'Suffe makke wezensmaakten een vuist Stichting Pappod organiseert reünie Voorkeursrecht volgens raad terecht toegepast 072 5331895 /B a Sterilisatie/castratie-actie tfei VosMakeiaardii Taxatie nodig? ROEKMAN [j] BORDEN KRANT Huis kopen? Marc Cain Collections DIERENBESCHERMING Castricum, Heiloo, Limmen en Akersloot k Y* 21H t Kcnnemerf<jn^ r/i'/AliklllIl'l' „A P E L L A oJU r* JDrukkerij uitkijkpost bv 66e JAARGANG NO. 11 Openingstijden Het Baafje ongewijzigd Fancy fair De Duif Geslaagd De Kneperige Kniepe Knuiper valt bij de jeugd goed in de smaak ...thuis in Heiloo. Tel. 072-515 08 88 www.halmakelaardlj.nl Informatieavond Freinetschool Karwei Bouwmarkt mag vleugels uitslaan Benoeming nieuwe gemeentesecretaris SCH0NG SCHILDERWERKEN B.V. 06-53576089/072-5338472 Koersbal voor en door vrijwilligers VAN DER De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 16.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij en advertentie-opgave moeten uiterlijk maandag om 15.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 87 cent (excl.BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. verzorgt tevens al uw drukwerk; van briefpapier tot full-color brochures. Vraag offerte! HEILOO - Zwembad Het Baafje zal komend seizoen op werkdagen open blijven tot 19.30 uur. Dit heeft de gemeente Heiloo vorige week laten weten. Eerder werd in advertenties in de Uitkijkpost gerept over sluiting op doordeweekse dagen om 18.30 uur. Onmiddellijk werd er door veel gebrui kers van Het Baafje ongerust gere ageerd. Sommigen beschouwden deze maatregel als een voorloper van een algehele sluiting van het bad. Volgens de gemeente berust het publi ceren van een andere sluitingstijd ech ter op een misverstand. Eerder zou op ambtelijk niveau gesproken zijn om 'de exploitatie van het zwembad waar mo gelijk te optimaliseren'. De suggestie is toen gedaan om de openingstijden kri tisch te bezien. Dit is zonder verdere besluitvorming ten onrechte in de ad vertentie in de Uitkijkpost gekomen, aldus het gemeentebestuur. HEILOO - Openbare basisschool De Duif houdt op vrijdag 23 maart de jaar lijkse fancy fair. De opbrengst daarvan gaat dit keer naar stichting De Op kikker. Deze stichting zorgt er voor dat langdurig zieke kinderen samen met hun gezin en een vriendje of vriendin netje een dagje uit kan gaan. Het thema van de fancy fair is dit jaar dan ook 'Kikkers'. Voor de kinderen zijn er weer een hele boel spelletjes, zoals kikker happen, kikker slaan en kikker gooien, maar ook minder hardhandige activiteiten zoals kikker vouwen, met de (op)kik- ker op de foto en kikkers grabbelen. Er is deze keer een kikkerpoppenkast en een van de patio's is omgetoverd tot een kikkermoeras met kikvorsmannen, waar je op zoek moet gaan naar een schat. Terwijl de kinderen aan het spelen zijn, kunnen de volwassenen lekker struinen op de rommelmarkt of een gokje wa gen op het rad van avontuur. Voor de muzikale omlijsting is de orgelman aan wezig. Het liedje 'Er zaten zeven kik kertjes al in een boerensloot' zal niet in zijn repertoire ontbreken. In de aula zijn er warme en koude snacks zoals Frogburgers, Kermitbroodjes en Kik kerdrilpudding met bessensap. In het Groene theehuis kunt u terecht voor koffie en thee met eigen gemaakte taart. De fancy fair wordt gehouden van 17.00 tot 20.00 uur, Mariënstein 180. HEILOO - „Wij liepen elkaar onlangs weer tegen het lijf," laat Guido ten Berge (61), voormalig bestuurslid en oprichter van Stichting Pappod weten. „Daarbij raakten we ook aan de praat over die gekke periode van Pappod. Het leek ons een leuk idee om na een periode van 25 jaar herinneringen op te halen en oude foto's te bekijken samen met alle oud-medewerkers." Oud-voor zitter Jan Piet (57) vult hem aan: „En ik denk er zelfs over om burgemeester Hoekstra ook maar een uitnodiging te sturen, achteraf bleek hij toch wel een integere man die gewoon goed op de centjes