Open Dag Boevwntv» B IL biblio theek 47,95 Kerkagend Akersloot, Limmen Vier Liefdes 39,45 DEUTEKOM Change UITKIJKPOST - 26 SEPTEMBER 2001 - PAGINA 2 Wegens nascholing geen praktijk Unie van Vrijwilligers Heiloo uw VRIJDAG 28 SEPTEMBER 2001 ZORGCENTRA OVERKERCK DE LOET 10.00 - 12.00 A 14.00 - 16.00 UUR (beide tijden gelden voor beide zorgcentra) Openbare bijeenkomst PvdA over Natuur en Landschap De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■I Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. WÊ In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Mogojoko Sans Atout Weekeindactiviteiten in het Trefpunt Er zit (kamer)muziek in de bibliotheek Boek van de week: Tweedehands boekenmarkt Vier Liefdes door Shifra Horn Change door Laura Fygi CD van de week: Winkelhof 't Loo 53 00 Tel. 5335535 Opening seizoen postzegelvereniging Heiloo Tweedehands kinderkledingbeurs Wedstrijd 'Laat je hobby zien' Base Dance in Tendenz Verkiezingen Gemeentebestuur Burgemeester Meer weten? Kinderboekenweek met hobbymiddag in de bibliotheek De Foresters verwelkomt 300ste jeugdlid Agenda Sporthal Het Vennewater Zwembad Het Baafje 2001 55.238 6.484 1.138 55.238 1999 56.605 2.511 3.659 56.605 1998 42.716 549 742 42.716 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel:072-5180618 Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugier, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 van 1 oktober tot en met 5 oktober G.E. VAN BRUGGEN, huisarts W.J. MARÉE-WIBBELINK, huisarts ii HEILOO - Onze provincie kent geluk kig nog steeds een grote verscheiden heid aan waardevolle natuurgebieden en mooie landschappen. Het provinci aal bestuur probeert die te behouden en waar mogelijk te versterken. Op zaterdag 29 september belegt de PvdA Noord-Holland een openbare bijeen komst, die gewijd is aan dat provinciale beleid op het gebied van Natuur en Landschap. Gedeputeerde Ada Wilde- kamp zal een inleiding houden over dat onderwerp. Vertegenwoordigers van diverse maat schappelijke belangengroepen zullen met hun commentaar op dit beleid de aftrap geven voor de discussie. Gespreksleider is Jan Baas, burgemees ter van Wieringen. Plaats van de bijeen komst is het bezoekerscentrum De Hoep van PWN, Johannesweg 2 in Bakkum. De aanvang is om 10.30 uur. en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens af spraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Wester- weg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 ,(24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320 345. AFWEZIG S. VOSKUIL, huisarts van 01- t/m 05 okt. Wanneer u in aanmerking dient te komen voor de griepprik, en u heeft geen oproep ontvangen, neemt u dan na 05-10 contact op met de praktijk. HEILOO - Op 29 september verzorgt Mogojoko een viering in de Willi- brorduskerk, aanvang 19.00 uur. In deze viering, gemaakt rond het thema Vredesweek, wordt ook in het bijzon der aandacht besteed aan de aanslagen op Amerika van 11 september door middel van tekst en muziek. HEILOO - De uitslagen van de maan dag gespeelde wedstrijden bij dames bridgeclub Sans Atout zijn: A Jijn: 1H. en G. Schipper 61,3, 2. Nuijens - V. Zomeren 58,3. B-lijn: 1. Fam. v.d. Klis 67,2,2. Cornelissen - Slob 55,2. C-lijn: 1 V.Twuijver - de Ruyter - de Wildt 62,1, 2. Nap - V. Steeg 56,3. D-lijn: 1. Plas - Post 65, 2. Vriend - V. Ophem 63,8. E- lijn: Toby - Wuijts 62, 2/3. Folmer - Rootjes, Boogmans - Uil 56,3. F-lijn: Brouwer - Staphorsius 66,7,2/3 Baars - Niele Interna - v.d. Linden 54,7. HEILOO - Dit jaar start Stichting Ouderenwerk Heiloo voor het eerst met een uitgebreid activiteitenaanbod in het weekeinde. Vanaf zaterdagmid dag 13 oktober is er