P Drukte tijdens Meander kunstmarkt Dagopvang voor ouderen heeft nog voldoende plaatsen over Boeuentv» I f l'_LJ t4 V m 'oliatuise k l d h o l i 11 i U') t 'S 1 Hollandse meesters voo, 29,96 DEUTEKOM Kerkagenda W Vrijwillige maatjes gezocht Rochester Cathedral Choir in Witte Kerk O Bibliotheek op Hemelvaartsdag gesloten |j- V Hollandse meesters door Pierre Spaninks Boek van de week: Gezelligheidsbijeenkomst met GroenLinks Lezing Gijs IJlander St. Radboudschool wint schoolbloei wedstrijd Bijeenkomst Passage Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje UITKIJKPOST - 23 MEI 2001 Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (G.E. van Bruggen, H.H. den Engelsen, H.D. Gransbergen, W. Hartong, S. Voskuil, C.W. Willeboordse en A.M. Kruize- Mosch): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. F.A. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur,za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heilóo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00-11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: HEILOO - Binnen de GGZ Noord- Holland-Noord zijn veel vrijwilligers actief, die als maatje fungeren voor een van de cliënten. Deze maatjes geven de cliënten steun in de vorm van hef samen ondernemen van dagelijkse acti viteiten zoals'een kopje koffie drinken, een praatje maken, wandelen, fietsen of naar de bioscoop. GGZ-circuit De Dijk, een onderdeel van de GGZ Noord-Holland-Noord is op zoek naar nieuwe vrijwilligers voor cliënten uit de regio. Binnen GGZ-circuit De Dijk zijn alle vormen van behandeling en begelei ding voor langdurig zorgafhankelijken in Noord-Kennemerland bijeen gebracht. Het gaat daarbij niet alleen om allerlei vormen van behandeling op het voormalige Willibrord-terrein in Heiloo, maar ook om diverse beschermde woonvormen en zelfstan dig wonenden cliënten in de hele regio. De vrijwilliger hoeft geen diploma's te hebben. Wel belangrijk is dat men het leuk vindt tijd met andere mensen door te brengen. Op basis van iemands ken nis, ervaring en voorkeur is er altijd wel een geschikte vrijwilligerstaak te vin den. Bovendien staat de vrijwilliger er niet alleen voor, er is een werkbegelei- der waar men op terug kan vallen. Voor meer informatie over dit vrijwilli gerswerk en het maken van een afspraak voor een kennismakingsge sprek kan men terecht bij Tviea Boereboom, coördinator vrijwilligers werk, GGZ circuit De Dijk, tel. 072- 5312312. Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzen Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. HEILOO - Enkele jaren geleden heb ben velen al het Rochester Cathedral Choir kunnen beluisteren. Dit jaar maakt het koor opnieuw een tournee door Nederland en zingt onder meer in de Hooglandse kerk te Leiden en de Bavokerk in Haarlem. Maar het*koor is op woensdag 30 mei te beluisteren in de Witte Kerk in Heiloo. Vanaf 19.30 uur zal naar Anglicaanse traditie een Choral Évensong plaats vinden. In deze Evensong zijn onder meer werken opgenomen van Stanford (Magnificat en Nunc Dimitus), Harris (Fair is the Heaven) en Wassink (Responses in A). Het koor is in fraaie toga's gestoken en wordt gedragen door goed geschoolde jongens- en mannenstemmen. Het wordt op het orgel begeleid door Sèan Farrall. Het geheel staat onder leiding van de internationaal bekende dirigent Roger Sayer. Presentator is John Merrick en Priest is Floor J van der Wind. De toe gang is gratis. De kosten die deze Evensong met zich meebrengen wor den bestreden uit de opbrengst van