v - V r-'- m Internationaal basketbal bij Flashing T PINKSTERDAG a 4 JUNI GEOPEND i Voices BoeuéntVt Voices Medische diensten V 1)1 Dierenbescherming 49,95 Verrader van het verteden 45,00 DEUTEKOM Kerkdiensten M f m UITKIJKPOST - 30 MEI 2001 DVW hekkensluiter Zomeravond bridge De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■I Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. WÊÊ Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. .''"IBIIiVj 1 Vim Mm IN ft Vrijwilliger belicht f Inbrekers aan tafel HSV familiedag Heilooër schrijft boek Tuincentrum Overvecht Zaandam - Pieter Ghijsenlaan 9A Z.O. Beemster - Purmerenderweg 43A Zeildiploma's bij Victorie Voices door diverse artiesten CD van de week: oo Winkelhof 'tLoo 53 Tel. 5335535 GroenLinks vergadert gelezen worden ifc' Verrader van het verleden door Elizabeth George Boek van de week: Demonstratie olieverfschilderijen schoonmaken TV Heiloo KOOK verkoop Spreekuur CDA Adviesbureau NCPN Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje De Omloop 11 -1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (G.E. van Brug gen, H.H. den Engelsen, H.D. Grans- bergen, W. Hartong, S. Voskuil, C.W. Willeboordse en A.M. Kruize-Mosch): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. F.A. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Rid der, Runxputteweg 24, Vleiloo. Be handeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreek uur werkdagen 13.30-14.30 uur, zater dag 10.00-11.00 uur en volgens af spraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. HEILOO - De heren van hengelsport vereniging De Vroegte Wint kijken ondanks hun laatste plaats tevreden terug op de wedstrijd om de Limmer- poldercup, waarover de Uitkijkpost vorige week op het Limmerdie al ver slag heeft gedaan. De volgende wed strijd van DVW wordt gehouden twee de pinksterdag in de recreatievijver. Er wordt dan uitsluitend op witvis gevist en verzamelen kan om 7.30 uur bij de Witte Kerk. Opgeven is mogelijk tot vrijdag 19.00 uur bij J. Walta, tel. 072- 5063111. EGMOND - Bridgeclub Egmond houdt ook dit jaar weer een zomerdri- ve, en wel op de dinsdagavonden van 5 juni tot en met 28 augustus. Op 10 juli wordt er niet gespeeld. De drive vindt plaats in café 't Rode Hert, Slotweg 1 te Egmond aan den Hoef. Aanmelding is tot 19.30 uur aan de zaal, het inschrijfgeld is voor leden f 2,50 en voor niet-leden f4,-. Er mag na elke tweede ronde worden gerookt en per avond zijn er leuke prij zen te verdienen. Voor inlichtingen belt u met Anneke Onrust-Groot, tel. 072- 5065906. :j: Dit jaar is het Internationaal Jaar van de Vrijwilligers. Allerlei organisaties die met vrijwilligers werken, zullen dit jaar het belang van hun inzet nog eens extra naar voren brengen, en daarnaast zelf ook eens wat extra doen voor deze on betaalde maar onbetaalbare krachten. Ook in onze regio is een heel leger vrij willigers actief, op allerlei fronten. De Uitkijkpost heeft daarom deze geregeld terugkerende rubriek, 'Vrijwilliger, on betaald en onbetaalbaar'. Naam: Nel Vader. Geboortedatum: 16 juli 1932. Geboren in: Amsterdam, maar in Heiloo opgegroeid, daarna een aantal jaren elders gewoond en sinds 1965 terug in dit dorp. Werkt als vrijwilliger bij: de ANBO, de bond voor vijftig-plussers, als tweede secretaris. Sinds: 1997. Zo'n tweemaal per maand notuleert zij de vergadering, en om de twee maanden de bijeenkomst met zus- terbond KBO. Motivatie: Het leukste aan dit