lette." De Stichting Pappod werd een kwart eeuw geleden opgericht uit onvrede over het gebrek aan activiteit in de Heiloose gemeente. „Heiloo is echt een slaapdorp," laat Piet weten. „Omdat de gemeente de jeugd niet wilde verstaan en ze het liefst zag als suffe makke we zens, besloten wij om een vuist te maken en deze jeugd- en jongerenver eniging op te richten." Zette de Buk Buk zich dan niet vol doende in voor de Heiloose jeugd? „Jawel," haast hij zich te zeggen, „maar dat was toch voornamelijk iets voor de oudere jeugd en de activiteiten vonden plaats m het Brunogebouw. Wij wilden in een andere behoefte voorzien en daar jong en oud bij betrekken." De stichting heeft een bewogen geschiedenis. De leden, allen Heiloose jongeren, organiseerden in de beginja ren '70 diverse activiteiten in Heiloo. De enige overgebleven activiteit van Stichting Pappod is het jaarlijkse Timmerdorp. (Archieffoto) HEILOO - Aan de Hogeschool voor Economische Studies te Amsterdam is oud-plaatsgenoot Tjeerdo de Moor ge slaagd in de studierichting Manage ment, Economie en Recht. De stichting bracht met enige regelmaat een eigen krantje uit. HEILOO - In februari 2000 is voor een groot aantal percelen aan de zuidzijde van Heiloo (de toekomstige Zand- zoom) het voorkeursrecht vastgesteld. Dat houdt in dat de eigenaars van de woningen met bijbehorende percelen deze in eerste instantie aan de gemeen te te koop moeten aanbieden. Daarmee hoopt de gemeentelijke overheid aan koop door projectontwikkelaars en daarmee speculatie van grond te voor komen. De toepassing van het voorkeursrecht heeft veel bezwaarschriften opgele verd. De gemeente heeft vervolgens voor veel percelen een scheiding aan gebracht tussen woning (met bijbeho rend erf) en de overige veelal grotere grondoppervlakken. De woningen met bijhorend erf zijn vervolgens uit de re geling van het voorkeursrecht geno men. In september vorig jaar heeft de gemeentelijke commissie voor Be zwaarschriften de ingediende bezwaren gegrond verklaard, omdat de verkla ring van geen bezwaar om het voorkeursrecht toe te passen was be doeld voor het toekomstige industrie terrein Boekelermeer en niet voor de Zandzoom. De gemeente daarentegen stelt dat een eenmaal verkregen verklaring van geen bezwaar ook op andere locaties binnen de gemeente mag worden toegepast en baseert deze mening op adviezen van een op dit terrein gespecialiseerd ad viesbureau en van juristen van het ministerie van VROM. In de raadsver gadering van afgelopen maandag wilde het college weten of ook de raad de mening van het college deelt, dat de formele grondslag voor de vestiging van het voorkeursrecht in de Zand zoom aanwezig is. Juridisch staartje De beslissing van de gemeente om het voorkeursrecht ook voor de Zandzoom toe te passen zal ongetwijfeld nog vele juridische staartjes krijgen. Want dit be sluit is voer voor juristen. Dat bleek al in de raadsvergadering. De gemeente raad, met zes juristen in haar midden, kon het onderling niet eens worden. VVD en CDA waren het duidelijkst in hun opvattingen en onderstreepten de rechtmatigheid van de toegepaste be sluitvorming. Volgens George Borst (CDA) heeft het college op zorgvuldige wijze de nodige informatie ingewon nen. Met name de eenduidige uitspraak van de minister van VROM gaf voor het CDA (en ook voor VVD) de door slag. GroenLinks en PvdA wareft wat voor zichtiger. Er is geen jurisprudentie over de gevolgde weg, maar die zal er na een juridische rechtsgang wel komen. Die rechtsgang is pas mogelijk als er een besluit is genomen en mede daarom gingen deze partijen dan ook akkoord met het collegevoorstel. Beide partijen willen wel dat de inhoudelijke beoor deling van de bezwaarschriften snel wordt opgepakt, hetgeen door burge meester Henk den Boon werd toege zegd. Voor D66 en Heiloo2000 lag de zaak ingewikkelder. Volgens Hans van Ha- lem (D66) is het vergunde niet meer dan het