GGD traint brugpiepers Excursies naar floristisch belangrijke Limmerdie Heilooër Erik Bolten begint schildersbedrijf lucht in Kijk op de zaak Boerenhofkapel De Kinkeluters in de prijzen Speciaal voor lezers Uitkijkpost Oud-papieractiet Heiloo Inloopochtend voor vrijwilligers Trefpunt Klaverjasmarathon voor goed doel Janny Veenstra exposeert Herdruk Geestgronden verkrijgbaar Collecte Maag Lever Darm Stichting Nieuw werk van Rina Snel bij Casa Design Egmondse Visserijdag Concert met twee orkesten gelezen worden Manifestatie voor pas gestarte ondernemers Marathonloopster opnieuw in de prijzen ui i r\ur\ruo i - i juinii ^uu i Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m vrijdag De Springschans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tussen 8.45 en 15.30 uur. De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek- en Dansschool Heiloo, Het Veld 1tussen 9.30 en 12.00 uur en 14.00 en 19.30 uur. Benedictusschool, J.P. Hasebroekweg 21, tussen 8.4$ en 15.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 9.00 en 17.00 uur. Dinsdag Dinsdag 12 juni zwem- en poloclub De Spetters, huis-aan-huis-actie tussen Spoorlijn, Zeeweg, Pastoor van Muijenweg, Het Malevoort (incl. Harrelaers en De Rietvink), De Omloop en Belieslaan. Dozen en bun dels gereed zetten op de rolemmerver- zamelplaatsen voor 19.00 uur. Dagelijks Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Alle dagen tussen 17.00 en 21.30 uur, op woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, in het weekend ook tussen 10.00 en 17.00 uur. Willibrordschool, container naast A&P, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan De Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Heiloo, container bij het clubhuis op sportpark Het Vennewater, tijdens trai ningen en wedstrijden. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Vogelvereniging Kleurenpracht Heiloo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van de tennisbanen op sportpark Het Vennewater. Stichting Uitkeringsgerechtigden, con tainer bij de Bergeonstraat 30. HEILOO - Aan het eind van de komende zomervakantie zal er door de GGD Noord-Kennemerland een twee daagse training 'Plezier op School' wor den georganiseerd voor kinderen die naar het voortgezet onderwijs gaan. De overgang naar het voortgezet onder wijs kan voor kinderen die op de basis school werden gepest of problemen hadden in de omgang met andere kin deren, extra moeilijk zijn. Meer zelfvertrouwen Het maken van een goede start is erg belangrijk om te voorkomen dat deze problemen zich op de nieuwe school herhalen. De zomercursus 'Plezier op School' hoopt aanstaande brugklassers daarbij te helpen. De cursus is bedoeld voor kinderen die op de basisschool geplaagd en gepest werden, moeilijk vriendjes en vriendinnetjes kunnen krijgen, geen nee durven zeggen, regel matig ruzie hebben zonder dat ze dat eigenlijk willen en vaak alleen staan. Doel van de cursus is de kinderen te helpen straks met meer plezier en zelf vertrouwen naar de nieuwe school te laten gaan. In de cursus ervaren de kin deren dat zij niet de enigen zijn die kampen met dit soort problemen. Op een speelse wijze leren zij contact te leggen met andere kinderen, op te komen voor zichzelf (assertiviteit) en omgaan met plagen en pesten. Daarnaast wordt er vooral aandacht besteed aan positief denken en non verbaal gedrag zoals houding, oogcon tact en stemgebruik. Door met elkaar te praten, door oefeningen en rollen spelen te doen en door tips te krijgen, leren kinderen hoe ze met meer zelf vertrouwen met anderen kunnen omgaan. Voor de ouders vindt er voorafgaand aan de cursus een ouderavond plaats. Op deze avond kunnen de ouders ken nismaken met de