Hypotheek nodig? Wij geven het beste advies gratis weg! www.definancielewereld.nl O*" HEIL O O UITKIJKPOST - 7 NOVEMBER 2001 - PAGINA 6 II ■MMMHi Raadhuisplein 1 Pb. 1 1850 AA Heiloo afd. Voorlichting 535 56 41. Gemeentehuis dagelijks open van 8.0Ö -12.30 uur en maandagavond van 18.00-21.00 uur. vervolg van pagina 4 hiervan schriftelijke opmerkingen indienen hij het college van burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1,1650 AA Heiloo. Tevens wordt een. ieder in de gelegenheid gesteld om op 20 november 2001 om 10.30 uur tijdens een openbare hoorzitting in het gemeentehuis opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerp van het verzoek, VOORBEREIDINCSBESLUIT De burgemeester van Heiloo maakt bekend, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, dat de gemeenteraad heelt besloten te verklaren, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor een perceel grond op de hoek Reüeslaan en Het Maalwater. Het besluit ligt met de daarbij behorende tekening voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksballe Bonwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20,00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072-) 535 67 47. Het besluit zal in werking treden op donderdag 8 november 2001. i Indienen van bezwaar Tegen bovengenoemde beschikking kunnen belanghebbenden op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na bekendmaking van dit besluit schriftelijk m gemotiveerd bezwaar maken bij de gemeen teraad van Heiloo, Postbus 1 1850 AA Heiloo. Ingediende bonwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouw- aanvragen zijn ingediend, m dit stadium is nog niet bekend of aan de verzoeken meegewerkt kan worden. Eventuele bouwvergunningen en voornemens om vrijstelling te verlenen, worden te zijner tijd gepubliceerd. Daarna bestaat de mogelijkheid de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. De Boog 5 1 - vergroten woning Laan van Zeeman 28 oprichten woning Laannanstraat 21- plaatsen dakkapel Werkendelslaan 106 - plaatsen berging en kelder Westerweg 42a - vergroten dakkapel Droonecampstraat 12 - vergroten woning Nieuw bouwplan via procedure art. 19, lid 3 Wet R.O. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrij stellingsmogelijkheid als omschreven in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen voor het vergroten van de woning op het perceel Oudburgerlaan 65. Terinzage Het bouwplan en de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 8 november 2001 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieks- balie Bouwen en Wonen. Openmgstgden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08,00 en 12.30 uur alsmede Iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer j.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoon nummer (072 -) 535 67 47. indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, kan eenieder, tegen het voor nemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan schriftelijk gemotiveerd bedenkingen naar voren brengen bij het college van burge- meester m wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heüoo. Nieuwe bouwplannen (vrijstelling bestemmingsplan voorschriften) Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de vrijstellingsmogelijkheid zoals omschreven in het ter plaatse geldende bestemmingsplan, medewerking te verlenen aan dé hieronder vermelde bouwplannen: Westerweg 175 - vergroten woning Zeekamplaan 10 - vergroten woning ter inzage Bovengenoemde plannen en de daarbij beho rende stukken liggen vanaf donderdag 8 november 2001 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur alsmede iedere maandagavond tussen 18,00 en 20,00 uur. op andere tijden alleen na telefonische afspraak met de heer J.Th. de Haan van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 47. indienen van bedenkingen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen, kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan schriftelijk bedenkingen naar voren meesterehwethouders vanHeiloo, Postbus 1, 1650 AA Heiloo, y Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermeide bouwvergunnmgen verleend m meldingen positief bevonden. De Dors 1 - plaatsen berging De Rookamer 1 - gewijzigd uitvoeren vergroten garage Ter inzage Deze bouwvergunningen/meldingen liggen na telefonische afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Ope- nings-tijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen O8,ö0 en 12,38 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na afspraak met de heer F.H. Goedhart, telefoonnummer (072 -} 535 67 37 of met de heer J.M. Schoorl, telefoonnummer (072 -) 535 67 38 van de afdeling VROM, Procedure Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, kunt u hiertegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1,1850 AA Heiloo. indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen Mj de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251,1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij bovenstaande telefoonnummers van de afdeling VROM. Verleende sloopvergunning Door het college van burgemeester en wet houders is de hieronder vermelde sloopvergunning verleend. Stationsweg 82,92a, en 92b - slopen van een taxibedrijf en een dubbel woonhuis Ter inzage Deze sloopvergunning ligt na telefonische afspraak met de bijbehorende tekeningen en overige stukken ter inzage bij de publieks balie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Op andere tijden alleen na aftpraakoïfder telefoormummer (072 -) 53567 37 of53567 38. Indienen van bezwaar Zie voor de procedure voor het eventueel indienen van bezwaren de tekst bij het artikel 'verleende bouwvergunrnngen/meldlngem op deze informatiepagina. Ontwerp-besluit Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij van plan zijn om op de hieronder vermelde aanvraag om een revisie vergunning positief te beschikken. Dit I ingevolge artikel 8.4 van de Wet milieubeheer (W.m.), onder oplegging van een aantal voor schriften in het belang van de besdienmng van het milieu, KAnaalweg 23,1851 LR Heiloo voor het ver lenen van een nieuwe vergunning in verband met een verandering (in de werking) van de gehele inrichting. Hiervoor werd al eerder een vergunning verleend betreffende rundvee-^ en schapenhouderij op het perceel. Ter inzage De aanvraag, het ontwerpbesluit en andere 8 stukken die op de zaak betrekking hebben, liggen vanaf donderdag 8 november 2001 tot en met donderdag 6 december 2001 ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis van Heiloo. De openings tijden zijn van maandag tot en met vrgdag van 08.00 tot 1230 uur en iedere maandag avond van 18.00 tot 20.00 uur. In de middag kunt u op afspraak terecht - Indien u een mondelinge toelichting wenst, kunt u een afspraak maken met de heer H. Overdevest van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (VROM), tele foonnummer (072 -} 535 67 35. Bij de publieksbalie Bonwen en Wonen kunt u afschriften van de stukken tegen kostprijs verkregen, - Na 6 december2001 kunt u de stukken na afspraak met de afdeling VROM (milieu) urnen tot het einde van de termijn waar* binnen beroep tegen hetbesluit kauworden ingesteld. Indienen van bedenkingen - Ingevolge artikel 3.24, eerste lid van de Alge mene wet bestuursrecht kunt u binnen 4 weken na dagtekening van deze kennisgeving tegen het ontwerp van het besluit schrifte lijke bedenkingen inbrengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo. Diegene die schriftelijke bedenkingen inbrengt, kan gelijktijdig in de brief ver* zoeken zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kan gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen een openbare zitting tot gedach tewisseling worden gehouden. Tijdens deze zitting kunt u mondelinge bedenkingen. inbrengen, Belanghebbenden kunnen dan over de aanvraag en het ontwerp van het besluit van gedachten wisselen met het college van burgemeester en wethouders, eventueel de aanvrager en de overige aanwezigen. Alleen zij die tijdig schriftelijk of mondeling bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, kunnen later beroep instellen bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet In staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te dienen, danwel de besMtvorming straks afwijkt van het ontwerp van het besluit. Informatie Voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met de heer H. Overdevest van de afdeling VROM, telefoonnummer (072 -) 535 67 35. Mededelingen van de afdeling Beheer Openbare Ruimte De gemeente is verantwoordelijk voor het kleine dagelijks onderhoud van de woonom geving. De afdeling Beheer Openbare Ruimte die voor dit onderhoud zorgt, is van maandag tot en met vrijdag bereikbaar tussen 08.00 en 16.00 uur op telefoonnummer (072 -) 535 68 68. Bereikbaarheid buiten reguliere opening stijden voor spoedgevallen De gemeente is voor spoedgevallen over het dagelijks onderhoud ook buiten de reguliere openingstijden telefonisch bereikbaar. Heeft u een spoedmeldmg dan kunt u bellen naar telefoonnummer (072 -} 535 68 66, Buiten de reguliere openingstijden hoort u een bood schap op een antwoordapparaat Luister goed naar dit bericht en volg de instructies. Let op! Bedenk goed, vóór u buiten de reguliere ope ningstijden belt, of uw melding écht spoedeisend is. Kan het tot de eerstvolgende werkdag wachten of levert hetgeen u wilt melden bijvoorbeeld een onveilige situatie op? Als uw melding niet spoedeisend is, bel dan de eerstvolgende werkdag naar telefoon* nummer (072 -) 535 68 68. Storingnummer openbare verlichting Bij storing van een lichtmast kunt u met de afdeling Reheeröpenbare Ruimte bellen, tele foonnummer (072 -) 535 68 68. Bij het melden van de storing wordt u gevraagd de straat naam en het nummer wat op de lichtmast staat te vermelden. Belangrijke nummers voor andere meldingen De gemeente is niet voor alle zaken verant woordelijk. Hieronder volgt een lijstje met belangrijke telefoonnummers bij zaken waar do gemeente geen verantwoordelijkheid voor draagt Als elke seconde telt: alarmnummer 112 Politie Noord-Holland Noord: voor met-spoedeisende zaken: 0900 - 8844 (30 ct 0,14 euro min) NUON (voorheen EWN), als het gaat om gas of elektra: voor storingen 08Ö0 -1499 voor nieuwe aansluiringen/klantenservice: 0900 -1499 (22 ct 0,10 euro min) PWN, als het gaat om de waterleiding en drinkwater; tijdens kantooruren; 0900 - 202 00 40 (22 ct/0,10 euro/min) buitenkantooruren: 0800 - 023 23 55 MuMkabel voor uw kabelaansluiting radio en TV: 072 - 512 82 00 Dierenambulance: 072 - 515 01 73 Brandweer, bij spoed: 112 óf anders; 072 564 44 44 Waterschap het Lange Rond, voor het beheer van openbaar water: 072 - 5410202 Openingstijden Afvalbrengplaats De Afvalbrengplaats aan het Rosendaal 2 is geopend van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur en iedere zaterdag tussen 09,00 en 12.00 uur. Legitimatie De Afvalbrengplaats aan het Rosendaal is alleen bedoeld voor inwoners van Heüoo. Medewerker* kunnen daarom om uw legitimatie (lees: paspoort, rijbewijs of identiteitskaart) vragen. Wat kunt u NIET bij de mmrengplaats kwijt? Niet alle materialen kunt u bij de Afvalbreng- plaats aan het Rosendaal kwijt Voor bijvoorbeeld bielzen, autobanden en bouw en sloopafval kunt u terecht bij de stortplaats van G.P. Groot, Boekelerdijk 13A te Alkmaar. Deze stortplaats is iedere eerste zaterdag van de maand tussen 0830 en 12,30 uur geopend en maandag tot en met vrijdag tussen 07.00 en 16.00 uur. Grofhuisafval Voor meldingen van grofhuisafval kunt uvan maandag tot en met woensdag tussen 08.00 en 12.00 uur bellen naar telefoonnummer (072-) 535 68 88. Meer informatie Voor meer informatie of algemene vragen over klein onderhoud van het dorp kunt u contact opnemen met de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer (072 -) 535 68 68. Kledinginzamelingsactie Leger des Heils Kledinginzamelaar Leger des Heils haalt don derdag 8 en vrijdag 9 november a.s. kleding en schoenen op in Heüoo. Het Leger des Heils verkoopt de kleding tegen redelijke prijzen aan minderdraagkrachtigen. Daarnaast worden er o.a. tweedehands goederen getransporteerd naar Tsjechië en Roemenië. Eeh deel van de opbrengst van de kleding gaat naar niet- of slechts gedeeltelijk gesubsi dieerd huipverleningswerk