Falkland Toneel piekt in beklemmend toneelstuk J BoeuWtui 49,60 1 IcSI ijlMlV i 1 a il i mëÈÈ u Noord-Holland Noord Huis r nevelen Dierenbesch DEUTEKOM UITKIJKPOST - 11 APRIL 2001 Creatieve vrijwilligers Nationale Tuinontwerpdag ook in bibliotheek lp* Vrijwilliger belicht AFWEZIG H.D. Gransbergen, huisarts 16 t/m 20 april I BERICHTEN Tuinen in de bibliotheek HEILOO Spreekuur CDA GroenLinks vergadert Boek van de week: Huis der nevelen Bibliotheek open op Goede Vrijdag Blind Date in bibliotheek Ouderenzegels PCC-leerlingen sporten voor arme kinderen Ledenvergadering ANBO Huis der nevelen door Majgull Axelson Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (G.E. van Brug gen, H.H. den Engelsen, H.D. Grans- bergen, W. Hartong, S. Voskuil, C.W. Willeboordse en A.M. Kruize-Mosch): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. F.A. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijnde berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens af spraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wes- terweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00-11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. HEILOO - Op donderdagmiddag 5 april waren achttien vrijwilligers van het Trefpunt bezig om onder leiding van twee begeleiders een kaart te ma ken en een krans voor binnen of voor buiten, alles in het teken van Pasen. Het was een gezellige drukte en naar mate de middag vorderde werd het resultaat duidelijk zichtbaar; prachtige werkstukken, waarin de kleuren geel en groen niet ontbraken. De organisa tie van deze middag was in handen van de werkgroep Internationaal Jaar van Vrijwilligers 2001 van het Trefpunt. In deze werkgroep zitten afgevaardig den van de drie organisaties in het Trefpunt, de Stichting Ouderenwerk Heiloo, de ANBO en de KBO. Er is een gevarieerd programma van activiteiten opgesteld, speciaal voor de vrijwilligers. De volgende activiteit is de inloopoch tend op 5 juni van 10.00 tot 12.00 uur in het Trefpunt. Deze ochtend is bedoeld om elkaar te ontmoeten. Er zal getrak teerd worden op koffie met gebak en wethouder Evalyn Schoutsen-Bolten houdt een toespraak. Wilt u 'inlopen', maar is het invulstrookje nog niet inge vuld, dan kunt u het alsnog afgeven bij de balie van het Trefpunt, of telefonisch aanmelden, tel. 072-5331297. HEILOO - In vijftig bibliotheken, ver spreid over het hele land, wordt op zaterdag 21 april voor de tweede keer de Natïonale Tuinontwerpdag gehou den. De organisatie is ook dit jaar weer in handen van de Nederlandse Ver eniging voor Tuin- en Landschaps architectuur. Doel is het bevorderen en onder de aandacht brengen van tuinar chitectuur bij het grote publiek. Ontwerpstijl, inrichtingsadvies, kosten, budgetbewaking, keuze van hovenier, boomsoorten en beplantingsmogelijk heden kunnen ter sprake komen. Ui teraard kunt u niet een kosteloos to taalontwerp van uw tuin verwachten. Ook de openbare bibliotheek van Heiloo doet mee aan de Tuinontwerp dag, zodat u tussen 10.00 en 12.30 uur ook daar aan twee tuinarchitecten uw vragen kunt stellen. Vooraf inschrijven voor een bepaald tijdstip is mogelijk bij de klantenservi ce. De maximale tijdsduur per advies is gesteld op twintig minuten. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■I Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■I Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. ■i In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal. Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Een scène uit Oom Wanja', gespeeld door Falkland Toneel. Fotostudio Star field) Dit jaar is het Internationaal Jaar van de Vrijwilligers. Allerlei organisaties die met vrijwilligers werken, zullen dit jaar het belang van hun inzet nog eens extra naar voren brengen, en daarnaast zelf ook eens wat extra doen voor deze onbetaalde maar onbetaalbare krach ten. Ook in onze regio is een heel leger vrijwilligers actief, op allerlei fronten. De Uitkijkpost start daarom met een nieuwe, geregeld terugkerende rubriek, Vrijwilligeronbetaald en onbetaal baar'. Naam: Anneke van Assema-van Riel. Geboortedatum: 14 april 1935. Geboren in: Hilversum. Woont in Heiloo sedert: 1973. Werkt als vrijwilliger bij: Het Trefpunt, als coördinator van Graag Gedaan. Sinds: Vier jaar, elke werkdag ongeveer een uur. Motivatie: Het omgaan en het contact hebben met veel veel mensen vindt zij het leukste aan dit vrijwilligerswerk. Heeft belangstelling voor: Knutselen, wandelen, fietsen, zwemmen en kam peren met de tent. Ook om een reisje te maken of een tochtje op het water gaat Anneke graag de deur uit. Plannen voor de toekomst: Genieten van elke dag. Dit weekeinde werd het podium van theater De Beun bevolkt door opkrul lende snorren, volle baarden, lange jur ken en smachtende blikken. Falkland Toneel speelde 'Oom Wanja', een vier bedrijven tellend drama, dat ruim een eeuw geleden geschreven werd door Anton P. Tsjechow, en voor deze gele genheid geregisseerd werd door Leo van Herk. De doorgewinterde Heilooër amateurtoneelgroep acteerde op de première vorige week vrijdag de ster ren van de Russische hemel. Het beklemmende toneelstuk speelt zich af op een landgoed, dat beheerd wordt door Wanja (Maarten Schols) en zijn nicht Sonja (Anke Wisselink.) Zij worden liefdevol verzorgd door huis houdster Njanja (Puck Koomen), op de huid gezeten door Wanja's 'Mamam' (Nelly de Boer), muzikaal vermaakt door de inwonende klaploper Ilja (Martien Ulder) en bijgestaan door een hardwerkende arbeider (Michel Mannes). De rust in het harmonieuze bestaan van dit vijftal is verstoord door de komst van de vader van Sonja, een recentelijk gepensioneerde professor (Jaap Schuring) en zijn jonge, knappe tweede vrouw Jelena (Karin de Goede.) Sinds Jelena op het landgoed woont, komt dokter Astrow (Allard de Graaf) in plaats van eens per maand nu elke dag langs. Wanja heeft al die jaren hard gewerkt om het zorgeloze stadse bestaan van de professor, zijn voormalig zwager, te financieren. Nu echter merkt hij dat de professor een egoïstische hypochonder is. Wanja komt tot het verschrikkelijke inzicht dat het verspilde jaren zijn geweest. Om zijn drama compleet te maken, wordt hij tot over zijn oren ver 'L 112 x^0900-| L 8844 liefd op de onbereikbare Jelena. Ook Sonja wordt hard met de waarheid geconfronteerd. Heimelijk houdt zij van dokter Astrow, maar deze heeft alleen maar oog voor Jelena. Onver vulde verlangens, midlife-crisissen en passies spelen zich af tegen een sfeervol negentiende-eeuws decor (gemaakt door Gerard Gilles, Cees Lammers en Siem Schram). Ook de kleding (ge maakt onder leiding van Nelly de Boer) doet smaakvol recht aan de tijd waarin dit stuk zich afspeelt. Het is onmogelijk om de beste acteur of actrice van deze avond te benoemen. Allen speelden een glansrol en trokken de toeschouwers mee naar de ontkno ping. 