Trendsetter voelt zich thuis in 't Loo 'Eerlijke' kleding geshowd in 't Loo bij Hanraads Schoenen Mini's van Flashing Heiloo kampioen Beginnerscursus Nieuwe voorjaarscollectie ituh Dierenbescherming o> 3 gelezen worden UITKIJKPOST - 25 APRIL 2001 Foresters handbal ook op het veld uitstekend Jubileumconcert gemengd koor Crescendo Kunst en Cultuurprijs van de Egmonden TC Hogedijk 310079 Activiteiten bij Double Stars Heiloo Heilooër wedstrijddansparen opnieuw succesvol Succes voor jeugdteams TY Het Vennewater internet voor kinderen Presentatie schrij versbundel TV Heiloo Informatie-avond over omgaan met hulpverleners Het verkoopteam van Trendsetter is blij met de nieuwe winkel. (Fotostudio Star field) HEILOO - Sinds donderdag 12 april kunnen de klanten van Trendsetter hun favoriete winkel in winkelhof 't Loo vinden. De trendy kledingzaak is ge huisvest aan de Heerenweg 38. Filiaal manager Irma Dekker is blij met de verhuizing van het Stationsplein naar 't Loo. Een overgang die volgens haar nood-gedwongen is gemaakt, omdat het Stationsplein 'al lang niet meer zo gezellig als vroeger is'. „De laatste ja ren is de ontwikkeling van het Stations plein enorm gestagneerd," zo vindt ze. „In 1999 zou er al een nieuwe winkel galerij, een supermarkt en appartemen ten gebouwd worden. Ze zijn er nu nog niet, het laat veel te lang op zich wach ten. Daardoor werden wij min of meer gedwongen om ons heil ergens anders te zoeken." Hoewel de verhuizing dus min of meer een noodzaak was, moet Dekker toege- HEILOO - Wie dacht dat het met de zegereeks van dames 1 van Foresters handbal over was na het dikverdiende kampioenschap in de zaal komt bedr ogen uit. Ook in de veldcompetitie gaan de dames lekker door met win nen. Nu werd Dynamo 2 uit Ursem in Heiloo met 29-11 verslagen. Ondanks het gemis van keepster Hilde Zeeman, die uitstekend vervangen werd door Edith Metselaar, gaat Dames 1 goed door, zelfs in de bekercompetitie werd afgelopen dinsdag Hugo Girls met 13- 11 verslagen. Deze tegenstandster uit Heerhugo- waard speelt doorgaans vele klassen hoger dan Foresters, dus was het een prachtige opsteker voor de ploeg van coach Bertus Minnes. De wedstrijd tegen Dynamo begon zeer voorzichtig EGMOND - Het gemengd koor Cres cendo geeft een jubileumconcert op za terdag 28 april in dorpshuis de Schulp te Egmond-Binnen. Het concert begint om 20.00 uur. In mei 1976 werd het koor opgericht onder de toenmalige dirigent Hans Mulder. Mei 1979 vond er een dirigen tenwisseling plaats. Jan Stam was be reid om de leiding over te nemen en heeft dit veertien jaar gedaan. Het koor staat nu onder leiding van dirigent Dennis van der Heijden, die voor het koor een verfrissend repertoire uitge kozen heeft. Mariëlle Tromp-Zentveld zal het koor begeleiden op de piano. Dit doet zij al verschillende jaren, want zij is de vaste begeleidster van het koor. Het koor bestaat momenteel uit 56 leden. Het repertoire voor het jubileumconcert bestaat uit liederen, zoals 'Calme des Nuits' van Saint-Saëns, 'Wachet auf, ruft uns die Stimme' met koperkwartet van Mendelssohn, drie gedeeltes uit de West Side Story en twee liederen uit My fair lady. Deze avond zullen tevens vijftien leden ven dat de overgang geen slechte keuze is geweest: „We hebben veel vaste klan ten, die wisten ons op het vorige adres ook wel te vinden. Maar in 't Loo zijn veel meer mensen die, omdat zij toch al aan het winkelen zijn, spontaan even binnenlopen. Wat dat betreft is deze plek een vooruitgang. In de korte pe riode dat we hier zitten hebben we al veel klandizie gehad." Roze en lila in de mode De formule van Trendsetter is overi gens niet veranderd. Nog steeds vindt de klant er vlotte en trendy kleding, voor een betaalbare