cursusleiding en wordt er informatie gegeven over de cursusinhoud. Veel aandacht wordt besteed aan wat ouders zelf kunnen doen om hun kind te ondersteunen na de cursus. Kleine groepjes De cursus wordt gegeven op twee aan eengesloten dagen tussen 20 en 23 augustus van 9.0Ü tot 16.30 uur, op ver schillende locaties in Alkmaar, Heerhugowaard en Heiloo. De ouder avond is voorafgaand aan de cursus. In oktober is er een terugkom-middag voor de kinderen. Om ieder kind voldoende aandacht te geven, zitten er maximaal tien kinderen in een groep. De kosten bedragen f35,- per kind. Aanmelding kan tot 15 juni bij Maud Hanewald, via de GGD Noord-Kennemerland, telefoon 072- 5662661/647. HEILOO - Welgeteld 75 vrijwilligers van het Trefpunt reageerden op de uit nodiging van de werkgroep Internationaal Jaar van Vrijwilligers om dinsdag 5 juni een ochtendje bijeen te komen. De bedoeling van deze och tend was om het onderlinge contact tussen de vrijwilligers van de drie orga nisaties in het Trefpunt, ANBO, KBO en Stichting Ouderenwerk Heiloo, te verstevigen. Door de bijzondere aankleding van de zaal, verzorgd door het decoteam onder leiding van Ans Kroon, en de gezellige achtergrondmuziek van pia nist Piet Houter konden de vrijwilligers in een optimale sfeer genieten van eikaars aanwezigheid en van een kopje koffie met gebak. Er volgen in de komende tijd nog meer activiteiten waarin contact met elkaar centraal staat, zoals een fiets- dn wandelpuzzel- tocht in augustus, een spelmiddag in november en de slotavond begin vol gend jaar. Wethouder Evalyn Schoutsen-Bolten, die ook was 'ingelopen' en even later een toespraak hield, kwam met de mededeling dat de gemeente van plan is in dit Internationaal Jaar van Vrijwilligers de vrijwilligersdag groot ser te gaan vieren dan in andere jaren het geval is geweest. Ook zal er waar schijnlijk een vrijwilligersmarkt wor den georganiseerd in 't Loo, waar vrij willigersorganisaties zich kunnen profi leren. Hierna zong het pas opgerichte koor van het Trefpunt, de Fifty Singers, een paar liederen onder inspirerende leiding van diligente Lonneke Lute, diligente van Dat Koor. Echte meezin gers, die de aanwezigen niet onberoerd lieten. ALKMAAR - Op vrijdagavond 15 juni start om 20.00 uur een 24-uurs klaver jasmarathon ten behoeve van de CF- stichting. Een groep van klaverjaslief- hebbers zal tijdens deze kaartrace pro beren zoveel mogelijk geld bijeen te spelen voor deze stichting, die onder zoek doet naar de CF-ziekte, ook wel taaislijmziekte genoemd. Pubhek is welkom in deze toch wel lange 24 uur, van vrijdag 15 juni 20.00 uur tot zaterdag 16 juni 20.00 uur in de Go Ahead kantine in Oudorp. Hapjes en drankjes zijn te koop en er is infor matie beschikbaar over de CF-ziekte en het onderzoek daarna. EGMOND - Van 23 juni tot en met 26 augustus exposeert Jannie Veenstra haar werk in het NH-kerkje aan de Abdijlaan in Egmond-Binnen. Elke zaterdag en zondag is de tentoonstel ling te bekijken van 14.00 tot 17.00 uur. EGMOND - De laatste editie van Geestgronden, het tijdschrift van de Stichting Historisch Egmond, is weer verkrijgbaar. De eerste oplage van deze Geestgronden was binnen twee weken na het verschijnen in april helemaal uit verkocht. Het succes van dit nummer is mede te danken aan het artikel over de zogenaamde Verkade-bunkers in Egmond aan Zee. Een herkenbaar onderwerp voor velen die daar in hun jeugdjaren speelden. Vanuit het gehele land ontving de Stichting Historisch Egmond dan ook aanvragen voor een of meerdere tijdschriften. Ook vanuit Egmond zelf kwamen nog veel extra verzoeken om een exemplaar. Om de aanvragers niet teleur te stellen, heeft de Stichting Historisch Egmond besloten tot een eenmalige