iBoev^eAtv» ii xties <8 Medische diensten Kerkagenda 31,95 Akersloot, Castricum, Limmen Dierenbescherming Sixty Sensational Jong in zaken DEUTEKOM ■HMM UITKIJKPOST - 12 SEPTEMBER 2001 - PAGINA 2 Tatortkaarten Bloemensensemble Drie maanden wonen en werken in Bhutan De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. ■I Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■I Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. I In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Politieberichten Heiloo Bridgeclub Sans Atout lL hits Jong in zaken door Robert J. Blom en Tineke Verburg Sixty Sensational door diverse artiesten Vrijwilliger belicht Boek van de week: CD van de week: Sixty Sensationel volume 2 en 3 oo Winkelhof 't Loo 53 Tel. 5335535 Gemeentebestuur Huisvesting Cadeautje Terug in de geschiedenis..., Meer weten? Panel beoordeling cd-rom's en internetsites gezocht Lezing stress en werk in bibliotheek Computercursus Stichting Ouderenwerk Nieuwe expositie in ate lier TP Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje De Omloop 11 -1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel:072-5180618 Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00. uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320 345. ALKMAAR - Maandagavond 17 sep tember zijn de mediums J. de Jong en R. Schillemans te gast bij stichting De Nieuwe Wereld. Vanaf 20.30 uur lezen zij de Tatortkaarten. Entree is f 10,-, voordonateurs f 3,50. Voor meer infor matie, tel. 072-5334280. HEILOO - Op dinsdag 13 september doet in de Ypsalon aan de Hucht 2, Gertien van de Gragt aan de hand van de door u meegebrachte bloemen hel derziende waarnemingen. De aanvang is om 20.00 uur, de entree bedraagt f 12,50. HEILOO - Holland World Youth is een organisatie op het gebied van ontwik kelingseducatie die zich bij haar activi teiten richt op jongeren. Door middel van een uitwisselingsprogramma wil zij jongeren uit ontwikkelingslanden en Nederland nauw kennis laten maken met eikaars cultuur en samenleving. Dit programma wordt gedeeltelijk gefi nancierd door de NCDO (Nationale Commissie voor internationale samen werking en Duurzame Ontwikkeling) en Ecooperation. Naast de ontvangsten uit diverse subsidiepotjes zijn de HWY en de deelnemers nog op zoek naar sponsors die een deel van het program ma financieren. Ook Heiloo doet mee met deze cultu rele uitwisseling. Een van de jongeren die binnenkort wordt uitgezonden is Tim Klaase. Hij vertelt: „Holland World Youth organiseert een culturele uitwisseling met het koninkrijk Bhutan. Wij (vijf meisjes en twee jongens) wor den ieder voor zes maanden aan een Bhutanese jongere gekoppeld. Drie maanden wonen en werken wij in de Bhutanese samenleving. Daarna komen onze koppelgenoten naar Nederland en draaien hier mee in werk en gezin. Na dit half jaar nemen we afscheid van de Bhutanesen en gaan we drie maanden op scholen en in jeugd centra presentaties geven over onze ervaringen." Hoofdstad als Heiloo Bhutan is een klein land (1.4 maal Nederlanden het Himalayagebergte tussen India en China (onder Tibet). Het heeft ongeveer 700.000 inwoners. De hoofdstad Timphu is met 30.000 inwoners iets groter dan Heiloo. Twintig jaar geleden heeft de koning een asfaltweg laten aanleggen van oost naar west, de all-weather road. Er is pas sinds een jaar televisie in het land, en slechts de grotere steden zijn voorzien van elektriciteit en stromend water. Er is geen armoede in het land, ieder een heeft een huis om in te wonen. Geld speelt een ondergeschikte rol in Bhutan, ruilhandel komt er nog veel vuldig voor en de meeste mensen leven van de opbrengst van hun eigen