Heilooër Herman Gelissen weet hoe het anders kan ROEME DRIELING .m. 47,95 Fileproblemen onderweg of vruchteloos zoeken naar een parkeerplaats? 'erenbeschermingï Kerkdiensten ASTRJDH. ROEMER DEUTEKOM UITKIJKPOST - 21 MAART 2001 EHK klaverjasclub Gezocht: Tandartsassistente Roemers drieling door Astrid H. Roemer Boek van de week: Roemers drieling m. Reptile door Eric Clapton CD van de week: Reptile W\ Winkelhof *t Loo 53 SV Oppositie Helderziende waarnemingen Tel. 5335535 5 S o <5 8. 3 -5" o s 3 s 3 Scholenschaaktoernooi Foute naam vermeld Culturele activiteiten in kapel Willibrord Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (G.E. van Brug gen, H.H. den Engelsen, H.D. Grans- bergen, W. Hartong, S. Voskuil, C.W. Willeboordse en A.M. Kruize-Mosch): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel, 5339669. F.A. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17. tel. 5330200, ma t/m vr S.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo. tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummcr van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dir. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek5 De Kapel, J.A. de Rid der, Runxputteweg 24, Heiloo. Be handeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wes- terweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00-11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzen Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. HEILOO - Op 26 maart houdt klaver jasclub EHK weer een open klaverjas- drive. ledereen, met of zonder partner, is welkom in het Open Huis in 't Loo. De drive begint om 20.00 uur en zal omstreeks 23.00 uur afgelopen zijn. Voor inlichtingen kunt u bellen met D. Leurink, tel 072-5334366 of met K. Knegt, tel. 5334056. AFWEZIG VOSKUIL, huisarts van 26 t/m 30 maart of iemand die daarvoor wil worden opgeleid. Schriftelijke reacties: C.D. Zegwaard de Blinkenlaan 5 1851 AN Heiloo De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. i Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■I Foto's en kopij getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. HEILOO - Hoe is het om in deze tijd bij de Nederlandse Spoorwegen, door sommigen gekscherend de Nederland se - Stoorwegen genoemd, te werken? Herman Gelissen (45) is directeur Mar keting en Verkoop van de NS. Hij reist dagelijks met de trein van zijn woon plaats Heiloo naar zijn werkplek in Utrecht en visa versa. „Afgelopen week moest ik door om standigheden met de auto naar mijn werk. Dan ben je meteen weer gene zen. Ik ging al een half uurtje eerder weg uil Heiloo met de gedachte 'stel dat er zo vroeg ook een file staat' en ja hoor, al op de A9 stond het verkeer muurvast. Om half zeven 's ochtends! Uiteindelijk kwam ik drie kwartier later dan normaal en behoorlijk ge stresst op kantoor. Met dit in mijn ach terhoofd zit ik elke dag tevreden in de trein," vertelt Gelissen. Populair gespreksonderwerp De NS komen vrijwel dagelijks in het nieuws, en veelal niet positief. Gelissen belicht de andere kant van het verhaal. „Nederlanders hebben drie favoriete onderwerpen waarvan iedereen ver stand denkt te hebben. En waar dus naar hartelust op gemopperd mag wor den: het weer, voetbal en helaas sinds enige tijd ook de NS. Een twijfelachtige eer." „Natuurlijk is elke vertraging er één teveel. Wat dat betreft zijn de mobiel tjes van tegenwoordig een zegen voor ons. Vertraagde treinreizigers kunnen direct het thuisfront of de zakenaf- spraak op de hoogte stellen. Wij wer ken er keihard aan om de dienstverle ning te verbeteren. Er komen meer treinen, we nemen extra personeel aan en bij vertragingen langer dan een half uur krijgen de reizigers geld terug, om maar eens wat maatregelen te noe men." „Verder is het zo dat wij niet alle facto ren van oponthoud in de hand hebben. Stroom- en wisselstoringen bijvoor beeld. De infrastructuur, dat wil zeggen de rails en de