 35,- voor leden, f 45,- voor niet-leden. Aanmelden kan bij K. Lantinga, tel. 072-5331792 of S. Close, tel. 0251-657472. HEILOO - Voor advies over sociale en maatschappelijke problemen kan ie dereen terecht bij het adviesbureau van de NCPN. Het bureau is dagelijks tele fonisch te bereiken tussen 19.00 en 20.00 uur op nummer 072-5334588. HEILOO - Morgen, donderdag 8 februari om 19.30 uur, houdt de CDA- fractie weer het maandelijkse info spreekuur in het gemeentehuis, oude ingang. Iedereen is welkom. U kunt zich vooraf aanmelden (niet verplicht) bij Martin Groot, tel. 072- 5335573, e-mail martin-groot@wxs.nl of bij George Borst, tel. 072-5112487, e- mail g.borst@hccnet.nl. HEILOO - Voorafgegaan door twee open dagen zal de geheel verbouwde Willibrorduskerk op zondag 25 febru ari officieel in gebruik worden geno men. Gedurende ruim acht maanden hebben medewerkers van verschillende aannemers hard gewerkt om de bouw plannen die het parochiebestuur samen met de architect Sander Douma had uitgewerkt, te realiseren. Het complex is uitgebreid en bestaat nu uit de Wil librorduskerk en het Willibrordushuis. In het Willibrordushuis zijn onder meer het secretariaat, het drukwerkcentrum, de werkkamer van de pastor, de ont moetingsruimte en de kleine vergader zalen ondergebracht. Na de oplevering van het gebouw heb ben zeer vele vrijwilligers, vaak gedu rende vijf of zes dagen per week, de aankleding en inrichting van de kerk en bijgebouwen verder ter hand genomen. Ook zij hebben schitterend werk gele verd en de renovatie van de Willibror duskerk en -pastorie is thans in grote lijnen afgerond. De rooms-katholieke parochiegemeenschap, die trots is op het vernieuwde complex, zal op 24 en 25 februari de gebouwen officieel in gebruik nemen. Samen met collega's Op zaterdag 24 februari om 19.00 uur zal pastor H. Helsloot samen met zijn collega's uit Akersloot en Limmen, M. Strack van Schijndel en Johan Oiling, voorgaan in een eucharistieviering, waarin de zang verzorgd wordt door Die Schaeckelsingers en het kinder koor Wikiko. Na de viering wordt een kopje koffie geschonken en kunnen de aanwezigen rondkijken in de Willi brorduskerk en het Willibrordushuis. Op zondag 25 februari om 10.00 uur zal de Willibrorduskerk officieel in gebruik worden genomen tijdens een plechtige eucharistieviering waarin monseigneur dr. J.M. Punt, apostolisch administrator van het bisdom Haarlem, en pastor H. Helsloot zullen voorgaan. In deze vie ring wordt de zang verzorgd door het dames- en herenkoor. Na deze viering zullen ook de bijgebouwen officieel in gebruik worden genomen. Bij deze vie ring worden veel externe gasten ver wacht, zodat er beperkt plaats zal zijn voor niet-genodigden. Open dagen Omdat het parochiebestuur op 24 en 25 februari zeer veel belangstelling ver wacht, is besloten voorafgaand twee open dagen te houden. Op zaterdag 10 februari en zaterdag 17 februari van 13.00 tot 16.00 uur zullen Willibror duskerk en Willibrordushuis geopend zijn voor belangstellenden. Er wordt koffie en thee geschonken en mede werkers van de parochie zijn aanwezig om rond te leiden en vragen te beant woorden. In de kerk zal Anke Buzing- Dijkgraaf het pas geplaatste koororgel bespelen. HEILOO - Het college draagt C. van de Meent voor als gemeentesecretaris van Heiloo. De voordracht van Van de Meent is met volledige eenstemmig heid tot stand gekomen, maar de ge meenteraad beslist uiteindelijk of de benoeming een feit is. Het voorstel wordt behandeld in de raadsvergade ring van maart. Het is nog niet bekend vanaf wanneer Van de Meent de functie van gemeentesecretaris officieel gaat bekleden. Zij wordt de opvolger van de in okto ber 2000 naar Heerhugowaard vertrok ken Frans Mencke. Hetty van de Meent werd op 24 mei 1952 geboren. Zij is reeds werkzaam bij de gemeente Hei loo sedert december 1997 als directeur van de sector Welzijn en Burgerij. HEILOO - Op de door D66 Heiloo georganiseerde thema-avond over jeugd en jongeren is pittig gediscus sieerd over het jeugd- en jongerenbe leid in Heiloo. Vanuit verschillende in valshoeken, het basisonderwijs (door Ruud Raats, directeur van De Spring- schans), de kinderopvang (Christel Lammers van de stichting Humanitas) en het jeugd- en jongerenwerk Qonge- renwerkster Beulah Samuel), werd dit beleidsveld toegelicht. Diverse knelpunten kwamen aan het licht. Het personeelstekort in het basis onderwijs en de buitenschoolse opvang wordt een van de grootste problemen op korte termijn. Ook adequate huis vesting is nog lang niet op