Gezelligheid buiten binnen handbereik Reisfoto's bij DEFA Tentoonstelling over Dim,ro"cMeervogeis CAL in gemeentehuis AotiolMhi)Lhmni UITKIJKPOST - 5 DECEMBER 2001 - PAGINA 11 L 1 T 1 E JhlL BERICHTEN Schietvereniging De Vrijheid Akersloot Bridgeclub Limmen Limmen weer gezamenlijk aan tafel tijdens de 'Eetmiddag' HSV Limmen nieuws 5053009. SV Vredeburg LITIE Ajr BERICHTEN AKERSLOOT Kerstconcert in NH Kerk te Limmen WÊBmÊÊÊÈÈ Afwijkende openingstijden bieb tijdens de feestdagen Het Limmer Dictee 2001 Jazz Session Club Vredeburg Inbraak in woning TIOS valt in de prijzen Programma j ongerencentrum Conquista Een eenvoudig bakje op de vensterbank maakt al een enorm verschil. Terwijl we het rond de feestdagen bin nen zo gezellig mogelijk maken, verge ten we buiten wel eens. Betrek ook het terras en het balkon bij die gezellig heid. Met een beetje aankleding wordt het zelfs leuk om naar buiten te kijken. Zet een leuke bak of kuip in de buurt van het raam, en geniet van dat groen binnen handbereik. Veel eenjarige zomerbloeiers hebben het bij de eerste nachtvorst al begeven. Bovendien wachten de meeste vaste planten het voorjaar ondergronds af. Tel daarbij op dat heel wat heesters hun blad in het najaar hebben laten vallen. Vrolijker word je er niet van. Toch is het nergens voor nodig, dat het er bui ten zo troosteloos uitziet. Zelfs een heel eenvoudig bakje op de venster bank maakt een enorm verschil. Groen nu belangrijk Er zijn planten genoeg die zo'n bakje opfleuren, ook in deze tijd van het jaar. Zo heeft het tuincentrum altijd wel ver schillende soorten klimop staan. Er zijn er zoveel. De variatie in bladvormen is enorm groot. Er is klimop met gekroesd blad, met een heel smal en sierlijk blaadje en met heel mooi gete kend loof. Het belangrijkste is echter dat ze allemaal wintergroen zijn. Wintergroen zijn natuurlijk ook de coniferen. Net als bij de klimop zijn er ook coniferen in allerlei soorten en maten. Het tuincentrum biedt legio conifeertjes aan die zich best een tijdje thuis voelen in een bak of kuip. Blad met bes Er zijn ook planten die 's winters hun blad behouden én nog iets extra's heb ben. Neem de hulst. De rode bessen steken prachtig af tegen het glanzende blad. Sommige hulstsoorten hebben zelfs gele bessen. Het is ongelooflijk om te zien hoe klein de hulst tegen woordig met bes worden aangeboden, ideaal voor een bakje zoals op de ven sterbank. Bloeien in sneeuw Vergeet ook niet dat een beplante bak of kuip er prachtig uit kan zien wan neer sneeuw op de planten ligt. Alleen al om die reden zou je oök wat van die fraaie siergrasjes moeten planten. Of denk eens aan winterheide. Die bloeit zelfs met sneeuwvlokken op de takjes. Ook hier moeten de coniferen weer worden genoemd. Want zo'n groenblij- ver met een dekentje van sneeuw over zich heen is een plaatje. Voorkom daar om dat de sneeuw straks de grond in uw kale bak of kuip bedekt. Dat is gewoon zonde. Er valt zoveel meer te genieten, vooral ook in de winter. ki- 0900-1 JL 8844 \3 »Noord-HaJJand Noord LIMMEN - Tussen zaterdagavond 1 en zondagmorgen 2 december werd in een woning aan de Dusseldorperweg inge broken. Door het forceren van een raam aan de achterzijde werd toegang tot de woning verschaft. De gehele woning werd doorzocht. Weggenomen werd een aantal sieraden. Verloren: zwarte schoudertas met inhoud, 3 sleutels waaronder VW-sleu- tel. Gevonden: zilveren armband met scha- keltjes, bos sleutels waaronder auto sleutel Mercedes. AKERSLOOT - Paul Twaalfhoven slaagde er afgelopen dinsdag ook weer in om een honderd punten serie te schieten met als tweede serie achtenne gentig. Daarmee bleef hij Andre Swart voor in de ranglijst want Andre kwam tot 99 en 98 punten. In de A-klasse schoot Henk Bosman zijn tweede honderd punten serie. Op de tweede plaats kwam Peter Wals met 98 punten. In de B-klasse was