bovenleidingen en ook het onderhoud daarvan, is de verant woordelijkheid van de overheid. En hoe graag wij het ook willen, het is onmogelijk om de huidige problemen van de ene op de andere dag op te los sen. Daar is meer tijd voor nodig. Maar die tijd komt zeker." Ballentrein Gelissen blijft gemotiveerd, ondanks alle kritiek op zijn werkgever. Hij ver telt enthousiast over de vernieuwingen en verbeteringen die hij en zijn colle ga's hebben bewerkstelligd. Aan Ge- lisseYi hebben wij onder andere de Samenreiskorting, de ballentrein en het alom bekende, lijvige dagtochtenboek Er-op-Uit te danken. „Ik werk nu der tien jaar bij de NS in diverse marke tingfuncties. Voor de toentertijd nieuwe baan van Route-Manager Noord-Hol land met standplaats Alkmaar ben ik met vrouw en kinderen acht jaar gele den naar Heiloo verhuisd. Prachtige baan, dichtbij de klanten en het perso neel en direct contact met iedereen." „Ik was ondernemer binnen het grote NS concern en daar zijn mooie initia tieven qit voortgekomen. De Samen reiskorting (40 procent korting voor 'In de vuilnishopen van de slavernij, het kolonialisme en de moderne tijd heb ik gezocht naar niet-afbrekende resten om mijn authenticiteit als Surinaams- Nederlandse vrouw opnieuw te bele ven: de trilogie Gewaagd Leven, Lijken op Liefde, Was Getekend vormt de secure literaire verwerking van een door mij uiterst gevreesde onderne ming: het blootstellen van ervaren ge weld niet zozeer om slachtoffers en daders te onderscheiden maar om het geweld te laten oplichten als iets dat onlosmakelijk is verbonden met hoé het samenleven is ingericht; mijn drie romans zijn gemaakt als borelingen die hoe dan ook patronen vernieuwen'. Deze woorden schrijft Astrid Roemer op de achterflap van haar romantrilo gie Roemers Drieling, dat bestaat uit de bovengenoemde drie delen. Gewaagd Leven verscheen in 1966, Lijken op Liefde in 1997 en Was Getekend in 1998. door Astrid H. Roemer voor 39,90 h 2 3i Herman Gelissen: Elke dag tevreden in de trein'(FotostudiosuirjïeUl) drie reisgenoten van een reiziger met een Voordeeluren-kaart) is eerst een periode getest in Noord-Holland. Het kwam voort uit de gedachte dat bij recreatieve uitjes meestal meer perso nen dan alleen de bestuurder in de auto zaten. En die mensen wilden we graag in de trein hebben. De Samenreiskor ting werd in korte tijd zo populair dat Amsterdammers zelfs eerst naar Zaan dam treinden om daar de kaartjes, met korting natuurlijk, te kopen. Na de proefperiode is het landelijk inge voerd." Bij het woord 'ballentrein' is de asso ciatie met het studentencorps en Lei den snel gemaakt. Mis. De ballentrein is de verbinding tussen Zandvoort en Haarlem. Eerst reed de intercity uit Maastricht zo goed als tot op het strand. Echter, het laatste stukje van de reis, van Haarlem naar Zandvoort, was eigenlijk niet geschikt voor zo'n grote trein. Er moest een andere oplossing komen. Gelissen bedacht de ballen trein. Deze vervoert vier keer per uur (in het hoogseizoen) menig strandlief- hebber naar één van Neerlands meest gewilde badplaatsen. Om de nieuwe verbinding onder de aandacht van het publiek te brengen, werd hij beplakt met levensgrote strandballen. Vandaar de naam. Altijd commentaar In zijn huidige functie van directeur Marketing en Verkoop speurt Gelissen de markt af naar manieren om het publiek beter van dienst te kunnen zijn. De recente sponsoring van de stichting Collectieve Propaganda van het Ne derlandse Boek (CPNB) is daar een voorbeeld van. Gelissen was op het Boekenbal toen de samenwerking werd aangekondigd. „Ik moet eerlijk zeggen dat de besmuikte reactie van het Boekenbal-publiek tijdens de pre- De cd 'Reptile' van Eric Clapton is een eerbetoon aan zijn oom Adrian, die een grote muzikale invloed heeft gehad op de muzikale keuzes van de jonge Clapton. De muziek is overigens on miskenbaar die van Clapton, in de zo bekende stijl die we van