werk is volgens Nel het goede contact dat zij heeft met de andere 'oudjes'. We lachen vaak zegt ze, dat houdt ons jong. Heeft belangstelling voor: Wandelen, fietsen en volksdansen. Na de vut is Nel ook weer op pianoles gegaan. Plannen voor de toekomst: Nel hoopt nog jaren door te kunnen gaan, denkt voorzichtig aan groepswonen maar zit voorlopig nog op een uitgelezen plek. Wethouder Ernest ten Hacken gooit, omringd door mini's, de eerste bal. HEILOO - Afgelopen donderdag en vrijdag werd door Flashing Heiloo het veertiende internationale basketbal- toernooi gehouden. Teams uit Engeland en België streden samen met Nederlandse vertegenwoordigers om de wisselbeker, die gewonnen kon wor den in vier categorieën. Dit jaar is een speciaal jaar voor Flashing Heiloo, omdat de basketbal vereniging 25 jaar bestaat. Ter gelegen heid van dit jubileum gooide Ernest ten Hacken, wethouder van de gemeente Heiloo en onder meer belast met sport zaken, de eerste bal. Omringd door de jongste leden van Flashing Heiloo werd hij daarbij aangemoedigd door de deel nemende verenigingen. Bij de heren werd in twee poules gestreden. De wisselbeker kon worden overhandigd aan Racing Beverwijk, dat voor de tweede achtereenvolgende keer de beste was, terwijl in de tweede herenpoule de beker kon worden uit gereikt aan de London Town All Stars. Bij de dames ging de hoofdprijs naar Early Birds en de juniorenpoule werd gewonnen door NAC Breda. Hel Vader HEILOO - Vorige week dinsdagmor gen ontdekten bewoners van een wo ning aan de Butterlaan dat er bij hen was ingebroken. De achterdeur was opengebroken en in de keuken stonden een paar bordjes op tafel. Het bleek dat men zich te goed had gedaan aan etens waren in de keuken. Uit de woning was verder niets gestolen. Deze inbraak moet hebben plaatsgevonden tussen 18 en 22 mei. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251 - 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Lichtrood cyperse kater, gee., 1 jr. De Omloop, Limmen. Donkercyperse ongec. kater, rode vlooienband, 8 maanden, Heerenweg Zevenhuizerlaan, Heiloo. Langharige poes, 8 maanden, bruin cypers, Ypesteinerlaan, Heiloo. Gevonden Zwart katertje, witte teentjes, klein wit befje, Kanaalweg, Heiloo. Roodcyperse kater, ongec., witte kin, Heerenweg, Egmond-Binnen. Tehuis gevraagd Een cyperse en een zwarte poes wach ten na het overlijden van hun baas op mensen die ze willen opnemen. Ze zijn allebei 13 jaar. De zwarte kan eventu eel naar een familie die al een of meer katten heeft. De cyperse is echt een 'enig kind'. De tijd dringt, want het huis moet ontruimd worden. In 1.0251-658504. HEILOO - Met de medewerking van vele sportieve en niet sportieve Heilooërs is de afsluiting van het voet balseizoen bij HSV een grandioos suc ces geworden. Het weer, enigszins mie zerig, werd met het uur beter, wat de feestvreugde en daarmee het voetbal- plezier ten goede kwam. De doelstel ling van het ouder-kind toernooi was plezier voor de jongste jongens en meisjes als voetballers. De praktijk leerde dat de ouders, opa's en oma's ook genoten, het ging tenslot te nergens om, het meeste fanatisme was dan ook thuis gelaten. Voor de organisatoren Dirk en Yvonne Pronk en Marie-José Zorg een geslaagde dag om op terug te zien. Na afloop was er voor alle deelnemen de jeugdleden een vaantje en een zakje chips. Ook de acht scheidsrechters ble ken een geweldige dag gehad te heb ben, getuige de reactie om volgend jaar weer