stuk land. Klaase vervolgt: „Als we aankomen in Bhutan (het land heeft één vliegtuig), hebben we de eerste week een interne groepsweek om de Bhutanese deelne mers te leren kennen door middel van interviews en spelletjes. Aan het einde van deze week worden in overleg met de Nederlandse en Bhutanese bege leidsters de koppels samengesteld. Na deze week vertrekken we naar onze gastgezinnen en starten de echte werk weken: per week drie dagen werken, bijvoorbeeld op het land, een groeps- dag en een educatieve dag. Op de groepsdagen wordt gewerkt aan de website, de nieuwsbrief, het thema en de presentatie. Op de educatieve dag gaan we dieper in op het thema (cultu rele identiteit). Dit alles gebeurt onder deskundige groepsbegeleiding van de HWY." Verslag van ervaringen „Met onze koppelgenoten gaan we mee naar kostschool waar we presentaties geven over de Nederlandse jongeren cultuur. Hiernaast hebben we nog een toeristische excursie van een week door Bhutan en een week leven in een Boeddhistisch klooster. Onze ervaringen in Bhutan zijn te vol gen via www.hwy.nl, waar we elke week verslag doen op onze eigen website, of in een van de volgende edities van de Uitkijkpost, besluit Klaase." Voor meer inlichtingen kunt u terecht bij Holland World Youth, Oude Gracht 36 te Utrecht, tel. 030-2368448 of e-mail naar hwy@antenna.nl HEILOO - Een 23-jarige inwoner van Alkmaar werd op 6 september op de Holleweg aangehouden. De man werd verdacht op 28 augustus een fiets te hebben gestolen vanaf het erf van een woning aan de van Aostastraat. Na zijn aanhouding bekende hij de diefstal te hebben gepleegd. De man werd voor verhoor overgebracht naar het politie bureau in Alkmaar, alwaar hij 's mid dags werd heengezonden. Op de kruising van de Westerweg met de Kuillaan vond om 14.45 uur een aan rijding plaats. Een 16-jarige bromfietser verleende geen voorrang aan een auto- mobolist. Er was alleen materiële scha de. In de nacht van vrijdag 7 op zaterdag 8 september werden van een bijna nieu we VW Passat twee zilverkleurige sier- velgen ontvreemd. De auto stond tus sen die tijdstippen op de Boomweijdt geparkeerd. Gevonden voorwerpen van 3 tot en met 9 september. Gevonden: enkele sleutels, zilverkleu rig dameshorloge, bril met zilveren montuur in blauwe harde koker, zonne bril met bruin montuur en - glazen, kle ding, boek en een cd in een plastic zak, Motorola, goudkleurig dameshorloge en een mapje met 10 cd's. HEILOO - De uitslagen van de maan dag gespeelde wedstrijden bij bridge club Sans Atout zijn: A-lijn: 1. Fam. Kaashoek 59,2, 2. Fam. v. Diepen 55,8. B-lijn: 1. Glorie-A. de Groot 61,7, 2/3. Buijs- v.d.Linde en Cornelissen-Slob 56,2. C-lijn: 1. Nap-v. Steeg 59,2. 2. v. Baar-Haan 56,7. D-lijn: 1. Fam. v.d. Velden 60, 2. Kat-Smit 53,8. E-lijn: 1. Folmer-Rootjes 63,5, 2. V.d. Last- Cornelissen 56,3. F-lijn: 1/2. Brouwer- Staphorsius 59.1/2. Fam. v.d. Horst 59. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Honden en katten Akersloot: 0251 - 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5150173 (alarm) en 072- 5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Zwart/witte poes, rond één oog en op de kin een zwarte vlek, rood bandje met koker, zwarte vlooienband. De Kwekerij, Heiloo. Lapjespoes met cypers, rood/wit, wit snoetje, befje, borst en buik, drie witte poten, achter een wit sokje, 2 jr. Dusseldorperweg, Limmen. Egaal lichtrode gec. kater, geringde staart, Westerweg/Egelenburg, Heiloa Gevonden Grijscyperse gec. kater, wit befje, wit aan de poten, witte vlooienband, Zeeweg Heiloo/Egmond nabij sport complex. Lapjespoes, Startingerweg, Akersloot. Met spoed gezocht Goed tehuis voor twee speelse katten, Tom, rood/wit kater plm. 8 jaar. Jerry, zwart/wit poes, 6 jaar. Hoeven niet per sé bij elkaar. Dierenbescherming Castricum, tel. 0251-650761. iMtU Mm CtKyrflii» t P»::Vv «V. Xt-y. Y-*x-K ■/rnrj s.ife l/WMt S<xs.