Gerard Steeman met 97 punten de sterkste, goede twee de was hier Jan Deijle met 93 punten. Cor Groen was iedereen de baas in de C-klasse met een hoogste score van 92 punten. Het revolverschieten werd gewonnen door Jacob van Oost met een mooie serie van 86 tweede was hierin Danker van Willigen met 85 en derde koploper Andre Swart met 81 punten. SV De Vrijheid heeft haar clubavond elke dinsdagavond in de Vriendschap in Akersloot en belangstellenden zijn altijd welkom. LIMMEN - De bridgeclub Limmen heeft op 28 november als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. Korf-Straathof 60.27, 2. Keijzer-Keijzer 59.38, 3. Kuin- Kuin 58.04. B-lijn: 1. Slob-Tuinstra 63,21, 2. v.Bellen-v.BergenHenegouw 57.86,3. Morcus-Morcus 54.28. C-lijn: 1 Balkenende-Noom 57,50, 2. Piersma- v.Splunder 56.43, 3. Noordenbos- v.Straaten 53.93. D-lijn: 1. Bloois- Vendel 62.90, 2. Groenhof-Mooi 55.71, 3 Buit-Kaandorp 55.36. E-lijn: 1. Brinkhorst-Tuinstra 58,57, 2. Segerius- Segerius 56.43, 3. Balkenende- Hulsebosch 55.71. CAL - De bibliotheken in Castricum, Limmen en Akersloot hebben rond de feestdagen hier en daar afwijkende openingstijden. Op woensdag 5 decem ber zijn de bibliotheken vanaf 16.00 uur gesloten, maandag 24 december zijn de bibliotheken vanaf 16.00 uur gesloten en woensdag 26 december zijn de bibli otheken gesloten. Vanwege de jaarwis seling en de invoering van de euro zijn de bibliotheken ook gesloten op maan dag 31 december en op woensdagoch tend 2 januari. Woensdagmiddag 2 januari kunt u vanaf 14.00 uur weer bij de bieb terecht. De buitenbus van de bibliotheek in Castricum is gesloten vanaf maandag 24 december 14.00 uur tot donderdag 27 december 9.00 uur. Donderdag 27 en vrijdag 28 december is de buitenbus open van 9.00 tot 14.00 uur. Vanaf zaterdag 29 december tot en met dins dag. Op 1 januari is de buitenbus de gehele dag gesloten om vuurwerkover- last te voorkomen. LIMMEN - Op zondag 9 december houdt carnavalsvereniging De Uylen- spieghels weer haar traditionele Eetmiddag in De Burgerij in Limmen. Alle Gorteldonkers zijn dan vanaf 16.00 uur van harte welkom en kunnen rekenen op een heerlijk bord boeren kool met worst en natuurlijk de nodige gezelligheid. De Prins en zijn Raad zul len garant staan voor een echte Amsterdamse sfeer voor het hele gezin. Tussen het eten door is er dus de tijd om gezellig te praten, dansen en een drankje te nemen. Voor degenen die liever alleen voor de gezelligheid willen komen, zijn er entreekaarten aan de zaal te verkrij gen. De eetkaarten dienen echter voor af op de voorverkoopadressen gekocht te worden. Onder het motto 'Gorteldonk en de Spreukenballade', is er een oud Gorteldonks spreekwoord dat zegt: Is Gorteldonk in december'weer bij elkaar, dan is de boerenkool gaar! De voorverkoopadressen voor de eet kaarten zijn: Familie Baars, Burgemeester Nieuwenhuijsenstraat 97, Familie Burgering, Vredeburglaan 2, kaarten kosten voor donateurs: f 7,50, niet-donateurs betalen f 10,-. Kinderen t/m 12 jaar gratis. LIMMEN - Zondag 2 december werd er ter gelegenheid van het 70-jarig bestaan van de vereniging HSV een Sinterklaaswedstrijd gevist aan het Stet. Er waren zestien deelnemers die mooi weer troffen en er werd veel gevangen. Totale vangst was 805 stuks, een gemiddelde van liefst vijftig per vis ser, en dat in slechts anderhalf uur tijd. De vangst bestond hoofdzakelijk uit blankvoorn met een enkel baarsje en bleitje. Na afloop was er snert en een drankje voor de deelnemers en er was voor iedereen prijs. Sint Nicolaas had ook nog enkele chocoladeletters achter gelaten. De uitslag: 1. Peter van der Heijdt 130 stuks, 2. Gerrit Tuijn 94 stuks, 3. Jim Jak 77 stuks, 4. Jens Castricum (jeugdlid) 73 en 5. Ron Droog 73 stuks. Er werd niet overal even goed gevan gen, er waren gerenommeerde vissers als Rob Jak en Rene Levering die nog geen tien vissen wisten te verschalken. Het seizoen is nu ten einde, er is nog wel de prijsuitreiking op vrijdag 21 december. De jaarlijkse klaverjasdrive ten bate van de Jeugdvisclub Samen Beet wordt gehouden op zondag 13 januari 2002. Huisartsen Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel:072-5180618. Tandartsen Tijdens het weekeinde en in de avon duren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Vuurbaak 7a. Geopend van 08.