Hoeveel km is het naar... Martin Schilder Golftoernooi weer een geslaagd evenement Schilderclub goed op dreef 0^ 4a# o Tango por Maxima In Amerika 59,50 rfjfi DEUTEKOM 1 L 1 T 1 E i 4 1 Dierenbescherming Heiloose kampioen in Yenray Info-avond problematisch gokgedrag BERICHTEN HEILOO 1 Wedstrijden en sportdag Dojo 't Loo Voorlichtingsavond over bevallen Tango por Maxima In Amerika door Susan Sontag CD van de week: Winkelhof 't Loo S3 Tel. 5335535 Boek van de week: 't Kroegje in nieuwe handen Steenbok Open Tannes 2001 Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje UITKIJKPOST - 13 JUNI 2001 Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (G.E. van Bruggen, H.H. den Engelsen, H.D. Gransbergen, W. Hartong, S. Voskuil, C.W. Willeboordse en A.M. Kruize- Mosch): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. RA. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 9.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00-11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratoriuin Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 8.00 tot 8.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 9.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. HEILOO/VENRAY - Dit weekeinde hebben de judoka's van Randers de Geus voor de vijftiende keer deelgeno men aan het internationale judotoer nooi van Venray. Judovereniging Venray organiseerde dit groots opge zette evenement voor de 27ste keer. Er schreven dit jaar 188 clubs in uit onder andere België, Engeland, Duitsland, Canada,Tsjechië, Schotland, Frankrijk, Roemenië, Zweden en natuurlijk veel clubs uit Nederland. In totaal streden zo'n 1700 judoka's voor het eremetaal, verdeeld over twee dagen. De meisjes Maureen Groefsema uit Heiloo en Kelly Peereboom uit Alkmaar waren oppermachtig in de klasse -34 kg. In de finale was Maureen Groefsema de sterkste; zij won van trai ningsmaatje Kelly Peereboom. Na drie overwinningen met ippon voor Kelly Peereboom en Maureen Groefsema, stonden deze twee 10-jarige vriendin nen tegenover elkaar in de finale. Ze waren beiden met veel strijdlust en overtuiging zo ver gekomen. Het goud haalde Maureen Groefsema naar zich toe door een perfecte tiltechniek. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■I Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■I Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. vw* HEILOO - Na aankomst van de zes Poolse estafettelopers op 't Looplein onthulden burgemeester Henk den Boon (l) en voorzitter van de Stedenband Ed de Boer het kilometerbord dat tevens de weg wijst naar Heiloos Poolse zusterstad Swietochlowice. (Foto UKP) ALKMAAR - De Brijder, centrum voor verslavingsproblematiek, organi seert twee informatieve bijeenkomsten voor ouders van jongeren of partners van personen die (problematisch) gok gedrag vertonen.Tijdens de informatie cursus van twee avonden komen aan de orde informatie over gokken en versla ving; de motieven om te gokken en mogelijkheden van familieleden, vrien den om gokken in hun relatie te hante ren; diverse onderwerpen zoals grenzen stellen en hanteren en een overzicht van diverse hulpverleningsmogelijkhe den. De informatiecursus vindt plaats op dinsdag 19 en 26 juni van 20.00 tot 22.00 uur aan de Kees Boekestraat 20, Alkmaar. Deelname is gratis. Een informatiemap kost f 5,-. Inschrijving geldt voor beide avonden. Opgeven kan op tel. 072-5155414. Voor de golfers die minimaal in het bezit waren van een golfvaardigheids- bewijs, was er ook dit jaar weer een aparte beker beschikbaar gesteld. Deze wedstrijd werd gewonnen door R. Engelmoer van Facta. Uiteraard gaan ook dit jaar de beste wedstrijdspelers, in het