Deutekom schept ruimte voor boeken h Miiïietlm m Zuidwester en Willibrord schoolvoetbalkampioenen Medische I Misa Tango Kerkdiensten iviteiten Al UITKIJKPOST - 25 APRIL 2001 F.A. Poeiakker W. HARTONG PvdA discussieert over afvalverwerking Voorjaarsverkoop Rode Kruis Communicatietraining NLP Bijeenkomst voor mantelzorgers BERICHTEN PltLITIE HEILOO II gelezen worden Sans Atout Heilooër Bridgeclub Misa Tango van Luis Bacalov CD van de week: Winkelhof ft Loo 53 Tel 5335535 Cd-rom uitleg in bibliotheek SV Oppositie Klaverjascursus Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (G.E. van Brug gen, H.H. den Engelsen, H.D. Grans- bergen, W. Hartong, S. Voskuil, C.W. Willeboordse en A.M. Kruize-Mosch): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. FA. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.(X) tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.(X) tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.(X) uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Rid der, Runxputteweg 24, Heiloo. Behan deling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreek uur werkdagen 13.30-14.30 uur, zater dag 10.00-11.00 uur en volgens af spraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.CX) uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.(X) tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.(X) tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. De praktijk van dokter is wegens vakantie van 30 april t/m 4 mei GESLOTEN Waarneming: Dr. F. de Haan bereikbaar via tel. nr.: 072 5330077 AFWEZIG H.H. DEN ENGELSEN, huisarts 30 april t/m 4 mei HUISARTS, AFWEZIG 1 t/m 8 mei HEILOO - De Partij van de Arbeid, afdeling Heiloo, houdt donderdag avond 3 mei een algemene ledenverga dering. Gastspreker is J. Huibers van de Huisvuilcentrale in-Alkmaar. Gespro ken zal worden over de laatste ontwik kelingen ten aanzien van afvalverwer king. Geïnteresseerden in de problematiek van het scheiden van afval en wat er daarna mee gebeurt, zijn welkom in het Open Huis, aanvang 20.00 uur. Voor meer informatie belt u met Gré Ris, tel. 072-5332429. HEILOO - Op vrijdag 27 april van 9.00 tot 21.00 uur en zaterdag 28 april van 9.00 tot 17.00 uur zal in winkelcentrum 't Loo een verkoop gehouden worden van de sociale activiteiten (Welfare) van het Rode Kruis te Heiloo. Op deze dagen kunt u terecht voor di verse handgemaakte artikelen, zoals geborduurde tafelkleden, schorten, maar ook baby- en kleuterspulletjes. Ook de golfhanddoekjes, sokken en kussens zullen, deze keer niet ontbre ken. Het Rode Kruis hoopt met de op brengst van deze verkoop onder ande re het project Mappo Mondo te kunnen steunen. Voor meer informatie kunt u bellen met Nel van Beek, coördinatie Welfare Heiloo, tel. 072-5330633. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■i Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■I Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal. Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. HEILOO - Op 23 mei start de intro ductietraining Neuro Linguïstisch Programmeren (NLP) in het Open Huis. Annemieke Groot en Marianne Gravemaker verzorgen deze training in het toepassen van een aantal modellen, vaardigheden en technieken die be doeld zijn om doeltreffend te denken en te handelen. De training duurt zes avonden. Tevens verzorgen zij trainin gen op maat voor bedrijven en geven zij persoonlijke begeleiding. Voor meer informatie kunt u bellen naar 072- 5338665 of 0251-361212. ALKMAAR - Op dinsdag 8 mei van 10.00 tot 12.00 uur zijn mantelzorgers uit Noord-Kennemerland welkom in het Trefpunt, Louise de Colignystraat 20, te Alkmaar. Ondersteuning bij de taken die een mantelzorger heeft is vaak welkom. Een bijeenkomst bijwo nen waar men mantelzorgers kan ont moeten is een hulpmiddel om de zorg op een goede manier te blijven geven. Door eikaars verhalen te horen en hier op te reageren, leren en ondersteunen mensen elkaar. De bijeenkomst wordt begeleid door de coördinator van het steunpunt, Ma rianne Lampe. Aanmelden kan via tel. 072-5407099. 112 0900 Noord-Holland Noord HEILOO - Op donderdag 19 april even voor 15.