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekeinde en in de avonduren de Regionale Spoedapotheek, Van Ostadelaan 248, Alkmaar, tel. 5143060. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. RIMA Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening, spreek uur: donder dag van 09.00 tot 10.00 uur in kamer 0.30 in het gemeentehuis (via achterin gang), Zonnedauw 4. Tel. 5055363. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten Heiloo. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Zorgcentrum De Cameren, Vredeburglaan 1, dinsdag en vrijdag tussen 08.00 en 08.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Gemeente Limmen Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen, tel. 5051456. Open van 08.30 tot 12.30 uur. LIMMEN - Op vrijdag 30 november speelde schaakvereniging Vredeburg ronde elf van de interne competitie. J. Admiraal gebruikte te veel tijd om zijn mooie aanval tegen H. Ebels af te ronden en koos in tijdnood tactisch voor een remiseaanbod, hetgeen Ebels accepteerde. K. Kramer uitte luid zijn ongenoegen toen hij in een waarschijn lijk gewonnen stand tegen E. Stolp een volle toren weggaf. B. Stolp had moeite om zijn koningsaanval tegen J. Limmen door te zetten waarna Limmen het ini tiatief overnam en met sterke zetten won. R. v.d. Storm had een gemakkelijke avond tegen R. Rommel, die zelf vond dat hij als een krant speelde. P. v.d. Heijdt zag een winnende combinatie, maar verwisselde de zetten waardoor M. Weigraven een stuk en de partij in de schoot geworpen kreeg. J. Tebbens was in grote vorm tegen J. de Graaf die dan ook geen kans kreeg. K. Keizer speelde ongeconcentreerd 0900-1 L 88 44 J Noord-Holland Noord AKERSLOOT - Op maandag 26 november werd tussen 13.30 en 14.00 uur op het parkeerterrein van het Motel aan de Geesterweg in een perso nenauto ingebroken. Nadat een ruit aan passagierszijde van de Ford Mondeo was ingeslagen werd autotele foon en een herenjas ontvreemd. Op 30 november vond op de afrit van de A9 in Akersloot om 17.00 uur een aanrijding tussen twee personenauto's plaats. Een 36-jarige automobilist afkomstig uit Uitgeest verleende geen voorrang. Hij verklaarde dat de aanrij ding veroorzaakt werd omdat zijn voet van het rempedaal afgleed en vervol gens op het gaspedaal terecht kwam. Er was alleen materiële schade. Galerie Amber Donderdag t/m zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur en op afspraak, tel. 5051491. Te vinden aan de Dusseldorperweg 18. Serre Nella van Os Expositie met wisselend werk van fami lie van Os, onder andere bronzen beel den, keramiek, acryl, olieverfschilderij en en aquarellen, elke zondag van 13.00 tot 18.00 uur, Westerweg 39. LIMMEN - Het muziekensemble Limbonbarde geeft dit jaar weer een Kerstconcert in de NH Kerk aan de Zuidkerkelaan in Limmen. Dit net gerestaureerde kerkje is een prachtige entourage voor dit optreden. Ook treedt voor u op de zanggroep Came- rata Musica. De sopraan Gerardine Maréchal zal ook aan dit concert haar medewerking weer verlenen. Sinds een paar jaar staat deze combina tie van zangers en spelers borg voor een goed concert en een uitverkochte kerk. Het concert zal plaatsvinden op zondag 16 december om 16.00 uur. Kaarten verkrijgbaar aan de van Alkemadelaan 29, te Limmen, tel. 072- 5051228. EGMOND - Enige jaren geleden heb ben Joke en Rob de Rooij een reis door Oost Afrika gemaakt. Rijdend achter op een