elk weekeinde wat te doen in het Trefpunt, onder andere worksshops, speksteen bewerken, aquarelleren, acryl, olieverf en tekenen en internet. Ook kunt u biljarten, dar ten en handwerken. En wat te denken van een engelse high tea of een interes sante lezing over kunst? Voor opgave en/of meer informatie, tel. 072-5331297. De bibliotheek in Heiloo heeft een uit gebreide collectie muziek. Naast veel moderne muziek, waaronder zo goed als de hele top 100, heeft de bibliotheek ook veel muziek uit het klassieke genre. U kunt het zo gek niet beden ken, van bijna iedere componist en elk (solo)instrument vindt u wel iets in de collectie, kamermuziek In deze column wil ik daar de kamer muziek eens uitlichten. Kamermuziek kan zowel in kleinere (een of twee ins trumenten en een strijkkwartet: twee violen, een altviool en een cello) als in grotere vorm (bijvoorbeeld vijf of acht instrumenten: kwintet en octet) plaats vinden. De bibliotheek heeft een grote en divers samengestelde collectie kamermuziek. Maar voor de liefhebber is er buiten de bibliotheek ook veel te beleven, want in Heiloo en omgeving zijn ook dit winterseizoen weer veel kamermuziekconcerten te bezoeken. Zo werd de afgelopen week het pro gramma van de concerten in het Witte Kerkje bekend en begon op 25 septem ber de serie van de Stichting Alkmaarse kamermuziek. In de Ruïnekerk te Bergen is dit winterseizoen op enkele zondagmiddagen van kamermuziek te genieten, terwijl ook in de Slotkapel in Egmond concerten in kleine bezetting worden gegeven. De bibliotheek en muziek Maar wat heeft de bibliotheek hier nu allemaal mee te maken, buiten het feit dat we dezelfde doelgroep via onze cd's bedienen? Het antwoord op deze vraag is eigenlijk heel eenvoudig. Van veel componisten, waarvan muziek in deze concerten ten gehore wordt gebracht, heeft de muziekafdeling van de biblio theek bijna altijd één of meer werken in voorraad op cd, soms zelfs de stuk ken die tijdens een concert worden gespeeld. Uw voorbereiding begint dus in de bibliotheek! achtergrondinformatie En mocht u een stuk nog eens willen horen, dan is het de moeite waard om te kijken (of te informeren) of het in de bibliotheek aanwezig is. Zo niet, dan kunnen wij het vaak tegen een kleine vergoeding naar Heiloo laten komen. Zo kunt u de herinnering aan een con cert levend houden en aldaar uitge voerde muziek beter leren kennen. Natuurlijk heeft de bibliotheek niet alleen cd's maar ook veel achtergrond informatie over de betreffende compo nisten. En of het nog niet genoeg is: de bibliotheek organiseert voor januari en februari 2002 een cursus 'Luisteren naar Kamermuziek' (zes bijeenkom sten), waar u de ontwikkeling van deze muzieksoort vanaf de Barok tot heden wordt voorgeschoteld. Robert van de bibliotheek door Shifra Hom voor HWBrtWög &7~69,1851 KLHöilOO naast walhof 'i Loo, Ott 533i m LIBRiS. Uw Complete Boekhandel HEILOO - Op zaterdag 29 september van 10.00 uur tot 13.00 uur wordt weer een tweedehands boekenmarkt in het Trefpunt aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo gehouden. De opbrengst is zoals altijd bestemd voor de door de Stichting Ouderenwerk georganiseerde sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en platen over heeft, dan heeft de stichting daar dus een goede bestemming voor. U kunt de spullen laten ophalen, tel. 072- 5331297, maar zelf brengen naar 't Trefpunt kan natuurlijk ook. ffïitl» Weergaloze nieuwe roman van de auteur van Vier moeden. Een Israëlische familiesage overéén vrouwen Shifra Horn, de auteur van Vier Liefdes, woont in Jeruzalem. Zij stu deerde bijbelkunde, archeologie en werkte als journaliste en televisiepre sentatrice. Haar