gevraagde. Dat houdt in dat de vergunning voor het voorkeursrecht Boekelermeer niet mag worden toege past op de Zandzoom. Voor John Daas (Heiloo2000) dient een diep ingrijpend besluit als het voorkeursrecht op helde re grondslagen te berusten en niet via de achterdeur naar binnen te worden gehaald. Burgemeester Den Boon benadrukte dat het besluit is gebaseerd op het ad vies van een extern deskundige, die er vanaf het begin bij betrokken is. Ver volgens is een second opinion aange vraagd bij het gespecialiseerde advoca tenbureau Houthoff en bij het ministe rie van VROM. Vooral de brief van VROM was voor het college doorslag gevend. Bovendien kon de provincie geen aparte verklaring van geen be zwaar afgeven omdat de toekomstige Zandzoom nog niet in het streekplan is opgenomen. Op de vraag van Carla Cocnders (GroenLinks) waarom dan geen partiële wijziging is aangevraagd, waar dit op andere terreinen wel is ge beurd (golfbaan, red.) kwam geen dui delijk antwoord. Al met al blijft er nog veel onduidelijkheid bestaan, maar kreeg het college voldoende steun (alleen D66 en Heiloo2000 waren te gen) voor haar voorstel het voorkeurs recht toe te passen. Wat is de diepere betekenis van het woord Pappod? Is het verzonnen door iemand zonder taalgevoel? „Nee, er is juist goed over nagedacht," beweert Ten Berge. „Het logo van de pot met pap moet iets gezelligs uitstralen, een gevoel van dat je daar bij wilt horen. Bovendien staat Pappod voor 'altijd anders', daarom is het Pappod en niet Pappot. Je kunt er eigenlijk zo veel variaties op verzinnen als je maar wilt." Het gemeentebestuur reageerde in eer ste instantie nogal terughoudend op de initiatieven van Pappod. Het bestuur vroeg zich af of er wel behoefte was aan een dergelijke organisatie in een ge meente met een 'bloeiend verenigings leven en haar voortreffelijke sportorga nisaties'. In een later stadium erkende de toenmalige burgemeester Hoekstra toch dat Pappod haar bestaansrecht wel had bewezen. Heiloo wordt wakker De gemeente kwam vervolgens met subsidie over de brug en Stichting Pap pod werd na verloop van tijd beloond met een eigen onderkomen in een hou ten noodlokaal, daar waar nu de muziekschool is. In dit gebouw kon de organisatie vergaderen en het archief onderbrengen. Vanuit de visie 'voor jong en oud' werd in 1975 het eerste dorpsfeest georgani seerd door Stichting Pappod. Het feest, toepasselijk 'Heiloo wordt wakker' genaamd, werd een enorme publieks trekker en bracht duizenden mensen op de been. Drie dagen lang was het een groot spektakel rondom de Witte Kerk. waar in die tijd (in plaats van het winkelcentrum) nog een voor feesten goed te gebruiken open Vlakte was. Het grote succes werd een jaar later nogmaals herhaald. In 1976 werd het feest onder de naam 'Festival Heiloo' uitgebracht, met eenzelfde groot succes als resultaat. Activiteiten als touwtrek ken rond de vijver aan het Frederica's Hof in Plan Oost, een groot waterspek takel met eigengemaakte 'bootjes', Oudhollandse poppenkast en een thee tuin met 'maar liefst' vijf verschillende soorten thee waren een bron van ver maak. Naast de dorpsfeesten organiseerde Stichting Pappod tal van andere activi teiten en zorgde voor de oprichting van Timmerdorp. „Feitelijk is dit nog de enige thk van onze vereniging die over gebleven is," geeft Ten Berge aan. Hij gaat verder: „We hebben enorm veel dingen georganiseerd. Wij huurden de ruimte van Buk Buk en bedachten elke maand een aantal activiteiten. Ook wel gekke dingen hoor, zo hebben we bij voorbeeld eens een macrobiotisch eet festijn in de Buk gehouden, ik kan mij nog goed herinneren dat een aantal mensen het niet te eten vond!" Een zeer actieve organisatie, zou je denken. Maar hoe komt het dan toch dat slechts de organisatie van een eve nement als Timmerdorp nog in handen is van Pappod? „Bij de afbraak van ons verenigingsgebouw in 1981 of 1982 is het eigenlijk een