van de partij te zijn. Na de voet balactiviteiten werd de finale van de penaltybokaal gespeeld. In totaal deden 53 finalisten, uit verschillende leeftijdsgroepen, hier aan mee. De keeper, René Buur, werd zwaar op de proef gesteld, maar als sluitpost van HSV 1 (tweede klasser) is hij uiteraard wel iets gewend. In totaal kreeg hij ruim 175 ballen op zich afgevuurd. Dë winnaars van de D-E-F-pupillen, Luuk Zonneveld, Sjoerd Lettinga en Tim van Zei en de winnaars van de C-G-M-juni- oren, Tim van Hekken, Harold Deugd en Nikky van de Laarschot moesten na de voorronde gaan uitmaken wie de uiteindelijke winnaar zou worden. Onder leiding van scheidsrechter Aad Buur was het Tim van Hekken (speler C2) die met de grote penal- ty(wissel)bokaal, een kleine bokaal en een cadeaubon naar huis toe ging. De andere groepswinnaars kregen een cadeaubon en voor alle deelnemers was er nog een oorkonde. Tot slot werden de aanwezigen in de overvolle kantine getrakteerd op een spetterend optreden van de meiden groep Dat Koor. Met vele nationale en internationaal bekende songs werd het seizoen afgesloten. HEILOO - Onlangs is het boek Vlieg veld Bergen NH 1938-1945, geschreven door plaatsgenoot Johan Hendrik Schuurman uitgebracht. In dit boek beschrijft de auteur de aanleg van het vliegpark, de Duitse aanval in mei 1940, de verbeten strijd van de Fokkers en de geallieerde offensieven gedurende de oorlog. 'Mijn eerste belangstelling voor het vliegveld bij Bergen werd in juni 1940 gewekt,' schrijft Schuurman. 'Samen met een paar vriendjes ging ik op de fiets richting Bergen. We hadden gehoord dat er ergejis langs de Hoe- verweg kapotte Nederlandse vliegtui gen moesten staan. En jawel, daar ston den enkele Fokkers G.l langs de toe gangsweg naar het vliegveld! Het was voor het eerst dat we vliegtuigen van zo dichtbij konden bekijken.' Vele jaren na de oorlog kwam zo af en toe de vraag naar boven wat er nu pre cies gebeurd was met zo'n vliegtuig en met vliegveld Bergen. Eind jaren zestig kreeg Schuurman contact met iemand die over veel informatie beschikte. Langzamerhand kreeg hij steeds meer gegevens over het vliegveld en de gebeurtenissen daar omheen. Daarmee groeide het besef om er iets mee te doen. Dat resulteerde uiteindelijk in het boek Vliegveld Bergen NH 1938- 1945. In 1937 werd zelfs de Boekelermeer als mogelijke locatie voor de aanleg van een vliegveld genoemd. In het boek wordt ook aandacht aan Heiloo be steed. Onder andere de in aanbouw zijnde Sint Willibrordusstichting, waar de bezetter een Marine-Lazarett ves tigde, komt aan bod, evenals enkele executies in Limmen. In het boek staan nog veel meer wetenswaardigheden. Het boek is verkrijgbaar bij de boek handels De Schrijverij en Deutekom in Heiloo en kost f 69,75. HEILOO - Zeilscouting Victorie houdt elk jaar in de Hemelvaartvakantie een aantal dagen praktische zeilinstructie op het Uitgeestermeer. Hieraan doen mee de scouts die geslaagd zijn voor het theorie-examen in de winterperio de. De leiding van de verkenners was voor deze gelegenheid uitgebreid met zeven zeilinstructeurs, die ook dit jaar voor extra oefening hebben gezorgd. Tien verkenners van de zeilscouting hebben na een week hard oefenen op het Uitgeestermeer hun zeilvaardig heid enorm verbeterd en op vele eisen van het zeilen werden zogeheten afte keningen verdiend. Aftekeningen wer den gehaald door Rosanne v.d. Busse, Daphne Laurensen, Marieke Kaandorp en Monique Stoop. Zes verkenners