herdruk. Derhalve is Geestgronden wéér ver krijgbaar en wel bij boekhandel Dekker en Dekker en Foto Jonker te Egmond aan Zee. Voor eventuele aan melding als donateur en uiteraard Geestgronden zelf kunt u terecht bij Hannie de Vries, Graaf Dirkplein 10 in Egmond aan den Hoef, tel. 072-5061817. Geestgronden zal ook verkrijgbaar zijn in de stand van Stichting Historisch Egmond op de Visserijdag op zaterdag 16 juni in Egmond aan Zee. REGIO - Dit jaar verzorgt Piet Buur uit Limmen weer enkele excursies in het Limmerdie, speciaal voor lezers van de Uitkijkpost. Ze vinden plaats op vrijdagavond 15 juni (19.00 uur) en zaterdagmorgen 16 juni (11.00 uur). De belangstelling voor deze excursies is altijd groot en het aantal deelnemers beperkt. Als u mee wilt, bel dan meteen de InformatieWinkel van Het Noord- Hollands Landschap om u aan te mel den: 0251-362762. Dat er zoveel belangstelling is, komt waarschijnlijk door twee dingen: er zijn veel bijzondere plantensoorten te zien én Piet Buur weet er zo leuk over te vertellen. Twee ingrediënten die borg staan voor enkele uurtjes heerlijk genieten in een natuurgebied dichtbij huis. Het Limmerdie is alleen geopend bij excursies. Dat heeft alles teVnaken met de bijzondere vegetatie die hier de bodem kleurt. Veel mensen kennen het gebied alleen vanaf de A9. Nu heeft iedereen de kans eens nader kennis te maken. Deelnemers doen er goed aan een paar laarzen aan te trekken. De excursies starten bij de ingang van het Limmerdie. Neem schuin tegen over Hotel Heiloo de Kapellaan, via Lage Laan naar Kooibrug. Over de brug rechtsaf, meteen linksaf en aan het eind van de verharde weg, langs de A9, is het verzamelpunt. Het Noord- Hollands Landschap vraagt een kleine vergoeding voor de excursie: f 4,- voor volwassenen en f 1,- voor kinderen. HEILOO - Tijdens de Maag Lever Darm Week van 18 tot 24 juni geeft de Maag Lever Darm Stichting een specia le Spijsverteringskolderfolder uit, die vertelt hoe het werkelijk zit met de functie en werking van maag, lever en darmen. De gratis folder ligt bij huis artsen, apotheken en drogisterijen, maar is ook aan te vragen bij de Maag Lever Darm Stichting, tel. 030-6055881. In de Maag Lever Darm Week vindt ook de jaarlijkse collecte plaats en staat het gironummer van de stichting open (giro 2737). Met het geld financiert de Maag Lever Darm Stichting voorlich tingsprojecten en betaalt onderzoek naar spijsverteringsziekten, zoals dar montstekingen, allergieën, maagklach ten en kanker aan maag, lever of dar men. Er worden nog collectanten gezocht voor de wijk Ypestein. Aanmelden kan op tel. 072-5338147. Of deze jongste Bollenin de armen van vader Erikook schilder wordt is nog niet bekend... Foto UKP) Boerenhofkapel De Kinkeluters. HEILOO - Afgelopen zondag 10 juni heeft de Heilooër boerenhofkapel De Kinkeluters meegedaan met de Bemmelse Dweildag, de open kam pioenschappen van Nederland in de leutklasse. Waar zij voor de tweede maal in de prijzen vielen. Voor de vijf tiende maal in successie werd dit festi val, waaraan meer dan honderd orkes ten deelnamen, georganiseerd. Men kon zich opgeven voor de wed strijd- of de leutklasse. In de wedstrijd klasse hebben de orkesten een ver plichte route af te leggen op verschil lende podia.Typerend voor de leutklas se is dat elk orkest puur voor de gezel ligheid musicerend rondtrekt; voor hun eigen leut en die van het publiek (dwei len). Alle orkesten moesten op een aantal podiums spelen en werden door de jury beoordeeld op onder andere presentatie, muzikaliteit en repertoire. Dirk Beets (sousafoon en manager van de kapel) vertelde dat De Kinkeluters vorig jaar september de derde prijs in de B-klasse behaalden tijdens de Open