beetje doodgebloed. Er ging een aantal mensen weg en er was geen opvolging. Tja, wanneer je de fakkel niet kunt overdragen dan bloedt het gewoon dood," prakkiseert Ten Berge. „Truus Crabbendam is eigenlijk als enige enthousiasteling overgeble ven, maar zij zet zich nu alieen nog in voor het Timmerdorp." Samenzwering van oud-medewerkers Inmiddels 25 jaar later hebben de beide oud Pappod-medewerkers het plan opgevat om een reünie te organiseren. De twee initiatiefnemers hebben van een groot aantal 'Pappodders' de adressen weten te achterhalen. Zij heb ben inmiddels een uitnodiging voor de reünie ontvangen. Echter niet iedereen is meer te achterhalen. „Sommige men sen zijn verhuisd, anderen zijn wij mis schien vergeten," excuseren de mannen zich bij voorbaat. Oud-medewerkers die nog geen uitnodiging hebben ont vangen, maar wel graag naar de reünie komen worden dan ook verzocht om zich te melden. „Zij mogen bellen naar Guido ten Berge of hem e-mailen," meldt de voormalig voorzitter. „Hij is namelijk vaker thuis dan ik." De reac tie van Ten Berge is alleszeggend: „Lekker makkelijk hoor, schuif jij het maar weer af. Zo zat je trouwens vroe ger ook al in elkaar!" Omdat de beide mannen nog steeds geen locatie in Heiloo geschikt genoeg vinden voor een feestje, vindt de reünie plaats op zondag 13 mei van 14.00 tot 18.00 uur in Eetkafé De West aan de St. Adelbertusweg 31 te Egmond-Binnen. Voor opgave of inlichtingen kunt u bel len met Guido tert Berge, tel. 072- 5066588 of e-mailen met gfap.tenber- ge@hetnet.nl. HEILOO - Opgewonden stemmetjes en vuurrode wangen. Afgelopen vrijdag om 19.15 uur speelde Falkland Toneel voor de eerste keer de voorstelling 'De Kneperige Kniepe Knuiper' voor de kinderen in Heiloo. In een uitverkocht theater de Beun was het dolle pret. Nadat vier kinderen hun verjaardags feestje nog eens extra mochten vieren en daarbij ook een cadeautje kregen, kon de voorstelling dan echt beginnen. Het verhaal over de Kneperige Kniepe Knuiper, geschreven door Peter Lin- ders en geregisseerd door Marius Prein, bracht de kinderen in extase. Mevrouw Poets (Myrthe Schuuring), de ijverige poetsvrouw van de Professor (Wim van Veen), ontdekt dat de Pro fessor een pakjestransporteermachine heeft uitgevonden. De Postbode (Jack Peters) lijkt met de komst van deze machine ovërbodig geworden. De transporteermachine, overigens erg mooi gemaakt met allerhande lichtjes, toeters en bellen, blijkt echter niet alleen maar pakjes te kunnen transpor teren. Wanneer Mevrouw Poets de vuile was naar de wasserette verzonden denkt te hebben, krijgt ze in plaats van de scho ne was haar vieze boeltje weer terug, vergezeld van de ruimtewezens Zap (Els Koevoets) en Zop. Deze marsman netjes, en dan met name Zop, overigens overtuigend neergezet door Edo Post- ma, zijn op zoek naar het gouden hart van de Kneperige Kniepe Knuiper, die op zijn beurt aansprekend werd ge speeld door Martin Otto. Deze engerd heeft zijn gouden hart verruild voor een hart van steen. Zijn gouden hart heeft hij ergens verstopt in een grot in "zijn woonplaats, op de planeet Pluto. Zap en Zop worden echter op hun beurt weer achterna gezeten door Kol (Lucia Vermeulen), een toverkol van de planeet Jupiter, die er voor moet zorgen dat alle planeten op hun plaats blijven hangen. Zap en Zop hebben haar tovermantel gestolen en hangen van pure pret alle planeten door elkaar. Bovendien is Zop verliefd op de planeet Venus en hij wil deze planeet het gouden hart van de Kneperige Kniepe Knuiper cadeau geven. Dan wordt Venus vast ook ver liefd op hem. Hoewel de voorstelling in eerste instan tie voor de doelgroep wat moeilijk lijkt - in de zaal zitten veel kinderen in de leeftijd tussen de vijf en de tien jaar - lijken de kinderen daar absoluut geen last van te hebben. Moeiteloos swit chen de kinderen tussen de vele perso nages, afkomstig van diverse planeten. Wanneer de acteurs de