hadden alle aftekeningen behaald en aan hen kon het felbegeerde zeildiplo- ma worden uitgereikt. Voor het CWO I is geslaagd Daan Eijkel; CWO II ging naar Ewout van der Grinten en Andrea Stoop en voor CWO III zijn geslaagd Johan Meester, Martin Kroonen en Rikke van der Grinten. De laatste drie mogen voor taan onder alle weeromstandigheden met een zeilboot zelfstandig het water op. Ook kunnen zij met dit bewijs bij alle watersportbedrijven op overtui gende wijze hun zeilvaardigheid aanto nen. ll'AUl'f'i, Bij de cd van deze week behoeft de titel Voices geen nadere uitleg. De 'stem men' van de artiesten die meewerkten aan deze cd komen stuk voor stuk van zangers en zangeressen met gouden kelen. Wat te denken van bijvoorbeeld Alessandro Safina, de Italiaanse zanger die onlangs tijdens een concert in Amsterdam de hoofdstad plat wist te krijgen met zijn 'Luna'. Maar ook de muzikale zwaargewicht Luciano Pavarotti geeft met zijn 'Ca ruso' blijk van een gouden 'voice'. Freddie Mercury en Montserrat Ca- ballé brengen het nummer 'Barcelona' ten gehore en ook 'Bridge over troub led water' van Russell Watson ont breekt niet op deze cd. Wie mag u ver der op deze cd verwachten? Welnu, artiesten als Charlotte Church, Lisa Gerrard en Hans Zimmer, Sarah Brightman en José Carreras, Placido Domingo en Vicky Brown, die allen be wijzen dat zij een vermelding op de cd Voices verdienen. Voices is een cd met toppers van artiesten, waarvan de num mers stuk voor stuk het beluisteren waard zijn. door Alessandro Safina, Charlotte Church e.v.a. voor HEILOO - Op donderdag 31 mei ver gadert de gemeenteraadsfractie van GroenLinks om 20.00 uur in het gemeentehuis, oude ingang. Belang stellenden zijn welkom om hun mening ie laten horen. U kunt ook bellen met Carla Coenders, tel. 072-5320018 of Arend Plezier, 5321888 of e-mailen met groenlinksheiloo@yahoo.com. Het boek van deze week is de thriller 'Verrader van het verleden', geschre ven door Elizabeth George. Een zwaar gewicht, want dit boek telt maar liefst 755 bladzijden. Niet datje daar erg lang over doet, want deze thriller kunnen we gerust rangschikken onder de noemer 'pageturner'. Verrader van het verleden beschrijft het verhaal van de 28-jarige Gideon Davies. Met zijn virtuoze vioolspel krijgt hij door de hele wereld de ene zaal na de andere aan zijn voeten. Maar dan treft het noodlot hem. Tijdens een optreden is hij niet langer in staat om verder te spelen. Beroofd van zijn lief de voor de muziek zit er voor Gideon maar één ding op: op zoek gaan naar de oorzaak van zijn kwelling. Maar dat betekent wel de verschrikke lijke gebeurtenis onder ogen zien die langgeleden plaatsvond en die zijn leven voorgoed veranderde. Voor inspecteur Thomas Lynley en brigadier Barbara Havers is het een zaak die het uiterste van hen vergt. Want de waar heid ligt diep begraven in het verleden en wordt onverwacht, aan de vergetel heid onttrokken. En wie er na het lezen van deze dikke pil nog niet genoeg van heeft, kan zijn hart nog ophalen in het boekje Dovemansoren van Rinus Ferdinan- dusse, dat cadeau wordt gedaan bij een aankoop in de Maand van het Span nende boek 2001. door Elizabeth George voor Heoronweg 67-69,1851 KL HbHoo naast WlnWhof 't loo. 0?2 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel 6-mail: lr»fo.d®utekom®llbri8.nl HEILOO - Het voorjaar is een goed moment om de olieverfschilderijen schoon te laten maken. Zeker als dat een lange tijd geleden, of