Boeuentv» Kinderpanel beoordeelt cd-roms Medische dienstet Kerkdiensten Dromen 50,57 Akersloot, Castricum, Limmen Dames uit Heiloo in Lingo Mt DEUTEKOM UITKIJKPOST - 24 OKTOBER 2001 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huisartsen hu lp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618 Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 5340200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandartsdienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te bereiken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00-12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8, 1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5, 1800 GH Alkmaar, tel. 15199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320 345. Bijeenkomst NVVH demonstratie Japanse kimono's HEILOO - Kimono's zijn prachtig som te zien en u kunt nu zelf getuige zijn van een boeiende demonstratie van deze meest traditionele Japanse kleding. De Japanse Junko Benoist - Yamanouchi en haar echtgenoot Peter zullen verschillende kimono's tonen en over de bijzonderheden ervan vertellen.De demonstratie vindt plaats in het Open Huis, op dinsdag 30 oktober, aanvang 13.45 uur. Normaal gesproken moet je met een Japanse getrouwd zijn om te zien hoe een kimono wordt aangetrokken en wat er onder zit, maar tijdens deze demonstratie zal een tipje van de Japanse (bruids)sluier worden op gelicht. Ook zullen verschillende aankleedtechnieken worden gede monstreerd. Er zullen verschillende kimono's getoond worden, zoals voor meisjes, voor bruid en bruidegom, voor de getrouwde vrouw, voor de zomer en winter, van zijde, wol en katoen, en ook diverse mannen kimono's. Het belooft een leerzame middag te worden, met veel wetenswaardighe den en anekdotes over kimono's en over Japanse gewoonten. Er zal te vens gelegenheid zijn voor het stellen van vragen. Promotie HEILOO - J. Beentjes promoveert woensdag 24 oktober tot doctor in de medische wetenschappen aan de Rijksuniversiteit te Groningen. GroenLinks vergadert HEILOO - Op donderdag 1 november vergadert de gemeenteraadsfractie van GroenLinks om 20.00 uur in het ge meentehuis, oude ingang. Belangstel lenden zijn welkom om hun mening te laten horen. U kunt ook bellen met Carla Coenders, tel. 072-5320018 of Arend Plezier, 072-5321888 of e-mailen met groenlinksheiloo- hetnet.nl. HEILOO - Sinds enkele weken heeft de centrale bibliotheek Heiloo een uniek project. Tien kinderen komen elke woensdagmiddag in de biblio theek bijeen om, onder leiding van Marieke Hagen (bibliothecaresse) en Bamber Delver (Stichting Kindercon sument), cd-roms te bespreken. Verder werken Robert de Graaf (hoofd beheer, publiciteit, administra tie en automatisering) en Minnie van Nes (hoofd jeugdafdeling) aan het project mee. Initiatief Initiatief voor het kinderpanel komt van Bamber Delver van de Stichting Kinderconsument. Hij is bekend ge worden doör zijn onderzoek naar elektronisch pesten, waarbij hij keek naar de mate waarin kinderen tegen woordig worden gepest met 'hate mail' of via kwetsende informatie op het internet. Vanuit dat onderzoek besloot hij de kinderen zelf te betrek ken bij toekomstige onderzoeken. Toen hij onlangs in Heiloo kwam wonen, nam hij contact op met de bibliotheek over de Stichting Kinder consument. Samen hebben ze dit project verder ontwikkeld tot de huidige vorm. Kinderpanel Het kinderpanel bestaat uit 10 kin deren in de leeftijd van 9 tot en met 11 jaar. In september zijn deze kin deren geworven door oproepen in de bibliotheek, dag- en weekbladen en scholen. Voorwaarde voor toetreding in het panel was het hebben van een computer en ervaring met het gebruik van cd-roms. Het panel beoordeelt cd-roms, en in de toekomst ook inter netsites, die speciaal bedoeld zijn voor kinderen. Marieke: ,,Deze cd- roms bestaan uit oude, nieuwe, dure, goedkope en educatieve cd-roms, maar ook cd-roms met spellen wor den gekeurd. Daarbij is het belangrijk dat de kinderën er echt een mening over vormen. Dus niet alleen het predikaat 'goed' of 'slecht' aan een cd-rom geven, maar ook uitleggen waarom ze dat vinden. In de eerste bijeenkomsten hebben we dan ook voornamelijk met de kinderen geoe fend hoe ze hun mening kunnen for muleren. Ze kregen per groepje of tweetal een product mee om