Werkgroep Spitak bezoekt Armenië Flaneren op de jaarmarkt Kleurrijk werk bij Amber Kinderen exposeren foto's ïimim teiten Ltmn UITKIJKPOST - 27 JUNI 2001 - PAGINA 9 I BERICHTEN POLITIE LIMMEN Tweede Kamer stemt in met fusie Stuurgroep benoemt Schouten Succesvolle schaakexa mens bij SV Vredeburg Concert op kabinetorgel Kandidatenlijst PvdA CAL LITIE 1 «2 BERICHTEN AKERSLOOT jllllil Vakantiekaart Kofferbakmarkt Midzomerfeest bij Scouting Limmen S M gelezen worden c Cadillac Club start in Limmen Geslaagd -Ê- 112 ^0900-1 8844 1 W •Noord-Holland Noord LIMMEN - Een aanrijding met licht letsel vond op 22 juni omstreeks 18.00 uur plaats op de Hogeweg. Op dat tijd stip reed een 15-jarige fietser zonder uit te kijken vanuit een inrit aan de Hogeweg de rijbaan op. Een 29-jarige automobilist kon hem niet meer ontwij ken. De jongen klaagde na de aanrij ding over pijn in zijn rechterknie en zijn linker onderbeen. In de nacht van woensdag 20 op don derdag 21 juni werd op de Middenweg in een bedrijfsauto ingebroken. De ach terdeur van de Mercedes Vito was niet afgesloten. Een radio-cdspeler werd gestolen. Op 24 juni werd rond 23.45 uur een brand in een caravan aan de Lage Weide gemeld. Door de hitte raakte een personenauto naast de caravan eveneens in de brand. Een andere wagen liep schade op. De brandweer van Limmen zag kans de brand te blus sen. De oorzaak van de brand is niet bekend. In de caravan was geen elektri citeit of gas aanwezig. Van een vlaggenmast in een tuin aan de Burgemeester Nieuwenhuysenstraat werd in de nacht van 23 op 24 juni een rood-wit-blauwe wimpel gestolen. Vermoedelijk is de diefstal 's morgens om 06.30 uur gepleegd. Toen hoorde de eigenaar rumoer op straat en bleek de wimpel verdwenen. Gevonden: leesbril met print, Philips gsm. Verloren: bloedkoralen armband, bruine portemonnee met inhoud, gou den armband met bloedparels, babypop van circa 40 centimeter hoogte, per soonlijke alarminstallatie, dameshorlo ge Seiko. DEN HAAG - Afgelopen donderdag heeft de Tweede Kamer unaniem inge stemd met het wetsvoorstel voor de samenvoeging van de gemeenten Akejsloot, Castricum en Limmen. „Het voorstel was een hamerstuk, een unie ke gebeurtenis bij een wetsvoorstel voor een gemeentelijke herindeling," aldus een woordvoerder. Het voorstel wordt nu voorbereid voor behandeling in de Eerste Kamer. Wanneer dat plaatsvindt is nog niet duidelijk. LIMMEN - Peter Schouten, gemeente secretaris van Limmen, is vorige week woensdag door de Stuurgroep CAL unaniem benoemd tot project leider/beoogd gemeentesecretaris. De Stuurgroep heeft zich, aldus het persbe richt, bij zijn besluit gebaseerd op de adviezen van de ambtelijke en bestuur lijke adviescommissies, het advies van de extern adviseur, het gehouden asses sment en de ingewonnen referenties. Afgelopen maandag heeft Schouten laten weten dat hij de benoeming aan vaardt. LIMMEN - Vorige week woensdag slo ten twintig Limmer kinderen hun schaakopleiding van het afgelopen sei zoen af. Onder toezicht van de NHSB- examinator deden zij examen in Stap-1 Stap-2 of Stap-3. Het was een zenuw achtig uurtje, waarin iedereen zijn best deed om de opgaven zo goed mogelijk te maken. De instructeurs van Vredeburg, N. Pepping en P. van der Heijdt (Stap-1), R. Rommel (Stap-2) en J. Admiraal (Stap-3), keken gespannen toe of hun lessen voldoende vruchten zouden afwerpen. Dit bleek honderd procent het geval te zijn. Alle kinderen slaagden en konden trots huiswaarts keren met het felbegeerde diploma op zak. Daarmee is dan ook een eind gekomen aan de schaakactiviteiten van SV Vredeburg. In september begint het nieuwe seizoen en in oktober zullen de nieuwe opleidingen van start gaan. Iedereen krijgt hierover persoonlijk bericht. Nieuwe kinderen zullen via de