'Rust, rust, rust' waren de laatste woorden van de avond, uitgesproken door Sonja, die handenwringend een prominente plaats op het toneel innam. Haar rol is onderdanig, maar zij is wel de laatste strohalm in dit door emoties lamgelegde landgoed. Dokter Astrow, met zijn voorliefde voor wodka en bo men en zijn gestuntel als Jelena avances maakt, is ontwapenend in zijn afglijden. Wanja, in zijn gevecht om de kwaliteit van zijn bestaan terug te vinden, is aan doenlijk in zijn falen. De professor is inderdaad een nare uitbuiter: vervuld van de grootsheid van zijn eigen per soon gebruikt hij iedereen om zich heen. En Jelena, mooie Jelena, brengt de avond gekweld door. Gevangen op het platteland waar zij zich niet thuis voelt, moet ze de ene na de andere bewonderaar van zich af praten. De rust keert weer als de professor en Jelena het landgoed verlaten. Ook dok ter Astrow vertrekt voorgoed. Wanja, Sonja en Njanja gaan weer aan het werk, als vanouds, maar met een paar illusies armer. Een heerlijke toneel avond. HEILOO - Evenals vorig jaar besteedt de bibliotheek in Heiloo weer aandacht aan de Nationale Tuinontwerpdag. Als bibliotheek in een groene gemeente ben je dat natuurlijk ook een beetje aan je stand verplicht. Daarnaast heeft Hei loo een groot aantal zeer enthousiaste tuinmensen en natuurlijk heel veel 'tui- namateurs', die hef heerlijk vinden als de voorjaarszon weer gaat prikken, menig uurtje in de tuin door te bren gen. Deze tuinontwerpdag geeft de biblio theek direct ook weer de mogelijkheid om te laten zien wat zij allemaal heeft op dit gebied. En dat is veel, heel veel. Boeken, tijdschriften en cd-rom's over tuinieren in de breedste zin van het woord. Zomaar een paar voorbeelden van heel aardige boeken: 'De getemde wilder nis' van Romke van de Kaa (die al eens in de bibliotheek op bezoek was) is natuurlijk een prachtig boek voor de echte liefhebber. Een handig gidsje voor de aanleg en het onderhoud van natuurlijke tuinen is 'De milieuvrien delijke siertuin'. Voor de meer kunst zinnig ingestelde mens is er 'De impres sionistische tuin' van Derek Fell. Oosterse fantasieën kunnen worden verwezenlijkt met 'Zelf een Japanse tuin aanleggen' van Ar^nd Jan van der Horst. Voor de laatste trends kunt u onder andere het prachtig vormgegeven boek 'Eigentijds Wonen' van Jane Cumber- batch openslaan. En zo kan ik nog wel even doorgaan. Maar dan zou ik bijna de twee interessante en zeer informa tieve tijdschriften uit de collectie van de bibliotheek vergeten: 'Mijn tuin' en 'Moestuin', waarvan u de laatste num mers in de bibliotheek kunt lezen en de oudere nummers kunt lenen. En natuurlijk kunt u ook kiezen uit een aantal cd-rom's met vaak verrassende mogelijkheden. Met 'Bloemen en Planten' (drie delen) krijgt u heel veel informatie over bol len, knollen, eenjarigen en bloemen en planten. Met 'Davi-Tuin 3D De Luxe' ontwerpt u uw tuin in een handom draai. En wilt u iets met bijvoorbeeld een vijver, dan is 'De vijverencyclope die' alles wat u zoekt. Wat is het toch heerlijk dat er ook dit jaar weer een Tuinontwerpdag wordt gehouden, al was het alleen maar om te kunnen laten zien wat we allemaal op dit gebied in huis hebben. Maar vooral bij dit onderwerp geldt: wees er wel snel bij, want het voorjaar is al begon nen. Robert van de bibliotheek f) (tul HEILOO - Op 5 april vond omstreeks 12.50 uur op de Kennemerstraatweg tussen de Zevenhuizerlaan en de Krommelaan een kop-staart aanrijding plaats tussen twee personenauto's. De aanrijding werd veroorzaakt doordat een 43-jarige automobiliste uit Castri- cum te kort afstand bewaarde. Er was al-leen materiële schade. Een 38-jarige inwoner van Stom-peto ren werd op 6 april omstreeks 01.40 uur aangehouden op verdenking van dief stal van een fiets. Gezien was dat de man op de Zeeweg met een afgesloten fiets liep. Direct na zijn aanhouding verklaarde hij de fiets uit de stalling van het station Heiloo te hebben gesto len. De fiets werd teruggezet en de man werd voor verhoor overgebracht naar het politiebureau in Alkmaar. In de nacht van vrijdag 6 op zaterdag 7 april werd een personenauto op het erf van een woning aan de Ringweg ver nield. Met een tegel werd de achterruit