Etos Van Holland wil de show stelen Schilderijen, poëzie en muziek in Willibrord 47,95 39,90 Medische diensten Dierenbescherming Oud-papieracti loo DEUTEKOM Tuinenreis NVVH naar Parijs Groei en Bloei wandelt in Hoorn Recordbedrag collecte Stichting Hulp Kindertehuizen Roemenië Heilooër Bridgeclub Hartstichting collecteert niet in mkz-gebieden Fietsronde CDA Requiem van Verdi CD van de week: Requiem van Verdi Winkelhof 'tLoo 53 Tel. 5335535 Medewerkers gemeente fietsen voor goed doel VREEMD PAKHUIS Verspreuk ^tiikKcn Vreemd pakhuis door Gerrit Komrij Boek van de week: Vreemd pakhuis Natuurwandeling langs het Maalwater Bijeenkomst Passage Motortocht Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje UITKIJKPOST -18 APRIL 2001 Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (G.E. van Brug gen, H.H. den Engelsen, H.D. Grans- bergen, W. Hartong, S. Voskuil, C.W. Willeboordse en A.M. Kruize-Mosch): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. FA. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Rid der, Runxputteweg 24, Heiloo. Be handeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreek uur werkdagen 13.30-14.30 uur, zater dag 10.00-11.00 uur en volgens af spraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. HEILOO - Tot 1 mei kunt u zich nog opgeven voor de tuinenreis met de Nederlandse Vereniging van Huisvrou wen, onder leiding van Heieen Groot. Introducees zijn welkom. Er zijn nog epkele plaatsen beschikbaar. Inlich tingen en opgave is mogelijk bij Anne ke Kager, tel. 072-5332935 ('s avonds tussen 19.00 en 20.00 uur). HOORN - Op dinsdag 24 april kunt u met Groei en Bloei een rondwandeling door de stadskern en over de stadswal len van Hoorn maken. De wandeling duurt circa 1,5 uur. De gidsen zijn trots op en verknocht aan hun stad en stellen hun kennis en medewerking belangen- loos beschikbaar. Voor de administra tiekosten wordt een bijdrage gevraagd. Vertrek vanaf station Heiloo is om 9.00 uur. Voor meer informatie en opgave kunt u bellen met mevrouw Kempers, tel. 072-5337747 of mevrouw Thomas, tel. 072-5126394. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdao van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nf. Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. WÊÊ Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. ■I in Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Rijk van Holland (tweede van links) temidden van zijn medewerkers in de jarige drogisterij. (Fotostudio Starfield) HEILOO - De medewerkers van dro gisterij Etos in Het Hoekstuk te Heiloo werkten vorige week donderdag geza menlijk een grote taart naar binnen. Gebak, ter ere van het 12,5-jarig be staan van de winkel. Volgens eigenaar Rijk van Holland is het een mijlpaal in de geschiedenis van zijn zaak, en dat hoort nu eenmaal op gepaste wijze gevierd te worden. Een gezellig diner houden de medewerkers dan ook nog van hem tegoed. „Ik ben 12,5 jaar geleden als zelfstandig ondernemer begonnen in Het Hoek stuk, in een kleine zaak van 65 m2. Ei genlijk op dezelfde plek als waar de Etos nu zit, maar dan op de hoek. Na vijf jaar waren we compleet uit ons jasje gegroeid, we hadden nauwelijks nog plek om de artikelen te presente ren. Toen het huidige pand leeg kwam aarzelde ik dan ook niet lang en is de zaak verder gegaan onder de vlag van de Etos." Hoewel Van Holland dus franchisene mer is, bevalt het werken via de Etos- formule hem uitstekend: „De Etos regelt de reclamevoering, de inkoop, de inrichting van de winkel etcetera. Doordat ik