scholen bericht ontvangen. Geslaagd zijn voor Stap-1: Nutte van Belzen, Francis Boetzkes, Jeroen Castelein, Anouk Geutjes, Matthijs Hendriks, Irene Klaver, Wouter Mijnsbergen, Joep Appelman, Laura Aafjes en Jort Min. Stap-2: Djurre Bismeijer, Micha van Buuren, Ante Min en Bob Luttikhuizen. Stap-3: Tycho Bismeijer, Vince Kaandorp, Menno Koot, Joost van Leeuwen, Koen van Leeuwen en Jeroen Levering. CASTRICUM - Op maandag 2 juli zal Okke Dijkhuizen een orgelconcert geven op het kabinetorgel in de Nederlands Hervormde kerk, Kerkpad 1 te Castricum. Dijkhuizen studeerde orgel en koordirectie aan de conserva toria in Utrecht en Hilversum. Daarna trad hij op als docent, maakt radiopro gramma's en bracht verschillende cd's uit. Het concert begint om 20.00 uur, de toegang is f 8,50 voor volwassenen en f 7,- voor CJP en 65-plus. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kerk. LIMMEN - In februari heeft het gemeentebestuur van Limmen beslo ten de mogelijkheden te bekijken om een stedenband aan te gaan met de gemeente Spitak in Armenië. Daarbij is het doel vooral om een culturele band met de mensen daar op te bouwen. Spitak bevindt zich in noord-west Armenië. In 1988 heeft een grote aard beving een tieel van dit land verwoest. Armenië is hierdoor in economisch opzicht tientallen jaren teruggeworpen. Inmiddels is al weer veel opgebouwd en is er ook weer hoop voor de toe komst. Afgelopen maandag bracht de ambas sadeur van Armenië, Vigen Chetichan, een bezoek aan Limmen. Dit vanwege het werkbezoek dat de werkgroep Spitak uit Limmen in september aan Armenië gaat brengen. De bijeenkomst werd bezocht door organisaties en ver enigingen uit Limmen. Zij konden tij dens deze avond vragen stellen en sug gesties doen over het leggen van con tacten met bepaalde organisaties in Spitak. „Het contact met Spitak is in eerste instantie bij mij begonnen," vertelt Ed Huisman, de voormalig burgemeester van Limmen. „In september kreeg ik een e-mail vanuit Spitak, waarin de dorpelingen aangaven graag een samenwerkingsverband aan te gaan, met daarbij de nadruk op een menselij ke relatie. Ik wil daarbij uitdrukkelijk vermelden dat het hen niet om econo mische belangen te doen is. Het initia tief is door een particulier genomen. Doordat ik via Pax Christi enkele Armeense kinderen in huis heb gehad, ben ik toevallig degene geweest die hiervoor is benaderd." Hulp van een tolk De geluiden vanuit het dorp dat het alleen maar een kwestie van geld is en 'een soort hobby van de ex-burgemees ter' wil hij dan ook graag ontzenuwen. De werkgroep Spitak bestaat uit zeven personen, wethouder Will Maréchal, Ed Huisman, Huub Kramer, Bill van Schie, Barbara Kranenburg, Kees Dekker en tolk Massis Abrahamian. De laatste is van Armeense afkomst, heeft in Noord-Iran gewoond en woont sinds enkele jaren in Limmen. Omdat de inwoners van Spitak nauwelijks Engels kunnen spreken, wordt zijn hulp zeer gewaardeerd. Hoe de hulp aan Spitak gestalte moet krijgen, is nu de grote vraag. In novem ber wordt mogelijk een manifestatie gehouden om geld in te zamelen voor het goede doel. Daarbij zou een samenwerking met de WOL (Werkgroep Ontwikkelingssamenwer king Limmen), de werkgroep Ehrfurt, de Wereldwinkel en de werkgroep Spitak een optie zijn. De gemeente is bereid om maximaal f 1,-per inwoner van Limmen bij te dragen, wat neer komt op een bedrag van f 6500,-. Omdat Armenië geen ontwikkelings- of aanwijzingsland is en bovendien niet binnen de EU valt, wordt er door Nederland geen geld of hulp aan dit land geschonken. Voor zover wethou der Maréchal kan nagaan is Limmen de eerste gemeente binnen ons land die een stedenband aangaat met een Armeense plaats. Ook zij gaat in sep tember mee met de werkgroep die een bezoek brengt aan