ingegooid. Op zaterdag 8 april werd de inbraak ontdekt in een bedrijfspand aan de Heerenweg. De achterdeur van het pand was opengebroken. Niet bekend is of er wat is gestolen. Op 8 april werden op de Bergeonstraat en de Ronde Laan twee personenauto's vernield. Van de auto op de Ber geonstraat werd de linkerbuitenspiegel vernield, van de Renault Espace op de Ronde Laan werd de gehele rechterzij de met een scherp voorwerp bekrast. Zaterdag 14 april Radboudschool, Slimpad 18, tussen 9.00 en 12.00 uur. Huis-aan-huisactie Muziekvereniging Eensgezindheid in het Blockhovepark en Plan Oost. Dozen en bundels gereed zetten op de rolemmerverzamelplaat- sen langs de weg voo 9.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek- en Dansschool Heiloo, Het Veld 1, tussen 9.30 en 12.00 uur en 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21, tussen 8.45 en 15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur. Dagelijks Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark^ Het Vennewater. Alle dagen tussen 17.00 en 21.30 uur, op woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, in het weekend ook tussen 10.00 en 17.00 uur. Willibrordschool, container naast A&P, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan De Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van de tennisbanen op sportpark Het Vennewater. Stichting Uitkeringsgerechtigden, con tainer bij de Bergeonstraat 30. Samen Op Weg-Gemeente Witte Kerk Donderdag 19.30 uur: ds. H. van het Maalpad. Vrijdag 19.30 uur: ds. H. van het Maalpad. Zaterdag 10.00 en 19.30 uur: ds. F. van der Wind. Zondag 10.00 uur: ds. H. van het Maalpad. Maandag 10.00 uur: S. Rienstra. Hervormde Gemeente Limmen Donderdag ds. J. Bouma. zondag ds. F. van der Wind. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Donderdag 19.30 uur: eucharistievie ring m.m.v. dames- en herenkoor, voor gangers B. van Schie en H. Helsloot. Vrijdag 14.00 uur: kerk open om de kruisweg te bidden; 15.00 uur: overden king met voorganger H. Helsloot; 19.30 uur: viering m.m.v. dames- en heren koor, voorgangers B. van Schie en H. Helsloot. Zaterdag 21.00 uur: paaswake m.m.v. Mogojoko, voorgangers B. van Schie en H. Helsloot. Zondag 9.15 uur: eucharistieviering met dames- en he renkoor, voorganger H. Helsloot; 11.00 uur: gezinsviering met Die Schaeckel- singhers en kinderkoor, voorgangers B. van Schie en H. Helsloot. Maandag 10.00 uur: eucharistieviering met Can- tores, voorganger H. Helsloot. Kapel GGZ Willibrord Donderdag 19.00 uur m.m.v. de Schola, voorganger ds. M. Braamse. Vrijdag 15.00 uur voorganger pastor M. van Bolhuis. Zaterdag 20.00 uur paaswake m.m.v. de Schola, voorgangers ds. M. Braamse en pastor M. van Bolhuis. Zondag 10.00 uur: m.m.v. de Schola, voorganger ds. M. Braamse. Alle dien sten in de grote kapel. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Donderdag 19.30 uur: eucharistievie ring met gemengd koor, voorgangers pastores S. Tol, J. Oiling en R. Casalod- Brakenhoff. Vrijdag 14.30 uur: opvoe ring deel 2 van de musical met kinder koor; 15.00 uur: kruisweg met dames koor, voorganger pastor J. Oiling; 19.30 uur: gebedsdienst met liturgisch koor, voorgangers pastores J. Oiling en R. Casalod-Brakenhoff. Zaterdag 17.00 uur: viering in De Cameren; 19.00 uur: woord- en communieviering met kin derkoor, opvoering deel 3 van de musi cal, voorganger pastor J. Oiling; 21.00 uur: woord- en communieviering met liturgisch koor, voorganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: eucharistie viering met gemengd koor, voorgan gers pastores S. Tol en J. Oiling. Maan dag 10.00 uur: woord- en communievie ring met gemengd koor, voorganger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 9.