prijs. In de nieuwe zaak is een duidelijke scheiding ge maakt tussen de kinderkleding (vanaf maat 128) en de heren- en dameskle ding. De nieuwe modekleuren voor dit seizoen zijn lichtblauw, roze en lila. „Maar natuurlijk blijven de spijker broeken en -jacks een groot aandeel aan beide kanten, er werd weinig ges coord en Dynamo hield zelfs de eerste helft Foresters constant bij in de score en het spel. Foresters speelde zonder Sandra Boerlage en Maaike Dingerdis en dat leek een groot gemis in de opbouw. In de tweede helft begon het weer ouderwets te draaien met vooral een uitstekende Christi Vergeer die de ploeg weer naar voren coachte en daar bij zelf ook veel scoorde. De tweede verrassing was de mooie winst van de B-junioren ploeg, die nu zelfs nog kampioenschapkansen heeft op het veld. Afgelopen weekend werd Graftdijk verslagen met 13-12. Nog steeds mogen voor de jongste D-teams meisjes zich aanmelden om de twee D- teams voor nu en volgend seizoen rond te maken. Eerst meetrainen is geen be zwaar, dat kan op donderdag van 17.45 tot 18.45 uur op het terrein van Fo resters. Informatie krijgt u op tel. 072- 5335888. gehuldigd worden voor 25 jaar lidmaat schap. De voorzitter van de NBKZO zal deze avond de insignes opspelden. Medewerking aan deze avond wordt verleend door het koperkwartet Ken- nemerlandliederen. Dit zijn leden van muziekvereniging Eensgezindheid. Sinds 1997 is het kwartet actief bij spe ciale gelegenheden. Kaarten a f 10,- (in de voorverkoop f 7,50) zijn te bestellen op tel. 072- 5061585 en 5061130. De donateurs heb ben vrije toegang. EGMOND - Dit jaar zal voor de twee de maal de Egmondse Kunst en Cul tuurprijs uitgereikt worden. Deze prijs bestaat uit een bedrag van f 1000,-, een bronzen beeldje dat jaar lijks wisselt van eigenaar en een oor konde die in bezit blijft van de winnaar. De prijs js bedoeld voor personen of organisaties die zich, op vrijwillige ba sis, inzetten voor de kunst en cultuur in de ruimste zin van het woord. Inzenden kan tot en met 18 mei naar Werkgroep Kunst en Cultuur van Egmond (KCE), p/a Herenweg 63,1935 AD Egmond-Binnen, fax: 072-5070814. hebben binnen de mode, niet iedereen is nu eenmaal op deze zachte kleuren gesteld. Maar in combinatie met jeans (gebleekt is momenteel in) toont het alweer heel anders." Daarnaast wordt wit ook veel als basiskleur binnen Trendsetter gebruikt. De winkel in 't Loo is qua oppervlakte gelijk gebleven aan die van het Sta tionsplein. Wel is de indeling enigszins aangepast. Zo is de kleding overzichte lijker opgehangen en dus makkelijker te vinden. Zes paskamers staan de klant ter beschikking om te zien of het kledingstuk ook past. „De winkel is nieuw, maar Trendsetter en het perso neel is hetzelfde gebleven," besluit de filiaalmanager. De openingstijden van Trensetter zijn maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donder dag van 9.00 tot 18.00 uur, vrijdag van 9.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. EGMOND - Afgelopen weekeinde wa ren de weergoden Tennisclub Hogedijk beter gezind en zijn de wedstrijden in ideale omstandigheden gespeeld. Za terdagcompetitie meisjes t/m 15 1 Anna Paulowna 1 2-4, meisjes t/m 15 2 - Akersloot 1 3-3, J. gemengd t/m 16 - Grootslag 1 2-4, heren 8 - Vennewater 3-3, heren 5 - Hoorn 5 5-1, heren 6 - Zeemacht 3 4-2, gemengd 2 - Juliana 5 5-0, heren 4 - LTVZ 2 1-5, Egmond 2 - heren 1 2-4, Limmen 3 - heren 2 2-4, Uitgeest 5 - heren 3 5-1, Hippo 2 - heren 7 2-4, Pancras 2 - gemengd 1 2-3, W.Waard 2 - vet. gemengd 35+ 2-2, Heb Durf 1 - J. gemengd t/m 14 1 2-4, Groot slag 1 - j. gemengd t/m 12 1 3-2. Zaterdagavondcompetitie: KLTV 1 - Hogedijk 2 5-3. Zondagcompetitie: gemengd 2 - Westerhout 2 5-3, gemengd 3 - Pancras 3 5-3, jeugd gem. 1 - Hoorn 2 3-5, da mes 1 - Commandeurs 1 5-1, heren 35+ 2 - De Maaier 1 5-1, War-menhuizen - gemengd 4 5-3, Oudorp 2 - heren 35+ 3 1-5. Dinsdagcompetitie (17 april): Vennewater 2 - Dames 1 2-4, Dames 2 - Alkmaar 1 0-6. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Bruincyperse gec. kater met wit befje, rood bandje metzilverkl.koker,2jr. De Kwekerij, Heiloo. Cypers poesje, 9 mnd„ witte bef en buik, voorpoten witte teentjes, achter witte kniekousjes, rood halsbandje met goudkl. koker, Het Hoekstuk, Heiloo. Gevonden Zwarte poes, wit befje, sokjes en staart- puntje,Termijen, Heiloo. HEILOO - Komend weekeinde zit er een officieel tintje aan de activiteiten die op het complex van Double Stars Heiloo plaatsvinden. De opening van het seizoen, de nieuwe reclameborden, de lancering van de website en de nieu we toegang tot het complex vanaf de Vennewatersweg vormen de directe aanleiding tot deze activiteiten. Afgelopen winter heeft de sponsor commissie van de vereniging hard ge werkt aan het aantrekken van nieuwe sponsors. De vereniging meende op korte termijn extra fondsen te moeten werven om te komen tot een betere technische staf. Dertig reclameborden op het complex zijn het zichtbare ge volg van de inspanningen van de spon sorcommissie. Sponsors, adverteerders en de Vrienden van DSH zijn uitgeno digd om de onthulling van deze borden bij te wonen. Tevens zullen deze geno digden een wedstrijdje spelen tegen de allerjongste leden van de vereniging, de peanuts. Direct daarop zal onder muzikale bege leiding van kinderkoor de Ypetypes de website van de vereniging met enig officieel vertoon worden gelanceerd. Tenslotte wordt er bij de standaard teams de officiële eerste bal van het seizoen gegooid door oud-trainers en coaches van de vereniging. Het pro gramma voor deze dag ziet er als volgt uit: 11.30 uur wedstrijdje genodigden tegen de Peanuts, 12.40 uur onthulling reclameborden, 13.30 uur lancering nieuwe homepage, 14.00 uur 'eerste bal' bij dames 1 softbal team door George Presburg en om 14.30 uur 'eer ste bal' bij heren 1 honkbal team door Michael Blokker. HEILOO - Afgelopen zaterdag werd door het danspaar Coen en Tineke Hekman opnieuw afgesloten met een kampioenschap. Het paar werd in sporthal De Meenthe te Steenwijk bal- lroomkampioen in de senioren 5 klasse en mocht vervolgens de Swinging World Trophy 2001 in ontvangst ne men. De uit vijf leden bestaande inter nationale jury plaatste het paar una niem op de eerste plaats. Het andere uit Heiloo afkomstige danspaar Leo en Gerda Dobber was succesvol in de D- klasse (eveneens ballroom) en verover de in deze categorie de tweede plaats. Aan de wedstrijd namen wedstrijddan sparen deel uit Nederland, België en Duitsland. Donderdag 26 april Yoga Yoga vóór senioren Cursus tarot Paranormale therapie Paranormale therapie Heilooër Operettever. Nivon origami Sjoelclub Heiloo Heilooër Bridgeclub Paranormale therapie Zaterdag 28 april Geen activiteiten Zondag 29 april Kindernevendienst Maandag 30 april Woensdag 2 mei Paranormale therapie Paranormale therapie Heilooër Bridgeclub Falkland toneel Rotaryclub Heiloo Paranormale therapie 09.30-10.30 09.30-11.30 09.45-11.45 09.00-12.00 14.00-16.00 20.00-23.00 20.00-22.00 20.00-22.00 20.00-23.00 20.00-22.00 09.30-11.00 09.30-11.30 09.30-11.30 14.00-15.30 13.30-16.30 20.00-22.00 10.00 Gesloten 20.15-22.45 20.00-22.00 09.00-12.00 14.00-16.00 20.00-23.00 20.00-23.00 19.00-21.00 20.00-22.00 Vrijdag 27 april Pl.landsvr. volksdansen NVVH bridge Yoga voor senioren Pl.landsvr. volksdansen Voetreflexzone therapie Begeleidingsorkest NH Dinsdag 1 mei Heilooër Amat. Fotoclub Heiloor Bridgeclub Dagelijks Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Alle dagen tussen 17.00 en 21.30 uur, op woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, in het weekend ook tussen 10.00 en 17.00 uur. Willibrordschool, container naast A&P, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan De Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Hei loo, container bij het clubhuis op sport park Het Vennewater, tijdens trainin gen en wedstrijden. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van de tennisbanen op sportpark Het Vennewater. Stichting Uitkeringsgerechtigden, con tainer bij de Bergeonstraat 30. HEILOO - Voor de jeugdteams van tennisvereniging Het Vennewater is het weekeinde succesvol verlopen. Lang werd uitgekeken naar de thuispremière van gemengd junioren 1, dat voor het eerst meedoet aan de landelijke zondag jeugdcompetitie. Het team van Mariska Zoon ontving De Hulk 2 uit Hoorn. De Westfriezen kwamen van een koude kermis thuis. De Heilooërs boekten een regelmatige 6-2 overwinning. In de districtscompetitie won gemengd 1 t/m 16 jaar van Milou Laurant in een marathonpartij met 4-2 van OGHE 1. Gemengd 2 t/m 14 jaar van Steven Beijer ging er met 1-5 ten onder. Op de zondag speelde het vlaggeschip van de vereniging, dames 1 van Inge Weening, voor het eerst een thuiswed strijd. Vorige week werden de punten met Schagen 1 gedeeld, 3-3. De dames waren daar niet zo tevreden over en wilden thuis per se winnen. Dat lukte zonder problemen, want in het fraaie lentezonnetje boekten ze ditmaal een dik verdiende 5-1 zege op Grootslag 1. De andere damesteams hadden er eveneens zin in, want het tweede van Nathalie Duuren en het derde wisten de winst te pakken. Het zaterdagse vlaggenschip van de tennisvereniging, heren 1, was ook succesvol. Hét team liet geen spaan heel van De Dog 1. De Dogheren werden met 6-0 van de baan geslagen. Heren 2 volgde het voorbeeld van het eerste. Alkmaar 3 werd met 4-2 aan de zegekar gebonden. En heren 3 van Jaap v.d. Hoonaard ging na zes par tijen goedgemutst de kantine in: 5-1 tegen Neckslag 4. Zondag leed het nieuwe tweede ge mengde team van Linda Nelissen een 2-6 nederlaag tegen het Melkhuisje 3 uit Hilversum. Ook gemengd 3 had het zwaar. Beem Star 1 liet niets heel van de meisjes en jongens: 0-8. Gemengd 4 daarentegen wist de prestaties bij de gemengde teams weer wat recht te trekken door met 8-0 van het zwakke RS Aalsmeer 1 te winnen. De veteranen en de 35-plussers deden het lang niet gek. Het eerste 35-plus van Ben Mak wist in Den Helder tegen Zeemacht 1 een zwaar bevochten 2-2 uit het vuur te slepen. Het tweede van Gerard Heijne leed thuis een 1-3 nederlaag tegen Zeswielen 4. Bij de 50- plus teams had het eerste geen schijn van kans tegen Oudorp 1: 0-4. Het tweede 50-plusteam promoveerde vo rig seizoen naar de tweede klasse. De nieuweling voelt zicht in die klasse best thuis. Onder leiding van plaatsvervan gend aanvoerder Theo Hess werd er met 3-1 gewonnen van Westerkogge 1. De tweede overwinning op rij, want vo rige week gingen de Heilooërs in en tegen Middenmeer in de stromende regen met dezelfde winstcijfers naar huis. Zaterdag 28 april Radboudschool, Slimpad 18, tussen 9.00 en 12.00 uur. Fanfare Schowband Heiloo, huis-aan- huis-actie, in plan Ypestein noord, incl. de Dompvloetlaan, plan zuid en plan west tussen Ewisweg, Het Zevenhui zen, Het Malevoort (incl. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muij-enweg. Dozen en bundels gereed zetten op de rolemmerverzamelplaatsen, voor 9.