debuutroman Vier Moeders won in Israël de Book Publishers Assocation Golden Book Prize. Het boek werd een internationa le bestseller. Haar nieuwe roman Vier Liefdes beschrijft Rosa als een vrouw met een Rubensiaans postuur. Ze wordt de mooiste vrouw van Jeruzalem genoemd. Haar meeslepende en kleur rijke verhaal, dat begint in 1940 en ein digt in de jaren negentig, is als een legende. De vroegste herinneringen van Rosa spelen zich af tegen de ach tergrond van bombardementen en geweerschoten. Ze herinnert zich hoe zij, haar moeder en oom Jozef hun intrek nemen in de door Arabieren in allerijl verlaten grote villa. De porselei nen pop die Rosa krijgt, bezorgt haar nachtmerries over het meisje wier plaats zij heeft ingenomen. Haar moeder zorgt dat het haar doch ter aan niets ontbreekt. Rosa groeit op tot een prachtige vrouw met een gulzi ge honger naar alles wat haar sensueel genot bezorgt. En wanneer vier vlin ders op haar gouden krullen neerdalen voorspelt men haar vier echtgenoten. :Er is echter niemand die haar voorbe reidt op het wonderlijke leven dat haar wacht. Het boek Vier Liefdes is een heerlijke familiesage waarin realiteit en verbeel ding op een prachtige manier met elkaar zijn verweven. CHANGE Voordat Laura Fygi solo ging, was zij lid van een van Nederlands populairste meidengroepen die ooit heeft bestaan, Centerfold. Tussen 1987 en 19981 scoorde de groep niet alleep hits in eigen land, maar ook in Europa en ver daarbuiten zoals onder meer Japan. Nadat Centerfold in 1991 ophield te bestaan startte Laura samen met Rowan Moore een heuse live band, genaamd The Backlot. De groep speel de eenmaal in Paradiso hetgeen de ver wachtingen voor het nieuwe album hoog deed oplaaien. Laura was toen echter al gevraagd voor een solo album. Laura kan putten uit drie moedertalen: Spaans, Frans en Nederlands en ze kan zich, getuige haar succesvolle serie engelstalige cd's, ook in het Engels uitstekend redden. Terug naar Laura's jeugd, waarin na het over lijden van vader elke vorm van disci pline ontbrak. Moederlief, gewend aan een luxe huishouding, bleek niet in staat om Laura zelfstandig op te voe den. Het hoofd van Laura's school nam haar op in zijn gezin, waar ze het goed had en haar liefde voor showbusiness ontlook. Toneelstukken, piano- en zanglessen, musicals op school, zingen in achtergrondkoortjes. Relatief laat wordt Laura's talent 'ontdekt'. Die eer komt toe aan het producers duo Richard Debois en Peter van Asten. Deze songschrijvers vroegen Laura zich bij Terra, een multiraciale band (één Hollandse jongen en drie meisjes, afkomstig uit Suriname, China en Arabië) aan te sluiten. Na twee geflop te singles viel Terra uiteen. Laura bleef. Debois en Van Asten voelden dat met die gloedvolle soulstem meer mogelijk was. En getuige haar laatste album Change heeft dit duo gelijk gehad. door Laura Fygi voor [y f) o I HEILOO - De postzegelvereniging Heiloo opent het seizoen weer met de Algemene Ledenvergadering, die gehouden zal worden op vrijdag 28 sep tember in het Oosthonk, Oostkanter 14 te Heiloo, aanvang 20.00 uur. Leden en belangstellenden zijn van harte wel kom. Na de vergadering vindt er voor de leden een verloting plaats met mooie prijzen. De postzegelvereniging heeft een eigen rondzendverkeer waaraan alle leden kunnen deelnemen. Verzamelaars van allerlei landen, thema's of stempels kunnen hun collecties uitbreiden door het aanbod in de rondzendboekjes, die elk jaar verschillen. Het lidmaatschap bedraagt f 11,- per jaar. Nieuwe leden betalen f 1,- inschrijfkosten. Inlichtin gen kunt u krijgen bij R.A. de Wijs, tel. 072-5332985. HEILOO - In het Trefpunt is er op zaterdag 13 