Kranten bezorgen Nu bij de bestelling van geboorte kaartjes een geboorte advertentie in de iets voor jou? GROTE COLLECTIE OCCASION FIETSEN n Deze week Slagerij Kramer Doorn &Tromp MOGELIJK WAT VAN JE HOREN! Vaste ode Alles voor een heerlijke barbecue woensdag gehaktdag do biefstukdag BEL: 072-506 13 82/ 072-506 4668 o.a. tour-, sport-, race- en hybride fietsen vanaf 150,- 4 SLAVINKEN halen 3 betalen Werken aan een 'plaatje in het groen' Ruiters in Heiloo, let op! /fj jQlfly iy j TE KOOP geboren Isabelle 6 NAAR EEN LEUKE JOB LJLAT DJ&N ZO SNEL B0SMAN &TWEEWIELERS Westerweg 295 - Heiloo telefoon 072 533 12 41 GEMARINEERDE DRUMSTICKS ƒ12,50 p.kg 4 HAMBURGERS HALEN 3 BETALEN RIBLAPPEN kg 14.95 LEVERKAAS 150 gram1.95 RUSSISCH El 100 gram1.90 Heiloo Kapellaan 1 5 Vraagprijs: 1.300.000,- k.k. 589.914.-- k.k. Makelaardij o.g. Vervolg informatierubriek Boekenstein 65 BÉ Heiloo Vraagprijs f 449.000,- Van Staveren diverse collecties kaarten liggen ter inzage klaar Wij zoeken per direct jonge enthousiaste medewerkers m/v voor SNACKBAR/CROISSANTERIE IN IGlVlilPIP AAN EER» Enige kennis van de Duitse taal is wel gewenst. A.J.KRAMER Westerweg 160 - Heiloo - Telefoon 5330991 UITKIJKPOST - 27 JUNI 2001 - PAGINA 6 Gemeente Heiloo bereidt welstandsnota voor in overleg met inwoners De gemeente Heiloo zal dit jaar nog een wel standsnota opstellen. Hiervoor wil de gemeen te overleggen met inwoners van Heiloo. In een welstandsnota komt onder meer te staan wat vanuit het algemeen belang geredeneerd belangrijke zaken zijn ten aanzien van het uiterlijk en het plaatsen van een bouwwerk. Zoals bijvoorbeeld een dakkapel of een aan bouw. Het blijkt dat de meeste mensen zich sterk betrokken voelen bij hun eigen leefom geving. De aanblik van de eigen straat of het instandhouden van kenmerkende gebouwen in het dorp spelen daarbij een belangrijke rol. Daarom is het van belang met elkaar af te spreken hoe wij samen de leefomgeving kun nen beschermen én verbeteren met behoud van samenhang, kwaliteit en schoonheid. Dit alles bij elkaar noemen we welstand. Door het vastleggen van afspraken hierover in een beleidsnota, kan ook toezicht worden gehou den op naleving van de afspraken die in overleg met inwoners van Heiloo worden opgesteld. Waarom een welstandsnota? Door een voorgestelde wijziging in de Woningwet is het nodig dat de gemeente Heiloo een welstandsnota opstelt. In de wet worden onder andere voorstellen gedaan om het welstandstoezicht te moderniseren. De welstandsnota is in de toekomst een verplich te voorwaarde voor gemeenten voor het uitoe fenen van welstandstoezicht. Maar ook los van de wet vindt de gemeente Heiloo het opstellen van een welstandsnota belangrijk. Het doel van de welstandsnota is vooral om de wel standsbeoordeling inzichtelijker te maken en het welstandstoezicht meer in de samenleving te verankeren. Samenwerken aan de eigen leefomgeving vraagt om regels De welstandsnota zal de basis vormen voor het voeren van een goed welstandstoezicht. Nieuwe bouwplannen via procedure art. 19, lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij van plan zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan de hieronder vermelde bouw plannen. Trompenburg 35 - vergroten woonhuis De Spanring 29 - plaatsen berging Vennewatersweg 21huisje 27 - vergroten woning Ter inzage Bovengenoemde plannen liggen met de daar bij behorende stukken vanaf donderdag 28 juni 2001 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer S. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 47. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, kan een ieder tegen het voorne men om voor bovenvermelde bouwplannen vrij stelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften, schriftelijk gemotiveerd bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Welke zaken een rol spelen bij de welstands beoordeling en binnen welke kaders die beoordeling valt, draagt bij aan een helder beleid. Dit beleid komt tot stand door samen met de inwoners van Heiloo van gedachten te wisselen over de inhoud van de welstandsno ta. Daarom werkt de gemeente Heiloo aan het opstellen van een eerste voorlopige nota op hoofdlijnen. Dit voorlopig ontwerp dient als basis voor een gedegen uitwerking samen met u als inwoner van Heiloo. De werkwijze Het college presenteert in oktober/november 2001 een voorlopige uitwerking van de wel standsnota. Zij hecht veel waarde aan uw mening en wil ook graag de reacties op de nota ontvangen. Daarom zal er in oktober/november 2001 een inloopavond plaatsvinden in het gemeentehuis aan het Raadhuisplein. Op deze avond kunt u de voor lopige nota inzien en van gedachten wisselen met medewerkers van de gemeente Heiloo. De datum voor deze inloopavond zal bekend worden gemaakt op onze informatiepagina in deze krant. Tijdens de inloopavond heeft u de mogelijk heid opmerkingen of suggesties op een for mulier in te vullen. Na het inventariseren van alle wensen wordt een concept van de wel standsnota opgesteld. Deze conceptnota is vervolgens in te zien in het informatiecentrum van het gemeentehuis. Daar kunt u schriftelijk op reageren door het invullen van een aanwe zig formulier. Tenslotte zal de conceptnota afgerond worden en kan de definitieve wel standsnota 'Heiloo, een plaatje in het groen' gepresenteerd worden. Belangrijke data wat betreft het verloop van het opstellen van de welstandsnota maken wij tijdig op deze pagina bekend. Ook zullen wij u via deze pagina regelmatig op de hoogte houden van dit onderwerp. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer F. Goedhart van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 37, Of de heer E. Later van de afdeling Bestuurs zaken, telefoonnummer (072 -) 535 66 47. Nieuw bouwplan (vrijstelling bestemmings planvoorschriften) Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij van plan zijn voor het hieronder vermel de bouwplan bouwvergunning te verlenen. Kennemerstraatweg 225 - vergroten van de woning Ter inzage Bovengenoemd bouwplan met de daarbij behorende stukken ligt vanaf donderdag 28 juni 2001 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer L. Bas van de afdeling VROM, telefoon nummer (072 -) 535 67 46. Indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inza ge liggen, kan een ieder tegen het voorne men om voor bovenvermeld bouwplan vrijstel ling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmingsplanvoorschriften, schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Veel ruiters maken gebruik van de ruiterpaden X in ons dorp. Soms wordt er echter ook Onze bezorgers gaan ook u gebruik gemaakt van andere paden en met vakantie. wegen. Dit is natuurlijk niet de bedoeling. Wil jij ze vervangen, dan hebben fpM Vooral in de recreatiegebieden gebruiken de w'i'n de maandan juli en ruiters soms de verkeerde paden, waardoor au9ustus een krantenwiik voor I er veel schade ontstaat aan deze paden. Dit vmmmoRQtRMv veroorzaakt weer ergernis bij andere gebrui- Leuk bijverdienen in de zomer kers. Meld je aan bij nodi Verspreiding bv voor de i f t i^^ Ondanks dat het gebruiken van bijvoorbeeld J de openbare weg soms nodig is om daar te komen waar u als ruiter moet zijn, vragen wij u dringend alleen de daarvoor bestemde rui- Leeftijd: terpaden te gebruiken. Dit voorkomt de klach- J AHrPQ" ten die we nu ontvangen. Postcode: Help mee de paden en wegen schoon te houden Woonplaats: Wij vragen de ruiters in Heiloo om optimaal I Telefoonnummer:... gebruik te maken van de ruiterpaden. Als dit J m Rodi Verspreiding bv niet kan, dan vragen wij U erop te letten dat iZr Antwoordnummer 1328 (postzegel niet nodig) eventuele paardenpoep niet midden op het RODl 1700 wm Broek op Langedijk j voet- of fietspad of op de weg terecht komt. Er