AHKOreclame 7 waardebon van 2.50 DAG VOL VERRASSIHGEH... AARDBEIEN-BA VAROIS-TAARTJE gemeente UMMEN, LET OP!!!, Restaurant Gastronome Rijksweg 100, 1906 BK limmen HEILOO 072 - 533 03 09 <2> advertenties@uitkijkposl.nl Afhaalmenu Lopend Buffet Scholieren gevraagd Een zieken-, bejaardenverzorgende ten Iedere vrijdag van z_' 8.30 tot 14.00 uur op de Vuurbaak!! interieurverzorgster. Fa. Hageman gelezen worden LAAT ZIEN WAT JE DOET! <2> gevelbelettering bewegwijzering reclameborden lichtreclame autoreclame full color stickers Deze vrijdag Super Maroc sinaasappelen, 4 kilo Elstar, super mooi, 6 pond Jonagold, klasse 1, 6 pond Witlof, veilingvers, per kilo 7,95 5,00 5,00 1,50 Advertenties toesturen via e-rnail? Restaurant Gastronome zoekt per direkt een openingstijden maandag t/m zondag van 16.00 u. t/m 22.00 uur. Mei 2001 ƒ29,50 Compleet goed voor 2 personen Pa Wong Kee Babi Pangang Kar Lee Kok Nasi Goreng of Bami Goreng of rijst 35,00 per persoon Soep van de dag Buffet naar keuze Dessert ijs of spec, koffie Kinderen onder de 12 jaar HALVE PRIJS Bij 15 personen kunt u iedere dag bestellen Bij besteding van iedere 30.- bij afhalen krijgt u een voor de zaterdagen Bloembollenkwekerij Lijnbaan 1 Heiloo Tel. 5336496 Het Julianaklooster zoekt op korte termijn voor 18 uur per week voor alle diensten. De nadruk zal liggen op avond- en nacht diensten. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 18 mei richten aan: Het Julianaklooster t.a.v. dhr A. v.d. Rotten Hoogeweg 65 1851 PJ Heiloo atuurlijk mag moeder eerst heerlijk uitslapen, en daarna wek je haar et thee op bed en knapperige broodjes, ondertussen zorg je oor 'n verkwikkend warm bad met een lekker geurtje, en terwijl e koffie pruttelt verwen je haar met zo'n zalig... met een feestelijke decoratie voor 6-8 pers.) van 15,00 voor Gegarandeerd dat ze de allerlekkerste Moederdag heeft PS) Vergeet niet de gebak-bordjes af te wassen, dus nog even handen-uit-de-mouwen. anbieding geldt alleen p vrijdag en zaterdag a.s. Raadsvergadering Limmerbuurt tweede fase Verleende vrijstelling bouwrijp maken 'Limmerbuurt, tweede fase' Ophalen Oud papier Collectevergunning Commissie bezwaar- en beroepschriften Verleende bouwvergunningenl-toestemming d.d.: Ontvangen aanvragen bouwvergunning en meldingen bouwvoornemen d.d.: Voorgenomen medewerking Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Voorgenomen medewerking Defecte openbare verlichting Limmen 2001. Verzoek hogere grenswaarde Wet geluidhinder Milieu Bericht UITKIJKPOST - 9 MEI 2001 RODEMA Engineering in Akersloot is specialist in het verzorgen van Computer Aided Design AutoCADondersteuning. Door het geven van trainingen, uitvoeren van teken-Zontwerpwerk en softwareontwikkeling helpen wij onze klanten met het op peil houden van hun kennis. Wij zijn op zoek naar een: (voor circa 20 uur per week) die het leuk vindt en goed is in het: verzorgen van administratief werk, zoals post- e-mail afhandeling, uitwerken van offertes, maken en bijhouden van planningen, voorbereiden en ondersteunen van marketing activiteiten, (telefonisch) te woord staan van onze klanten. en beschikt over de volgende vaardigheden en eigenschappen: omgaan met kantoorautomatisering (E-mail, Windows, MS-Office etc.), beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift, representatief en spontaan, flexibel, accuraat, zelfstandig, stressbestendig, opleiding op MBO/HBO niveau, rijbewijs B. Herken jij jezelf in deze advertentie schrijf of e-mail dan naar: RODEMA Engineering, Postbus 228. 1850 AE Heiloo of e-mail: sollicitatierodema.nl :p, buitenreclame organisatievoor <3> <3> <5> <3> <3> <3> (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 11 mei in Limmen) Wij zoeken iemand - voor 6 uur per week, t.w. maandagochtend en zaterdagochtend - die zelfstandig kan werken Voor meer informatie en voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met mevrouw M. Admiraal op donderdagochtend of maandagoch tend, onder telefoonnummer 072-5051296 ij- 1 Rijksweg 121, 1906 BG Limmen >bX I Telefoon 072 5051383 (m.u.v. reserveringen) (kipfilet met div. groenten in pikante saus) (geroosterde varkenshaas in pikante tomaten-saus) (Groente- kerrydriehoekjes) Zondag's, indien gereserveerd tussen 18.00 uur t/m 19.00 uur Regionale Thuiszorg zoekt: ALPHA-HELPENDEN en THUISHULPEN A Wij wachten op uw telefoontje! Bel: 072 5127127. Limmen Hoge weg 159 072-5051562 \kerslm>i, Juliana weg 17 Uitgeest, Larigebuurt 55, tel. Ö25I-312342 mm tijdstip donderdag 17 mei 2001 aanvang: 20.00 uur plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda 8. 