hem gewend zijn. De legendarische gitaarvirtuoos dook.de studio in en nam een subliem album op. Op 'Reptile' staan niet alleen een flink aantal nieuwe nummers, maar ook sterke covers van Stevie Wonder en Ray Charles. Clapton werkt al meer dan twintig jaar aan zijn solo-carrière en bracht een kleine dertig albums uit. Zijn grootste hits zijn voor velen num mers als 'Layla' en 'Wonderfull To night'. Zijn recente cd 'Reptile' bevat heerlijke nummers, waarin de artiest veel van zijn eigen gevoel laat door klinken. Voor de liefhebbers van de muziek van Clapton dan ook absoluut geen slechte aankoop. door Eric Clapton HBBrenweg 67-69, 1851 KL HèBoo L<3Q, 072 S3314S3 i LIBRIS. Uw Complete Boekhandel ©.mal): Info.deut©kom<g>ltbrl9.r>l voor sentatie mij door merg en been ging. Het gaat hier toch om een aanzienlijk bedrag en de verbinding tussen lezen en de trein lijkt mij zeer voor de hand liggen. Dat is juist een van de voorde len van reizen met de trein, dat je op je gemak kunt werken of een goed boek kunt lezen." „Ook op feestjes en andere gezellige gelegenheden word ik vaak aangespro ken in de trant van 'te laat, zeker met de trein gekomen' of 'zeg, jij werkt toch voor de NS, moet je luisteren wat mij laatst overkwam', en dan krijg ik alle details van het voorval in geuren en kleuren te horen.Tja, de klant is koning maar persoonlijk ben ik gewoon trots op mijn bedrijf en de dingen die wij met z'n allen voor elkaar krijgen. Dan is het ronduit vervelend om telkens de nega tieve kanten aan te horen terwijl er zoveel wél goed gaat. Doorgaans zeg ik dan dat ik ook van mijn vrije tijd pro beer te genieten en dat ik graag vijf minuten naar zijn of haar verhaal luis ter, maar dat er voor klachten en overi ge opmerkingen speciale afdelingen binnen de NS zijn. Dan gaat het gesprek meestal snel over iets anders." De NS staan voorlopig nog voor hete vuren, zowel extern als intern, dat ont kent Gelissen niet. Maar er zijn altijd twee kanten aan een verhaal. En geluk kig komen de meeste reizigers nog steeds - onopgemerkt - keurig op tijd aan. In dat licht bezien is het goed om te merken dat er NS'ers zijn met hart voor de zaak. Die ondanks frisse tegen wind en negatieve pers gedreven aan oplossingen en vernieuwingen blijven werken. Informatie over vertrek- en aankomsttij den en prijzen van treinkaartjes vindt u op www.ns.nlde internetsite van NS. U kunt ook bellen met 0900-9292, het tele foonnummer van de Openbaar Vervoer Reisinformatie. HEILOO - In de 22ste ronde van de in terne competitie van schaakvereniging Oppositie wist Langereis niet dichterbij Van Etten te komen. Langereis, met wit spelend, kreeg een handjevol goede mogelijkheden om voor de winst te gaan, maar liet deze onbenut. Tegen stander Sauer vond het allang al goed toen de partij zich in remise naar zijn einde ontwikkelde. Manni had genoeg aan een wat bizarre opening van Van de Brink, die mede vanwege zijn te vroeg in het spel betrokken dame al gauw in de nesten geraakte. Manni liet niet meer los en kon nog eerder dan ver wacht de winst noteren toen Van de Brink ook nog eens een stuk moest ge ven. Kracht gaf Van dc Wal weinig kans, maar moest in de eindfase goed oplet ten dat hij de dreiging van een opruk kend pionnetje kon pareren. Van de Wal speelde de pion een paar velden op, maar had inmiddels gezien dat indien Kracht zijn stukken bijtijds op de juiste velden zou weten te plaatsen, remise onvermijdelijk zou zijn. Kracht deed wat Van de Wal verwachtte. De goed spelende Niehaus liet in een lange partij het initiatief over aan Huffnagel. Toen Huffnagel in het eindspel de bete re kansen dacht te hebben, wist Nie haus heel alert enige stukken te ruilen wat genoeg bleek voor remise, een knap resultaat van Niehaus. Dat mocht Hassing met zijn zoveelste remise dit seizoen uiteindelijk ook zeg gen na afloop van zijn partij tegen Koenders. Met de grootste moeite wist hij een