oktober tussen 10.00 en 12.00 uur een tweedehands kinderkle ding- en speelgoedbeurs. U kunt voor f 15 een tafel huren en daar uw tweede hands kinderkleding en speelgoed ver kopen, via tel. 072-5331297. De beurs is alleen bestemd voor particulieren. HEILOO - Bibliotheek Heiloo viert het 5-jarig jubileum van uitleenpost Ypestein op 10 oktober met de wed strijd: 'Laat je hobby zien!' In de afge lopen 5 jaar heeft deze uitleenpost van de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo haar bestaansrecht in de wijk Ypestein waargemaakt. Meer dan 300 kinderen (tot 12 jaar) zijn lid van deze uitleenpost en kunnen daardoor - vaak zelfstandig - dicht bij huis de biblio theek bezoeken. Ter gelegenheid van dit 5-jarig jubi leum van de uitleenpost in Ypestein organiseert de bibliotheek voor woens dagmiddag 10 oktober van 14.00 tot 16.30 uur de wedstrijd 'Laat je hobby zien!'. Alle kinderen tot 12 jaar kunnen dan laten zien wat ze het leukst vinden om te doen. Knutselen, goochelen, playbacken, muziek maken, dansen, verzamelen, boetseren: alles is moge lijk. Voor het leukste optreden en de mooi ste presentatie wordt door wethouder E. Ten Hacken een prijs uitgereikt. Meer informatie en opgave (vóór 3 oktober) bij de uitleenpost Ypestein of de jeugdafdeling van de bibliotheek aan Het Malevoort, tel. 072-5330670 of e-mail naar bibliotheek@bib!iotheek- heiloo.nl). HEILOO - Zaterdag 29 september is er weer Base Dance in Tendenz. Deze fan tastisch disco met gave lichteffecten en de beste hits is eens in de drie weken voor de groepen 8 uit Heiloo. Van 19.30 tot 22.00 uur is het swingen geblazen! De entree is gratis. Ook op woensdagmiddag is Tendenz open voor de groepen 8. Je kunt dan van 15.00 tot 17.00 uur binnenlopen voor een vetgezellige middag. Eens in de maand wordt er een film gedraaid op een groot scherm. Ook staan er computers en er is mogelijkheid om te internetten. Er liggen Hitkranten en er wordt muziek gedraaid. De entree en de thee zijn gratis, verder is er chips, snoep en fris te koop. Tendenz is te vinden aan de Pastoor van Muijenweg 12 in Heiloo, tel. 072- 5321069. Natuurlijk is Tendenz vanaf vrijdagavond 28 september ook weer open voor tieners vanaf de brugklas t/m 15 jaar van 20.00 tot 23.00 uur. De entree is f 1,75 en met pas f 1,25. Het lijkt wel of de klok steeds sneller goot tikken en de wijzers steeds sneller gaan ronddraaien. De datum 1 januari 2002 komt razendsnel dichterbij en er moeten nog vele zaken besproken en geregeld worden voor de samenvoeging van de gemeenten Akersloot, Castricum en Limmen werkelijk een feit is. Binnenkort beginnen in de gemeentehuizen van Castricum en Limmen ver bouwingen, zodat de diverse afdelingen na 1 januari a.s. een geschikt plekje hebbenOf deze verbouwingen in guldens of in euro's betaald moéten worden hangt waarschijnlijk af van de datum van oplevering. U heeft woensdag 14 november 2001 natuurlijk al lang in uw agenda genoteerd. Die dag zullen de inwoners van de huidige gemeenten Akersloot, Castricum en Limmen de leden van de nieuwe gemeenteraad kiezen. Naar verwachting zal er op de dag van de verkiezingen een ver kiezingsavond worden gehouden in het gemeentehuis van Castricum; gesprekjes met kandidaten, verwachtingen, uitslagen en reacties daarop zullen allemaal aan de orde komen. Misschien verdient die avond ook al een plaatsje in uw agenda. De nieuwe gemeenteraad zal een nieuw college van burgemees ter en wethouders moeten vormen. Dat is dit keer waarschijnlijk extra moeilijk. Niet alleen door de samenvoeging van de drie gemeenten, maar ook omdat er in maart met betrekking tot gemeentebesturen nieuwe wetgeving te verwachten is en in de