mij daar niet meer druk over hoef te maken, heb ik veel meer tijd om op de vloer tussen de klanten werkzaam te zijn." De interesse voor het drogistenvak werd opgewekt door zijn werkzaamhe den bij een farmaceutisch bedrijf in de hoofdstad van ons land. „Ik raakte geïnteresseerd in de artikelen die wij verkochten en heb vervolgens met suc ces diverse drogisterijen opgezet. Toen bedacht ik dat als ik dit voor een ander kon, waarom zou ik het dan niet voor mijzelf proberen? Bovendien was het steeds op en neer reizen naar Amster dam nu ook niet optimaal." Aan de krappe kant Drogisterij Etos voorziet volgens de eigenaar in de behoefte van de mensen; een toegevoegde waarde ten opzichte van de supermarkt met daarbij meer kennis van producten als babyvoeding, parfums en haarverzorging. „Er zijn vijf medewerkers in dienst, van wie er drie gediplomeerd zijn als drogist. Onze winkel heeft een vaste klantenkring opgebouwd, waarbij 's zomers ook nog eens veel campinggasten de weg naar de zaak weten te vinden." Overigens is de zaak na een dikke ze ven jaar al weer aan de krappe kant. Van Holland is dan ook blij dat in de loop van 2002 zijn zaak twee keer zo groot wordt. „25 Jaar geleden was een oppervlakte van 100 m2 groot, nu is het dus weer te klein. Als het winkelcen trum plat gaat, wordt onze zaak her bouwd en krijgen we minimaal twee keer zo veel ruimte. Gedurende die tijd gaan we wel in een noodwinkel verder, desnoods in containers. Je moet toch je klanten aan je blijven binden." De Etos richt zich volgens de eigenaar voornamelijk op de zelfbewuste vrou wen en moeders. Hoewel vooral op klanten met de wat hogere inkomens wordt gemikt, vindt hij dat er een goe de prijs-kwaliteitsverhouding is. „Het stukje extra aandacht dat de klant krijgt wordt gewaardeerd, evenals de service, de voorlichting en de persoon lijke benadering." Tot besluit zegt Van Holland: „Ik heb een hele mooie lijfspreuk, schrijf die maar op. Winkels zijn het theater waar in je merk, goederen en artikelen de show moeten stelen. Hoe beter de show is, hoe meer publiek er komt!" HEILOO - Voor de achtste maal heeft de Stichting Hulp Kindertehuizen Roe menië haar jaarlijkse collecte in de ge meente Heiloo gehouden. Van maan dag 2 tot en met zaterdag 7 april is er door de medewerkers en vrijwilligers van de stichting gecollecteerd om het voorjaarstransport naar Roemenië mo gelijk te maken. De inwoners van Hei loo waren ook dit jaar gul. Een nieuw recordbedrag is deze week bij elkaar gelopen, de totaal opbrengst van de collecte is f 10.017.20. Op 19 april vertrekt het hulptransport. Twee vrachtwagens vol hulpgoederen gaan dit jaar naar diverse projecten. In Magura wordt de medische hulppost bevoorraad en krijgt elke inwoner een doos vol kleding. In Bistritsa worden de sociale dienst en twee kindertehuizen gesteund. In Bacau krijgt het gehandi captentehuis spel- en leermateriaal en kleding. Wilt u inlichtingen over dit transport of de stichting dan kunt u contact opne men met H. Kraakman, tel. 072- 5332713 of C. van Wensen, tel. 5338281 Mocht u de collectant gemist heben, dan kunt uw bijdrage storten op giro 1708566 ten name van Stichting Hulp Kindertehuizen Roemenië. HEILOO - De uitslagen van de bij de Heilooër Bridgeclub gespeelde wed strijden op dinsdag 10 april zijn: A-lijn: Klerk - Stark 68.20, Manshanden - Pin 61.90. B-lijn: v.d. Mark - Ribberink 58.90, fam. Schoonhoven 58.30. De uit slagen van donderdag 12 april zijn: A- lijn: Bennink - v.d. Vlies 59.90, Smit- Tiel 56.80. B-lijn: fam. van Os 64.10, fam. Moscou 62.50. C-lijn: Koster - v.d. Burg 63.90, Jonker - Vogel 59.30. D-lijn: Evers - Krouwels 55.00, fam. de Jong 53.50. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- Iand: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Bruincyperse gec. kater met wit befje, rood bandje met zilverkl. koker, 2 jr. De Kwekerij, Heiloo. Donkerroodcyperse gec. kater, erg mager door nierproblemen, 2 jr. Ege lenburg, Heiloo. Zwart gec. katertje, wit befje en staart- puntje, zilverkl. bandje met zilverkl. koker, 8 maanden, De Rietvink, Hei loo. Gevonden Zwart/witte gec. kater, zwart bandje met de naam Moshe, De Biender, Heiloo. Zwart/grijs cyperse kater, Heerenweg, Egmond-Binnen. Donderdag 19 april De Duif, Mariënstein 180, tussen 8.30 en 16.30 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek- en Dansschool Heiloo, Het Veld 1, tussen 9.30 en 12.00 uur en 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool. J.P. Hasebroekweg 21, tussen 8.45 en 15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur. Dagelijks Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Alle dagen tussen 17.00 en 21.30 uur, op woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, in het weekend ook tussen 10.00 en 17.00 uur. Willibrordschool, container naast A&P, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan De Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Hei loo, container bij het clubhuis op sport park Het Vennewater, tijdens trainin gen en wedstrijden. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van de tennisbanen op sportpark Het Vennewater. Stichting Uitkeringsgerechtigden, con tainer bij de Bergeonstraat 30. REGIO - De mond- en klauwzeerepi- demie treft ook de collectes van de goe de doelen in Nederland. In de Natio nale Hartweek (22 tot 28 april) loopt de Nederlandse Hartstichting het risico aanzienlijk minder op te halen dan in andere jaren. De reden is dat er in heel Nederland geen collectes mogen wor den gehouden op de terreinen van vee houderijen met evenhoevige dieren. Vanzelfsprekend houdt ook de Hart stichting zich aan deze richtlijnen die door de overheid worden afgegeven. Naast mkz moeten ook hart- en vaat ziekten de wereld uit. De hartstichting zal dan ook proberen op andere manie ren toch geld in te zamelen. Daarom wordt iedereen, die niet aan de collec tant kan geven, opgeroepen zijn bijdra ge over te maken op giro 300. HEILOO - Zaterdag 21 april fietsen de CDA-fractie en het bestuur weer door Heiloo. Wilt u dat bepaalde plaatsen worden bekeken, dan kunt u dat mel den bij Martin Groot, tel. 072-5335573, e-mail martin-groot@wxs.nl of bij George Borst, tel. 072-5112487, e-mail g.borst@hccnet.nl PTiMtli Rond de paasdagen wordt er volop 'Iij- densmuziek' uitgevoerd en beluisterd. Denk maar eens aan de veelgeprezen Mattheus Passion. Muziek die ook heel goed in deze periode past, is het Requiem van Giuseppe Verdi (1813- 1901). Een immens werk, zeer ontroe rend, levendig en dramatisch tegelijk. Het stuk is door en door katholiek, en is zeker in de paastijd, waarin het lijden van Christus wordt herdacht, toepasse lijke muziek. Verdi componeerde zijn Requiem (1874) ten nagedachtenis van Ales- sandro Manzoni (1785-1873), schrijver van 'I promessi sposi', de beroemdste Italiaanse roman van de negentiende eeuw. Verdi schreef het werk op hoge leeftijd. Tot die tijd was hij voorname lijk bekend vanwege zijn vele en fraaie opera's. Uitvoerenden van het Requiem zijn Renée Fleming (sopraan), Olga Boro- dina (mezzo-sopraan), Andrea