nederlaag te voorkomen door in het eindspel met toren tegen dame alle spirit in de strijd te gooien, nadat hij eerder in het middenspel op een simpe le manier van zijn dame was beroofd. Vermakelijk ging het eraan toe bij Houtenbos contra De Lange, een dolle partij waarin De Lange tenslotte met de luxe van een overwinning geen raad wist en derhalve maar zijn tegenstander remise aanbood. De uitslagen: Langereis - Sauer remise, Manni - V.d. Brink 1-0, Woudstra - Folkertsma 0-1, Kracht - V.d. Wal remi se, V.d. Werff - Maas 1-0, Jongkind - De Jager 0-1, Reus - Jonkheer remise, Huffnagel - Niehaus remise, Horninge - Blom remise, Hassing - Koenders remi se, Tuinstra - Jongerius 0-1, Houtenbos -De Lange remise, Munk - Bik remise, Kraayenbrink - Neering 1-0. ALKMAAR - Maandagavond 26 maart zal medium A. Macaré via uw foto's of voorwerpen helderziende waarnemingen doen. Zij doet dit in de Remonstrantse kerk aan het Fnidsen 33 te Alkmaar. De aanvang is 20.30 uur, de entree is f 10,-, donateurs f 3,50. Voor informatie belt u tel. 072-5334280. OO c 5 o NJ O co O °- tt dj O" O 3 3 <s\ O o ft O) Cl 3 3 co 00 Cn O Dj Cn 00 O ft» co "O Q. C CL td DJ 3 iQ oo CL O) N rt> -E7 O o O T D) O* O 3 3 ft ft 3 ft 3 O O t N ft 3" D> o. x ft pt 09 DJ DJ Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Roodcyperse gec. kater met wit befje, 2 jr. Hoogeweg/Kapellaan, Heiloo. Zwart dwergkonijn met bruine ogen en één witte voorpoot, Ewislaan, Heiloo. Witte gec. kater, klein scheurtje in een oor, 12 jr. Koningsweg, Akersloot. Gevonden Groot konijn, camelkleurig, één oor, Kennemerstraatweg Laan van Zeeman. Lichtcyperse ongec. kater met wit, Stationsweg, Heiloo. Goed tehuis Goed tehuis gevraagd voor twee poes jes van 9 maanden. Ze zijn zwart met wit en cypers met wit en ze kunnen apart geplaatst worden, maar wel graag in een niet te druk gezin. Inl. 0251-658504. HEILOO - Onder leiding van schaak vereniging Oppositie is ook dit jaar weer door de basisscholen van Heiloo gestreden om het schoolschaakkam- pioenschap. Voor dit evenement had den zich negen scholen opgegeven, die elk met een team van vier spelers acte de présence gaven. Al snel was merk baar dat men zich duchtig had voorbe reid. De meesters gaven hun pupillen nog een laatste aanwijzing alvorens de spelers werden uitgenodigd achter de borden plaats te nemen. Eén school wilde niets aan het toeval overlaten en had zelfs een coach in de arm genomen. Er werd met volle over gave gespeeld en de spelers zetten met fantastische combinaties het bord in vuur en vlam. In de eerste ronde werd al binnen tien seconden het eerste her- dersmat uit de hoge hoed getoverd. Dit record werd in een volgende ronde roy aal met vijf seconden gebroken. Maar het enthousiasme was er niet minder om. Met spanning werden de partijen gevolgd waarin een speler met over macht de lakens uitdeelde om vervol gens genoegen te moeten nemen met pat. De onderliggende partij werd door zijn teamgenoten geprezen om zijn dapper volhouden. Dit jaar was het wel bijzonder spannend. Na vijf ronden (Zwitsers) hadden de Zuidwester, Radboud, Meander en Freinet 3,5 punt behaald. Na ernstig rekenen en het toepassen van de zoge naamde weerstandspunten mochten de Zuidwester en Freinet de finale spelen, die na een zinderende en enerverende strijd uiteindelijk door de Freinet- school werd gewonnen. HEILOO - Bij het artikel over de ver nieuwde wasstraat van het Texaco 'tank station aan de Vennewatersweg in de Uitkijkpost van vorige week stond per ongeluk de naam Richard Buurman vermeld. Dit moet echter zijn Richard Buur. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. F. van der Wind. Gereformeerde Kerk Zondag 10.00 uur: ds. J. Bruin. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. H. van het Maalpad. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Mogojoko, voorganger J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met Die Schaekelsinghers, voorganger R. Visser. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: woord- en commu niedienst in de grote kapel, m.m.v. oecumenisch zanggroepje, voorganger M. van Bolhuis. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met lithurgisch koor, voor ganger M. Strack-van Schijndel. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorgan ger J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 9.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 9.00 uur, woensdag 9.30 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof.2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Veel bezoekers van de ka pel op het terrein van GGZ Willibrord aan de Kennemerstraatweg 464 te Hei loo zijn steeds weer verrast door het prachtige interieur, de bijzondere akoestiek en uitstraling van deze sacra le ruimte. Het maakt dit kerkgebouw zeer geschikt voor allerlei culturele doeleinden. Op dit moment is er in de kapel elke zondag een kerkdienst, die bezocht wordt door cliënten van Willibrord en bezoekers uit de omge ving. Ook vinden er jaarlijks enkele concerten en een expositie plaats. Een kleine groep enthousiaste liefheb bers heeft zich verenigd in een kapel commissie, die sinds november vorig jaar bestaat. Deze commissie heeft het initiat;ef genomen om de kapel fre quenter te (laten) gebruiken voor cul turele en recreatieve doeleinden. Voorlopig wordt gedacht aan een jaar lijkse koormuziekdag, een orgelmiddag en thematische schilderijenexposities. Wie suggesties, praktische voorstellen of wensen op dit gebied heeft, kan zich wenden tot de contactpersoon van de kapelcommissie, W. van Schie, telefoon nummer 072-5051923. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Venrtewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) >5336681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woensdagen en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Woensdag 21-03-2001 Donderdag 22-03-2001 Vrijdag 23-03-2001 Zaterdag 24-03-2001 Zondag 25-03-2001 Maandag 26-03-2001 Dinsdag 27-03-2001 Woensdag 28-03-2001 Donderdag 29-03-2001 Vrijdag 30-03-2001 Zaterdag 31-03-2001 Zondag 01-04-2001 Maandag 02-04-2001 Dinsdag 03-04-2001 Woensdag 04-04-2001 Donderdag 05-04-2001 Vrijdag 06-04-2001 Zaterdag 07-04-2001 Zondag 08-04-2001 Maandag 09-04-2001 Dinsdag 10-04-2001 Woensdag 11-04-2001 18.00-19,00 14.00-15.30 19.00-22.30 08.00-14.00 19.00-23.15 17.00-20.00 13.00-18.00 08.45-15.30 08.30-15.30 18.00-19.00 14.00-15.30 19.00-22.30 08.30-12.15 17.00-18.30 13.30-17.30 vrij sportinstuif zaalvoetbal schoolsportdag zaalvoetbal basketball volleybaltoernooi schoolgym schoolgym vrij sportinstuif zaalvoetbal schoolgym basketball zaalvoetbal 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 08.30-12.15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal 15.30-16.30 zaalvoetbal 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 19.00-22.30 zaalvoetbal 19.00-22.30 zaalvoetbal 18.00-19.00 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.30 zaalvoetbal 16.30-17.30 zaalvoetbal 13.30-16.30 Sportinstuif 19.00-23.15 zaalvoetbal 18.30-21.30 basketball 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal 19.00-22,30 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 17.00-20.00 basketball 17.00-22.30 volleybal 19.00-23.00 volleybal De Omloop 11 -1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzichten 2000 met vergelijking met voorgaande jaren: jaar 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers 46.913 56.605 42.716 1997 62.092 We gaan weer open op zaterdag 28 april 2001 Let op de wekelijkse bestelbon onder aan deze agenda voor het bestellen van zwemabonnementen in de voorverkoop!!! Van maandag tot en met vrijdag blijft het zwembad gewoon tot 19.30 uur geopend! Zwemvierdaagse start maandag (2e Pinksterdag) 4 juni 2001 t/m vrijdag 8 juni 2001,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2