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.00 en 12.30 uur. IIEILOO - Een heuse modeshow in winkelhof 't Loo. Het publiek kon het wel waarderen afgelopen zaterdag. Getoond werd kleding van Sari, een eerlijkekledinglijn die afkomstig is uit ateliers in Mexico en Guatemala, gemaakt naar westerse patronen. De gehele dag stond in het teken van het project Naar een nieuw patroonvan Solidaridad. De Wereldwinkel en de stichting Sar ana waren aanwezig met een kraampje met produkten en er was levende muziek. (Fotostudio Star field) Maandag t/m vrijdag De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek- en Dansschool Heiloo, Het Veld 1, tussen 9.30 en 12.00 uur en 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21, tussen 8.45 en 15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du 'Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur. HEILOO - In de komende meivakan tie wordt de cursus 'Internetten voor kinderen' weer gehouden in de open bare bibliotheek van Heiloo. Deze cur sus bestaat uit één les en duurt ander half uur. Allereerst worden de belang rijkste zaken van internet uitgelegd, waarna ruim de mogelijkheid bestaat om aan de hand van opdrachten aan het werk te gaan en de mogelijkheden van internet te verkennen. Het accent ligt hierbij uiteraard op de voor kinderen aantrekkelijke onderde len van dit informatiemedium, met heel veel leuke en interessante sites. De cur sus is bedoeld voor kinderen uit de bovenbouw van het basisonderwijs (groep 6 t/m 8), die wel met de muis om kunnen gaan maar nog geen enkele ervaring hebben met internet. Het is dan ook een echte beginnerscursus. In deze meivakantie wordt de begin nerscursus internet voor kinderen voorlopig één keer gegeven; op woens dag 2 mei van 10.00 uur tot 11.30 uur. De deelnamekosten bedragen f 15,- voor leden van de bibliotheek en f 17,50 voor niet-leden. Opgeven kan bij de klantenservice in de bibliotheek. Mm -S2 "cd CD HEILOO - De nieuwe voorjaarscollec tie kinderschoenen bij Hanraads Schoenen is al enige tijd binnen. Aan de Stationsweg 81 in Heiloo vindt de klant topmerken als Elefanten, Pin- nocchio, Palladiums, Birckenstock, Compaqnucci en Mag. De voorjaars collectie bestaat uit vrolijk gekleurde schoenen in pasteltinten als paars, roze en blauw, maar ook schoenen met ver assende dierenprints zijn voorhanden. Volgens eigenares Joke Hanraads heeft het kinderschoeisel een speels uiterlijk en is de kwaliteit van de schoenen zon der meer goed te noemen. Zo kunnen de kinderen schoenen uitkiezen die naast een mooi uiterlijk vooral ook een verantwoorde pasvorm hebben. „De meisjesschoenen zijn dit jaar min of meer afgeleid van de sportschoen," vertelt ze. „Deze schoenen zijn echter gemaakt van soft leer en zijn in zachte kleurtjes te koop. Het schoeisel kan zowel stoer als wat netter worden ge dragen, of het nu wordt gecombineerd met een rokje of met een broek, het totaalplaatje blijft leuk om te zien." Modieus en toch verantwoord Wanneer de kinderen iets feestelijker gekleed willen gaan, zijn de leren lak schoenen een uitkomst. Deze zijn in diverse leuke kleuren te koop en ook de dierenprint op deze schoenen geeft een prachtig effect. Voor de wat ruigere jongens of meisjes biedt het merk Ele fanten een prima collectie schoenën. Schoenen met klittenbandsluiting in de kleuren zwart, blauw, grijs, beige en bruin en sandalen met een uiterst spor tieve zool, beide modellen met een per fecte pasvorm en dito uitstraling. Voor de liefhebbers van de wat opener sandalen is ook het merk Birckenstock vertegenwoordigd. Zij hebben een mo dieuze collectie slippers en kindersan dalen op de markt gebracht. De eigena res, die samen met haar man Jaap al dertig jaar ervaring heeft op het gebied van schoenen, is blij dat de nieuwe col lectie een gezellig gekleurde aanblik biedt: „Het is hiermee toch wel bewe zen dat goede kinderschoenen niet per se alleen in donkere en sombere kleu ren uitgevoerd kunnen worden. Voor de kinderen