van het Leger des Heüs. Voorbeelden hiervan zijn; Centrum voor Maatschappelijke Opvang De Breehof in Nieuw-Amsterdam en het Ontwenningscen trum voor verslaafden De Wendingin Ugchelen, Meer informatie Voor meer Informatie over de Medingactie kunt u beüen naar de heer Th.J. van den Berg, directeur van de afdeling Herbestemming van Goederen van het Leger des Heüs, telefoon nummer (036 4 539 82 85. ei Werkzaamheden Rector Frederilt- laan Gemeente wil overlast rioolwater verder beperken Om op korte termijn de problemen rondom overlast door rioolwater te verminderen, wordt op dinsdag 20 tot en met donderdag 22 november a.s, de overstortconstructie, gelegen aan de Rector Frederüdaan in het Blockhovepark, in opdracht van de gemeente aangepast. Aannemer G.P. Groot zal deze werkzaamheden gaan uitvoeren. Met het aan passen van de overstortconstructie wil de gemeente de kans op rioolwateroveriast in een aantal woningen verminderen. In verband met deze werkzaamheden sluit de gemeente de Rector Frederüdaan ter hoogte van de Zandersloot deels af. De Rector Frede rüdaan blijft echter wel voor ledereen begaanbaar doordat tussen de weg en de sloot rijplaten worden geplaatst. In 2002 zuüen aanvuüende maatregelen worden genomen om de rioolwateroveriast verder terug te dringen,, informatie Voor vragen over de werkzaamheden kuift u tussen 09.00 uur en 12.00 uur contact opnemen met de toezichthouder, de heer S, Siemens van het ingenieursbureau, telefoon nummer (072 -)535 67 72. Werkzaamheden Ewisweg, Stationsweg, Kanaalweg Gemeente legt persleiding aan om rioolwater sneller af te voeren Vanaf 5 november jL is aannemer De Vries Van de Wiel, in opdracht van de gemeente, gestart met de aanleg van het resterende ded van de rioolpersleiding tussen het rioolgemaal aan de Bwis weg/Zeeweg en de Kanaalweg, De aanleg van deze leiding is het laatste onderdeel vaneen groter project, dat ook de aanleg van de persleiding onder de Ewisweg, N$ Station en het kruispunt tussen de Kennemer- straatweg en de Kanaahveg omvat. Delen van deze leiding zijn in het verleden al aangebracht enhet gemaal is vorig jaar vervangen. Uitein delijk moeten deze inspanningen resulteren in een krachtiger gemaal dat via de persleiding het water sneller bij de rioolwaterzuivering Heüoo aflevert. De aannemer legt in de week van 5 tot en met 9 november het deel van de leiding langs de Ewisweg aan. De gemeente verwacht door l deze werkzaamheden nog geen hinder voor het wegverkeer. Wij vragen voetgangers gedurende deze werkzaamheden gebruik té maken van het voetpad aan de oostzijde van de Ewisweg;- -f j t Volgens de planning zal de aannemer in de week van 12 november a,s. de persleiding, ter hoogte van de Pastoor van Muyenweg, onder de Ewisweg door persen, Deze werkzaam- heden zullen naar verwachting drie dagen in beslag nemen. Ook bij deze werkzaamheden verwachten wij geen verkeershmder. - nauwkeuriger aangeven waar en wanneer omleidingsroutes, gaan gelden. informatie Voor vragen over de werkzaamheden kuntu tussen 9,00 uur en 12,00 uur contact op nemen met de toezichthouder, de heer ML Montauban van het Ingenieursbureau, tefofoonntrmmer (072 -) 535 67 65. llCkendljr'1 Hypotheek 'adviseur Na afspraak ook op donderdagavond geopend Kennemerstraatweg 125 1851 BC Heiloo Tel. 072 - 532 03 22 Uw adviseur: Remco Steijlen Overige vestigingen: Alkmaar Haarlem Heerhugowaard Noord-Scharwoude Purmerend Santpoort-Noord n Afhankelijk van de voortgang zal de aan nemer einde van deze maand de lejding onder de kruising tussen de Reónémer- straatweg en de Kanaalweg persen, In december zal het laatste stukje persleiding onder de spoorlijn worden aangelegd. Ter aftonding sluit de aahnémer de persleiding aan op het gemaal en wordt de oude afvoer- leiding afgesloten. Hiermee is dan het totale project afgerond. Wij informeren u op een - later tijdstip via de Uitkijkpost over deze laatste fase, waarbij wij wederom een beeld geven van de verkeersmaatregelen en omiel» dingsroutes. Ook kunnen wij dan Dé Hyp^fheekwinkel

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 6