grote truck voerde de tocht door Kenia, Oeganda, Zaïre (Kongo), Rwanda en Tanzania. XI Naast het bezoek aan de diverse bekende natuurparken, waarbij onder andere een bezoek werd gebracht aan de Berg Gorilla in het Kahuziebiëga park, is ook een indruk verkregen van het Afrikaanse leven, onder andere met een bezoek aan de Pygmeeën in de jungle van Kongo. Aan de hand van een groot aantal foto's zal aanstaande vrijdag getracht worden een beeld van dit stukje Afrika te geven bij de fotoclub DEFA. De avond begint om 20.15 uur. Het club huis van DEFA bevindt zich naast de RK kerk aan de Wilhelminastraat in Egmond aan Zee. Ook niet-leden zijn welkom. Nadere informatie op tel. 072- 5065950 Grof vuil Tel. 5413533. Indicatiecommissie Aanvragen voor thuiszorg, verzorgings- en verpleeghuiszorg bij Regiobureau Zorgindicatie, Postbus 9331, Alkmaar, tel. 072 5670050. Ouderenwerk SWOL Secretaris mw. E. van Wieringen-van Wees, Oranjezon 3, 1906 VC Limmen, tel. 5051670. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastor J. Oiling, tel. 5051275 en fax 5054503, spreekuur dinsdag 08.30 tot 09.15 uur, donderdag 16.00 tot 17.00 uur in de pastorie. Voor afspraken bel len. Diensten zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Secretariaat open vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur, tel. en fax 5053793. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 0900-8844, geopend maandag van 09.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0900-8844, geopend maandag van 14.00 tot 17.00 uur en donderdag van 09.00 tot 12.00 uur. LIMMEN - Vijf jaar geleden organi seerde de Culturele Raad Limmen voor het eerst het Limmer Dictee. Dinsdag 11 december hebben zij dat voor de vijfde keer gedaan, zodat er sprake is van een lustrum. Om dat te 'vieren' vindt het evenement plaats in de bovenzaal van Vredeburg en niet zoals de voorgaande jaren in de St. Maartenschool. Dat is maar goed ook, want de laatste keer waren er zoveel aanmeldingen dat de laatstkomenden niet mee konden doen. Dat is ook de reden dat de Culturele Raad besloten heeft de inschrijving alleen open te stellen voor de inwoners van de CAL-gemeentenen alsmede Heiloo en Uitgeest De drievoudige winnaar W. van Beusichem uit Haarlem zal dus niet van de partij zijn. Hij is hierover ingelicht en kon alle begrip opbrengen voor deze maatregel. Hij zal er overigens wel bij zijn om de wissel beker in ontvangst te nemen, die nu zijn eigendom wordt. Ook heeft hij zich bereid verklaard plaats te nemen in het correctieteam dat dit jaar het dictee zal nakijken. Het Limmer dictee zal zijn toegesne den op feiten en gebeurtenissen die met Limmen in het bijzonder en met de CAL in het algemeen te maken hebben of hadden. De moeilijkheden komen overeen met die welke te verwachten zijn in het Groot Dictee der Nederland se Taal dat enige tijd later in Den Haag wordt gehouden. Deelnemers dienen om 20.00 uur aan wezig te zijn. Zij worden verwelkomd met een gratis kopje koffie. Het inschrijfgeld bedraagt f 5,-. Aanmelden bij H.J. Brandsma, Vaartkant 30, Limmen,tel. 072-5052052. LIMMEN - En weer komt er iets totaal anders bij de Jazz Session Club Vredeburg. Zondag 9 december is er een gastoptreden van één van de bekendste, maar ook beste big bands van Noord-Holland, The Benny Bright Orchestra. The Benny Bright Orchestra mag dan al 26 jaar oud zijn, de muziek is swin gend, jong en van een buitengewoon hoog niveau. De band bestaat voor 50% uit beroepsmusici en conservato rium studenten. De overige leden zijn begaafde amateur musici van een zeer respectabel niveau. Het enige wat traditioneel is aan het orkest is de bezetting, namelijk vijf saxen, vier trombones, vijf trompetten, een volledige ritmesectie plus een zan geres. Met de komst van de huidige bandleider, Robert de Vries, is het karakter van de band veranderd, ook mede