thuis te bekijken, uit te proberen en vervol gens te beoordelen. Tijdens de bij eenkomst werd er dan verder over gepraat." Resultaten De resultaten van het kinderpanel zijn na afloop van het project te lezen op de internetsite van de bibliotheek (www.bibliotheekheiloo.nl) en later ook op de gezamenlijke website van de Vereniging van Openbare Biblio theken (www.nblc.nl). Deze vereniging steu;nt het project ook met een substantiële subsidie. Einddoel Einddoel is een database te ontwik kelen waar zowel kinderen, ouders als producenten van cd-roms zo veel mogelijk cd-rom-titels kunnen vinden met daarbij een kwaliteitsbeoorde ling. Kinderen kunnen op deze ma nier makkelijk bepalen welke cd-rom ze voor welk doel het beste kunnen gebruiken, ouders hebben controle over de producten die hun kinderen gebruiken en producenten kunnen nuttige informatie vergaren. Uitein delijk ontstaat er zo een keurmerk wat de kwaliteit ten goed komt. Robert: „Door dat keurmerk ontstaat er van zelf een aantrekkelijkere collectie cd- roms, die beter aansluit bij de wensen en behoeften van de doelgroep. Al hoewel wij natuurlijk vanuit een niet- commercieel oogpunt werken, kan het ook commercieel aantrekkelijk zijn voor veel producenten. Daarbij moeten we wel scherp in de gaten houden dat de kinderen niet geëxploiteerd worden. De bibliotheek is natuurlijk een zeer veilige omge ving, maar je kunt je wel voorstellen dat sommige producenten heel wat geld over zouden hebben voor een positieve beoordeling van hun pro duct." Toekomst De betreffende medewerkers aan het project denken dat het Kinderpanel in de toekomst ook voor andere zaken ingezet kan worden. Minnie: „Kinderen zijn belangrijke consumenten. Ze weten wat ze willen en vooral wat ze niet willen. Nu zijn het de volwassenen die bepalen wat wel of niet geschikt is voor kinderen. Terwijl ze zelf veel beter weten wat interessant en leuk is voor leeftijds genoten, maar ook voor kinderen die jonger zijn dan henzelf. Daarom zijn we ook behoorlijk trots op dit project. Het is vooruitstrevend en zeer nuttig maar vooral erg leuk." Het project in Heiloo duurt nog tot en met novem ber van dit jaar. Volgend jaar wordt het project overgedragen aan vier an dere bibliotheken die vanaf september 2002 dit project uit zullen gaan voe ren. Happy Days met The Naked Chef door Jamie Oliver Een kookboek deze week, en wat voor een! Voor de schrijver van 'Happy Days met the Naked Chef' Jamie Oliver heeft eten alles te maken met het goede gevoel - Happy Days - het draait niet alleen om de verse ingrediënten en de swingende recep ten, het gaat om plezier hebben, lek ker eten en tijd doorbrengen met vrienden en familie. Jamie Oliver groeide op in het café van zijn ouders, The Cricketers in Clavering, Engeland, waar hij begon te koken op zijn achtste. Hij ging hij studeren aan het Westminster Cater ing College in Londen. Hij werkte met de grootste koks van het land - bij Antonio Carluccio in het Neal Street Restaurant en bij Rose Gray en Ruth Rogers in het River Café. Oliver leidt momenteel het restaurant Monte's in Knightsbridge, Londen. De 26-jarige schrijft voor de Times en Marie Claire en werd bekend met zijn kookprogramma's op de BBC. Ook in Nederland lijkt hij een door braak te forceren. Zijn Happy Days met The Naked Chef is inmiddels zijn derde kookboek, en de voorgaande edities gingen als warme broodjes over de toonbank. Zijn recepten zijn in een modern jasje gegoten en zelfs de meest simpele student zal met dit kookboek tot meer in staat zijn dan het maken van een bordje pasta. De recepten zijn eenvoudig maar lekker en de talrijke foto's doen je het water in de mond lopen.Soms door spekt met humor, soms bloedserieus weet Oliver het grote publiek te boeien met zijn recepten. Dit boek is niet alleen voor de liefhebbers van lekker eten een aanrader! Verkoop afgeschreven bibliotheek materialen HEILOO - Op vrijdag 26 oktober houdt de bibliotheek in Heiloo weer een verkoop van afgeschreven mate rialen. De verkoop vindt plaats in de hal van de bibliotheek, van 15.00 tot 17.30 uur en van 18.00 tot 20.30 uur. Zowel 's middags als 's avonds wor den jeugd en volwassen boeken, cd's en tijdschriften verkocht. Voor een jeugdboek betaalt u f 1,50, volwasse nen boek f 3,- en cd's kosten f 2,50 en f5,-. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. Aangeleverde kopij wordt-éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om 'stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. ■H In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. s De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. Concert in de witte kerk HEILOO - Zondag 28 oktober gaat in de Witte Kerk het nieuwe muzikale winterseizoen van start. Het eerste concert zal worden verzorgd door het trio Caledonian Classics, dat bestaat uit de sopraan Annelie Brinkhof, de violist Antonin Rous en Marcelo Bussi, die de fortepiano bespeelt. In het programma is Wolfgang Amadeus Mozart prominent vertegen woordigd met een zestal instrumentale en vocale composities. Uit de laatste categorie zullen alleen al het lied Abendempfindung en de aria van Bar- barina uit Le Nozze di Figaro velen bekend in de oren klinken. De Schotse accenten die de naam van het trio doet verwachten komen aan bod in twee liederencycli van Haydn op Engelse teksten. Met de gezongen fabel Die Nachtigall und die Lerche is de ver geten componist Valentin Herbing (1735-1766) vertegenwoordigd, die tevens organist is geweest aan de Dom in Maagdenburg. Dat ook in het samen musiceren geen grenzen meer gelden blijkt uit de samenstelling van het ensemble waarin de Nederlandse zangeres, de Tsjechische violist en de Argentijnse pianist een hechte muzikale eenheid vormen. Het concert begint om 15.00 uur, de toegangsprijs bedraagt f 17,50. Voor 65+, CJP en kinderen t/m 12 jaar be draagt de entree f 15,-. Telefonisch kunnen kaartjes worden gereserveerd via de nummers 072-5335852 en 5334804. Ook nu bestaat de mogelijkheid om het concertbezoek te combineren met een diner na afloop in restaurant De Loocatie, gelegen te genover de kerk. Concert en drie gangen diner kosten f55,- en het re serveren hiervan is alléén mogelijk via het telefoonnummer 072-5334804. Tweedehands boekenmarkt HEILOO - Op zaterdag 27 oktober van 10.00 tot 13.00 uur wordt er een tweedehands boekenmarkt in 't Tref punt, aan de Abraham du Bois-hof 2 te Heiloo gehouden. De opbrengst is zoals altijd bestemd voor de door de Stichting Ouderenwerk georgani seerde sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en platen over heeft, kunt u deze op komen laten halen, tel. 072-5331297. U kunt de spullen ook zelf naar het Trefpunt brengen. Opbrengst collecte Brandwondenstichting De collecte van de Brandwonden stichting heeft dit jaar een bedrag van F 14751,- opgebracht. Boek van de week: Happy Days met The Naked Chef door Jamie Oliver voor 55,07 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel CD van de week: door André Rieu voor O O Winkelhof 't Loo 53 Tel. 5335535 Teruggetreden Stemmen bij volmacht Stemmen in ander stemdistrict Meer weten....? Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: drs. A. Boelhouwer. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. J. Kattenberg. Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en communieviering met Mogojoko, voorganger W. van Schie. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met herenkoor, voorganger W. van Schie. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: pastor P. Jacobs, woord- en communieviering, m.m.v. oecumenisch zanggroepje. OL Vrouw ter Nood Priesterzaterdag, zondag 10.30 uur hoogmis, 15.00 uur lof met rozen kransgebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrijdag om 08.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en communieviering met gemengd koor, voorganger pastor M. Strack van Schijndel. Zondag 10.00 uur: woord en communieviering met Can toren, voorganger pastor J. Oiling. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), familys welcome, Sunday school and crèche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. Dromen door André Rieu E)e cd van deze week is er een van vioolkoning André Rieu. Met deze nieuwe cd keert hij terug naar zijn jeugd. Daar liggen de wortels van zijn dromen en daarin is zijn liefde ontstaan voor de muziek. Op vijfjarige leeftijd begon Rieu met vioolspelen. Hoewel zijn liefde aanvankelijk meer uitging naar zijn vioollerares ('ze was zo blond en mooi...') dan naar het instrument, was hij er na een poosje van overtuigd dat hij een beroemd violist wilde wor den. Dat hij daarbij beter kon studeren dan verliefd worden op een lerares werd hem al snel duidelijk. In diezelfde tijd stond Rieu vaak voor het raam en droomde dat hij in een sprookjeswereld leefde. Urenlang staarde hij naar buiten, terwijl hij vol ledig verzonken was in romantische dromen en op zijn viool mooie melo dieën stond te improviseren. In zijn fantasieën veranderde het verlegen meisje uit het kerkkoor in een beeld schone prinses, met wie hij op een schimmel over de velden galoppeerde, om haar vervolgens in zijn toverkasteel met.vioolspel te verleiden. Deze romanticus is Rieu altijd ge bleven. Zijn favoriete plek om te stu deren is nog altijd voor het raam van de muziekkamer. En nog steeds laat hij, terwijl hij muziek speelt, zijn fantasie de vrije loop. Of zoals hij zelf zegt: „Muziek is zoiets geweldigs, ze geeft je de mogelijkheid aan het leven van alledag te. ontsnappen en een poosje in een andere wereld te vertoeven. Kom met me mee in die heerlijke droom!" Huiswerkbegeleiding in Tendenz HEILOO - Vorig seizoen was de huiswerkbegeleiding in Tendenz een groot succes. De resultaten waren fantastisch. Alle deelnemers gingen van onvoldoende naar dikke voldoendes, er werden zelfs negens gehaald voor de vakken waar de deelnemers hulp voor kregen. Daarom gaat Tendenz door met d^ huiswerkbegeleiding. De start is op maandag 5 november en de huiswerkbegeleiding zal, behalve in de schoolvakanties, elke week plaatsvinden van 18.30 tot 20.30 uur. De huiswerkbegeleiding is er voor alle jongeren uit Heiloo in de leeftijd van 12 tot 17 jaar die huiswerk moeten maken. Het maakt niet uit op welke school je zit of hoe goed je kunt leren. Er zijn altijd begeleiders aanwezig die je kunnen helpen met vragen over jouw werk. Deelname aan de huiswerkbegelei ding is gratis. Voor opgave en/of informatie bel naar Tendenz, tel. 072- 5321069 of kom langs op de Pastoor van Muijenweg 12 en vraag naar Mariska Ruiter. HEILOO - Voor de Heiloose Luus de Boer en haar tennisvriendin Marga Legdeur kan het jaar 2001 niet meer stuk. Zo'n 2,5 jaar geleden werd mevrouw De Boer door haar dochter opgegeven voor het spelprogramma Lingo. Hoewel zij in eerste instantie niet op tv wilde komen, besloot zij voor Lingo en presentatrice Nance een uitzondering te maken. Op zondag 9 september mocht zijn met haar vriendin deelnemen aan de voorrondes, die zo voorspoedig ver liepen dat zij een week later de uitno diging ontvingen om op 21 september het échte spelletje in de studio te komen spelen. Het werd een erg spannende aflevering, waarin de dames nogal stroef begonnen. Of ze de finale haalden, waarin f 10.000,- te verdienen valt, kunt u zien op don derdag 25 oktober vanaf 18.55 uur. Marga Legdeur en Luus de Boer in Lingo. Agenda Sporthal Het Vennewater Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 ifite Haer«nweg 67-69,1851 KL Heltoo naatf Winkoihof 1 loo, 072 5331463 e-mwil; lrtfö.d«»ut«koiT»<g>UbrJ8.rH De heer P. Schouten heeft besloten zijn functie van projectlei der/beoogd gemeentesecretaris per 1 november a.s. op te zeggen. Hij heeft in de afgelopen maanden ervaren dat er naar zijn mening te weinig ruimte was gecreëerd om het fusieproces door hem als verantwoordelijk projectleider tot een goed einde te brengen en de drie organisaties voor te bereiden op desintegratie tot één nieuwe. Het naar zijn mening noodzake lijke intensieve overleg tussen Stuurgroep en projectleider is volgens hem niet van de grond gekomen. Persoonlijk voelt hij het ontberen van vertrouwen van vooral de Castricumse colle geleden'in hem als projectleider als een gemis. De Stuurgroep respecteert het besluit van de heer Schouten. Hij zal per 15 november a.s. zijn dienstverband als secretaris van de gemeente Limmen beëindigen. Door de Stuurgroep en de heer Schouten is besloten geen nadere uitspraken te doen over en toelichtingen te geven op deze ontwikkeling. Ondanks deze problemen gaat het fusieproces met de gemeen ten Akersloot, Castricum en Limmen door. De verkiezingen staan voor de deur. Op welke partij of op welke persoon u gaat stemmen, is natuurlijk geheel aan u. Maar het is wel van het allergrootste belang dat u naar de stembus gaat. Laten we er gezamenlijk voor zorgen dat het nieuw te vormen gemeen tebestuur