®ix- f»ir (•«M! VOL 2 ÖITSmjRU BAKKER De praktische leidraad voor startende ondernemers heet 'Jong in zaken'. Dit boek, dat gaat over de voorbereiding en tal van andere,ondernemerszaken is ontstaan door gesprekken die Tineke Verburg en Robert J. Blom met jonge ren hielden die vast van plan zijn om na hun school of studie een bedrijf op te richten. Elk jaar gaan tienduizenden starters voor een zelfstandig ondernemerschap. Onder hen bevinden zich steeds meer jongeren. Het ondernemerschap lijkt echter eenvoudiger dan het is: het ver eist behalve veel doorzettingsvermo gen en enthousiasme ook een dosis op de praktijk gerichte kennis. Dagelijks loeren er gevaren. Problemen dienen te worden opgelost, de concurrentie neemt toe, er zijn kosten die uit de hand kunnen lopen en er zijn regels en wetten waar rekening mee gehouden dient te worden. Succes als zelfstandig ondernemer vraagt derhalve een dege lijke voorbereiding, iets waarbij 'Jong in zaken' een goed hulpmiddel kan zijn. Het boek laat zien hoe een goed onder nemersplan eruit dient te zien, heeft een verklarende woordenlijsten en heeft als extra bijlage de 'nuttige adres sen', met daarin veelvoorkomende adressen die geraadpleegd kunnen worden. Verburg en Blom geven nutti ge tips en aanwijzingen. Om met de woorden van Verburg te besluiten: Een eigen bedrijf, er is niets mooiers! Niet een, niet twee, maar wel zes cd's fantastische muziek uit de jaren zestig nemen u mee terug naar die goeie oude tijd. Sixty Sensational deel 2 en 3 bevat ten elk drie cd's met daarop tal van bekende artiesten uit de zestiger jaren. Er wordt wel eens gesuggereerd dat de muziek in die tijd 'werd uitgevonden'. Niet voor niets spelen de bands van nu nog steeds covers van de liedjes van toen. Bekende artiesten als The Beach Boys, Dusty Springfield, The Turtles, The Mamas and The Papas, The Kinks, Fleetwood Mac, The Scorpions, The Monkees, The Moody blues en Gerry and the Pacemakers zullen de harten van de oudere jongeren onder ons beslist sneller laten kloppen. Wie heeft er niet leren dansen op nummers als 'Shangrila' van The Kinks of 'It's the same old song' van The Four Tops. Net als Simon and Garfunkel, die met hun 'TTie 59th street bridge song' veel her kenning zullen oproepen. Kortom, wie van nostalgie houdt en de tijden van vroeger graag wil laten herleven, op naar Disc 't Loo voor Sixty Sensational deel 2 of 3. Beide cd's tegelijk kopen mag natuurlijk ook. Dit jaar is het Internationaal Jaar van de Vrijwilligers. Allerlei organisaties die met vrijwilligers werkenzullen dit jaar het belang van hun inzet nog eens extra naar voren brengenen daarnaast zelf ook eens wat extra doen voor deze onbetaalde maar onbetaalbare krach ten. Ook in onze regio is een heel leger vrijwilligers actief, op allerlei fronten. De Uitkijkpost heeft daarom een gere geld terugkerende rubriek, 'Vrijwilliger, onbetaald en onbetaalbaar'. Naam: Diny van Sluis Geboortedatum: 12 februari 1933 Geboren in: Assen Woont in Heiloo sedert: 1963 Doet als vrijwilligerswerk: Ik leg huis bezoeken af bij jarigen en zieken met bloemen en ansichtkaarten. Verder ben ik secretaris van de culturele commissie die diverse culturele evenementen, zowel binnen als buiten, organiseert. Ook ben ik lid van een team dat expo sities van schilderijen in het Trefpunt voorbereid. Sinds:Ongeveer 8 jaar, bijna dagelijks Motivatie: Sinds ik niet meer werk, heb ik vrije