door studieweekends met Tjitse Vogel en leden van het Metropole Orkest. De sound is eigentijds jazzy en bestaat naast swing ook uit fusion en latin jazz. De vele solisten (waarvan een aantal multi-instrumentalisten) garanderen een spetterend optreden. Dat kunnen de mensen die hen onlangs nog hebben bewonderd in Egmond aan Zee, Alkmaar en Hoorn, zeker beamen. De sessie begint zoals altijd om 16.00 uur in De Vredeburg aan de Dusseldorperweg te Limmen, de toe gang is nog steeds gratis en voor nade re informatie kunt u terecht bij Fred Timmer, tel./fax 072-5053414, e- maiktimmer,limmen@worldonline.nl AKERSLOOT - De dames senioren 1 van Dimtronic Meervogels speelden tegen Kwiek 2. Na een slechte beker wedstrijd afgelopen donderdag kondig de trainer coach Theo Krom zijn ver trek aan. Zijn vertrek heeft alles te maken met de onmacht waarmee hij de dames selectie tot betere prestaties kan brengen. Wel heeft hij toegezegd aan te blijven tot dat het bestuur een goede oplossing heeft gevonden. Tegen Kwiek ging het aanvankelijk gelijk op en na tien minuten stond er een 3-3 stand op het bord, Marjolein Zoon verraste de Kwiekkeepster met een onderhands schot, 8-3. Het verschil van vijf doelpunten werd tot de rust gehandhaafd, 11-6. Direct na rust liep Meervogels door treffers uit de tweede lijn en enkele breakouts van Maaike Groneman. Zo stond er 10-20 op het scorebord. In een wedstrijd waarin Meervogels duidelijk het betere van het spel had werd de voorsprong van tien doelpunten tot het eindsignaal gehandhaafd. Een verdien de overwinning voor een hardwerkend Meervogels. Karin Broersen scoorde 8x, Marjolein Zoon en Maaike Groneman 5x, Lindsay van der Eng, Marieke Veldt, Jeanette en Yvonne Krom 2x, Ilse Hellinga en Anja Krom lx. De Blinkert - Heren senioren 1 Dimtronic Meervogels 17-26 Meervogels vertrok met slechts een wissel richting Haarlem naar het geren ommeerde Blinkert. Meervogels open de wel de score en wist weliswaar een kleine voorsprong op te bouwen. Halverwege de eerste helft raakte een speler van Meervogels geblesseerd. Keeper Cees Wevers had internationa le verplichtingen bij het militair team, dus met welgeteld een keeper en zes veldspelers moest de klus geklaard worden. Met 8-12 klonk het rustsignaal. Na de rust werd de marge snel ver groot, 8-16. Hierna kon Meervogels een pas terug doen en probleemloos de eindstand van 17-26 bereiken. Jacco Kerssens werd met 11 doelpun ten de topscorer, Ron Out 6x, William Kerssens 4x, Peter Schagen en Jeremy Duin 2x, en Jelle Putter. Klaverjassen bij Dimtronic Meervogels Vrijdag 7 december kunt u deelnemen aan een klaverjasdrive in de handbal kantine aan de Boschweg te Akersloot om 19.30 uur is de kantine open en tot 20.30 uur kunt u zich opgeven. Eerder opgeven kan ook bij Tineke Krom, tel. 0251-311355. Drive en verloting zijn om 23.15 uur afgelopen. Iedereen is wel kom op deze gezellig drive. LIMMEN - Van donderdag 6 december tot en met 9 januari zal in het Gemeentehuis van Limmen het Panorama CAL te bezichtigen zijn. Tijdens de nieuwjaarsmanifestatie C'2001, welke in het teken van de CAL stond, hebben kinderen op tien panelen van 1 x 1,5 meter de mooiste en bekendste plekjes van Castricum, Akersloot en Limmen geschilderd. Natuurlijk is de Zuiderkerk uit Limmen vereeuwigd, maar ook de bol lenvelden en ander natuurschoon komen goed uit de verf. Aan deze pane len hadden de schilders lang niet genoeg en daarom is het panorama ter plekke uitgebreid met enkele grote schilderingen op papier. Naast dit werk is er tijdens de expositie ook werk te vinden van jeugdige cursis ten van Toonbeeld. Het leek de Culturele Raad Limmen een leuk idee om tijdens de overgang van Limmen als zelfstandige gemeente naar de CAL deze expositie naar het (nu nog) Gemeentehuis te Limmen te halen. De expositie is te zien op werkdagen van 08.30 tot 