zijn voldoende bermen waar zo 'n 'ongelukje' minder overlast veroorzaakt. NVM Hïuiiïi Deze goed onderhouden middenwoning met frontberging is in een rustige, geliefde omge ving gelegen. De woning heeft geen direkte overburen en ligt in de nabijheid van een winkelcentrum. De 12 meter diepe achtertuin is op het zuiden gelegen. Indeling: BG: entree, frontberging, hal, toilet, tuingerichte woonkamer met plavuizenvloer, semi- open keuken; 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer; 2e verd. ruime open zolderverdieping, slaapkamer mogelijk. Grondopp.:140 m2 Inh.: 350m3 Bwjr.: 1978. Aanvaarding: in overleg. Van Staveren Makelaardij James Wattstraat 32 1817 DC Alkmaar Tel. 072-5272666 Fax 072-5272660 Makelaardij OG Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. In dit stadium is nog niet bekend of aan de verzoeken mee gewerkt kan worden. Eventuele bouwvergun ningen en voornemens om vrijstelling te verle nen worden te zijner tijd gepubliceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Jan Schuijtlaan 9 - plaatsen dakopbouw Jan Schuijtlaan 11 - plaatsen dakopbouw Zeeweg 17 - plaatsen 2 dakkapellen Heerenweg 245 - oprichten schuur/garage Ter Coulsterlaan 12, 3, 5, 6, 13, 14 en 15 - oprichten berging en veranderen woning Afgegeven monumentenvergunning en melding nieuw bouwplan (vrijstelling bestemmingsplanvoorschriften) Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat vergunning is verleend voor het wijzigen van het gemeentelijk monument Kennemerstraatweg 179. Dit op grond van artikel 14 van de Heilooër Monumentenverordening. Als gevolg hiervan is het college van plan om ook een bouwver gunning te verlenen voor het vergroten van diezelfde woning. Ter inzage Het bouwplan en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 28 juni gedurende twee weken ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.30 uur en iedere maandag van 18.00 uur tot 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer S. de Haan van de afdeling VROM, tele foonnummer (072 -) 535 67 47. Indienen van bezwaar Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, kunt u bezwaar indienen tegen de afgegeven monumentenvergunning. Ook kunt u bedenkingen kenbaar maken tegen het voornemen om vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Deze kunt u richten aan het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. 1 november 2000 Jos 6> Esther Li^thart Swingsin^el 5 1866 GF Alkmaar Drukkerij Uitkijkpost De Hoefsmid 5, Heiloo tel. 072 5330175 lol 50% kortmg OP EEN GROOT DEEL VAN DE COLLECTIE HAARLEM - HEILOO v.Ostadestraat 2-6, Haarlem Winkelhof 't Loo 30, Heiloo 023-525 19 37 072 - 533 18 15 uciim geldig donderdag t/m woensdag Sommige gelegenheden doen zich maar zelden voor...Een uitstekend onderhouden vrijstaande villa met aangebouwde garage op een riante kavel van maar liefst 1163 m2 Indeling: Beg. grond 1e verdieping Bijzonderheden Entree, royale entree met m.k., trapopgang, toiletruimte en binnendoor naar garage met elek. deur, combiketel, w.m.a. en droger en een keukenblok. Vanuit de hal komt u in de straatge- richte moderne open keuken en in de tuingerichte sfeervolle woonkamer met fraaie zandstenen openhaard en prachtige zand stenen vloer (vloerverwarming), tussenhal naar luxe badkamer en royale slaapkamer met toegang tot de fraaie achtertuin met grote vijverpartij en tuinhuisje en veel privacy. Overloop, 2 grote slaapkamers, tweede badkamer en aparte toiletruimte. Bouwjaar 1997, inhoud 530 m3, perceeloppervlakte 1163 m2. comfortabele muurverwarming in combinatie met vloerverwarming doorlopende zandstenen vloer op de begane grond veel voorzieningen o.a. alarminstallatie, beregeningsinstallatie etc. etc. aanvaarding in overleg. Wijckermolen 152,1941 JA Beverwijk, tel. 0251-229088, fax 0251-213857, www.doorn-tromp.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 6