(X) uur vond een eenzijdig on geval met een personenauto plaats op de Herenweg in Bergen. De bestuur ster, een 47-jarige vrouw uit Heiloo, reed met haar auto uit de richting van Bergen. In een flauwe bocht is zij ver moedelijk met een van de wielen in de berm terecht gekomen. Tijdens het cor rigeren heeft'zij daarna de macht over het stuur verloren en botste zij vervol gens met haar auto tegen een boom. De vrouw raakte hierbij ernstig gewond en werd in kritieke toestand overgebracht naar het MCA, waar zij in het begin van de avond is overleden. Op donderdag 19 april werd ingebro ken in twee woningen aan de Stations weg en aan de Heerenweg. De inbraak aan de Stationsweg werd vermoedelijk verijdeld door de komst van de werk ster. Die hoorde omstreeks 9.(X) uur toen zij bij de woning kwam gerommel achter de poort.Toen zij de woning bin nenging zag zij dat het huis doorzocht was. Tevens zag zij dat een raam van de bijkeuken vernield was. Uit een kast werd een fotocamera met toebehoren gestolen. De inbraak in de woning aan de Hee renweg werd omstreeks 14.30 uur ont dekt. De dief had een slaapkamerraam op de eerste etage opengebroken om binnen te komen. Met een sleutel uit de woning werd de schuurdeur geopend en een mountainbike weggenomen. Uit de woning werden sieraden en een geldbedrag meegenomen. Een 7-jarig meisje raakte op vrijdag 20 april omstreeks 16.00 uur gewond toen zij de Kennemerstraatweg overstak. Het meisje liep met een groep kinderen en twee volwassenen op het voetpad langs de Kennemerstraatweg. Toen zij de Kennemerstraatweg wilden overste ken verzochten de begeleiders de kin deren om elkaar een hand te geven om dan gezamelijk over te steken. Het slachtoffertje deed dit niet en stak vervolgens plotseling over. Een 39-jari- ge automobiliste probeerde een aanrij ding te voorkomen maar kon haar niet meer ontwijken. Zij werd met verwon dingen overgebracht naar het zieken huis. Na behandeling bleek zij een lich te hersenschudding opgelopen te heb ben. Op zaterdag 21 april werd vanaf De Boog een witte Volkswagen Golf met kenteken SP-91-JJ gestolen. Het voer tuig stond niet afgesloten. Een 47-jarige inwoner van Heiloo bleek tijdens een alcoholcontrole op de Westerweg op zondag 22 april omst reeks 03.00 uur teveel alcohol te heb ben gedronken. Het leverde hem een boete op van f 410,-. De eigenaresse van een personenauto zag omstreeks 9.00 uur dat haar rode Lancia Ypsylon vernield was. Niet alleen was de auto rondom bekrast, ook werd er een deuk ingetrapt. De au to stond op de Hoghe Weijdt gepar keerd. Ton Deutekom (links) en medewerksters presenteren nu nog meer boeken. (Fotostudio Star field) HEILOO - Wie tegenwoordig bij Boekhandel Deutekom binnenloopt, vindt een nieuwe indeling van de arti kelen. Zo zijn de spullen met betrek king tot de kantoorboekhandel tot een kernassortiment teruggebracht en is de tijdschriftenwand verhuisd naar een ander gedeelte van de zaak. Kinderen kunnen voortaan terecht bij een specia le kinderboekenwand, die is afgestemd op de hoogte van de kleintjes. Nieuwe boekenkasten langs de wanden geven een ordelijke en overzichtelijke aanblik van de enorme collectie boeken die bij Deutekom te vinden is. Eigenares Ton Deutekom is erg in haar nopjes met haar vernieuwde zaak. „We zijn er nog niet, al het nog aanwezige knutsel- en kantoormateriaal gaat er uit en wordt momenteel met 50 procent korting aangeboden. Daarnaast wordt de afhaal- en bestelhoek nog helemaal veranderd, er komt een andere vloer, die veel lichter van kleur is en daardoor warmer aandoet en de toonbank en de kassa worden nog onder handen geno men. Aanleiding voor alle veranderingen is volgens Deutekom de verbouwing van 1997 geweest. „De route in de zaak was daarna niet logisch. Bovendien hadden wij de behoefte om de boekhandel uit te breiden. Door het assortiment kan toorartikelen te reduceren, hebben wij 25 m2 extra aan ruimte voor boeken gecreëerd." Is het voor de klanten niet jammer dat de kantoorartikelen vrijwel verdwij nen? „Er is genoeg aanbod van deze ar tikelen in onze directe omgeving en bovendien ligt ons hart toch bij de boe ken. Onze uitstraling wordt dan ook weer die van een boekenzaak. De eer ste complimenten hebben we overigens al binnen, voornamelijk de kinderboe- kenkast