Kerstconcert Witte Kerk Dj Jurgen en Racoon in de Buk Buk jp Peter Burger derde in Malta Challenge Marathon Boev\entV|i Buitenbeen Eternal Woman Buitenbeen DEUTEKOM AFWEZIG H.D. Gransbergen, huisarts maandag 10 en dinsdag 11 december Nieuwe collecties boeken in Bibliotheek Heiloo GroenLinks vergadert Spreekuur CDA Wesley en Maureen Groefsema kampioen in Friesland «gi Klaverjassen Ypsalon Open Klaverjasdrive EHK Meiden-basketbal bij Flashing Heiloo Effect boekt zege HZY de Witburger Activiteiten ANBO en KBO mmm wom Eternal Woman door Petra Berger CD van de week: oo Winkelhof H Loo 53 Tel. 5335535 Onder invloed Inbreker aangehouden Buitenbeen door Laura Hillenbrand Boek van de week: 49,90 (€22,64) Rijden onder invloed Agenda Sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST - 5 DECEMBER 2001 - PAGINA 2 Doktersdiensten Centrale huisartsenpost Alkmaar en omstreken (o.a Heiloo, Limmen, de Egmonden). Voor spoedeisende huis artsenhulp buiten kantooruren en in het weekend tel: 072-5180618 Apotheken Sibilo, Pastoor van Muijenweg 17, tel. 5330200, ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur. Heylo, Stationsweg 53, tel. 5331070, ma t/m vr 8.00 tot 18.00 uur, za 09.00 tot 17.00 uur. Ypestein, De Krommert 14, tel. 53402(H), ma t/m vr 08.00 tot 18.00 uur, za 11.00 tot 15.00 uur. Voor spoedgevallen is de Regionale Spoedapotheek 's avonds, 's nachts en in het weekend bereikbaar, locatie De Hoef, van Ostadelaan 248 te Alkmaar, tel. 5143060. Verloskundige J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Heiloo, tel. 5337531 (volgens afspraak). Tandartsen Doorkiesnummer van de tandarts- dienst bij spoedgevallen: tel. 5123889. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. De Jong zijn te berei ken op tel. 5331606 (Commandeurslaan 1). Spreekuur werkdagen 10.30-11.30 en 18.00 19.00 uur, zaterdag van 11.00- 12.00 uur. Dierenkliniek De Kapel, J.A. de Ridder, Runxputteweg 24, Hei loo. Behandeling uitsluitend volgens afspraak. Dierenkliniek De Kattenberg, Westerweg 125, Heiloo, tel. 5340550. Spreekuur werkdagen 13.30-14.30 uur, zaterdag 10.00 11.00 uur en volgens afspraak. Stichting Regionale Thuiszorg Ampèrestraat 21, 1817 DE Alkmaar, tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen in de week). Thuiszorgwinkel: Geert Groteplein 8,1813 BM Alkmaar, tel. 5199265, geopend ma t/m vr van 10.00 tot 17.30 uur en za van 14.00 tot 17.00 uur. Gezondheidswijzer: Hertog Aalbrechtweg 5,1800 GH Alkmaar, tel. 5199214. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) De prikpunten van Starlet in Heiloo zijn: Overkerck, Stations weg 92c, werkdagen van 08.00 tot 08.30 uur. De Loet, De Loet 1, werkdagen van 09.00 tot 9.15 uur. Uitvaartverzorging Capella Uitvaartverzorging Heiloo eo, Henny Stoop, tel. 5320 345. Per 1 januari a.s. zal M. ZWARTKRUIS ons verlaten omdat hij een praktijk overneemt in Egmond aan Zee. Wij wensen hem veel succes. H.H. DEN ENGELSEN en S. VOSKUIL, huisartsen HEILOO - Naast een grote eigen col lectie Engelstalige boeken heeft de Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo ook een wat kleinere collecties Franse, Duitse, Italiaanse, Spaanse en Portugese boeken. Om toch steeds weer nieuw en boeiend materiaal aan te kunnen bieden, wordt een deel van deze collecties twee maal per jaar gewisseld. Afgelopen week was het weer zo ver: er werden weer zo'n tach tig nieuwe Duits- en Franstalige boe ken en dertig van de overige drie talen aan de collectie toegevoegd. De nieuwe boeken worden gedurende drie weken apart gepresenteerd. U kunt ze natuurlijk al wel lenen. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag en dinsdag van 9.00 tot 17.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail redactie@uitkijkpost.nl. Hl Aangeleverde kopij wordt éénmaal geplaatst, afhankelijk van nieuwswaarde en exclusiviteit. De redac tie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten, te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, een en ander mede afhankelijk van het advertentie-aanbod. ■I Foto's en kopij, getypt en voorzien van naam en tel.nr. van de afzender, kunnen tot uiterlijk maandag 16.30 uur aangeleverd worden bij het kantoor van de Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. In Limmen kan de kopij maandag uiterlijk tot 12.00 uur bij N. Admiraal, Bloemenhof 5, bezorgd worden. Het algemene postadres van de redactie is Postbus 68, 1850 AB Heiloo. De redactie stuurt geen foto's en floppy's retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost weer ophalen. U kunt eventueel een aan uzelf geadresseeerde en voldoende gefrankeerde envelop meesturen voor terugzending. HEILOO - Op donderdag 6 december vergadert de gemeenteraadsfractie van GroenLinks om 20.00 uur in het gemeentehuis, oude ingang. Belangstellenden zijn welkom om hun mening te laten horen. U kunt ook bel len met Carla Coenders, tel. 072- 5320018 of Arend Plezier, 072-5321888 of e-mailen met groenlinksheiloo@het- net.nl. HEILOO - Morgen, donderdag 6 december om 19.30 uur, houdt de CDA-fractie weer het maandelijkse info/spreekuur in het gemeentehuis, oude ingang. Iedereen is welkom. U kunt zich vooraf aanmelden (niet verplicht) bij Martin Groot, tel. 072- 5335573, e-mail martin-groot@wxs.nl of bij George Borst, tel. 072-5112487, e- mail g.borst@hccnet.nl. Het Ar ion Ensemble, (foto Ger Helder HEILOO - Een nieuw gezelschap van jonge musici geeft komende zondag, 9 december, met een drietal composities van Bach invulling aan het kerstconcert in de Witte Kerk. Dit Arion Ensemble begon zijn bestaan in 2000 en staat onder de kundige leiding van Chris Pouw, geboren in Brugge, die in Amsterdam koordirectie en in Utrecht muziekwetenschappen studeerde. Het ensemble biedt de streng geselecteerde zangers en instrumentalisten de gele genheid zich te bekwamen in het samen musiceren, terwijl vocalisten van het koor zich tevens solistisch laten horen. Het programma wordt geopend met het Motet 'Singet dem Herrn ein neues Lied'. Dan volgt de Cantate 'Selig ist der Mann' BWV 57. Na de pauze ein digt het concert met het vijfde deel uit het Weihnachtsoratorium, de Cantate 'Ehre sei dir, Gott, gesungen'. Het concert begint om 15.00 uur. De toegangsprijs bedraagt f 17,50. Voor 65+, CJP en kinderen t/m 12 jaar kost de entree f 15,-. Telefonisch kunnen kaartjes worden gereserveerd via de nummers 072-5335852 en 072-5334804. Ook nu bestaat de mogelijkheid om het concertbezoek te combineren met een diner na afloop in restaurant De Loocatie, gelegen tegenover de kerk. Concert en 3-gangendiner kosten teza men f 55,- en het reserveren hiervan is alléén mogelijk via tel. 072-5334804. HEILOO - Judo Ryu Friesland hield voor de zestiende keer het Inter nationaal Open Friesland toernooi. Aan dit toernooi deden 83 clubs mee uit onder andere Duitsland, Polen en Finland. De judoka's van Randers de Geus zijn ook al jaren van de partij en kwamen dit keer met twee kampioenen en