het gewens te niveau. Samenwerking tussen het basisonderwijs en de organisaties voor de buitenschoolse kindervang kan op korte termijn verbetering betekenen, zo oordeelden Raats en Lammers. Ernstige hinder In elk geval bleek deze ontmoeting op de D66 thema-avond aanleiding om hierover verder met elkaar te overleg gen. Enige coördinatie vanuit de ge meente is gewenst. Het tekort aan onderwijzend personeel en kwalitatief personeel in de kinderopvang, naast een goede huisvesting, zal op korte ter mijn ernstige hinder kunnen gaan ople veren voor Heiloose tweeverdieners. Het jongerenwerk blijft als beleidsveld hinder ondervinden van het profiel van Heiloo als vergrijzende gemeente, zo was deze avond verder te horen. Van een slagvaardig en krachtdadig alert gemeentelijk beleid is geen sprake. Gewenste en noodzakelijke voorzie ningen komen pas na maanden van weinig efficiënt overleg. Zelfs het plaat sen van een prullenbak bij het school plein, zo stelde de directeur van de Springschans, kost maandenlang zeu ren. En daarmee zou de voornaamste overlast die de school van 'hangende' jongeren ondervindt, namelijk de rot zooi, in belangrijke rriate opgelost zijn. Bij de herinrichting van het Stations centrum, straks het bruisend hart van Heiloo, wordt de inbreng van jongeren hogelijk gemist. De algemene conclusie van de aanwezigen op deze thema avond was dan ook dat deze groep als nog en zo snel mogelijk aan de klank bordgroep moet worden toegevoegd. D66 Heiloo gaat in de komende maan den door met het organiseren van der gelijke thema-bijeenkomsten. Na de thema's volkshuisvesting en jeugd en jongeren zullen snel andere thema's volgen. Op deze wijze probeert D66 Heiloo interactief met de inwoners van Heiloo aan haar eigen verkiezingspro gramma te werken. Een programma dat het thema 'D66 voor een Leefbaar Heiloo' meekrijgt. Burgers van Heiloo die over deze thema's willen meepraten kunnen dat, naast het bezoeken van de themabijeenkomsten, doen door te e- mailen naar heiloo@d66.nl, of een briefje of telefoontje te richten aan het bestuur van D66 Heiloo, Tuinenhof 27, 1851 ZR Heiloo, 072-5334590. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. F.J. van der Wind. Gereformeerde Kerk Zondag 10.00 uur: ds. E. Sluis-Sluis. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. R.G.J.Timmers. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Die Schaeckelsinghers, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: viering met herenkoor, voorganger onbekend. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: dienst van schrift en tafel in de grote kapel, m.m.v. oecu menisch zanggroepje, voorganger ds. H. van het Maalpad. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu niedienst met Cantoren, voorganger M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorganger pastor H. Helsloot. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 9.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 9.00 uur, woensdag 9.30 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Op 1 februari is plaatsge noot Menno Reij geslaagd aan het Instituut Automatisering en Informa- tie-management van Hogeschool Alk maar in de richting Computer- en Com municatietechniek. HEILOO - De Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen afdeling Heiloo organiseert voor haar leden een vijf daagse reis per touringcar naar Parijs. Het vertrek is op zondag 19 augustus. Onder andere de tuinen van Giverny (Monet), Bagatelle in Bois de Boulog ne, Pare André Citroën, Pare Mon^eau, Kasteel Courance, de tuinen van Ver sailles en Promenade Plantée worden bezocht. Tevens wordt een museum bezocht, een boottocht op de Seine gemaakt en een avondlichttour door Parijs gemaakt. De reis wordt begeleid door Heieen Groot. Introducees zijn welkom. Voor meer informatie belt u met Heieen Groot, tel. 072-5321033 of Anneke Kager, tel. 072-5332935. Ter gelegenheid van het honderdste sterfjaar van Giuseppe Verdi (1813 - 1901) staat het jaar 2001 in het teken van Verdi. De cd van deze week 'Viva Verdiis een prachtige dubbelcd samp ler met daarop de mooiste aria's, koren en ensembles uit 28 verschillende ope ra's en het Requiem. De dubbelcd bevat daarnaast een uit gebreide biografie over het leven van Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Gevonden Schildpadpoes, zwart met wat rode vlekjes en rode vegen op de kop, Mariënstein, Heiloo. Zwart/witte ongec. kater, witte snuit en bef, wit onder de kin en onder de buik, voor witte voetjes en achter sokjes, De