valt goed in de smaak. Voor heen was het toch wel erg dringen in de eigenlijk te krappe hoek." Een week gesloten Gedurende deze week is Deutekom gesloten. Afgelopen maandagmorgen zijn de werkzaamheden aan de nieuwe vloer begonnen. Deze wordt geheel ge ëgaliseerd, waarna er linoleum wordt gelegd. Woensdag worden de toonbank en de bestelbalie geïnstalleerd. Don derdagochtend zullen verhuizers alle spullen weer terug verhuizen en vrijdag 9.00 uur staat het team weer klaar in de vernieuwde boekhandel. „We zijn al een maand met de voorbe reidingen bezig, maar konden deson danks toch open blijven. Alles is gladjes verlopen. De boekenwanden zijn gezet zonder enige overlast, waardoor wij probleemloos verder konden werken en de zaak draaiende konden houden." Volgens Deutekom is de zaak toegan kelijk voor een breed publiek. Iedereen kan wel iets van zijn gading vinden. De toekomst ziet Deutekom dan ook zon nig tegemoet: „De mens kan niet zon der lezen, ikzelf trouwens ook niet. Ik lees erg veel, uit interesse, maar ook om een goed advies te kunnen geven. Wanneer een klant mij vraagt naar de inhoud van een boek, dan moet ik daar toch een duidelijk antwoord op kunnen geven?" HEILOO - De uitslagen van de'maan- dag bij damesbridgeclub Sans Atout gespeelde wedstrijden zijn: A-lijn: Nuijens - v. Zomeren 59,2,2. v. Linden - v. Twuijver 57,5. B-lijn: Middelbeek - Broens 59,6, 2. v. Heivoort - v. Kleef 58,8. C-lijn: fam. v.d. Klis 60,2. Boersen - Grootjes 56,7. D-lijn: 1. Roelofs - Bijlsma 65,8,2. Kat - Smit 61,7. E-lijn: 1, 2 en 3. Brink - Heins, fam. Krul, Folmer - Rootjes 62. F-lijn: 1. Visser - v. Gans 57,5,2. Magermans - Feijen 57,1 HEILOO - Dinsdag 17 april speelde de Heilooër Bridgeclub als volgt: A-lijn: Klerk - Stark 55.00, Brokx - Verhoef 54.70. B-lijn: fam. Elsman 56.30, fam. Muller 53.60. Donderdag 19 april was de uitslag: A-lijn: Leek - v.d. Steen 63.80, Haan - v. Loon - Mak 58.30. B- lijn: Berkman - v.d. Vlies 59.40, fam. Hutten 56.30. C-lijn: fam. van Dijk 59.00, Nielen - Beentjes 58.30. D-lijn: fam. de Jong 68.10, Theune - de Jager 50.70. Plats do Ana Maria Domingo Martinez De cd van deze week is Misa Tango, van de Argentijnse componist Luis Baca lov, geboren in 1933. Een bijzondere mis, gecomponeerd in 1997, wel geba seerd op de Latijnse misteksten maar geschreven in het Spaans en met een onmiskenbare Latijns-Amerikaanse schwung overgoten. Het vergt een paar keer aandachtig luisteren, deze Misa Tango, maar wie eenmaal gewend is aan de vele variaties en wendingen in deze muziek zal deze cd nog vaak draaien. Deze Misa Tango, met de delen Kyrie, Gloria, Credo, Sanctus en het Agnus Dei, wordt gloedvol gezongen door de wereldberoemde tenor Placido Domin go en de mezzo-sopraan Ana Maria Martinez. Een bijzondere inbreng in deze mis is weggelegd voor de bando neon, die virtuoos en indringend be speeld wordt door Héctor Ulises Passarella. Dit instrument zorgt voor een bijzonder aparte, Zuid-Amerikaan se sfeer. De componist Luis Bacalov heeft zelf plaatsgenomen achter de piano, het orkest staat onder de bezie lende leiding van Myung-Whun Chung. Deze uitvoerenden tekenen ook voor het tweede deel van deze cd, de drie tango's 'Tangosain', ook van Bacalov, en 'Adios Nonino' en 'Libertango' van de hand van componist Astor Piazolla (1921-1992), opnieuw gearrangeerd door Bacalov. Drie fraaie stukken muziek, die niet snel vervelen. Een deel uit de eerder genoemde Misa Tango is ook opgenomen op de cd Global Sounds, die een aantal weken geleden is besproken in deze rubriek. liet winnende jongensteam van de Willibrordschool. HEILOO - Na afloop van de finales van het schoolvoetbal afgelopen vrij dag waren het de meisjes van de Zuid wester en de jongens van de Willibrord die zich de schoolvoetbalkampioenen 2001 van Heiloo mochten noemen. Om zover te komen hadden alle teams van de negen deelnemende basisscho len op 6 april gespeeld om zich te plaat sen voor de diverse poules. Vrijdag was het dan zover en werd er op de velden van HSV met veel inzet en enthousias me gestreden om de hoogste eer. Alleen het weer werkte niet erg mee, waardoor sommige wedstrijden een hoog waterpologehalte wisten te berei ken. Uiteindelijk