bezit van een NGF handicap, weer naar de Nationale Audi Quattro Cup. De wedstrijd werd gewonnen door respectievelijk A. Marcelis van Marcelis van der Lee, M. Slok van Mailmerge Nederland en D. Ranzijn van Rodi Media. Dit jaar werd er een Audi A2 beschikbaar gesteld voor de hole-in-one prijs. Golfbaan De Sluispolder was weer prachtig aangekleed met heel veel vlag vertoon. De genodigden konden naast de complete range aan Audi modellen, onder andere de nieuwe Audi A4, Audi All Road Quattro en Audi TT, ook ken nismaken met de nieuwste modellen van Volkswagen, Seat en Skoda. Auto's die zich stuk voor stuk onderscheiden door hun vooruitstrevende techniek. Alle modellen zijn uiteraard ook te bewonderen in één van de prachtige showrooms. ALKMAAR - Voor de zesde maal organiseerde Automobielbedrijf Martin Schilder onlangs het Martin Schilder Golftoernooi.Tijdens deze dag konden 120 relaties van Martin Schilder genieten van het perfect geor ganiseerde evenement. Er werd naast de wedstrijd een golfclinic voor zowel beginners als gevorderden georgani seerd. Voor de gevorderden aan deze clinic was er een 9 holes wedstrijd op de compact course. De beginners konden onder begeleiding van een aantal golf- pro's kennismaken met de golfsport. Onder de enthousiaste leiding van de golfprofessionals, onder wie Mark Metgod, waren de meesten aan het eind van de golfclinic voor beginners in staat om een knappe full-swing uit te voeren en ook het chippen en putten kreeg men onder de knie. Aan het einde van de dag mochten ze dit in de praktijk brengen door een aantal holes op de baan te lopen. De eerste prijs ging naar P. de Haan van HTT Industrial Systems B.V. De deelnemers aan de clinic plus liepen een 9 holes wedstrijd op de compact course. De aan de clinic verbonden wedstrijd werd gewonnen door E. Vastbinder van Ura. De winnaars van het toernooi bijeen Noord-Holland Noord 112 0900- 88 44 HEILOO - Op maandag 4 juni werd omstreeks 23.00 uur de inbraak ont dekt in een pand aan de Nijenburgerweg. Uit een kantoorge deelte werd een computer gestolen. Men wist zich toegang te verschaffen door het forceren van de toegangsdeur. In de nacht van 4 op 5 juni werd er in een aantal auto's ingebroken. Uit de auto's werden voornamelijk de autora dio's gestolen. De voertuigen stonden geparkeerd op de Droonecampstraat, Vinkenpad, Westerweg, Nicolaas Beetsweg en De Driestal. Op de Arklaan werd getracht een personen auto te stelen. De eigenaar trof de Seat Marbella 's avonds aan met een gefor ceerd contactslot. Twee portieren ble ken opengebroken te zijn. Geldkistje gestolen Op dinsdag 5 juni werd in de ochtendu ren de inbraak ontdekt in een bedrijfs pand aan de Kennemerstraatweg. Men kwam binnen door het forceren van de toegangsdeur. Vervolgens werd een inpandige deur opengebroken. Een kantoorruimte werd doorzocht en uit een archiefkast werd een geldkistje gestolen. In de tuin van een woning aan de Dompvloetlaan werden in de nacht van 6 op 7 juni twee van de vier tuinlichten vernield. Een van deze tuinlichten werd omgetrapt. In een Volkswagen Caddy die gepar keerd stond op de Westerweg werd in dezelfde nacht ingebroken. Uit de auto werd de autoradio gestolen. Op 8 juni werd aangifte gedaan van inbraak in een woning aan De Kreek. De inbraak werd gepleegd tussen 1 en 3 juni. Omdat geen braaksporen aan de woning werden aangetroffen wordt vermoed dat men met een valse sleutel binnen is gekomen. De woning werd geheel doorzocht. Uit een portemonn- nee in een bureautje werd een klein geldbedrag gestolen. Op de Heerenweg werd een bromfiets voor een technisch onderzoek uit het verkeer genomen. Aanleiding hiertoe was dat de