aan de slag kan gaan met steun en draagvlak van de inwoners in Akersloot, Castricum en Limmen. Daarom nog even ter herinnering: - gemeenteraadsverkiezingen in Akersloot, Castricum en Limmen op woensdag 14 november a.s. van 8 tot 8 uur. - verkiezingsavond in het gemeentehuis van Castricum op woensdag 14 november vanaf 19.30 uur. Mochten de verbou wingen in het raadhuis van Castricum roet in het eten gooi en voor het organiseren van deze avond, dan zullen wij u tijdig op de hoogte stellen van een alternatieve locatie. Wanneer u op 14 november a.s. niet in de gelegenheid bent om naar het stembureau te gaan, kunt u kiezen voor stemmen bij volmacht. De volmachtgever (dat bent u dan) en de gemach tigde (degene die voor u gaat stemmen) moeten daarvoor de achterkant van de oproepingskaart invullen en ondertekenen. De gemachtigde kan dan met de oproepingskaarten gaan stemmen onder twee voorwaarden: - de gemachtigde moet een kiezer zijn uit hetzelfde stemdis- trict als de volmachtgever. De stemdistricten kunt u op de oproepingskaarten met elkaar vergelijken. - de gemachtigde moet tegelijk voor zichzelf en voor de vol machtgever gaan stemmen. Het voordeel van deze manier van stemmen bij volmacht is dat het tot op de verkiezingsdag geregeld kan worden. Men mag echter slechts voor maximaal twee personen een stem bij volmacht uitbrengen. Wanneer u in een ander stemdistrict wilt stemmen dan waar u als kiezer geregistreerd staat, kunt u een kiezerspas aanvragen. U kunt met deze kiezerspas in elk willekeurig stemdistrict, bin nen de huidige gemeenten Akersloot, Castricum en Limmen, gaan stemmen. Als u zo'n kiezerspas wilt aanvragen, moet u met de oproepingskaart naar het raadhuis van uw huidige woongemeente komen. Daar wordt uw oproepingskaart omge zet in een kiezerspas. Dit moet echter wel voor 9 november 2001 gebeuren. Als u meer informatie wilt hebben over de komende samenvoe ging van de gemeenten Akersloot, Castricum en Limmen, neemt u dan contact op met het bureau Voorlichting van de gemeente Castricum, telefoon 661240 of 661230. Fusie-informatie staat ook op internet: www.castricum.nl button Laatste Nieuws CAL. Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Weizijn (inlichtingen over verhuur (072) 5356681 Voor de huur van losse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo. tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag 24-10-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal Donderdag 25-10-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 26-10-2001 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 27-10-2001 15.30-20.30 basketball Zondag 28-10-2001 10.00-17.00 handbal Maandag 29-10-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 30-10-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 31-10-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal Donderdag 1-11-2001 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 2-11-2001 08.30-12.00 schoolgym 17 00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 3-11-2001 14.00-16.00 zaalvoetbal 16.30-19.30 basketball Zondag 4-11-2001 Maandag 5-11-20Q1 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 6-11-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 7-11-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal Donderdag 8-11-2001 14.00-15.30 sportinstuif 16.30-17.30 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 9-11-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal Zaterdag 10-11-2001 08.45-12.15 volleybal 13.00-16.00 zaalvoetbal 16.30-20.00 basketball Zondag 11-11-2001 10.00-15.00 handbal Maandag 12-11 -2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 13-11-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 14-11-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal Donderdag 15-11-2001 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal Vrijdag 16-11-2001 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22,45 zaalvoetbal Zaterdag 17-11-2001 16.30-19.45 basketball Zondag 18-11-2001 10.00-16.00 vlooienmarkt Maandag 19-11-2001 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal Dinsdag 20-11-2001 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal Woensdag 21-11-2001 19.00-22.45 zaalvoetbal

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2