i 'fan Videotheek na verbouwing 'up tot date' Afscheid van juf Marri i V 1 Medische diensten Vgm de nedaciie P É4 L 1 T 1 E Kerkdiensten Oud-papieracties in Heiloo UITKIJKPOST - 11 JULI 2001 - PAGINA 2 Gevonden voorwerpen NVVH naar Den Bosch A IB IJ l ||Ül^ MpMI ïï\Wf Vrijwilliger belicht Geslaagd Beja ontvangt ISO-9001 certificaat "i-iT e v» gelezen worden Nieuwe expositie in Hoeve Overslot BERICHTEN HEILOO Facelift pleinen Willibrordschool voltooid SPA-behandeling bij Beauty Vision Achter de schermen van de Uitmarkt Geslaagd Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Huisartsen te Heiloo (G.E. van Brug gen, H.H. den Engelsen, H.D. Grans- bergen, W. Hartong, S. Voskuil, C.W. Willeboordse en A.M. Kruize-Mosch): voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5339669. EA. Poelakker en F. de Haan, huisart sen te Ypestein: voor spoedgevallen 's avonds, 's nachts en in het weekeinde is de dienstdoende huisarts bereikbaar onder tel. 5330077. Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige 7 J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00-19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Heiloo. Behandeling uitsluitend volgens af spraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreek uur werkdagen 13.30-14.30 uur, zater dag 10.00-11.00 uur en volgens af spraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stationsweg 92c, werk dagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320345. HEILOO - Bij het politiebureau van Heiloö zijn de volgende voorwerpen als gevonden opgegeven: enkele sleu tels, paar zwarte schoenen maat 8, plas tic zakje met Libertel-gsm, wit bloesje, koeienprint portemonnee en sleutels, blauw kinderschoentje, gevlochten gouden armbandje, gouden damesze gelring met inscriptie. HEILOO - Op woensdag 18 juli brengt de NVVH (Nederlandse Vereniging Van Huisvrouwen) een bezoek aan Den Bosch. Om 11.30 uur begint daar een stadswandeling onder leiding van een gids, deze duurt tot ongeveer 12.30 uur. Vervolgens is er een lunch. Om 14.30 uur maken de vrouwen een boottocht over de Binnendieze, een cultuurhistorische rondvaart door en onder de binnenstad. De rondleiding kost f 6,-, de boottocht f 8,50. Daarna zijn de vrouwen vrij om te winkelen of een museum te bezoeken. Het vertrek is met de trein van 08.42 uur uit Heiloo. Na aankomst wordt er koffie gedronken in Den Otter. In lichtingen zijn te krijgen bij Anneke Kager, tel. 072-5332935, tussen 19.00 en 20.00 uur. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■I Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Dit jaar is het Internationaal Jaar van de Vrijwilligers. Allerlei organisaties die met vrijwilligers werken, zullen dit jaar het belang van hun inzet nog eens extra naar voren brengen, en daarnaast zelf ook eens wat extra doen voor deze onbetaalde maar onbetaalbare krach ten. Ook in onze regio is een heel leger vrijwilligers actief, op allerlei fronten. De Uitkijkpost heeft daarom deze gere geld terugkerende rubriek, Vrijwilliger onbetaald en onbetaalbaar'. Naam:Tinie Berkhout. Geboortedatum: 31 juli 1936. Geboren in: Heiloo, maar woont hier weer sedert 1996. Werkt als vrijwilliger bij: Het Trefpunt als gastvrouw. Voor de UW helpt Tinie bij de bingo in zorgcentrum Overkerck en ook in-de toko. Sinds: 1996, zo'n vier a vijf maal per week. Motivatie: Tinie doet het vrijwilligers werk vooral om het contact met andere mensen. 'Zeker als je alleen bent, is het ook een welkome dagvulling,' vindt ze. Heeft belangstelling voor: bridgen, kla verjassen, handwerken en uit eten gaan. Plannen voor de toekomst: 'Zo lang mogelijk doorgaan,' lacht Tinie. Lisette Reijersen is trots op haar vernieuwde videotheek. (Fotostudio Star field) Tinie Berkhout LIMMEN - Oud-plaatsgenote Susan Admiraal is op 6 juli afgestudeerd aan de Hogeschool van Amsterdam stu dierichting Verpleegkunde. Haar afstu deerproject was 'Kwaliteitsverbetering in de overlegstructuur van Amsterdam Thuiszorg'. HEILOO - Afgelopen zaterdagmiddag is videotheek 't Centrum na een ingrij pende verbouwing opnieuw geopend. De zaak is ruim twee weken dicht ge weest, wat