de collecte bij de uitgang. Bij de Meanderschool stond alles in het teken van kunst. Fotostudio Starfield) Het Rochester Cathedral Choir. HEILOO - De kunstmarkt en veiling op de Meanderschool in Heiloo trok vorige week woensdag enorm veel lief hebbers. In de gangen en de klassen van de school en in de bomvolle gym zaal werden de geknutselde, gekleide en geschilderde kunstwerken van de kinderen verkocht. Alle leerlingen van de Meander hadden individuele werk stukken gemaakt, die veelal door hun trotse ouders werden gekocht. Daarnaast hadden alle groepen twee klassikale kunstwerken vervaardigd, die tijdens de veiling per opbod werden verkocht. Doel van de veiling en de losse verkoop was geld in te zamelen voor de uitbreiding van de school, al werd dat door leerlingen en leerkrach ten soms iets anders beleefd. Koen de Vries uit groep 6 wist te ver- tellen dat het geld wordt gebruikt om de school eens grondig te verbouwen. „Ik zit met 35 kinderen in een noodge bouw vlakbij Karwei, en dat is best wel vol hopr!" Zijn vriendje Milco Breed uit groep 5 voegde daar aan toe dat er ook geld wordt uitgetrokken voor een opknapbeurt voor het schoolplein. „Deze school is veel te klein, er zijn te weinig lokalen. Als de school wordt verbouwd moeten de groepen 3 tot en met 8 ook naar noodlokalen," weet hij. Bert Kok, directeur van de school, kan wel lachen om deze wijsheid. „Er wor den tien lokalen bijgebouwd, die wij samen met de Paulusschool gaan gebruiken. De school moet inderdaad worden uitgebreid, er zijn momenteel te weinig lokalen. Gelukkig krijgen wij het geld voor de verbouwing echter van het Rijk, anders zouden er nog wel wat kunstveilingen gehouden moeten wor den!" De opbrengst van de kunstmarkt en veiling wordt dan ook aangewend om het schoolplein te voorzien van nieuw speelgerei. „Mocht er geld overblijven dan wordt'dat eventueel aan een kunst werk besteed. Denk daarbij aan een mooi schilderij, of bijvoorbeeld een beeld. Het is leuk om iets te hebben dat ons herinnert aan deze kinderen, maar wat dgt moet worden, dat staat nog helemaal open." HEILOO - De Openbare Bibliotheek Heiloo is op donderdag 24 mei (Hemelvaartsdag) gesloten. Op vrijdag 25 mei is de bibliotheek normaal geo pend. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur; tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■I Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie qf niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■I Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender/kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. HEILOO - Mensen die nog thuis wonen maar voor wie de dagen wat lang duren. Mensen die op zoek zijn naar een gezellige ontmoetingsplek om gezamenlijk met anderen een spelletje te doen of de warme maaltijd tè gebrui ken. Of mensen die het alleen niet red den en hulp van anderen goed kunnen gebruiken. Het samenwerkingsproject 'dagopvang' van de UW, het Woon- en zorgcentrum Heiloo (locatie De Loet en Overkerck) en Stichting Thuiszorg biedt vele mogelijkheden. Acht jaar geleden werd het project in het leven geroepen. Doordat de opvang plaatsvindt in de Schalm, een ruimte naast locatie Overkerck, zijn veel men sen bang om in 'het voorportaal van het bejaardencentrum' terecht te komen. Floor Bennink, als vrijwilligster ver bonden aan de dagopvang, weet er alles van. „Vaak wordt deze opvang geassocieerd met therapie en behandeling. Dit is echter absoluut niet zo. De opvang wordt geleid door een activiteitenbege leidster van de