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 9.00 uur, woensdag 9.30 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. MAf GULL AXELSSON AÜT&Uft VAK aMULHKK: HEILOO - Morgen, donderdag 12 april om 19.30 uur, houdt de CDA-fractie weer het maandelijkse info/spreekuur in het gemeentehuis, oude ingang. Iedereen is welkom. U kunt zich vooraf aanmelden (niet verplicht) bij Martin Groot, tel. 072- 5335573, e-mail martin-groot@wxs.nl of bij George Borst, tel. 072-5112487, e- mail g.borst@hccnet.nl. HEILOO - Op donderdag 12 april ver gadert de gemeenteraadsfractie van GroenLinks om 20.00 uur in het ge meentehuis, oude ingang. Belangstel lenden zijn welkom om hun mening te laten horen. U kunt ook bellen met Carla Coenders, tel. 072-5320018 of Arend Plezier, 5321888 of e-mailen met groenlinksheiloo@yahoo.com. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden cn katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Witte gec. kater, klein scheurtje in een oor, 12 jr. Koningsweg, Akersloot. Bruincyperse gec. kater met wit befje, rood bandje met zilverkl. koker,2 jr. De Kwekerij, Heiloo. Donker roodcyperse gec. kater, erg mager door nierproblemen, 2 jr. Egelenburg, Heiloo. Zwart gec. katertje, wit befje en staart- puntje, zilverkl. bandje met zilverkl. koker, 8 maanden, De Rietvink, Hei loo. Gevonden Rode poes met lichte kin en donkere vlekjes op neus en onderlip, Jan Boltenhof, Heiloo. Zwart/witte gec. kater, zwart bandje met de naam Moshe, De Biender, Heiloo. Zwart/grijs cyperse kater, Heerenweg, Egmond-Binnen. Goed tehuis Goed tehuis gezocht voor een cypers met wit poesje van 9 maanden, graag in een niet te druk gezin. Inl. 0251-658504. door Majgull Axelsson voor Heerenweg 87-69,1851 KL Heitoo naast Wlnkelhof 1 Uo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel ««•MP)?! lnfö.deüWakona@ftbrt«.kil HEILOO - De openbare bibliotheek Heiloo is zowel op vrijdag 13 april (Goede Vrijdag) als op zaterdag 14 april normaal geopend. HEILOO - Met ingang van gisteren staan vijftig Blind Date pakketten klaar in de openbare bibliotheek Heiloo. Elk pakket bestaat uit een roman, een informatief boek, een cd en een tijd schrift. Het gaat dus om een soort ver rassingsmenu voor de bibliotheekge bruiker. In het pakket is ook een korte vragenlijst bijgevoegd waarop de me ning kan worden weergegeven over de inhoud. En deze kan heel verrassend zijn. Het lenen van een Blind Date is een leuke manier voor mensen die altijd moeite hebben met kiezen, maar kan ook heel.interessant zijn voor mensen die gewoontegetrouw altijd hetzelfde genre lenen. Het lenen van een Blind Date is gratis (dit geldt ook voor de cd). HEILOO - In winkelcentrum 't Loo en in het Trefpunt start dinsdag 24 april weer de verkoop van de Ouderen- zegels. De verkoop van de Ouderen- zegels en -kaarten duurt tot vrijdag 27 april. HEILOO - Ook dit jaar houdt het PCC op donderdag 12 april een dag vol activiteiten om geld op te halen voor kinderen die het minder goed getroffen hebben dan hun Heiloose leeftijdgeno ten. De activiteiten voor en door leer lingen van alle PCC-vestigingen wor den gesponsord door ouders, familie, vrienden en buren van de leerlingen. De leerlingen van PCC Heiloo maken er een sportieve dag van. Ze doen mee aan een fietstocht in de regio, ze skaten en steppen in het park, of doen op het terrein van sportvereniging Trias mee aan zaklopen of man-op-je-rug. Het geld dat de sponsoracties oplevert, komt ten goede aan een aantal goede doelen. Het sponsorgeld van "Heiloo gaat naar Gambia waar het besteed wordt aan de schoolopleiding van de kinderen. Vorig jaar werd in totaal f 60.000,- opgehaald. De