moesten alleen de twee finales nog gespeeld worden. De jongens van de Willibrord wisten bin nen de reguliere speeltijd de jongens van Meander terug te wijzen en konden de verdiende beker in ontvangst ne men. Bij de meisjes was de finale dit jaar bij zonder spannend; Zuidwester A en Benedictus scoorden ook in de verlen ging niet en dus moesten strafschoppen de beslissing brengen. Benedictus nam een voorsprong, maar met de allerlaat ste penalty maakt Zuidwester gelijk. Dat resulteerde in nog een rondje straf schoppen, waarbij de eerste voorsprong de beslissing zou brengen. Zuidwester A bleek hierin het geluk kigste zodat zij samen met de jongens van de Willibrord op woensdag 25 april uit gaan maken wie als kampioen van Heiloo, Limmen en de Egmonden doorgaat naar de regionale KNVB- ronden. van Luis Bacalov met de bon uit Global Sounds van 49,95 voor 35,- OO HEILOO - De maandelijkse cd-rom uitleg in de bibliotheek van Heiloo is voor iedereen die meer wil weten over bepaalde cd-rom's en hun werking. De openbare bibliotheek Heiloo houdt elke eerste dinsdag van de maand van 15.(X) tot 16.00 uur een dergelijke uit- leg. Deze heeft een open karakter, deelna me is gratis en iedereen kan in en uit lopen. In het kort wordt verteld wat een cd-rom precies is en hoe deze wordt geïnstalleerd op de computer. Daarnaast worden steeds enkele in het oog springende cd-rom's behandeld. De eerstvolgende mogelijkheid voor de uitleg vindt plaats op dinsdag 1 mei. Ook deze keer worden weer drie heel verschillende maar zeker interessante cd-rom's behandeld, die na afloop ook geleend kunnen worden. HEILOO - In de 26ste ronde van de interne competitie van schaakvereni ging Oppositie hebben de hoofdrolspe lers Van Etten en Langereis, met gevoel voor drama, de beslissing wie er dit jaar clubkampioen wordt met tenminste één week weten uit te stellen. Sterker nog, ze hebben kans gezien in de per soon van Manni een derde kampioen skandidaat ten tonele te voeren die zeker niet kansloos is. Langereis, die vorige week met allure rapidkampioen was geworden, moest van Manni win nen om zijn kansen op het kampioen schap te behouden. Het liep allemaal anders dan Langereis zich had voorge steld, want met monter spel speelde Manni de stelling van Langereis aan flarden. Beteuterd moest Langereis zijn partij, die hij hoopvol was begonnen, opgeven. In zijn partij tegen Woudstra had de met wit spelende Van Etten inmiddels in een betere stelling met alert spel een mooie pion gewonnen. Om de spanning er in te houden koos hij voor een scher pe voortzetting die de winst moest waarborgen.Te scherp bleek later, want Woudstra kwam simpel een vol stuk voor te staan en gaf dat voordeel niet meer uit handen. De overige partijen speelden zich in de marge af, waabij opviel datTuinstra zich de wijze opmer kingen van zijn secondant ter harte had genomen en in een prima partij tegen Kraaijenbrink aantoonde dat hij het schaken nog niet verleerd is. Sauer speelde in de beginfase tegen De Jager bijzonder sterk en schotelde zijn tegenstander lastige problemen voor. Op het moment dat Sauer dacht de winst binnen te hebben, kwam De Jager met een weerlegging die niemand voor mogelijk hield. Toch was het zo en moest Sauer ondanks zijn verkwikken de spel (weer) van een punt afscheid nemen. De uitslagen: 1. V. Etten - B. Woudstra 0-1, Langereis - Manni 0-1, Folkertsma - Maas remise, Sauer - De Jager 0-1, Jongkind - V.d. Werff 1-0, Limmen - Hassing remise, Huffnagel - Kracht 0-1, Jongerius - A. v.d. Brink 0-1, Jonkheer - Horninge remise, J. de Lange - Bik 0-1, Munk - Koenders 1-0 en Kraayenbrink - Tuinstra 0-1 HEILOO - Bij de stichting uitkerings gerechtigden begint op woensdag 2 mei een cursus klaverjassen. Aan de Ber- geonstraat 30 wordt vanaf 10.00 uur uitgelegd hoe dit kaartspel gespeeld moet worden. De cursus omvat acht lessen van ongeveer anderhalf uur en is gratis. Opgave kan bij JosTurk, tel. 072- 5330838. Iedereen die al wel op de hoogte is van de klaverjasregels kan op woensdag 25 april vanaf 19.30 uur in WAO-gebouw De Bergeon meedoen met een klaver- jasdrive. Er wordt tevens een loterij gehouden. Samen Op Weg-Gemeente Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. H. van het MadT pad. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. J. Koppenhol. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering m.m.v. Cantores, voorganger J. Oiling. Zondag 10.00 uur: eucharistie viering met dameskoor, voorganger H. Helsloot. Kapel GGZ Willibrord Grote Kapel, zondag 10.00 uur: dienst van schrift en tafel, m.m.v. de Schola, voorganger ds. M. Braamse. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zonT dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. Bedevaarten: dinsdag 1 mei 11.00 uur vredeskerk Amsterdam, woensdag 2 mei 10.00 uur KBO WesL Friesland. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met lithurgisch koor, voor ganger pastor M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met gemengd koor, voorgan ger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 9.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 9.00 uur, woensdag 9.30 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Galerie 1719 Expositie van schilderijen in olieverf van Carlo van Kervel en bronzen plas tieken van Dick Aerts, geopend op don-derdag, vrijdag en zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en zondag 29 april van 14.00 tot 17.00 uur, Verdronken- oord 29. Nederlands Kachelmuseum Collectie kachels uit onder andere de Tweede Wereldoorlog, aan Bierkade 10, geopend van 1 april tot 1 oktober op vrijdag en zondag van 12.00 tot 16.00 uur. Medisch Centrum Alkmaar Tot eind september expositie van bloe- menaquarellen van Gonny van Dongen, tijdens bezoektijden van 16.00 tot 20.00 uur, afdeling COM 4/217. Cantina Architectura Expositie van schilderijen en mandala's van Anke Glas en houten beelden van Ton Verplanke. Aan de Geestersingel 11, tussen 11.(X) en 22.00 uur en op afspraak, tel. 072-5113265. Stedelijk Museum Alkmaar Tot 29 april de tentoonstelling Van Pietje Bell tot Kippenvel. Openingstij den dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur, zaterdag en zondag 13.00 tot 17.00 uur. Toegang f 7,50, kin deren tot 12 jaar, groepen en houders van kortingspas f 3,75. Canadaplein 1. Het winnende meisjesteam van de Zuidwester. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic), (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit, (072) 5335313 Sporthal, (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur), (072) 5336681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Voor een incidenteel uurtje zaalvoetbal kunt u terecht op de woensdagen en donderdagen van 18.00 tot 19.00 uur. Woensdag 25-04-2001 Donderdag 26-04-2001 Vrijdag 27-04-2001 Zaterdag 28-04-2001 Zondag 29-04-2001 Maandag 30-04-2001 Dinsdag 01-05-2001 Woensdag 02-05-2001 Donderdag 03-05-2001 Vrijdag 04-05-2001 Zaterdag 05-05-2001 Zondag 06-05-2001 Maandag 07-05-2001 Dinsdag 08-05-2001 Woensdag 09-05-2001 Donderdag 10-05-2001 Vrijdag 11-05-2001 Zaterdag 12-05-2001 Zondag 13-05-2001 Maandag 14-05-2001 Dinsdag 15-05-2001 Woensdag 16-05-2001 19.00-22.30 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 08.30-12.15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal geen verhuur geen verhuur gesloten: Koninginnedag 16.30-17.30 zaalvoetbal gesloten: Dodenherdenking gesloten: Bevrijdingsdag 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 19.00-22.30 zaalvoetbal 17.00-18.30 basketball 17.00-22.00 volleybal 19.00-24.00 volleybal 08.30-12.15 schoolgym 19.00-23.15 zaalvoetbal 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 19.00-22.30 zaalvoetbal 17.00-21.00 volleybal De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzichten 2000 met vergelijking met voorgaande jaren: jaar 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers 46.913 56.605 42.716 1997 62.092 We gaan weer open op zaterdag 28 april 2001 Bestelbon voor nieuwe abonnementen liggen voor u klaar bij de receptie van het gemeentehuis en aan de kassa van het zwembad. Zwemvierdaagse start maandag (2e Pinksterdag) 4 juni 2001 t/m vrijdag 8 juni 2001. De juiste openings- en sluitingstijden van het zwembad zijn: maandag, woensdag en vrijdag 09.00 - 19.30 uur dinsdag en donderdag 07.00 - 19.30 uur zaterdag en zondag 10.00 - 18.30 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2