Bocelli (tenor) en Ildebrando D'Arcangelo (bas). Het koor staat onder leiding van dirigent Valery Gergiev, een grootheid in de wereld van de klassieke muziek. In het bijbehorende cd-boekje staat veel achtergrondinformatie te lezen over de uitvoerende artiesten en diri gent Valerie Gergiev. Daarnaast staan alle gezongen teksten vermeld, die uit het Latijn zijn vertaald in het Duits, Engels en Frans. Deze dubbelcd is het zeker waard om vaker gedraaid te wor den dan alleen rond de paasdagen. o.l.v. Valery Gergiev voor OO HEILOO - Op zondag 22 april vindt in de kapel van GGZ Willibrord, Kenne- merstraatweg 464 in Heiloo de opening plaats van de expositie van Nora Mul- ler-van Wel. De opening is om 14.00 uur en wordt omlijst door Truus van Wel (zang), Peter Winnubst (orgel) en Mar- greet Schouwenaar (poëzie). De expo sitie van schilderijen en beelden met als thema 'licht en donker' zal te zien zijn tot en met donderdag 26 april van 14.00 tot 17.00 uur en is gratis toegankelijk. Nora Muller werkt sinds 1980 als zie kenverzorgende in de Magnushof in Schagen. Daar maakte zij regelmatig schilderijen voor bewoners. In 1982 werd zij lid van de Schager Kunstkring om meer met schilderen bezig te zijn en om van mede-leden iets te kunnen le ren. In 1994 begon zij een studie aan de Tekenacademie in Amsterdam, die zij met succes afsloot. Nora schildert hoofdzakelijk met acrylverf. Met veel fantasie, gevoel en, expressie zet ze haar gedachten op het doek. Haar ervaring vormt haar inspiratie bron. In gedachten groeit een schilderij en dat wordt verrijkt met alles wat ze daarna weer op haar pad tegenkomt. Dat kan een gebeurtenis zijn, maar ook een gevoel. Ze werkt niet in een be paalde stijl. Ook in haar beelden zie je duidelijk wat haar aandacht trekt. Ze vervaardigt ze van harde of zachte steensoorten of giet ze van aluminium- cement. Dit materiaal heeft de uitstra ling van brons. In opdracht werkt ze ook in brons. Tijdens de opening van de expositie zijn Truus van Wel en Peter Winnubst te beluisteren. Van Wel zingt bekende en minder bekende klassieke aria's en lie deren. Af en toe voert ze een wat pop ulairder lied uit. Ze is een veel ge vraagd soliste in operettes. Haar vaste begeleider is Winnubst, bekend als organist, maar hij speelt ook piano en op de synthesizer. Tijdens de opening worden liederen ten gehore gebracht die goed passen bij het thema 'licht en donker'. Dichteres Margreet Schouwe naar zal zich bij het voordragen van haar eigen werk ook baseren op dit thema. Ze is geboren in Schagen, maar woont nu in Heiloo. Op grond van enkele gedichten uit De Revisor werd zij in 1991 genomineerd voor de C. Buddinghprijs. Sindsdien verschenen vier dichtbundels van haar hand en publiceert ze regelmatig in literaire en culturele tijdschriften. Een doek van Nora Muller-van Wei HEILOO - De gemeente Heiloo ziet het fietsen naar het werk als een gezon de uitdaging voor een goed doel. De ac tie 'Trap eens wat vaker naar de baas' kent op dit moment 74 deelnemers. Dit is een forse stijging ten opzichte van driejaar geleden, waarbij 37 gemeente lijke medewerkers zich voor de actie opgaven. De prognose voor de fietsac- tie ziet er zeer gunstig uit. Maar liefst 66.323 kilometer willen deze deelne mers op de fiets afleggen. Met deze af stand zou een fietser 1,5 keer de aarde rond kunnen fietsen. En dit alles voor een goed doel: duurzame energie in ontwikkelingslanden. Vier jaar geleden startte het COS (Centrum voor internationale samen werking) in Noord-Holland de fietsac- tie. In