vier derde plaatsen terug naar Heiloo en Alkmaar. Wesley en Maureen Groefsema uit Heiloo behaalden beiden het kam pioenschap. Wesley kwam uit in het gewicht -60 kg en zat in een poule van 28 deelnemers. Wesley Groefsema ver keerde in een bloedvorm, versloeg al zijn tegenstanders en nam de grootste beker mee naar Heiloo. Maureen deed niet onder voor haar neef. Maureen zat in een poule -37 kg met nog zes sterke meiden. Maar ook Maureen liet er geen twijfel over bestaan wie er de sterkste was en greep goud. HEILOO - Op vrijdag 7 december is dj Jurgen op bezoek in Buk Buk, tijdens de New Vision. Dj Jurgen is geboren in Delft in 1967 en begon zijn carrière als dj in 1978 op de radio in Den Haag. In 1985 stapte hij over naar Veronica en begon in deze periode ook Roadshows te doen. Hij begon langzaam naam te krijgen en zijn eigen stijl van draaien te ontwikkelen. Tegenwoordig staat dj Jurgen bekend om zijn hippe techno-trance, zoals te horen in zijn grote hits Higher and Higher en Lift Me Up. Tegenwoordig draait hij over de hele wereld, van Amsterdam tot Japan, en aanstaande vrijdag dus in Heiloo! De entree kost f20,- en de deuren gaan open om 21.00 uur. Racoon Op zaterdag 8 december staat Racoon op het Buk-podium. Na het succesvolle HEILOO - Vrijdag 7 december is er weer een klaverjasdrive in de Ypsalon, aanvang 20.00 uur. Vrijdag 21 decem ber komt te vervallen. Op 4 januari wordt er een nieuwjaarsdrive gehou den. HEILOO - Op 10 december houdt EHK weer een Open Drive, van 20.00 tot 23.00 uur in het Open Huis in 't Loo. Inlichtingen bij de heer Leurink, tel. 072-5334366 of de heer Knegt, tel. 072- 5334056. HEILOO - Zo'n drie seizoenen gele den is Flashing Heiloo begonnen om de aanwas aan de meisjes-/dameskant te vergroten. Dit heeft geresulteerd in een adspiranten meisjesteam (leeftijd 12 tot 14 jaar). Dit team is enthousiast geble ven en speelt inmiddels in de leeftijds categorie kadetten/junioren (15 tot 19 jaar). Daarom is er is weer plaats genoeg voor een adspiranten meisjesteam. Flashing Heiloo roept hierbij dan ook meiden op, met name in de leeftijdsca tegorie 12 tot 14 jaar, die wel zin heb ben in een basketbalavontuur. Dus, lijkt basketbal jou een leuk spelletje, wil je wat doen met jouw balgevoel en vind je het leuk om te sporten, ga dan eens langs op één van de trainingen. Je kunt eerst eens kijken en/of direct lekker meedoen. Voor informatie over hoe, wat en wan neer, kun je contact opnemen met: Yvonne Brandt, tel. 072-5332949. debuutalbum Till Monkeys Fly komt Racoon deze keer haar nieuwe album, Here We Go Stereo, ten gehore bren gen. Op het nieuwe album worden ver driet en plezier eikaars beste vriend. De band ziet het nieuwe album als een stap voorwaarts en nodigt ieder publiek ui omdat te komen bekijken. Laatst nog op TMF en nu in de Buk Buk. De zaal zal open gaan rond 21.00 en de entree kost f 15,- gulden. Programma In het weekend van 15 en 16 december komen achtereenvolgens Bauer op 15 december en de dag daarna het veelbe lovende Live Lokaal, waar kleine en onervaren bandjes de kans krijgen de Buk op z'n kop te zetten met hun eigen muziek. Gegarandeerd voor een leuke sfeer en verrassend goede muziek. HEILOO - Het eerste herenteam van volleybalvereniging Effect uit Heiloo wist na drie nederlagen op rij de neer waartse spiraal te doorbreken door te winnen van Madjoe 4. Vooral door de goede passing, die de laatste weken onder de maat was, kon den de spelverdelers voor meer