Armenië. Volgens haar moet de samenwerking voorna melijk worden gezocht in de contacten en de ideeën die scholen en bijvoor beeld verenigingen met elkaar kunnen uitwisselen. „De bevolking uit Armenië kan aan de lokale organisaties in Limmen laten zien wat er te doen is in Spitak. Ik hoop dat de Limmers bijvoorbeeld interesse hebben in de schaakvereniging aldaar. Schaken is een hoogstaande sport in Armenië en het uitwisselen van ideeën, gedachten en adviezen zou toch mooi zijn. Zo denk ik verder ook aan zang verenigingen, voetbalclubs, een sport als basketbal, noem het maar op." 4 Verwende Li mme na ren' Het werkbezoek in september moet een reis worden om de mogelijkheden en verwachtingen van beide dorpen te peilen. Een mogelijke vorm van com municatie wordt onderzocht, bijvoor beeld contact via internet. Doel is een vriendschappelijke band met Spitak op te bouwen en de leerzame dingen van elkaar te onderzoeken. Zo roemt Maréchal dè 'eigenaardigheden' van een andere cultuur en het enorme doorzettingsvermogen van de bevol king. „In een land waar armoede over heerst en een aantal jaren geleden een aardbeving een deel van het land ver woestte, moet een enorme kracht heer sen om toch maar weer opnieuw te beginnen en weer door te gaan. Daar kan Limmen best iets van leren. Wij zijn nu eenmaal verwend en alles ligt hier maar voor het grijpen." Hoewel de fusie met' Akersloot en Castricum momenteel veel aandacht vraagt, denkt Maréchal niet dat deze fusie een stedenband in de weg hoeft te staan. Volgens de wethouder is het juist aan de gemeente Limmen om haar eigen identiteit te behouden. „De Bloemendagen verdwijnen immers toch ook niet zodra de fusie een feit is?" Wanneer het opbouwen van een cultu rele band niet haalbaar blijkt, of als er geen draagvlak is binnen de verenigin gen en organisaties in Limmen, dan zal het contact volgens Maréchal langzaam doodbloeden. „Laten we eerst maar eens kijken of er draagvlak onder de bevolking is, het is namelijk niet onze bedoeling om alleen maar contact met de burgemeester en het gemeentelijk bestuur te hebben. Het is aan de bevol king orh de contacten te onderhou den." De jaarmarkt was vorig jaar druk en gezeilig. (Archieffoto) LIMMEN - De zomer is inmiddels in volle gang en dat betekent dat het weer tijd wordt voor de jaarmarkt. Volgende week woensdag, 4 juli, is het dan ook zover. Vanaf 18.30 uur kan er weer geflaneerd worden langs de talrijke kramen op de Kerkweg en de Dusseldorperweg. Veel Limmer clubs en verenigingen zijn op deze jaarmarkt met een stand verte genwoordigd. Onder het motto 'Help het Rode Kruis in een nieuw jasje' zal de afdeling Limmen van het Nederlandse Rode Kruis zich hier pre senteren. De vrijwilligers van de EHBO vragen een bijdrage voor de nieuwe uniformen, die vanaf volgend jaar verplicht zijn. Verder zal de groep 'Zorg en Welzijn' (voorheen de Welfare) brei- en borduurwerken ver kopen, vervaardigd door bewoners van zorgcentrum de Cameren. Deze week houdt het Rode Kruis een grote collec te. Inwoners van Limmen die geen acceptgiro ontvangen hebben, kunnen een bijdrage storten op giro 74.035.39 t.n.v. Rode Kruis afdeling Limmen, Kerkweg 37,1906 AV Limmen. Bezoekers van de jaarmarkt kunnen zich ook op de hoogte stellen van de vorderingen van de restauratie van de Nederlands Hervormde Kerk. Margreet Denekamp zal haar over heerlijke nasihapjes met saté aanbie den voor vijf gulden. Daarnaast zullen glasschilderijtjes en kaarten te koop zijn. Ook zullen de laatste kaarten voor de Ierse avond op 9 november in Vredeburg aan de man worden gebracht. De opbrengst van dit alles is bestemd om de kosten van de verbou wing te dekken. Cadeautjes en post Foster Parents kunnen op de jaarmarkt terecht om cadeautjes en post voor hun Foster