12.30 uur en 13.30 tot 17.00 uur; behalve op vrijdagmiddag. LIMMEN - Zondagnacht werd tijdens afwezigheid van de bewoners ingebro ken in een huis aan de Dusseldorper weg in Limmen. De daders kwamen hier binnen door het verbreken van een raam aan de achterzijde van de woning. Er is nog niet vastgesteld wat er werd weggenomen. LIMMEN - Afgelopen zaterdag deed gymnastiekvereniging TIOS uit Limmen mee met LOS A wedstrijden in Beverwijk. Als eerste mocht Nienke Oiling aantreden bij de categorie pupil len 1, niveau 5. Zij turnde een prima wedstrijd maar viel net buiten de prij zen. Zij werd vierde met 0,3 punt ver schil met nummer drie. In de tweede wedstrijd werd er door TlOS-meisjes op twee banen geturnd. Cindy Groot, die meedeed bij de Pupillen 2 niveau 5, begon met een uit stekende vloeroefening die haar een 9.15 opleverde. Zij werd mede daar door tweede in haar categorie. Esther Bakkum en Vivian van Kessel kregen te maken met zware tegenstand bij de meisjes jeugd. Zij werden achter eenvolgend 22ste en 18de. In de derde wedstrijd kwamen er weer TlOS-meisjes op het ereschavot. Denice Groot, die op brug en balk het hoogste scoorde, werd nummer één en Rowan Min, die ook een mooie balkoe- fening liet zien, werd derde. Dit scheel de heel weinig met Sabine Pirovano die op de vierde plaats eindigde met maar 0.05 punt verschil. TIOS ging deze dag zodoende met drie medailles naar huis. Deze wedstrijd was de eerste van de competitie. De tweede is op 19 januari in Noord-Scharwoude. LIMMEN - Het programma voor het weekend van 7,8 en 9 december bij jon gerencentrum Conquista is: Kinderen van 4 t/m 12 jaar Sinterklaas is nog maar net uit het land en nu gaan de kinderen zich bij Conquista alweer voorbereiden op de Kerst. Aanstaande zaterdag worden er kerstkaarten gemaakt. Er zijn allerlei materialen aanwezig, dus de opa's en oma's zullen dit jaar wel een mooie kerstkaart toegestuurd krijgen. Je kunt van 10.30 tot 12.00 uur je kerstkaart maken. De entree is f 2,25 en de medewerkers zien je zaterdag graag komen! Tieners van 12 t/m 15 jaar Zaterdag 8 december is er een disco voor jeugd van Limmen De entree is gratis. De deuren gaan open om 19.00 uur en de tienerruimte sluit om 23.00 uur. Zondagmiddag 9 december is Conquista geopend van 14.00 tot 17.00 uur. Jongeren vanaf 16 jaar De goud van Oud avond op 1 decem ber was zeer geslaagd bij Conquista. Dj Rob had al zijn oude singles van zolder gehaald en er een gezellige avond van gemaakt. Vrijdag 7 december en zater dag 8 december is het jongerencafé, voor iedereen boven de 16 jaar, geo pend van 20.30 tot 01.00 uur. Behalve uiteraard de bar hebben is er ook een pooltafel, flipperkasten, dartbord etc. Kom ook eens gezellig langs en maak er samen met de medewerkers van Conquista een gezellige boel van. tegen M. Kos die hier dankbaar van profiteerde. G. Pouw verloor een pion in de opening tegen D. Keizer maar vocht sterk terug en wist zijn stukken beter te laten samenwerken wat winst opleverde. Komende maandag speelt Vredeburg de bekerwedstrijd tegen het sterke Bergen. Uitslagen: Groep A. H. Ebels-J. Admiraal remise, B. Stolp-J. Limmen 0- 1, R. vd Storm-R. Rommel 1-0, K. Kramer-E. Stolp 0-1, P. vd Heijdt-M. Weigraven 0-1, J. Levering-D. Aafjes 1- 0, G. Pouw-D. Keizer 1-0, K. Aafjes-B. Kerkhof 0-1, K. Keizer-M. Kos 0-1, R. Termes-H. Levering remise, T. Al-N. van Leen 1-0, J. Tebbens-J. de Graaf 1- 0, B. Schijf-E. Mooij 1-0, B. Blekemolen-S. Sofan 0-1M. Wester-J. Duin 0-1, N. Pepping-C. Pepping remi se. Groep B. Tim Castelein-Thijs Witkamp 1-0, Martijn van Rees-Bob Luttikhuizen 1-0, Mike Krom-Vince Kaandorp 1-0, Jeroen Levering-Alex Zwart 0-1, Menno Koot-Micha van Buuren 1-0, Djurre Bismeijer-Mathijs Hendriks 0-1. Een van de schilderijen dat te zien is in het gemeentehuis van Limmen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 11