tijd over. Die wilde ik op een nuttige, maar vooral leuke manier invullen. Omdat ik graag met mensen in contact komt, was de keuze voor vrij willigerswerk snel gemaakt. Vindt leuk aan het vrijwilligerwerk: De vele sociale contacten en de voldoening als mensen blij zijn wanneer ik ze bezoek met een bloemetje. Ook heel belangrijk zijn de leuke reacties die ik krijg van mensen na een dagje uit of na een voorstelling in het Trefpunt. En minder leuk: Dat ik toch nog te wei nig tijd heb. Ik zóu nog wel meer men sen willen helpen. Nog tijd voor andere hobby's?: Ik sport graag, vooral tennis en zwemmen. Ook wandel ik graag met de hond Noeska. Verder bridge ik en zit ik op de klaver- jasclub, waar ik ook in het bestuur zit. Plannen voor de toekomst: Vooral doorgaan waarmee ik nu bezig ben. En verder: Ik zou graag een suggestie doen aan mensen die ook vrije tijd over hebben: doe ook vrijwilligerwerk! Het is een zinvolle en gezellige tijdsbeste ding. door Robert J. Blom en Tineke Verburg voor Heorwtweg €7«69,1851 KL Heiloo naast Winkelhor 1 Loo. 072 5331483 UBRIS. Uw Complete Boekhandel o-malt: lnfo.doutokom(g)öbii».nl door diverse artiesten per deel voor 47,95 Op 1 januari 2002 zulten de gemeenten Akersloot, Castricum en Limmen samengaan in een nieuwe gemeente. Een nieuwe gemeente met een nieuw gemeentebestuur en een nieuw ambte narenkorps. Een nieuwe gemeente die haar uiterste best zal moe ten doen om de kwaliteit van de dienstverlening op zijn minst te handhaven. Streven is natuurlijk om die dienstverlening te verbe teren. Bij de voorbereidingen van het besluit om samen te gaan is door velen over die dienstverlening nagedacht en gesproken. Op dit moment wordt op meerdere plaatsen hard gewerkt om de kwaliteit van die dienstverlening zo optimaal mogelijk te laten zijn. Of het ook allemaal gaat lukken; wij houden u op de hoogte. Op woensdag 14 november 2001 wordt een grote stap gezet in de richting van het nieuwe gemeentebestuur. De inwoners van de huidige gemeenten Akersloot, Castricum en Limmen zullen de leden van de gemeenteraad kiezen. Het lijkt een verstandige zaak om die 14 november vast in uw agenda te noteren. Want dat er een flinke opkomst gewenst is, dat lijkt zo klaar als een klontje. Een nieuw gemeentebestuur rekent eigenlijk een beetje op uw ondersteuning en de beste ondersteuning kunt U geven door op woensdag 14 november a.s. uw stem uit te brengen op een van de kandidaten. 0m alle afdelingen, spreekkamers en vergaderzalen een goed plekje in de gemeentehuizen te bezorgen is er het huisves tingsplan gemaakt. Als gevolg van dit plan zullen er in de komende weken verbouwingen plaats vinden in de gemeente huizen van Castricum en Limmen. Afdelingen moeten daar soms even voor verhuizen en als u in de gemeente Castricum wil trouwen raden wij u aan tijdig contact op te nemen met de afdeling Burgerzaken. Het spreekt vanzelf dat wij zullen trachten om de overlast voor u zoveel mogelijk te beperken, maar of we daar voor 100% in zullen slagen is twijfelachtig. Nog ruim voor de geboorte heeft de nieuwe gemeente al een cadeautje ontvangen. De afdeling CAL van de Partij van de Arbeid heeft de nieuwe gemeente een boom geschonken. Dit geschenk is uiteraard door de leden van de Stuurgroep in dank aanvaard. Over de plaats waar de boom geplant wordt, zal nog overleg plaats vinden met de schenkers. In een regio werken meerdere gemeenten samen op tal van beleidsterreinen. Tot nu toe was Castricum aangesloten bij de samenwerkingsregio IJmond, terwijl de gemeenten Akersloot en Limmen zijn aangesloten bij het Samenwerkingsverband Noord- Kennemerland (SNK). De nieuwe gemeente zal zich