Blaaskapellen-kampioenschappen van Groot Hoorn. Volgens Gé van de Brink (trombone), die samen met Nico Rosa (tenorsax) al meer dan 35 jaar lid is, is het belangrijkste kenmerk van de kapel dat zij niets van bladmuziek maar alles uit het hoofd spelen. Boerenhofkapel De Kinkeluters is opgericht in oktober 1964 te Heiloo en bestaat dus al 37 jaar. Door de jaren heen zijn veel dorpsgenoten uit Heiloo en omgeving lid geweest van deze boe- renkapel. Momenteel bestaat de muziekkapel uit twaalf boeren en één boerin (drie trombones, drie trompet ten, drie saxofoons, een basblazer en drie slagwerkers). De naam Kinkeluter is een dialect dat staat voor kinkel ofwel boer en luter ofwel lawaaimaker, en tevens voor een grote groene kik ker, die terugkomt in het logo. De muzikanten van de kapel kunnen tij dens de optredens herkend worden aan de originele kledij met boerenkiel en houten klompen. De kapel geniet voornamelijk bekend heid in Noord-Holland, maar ook in de rest van Nederland en zelfs in het bui tenland waaronder Duitsland. In de beginjaren werd er vaak opgetreden bij de thuiswedstrijden van voetbalclub AZ. Het repertoire is bijzonder veel omvattend, van muziek van James Last en André Hazes tot BZN, maar natuur lijk worden ook de vele carnavalskra kers en overige populaire songs gespeeld. De repetities zijn doorgaans een feest op zich. Het eerstvolgende grote optreden van De Kinkeluters is op zondag 23 september tijdens het Bloemencorso te Winkel. Rina Snel schildert nog gauw even de Kruispuntkerk, voordat deze verbouwd wordt tot appartementen. (Foto UKP) HEILOO - Sinds kort is bij Casa Design in winkelcentrum 't Loo weer nieuw werk te zien van de Heiloose kunstenares Rina Snel. Wederom gaat het om een kleine expositie, omdat de beschikbare ruimte in deze zaak beperkt is, maar opnieuw één waar de kleuren vanaf spatten.Te zien zijn kleu rige olieverfschilderijen, geïnspireerd op het Italiaanse Aostadal, de Provence en vanuit Noord-Frankrijk wuiven de korenvelden de bezoeker tegemoet. Momenteel werkt de kunstenares aan een serie doeken van beeldbepalende elementen in Heiloo. „Dat doe ik voor namelijk voor mezelf," vertelt Rina Snel. „Ik wil ze gewoon schilderen: het theekoepeltje in het Ter Coulsterbos en het huis Nijenburgh heb ik al gedaan en momenteel ben ik bezig met de Kruispuntkerk op de hoek van de Maas Geesteranusweg. Dat wordt waar schijnlijk verbouwd tot appartementen, dus dat wil ik voor die verandering nog vastleggen." Behalve voor de doeken van Rina Snel is een bezoek aan het sfeervolle Casa Design in winkelcentrum 't Loo een aanrader. Behalve moderne binnen huisarchitectuur is er ook een fraaie collectie unieke glasobjecten uit de Borek Sipek-collectie te zien. Tiny de Haan. EGMOND - Dit jaar vindt de Egmondse Visserijdag plaats op zater dag 16 juni. Voorafgaand verzamelt men zich op vrijdag 15 juni om 19.30 uur bij de Oud-Katholieke kerk, voor de herdenking bij het Vissers monument om 20.00 uur. Zaterdag wordt van 8.30 tot 11.30 uur een vis wedstrijd door botenclub De Werf gehouden. Om 10.30 uur opent de dorpsomroeper de zesde Visserijdag en start een maritieme markt met een demonstratie vis fileren, mandenma ken, netten boeten, zeemansknopen, zeevissoorten en is er een demonstratie van radiografisch bestuurbare bootjes in de Eymavijver. Tijdens de markt is er een live-optre den van een accordeontrio op wisselen de locaties. Van 10.30 tot 11.00 uur optreden van Ab Glas en Cor en Ger Gravemaker, om 11.00 uur openstelling van het Botenhuis van de KNRM, vuurtoren, museum, Outheydtkamer Oud-Katholieke kerk met een exposi "JL 1 J tie van oude bidprentjes van omgekc f* 11 fl f* men zeelieden en de Prins Hendri VFM.M. V/M. W