leerlingen van alle PCC-vestigingen hopen ook dit jaar weer tot een dergelijk bedrag te komen. HEILOO - Komende woensdag houdt de plaatselijke afdeling van de ANBO de jaarlijkse ledenvergadering. De bij eenkomst begint om 14.00 uur in het Trefpunt. Naast de gebruikelijke agen dapunten, staat er ook een bestuursver kiezing op het programma. Het boek van deze week 'Huis der nevelen' komt van de Zweedse Majgull Axelsson. De in 1947 geboren schrijf ster brak met 'Aprilheks' internatio naal door. In Nederland werden binnen één jaar meer dan 50.000 exemplaren verkocht. 'Huis der nevelen' is Axels- sons debuut uit 1994. De Zweedse pers was destijds vol lof over haar roman. Het verhaal gaat over de 42-jarige diplomate Cecilia Lind, die nog niet zo lang is gescheiden van haar man. Ze is teruggekeerd uit de Filippijnen naar het Zweedse dorp van haar jeugd om voor haar stervende moeder te zorgen. Aan het ziekbed van haar moeder wordt Cecilia overvallen door herinne ringen aan gebeurtenissen en personen in haar leven. In het bijzonder aan één dramatische gebeurtenis, met het Filippijnse straat kind Dolores, dat ze had willen adopte ren. Die herihneringen brengen Cecilia op de rand van een inzinking, omdat ze voor zichzelf en haar buitenwereld ver borgen probeert te houden wat er alle maal op de Filippijnen is gebeurd. 'Huis der nevelen' is een pakkende roman, die het verdriet met de vreugde goed weet te combineren. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woensdagen en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Woensdag 11-04-2001 Donderdag 12-04-2001 Vrijdag 13-04-2001 Zaterdag 14-04-2001 Zondag 15-04-2001 Maandag 16-04-2001 Dinsdag 17-04-2001 Woensdag 18-04-2001 Donderdag 19-04-2001 Vrijdag 20-04-2001 Zaterdag 21-04-2001 Zondag 22-04-2001 Maandag 23-04-2001 Dinsdag 24-04-2001 Woensdag 25-04-2001 Donderdag 26-04-2001 Vrijdag 27-04-2001 Zaterdag 28-04-2001 Zondag 29-04-2001 Maandag 30-04-2001 Dinsdag 01-05-2001 Woensdag 02-05-2001 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif gesloten: Goede Vrijdag 08.45-12.45 volleybal gesloten: 1 e Paasdag gesloten: 2e Paasdag 08.30-15.30 schoolgym 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 08.30-12.15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal 13.30-16.30 zaalvoetbal 10.00-15.00 volleybaltoernooi 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 08.30-12.15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal geen verhuur geen verhuur gesloten: Koninginnedag 19.00-22.30 zaalvoetbal 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.30 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 17.00-18.30 basketball 17.00-22.30 volleybal 17.00-18.30 basketball De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzichten 2000 met vergelijking met voorgaande jaren: jaar 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers 46.913 56.605 42.716 1997 62.092 We gaan weer open op zaterdag 28 april 2001 Let op de wekelijkse bestelbon onder aan deze agenda voor het bestellen van zwemabonne menten in de voorverkoop!!! Afhalen en betalen van voorverkoop abonnementen kan aan de kassa van Zwembad Het Baafje op dinsdag 17 april 2001 en woensdag 18 april 2001 van 16.00 uur tot 20.00 uur. Zwemvierdaagse start maandag (2e Pinksterdag) 4 juni 2001 t/m vrijdag 8 juni 2001 en niet 11 juni t/m 15 juni. Helaas zijn vorige week de sluitingstijden in de grote advertentie verkeerd weergegeven. De juiste openings- en sluitingstijden van het zwembad zijn: maandag, woensdag en vrijdag 09.00 - 19.30 uur dinsdag en donderdag 07.00 - 19.30 uur zaterdag en zondag 10.00 - 18.30 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2