misschien zelfs wel nooit gebeurd is. In de loop der tijd zijn de kleuren door aanslag en de verkleuring van de oude vernislaag ongemerkt donker en dof geworden. Misschien zijn er door de veroudering van de vernislaag zelfs barstjes in geko men. Door een schilderij vakkundig schoon te laten maken, knapt het schil derij weer helemaal op, en ziet u hoe de kunstenaar het zag toen hij het schilde rij maakte. In juni demonstreert restauratrice Su zanne van der Ploeg, bij Inzet Lijs- tenatelier aan de Raadhuisweg 10 op maandagmiddag, dinsdag en donder dag hoe dat schoonmaken in zijn werk gaat. U kunt uw schilderij eventueel meenemen om u vrijblijvend te laten adviseren. HEILOO - De uitslagen van de ge speelde wedstrijden in de districtscom petitie bij TV Heiloo zijn: dinsdag 22 mei: dames Heiloo 2 - Oudorp 2 2-4, da mes 50+ Heiloo 1 - Heerhugowaard 1 2-2, dames 50+ Neckslag 1 - Heiloo 2 4- 0. Woensdag 23 en donderdag 24 mei Kringcompetitie: Heiloo 1 - St. Pancras 1 1-3, Heiloo 2 - Noordend 1 1-3, Heiloo 3 - Ursem 5 3-1, Vennewater 14 - Heiloo 4 3-1. Vrijdag 25 mei: heren 50+ Heiloo 1 - Koedijk 1 4-0, heren 50+ Julianadorp 3 - Heiloo 2 2-2, heren 50+ Heiloo 3 - Schagen 3 4-0. Zaterdag 26 mei: gem. jeugd t/m 14 Heiloo 1 - Julianadorp 1 3-3, jongens t/m 18 Julianadorp 1 - Heiloo 1 5-1, heren Vennewater 1 - Heiloo 1 4-2, he ren Neckslag 4 - Heiloo 3 6-0, gem. senioren Vennewater 1 - Heiloo 1 3-2, gem. senioren Heiloo 2 - Ursem 1 3-2, gem. senioren Heiloo 3 - de Hulk 7 2-3, heren 35+ Heiloo 1 - Uilenbanen 1 2-2, heren 35+ Heiloo 2 - de Rijp 2 4-0. Zondag 27 mei: gem. senioren Heiloo 1 - Anonymus 1 2-3. ALKMAAR - Op zaterdag 2 juni houdt de. Stichting KOOK weer haar maandelijkse verkoop. U kunt dan van 10.00 tot 14.00 uur in het pand aan het Victoriepark 2 in Alkmaar voor weinig geld allerlei tweedehands huisraad en kleding kopen. De opbrengst wordt gebruikt om ontwikkelingsprojecten in de Derde Wereld te financieren. Over de maand april bedroeg de opbrengst f 16.615,-. In de maand juni helpt de Stichting bij de opvang en het verschaffen van onderdak voor vijftig weeskinderen in het district Burao in Somaliland (noord-westelijke deel van Somalië). In de burgeroorlog is alles verwoest, on derwijs en gezondheidszorg zijn op dit moment nauwelijks aanwezig. Heeft u nog bruikbare spullen, dan kunnen die worden afgeleverd bij de familie de Boer, Schuine Hondsbos- schelaan 2, tel. 072-5330086. Indien u spullen wilt laten ophalen dan kunt u bellen met 072-5117891, op maandag en woensdag van 9.00 tot 15.00 uur en op de overige werkdagen van 15.30 tot 16.30 uur. Samen Op Weg Gemeente Witte Kerk Zondag 9.30 uur: ds. H.C. van het Maalpad. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. F.J. van der Wind. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering m.m.v. Die Schaeckel- singhers, voorganger M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: eucharis tieviering met dames- en herenkoor, voorganger H. Helsloot. Maandag 10.00 uur: eucharistieviering met he renkoor, voorganger H. Helsloot. Kapel GGZ Willibrord Grote kapel, zondag 10.00 uur: woord en communiedienst m.m.v. de Schola, voorganger pastor M.J. van Bolhuis. OL Vrouw ter Nood Zondag en maandag 10.30 uur hoog mis; elke zondag om 15.00 uur lof met rozenkransgebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucha ristieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrijdag 8.30 uur eucharis tieviering in de kleine kapel. Bede vaarten: zaterdag 2 juni priesterzater dag, maandag 4 juni Poolse bedevaart. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: pinkster-gezinsvie ring, voorganger Vicaris Geukers en pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met ge mengd koor, voorganger pastor J. Oiling. Maandag 10.00 uur: woord- en communieviering met gemengd koor, voorganger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 9.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 9.00 uur, woensdag 9.30 uur. English Church Heiloo Kruiskerk, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - Morgen, donderdag 7 juni om 19.30 uur, houdt de CDA-fractie weer het maandelijkse info/spreekuur in het gemeentehuis, oude ingang. Iedereen is welkom. U kunt zich vooraf aanmelden (niet verplicht) bij Martin Groot, tel. 072-5335573, e-mail martin- groot@wxs.nl of bij George Borst, tel. 072-5112487, e-mail g.borst@hccnet.nl. HEILOO - Voor advies over sociale en maatschappelijke problemen kan ie dereen terecht bij het adviesbureau van de NCPN. Het bureau is dagelijks tele fonisch te bereiken tussen 19.00 en 20.00 uur op nummer 072-5334588. Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072)5333152 Gemeente, afd. Weizijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag 30-05-2001 09.00-16.00 PCC Donderdag 31-05-2001 08,30-12.15 schoolsportdag Vrijdag 01-06-2001 08.30-12.15 schoolsportdag Zaterdag 02-06-2001 Zondag 03-06-2001 gesloten; 1e Pinksterdag Maandag 04-06-2001 gesloten; 2e Pinksterdag Dinsdag 05-06-2001 08.30-15.30 schooigym Woensdag 06-06-2001 Donderdag 07-06-2001 16.30-17.30 zaalvoetbal Vrijdag 08-06-2001 08.30-12.15 schooigym Zaterdag 09-06-2001 Zondag 10-06-2001 Maandag 11-06-2001 08.45-15.30 schooigym Dinsdag 12-06-2001 08.30-15.30 schooigym Woensdag 13-06-2001 Donderdag 14-06-2001 Vrijdag 15-06-2001 08.30-12.15 schooigym Zaterdag 16-06-2001 Zondag 17-06-2001 Maandag 18-06-2001 08.45-15.30 schooigym Dinsdag 19-06-2001 08.30-15.30 schooigym Woensdag 20-06-2001 Bezoekersoverzicht 2001 met vergelijking met voorgaande jaren: 2001 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers per jaar 46.913 56.605 42.716 aantal bezoekers per week 28-04 t/m 29-04 235 296 483 1.428 30-04 t/m 06-05 1.050 3.391 1.323 3.168 07-05 t/m 13-05 6,252 8.576 915 8.796 14-05 t/m 20-05 909 2.561 1.654 1.869 subtotaal 8.446 14.824 4.375 15.253 21-05 tym 27-05 588 3.681 843 28-05 t/m 03-06 1.011 1,765 1.106 De wervingsactie voor een nieuwe pachter van de kiosk is in voile gang. In de tussentijd zal het personeel van het zwembad assisteren bij de verkoop van snoep, ijs. e.d. In het week end 1112 en 13 mei jl. hebben wij u, verrast door het extreem mooie weer, niet optimaal kunnen voorzien van alle artikelen. Excuses hiervoor. Inmiddels zijn we volop in overleg met een nieuwe kandidaat - pachter. Wij vertrouwen erop op korte termijn u weer een optimale service te kunnen bieden. Bestelbonnen voor nieuwe abonnementen liggen voor u klaar bij de receptie van het gemeentehuis en aan de kassa van het zwembad. Zwemvterdaagse start maandag (2e Pinksterdag) 4 juni 2001 t/m vrijdag 8 juni 2001. Beachvolleybaltoernaoi wordt gehouden op zondag 15 juli 2001 i.p.v. 8 juli. De openings- en sluitingstijden van het zwembad zijn: maandag, woensdag en vrijdag 09.00 - 19.30 uur dinsdag en donderdag 07.00 - 19.30 uur zaterdag en zondag 10.00 - 18.30 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2