voorname lijk naar het noorden richten. In ieder geval zal de nieuwe gemeente ingedeeld worden bij de hulpverlenihgsregio (politie, brandweer en ambulance) in het gebied ten noorden van Castricum. Op allerlei andere beleidsterreinen is het provincie bestuur nu aan het inventariseren welke samenwerkingsvormen en overeenkomsten er zijn en aan de hand daarvan zal: verder overleg gevoerd worden. Als u meer informatie wilt hebben over de komende samenvoe ging van de gemeenten Akersloot, Castricum en Limmen, neemt u dan contact op met het.bureau Voorlichting van de gemeente Castricum, telefoon 661240 of 661230. Fusie-informatie staat ook op internet: www.castricum.nl button Laatste Nieuws CAL. Samen Op Weg Gemeente Witte Kerk Zondag 10.00 uur: ds. F.J. van der Wind. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. L.G. Zwanenburg (Ede). Rooms-katholieke kerkdiensten Wiilibrorduskerk Zaterdag 19.(X) uur: woord- en commu nieviering met die Schaeckelsinghers, voorganger M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger t. Walstra. Tevens kinderwoorddienst. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: dienst van schrift en tafel, m.m.v. oecumenisch zanggroepje, voorganger ds. M. Braamse. OL Vrouw ter Nood Priesterzaterdag, zondag 10.30 uur hoogmis, 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistie viering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag om 08.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. Zaterdag 10.00 uur vormingsdag charism. vernieuwing, op zondag 16 september om 12.00 uur Westfriese bedevaart. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord en commu nieviering met Cantoren, voorganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met lithur- gisch en gemengd koor, voorganger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zóndag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo 't Kruispunt, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. De Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo en Stichting De Kinder consument beginnen in oktober een project waarbij kinderen van 9 tot 12 jaar cd-rom's en internetsites recense ren. Tot nog toe beoordeelden volwas senen wat goed was voor kinderen. In dit project doen de kinderen dat zelf, zij zijn dan ook de beste ervaringsdeskun digen. Dit alles uiteraard onder de lei ding van de Bibliotheek Heiloo en de Kinderconsument. Van 1 oktober tot eind november zal een kinderpanel wekelijks op woens dagmiddag van 17.00 tot 18.00 uur bij elkaar komen in de bibliotheek. De projectleiding zorgt elke week voor een aantal nieuwe cd-rom's (of een inter netsite) die door de leden van het klan tenpanel thuis wordt bekeken en beoordeeld en vervolgens tijdens deze bijeenkomst wordt besproken. De cd- rom's die de volgende week moeten worden beoordeeld worden ook tijdens de bijeenkomst van het kinderpanel ingeleid. De leden van het kinderpanel worden gedurende dit project geleerd onafhan kelijk en kritisch te kijken naar wat hen wordt aangeboden op het gebied van de nieuwe media. Daarnaast worden zij betrokken bij de bibliotheek en haar collectie/dienstverlening (voor kinde ren, door kinderen). Kinderen kunnen zich via e-mail opge ven bibliotheek@bibliotheekheiloo.nl voor dit panel. Ook kunnen zij zich telefonisch (072-5330670) of bij de klantenservice in de bibliotheek aan melden. Omdat het kinderpanel uit slechts tien deelnemers bestaat, wordt aan kinde ren, die graag mee willen doen, gevraagd vóór 22 september te reage ren. HEILOO - Op maandagavond 17 sep tember houdt L. Willers in de openbare bibliotheek Heiloo een lezing rond het thema stress en