surveillance zag dat de bestuurder met hoge snelheid op de Heerenweg reed. Een technisch onder zoek wees uit dat de bromfiets over een te hoog vermogen beschikte. De 16- jarige eigenaar kreeg hier een bekeu ring voor. Glaasje op De bewoner van een woning aan de Zevenhuizerlaan constateerde op 9 juni dat gepoogd was in zijn woning in te breken. Getracht werd een deur te forceren. Omdat de deur aan de bin nenzijde was gebarricadeerd kreeg men de deur niet open. Een 26-jarige inwoner van Heiloo werd omstreeks 03.30 uur op Het Hoekstuk gecontroleerd op het gebruik yan alco hol. Na een blaastest bleek de man teveel alcohol te hebben gedronken. Proces-verbaal werd opgemaakt. Zijn rijbewijs werd ingevorderd. In de nacht van zaterdag 9 op zondag 10 juni werd ingebroken in auto's die stonden geparkeerd op de Kennemer straatweg, Westerweg, de Blinkenlaan, Jan Ruslaan en het Raadhuisplein. De portiersloten van de auto's werden geforceerd waarna voornamelijk auto radio's werden gestolen. Twee personenauto's werden op 10 juni vernield op een parkeerterrein aan Het Zevenhuizen. Van beide auto's werden de ruitenwissers vernield. HEILOO - Op vrijdagavond gingen veertien judoka's van Dojo 't Loo naar Harenkarspel om te judoën tegen sportschool Balance. Bij de lichtge wichten haalde Mick van Mourik een verdienstelijke derde plaats, bij de jon geren tot 37 kg werden Rens de Jong eerste en Timo Lesterhuis tweede. Bij de lichtgewichten tot 40 kg werd Arnold Vreeker tweede en Randy Besseling derde. In de klasse tot 45 kg werd Niels Dirkson eerste, tweede werd Wout Wolven en derde werd Martijn Dirkson. Bij de zwaargewichten werd Pim Schuit kampioen, een goede pres tatie omdat hij met zijn gewicht van 45 kg zat ingedeeld bij judoka's van 50 en 56 kg, tweede werd in deze poule Paul Tol. Jaarlijkse sportdag Op zaterdag hield Dojo 't Loo de jaar lijkse sportdag op de sportvelden van HSV. In totaal deden 62 kinderen mee. Deze werden verdeeld in teams en moesten een aantal spellen doen. Aan het einde van de dag bleek het team de Ippons van coach Marise Ramaker en mevrouw Zoon de eerste prijs te heb ben gewonnen. De tweede prijs ging naar de Yukos van de heren Kramer en Loggen en derde werden de Chui's onder leiding van Dirk Corts. Zondag gingen Marise Ramaker, Hugo van Steeg en Noman Kortwijk naar het internationale toernooi in Venray. Hugo van Steeg verloor zijn eerste par tij met een ippon, in zijn tweede partij vloerde hij zijn tegenstander en ieder een dacht dat hij had gewonnen met een ippon. Maar de scheidsrechter wees zijn tegenstander als winnaar aan, hierna verloor hij zijn derde partij en was uitgeschakeld. Noman Kortwijk was zijn eerste partij vrij geloot, zijn tweede en derde partij verloor hij, waardoor hij was uitgeschakeld. Marise Ramaker verloor haar eerste partij in de -70 kg klasse, de tweede partij won zij van haar Duitse tegenstander. De strijd om de derde en vierde plaats verl oor zij. Eline Ramaker was met de kernploeg tot 20 jaar van de Judo Bond Nederland dit weekend in Oostenrijk voor een internationaal toernooi. Er waren teams uit Frankrijk, Hongarije, Roemenië, Duitsland, Slowakije en Oostenrijk. Eline moest aantreden in de -78 kg, haar tegenstander was de Oostenrijkse Pranter. Ze verloor haar eerste partij met een waza ari. In de herkansing moest ze tegen Eva Stamusz uit Hongarije, maar deze tegenstander kwam niet opdagen. De volgende partij was tegen Mihela Grau uit Roemenië. Deze werd gewonnen met een ippon. De strijd om de derde en vierde plaats was tegen de Franse Guiter. Na 30 seconden gaf haar Franse tegenstandster haar een kopstoot, waardoor de partij een aantal