langer dan gepland, omdat er bij de sloop in het pand asbest werd aangetroffen. Nadat dat vakkundig ver wijderd was, kon de verbouwing wor den voltooid. De totaal vernieuwde in richting van de zaak aan de Heerenweg 138, sfeervol uitgevoerd in zwart met kersenhout, is nu weer helemaal 'up to date' en kan voorlopig weer een aantal jaren mee. De videotheek is uitgerust met een compleet nieuw computersys teem, dat onder andere nodig was voor de 24-uurs video-verhuurautomaat, plus een supermodern metaaldetectie- apparaat, dat een snellere afhandeling van de klant garandeert. „Vroeger was het zo datje als klant een lege doos uit het rek haalde. Wij zoch ten daar dan de band bij. Dat beteken de wel dat je de mensen altijd de rug toe moest draaien," vertelt eigenares Lisette Reijersen van Buuren (24). „In het nieuwe systeem hoeft dat dus niet meer. Alle banden zitten nu al in de hoes, die wij dan over een decodeer- strook halen. Het voordeel hiervan is dat de klant ook veel sneller geholpen wordt." Film uit de muur Zoals gezegd is er ook een nieuw com putersysteem, dat aangesloten is op de verhuurkast in de voorgevel van de vi deotheek. Het ding werkt eigenlijk net zo als een pinautomaat. De klant voert een speciaal pasje in, geld erbij, je maakt een keuze uit het aanbod en voila, daar is je film. Een service die ei genlijk niet meer weg te denken is in onze 24-uurs economie. Met de verbouwing achter de rug en de videotheek weer geopend kan Reijer sen nu weer even opgelucht ademha len. Dat was vorige week donderdag wel anders. Toen steeg niet alleen bui ten de temperatuur naar grote hoogten, ook in de videotheek naderde langza merhand het kookpunt. Want ja^ er moet nog zoveel gebeuren op het aller laatst. De laatste klusjes afmaken, dan nog een gigantische schoonmaak en daarna het leuke werk: de zaak op nieuw inrichten. Opleiding tot kok Terwijl ze even uitblaast bij een mine raalwatertje op het terras van buurcafé de Wit, vertelt ze, niet zonder trots, over haar zaak. Daarbij telkenmale onder broken door passerende buren, klan ten, familieleden en vrienden. En met iedereen wisselt ze even een paar woor den, daarbij af en toe uit haar stoel overeind komend om videobanden aan te pakken die ze klanten ziet terug brengen. Een druk type, kortom, die haar zaakjes toch goed voor elkaar lijkt te hebben. Een zelfstandige jonge vrouw ook, die Lisette Reijersen van Buuren, die op haar 22ste besloot de videotheek over te nemen van Ria en Jaap de Kroon, bij wie ze tot dat moment eerst op invalba- sis en later fulltime werkte. 'Het is de beste keuze die ik ooit gemaakt heb,' zegt ze vol overtuiging. Aanvankelijk volgde ze een opleiding voor kok, maar vond het werken in de videotheek zo leuk dat ze haar koksmuts aan de wil gen hing en een vaste aanstelling in de zaak kreeg. Het was haar moeder die haar oj? het idee bracht om de zaak over te nemen. Ze is haar er nog altijd dankbaar voor, en vooral ook voor de financiële steun die ze van haar kreeg. Spijt heeft ze er nooit van gehad, want het werk in de videotheek is leuk, zo verzekert zë. Het omgaan met de mensen, de films, waar van ze er wekelijks een flink aantal ziet om bij te blijven, kortom, ze heeft het bijzonder naar haar zin. En nu de temperatuur weer wat ge daald is, zal het weer behöorlijk druk zijn bij de videotheek. Van alle banden die worden uitgeleend zijn de meeste thrillers. 'What lies beneath' is.de top per van het moment, weten Lisette en haar twee medewerkers. Daarnaast lenen de 35-plus Heilooërs veel speel films, en voor de jeugd is er natuurlijk de nodige humor en actie. De zaak is dagelijks open van 13.30 tot 21.00 uur, zaterdag van 12.00 tot 22.00 uur. HEILOO - Juf Marri Vriesman nam donderdag en vrijdag na 25 jaar afscheid van peuterspeelzaal Brammetje. Een collega haalde haar 's mor gens van huis op met een versierde tandem. De juf werd opgewacht door in indianen-tenue gestoken peuters van de speelzaal, die haar meteen tot opperhoofd maakten. HEILOO - Schoonmaakbedrijf Beja BV heeft een nieuwe mijlpaal bereikt. De Heilooër onderneming ontving on langs de ISO 9001-certificering. Het