Parent-kind af te geven. In een informatiestand geven vrijwilligers informatie over het Foster Parents Plan. Deze organisatie heeft ook nieu we vrijwilligers nodig, hierover is ook informatie verkrijgbaar. Op de jaarmarkt kunnen bezoekers ook intekenen voor het boek 'Van Heren en Burgers', dat geschreven wordt op initiatief van de Stichting Geschiedschrijving 'Lokaal Bestuur Limmen'. Henk Brandsma beschrijft de periode van 740 tot 1796, Piet van der Steen de periode van 1796 tot en met de Tweede Wereldoorlog en Kees Droog de periode vanaf 1945 tot en met 2001. De twee laatste schrijvers zijn leden van de Stichting Oud Limmen. Henk Brandsma is de eindre dacteur. De oplage is beperkt. De prijs van het boek wordt f 35,-, de voorinte kenprijs is f 27,50. Het boek zal op 15 november verschijnen. REGIO - D,e PvdA-afdelingen van Castricum, Akersloot en Limmen zijn vorige week woensdag gefuseerd. De werknaam is voorlopig PvdA CAL. Het nieuwe bestuur bestaat uit voorzit ter Leo Both, secretaris Arend Beltman, penningmeester Harmen Wahab en de bestuursleden Hans Min, Tim Joosse en Jeroen Walstra. Vervolgens moest de kandidatenlijst voor de komende gemeenteraadsver kiezingen worden vastgesteld. Op de eerste plaats staat Will Maréchal, momenteel wethouder te Limmen, tweede is John Hommes, gemeente raadslid te Castricum, derde Peter Verduin, fractievoorzitter te Akersloot, vierde Greet Blokker, wethouder in Akersloot en op de vijfde plek staat Joke Mooij, gemeenteraadslid te Limmen. De zesde en zevende plaats worden bezet door respectievelijk Rob Glass (Limmen) en Chris Hollaender (Castricum). ^^0900-1 8844 1 V# •Noord-Holland Noord REGIO - Met de vakantie voor de deur wil de politie het publiek eraan herin neren dat men een vakantiemeldings- kaart kan invullen. De informatie op deze kaart wordt voornamelijk door de politie gebruikt bij eventuele calamitei ten. Daarnaast worden woningen, waarvan de bewoners op vakantie zijn en dit gemeld hebben, door de politie gecontroleerd indien daar tijd en gele genheid voor is. EGMOND - Op het terrein aan de Herenweg in Egmond aan den Hoef wordt op zondag 1 juli van 11.00 tot 16.00 uur weer een kofferbakmarkt gehouden. Deelnemers kunnen vanaf 9.00 uur hun spulletjes uitstallen. Voor bezoekers is de toegang gratis. Voor meer informatie kunt u bellen 06- 55346385. Muziek- en Dansschool Woensdag 27 juni thema-avond 'Musical', 19.30 uur. Vrijdag 9 jun voor speelavond gitaarleerlingen, 19.30 uur. Zaterdag 30 juni concpurs, aanvang 9.30 uur, 19.00 uur balletvoorstelling 'Duimelotje'. Bibliotheek Tot 9 juli expositie afdeling volwasse nen 'Rotterdam, culturele hoofdstad'. Horizon College Expositie van Crena de Jong, Rechte Hondsbosschelaan 24a. Dierenartsen Schaap en de Jong In juni en juli expositie foto's van de heer Habraken uit Limmen in de prak tijk aan de Commandeurslaan 1. Hema Expositie landschapsfoto's over de Schotse Hooglanden van Cees Beentjes uit Limmen. Spiegelvan Hans Verschoor. LIMMEN - Voor de derde maal heeft Galerie Amber Hans Verschoor uitge nodigd om te komen exposeren. Wie zijn werk al eerder bij Amber zag, weet dat Hans Verschoor vrolijk en kleurrijk werk maakt. Exposeerde hij eerder schalen waarop in woordloze strip ver halen verteld werden en die in houten kisten tentoongesteld werden, nu heeft hij speciaal voor de Lïmmense galerie schilderijen gemaakt in zijn gehèel eigen stijl. Ook zijn er keramische schalen die ton- sur-ton beschilderd zijn en er zijn kleur rijke en fantasievolle sculpturen. Deze vervaardigt hij van drijfhout en gevon den materialen. Het werk van Hans Verschoor kenmerkt zich door voort durende experimenten met materialen, vormen en technieken en is een weer spiegeling van zijn karakter. Zoals hij zelf zegt „Kleine stukjes binnenwereld worden geboren, slaan zich neer in de stof. Resultaten van innerlijke contac ten tussen de Mannelijke en de Vrouwelijke energie." Ook Inez Warnaar houdt zich bezig met de vrouwelijke en mannelijke energie. Zij vindt dat iedere man zijn vrouwelijke kant kan leren ontwikke len en vrouwen hun mannelijke kant. Zo ben je nooit enkel man of enkel vrouw, maar mens. In de beelden van Warnaar zie je daarom in de uiterlijke yprrn mannelijke energie in de: soms krachtige lijnen,,terwijl de vrouwelijke energie van binnenuit voelbaar is. Deze beelden, vaak gestolde emoties, staan in de mooie galerietuin tussen bomen en bloemen. Van Tónna Lucassen staan bronzen beelden op en rond het terras. Galerie Amber aan de Dussel dorperweg 18 is open van donderdag tot en met zaterdag en de eerste zondag van de maand (1 juli) van 14.00 tot 17.00 uur. De expositie van werk van Hans Verschoor loopt tot 21 juli, het werk van Inez Warnaar is nog een maand langer te zien. AKERSLOOT - Op zaterdag 23 juni werd tussen 11.45 en 12.30 uur een boottrailer met daarop een snelle witte motorboot gestolen vanaf het parkeer terrein bij het hotel. De trailer stond gekoppeld aan een personenauto. De boot was van het merk Bonestroo, type Warrior en voorzien van een buiten boordmotor en een wit dekkleed. De boot was 7,5 meter lang. Van 12.30 tot 20.00 uur werd toezicht gehouden op het vaarverkeer op het Alkmaardermeer. Er werd tweemaal proces-verbaal opgemaakt voor te hard varen. Driemaal werd hiervoor gewaar schuwd. Ook zondag werd hier toezicht gehou den. Eén keer werd proces-verbaal opgemaakt voor het niet hebben van een vaarbewijs. Verder werd er één maal gewaarschuwd voor te hard varen. Verloren: gsm Ericson type T28. De politie van Akersloot heeft klach ten gekregen over loslopende honden, vooral in de omgeving van de weilan den aan de Westerweg. In Akersloot geldt binnen de bebouwde kom een aanlijngebod voor honden. De politie gaat hierop extra toezien. Rayonkantoor Thuiszorg In het kantoor aan de Nijverheidsweg 33 expositie van foto's van Sjoekie Tip en schilderijen van Wim Twaalfhoven, te zien op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur. Atelier TP Atelier Tine Poelsma, Termijen 189, wisselende exposities, open na tel. afspraak op 5334596. Beeldentuin Ditta Engel Expositie beeldende kunst, bronzen en gietstenen beelden. Te bezichtigen op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur, of na tel. afspraak op 5336266 aan de Westerweg 182. Casa Design Expositie van schilderijen van Rina Snel. Silhouet Expositie van schilderijen van Mieke Verdegaal en Mary Manikus. LIMMEN - Onder de titel 'Kinderen fotograferen kinderen' is van 28 juni tot 2 augustus in het gemeentehuis van Limmen een expositie te zien van foto's die gemaakt zijn door leerlingen van groep 7 van de Pax Christi basisschool. Voor de leerlingen die daar belangstel ling voor hebben biedt deze school de gelegënheid de handvaardigheidslessen in te vullen met lessen in fotograferen. Onder leiding van Cees Beentjes wor den de kinderen wegwijs gemaakt in de wereld van de fotografie. De leerlingen fotograferen niet alleen elkaar maar ook broertjes, zusjes en leerkrachten aan de hand van een tevoren vastge- LIMMEN - Afgelopen vrijdag hebben een kleine 120 scouts de zomer ingeluid met een groot kampvuur, diverse voor stellingen en passende muziek. Elke speltak, van de jongste bever van 6 tot de takatarastam van 23-plus, had gezorgd voor een presentatie. Vanaf een fraai gebouwde tribune had ieder een goed zicht op de voorstellingen. Naast het zingen van de nodige liede ren waren er ook ludieke sketches, voordrachten en kampverhalen. Marijke Dirkson, een stamlid dat net een dag terug was van een jaartje