minuten stil lag. Na de hervatting werd Guiter vlot met een heupworp gevloerd en was de derde plaats een feit. HEILOO - Schilderclub ABC (Acryl, Beweging, Cadans) draait nu een jaar in de Hobbyfarm. Wat begeleider Iwan de Groot, bevoegd en ervaren docent, voor ogen stond toen hij een jaar gele den met plannen rondliep om een schil derclub op te richten die zich uitslui tend met acrylverf zou bezighouden, is meer dan verwezenlijkt. „De leden van de club zijn er voor het merendeel in geslaagd met acryl resul taten te bereiken die niet voor olieverf schilderijen onderdoen. Het vooroor deel dat je met acryl alleen harde, tamelijk goedkope effecten bereikt, is absoluut onjuist. Bewijs hiervan zijn de schilderijen die door de leden gemaakt zijn: interessant, genuanceerd, warm en vooral origineel," aldus De Groot. Jammer genoeg moest door gebrek aan expositieruimte dit jaar een tentoon stelling van de vaak prachtige werk stukken achterwege blijven. Schilderclub ABC is een club met enthousiaste leden, die eikaars werk bekijken en hun oordeel niet onder stoelen of banken steken, maar wier kritiek altijd opbouwend is, wat bij draagt lot het uiteindelijk resultaat. De begeleider op zijn beurt 'helpt' ieder persoonlijk om er nog wat meer van te maken. Hij is degene op wie men een beroep kan doen, beschouwt dit als zijn taak, maar sluit aan bij ieders eigen werkwijze, begeleidt letterlijk. Het experiment is dus in elk opzicht geslaagd en Iwan de Groot heeft in overleg met zijn cursisten besloten vol gend jaar door te gaan, maar dan zowel op dinsdagochtend als op donderdag ochtend. Dit wegens een groot aantal nieuwe aanmeldingen. Door deze extra ochtend is er nog plaats voor nieuwe leden en is de ledenstop voorlopig opgeheven. Beginners, gevorderden en vergevorderden zijn welkom zolang er plaats is. De opzet blijft ongeveer gelijk: twee blokken van tien lessen, inschrijving per blok mogelijk, kosten f 150,- per blok van 9.00 tot 12.00 uur. Mensen die één keer per veertien dagen willen komen betalen f 75,-. Op 25 september begint de nieuwe cursus, de donderdag- groep start 27 september. Voor verdere inlichtingen en opgave belt u tel. 072- 5330847, liefst na 17.00 uur. U kunt ook vrijblijvend een kijkje gaan nemen op de dinsdag- of donderdagochtend in de Hobbyfarm. Zelfportret van Iwan de Groot. ALKMAAR - Op woensdag 20 juni houdt de afdeling Verloskunde van het Medisch Centrum Alkmaar een voor lichtingsavond over bevallen. Deze bij eenkomst is bestemd voor vrouwen die op de datum van de bijeenkomst 28 weken of langer zwanger zijn en hun naasten. De bijeenkomst vindt plaats in de Pieter van Foreestzaal van het MCA van 19.30 tot 21.30 uur. Tijdens de voorlichtingsavond komen de poliklinische, klinische en de thuis bevalling aan de orde. Sprekers zijn J. Bais, gynaecoloog en M. Broersen, teamleider van de afdeling Verlos kunde. Na afloop is er gelegenheid om vragen te stellen. Aanmelden kan op tel. 072-5483500. De titel van de cd, of liever gezegd cd's van deze week, zal veler harten sneller doen slaan. Tango por Maxima' is een dubbelalbum, waarbij ook nog eens een bonuscd met tango-classics gevoegd is. Met het oog op het aangekondigde huwelijk van kroonprins Willem Alexander met Maxima Zorreguieta is het dan ook niet verwonderlijk dat ook de muziekindustrie hier een graantje van mee probeert te pikken. Waar ove rigens niets op tegen is. Enerverend, zo kun je deze dubbelcd gerust noemen. Maar liefst 33 stukken, van tal van artiesten, 'bezingen' de Argentijnse tango. 