ISO-9001 certificaat is de hoogste inter nationale standaard voor een bedrijf. Om voor een dergelijke certificering in aanmerking te komen werd Beja aan zware tests onderworpen. Deze tests omvatten alle onderdelen van het bedrijf, beginnend bij het eerste contact met de klanten en doorlopend tot de service na aflevering van de dienst. Beja is sinds de start als eenmanszaak in 1974 gegroeid tot een professionele dienstverlener met een uitgebreid dien stenpakket. Het schoonmaken werd steeds verder geprofessionaliseerd; Beja verzorgt momenteel intern en extern onderhoud van onder andere kantoren, scholen en winkelcentra. Het behalen van het ISO-9001 certifi caat, als opvolger van de reeds in 1995 ontvangen NEN-EN-ISO-9Q02 certifi cering, geeft aan dat Beja uiterst pro fessioneel met kwaliteitsmanagement in de schoonmaakdienstverlening bezig is. <u EG MOND - Vanaf zaterdag 15 juli gaat een aantal Egmondse kunstenaars 'voor anker' in Hoeve Overslot. Zij tonen recent werk dat geïnspireerd is op fragmenten uit het boek 'Een Soort Engeland' van Robert Anker. Deze zal zelf op woensdag 8 augustus tijdens een literaire avond onder andere die frag menten voorlezen waar de schilderijen naar gemaakt zijn. Naast deze werken zal er ook veel nieuw vrij werk te zien zijn van Egmondse kunstenaars. Deze bijzondere expositie is tot en met 19 augustus elk weekend te zien van 14.00 tot 17.00 uur in Hoeve Overslot (tegenover de restanten van het slot), Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef. U «Noord-Holland Noord 112 0900- 88 44 HEILOO - Een tot op heden onbeken de man zag dinsdag 3 juli kans een por temonnee met inhoud uit een woning aan de Stationsweg weg te nemen. De bewoonster van de woning werd door de man aangesproken, die haar vroeg of hij bij haar zijn handen kon schoon maken. Deze waren smerig geworden van zijn fietsketting. De bejaarde vrouw liet de man binnen en kort daar op ontdekte zij dat haar knip van de keukentafel was gestolen. Aandacht verslapt Een eenzijdige aanrijding vond op 5 juli plaats op de Belieslaan. Een 42-jarige automobilist uit Alkmaar reed omst reeks 01.30 uur op de Belieslaan in de richting van de Westerweg. Op dat tijd stip werd hij op zijn mobiele telefoon gebeld. Terwijl hij de telefoon uit zijn jaszak haalde, viel deze op de grond. Bij het oprapen verslapte zijn aandacht. Hierdoor week hij uit en botste fron taal op een stapel stenen die in de berm lag opgestapeld. Direct na de aanrij ding vloog het motorcompartiment in brand. De brand werd door omwonen den met emmers water geblust. In de nacht van 4 op 5 juli werd in een bedrijfspand aan De Hoefsmid inge broken. Men wist binnen te komen door het forceren van een thermopane ruit. Uit een kantoorgedeelte werden een brandkast en een aantal andere goederen gestolen. De brandkast en de andere goederen werden later aan de zijkant van het pand teruggevonden. De brandkast was opengebroken. Een 27-jarige bestuurder van een be stelauto verzuimde op vrijdag 6 juli om streeks 15.00 uur op de Dokterslaan voorrang te verlenen aan een mede weggebruiker. Hierdoor ontstond een aanrijding met een bestelauto die vanaf de Middelhof de kruising opreed. Bei de voertuigen raakten zodanig door de aanrijding beschadigd dat zij wèggeta- keld moesten worden. Vernielingen in Baafje In de nacht van zaterdag 7 op zondag 8 juli werden vernielingen gepleegd op het terrein van het zwembad aan De Omloop. Twee coniferen werden uit de grond gerukt en in het zwembad ge gooid. Plantenbakken werden leegge haald en de inhoud daarvan werd op het terrein gegooid. Ook werd een speaker op de uitkijktoren afgebroken. Op dit moment is nog niet bekend of de zuïveringspompen schade hebben op gelopen door het met aarde vervuilde water. Een 25-jarige inwoner van Heiloo werd op 9 juli omstreeks 01.30 uur op de Pas toor van Muyenweg gecontroleerd op het gebruik van alcohol. Een blaastest wees uit dat de man teveel alcohol had gedronken. Een schikkingsvoorstel van f 410,- werd hem aangeboden. HEILOO - Aan het eind van het schooljaar, vlak voor de zomervakan tie, werden de schoolpleinen van de