prettig omdat zij er modi eus bij kunnen lopen, voor de ouders een hele geruststelling dat de kinderen toch op medisch verantwoord schoeisel lopen." Ook bijzonder te spreken is Hanraads over de nieuwe collectie kinderschoe nen van Mag. „Deze schoenen zijn met name bij volwassenen bijzonder popu lair. Door dit succes zijn deze stoere en sportieve schoenen vervolgens speciaal voor jongeren gemaakt. De schoenen, die onder de naam Magkids worden verkocht, zijn aan de pasvorm van de jongere voet aangepast en werden daardoor lichter om te dragen. Zelfs voor de allerjongste kindervoetjes kun nen de ouders prima bij Hanraads te recht voor zomerschoeisel. De Pal ladiums zijn al verkrijgbaar vanaf maat 24 en eveneens in diverse leuke kleuren uitgevoerd. Voor meer informatie kunt u bellen met Hanraads Schoenen, tel. 072-5330789, maar meteen even bin nenlopen mag natuurlijk ook. HEILOO - Afgelopen zaterdag 21 april speelden de mini's van basketballvereniging Flashing Heiloo hun laatste competitiewedstrijd in Hoofddorp. Na een onverslagen competitie wisten zij ook deze laatste wedstrijd van het seizoen te winnen. Na een mooie toespraak van de basketballbond kregen de mini's het verdiende vaantje en de teammedaille. V.l.n.r. Dane Baro (coach), Rik Veldhuis, Sander v.d Halm, Leanard v.d. Kroon, Rick Griemink, Rakhal Imming, Bart Dalenberg (trainer), Sander Kok, Stephan Meintser, Aldo Rippen. Op de foto ontbreekt Max Himmelreich. BERGEN - Op zaterdag 5 mei wordt om 15.30 uur de nieuwe bundel 'Hier scheen 't geluk bereikbaar. Schrijvers over Bergen. Van Gorter tot Van Dis' gepresenteerd in het Kunstenaarscen trum Bergen, Plein 7 te Bergen. Tijdens deze presentatie leest Elly de Waard drie gedichten over de drie dorpen Groet, Bergen en Egmond. Hierna wordt het eerste exemplaar van het boek aan Enno Neef, gedeputeerde van cultuur van de provincie Noord-Hol land aangeboden. In het boek worden auteurs beschreven die in Bergen heb ben gewoond, onder andere door Jan van der Vegt uit Heiloo. Hij schreef over Adriaan Roland Holst. HEILOO - Tennisvereniging Heiloo heeft dinsdag 17 april als volgt gespeeld in de districtscompetitie: dames Cas- tricum 1 - Heiloo 1 2-4, dames 5ü-plus Heiloo 1 - Anonymus 1 3-1, dames 50- plus Heiloo 2 - De Rijp 1 0-4. Op vrij dag 20 april speelden heren 50-plus Heiloo 2 - Heiloo 3 0-4. Op zaterdag 21 april waren de uitsla gen: gem. jeugd t/m 14 Heiloo 1 - Neckslag 2 2-4, jongens t/m 18 Juliana 1 - Heiloo 1 2-4, heren Heiloo 1 - Schoorl 1 1-5, gem. senioren Dijkzicht 1 - Hei loo 1 3-2, gem. senioren Heiloo 2 - Vennewater 6 3-2, gem. senioren Hei loo 3 - Limmen 4 3-2 en heren 35-plus Heiloo 2 - Oudorp 1 3-1. Op zondag 22 april speelden gem. senioren Heiloo 1 - Uitgeest 1 1-4. De uitslagen van de dames kringcom petitie waren: Vennewater 2 - Heiloo 1 3-1, T.V. Akersloot 2 - Heiloo 2 4-0, Heiloo 3 - Groetincke 4 4-0, Bergen 5 - Heiloo 4 4-0. ALKMAAR - De regionale werkgroep van Labyrint-In Perspectief houdt op maandag 14 mei een informatie-avond voor familieleden en direct betrokke nen van psychiatrische patiënten. Het thema voor deze avond is 'Omgaan met hulpverleners'. De bijeenkomst wordt gehouden in het gebouw van de GGZ Riagg, Oude Hoeverweg 10 in Alk maar. De aanvang is 19.30 uur. De toe gang is f 5,-. Aan de orde komen onderwerpen als: welke rechten heb je als familielid, hoe ga je om met tegengestelde belangen, welke mogelijkheden heb je als je fami lielid niet wil dat je contact zoekt met de hulpverlening, waar kun je zelf terecht voor hulp? Voor meer informa tie kunt u bellen naar 072-5641123 (se cretaris) of kijken op de website van de werkgroep: www.labyrintnoordhol- land.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 6