afwis seling in de aanval zorgen. Hierdoor groeide de thuisploeg en kon het de tegenstander onder druk houden. De eerste twee sets werden dan ook met overtuigende cijfers gewonnen. De derde set leidde tot een tijdelijke inzinking. Door fouten in de pass en in de aanval kreeg Effect een paar flinke klappen om de oren. Toch kwam het team dichtbij en bracht de stand zelfs op 23-22. Wederom door enkele indivi duele fouten werd de set uit handen gegeven. Met een nieuw systeem begon Effect aan de vierde set. Beide teams trokken zij aan zij op, hoewel de thuis club af en toe en gaatje sloeg dat ver volgens weer teniet werd gedaan. Op de stand 20-20 sloegen de Heilooë- naren dan toch toe, wat de tweede 3-1 overwinning van het seizoen op het bord bracht. HEILOO - Een uitstekend HZV de Witburger boekte tegen het Helderse TZV zijn derde overwinning op rij: 1-4. Beide ploegen kwamen goed uit de startblokken en er ontspon zich een boeiende wedstrijd, waarin TZV het meeste balbezit had. HZV was echter gevaarlijker, maar keeper Fred Bos stond bij kansen voor Steven Ursem, Ralf Mulder en Jan Schoorl steeds op de goede plek. Vijf minuten voor de wissel kwam het op de tweede plaats staande TZV op een 1-0 voorsprong door Ed van Tillo. Daarna 'overleefde' HZV een twee minutenstraf wegens praten van Rene Tromp. Direct na de wissel kreeg HZV twee grote kansen op de gelijkmaker; het duurde echter tot de elfde minuut voordat die viel. Vanuit een corner schoot Ralf Mulder de 1-1 tegen de touwen. Mulder stond ook aan de basis van de tweede Heilooër goal; na een goede individuele actie rolde de bal via een tegenstander achter Bos:l-2. TZV probeerde de laatste vijf minuten met een meevoetballende keeper te spelen, maar dit pakte voor de Heilooërs gunstig uit. Het was twee maal Steven Ursem, op aangeven van Dennis Dijkhuis, die TZV wat nog twee keer twee minuten kreeg naar een 1-4 nederlaag schoot. Aanstaande vrijdag speelt HZV om 20.50 uur een thuiswedstrijd tegen Carillon Boys uit Beverwijk. HEILOO - Op 16 december om 14.00 uur houdt de activiteitencommissie van de KBO en ANBO het jaarlijkse kerst feest in Het Trefpunt. Het toneelgezel schap Het Treffertje treedt op met 'Een lot uit de Kerstloterij', een toneelstuk in twee bedrijven. Tevens is er een speciale bingo georga niseerd. De middag wordt opgeluisterd met zang. Mevrouw Gibbels verzorgt de muzikale omlijsting. Ook de heer Ten Hoope, voorzitter van de KBO, verleent medewerking aan het pro gramma. De entreeprijs is f 6,-, inclusief een consumptie, hapje en bingokaart. De zaal gaat open om 13.15 uur. Politiek Forum ANBO en KBO organiseren gezamen lijk een politiek forum, vooruitlopend op de gemeenteraadsverkiezingen van komend jaar. Afgevaardigden van alle politieke partijen krijgen de gelegen heid vragen te beantwoorden ten aan zien van hun (ouderen)beleid. Heeft u vragen? Stuur deze dan vóór 1 januari op aan de KBO/ANBO: Het Trefpunt, Abraham du Boishof 2 1852 EZ Heiloo. De vragen worden geïnventari seerd en aan de afgevaardigden opge stuurd. Op 9 februari om 14.30 uur kunt u in het Trefpunt met hen in discussie, uw vragen toespitsen en wellicht het poli tieke beleid beïnvloeden. Eternal Woman is het eerste solopro ject van de Nederlandse zangeres Petra Berger. Petra is bekend van het duo Chess en speelde daarna hoofdrollen in musicals als Sweeney Todd, The Beauty and the Beast? en The Sound of Music. De cd Eternal Woman is haar eerste soloproject