Willibrordschool feestelijk heropend. Dat gebeurde tijdens een fancyfair, waarvan de opbrengst bestemd was voor pater Borst in Chili. De officiële openingshandeling werd verricht door de kinderen van twee broers die een heleboel werk hadden verricht ten behoeve van de vernieu wing van de pleinen. Om hen daarvoor te bedanken werd een van de beide pleinen omgedoopt tot 'Bruinpleintje'. Het afgelopen jaar stond bijna geheel in het teken van de facelift van de schoolpleinen: twee nieuwe klimtoe stellen werden geplaatst, een nieuwe zandbak en een klimwand werden aan gebracht en er werden een heleboel gekleurde paaltjes in de grond gezet. Dit alles geeft de school een vernieuw de, moderne aanblik. Het geld voor deze facelift werd bij elkaar gebracht door een aantal lande lijke sponsors, het bestuur en de ouders van de school. Door heel veel zelfwerk zaamheid van de ouders kon de begro ting met vele duizenden guldens omlaag worden gebracht. De school heeft de gemeente gevraagd de herbes trating van het plein voor haar reke ning te nemen. ALKMAAR - Bij schoonheidsspecia list Beauty Vision in Alkmaar kunnen bezoekers terecht voor een zogeheten SPA-behandeling, met het nieuwe Masque Thalasso van Maria Galland. Kent u de toverspreuk SPA? 'Sanus per aquam', gezondheid door water, een traditionele methode voor meer vitali teit en schoonheid. Bij de thalassobe- handeling wordt vooral de kracht van de zee gebruikt, want geen enkele andere substantie bevat zoveel basisbe standdelen van ons organisme. U hoeft geen verre reis te maken om de weldadige werking van de werkstoffen uit de zee te beleven. Vanaf nu kunt u bij Beauty Vision een SPA-behandeling in de beautycabine krijgen, met het nieuwe groene thalasso-algenmasker van Maria Galland. Het verfrist de huid en voorziet haar zichtbaar van vocht. Voor een één of twee uur durende behandeling kunt u bellen met Saskia of Gea van Beauty Vision, Mient 13 in Alkmaar, 072-5112797. .De Uitmarkt Heiloo wordt dit jaar voor de zevende keer gehouden in en rond de bibliotheek en winkelcentrum Het Hoekstuk. Deze uitmarkt is inmid dels niet meer weg te denken, het is dé opening van het seizoen voor alles wat met sport, educatie en cultuur te maken heeft in Heiloo. Wat u misschien nog niet wist is dat de bibliotheek dit evenement op eigen kracht organiseert, bijgestaan door een groot aantal vrijwilligers. Hoewel een zevende keer makkelijker organiseren is dan de eerste of tweede keer, kost het nog altijd heel wat tijd en energie. De organisatie start eigenlijk al vlak nadat de vorige is afgelopen. De evaluatiefor mulieren van de deelnemers worden nauwkeurig bekeken en ter harte geno men. In januari wordt vervolgens uitge keken naar iemand die de opening kan verrichten en vinden reeds de eerste besprekingen plaats. In maart gaan al 180 uitnodigingen voor deelname de deur uit. Van biljartvereniging tot fan fare: iedereen die in Heiloo actief is op het gebied van sport, educatie en cul tuur ontvangt een uitnodiging. Nadat alle aanmeldingen zijn ontvan gen (dit jaar 59!) begint de grootste klus: het indelen van het terrein en de planning van de optredens op de twee podia. Daarnaast dienen natuurlijk de podia, de kramen en de stoelen te wor den besteld en wordt een eerste druk proef van alle folder- en affichemateri aal gemaakt. Een week of vier van te voren krijgen de deelnemers per post een overzicht van hun plaats op het uit markt-terrein en een aantal huishoude lijke mededelingen. En dan... de grote dag, dit jaar op 1 sep tember. Al om 07.00 uur worden de (55) kramen in elkaar gezet door een grote groep vrijwilligers (met name leden van Scouting Victoriegroep). Daarnaast komen de podia aan. Terwijl de deelnemers hun informatiestands inrichten loopt de Fanfare Showband een ronde door de buurt, voorafgegaan door een boot van Scouting Victorie- groep. Als dan om precies 11.00 uur de uitmarkt door Jetty Mathurin wordt ge opend, zit de stemming er - naar ver wachting - al aardig in. Ervaringen uit het verleden hebben geleerd, dat die sfeer de hele dag hangen blijft. Maar eens wordt het 16.00 uur: het einde van de uitmarkt. Binnen een uur hervat de busdienst weer zijn route over Het Malevoort, dus het is tijd om alles weer op te ruimen. Om een uur of half zes is het dan net of er helemaal niets is gebeurd. Het gebied rond de bibliotheek ligt er weer schoon en ver laten bij en iedereen die meegeholpen heeft om dit evenement weer te laten slagen ontmoet elkaar in de biblio theek bij een hapje en en drankje. Natuurlijk wordt er dan heel wat nage praat, maar vaak gaan de gedachten ook al uit naar het volgend jaar... Robert van de bibliotheek Samen Op Weg Gemeente Witte Kerk Zondag 09.30 uur: W. Fuykschot. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. G. Hermans. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Cantores, voorganger B. van Schie. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met kinderkoor en Poolse kinderen, voorganger T. Walstra. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: woord- en commu niedienst m.m.v. de Schola, voorganger pastor M. van Bolhuis. OL Vrouw ter Nood Zondag 10.30 uur hoogmis, 15.00 uur lof met rozenkransgebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrijdag 08.30 uur eucha ristieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Geen opgave ontvangen. Egmond:Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo 't Kruispunt, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sundayschool and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. LIMMEN - Plaatsgenote Brenda de Groot is op 5 juli afgestudeerd aan de Hogeschool van Amsterdam. Zij stu deerde Voeding en Diëtetiek, richting Paramedisch diëtist. Zaterdag 14 juli Huis-aan-huisactie muziekvereniging Eensgezindheid in Blockhovepark en Plan Oost. Dozen en bundels gereed zetten op de rolemmerverzameplaat- sen voor 09.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.00 en 12.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner achter het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater. Alle dagen tussen 17.00 en 21.30 uur, op woensdag van 13.30 tot 18.00 uur, in het weekend ook tussen 10.00 en 17.00 uur. Willibrordschool, container naast A&P, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg, ingang aan De Omloop. Foresters, container bij sportvelden aan de Vennewatersweg 23. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Base- en softbalclub Double Stars Hei loo, container bij het clubhuis op sport park Het Vennewater, tijdens trainin gen en wedstrijden. Zwem- en poloclub De Spetters, con tainer op de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje. Vogelvereniging Kleurenpracht Hei loo, container bij clubgebouw achter sporthal Het Vennewater, halen op verzoek tel. 5337339. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tennisvereniging Het Vennewater, con tainer bij de ingang van de tennisbanen op sportpark Het Vennewater. Stichting Uitkeringsgerechtigden, con tainer bij de Bergeonstraat 30. Bij de Willibrordschool is hetBruinpleintjeonthuld. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Sporthal in Sportcentrum Het Vennewater, tel. (072) 5333152 Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum 0e Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356682 of tel, 5356681. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002, De sporthal is gesloten van maandag 9 juli 2001 tot en met zondag 19 augustus 2001 De Omloop 11 -1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzicht 2001 met vergelijking met voorgaande jaren: 2001 2000 1999 1998 totaal aantal bezoekers per jaar 46.913 56.605 42.716 aantal bezoekers per week 25-06 t/m 01-07 3.511 871 1.137 844 subtotaal t/m 17-06 21.579 27.159 18.455 22.166 02-07 t/m 08-07 1.263 5.451 763 09-07 t/m 15-07 592 4.054 1.136 Bestelbon voor nieuwe abonnementen liggen voor u klaar bij de receptie van het gemeentehuis en aan de kassa van het zwembad, Beachvoiieybaitoernooi wordt gehouden op zondag 15 juli 2001 De openings- en stuitingstijden van het zwembad zijn: maandag, woensdag en vrijdag 09,00 - 19.30 uur dinsdag en donderdag 07.00 - 19.30 uur zaterdag en zondag 10.00 - 18.30 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2