werk. Tijdens deze avond komt werkstress in zijn volle breedte aan de orde: oorzaken, gevol gen en mogelijke oplossingen. De lezing begint om 20.00 uur en duurt tot circa 22.00 uur. Toegangskaarten f 7,50 Heden van de bibliotheek) en f 10,- (niet leden) zijn te verkrijgen bij de klantenservice van de bibliotheek. HEILOO - Er zijn nog enkele plaatsen vrij bij de computercursussen van Stichting Ouderenwerk Heiloo. Op woensdag 26 september van 15.30 tot 17.00 uur en op 27 september van 10.45 tot 12.15 uur begint de curSgfc Windows/Words. Deze cursus duurt 8 lessen en kost f 240,-. Op vrijdag 28 sep tember start de vervolg cursus Windows/Words om 9.00 tot 10.30 uur en van 14.45 tot 16.15 uur. Deze cursus duurt ook acht lessen en kost f 240,-. Voor informatie over de cursussen kunt u bellen met Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331297. HEILOO - Sinds 5 september heeft atelier Tine Poelsma weer een nieuwe expostie in haar atelier. Ditmaal zijn het haar eigen dromen die zij al jaren tekenend vormgeeft. Ook hangen er portretten van mensen die door hun gezichtsuitdrukking een bepaalde Innerlijke emotie uitbeelden. Atelier TP is elke woensdag van 10.00 tot 16.00 uur vrij te bezoeken, of op afspraak. Voor meer informatie, tel. 072-5334596. Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Bifjartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag 12-09-2001 19,00-22.45 zaalvoetbal Donderdag 13-09-2001 14.00-15,30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 14-09-2001 08.30-12.00 schoolgym 17,00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 15-09-2001 10.00-12.30 basketball 13.00-16.00 zaalvoetbal Zondag 16-09-2001 Maandag 17-09-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 18-09-2001 06.30-15.'30 schaolgym 19,30-21.00 basketball Woensdag Donderdag 19-09-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal 20-09-2001 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 21-09-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 22-09-2001 hele dag geen verhuur Zondag 23-09-2001 hele dag geen verhuur Maandag 24-09-2001 Ö8.45-15.3Ö schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 25-09-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 26-09-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal Donderdag 27-09-2001 14.00-15.30 sportinstuif 16,30-17.30 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 28-09-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 29-09-2001 na 18.00 uur geen verhuur Zondag 30-09-2001 13.30-18.30 basketball Maandag 01-10-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 02-10-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 03-10-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal Donderdag 04-10-2001 14.00-15.30 sportiastuff 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 05-10-2001 08.30-12.00 schoolgym 17,00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 06-10-2001 13.00-16.00 zaalvoetbal Zondag Maandag 07-10-2001 08-10-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 09-10-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 10-10-2001 19.00-22,45 zaalvoetbal Bezoekersoverzicht 2001 met vergelijking met voorgaande jaren: totaal aantal bezoekers per jaar aantal bezoekers per week 20-08 t/m 26-08 27-08 t/m 02-09 2001 55.238 6.484 1.138 55.238 2000 46.913 2.781 1.194 46.913 1999 56.605 2.511 3.659 56.605 1998 42.716 549 742 42.716 Een goede zomer met ruim 55.238 bezoekers. Namens het personeel van zwembad Het Baafje hartelijk dank voor uw bezoek. U bent en blijft fantastisch publiek. Tot begin mei 2002

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2