hulp inroepen van de zaal, geven de kinderen luid keels antwoord, als teken dat zij toch alles begrepen hebben. Met name de personages Zop en De Kneperige Kniepe Knuiper spreken de kinderen aan. De eerste eenvoudigweg door zijn grappige verschijning en zijn dito grap pen, de laatste om de echo in zijn stem. Tijdens de pauze imiteren de kinderen hem naar hartelust en roept een van hen zijn ouders toe: ..Je bent niet wijs, maar ik wil ijs, ijs, ijs!" Na de pauze mogen de kinderen zich roeren en wordt met hen een gedicht 'verzonnen' om de echo uit de Kne perige Kniepe Knuipers stem weg te halen. Hij heeft inmiddels bijna alle personages gevangen genomen en tot 'slaven, laven, aven' gedegradeerd. Zonder echo heeft het schepsel echter geen macht en dankzij de vocale hulp van de kinderen weten de gevangenen zich te bevrijden. Uiteraard loopt de voorstelling af met een 'eind goed, al goed'. Doordat de kinderen een liedje fluiten en een driftig ingestudeerd ge dichtje voordragen, wordt de boosaar dige Kneperige Kniepe Knuiper plotse ling verliefd pp Zop. Deze geeft hem het inmiddels gevonden gouden hart weer terug en het enge monster blijkt zijn gouden hart eer aan te doen. Opeens is alle agressie hem vreemd en lijkt hij zeer gelukkig met zijn nieuwe bestaan als vriendelijk wezen. Een warm applaus viel de acteurs ten deel, die niet alleen de kinderen, maar ook de ouders een gezellige avond be zorgden. De voorstelling kwam voor een groot gedeelte zeer volwassen over, maar werd door de kinderen tot in detail begrepen. Het bespelen varnde doelgroep lukte prima, waardoor gedu rende de voorstelling de monden veelal gespannen gesloten bleven. En dat is toch een prestatie om trots op te zijn. De decors waren afwisselend mooi tot eenvoudig. De decormakers Gerard Gilles, Cees Lammers en Siem Schram wisten zich echter door het kunstig ge bruik van het licht (Harry van Mil tenburg) verzekerd van bewonderende blikken. Met name de introductie van de planeet Pluto zorgde voor een veel zeggend 'wauw' uit de zaal. De kleding tenslotte, verzorgd door Nelly de Boer, Gerda Cochrane, Caroline Friethoff, Annie Gilles, Loes Zalm, Truus Schoonderwaldt en Eva van Willigen gaf de personages de juiste uitdrukking mee. De sullige kledingstukken van de Professor, het tuttige jurkje van Mevrouw Poets, maar ook de kleding van de diverse figuren uit de ruimte gaven de spelers genoeg herkenbaars. Zeeweg zo, 1852 CR Heiloo tnf'o@vosmakeiaardij.rü www.vosrnakelaardij.nl Uitvaartverzorging Heiloo e.o. :r.-y Stoop Tel: 072 - 532 03 45 jla|rsgroep Kennemerstraatweg 129 te Heiloo tel.: 072 5335330 'Met 4 kantoren actiefin de regio! (Alkmaar (2), Heiloo en Heerhugowaard) HEILOO - Op donderdag 29 maart wordt op de Freinetschool Heiloo een informatie-avond gehouden, om ouders en andere belangstellenden de gelegen heid te geven kennis te maken met het Freinetonderwijs. De informatieavond begint om 20.00 uur. Na een kort wel komstwoord wordt u rondgeleid in het nieuwe gebouw en kunt u een kijkje nemen in de verschillende groepen. Waarin de Freinetschool zich onder scheidt van andere basisscholen, is dat de leerkracht vooral de ervaringen van de kinderen oppikt, om zo een uitda gende weg door de lesstof te kunnen bieden. Daarbij wordt het eigen onder zoek van kinderen sterk gestimuleerd. Ieder kind werkt binnen de leeftijds groep in zijn eigen tempo, eventueel met extra ondersteuning. Tijdens de in formatieavond kunt u diverse werk van de leerlingen inzien. De school hecht daarnaast veel belang aan de sociale structuur binnen de school. De kinderen worden gestimu leerd om veel activiteiten in groepsver band uit te voeren. Ze maken bijvoor beeld in kleine groepjes een studie (een verslag over een bepaald onderwerp) en oudere kinderen begeleiden jongere kinderen bij het groepslezen. Een belangrijk instrument is de vergade ring. In de'klassenvergadering kunnen