'Een Argentijnse dans voor twee perso nen, met vele figuren, in gematigd tempo en tweedelige maat', zo omschrijft de Dikke Van Dale deze dans. Maar er is meer dan de dans. Luister maar eens naar iemand als Astor Piazolla, naar Danny Malando, Yo-Yo Ma, Color Tango, Trio Fundacfon Astor Piazolla, Marcelo Alvarez, Sexteto Mayo, El Choclo of Pablo Ziegler, allemaal artiesten die de tango op een geheel eigen wijze inter preteren. En wie er na het beluisteren van deze drie cd's nog geen genoeg van heeft gekregen, kan eens op internet surfen, bijvoorbeeld naar argentijnse-tan- go.pagina.nl, en er gaat een wereld van muziek, dans en wellicht zelfs een com plete levensstijl voor hem of haar open... Een warmbloedige cd van de week, die de belofte van een lange, hete zomer met zich meedraagt. Het boek van deze week, 'In Amerika' van Susan Sontag, beschrijft het mee slepende verhaal over een Poolse film diva in het negentiende-eeuwse Wilde Westen van Amerika. In 1876 trekt een groep Polen in het kielzog van Marina Zalewska, Polens beroemdste actrice, naar Californië om een utopische com mune te stichten. Marina, die haar car rière vaarwel heeft gezegd, wordt ver gezeld door haar man en zoontje. In haar entourage bevindt zich een jonge schrijver, die tot over zijn oren verliefd op haar is. Het westen van Amerika is nog zo goed als leeg: blanke kolonisten stuiten op indianen en Aziatische koelies. De commune van Marina mislukt en de meeste emigranten gaan terug naar huis. Maar Marina niet. Zij blijft en viert triomfen op de Amerikaanse bühne. 'In Amerika' is een briljant en verras send boek, gebaseerd op ware gebeur tenissen, over een zoektocht van een vrouw naar gedaanteverandering, over de teloorgang van idealisme en over de theaterwereld. Susan Sontag behoort tot de toonaan gevende schrijvers en denkers van dit moment. Haar beschouwingen over ziekte, fotografie en politiek zijn van grote kracht en diepgang. 'In Amerika' is haar tweede roman. Sontag sleepte er de National Book Award, de belang rijkste literaire prijs van de VS, mee in de wacht. Haar eerste, 'The Vulcano Lover', was ook in Nederland een groot succes. door Astor Piazolla, Danny Malando e.v.a. 95 voor OO een roman van Susan Sontag Hwrenweg 67-69. 1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo. 07? 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel «•mailt info.deutokom@librls.nl HEILOO - Vanaf morgen, donderdag 14 juni, is café-bar 't Kroegje in nieuwe handen. Esther Kops heeft de zaak aan de Westerweg 237 overgenomen van de uitbaters Peter en Joke Groefsema. Kops is van plan het café op dezelfde manier voort te zetten zoals het echt paar Groefsema altijd heeft gedaan. Laatstgenoemden willen komend najaar een nieuw grand-café op het Stationsplein in Heiloo openen, 't Kroegje aan de Westerweg is dage lijks open van 16.00 tot 02.00 uu, zater dag en zondag van 14.00 tot 02.00 uur. Voorbereidingen voor de kermis zijn inmiddels ook al getroffen: vrijdag 29 juni komt Bakerstreet spelen, zaterdag 30 juni The Jockets en zondag 1 juli het befaamde kermisduo Piet en Mieke. HEILOO - Op 25 juni begint het open tennistoernooi van Heiloo, Steenbok Tannes 2001. Dit toernooi, dat wereld beroemd is in heel Noord-Holland, belooft een gezellige editie te gaan worden. Op woensdagavond zingt Dat Koor uit Heiloo live op sportpark Het Vennewater en vanaf donderdag ver zorgt dj Joost spetterende muziekavon den. Drie avonden achtereen zal met Hollandse, Latijns- Amerikaanse en jaren '80 muziek de kantine van Het Vennewater worden omgetoverd in een warme sfeer en garant staan voor intie me momenten, zowel op als naast de tennisbaan. Gestreden zal worden om de wisselbe ker, die vorig jaar na een zinderende finale gewonnen werd door Wim Bouman. Ook dit jaar is voorzien in een goed bezet B-schema, om het voor de liefhebber zo aantrekkelijk mogelijk te maken Steenbok Tannes 2001 te bezoeken. Het park is voor iedereen toegankelijk. Samen Op Weg Gemeente Witte Kerk Zondag 09.30 uur: ds. H. van het Maal pad. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. R. Doesburg. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Cantores, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met dames- erf herenkoor, voorganger H. Helsloot. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur grote kapel: woord en communiedienst m.m.v. oecu menisch zanggroepje, voorganger pas tor M. van Bolhuis. OL Vrouw ter Nood Zondag en maandag 10.30 uur hoog mis; elke zondag om 15.(X) uur lof met rozenkransgebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 9.30 uur eucha ristieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrijdag 8.30 uur eucharis tieviering in de kleine kapel. Bedevaarten: vrijdag 8 juni bedevaart" Amsterdam, woensdag 13 juni bede vaart Rijswijk. H. Corneliuskerk Limmen Geen opgave ontvangen. Eginond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 9.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 9.00 uur, woensdag 9.30 uur. English Church Heiloo 't Kruispunt, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Donkercyperse ongec. kater, rode vlooienband, 8 maanden, Heeren- weg/Zevenhuizerlaan, Heiloo. Poetje, schildpadpoes, verticale beige streep op voorhoofd, wit bandje en kokertje, 14 jr., Het Brugstuk, Heiloo, f 100,- beloning. Gevonden Zwarte gec. kater, Visweg, Limmen. Zwartgrijs cyperse gec. kater, onder kant van de kop wit, witte bef doorlo pend naar de buik, witte voorpoten en staartpunt, achter witte sokken, Rijksweg, Limmen. Tehuis gezocht De Dierenbeschermng zoekt een goed tehuis voor een vijf maanden oude fox terrier. Het gaat om een gladharige reu. Tel. 072-5332879. Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 w Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072)5333152 Gemeente, afd. Weizijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Weizijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel. 5356681Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag 13-06-2001 Donderdag 14-06-2001 Vrijdag 15-06-2001 08.30-12.15 schoolgym Zaterdag 16-06-2001 Zondag 17-06-2001 Maandag 18-06-2001 08.45-15.30 schoolgym Dinsdag 19-06-2001 08.30-15.30 schoolgym Woensdag 20-06-2001 Donderdag 21-06-2001 Vrijdag 22-06-2001 08.30-12.15 schoolgym Zaterdag 23-06-2001 Zondag 24-06-2001 Maandag 25-06-2001 08.45-15.30 schoolgym Dinsdag 26-06-2001 08.30-15.30 schoolgym Woensdag 27-06-2001 Donderdag 28-06-2001 Vrijdag 29-06-2001 08.30-12.15 schoolgym Zaterdag 30-06-2001 Zondag 01-07-2001 Maandag 02-07-2001 08.45-15.30 schoolgym Dinsdag 03-07-2001 08.30-15.30 schoolgym Woensdag 04-07-2001 De Omloop 11 - 1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzicht 2001 met vergelijking met voorgaande jaren: 2001 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers per jaar 46.913 56.605 42.716 aantal bezoekers per week 28-05 t/m 03-06 1.178 1.011 1.765 1.106 subtotaal t/m 03-06 13.849 16.423 9.621 17.202 04-06 t/m 10-06 2.106 1.155 522 11-06 t/m 17-06 2.865 4.049 2.529 Bestelbon voor nieuwe abonnementen liggen voor u klaar bij de receptie van het gemeente huis en aan de kassa van het zwembad. Beachvollëybaitoernooi wordt gehouden op zondag 15 juli 2001 ï.p.v, 8 juli. De openings- en sluitingstijden van het zwembad zijn; maandag, woensdag en vrijdag 09.00 - 19.30 uur dinsdag en donderdag 07.00 - 19.30 uur zaterdag en zondag 10.00 - 18.30 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2