thuiszorg en de UVV zorgt voor de vrijwilligsters. Het is een ontmoetingsplek voor mensen die het gezellig vinden om contacten met ande re ouderen op te doen en die het pret tig vinden om met anderen aan tafel te zitten in plaats van alleen te eten." Ondanks dat er een enorme wachtlijst is voor het Woon- en zorgcentrum in Heiloo, wordt er van de dagopvang momenteel weinig gebruik gemaakt. Te weinig, naar de zin van zorgmanager Linda Dekker van Woon- en zorgcen trum Heiloo. „De meeste mensen ont kennen dat er problemen ontstaan met het alleen zijn. Er is schaamte wanneer blijkt dat zij hulp nodig hebben, ze red den het immers niet meer alleen. Er is inderdaad angst dat de dagopvang een voorbode wordt van het bejaardente huis, helemaal omdat de ontmoetings ruimte ook nog naast Overkerck ligt. Dit is echter niet het geval. De dagop vang staat los van een verhuizing naar het woon- en zorgcentrum." Vervoer geregeld De dagopvang biedt vele mogelijkhe den. Zo is er gelegenheid om naar de kapper te gaan, er wordt een warme maaltijd door het woon- en zorgcen trum verschaft, er wordt koffie en thee geschonken, op zijn tijd een borreltje gedronken en met verjaardagen krijgen de deelnemers een cadeautje. „Het zou toch zonde zijn als een prach tige voorziening als deze niet optimaal benut wordt omdat de mensen niet weten van deze mogelijkheid," meent Bennink. „Met name op woensdag en donderdag is er nog voldoende plek, maar ook op de andere dagen is opvang mogelijk. Per dag kunnen zo'n tien tot twaalf mensen deelnemen, waar blijven ze toch?" Ook het vervoer hoeft geen probleem te zijn, doordat de gemeente een gedeelte van de vervoerskosten betaalt, worden de deelnemers desgewenst van huis gehaald en weer teruggebracht. Om deel te mogen nemen aan de dag opvang zijn enkele voorwaarden gesteld. Zo moeten de deelnemers nog thuis (kunnen) wonen. Een indicatie commissie (Regionaal Indicatie Or gaan) bekijkt per geval of iemand deel kan nemen aan het project. „Ook dit lijkt weer een enorme stap," Bij de dagopvang voor ouderen is het een gezellige boel. geeft Dekker toe, „maar dat is het eigenlijk niet. Het gebeurt hoogst zel den dat iemand niet toegelaten wordt. Deze indicatie mag geen drempeLzijn, geen reden om dan maar niet te komen. Bijna iedereen is immers wel kom. Bij twijfels kunnen kandidaten natuurlijk altijd even vrijblijvend langs komen, de deuren staan altijd open." Uitstapjes en activiteiten Bij de dagopvang wordt met een vast programma gewerkt, al hoeven de deel nemers absoluut niet aan het program ma mee te doen. Er is genoeg ruimte voor eigen inbreng en wie rustig een krantje wil lezen is net zo welkom. Om 1Ü.0U uur wordt koffie geschonken en is er tijd voor een praatje met elkaar. Voor het eten worden spelletjes gespeeld als rummycub, of de krant wordt voorgelezen. Tijdens de feestda gen worden themaochtenden gehou den, met activiteiten als paas- of kerst stukjes maken. Om 12.00 uur volgt de warme maaltijd, waarbij een keuze mogelijk is. Na het eten is er ruimte om te rusten, 's Middags worden spelletjes gedaan als sjoelen, zingen, naar de video kijken, puzzelen, maar ook handwerken of knutselen is mogelijk. Tijdens mooie dagen verhuizen de stoelen naar het terras ën kunnen de deelnemers heer lijk buiten zitten. Vanaf 15.45 uur komen de taxi's weer voorrijden en is de dag ten einde. Twee maal per jaar wordt een uitstapje gemaakt, naar bijvoorbeeld de Bloemendagen in Limmen of naar Theehuis Johanneshof in CastriQum. Ook rolstoelgebruikers