laatste plaats omdat de huidige gemeenteraden zich in een eer der stadium al hebben uitgesproken voor een andere, meer op de inwoners gerichte werkwijze. Onder leiding van prof. dr. F. Fleurke hebben inmiddels een aan tal gesprekken plaats gevonden over de 'Bestuurlijke vernieu wing in de CAL-gemeente". Prof. Fleurke heeft inmiddels een notitie geschreven, waarin de belangrijkste ontwikkelingen op een rijtje gezet worden. De Klankbordgroep (vertegenwoordigers van de drie gemeenteraden) staat in principe positief ten opzichte van een vernieuwende aanpak. Ook hier is natuurlijk sprake van een kwaliteitsverbetering. Het provinciebestuur van Noord-Holland gaat er vanuit dat het mogelijk zou moeten zijn om per 1 januari 2002 voor de nieuwe gemeente Castricum een nieuwe burgemeester benoemd te heb ben. De provincie vindt het van groot belang dat er bij de start van de nieuwe gemeente een burgemeester is benoemd. Pro bleem is dat onlangs vastgestelde wetswijzigingen van de Gemeentewet en de Provinciewet geen overgangsrecht kennen. Met betrekking tot de benoeming van burgemeesters zijn er een aantal nieuwe regels en mogelijkheden (referendum) ingevoerd. Getracht zal worden om voor deze problemen een oplossing te vinden. Met de op 14 november a.s. gekozen fractievoorzitters/ lijsttrekkers zal unaniem overeenstemming moeten worden bereikt over een profielschets van de te benoemen burgemees ter. Ook ovjer het al dan niet houden van een referendum zal overeenstemming moeten worden bereikt. Als u meer informatie wilt hebben over de komende samen voeging van de gemeenten Akersloot, Castricum en Limmen, neemt u dan contact op met het bureau Voorlichting van de gemeente Castricum, telefoon 661240 of 661230. Fusie-infor matie staat ook op internet: www.castricum.nl button Laatste Nieuws CAL. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds. H.C. van het Maalpad. Vanaf 30 september zal in plaats van de Witte Kerk de Ter Coulsterkerk in gebruik worden geno men! Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: dr. A.A> Spijkerboer. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met Mogojoko, voorganger W. van Schie. Zondag 10.00 uur: woord en communieviering met herenkoor, voorgangers J. Oiling. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: dienst van schrift en tafel, m.m.v. de Schola, voorganger ds. M. Braamse. OL Vrouw ter Nood Priesterzaterdag, zondag 10.30 uur hoogmis, 15.00 uur lof met rozenkrans gebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrij dag om 08.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. Donderdag 27 septem ber 10.00 uur bedevaart Amstelveen, op vrijdag 28 september om 10.00 uur bedevaart Insonesie. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met lithurgisch koor, voor ganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met gemengd koor, voorganger pastor B. van Schie. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo 't Kruispunt, Maas Geesteranusweg. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and creche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. HEILOO - De kinderboekenweek, die dit jaar wordt gehouden van 3 tot 13 oktober, heeft als thema: Woensdag middag lees over je hobby. De Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo heeft hier op ingespeeld met de variant: Woensdagmiddag, tijd voor je hobby. Op woensdagmiddag 3 oktober zullen van 14.00 tot 16.00 uur een aantal hob by's in de bibliotheek aan bod komen. Zo wordt er geknutseld door kinderen van de Hobbyfarm, geschaakt (schaak vereniging Oppositie), gedamd (Damclub Heiloo) en muziek gemaakt door een groot aantal kinderen van de Muziek