Stichting met rondleidingen door het REGIO - Voor de traditionele vredes- gebouw en een expositie van penteke- posterwedstrijd van de Lionsclub ningen, kalligrafie en gedichten, tot Heiloo, Limmen en De Egmonden zijn 16.30 uur. afgelopen weekend de prijzen verzil- Om 12.00 uur is er garnalen pellen op verd. Vorig jaar is de wedstrijd voor de het Pompplein, met van 12.00 tot 12.30 scholen in Heiloo gewonnen door uur een optreden van Los Petitos Joyce Brest van Kempen van christelij- (podium). Van 12.00 tot 16.00 uur is er ke basisschool de Duif. De prijs was een demonstratie en proeven en verko pen van Japanse visgerechten als sushi en teppan yaki. Van 12.30 tot 13.00 uur is er een optreden van Vissersvrouwen- KNRM koor (podium), van 13.30 tot 14.00 uur optreden Shantykoor De Zaalnêelden (podium). Om 14.15 uur is er een voordracht in Egmonds dialect en om 14.45 uur een demonstratie-van de KNRM reddingsboten (hoofdaf gang strand). Om 15.00 uur volgt er een optreden van de Egmondse zanger en gitarist Olaf Wijker met collega (podium), gevolgd om 15.30 uur door het accor deontrio en om 16.00 uur door De Zaalnêelden. Van 17.00 tot 19.00 uur wordt een viswedstrijd gehouden door visclub Bij nacht en ontij. Van 17.00 tot 20.00 uur tenslotte is er een vismaaltijd op het Pompplein. Deze wordt muzi kaal opgeluisterd door Edwin Glas. Joyce Brest van Kempen... klaar voor de start. een rondvlucht met een zweefvliegtuig. Afgelopen weekend was het prachtig weer voor een rondvlucht. De thermiek was gering, maar het uitzicht was geweldig volgens Joyce. Vanuit het zweefvliegtuig was zelfs Rotterdam te zien, zo helder was het. En zo was Joyce weer een hele ervaring rijker. EGMOND - Op zaterdag 23 juni gaat er in dorpshuis Hanswijk te Egmond aan den Hoef een concert plaatsvinden met twee fanfare-orkesten. Op uitnodi ging van muziekvereniging Lamoraal van Egmont komt het koninklijk erkend stedelijk fanfare-orkest Nieuw Leven uit Vianen een concert geven. Ook de gastheren zullen een deel van het concert verzorgen. Nieuw Leven uit Vianen is dit voorjaar voor de tweede achtereenvolgende keer landskampioen geworden in de hoogste afdeling van de sectie fanfare orkesten van de Koninklijke Neder landse Federatie van Muziek verenigingen. Dit top-orkest onder lei ding van dirigent Ruud Pletting maak te vorig jaar ook een promotiereis door Japan vanwege de vierhonderd jaar handelsbetrekkingen tussen Nederland en Japan. De Egmonders zullen niet alleen als gastheer optreden, maar zullen ook zelf een deel van het concert verzorgen. Beide orkesten zullen een breed reper toire ten gehore brengen met zowel ori ginele als bewerkte fanfaremuziek. Zo komt Nieuw Leven met een vernieuw de selectie uit de musical Elisabeth. Lamoraal van Egmont, onder leiding van dirigent Marcel Visser, brengt onder andere het stuk 'Cry of the Celts' van Hardiman. Dit prachtige stuk, waarin ook een violist zal meespelen, voert u mee naar Ierse sferen. De aan vang is om 20.15 uur en de toegang bedraagt f 10,-. HEILOO - Vrijdagmorgen 10.00 uur... koffietijd. Even een 'bakkie koffie', zegt Erik Bolten (37), op het zonover goten terras achter zijn woning aan het Slimpad. Niet dat hij al te veel tijd voor kletspraatjes heeft. Want Bolten is vori ge week officieel gestart met zijn schil dersbedrijf, en dat betekent dat de han den flink uit de mouwen gestoken moe ten worden. „De laatste elf jaar heb ik in loondienst gewerkt bij schildersbedrijf Kamp in Bergen. Dat beviel me altijd prima, maar toch knaagde er ergens iets. Ik wilde méér." Een gevoel dat met de jaren sterker werd. Zo sterk, dat hij er de afgelopen drie jaar steeds vaker over nadacht. Het idee om voor zich zelf te beginnen rijpte