Enterij, Limmen. Verdi en een overzicht van alle Verdi- titels uit de Universal-catalogus. Uiter aard ontbreken nummers uit de opera's 'Aida' en 'Otello' niet op deze dub belcd. Giuseppe Verdi was reeds op zijn elfde jaar organist van de dorpskerk. De eer ste die zijn muzikale aanleg in de gaten kreeg was de koopman en muzieklief hebber Antonio Barezzi te Busseto. Hij hielp hem in alle opzichten. Op kosten van de stad Busseto en van Barezzi werd Verdi in staat gesteld om in Milaan muziek te studeren en hem uit te laten groeien tot een enorm talent. De cd 'Viva Verdi!' is uiteraard niet het enige muzikale werk dat is verschenen in het jaar van Verdi. Bij Disc 't Loo vindt u naast deze cd nog tal van ande re cd's van deze grote componist. Dubbel cd met muziek uit Verdi's opera's voor O O Bernhard Schlink, de auteur van zijn debuutroman 'De Voorlezer' komt de ze week met een nieuw boek op de markt, 'De liefdesval'. De in 1944 gebo ren auteur is jurist in Bonn en Berlijn. Zijn debuutroman bereikte wereldwijd de top van de bestsellerlijsten. In 'De Voorlezer' schrijft Schlink openhartig over de geneugten van de liefde als over de last van de geschiedenis. Zijn nieuwe boek 'De liefdesval' bevat zeven tragikomische verhalen over zeven verschillende vormen van liefde. De verhalen gaan over betrokkenen die verstrikt zijn in de tijd. Een jonge man wordt herinnerd aan het Duitse verleden door zijn liefde voor een schil derij. Een Oost-Berlijns echtpaar is ge noodzaakt elkaar te verraden om hun huwelijk te redden. Een Duitse student in New York raakt verliefd op een Amerikaanse Jodin. De verhalen in 'De liefdesval' gaan zo wel over het leven in de grote stad als over ëen radeloze generatie, die telkens weer struikelt over de valstrikken van haar verleden. door Bernhard Schlink voor 42,50 Haarenwög 67-69,1851 KL Heiloo nwst Wmktfhof t Uo. 072 5331463 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-malL info.deutftkom<§>Kbri«.nl Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072)5333152 Gemeente, afd. Weizijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woensdagen en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Op zaterdag 17 februari 2001 een optreden van het Volendams Opera Koor, Heilooër Salon Orkest en Spijkergoed in verband met het 25 jarig bestaan van Sportcentrum Het Vennewater. Vlooienmarkten op zondag 11 februari 2001 en zondag 18 maart 2001 Woensdag 07-02-2001 Donderdag 08-02-2001 Vrijdag 09-02-2001 Zaterdag 10-02-2001 Zondag 11-02-2001 Maandag 12-02-2001 Dinsdag 13-02-2001 Woensdag 14-02-2001 Donderdag 15-02-2001 Vrijdag 16-02-2001 Zaterdag 17-02-2001 Zondag 18-02-2001 Maandag 19-02-2001 Dinsdag 20-02-2001 Woensdag 21-02-2001 Donderdag 22-02-2001 Vrijdag 23-02-2001 Zaterdag 24-02-2001 Zondag 25-02-2001 Maandag 26-02-2001 Dinsdag 27-02-2001 Woensdag 28-02-2001 13.30-17.00 zaalvoetbal 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.30 zaalvoetbal 08.30-12.15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal 12.30-16.30 zaalvoetbal 20.30-21.30 zaalvoetbal 10.00-16.00 vlooienmarkt 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 13.30-17.00 zaalvoetbal 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.30 zaalvoetbal 08.30-12.15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal Concert Volendams Opera Koor 09.30-14.00 handbal 16.30-18.30 conditietest 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 13.30-17.00 zaalvoetbal 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.30 zaalvoetbal 08.30-12,15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal 11.30-13.00 handbal 18.30-21.30 basketball 10.00-13.00 conditietest 15.30-18.30 zaalvoetbal 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 18.00-19.00 vrij 18.00-19.00 vrij 18.00-19.00 vrij 18.00-19.00 vrij 17.00-18.30 basketball 17.00-20.00 basketball 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal 18.00-19.00 vrij 18.00-19.00 vrij 17.00-18.30 basketball 14.30-16.00 basketball 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal 18.00-19.00 vrij 18.00-19.00 vrij 17.00-18.30 basketball 13.30-17.30 zaalvoetbal 13.00-15.00 conditiedames 17.00-22.30 volleybal ,19.00-23.00 volleybal 19.00-22,30 zaalvoetbal De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzichten 2000 met vergelijking met voorgaande jaren: jaar 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers 46.913 56.605 42.716 1997 62.092 We gaan weer open op zaterdag 28 april 2001

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 11