zijn welkom bij de dagopvang. „Doordat de ruimte van de Schalm door Overkerck beschikbaar gesteld is, zijn alle voorzieningen aanwezig," ver telt de zorgmanager. „Overkerck levert min of meer de facilitaire diensten, de vrijwilligers komen van de UVV en de thuiszorg levert een betaalde kracht. Alle bewoners van Heiloo en Limmen zijn welkom om hier gebruik van te maken." Voor f 12,50 per keer bent u de hele dag welkom, inclusief vervoer, koffie, een warme maaltijd etcetera. Wie geïnteresseerd is in de dagopvang of vragen heeft kan contact opnemen met zorgcentrum Overkerck en vragen naar Linda Dekker, tel. 072-5330409. De dagopvang is in overleg een tot drie keer per week te bezoeken.Tot slot laat de vrijwilligster weten dat de opvang echt gezellig is: „Ik ben al acht jaar aan wezig en er is nog nooit iemand uit zichzelf weggegaan. Deelnemers hoe ven niks en mogen zelf beslissen wat zij doen. Ik zou het iedereen willen aanra den om eens een kijkje te nemen!" Eenmaal, andermaal... verkocht! Intussen werd Daphne de Vries in de gymzaal beloond met een cadeautje. Haar affiche om de kunstmarkt en vei ling aan te kondigen bleel^ het mooiste ontwerp te hebben van de hele school. Veilingmeester Hans Rietveld legde vervolgens uit dat de te veilen objecten een minimumprijs van f 10,- meekre gen. „De kosten moeten er tenslotte wel uitgehaald worden en bovendien wonen we in Heiloo," zo vond hij. Dat Heilooërs echter ook maar gewone mensen zijn die op hun centjes letten ondervond hij direct daarna. De door hem met veel tamtam aangeprezen lamp, opgebouwd uit losse elementen, bracht 'slechts' f 12,50 op. Na zijn aan moediging dat er wel wat enthousiaster geboden mocht worden bracht het vol gende stuk, een mooie zon, overigens wel f 30,- op. Er werden verder schilderijen, twee windlichten, een totempaal, een textiel- mozaïek, een spiegel, een clowntje, een blokjeshond, goudlokje, een spiegelmo- zaïek en nog meer mooie attributen geveild. De totale opbrengst van deze veilingavond bedroeg f 3526,20. En daar kunnen vast wel een of meerdere leuke speeltoestellen voor worden aan geschaft. Interviews met ondernemers 4 1 - Het boek van deze week 'Hollandse meesters' bevat vijftien prachtige inter views met typisch Nederlandse onder nemers. 'Hollandse meesters' die met het door hen opgerichte bedrijf kleur geven aan het zakenleven in de lage landen. Zij zijn succesvol door hun uit gesproken karakter en eigenzinnig optreden. Soms zijn zij verguisd door de pers en hun collega's, maar bijna altijd gevierd door hun klanten. In de bundel Hollandse meesters zijn interviews opgenomen met onderne mers als Jan des Bouvrie, Loek Brons, Rob Cohen, Ad Latjes, Harry Mens, Hennie van dér Most, Sem van Berkel, Frans Molenaar, Ad Rietveld, Martijn Sanders, Dirk Scheringa, Hugo graaf van Zuylen van Nijevelt, Cas Spijkers, Gerrit van der Valk en Harry de Winter. Allen stuk voor stuk onderne mers die de afgelopen jaren hun stem pel hebben gedrukt op de Nederlandse economie. De auteur Pierre Spaninks (1955) is freelance journalist, gespecialiseerd in management en organisatie. Hij werkt onder andere voor 'Management Team', 'Management Sëope' en 'Publiek Management'. Daarnaast werkt hij ook nog aan een biografie van de Nederlandse ontdekkingsreiziger en diplomaat dr. Ph.C. Visser (1882-1955). door Pierre Spaninks Haerenweg 67-69,1851 KL Heltoo naast WtnkeJhof 1 Loo, 072 5331483 UBRIS. Uw Complete Boekhandel e-malt: lnfo.deutekorrxgitlbrts.nl HEILOO - Op zondagmiddag 27 mei