deze actie wordt het gebruik van de fiets als vervoersmiddel voor het woon- en werkverkeer gestimuleerd. Het boek van deze week is er een van de hand van niemand minder dan schrijver en dichter des vaderlands Gerrit Komrij. De titel 'Vreemd Pak huis' slaat op de uiteenlopende inhoud van de in deze bundel bijeengebrachte prozastukken: beschouwingen over de randverschijnselen in de literatuur, onder titels als 'De Literaire Porte monnee', 'De Literaire Slaap' en 'De Literaire Misdadiger', maar ook be schouwingen over schrijvers als Kees van Kooten, Hugo Claus en Herman de Concinck worden niet geschuwd. Te vens wordt een stuk uit het boek gewijd aan Martinus Nijhoff en wordt dieper ingegaan op de jongste poëzie. Sommige essays verschijnen hier voor het eerst in boekvorm en andere waren geruime tijd onvindbaar. Toch slaat de titel van het boek van Komrij vooral op de spreekwoordelijke kat, die met ver baasde ogen rondloopt in een vreemd pakhuis en zijn omgeving nieuwsgierig maar ook argwanend in zich opneemt. Wie naar de dingen weet te kijken alsof hij ze nog nooit eerder gezien heeft, ontdekt overal nieuwe wonderen, zelfs in het vertrouwde. door Gerrit Komrij voor Heerenweg 67-69,1851 KI Heiloo naast Winfcelhaf 1 Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-malt: lnfo.deutekorr#§>tibrte.n1 Zo wordt een bijdrage geleverd aan het behoud van natuur en milieu. Boven dien levert de actie ook aardig wat geld op. Al dit geld gaat naar een goed doel. Voor het ontwikkelingsland Bhutan betekent het dat met de actie een bij drage wordt geleverd aan een duur zaamheidsproject om het land van elektriciteit te voorzien. In de Lhunt- sevallei wordt met steun van het minis terie van VROM een waterkrachtcen trale gebouwd. Met het geld worden zonnepanelen voor scholen, gezond heidsinstellingen en woonhuizen gefi nancierd. Tevens wordt een kredietpro gramma opgezet zodat de bevolking elektrische apparaten zoals spaarlam pen en rijstkokers kan aanschaffen. HEILOO - Op dinsdagavond 24 april zal Dick Stolte, natuurgids en lid van het Nivon-Heiloo, een rondwandeling leiden om en bij het Maalwater. (Om bekende natuur, zo dicht bij huis Waar, weer of geen weer, de nieuwe lente zich aandient. Veel gewone planten die we dagelijks zien, zoals veldsla en molsla, blijken goed eetbaar. Het riet komt te voorschijn met nieuwe scheuten. Ook zonder blad zijn veel bomen goed te herkennen aan hun vorm. Het aantal deelnemers is beperkt tot twintig. Er kunnen zich nog enkele wandelaars aanmelden bij Reina Mul der, tel. 072-5333127. Dan wordt ook het punt van vertrek bekend gemaakt. Kinderen zijn eveneens welkom, de wandeling begint om 18.30 uur en duurt 1,5 uur. Het is de bedoeling de wandeling te herhalen op 22 mei, om te laten zien hoe de natuur zich inmiddels verder heeft ontwikkeld. Samen Op Weg-Gemeente Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. R. Rienstra. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. H. van hét Maalpad. Ronms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: presentatie pastor B. van Schie, eucharistieviering m.n>.y. Die Schaeckelsinghers, voorgangers fe. Braakman, B. van Schie, M. Strack v£o Schijndel, J. Oiling en H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger J. Oiling. Kapel GGZ Willibrord Grote Kapel, zondag 10.00 uur: woord en communiedienst, m.m.v. oecurrCe- nisch zanggroepje, voorganger pastorP. Jacobs. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur eucharistieviering in cfe kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantoren, voorganger pastor R. Casalod-Brakenhoff. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met gemengd koor, voorganger pastor R. Visser. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 9.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 9.00 uur, woensdag 9.30 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kin- derdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Op dinsdag 24 april om 20.00 uur is er een bijeenkomst van de christelijk-maatschappelijke vrouwen beweging Passage. Pastor Captyn uit Velserbroek komt spreken over het onderwerp 'specifieke gebruiken bin nen de rooms-katholieke kerk', zoals het celibaat en de sacramenten bij ziek te en overlijden. De avond wordt ge-; houden in 't Kruispunt, introducees be-; talen f 2,50. HEILOO - Op zondag 22 april wordt er vanaf wijkgebouw Ypsalon aan De Hucht 4 in Heiloo éen motortocht gere den. Na een kopje koffie worden tussen 9.00 en 11.00 uur de motoren gestart De lengte van de rit bedraagt ongevee^ 200 kilometer. De tocht gaat onder andere langs plaatsen als Bloemendaali Hillegom, Beinsdorp en De Kwakel. Na afloop van de tocht kunnen de erva ringen worden uitgewisseld onder het genot van een hapje en een drankje. De kosten bedragen f 10,- per motor, inclu sief twee consumptiebonnen. Deel name geschiedt op eigen risico. Voori meer informatie kunt u bellen rhet Dick Schaap, tel. 072-5338553 of Jacques van Linden, tel. 5339058. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woensdagen en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Woensdag 18-04-2001 Donderdag 19-04-2001 Vrijdag 20-04-2001 Zaterdag 21-04-2001 Zondag 22-04-2001 Maandag 23-04-2001 Dinsdag 24-04-2001 Woensdag 25-04-2001 Donderdag 26-04-2001 Vrijdag 27-04-2001 Zaterdag 28-04-2001 Zondag 29-04-2001 Maandag 30-04-2001 Dinsdag 01-05-2001 Woensdag 02-05-2001 Donderdag 03-05-2001 Vrijdag 04-05-2001 Zaterdag 05-05-2001 Zondag 06-05-2001 Maandag 07-05-2001 Dinsdag 08-05-2001 Woensdag 09-05-2001 19.00- 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 19.00- 08.30-12.15 schoolgym 17.00- 19.00-23.15 zaalvoetbal 13.30-16.30 zaalvoetbal 17.00- 10.00-15.00 volleybaltoernooi 08.45-15.30 schoolgym 17.00- 08.30-15.30 schoolgym 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 08.30-12.15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal geen verhuur geen verhuur gesloten: Koninginnedag 16.30-17.30 zaalvoetbal gesloten: Dodenherdenking gesloten: Bevrijdingsdag 08.45 -15.30 schoolgym 17.00- 08.30-15.30 schoolgym 19.00- 22.30 zaalvoetbal 22.30 zaalvoetbal 18.30 basketball 18.30 basketball 22.30 volleybal 17.00-18.30 basketball 22.00 volleybal 24.00 volleybal De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzichten 2000 met vergelijking met voorgaande jaren: jaar 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers 46.913 56.605 42.716 1997 62.092 We gaan weer open op zaterdag 28 april 2001 Afhalen en betalen van voorverkoop zwemabonnementen kan aan de kassa van Zwembad Het Baafje op woensdag 18 april 2001 van 16.00 uur tot 20.00 uur. Bestelbon voor nieuwe abonnementen liggen voor u klaar bij de receptie van het gemeentehuis en aan de kassa van het zwembad. Zwemvierdaagse start maandag (2e Pinksterdag) 4 juni 2001 t/m vrijdag 8 juni 2001 De juiste openings- en sluitingstijden van het zwembad zijn: maandag, woensdag en vrijdag 09.00 - 19.30 uur dinsdag en donderdag 07.00 - 19.30 uur zaterdag en zondag 10.00 - 18.30 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2