9. 10. I I. 12. 13. Opening Besluitenlijst van de raadsvergadering van 12 april 2001 Ingekomen stukken en evt. mededelingen. Voorstel tot vaststelling van de "Planschade-procedureverordening Limmen". Voorstel tot vaststelling van de "Inspraakverordening Limmen". Behandeling reactie op de zienswijze van bedrijven en omwonenden van het per ceel Rijksweg 51 m.b.t. het prostitutiebeleid. Voorstel om in te stemmen met de jaarrekening 2000 van de Gemeenschappelijke Technische Dienst Limmen-Akersloot (GTD). Voorstel inzake hetVerkeers(veiligheids)plan Limmen/Duurzaam Veilig Verkeer en ter uitvoering daarvan een krediet beschikbaar te stellen voor 2000 en 2001 (onder voorbehoud) Voorstel tot vaststelling van de Voorjaarsnota 2001. Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit "Buitengebied". Voorstel inzake het bezwaarschrift tegen het voorbereidingsbesluit voor de percelen Uitgeesterweg 2123 en 27. Begrotingswijzigingen 2001 Sluiting. Bovenstaande raadsvergadering is openbaar. In het gemeentehuis en in de bibliotheek kunt u de stuk ken van deze vergadering inzien. Inzage en afhalen van de raadsstukken: Houders van een abonnement zonder portokosten, kunnen de raadsstukken afhalen bij de receptie van het gemeentehuis. Geopend van 8.30 tot 12.30 uur en -behalve vijdagmiddag- van 13.30 tot 17.00 uur. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij met gebruikmaking van artikel 19 lid I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening op dinsdag 8 mei 2001 vrijstelling van het bestemmingsplan hebben ver leend voor het bouw- en woonrijp maken van de gronden gelegen binnen het projectplan 'Limmerbuurt, tweede fase'. Tegen bovengenoemd besluit kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht als belanghebben de binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Het verzoek moet wor den gericht aan de president van de arrondissementsrechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG, Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Zaterdag 12 mei a.s. wordt er weer oud papier opgehaald ten oosten van de Rijksweg te Limmen. Burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen hebben een collectevergunning verleend aan de het Nederlands Astma Fonds in de periode van 13 mei 2001 t/m 19 mei 2001 De commissie bezwaar- en beroepschriften zal op maandag 14 mei 2001 zitting houden voor de behan deling van de bij het college van burgemeester en wethouders ingediende bezwaarschriften. De hoorzit ting begint om 19.30 uur en vindt plaats in het gemeentehuis, Zonnedauw 4 (zij-ingang) te Limmen. Agenda: 19.30 uur: hoorzitting inzake bezwaren tegen het besluit van burgemeester en wethouders tot ver lening van een bouwvergunning voor het vergroten van de woning op het perceel Rietorchis 15 te Limmen; 20.00 uur: hoorzitting inzake bezwaren tegen het besluit van burgemeester en wethouders tot weigering van een kapvergunning voor het kappen van een iep staande in het voetpad ter hoogte van het perceel Hogeweg 42 A te Limmen. De hoorzitting is openbaar en alle belanghebbenden worden in beginsel in eikaars aanwezigheid gehoord. De stukken liggen voor een ieder op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur ter inzage in het gemeentehuis bij de afdeling Algemene Zaken. 04.5.2001 Middenweg 27 verkleinen dakkapel op garage 08.05.01 Limmerbuurt, tweede fase bouw van 16 woningen Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunnen belanghebbenden op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datum van verzending schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken. vergroten kinderdagverblijf accommodatie wijzigen voorgevel 26.04.01 Lage Weide l-B 01.05.01 Kerkweg 5 7 02.05.01 Plantraam 2 oprichten/plaatsen dakkapel De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan het vergroten van de motelaccommodatie op het perceel Rijksweg 97 door middel van het realiseren van één motelappartement. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrijstellingsprocedure. Het verzoek ligt vanaf donderdag 10 mei 2001 gedurende vier weken voor een ieder in het gemeentehuis (afdeling Ruimtelijke Ordening) ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunnen belanghebbenden schriftelijk hun zienswijzen over het bouwplan naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA te Limmen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan het realiseren van bouwkundige opties ten behoeve van 16 woningen in het projectplan 'Limmerbuurt, tweede fase'. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrijstellingsprocedure. Het verzoek ligt vanaf donderdag 10 mei 2001 gedurende vier weken voor een ieder in het gemeentehuis (afdeling Ruimtelijke Ordening) ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kan een ieder zijn zienswijze over het bouwplan naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA te Limmen. Defecte lichtmasten in onderhoud bij de gemeente Limmen, worden een keer per maand gerepareerd. Niet werkende lichtmasten kunnen tijdens kantooruren worden gemeld bij de Gemeenschappelijke Technische Dienst Limmen/Akersloot, telefoonnummer 0251 - 314253 (tussen 8.30-9.30 uur), of bij de receptie van het gemeentehuis telefoonnummer 5051456, wilt u bij melding de straatnaam en het lichtmastnummer aangeven. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om ten behoeve van het reali seren van een bedrijfswoning op het perceel Rijksweg 97 een verzoek in te dienen bij Gedeputeerde Staten van Noord-Holland tot vaststelling van een hogere grenswaarde als bedoeld in de Wet geluid hinder. Dat wil zeggen dat er voor die bedrijfswoning een hogere geluidbelasting aan de gevel wordt toegelaten. In verband hiermee ligt het ontwerp-verzoek hogere grenswaarde met ingang van donderdag 10 mei 2001 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis (van maandag t/m vrij dag tussen 9.00 uur en 12.30 uur, buiten deze tijden is alleen inzage op afspraak mogelijk). Een ieder die opmerkingen heeft ten aanzien van het ontwerp kan deze binnen de genoemde termijn schriftelijk (en gemotiveerd) indienen bij burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Postbus 9, 1906 ZG Limmen. Ook is er gelegenheid om op dinsdag 22 mei a.s. van 16.30 uur tot 17.30 uur in een openbare hoor zitting in het gemeentehuis opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerp van het verzoek. In een serie milieuberichten vindt u informatie over aller hande milieuzaken. Soms over algemene milieuzaken en soms over milieuzaken bij u in de buurt. Deze keer gaat het over tuinmeubels Tuinmeubels met een geweten Bent u toe aan nieuwe tuinmeubels? Door meubels van FSC-hout te kopen kunt u makkelijk en snel helpen tropisch regenwoud en oerbos te behouden. De meubels zijn in steeds meer winkels te koop. Wie dit leest beschikt waarschijnlijk over een tuin. Driekwart van de Nederlandse huizen heeft name lijk een stukje groen. En elk jaar verschijnt hier gemiddeld voor een kleine honderd gulden aan nieu we tuinmeubels. Die meubels kunnen van hout zijn, maar ook van rotan, plastic of metaal.Vindt u het belangrijk het milieu te sparen? Koop dan houten meubels met FSC-keurmerk. FSC-keurmerk? Als u een meubel koopt met dit keurmerk weet u zeker dat het meubelhout uit duurzaam beheerd bos komt. In zo'n bos krijgen veel verschillende planten en dieren de kans zich te ontwikkelen. Bovendien worden de mensen die in het bos wonen en daar leven van de dieren en planten, niet ver jaagd. Er is zowel tropisch hardhout als Europees hout met FSC-keurmerk te koop. Het Wereld Natuur Fonds en Greenpeace steunen FSC-hout. Zijn andere tuinmeubels echt zo slecht? Het is niet eenvoudig om aan te geven hoe groot het verschil in milieubelasting tussen houten, plastic of metalen tuinmeubels is. Aangeven wat meer en wat minder milieuvriendelijk materiaal is, kan wel. De beste keus zijn meubels van FSC-hout, de slechtste keus zijn meubels van tropisch hardhout zon der dit keurmerk of van PVC (plastic). Zijn FSC-meubels niet voorhanden? Kies dan bijvoorbeeld gre nen, robinia, rotan, beuken of eiken. Andere keurmerken bestaan wel maar worden door de stichting goedhout niet geadviseerd. Waar koop ik FSC-meubels? U vindt FSC-tuinmeubels bij de gespecialiseerde detailhandel maar ook bij de grotere warenhuizen. Niet alle meubels die deze winkels verkopen zijn van FSC-hout gemaakt. U herkent FSC-meubels aan het opschrift FSC dat op het meubel zelf of de verpakking staat. Meer weten? Sinds I september 1999 bestaat de stichting Goed HoutGoed Hout! is een initiatief van een bedrij vengroep in samenwerking met milieuorganisaties. Goed Hout! is een centrale vraagbaak als het gaat om gebruik van duurzame milieuvriendelijke houtproducten. Een lijst van winkels die FSC-meubels verkopen vindt u op www.goedhout.nl. U kunt ook bellen naar MilieuCentraal 0900-1719 voor meer informatie. Milieuberichten wordt verzorgd door: De Milieudienst Regio Alkmaar (MRA) Telefoon 072 - 5142591. De Milieudienst voert milieutaken uit voor Akersloot, Bergen, Graft-De Rijp, Limmen, en Schermer.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 14