tussen 16.00 en 19.00 uur bent u wel kom op de Stationsweg 56. GroenLinks houdt dan een gezelligheidsbijeen komst met een borreltje en een hapje: een gelegenheid om met gelijkgestem den kennis te maken. Ook willen zij graag informeel met u van gedachten wisselen. Zij zijn benieuwd naar uw ideeën over hoe het in Heiloo verder moet. Aanmelden is niet nodig, maar wordt wel op prijs gesteld, tel. 072- 5320018, of mail naar groenlinkshei- Ioo@yahoo.com. HEILOO - Gijs IJlander behoorde met zijn roman 'De aanstoot' dit jaar bij de eerste selectie van de Libris Literatuur prijs. Daardoor was deze roman ook onderdeel van het leesproject rond de Libris Literatuurprijs, welke de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo ook dit jaar weer organiseerde. Als afsluiting van dit leesproject komt de auteur op maandag 28 mei een lezing geven in de bibliotheek over zijn gehe le werk, maar over 'De aanstoot' in het bijzonder. IJlander is een bijzonder schrijver, moeilijk te omschrijven. Misschien is zijn belangrijkste verdienste dat je ongemakkelijk wordt van zijn verhalen. In augustus 1905 vindt beurtschipper Wijnand Kops in het Noord-Hollands Kanaal het lijk van postbode Klaver, die - naar het zich laat aanzien - ver moord is.... 'De aanstoot' is een vlot geschreven roman met voor een ieder wat wils: moord, zelfmoord, achterklap, schande, liefde, overspel; én een posi tief einde. De lezing is van 20.00 tot circa 22.00 uur. Toegangskaarten f 7,50 (leden van de bibliotheek) en f 10,- (niet leden) zijn te koop bij de klantenservice van de bibliotheek Heiloo. Deelnemers aan het Libris leesproject hebben gratis toegang op deze avond. HEILOO - Het weer was mooi, maar voor de schoolbloeimarkt afgelopen zaterdag was het op het schoolplein bij obs De Meander en de rkbs De Paulus toch te winderig. De kinderen van groep 6 van bijna alle Heilooër basis scholen bouwden hun markt voor Groei en Bloei dus 'op in de Ypsalon. De afgelopen weken werd er gezaaid en verspeend en vooral erg goed voor de groene vriendjes gezorgd. Het resul taat mocht er dan ook zijn. Er werd levendig gehandeld en ook de plantjes die de kinderen zelf hadden meegenomen, werden grif verkocht. Het was dit keer niet zo druk als ande re jaren, zodat niet alle kooplieden helemaal los waren. Het was voor de jury bijna ondoenlijk om de beste school uit te zoeken, want alle plantjes waren goed opgekomen en voor de presentatie hadden alle leerlingen goed hun best gedaan. De St. Radboudschool ging na een heel moei lijke beslissing uiteindelijk met de wis selbeker naar huis. De wisselbeker mag een jaar lang in de prijzenkast blijven staan van de school, maar voor alle andere scholen was er een tweede prijs, want tenslotte was er ook daar heel veel aandacht aan het groen besteed. Samen Op Weg Gemeente Witte Kerk Donderdag 9.30 uur: ds. H.C. van het Maal pad. Zondag 9.30 uur: ds. F.J. van der Wind. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. H.C. van het Maalpad. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Donderdag 10.00 uur: Eucharisteiviering met dames- en herenkoor, voorgangers B. van Schie en H. Helsloot. Zaterdag 19.00 uur: eucha ristieviering m.m.v. Die Schaeckel- singhers, voorganger S. Minnema. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met dameskoor, voorganger M. Strack van Schijndel. Kapel GGZ Willibrord Grote Kapel, zondag 10.00 uur: woord en communiedienst, m.m.v. oecu menisch zanggroepje, voorganger pas tor Th. de Haan. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis; elke zon dag om 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag 8.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. Bedevaarten: donderdag nachttocht voor jongeren, om 12.00 uur Engelssprekenden en Afrikaanse gemeenschap Amsterdam. Zondag 27 mei grote biddag', 10.30 uur en 19.30 uur eucharistieviering, vanaf 12.00 uur de hele middag rozenkransgebed. Na de viering lichtprocessie. Woensdag 30 mei om 14.00 uur kinderbedevaart Schagen. H. Corneliuskerk Limmen Donderdag 10.00 uur: woord- en com munieviering met gemengd koor, voor ganger pastor J. Oiling. Zaterdag 19.00 uur: woord- en communieviering met gemengd koor, voorganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: eucharistei viering met Cantoren, voorganger pas tor S. Minnema. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 9.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 9.00 uur, woensdag 9.30 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - De laatste bijeenkomst van Passage (christelijke, maatschappelijke vrouwenbeweging) van dit seizoen wordt gehouden op dinsdagavond 29 mei om 20.00 uur, in 't Kruispunt (hoek Maas Geesteranusweg/Frederica's Hof). Deze avond komt J. Verkerk uit Wijk bij Duurstede een lezing houden over Roemeense zigeuners. Gasten zijn daar bij eveneens welkom, zij betalen f2,50. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwin nen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag 23-05-2001 Donderdag 24-05-2001 Vrijdag 25-05-2001 Zaterdag 26-05-2001 Zondag 27-05-2001 Maandag 28-05-2001 Dinsdag 29-05-2001 Woensdag 30-05-2001 Donderdag 31-05-2001 Vrijdag 01-06-2001 Zaterdag 02-06-2001 Zondag 03-06-2001 Maandag 04-06-2001 Dinsdag 05-06-2001 Woensdag 06-06-2001 Donderdag 07-06-2001 Vrijdag 08-06-2001 Zaterdag 09-06-2001 Zondag 10-06-2001 Maandag 11-06-2001 Dinsdag 12-06-2001 Woensdag 13-06-2001 19.00-22.30 zaalvoetbal 10.00-18.00 basketball 11.00-18.00 basketball 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym 09.00-16.00 basketballtoernooi 08.30-12.15 schoolsportdag 08.30-12.15 schoolsportdag gesloten; 1e Pinksterdag gesloten; 2e Pinksterdag 08.30-15.30 schoolgym 16.30-17.30 zaalvoetbal 08.30-12.15 schoolgym 08.45-15.30 schoolgym 08.30-15.30 schoolgym De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzicht 2000 met vergelijking met voorgaande jaren; totaal aantal bezoekers per jaar aantal bezoekers per week 28-04 t/m 29-04 30-04 t/m 06-05 07-05 t/m 13-05 subtotaal 14-05 t/m 20-05 21 -05 t/m 27-05 De wervingsactie voor een nieuwe pachter van de kiosk is in volle gang. In de tussentijd zal het personeel van het zwembad assisteren bij de verkoop van snoep, ijs. e.d. In het weekend 11,12 en 13 mei jl. hebben wij u, verrast door het extreem mooie weer, niet optimaal kunnen voorzien van alle artikelen. Excuses hiervoor. Bestelbon voor nieuwe abonnementen liggen voor u klaar bij de receptie van het gemeentehuis en aan de kassa van het zwembad. Zwemvierdaagse start maandag (2e Pinksterdag) 4 juni 2001 t/m vrijdag 8 juni 2001 Beachvolleybaltoernooi wordt gehouden op zondag 15 juli 2001 i.p.v. 8 juli. De openings- en sluitingstijden van het zwembad zijn; maandag, woensdag en vrijdag 09.00 - 19.30 uur dinsdag en donderdag 07.00 - 19.30 uur zaterdag en zondag 10.00 - 18.30 uur 2001 2000 1999 1998 46.913 56.605 42.716 235 296 483 1.428 1.050 3.391 1.323 3.168 8.576 915 8.796 7.537 12.263 2.721 13.392 2.561 1.654 1.869 588 3.681 843

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2