Amerika, kreeg de hele groep mee in een 'All American Group Song' en Jacqueline Appelman wist iedereen aan haar lippen te krijgen met een ouder wets spannend kampvuurverhaal. LIMMEN - Op zondag 1 juli houdt de Cadillac Club Nederland een toertocht door Noord-Holland. De wagens star ten hun rit in Limmen, en verzamelen daar tussen 11.30 en 13.00 uur bij gara ge Kleverlaan aan de Rijksweg 154a. De start is dan om 13.00 uur. De tocht voert richting Egmond, Bergen en Schoorl met als eindpunt Camperduin. Daarna gaat de rit terug naar restau rant Johanna's Hof in Castricum. Wie deze glanzende limo's wil komen bewonderen, is welkom bij de start. steld thema. Beentjes leert de kinderen te letten op compositie, lichtval en hoe een levendige en interessante foto tot stand te brengen. Ze leren naast de technische kneepjes van het vak ook fotografische trucs om bijzondere effecten te bereiken. In een speciaal ingerichte donkere kamer worden de films door de kinde ren zelf ontwikkeld en afgedrukt. Elk jaar vindt in het gemeentehuis een ten toonstelling plaats van de foto's die het afgelopen schooljaar gemaakt zijn. Cees Beentjes heeft onlangs te kennen gegeven wegens omstandigheden te moeten stoppen met zijn lessen. Ruim dertien jaar is hij op vrijwillige basis verbonden geweest aan de Pax Christischool. Deze expositie is dus de laatste die tot stand gekomen is onder zijn deskundige en bezielende leiding. De expositie wordt geopend op don derdag 28 juni om 15.00 uur door Jan Pijnappel, lid van de Culturele Raad, waarbij de leerlingen en leerkrachten van groep 7 ook zijn uitgenodigd. De expositie is toegankelijk tijdens ope ningsuren van het gemeentehuis, op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Op vrijdagmid dag is het gemeentehuis gesloten. LIMMEN - Plaatsgenote Martine Mooij heeft onlangs haar diploma Ergotherapie behaald aan de Hogeschool van Amsterdam. Haar afstudeerprojec heeft ze uitgevoerd in opdracht van de MS-vereniging afde ling Amsterdam. De Burgerij Vrijdag 29 juni theatergroep De Reddertjes met 'Het verhaal zonder einde', aanvang 20.00 uur, entree f 2,50. Galerie Amber Expositie Hans Verschoor, Inez Warnaar en Tónna Lucassen. Geopend op donderdag, vrijdag, zaterdag en zon dag 1 juli van 14.00 tot 17.00 uur en op afspraak, Dusseldorperweg 18, tel. 5051491. Serre Nella van Os Expositie met wisselend werk van fami lie van Os, onder andere bronzen beel den, keramiek, acryl, olieverfschilderij en en aquarellen, elke zondag van 13.00 tot 18.00 uur, Westerweg 39. Conquista Donderdag darten van 19.30 tot 22.30 uur voor tieners en jongeren. Vrijdag en zaterdagavond van 20.30 tot 01.00 uur jongerencafé voor jongeren vanaf 16 jaar. Zondagmiddag open van 14.00 tot 17.00 uur. Bibliotheek Akersloot Expositie van schilderijen van Inge van der Heijdt, Rembrandtsingel 1. Gemaal 1879 Expositie van Joyce Wolters en Jannie Neppelenbroek met schilderijen en beelden, geopend zondag van 13.30 tot 16.30 uur of na tel. afspraak, 0251- 313286, aan de Fielkerweg 4. Toegang f 2,-, kinderen tot 12 jaar gratis. Beeldentuin en galerie Akermare Vrijdag en zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur en de eerste en derde zondag van de maand, Uiterdijk 2, tel. 0251-312598. Alle scouts bijeen op het midzomernachtfeest. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren, uitsluitend voor spoed gevallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreekuur: donderdag van 9.00 tot 10.00 uur in kamer 0.30 in het gemeentehuis (via achteringang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072-5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 8.30 tot 9.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bellen. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 9