en Dansschool Heiloo. Het gaat hierbij om hobby's dóór kin deren vóór kinderen. De kinderen van de Muziek en Dansschool Heiloo geven een aantal optredens en bij het knutselen, dammen en schaken kunnen de kinderen in de bibliotheek zelf hun handen uit de mouwen steken. De toegang is vrij en alle kinderen zijn welkom (en natuurlijk ook de vaders, moeders, oma's, opa's...). Tijdens de kinderboekenweek kunnen kinderen ook weer meedoen met de speciale kin derboekenweek kleurwedstrijd en staat de tentoonstelling bij de ingang van de bibliotheek volop in het teken van bekroonde kinderboeken en boeken over hobby's. Het 300ste jeugdlid samen met de pupil van de week met hun grote voorbeelden. (Fotostudio Star field) HEILOO - Dat De Foresters snel groeit is afgelopen zondag duidelijk geworden, toen het 300ste jeugdlid offi cieel werd verwelkomd. Voor de aftrap van de wedstrijd De Foresters tegen Uitgeest werd Jordy Veuger in het bij zijn van de spelers van het eerste Jteam welkom geheten door de voorzitter van de jeugdcommissie, Anke Langeveld. Jordy, die al op zéér jonge leeftijd elk weekend bij de Foresters te vinden was, kreeg een aantal cadeaus waaronder een paar voetbalschoenen en een sporttas, die hij goed kan gebruiken bij de wedstrijden van zijn F9-team. Het Zevenhuizen 48 - 1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo, tel. 535668-1 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 26-09-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal 27-09-2001 14.00-15.30 sportinstuif 16.30-17.30 19.00-22.45 28-09-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 19.00-22.45 29-09-2001 10.00-13.00 basketball na 18.00 uur 30-09-2001 13.30-18.30 basketball 01-10-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 02-10-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 03-10-2001 1900-22.45 zaalvoetbal 04-10-2001 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 05-10-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 19.00-22.45 06-10-2001 13.00-16.00 zaalvoetbal 07-10-2001 08-10-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 09-10-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 10-10-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal 11-10-2001 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 12-10-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 19.00-22.45 13-10-2001 hele dag opbouw concert 14-10-2001 13.30-18.30 basketball 15-10-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 16-10-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 17-10-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal 18-10-2001 14.00-15.30 sportinstuif 16.30-17.30 19.00-22.45 19-10-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 19.00-22.45 20-10-2001 13.00-16.00 zaalvoetbal 21-10-2001 10.00-16.00 vlooienmarkt 22-10-2001 18 45-19.45 handbal 20.00-22.30 23-10-2001 24-10-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal zaalvoetbal zaalvoetbal basketball zaalvoetbal geen verhuur volleybal volleybal zaalvoetbal basketball zaalvoetbal volleybal volleybal zaalvoetbal basketball zaalvoetbal volleybal volleybal zaalvoetbal zaalvoetbal basketball zaalvoetbal De Omloop 11 -1852 RJ Heiloo - tel 072 5333909 Bezoekersoverzicht 2001 met vergelijking met voorgaande jaren: volleybal totaal aantal bezoekers per jaar aantal bezoekers per week 20-08 t/m 26-08 27-08 t/m 02-09 totaal t/m 02-09 2000 46.913 2.781 1.194 46.913 Een goede zomer met ruim 55.238 bezoekers. Namens het personeel van zwembad Het Baafje hartelijk dank voor uw bezoek. U bent en blijft fantastisch publiek. Tot begin mei 2002

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2