kinderen onderwerpen aan de orde stellen die hen bezig houden. In de schoolvergadering bespreken zij zaken die de hele school betreffen en helpen ze om oplossingen voor bepaalde pro blemen te vinden. Belangstellenden die deze avond ver hinderd zijn, kunnen een afspraak maken voor een gesprek. Informatie bij Wim Blom, directeur van de school. De Freinetschool is te vinden op Boe- kenstein 44-45 in Heiloo, tel. 072- 5321585. HEILOO - Bouwmarkt Karwei aan De Hoefsmid op bedrijventerrein de Oude Werf is al lang bezig met het zoeken naar mogelijkheden voor uitbreiding. Plannen om het bedrijf elders in Heiloo onder te brengen hebben indertijd schipbreuk geleden. Nu is er wel de mogelijkheid om op de bestaande loca tie uit te breiden. Een bouwvergunning daartoe is inmiddels verkregen. Maar het bedrijf moet dan wel voldoen aan de parkeernorm. Dat betekent dat er extra parkeerplaatsen bij moeten ko men. Het college wil daarom onder voorwaarden de grond, waarop mo menteel nog de noodlokalen van de basisschool in Ypestein staan, aan Kar wei verkopen. De gemeenteraad ging afgelopen maandag unaniem met deze verkoop akkoord. HEILOO - De gemeenteraad heeft af gelopen maandag goedkeuring ver leend aan de benoeming van Hetty van de Meent als gemeentesecretaris van de gemeente Heiloo. Deze functie was vacant door het vertrek van Frans Mencke naar Heerhugowaard. Van de Meent was geen onbekende, zij was di recteur van de sector Welzijn en Bur gerij van de gemeente Heiloo. Na afloop van de besluitvorming kreeg zij van raad en college felicitaties en bloe men. Waarschijnlijk zal zij per 1 april in deze functie starten en dat betekent dan meteen het afscheid van waarne mend gemeentesecretaris R. Engel. VOOR.IA Erkend schilder- wandafwerkingsbedrijf. Bel voor vrijblijvend offerte De sterilisatie-/castratie-actie van pe Dierenbescherming loopt door tot en met 23 maart De Dierenbescherming geeft 20 gulden gulden voor een poes, 15 gulden voor een kater. Alle dierenartsen in het werkgebied van de afdeling doen aan de actie mee. Inlichtingen: Mw. Hella Dekker, tel. 072 5332879 HEILOO - Dinsdagmorgen 6 maart werd voor een kleine groep vrijwilli gers van het Trefpunt vanwege het Internationale Jaar van de Vrijwilligers de groene loper voor het koersbal uit gerold. De meeste deelnemers hadden wel eens van koersbal gehoord of het gezien, maar daar bleef het meestal bij. Dit was dus bij uitstek de gelegenheid om er eens kennis mee te maken. Met de gedachte 'dat doen we wel even' werd er gestart. Echter, de grote niet-ronde ballen zorgden voor enige hilariteit... ze kwamen meer naast de loper terecht dan er op. Hoe langer er werd gespeeld, des te beter het ging. Sommigen kregen het zelfs een beetje onder de knie, zodat er steeds minder aan het toeval werd overgelaten. Het puntenresultaat werd bijgehouden onder het toeziend oog van enkele deelnemers en het leek bijna een echte competitie. Trefpunt-vrijwilligers die meer lol heb ben in creativiteit kunnen zich als zij snel zijn nog opgeven voor de creatieve middag op 5 april. Het strookje voor 15 maart inleveren bij de balie in het Trefpunt. Regio Noord- Makelaar sinds 1933 www.vanderborden.nl Als bijlage in dit Nieuwsblad de Woningkrant Regio Noord-Kennemerland. Deze Woningkrant komt twee keer per maand uit en wordt huis-aan-huis verspreid met het Heërhugowaards Nieuwsblad,Alkmaars Nieuwsblad, De Uitkijkpost en Langedijker Nieuwsblad. In de Woningkrant publiceren de woningcorporaties de leeggekomen én de toegewezen huurwoningen in de hele regio Noord-Kennemerland. In deze krant is ook alles te lezen over de nieuwe aanpak van woningtoewijzing. «v nu a KIBadkamerinstallatie Droonecampstraat 13 O. HACHMANG -Centraleverwarming 1851 fH Heiloo - Dakbedekking Telefoon 072-533 50 85 IN ST A LLATIE B E D RIJ F - Loodgieterswerk Werkplaats: Holleweg 19

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 1