gestaag. „En een paar maanden geleden wist ik het opeens zeker. Ik ga een eigen bedrijf opstarten!" Geen onverwachte stap voor iemand die Bolten heet, zal menige Heilooër nu denken. „Het schilderen zit ons eigenlijk in het bloed, er zijn zoveel Boltens schilder geworden," peinst de kersverse ondernemer. Zo'n zes weken geleden hakte Bolten de knoop door. Hij zegde zijn baan op en vertelde aan familie, vrienden, ken nissen en wie het verder maar wilde horen dat hij als zelfstandig onderne mer verder ging. En al spoedig daarna ging de telefoon rinkelen en kwamen de eerste opdrachten binnen bij het gloednieuwe eenmansbedrijf. „En ik moet zeggen, het loopt al heel aardig. Voor de komende maanden heb ik al flink wat werk liggen." Dat is niet verwonderlijk, want voor goede vaklui ligt het werk min of meer voor het oprapen. Omdat alles nog wel nieuw is, houdt Bolten zijn planning voorlopig wat aan de ruime kant, zodat er geen paniek hoeft te zijn als een klus eens een keer wat uitloopt. Het werk wil hij de eerste tijd in zijn eentje blij ven doen. Of er personeel bij moet komen, dat is van later zorg. De naam 'Schildersbedrijf E.J. Bolten' prijkt nu dan ook in fraaie letters op een blauwe bestelbus, en wie werk denkt te hebben, niet alleen buiten schilderwerk maar ook verf- en eventu eel behangklussen binnen, kan contact opnemen met tel. 072-5333007. en oj Em CS ALKMAAR - Op zaterdag 16 juni houdt de Kamer van Koophandel van 12.00 tot 18.00 uur een manifestatie voor pas gestarte ondernemers in de Hogeschool Alkmaar. Bezoekers kun nen deze dag in één klap alle relevante informatie vergaren. Collega-onderne mers presenteren hun bedrijf, interme diairs zoals banken, accountants, advo caat, notaris, verzekeraar, belasting dienst, gemeenten en ondernemersver enigingen zijn ook aanwezig. Tijdens de middag worden lezingen en workshops gehouden. De Belasting dienst geeft een lezing over 'De star tende ondernemer en de belasting dienst'. Bent u geïnteresseerd in de wetenswaardigheden van een collega ondernemer, dan kunt u om 13.00 uur een lezing volgen met de titel 'Van start tot geslaagd ondernemerschap'. Bent u toe aan een eigen website? Volg dan de workshop 'Puntje voor de 'com' of op de 'i'. Meer weten over bedrijfskundige adviezen? Om 15.00 uur wordt hier over een workshop gehouden. En waarvoor staat eigenlijk geld wanneer u start met een onderneming? Een lezing hierover begint om 14.00 uur. Hoe wint u als starter f 25.000,-? Hierover wordt verteld om 15.00 uur. Demonstraties De Kamer is aanwezig met producten die vooral voor starters van belang zijn. Demonstraties worden gegeven over handelsregisterinformatie op internet en KvK-online. Ook kan men een demonstratie zien van e-School, een interactieve internetcursus die samen met Teleac/NOT is ontwikkeld. Hierbij is het voor het eerst mogelijk een cur sus voor startend ondernemerschap te volgen. Collega-ondernemers presente ren hun bedrijf, van Oosterse snacks tot ondersteunende diensten op grafisch, communicatief en secretarieel gebied. Meer dan 34 stands zijn aanwezig. Deze middag duurt van 12.00 tot 18.00 uur. Het laatste uur wordt muzikaal omlijst en de manifestatie wordt infor meel afgesloten. De toegang is gratis. HEILOO - De Heiloose marathon loopster Tiny de Haan (55), die twee weken geleden de marathon van Enschede op haar naam mocht schrij ven, deed haar prestatie afgelopen zaterdagavond nog eens dunnetjes over in Bergen. Zij liep daar de halve mara thon in 140 minuten en 44 seconden en eindigde daarmee als derde dame. Net als in Enschede werden ook in deze wedstrijd de categorieën 45-plus en 55- plus samengevoegd.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 6