en in elf semi-klassieke nummers bezingt ze elf vrouwen uit de wereldgeschiedenis. Petra deelde de liefhebberij van het zingen met haar zusje, waarmee ze het duo Chess vormde. Het grootste succes had Chess met I Dreamed a Dream uit Les Miserables. Chess ging uit elkaar, maar Petra bleef zingen. Verliefd geraakt op het musical repertoire, droomde ze van meedoen aan een productie.Die droom kwam uit toen ze na een auditie bij Joop van den Ende Theaterproducties werd aange nomen voor een rol in de musicalpro ductie Sweeney Todd. Kort daarna nam ze een demo op, die terecht kwam bij platenmaatschappij Universal. Zij nodigden Petra uit voor een kennismakingsgesprek. Jeroen Engelbert bedacht het concept van wat later Eternal Woman werd. Het album bestaat uit deels bewerkte klassieke stukken en deels nieuw gecomponeerd materiaal, per titel geïnspireerd door een beroemde of interessante vrouw uit de wereldgeschiedenis. In ieder lied wordt een bepaald, vaak verrassend, aspect naar voren gebracht. I'm Coming Home gaat niet over de held haftige Jeanne D'Arc in strijdtenue, maar over het meisje dat met de enge len spreekt. In The Girl Looking Into Me wordt het verhaal van Mata Hari verteld door haar spiegelbeeld en laat de tekst open of zij nu echt gespioneerd heeft, of dat ze slachtoffer was. De wan hoop in Terra Promessa vraagt bijvoor beeld om een heel andere benadering dan de onmogelijke liefde in When He Spoke My Name, of het, op haar eigen woorden gebaseerde, gelaten protest en sterfgebed van Mary, Queen of Scots in I'm Still a Queen. Tijdelijk krijgt u een Kabouter Plop cd- rom cadeau bij aankoop van boven staande cd. Ook bij aankoop van de cd's van Celtic Myst 4, Voices, Het Goede Doel, Sting, Bee Gees, Helmut Lotti, Enrique Iglesias, Gabrielle, André Rieu en Plop Toppers krijgt u deze cd-rom cadeau. door Petra Berger voor 48,37 (€21,95) /aT HEILOO - Maandagnacht werd omst reeks 01.00 uur op het Malevoort een 25-jarige automobilist uit Heiloo betrapt op het rijden onder invloed. De man bleek na een ademanalyse meer dan het dubbele van de maximaal toe gestane hoeveelheid alcohol te hebben gebruikt. Er is proces-verbaal tegen hem opgemaakt. HEILOO - Op vrijdagmorgen werd in een woning aan de Ronde Laan te Heiloo een 39-jarige Alkmaarder aan gehouden wegens inbraak. De bewoon ster van het pand was omstreeks 08.20 uur vanaf haar woning op de fiets weg gereden. Op de Kanaalweg zette zij haar fiets tegen een boom. De huissleu tels had zij in haar haast bij de fiets ach tergelaten. Toen zij even later terug keerde bleek de fiets te zijn ontvreemd. Toen de bewoonster, met haar man, bij haar woning terugkeerde bleek de fiets hier te staan. Zij zagen in de woning een man lopen. De bewoner kon de man ter plaatse aanhouden en de politie waarschuwen. Deze heeft de man overgebracht naar het politiebureau voor nader verhoor. Dj Jurgen maakt de Buk onveilig met zijn techno-trance muziek. HEILOO - Peter Burger uit Heiloo, lid van AV Trias, is als derde geëindigd in de elfde Malta International Challenge Marathon. Dit is een hardloop etappe wedstrijd, waarin in drie opeenvolgen de dagen een totale afstand van 42,2 kilometer afgelegd moet worden. Het evenement vond plaats op 23, 24 en 25 november. De eerste dag moest een afstand van 11 km afgelegd wor den, de tweede dag 6 km, en de 'koning- innerit' bestond uit een afstand van 25 km, met aankomst bergop. Het gehele parcours bestond uit heuvelachtig ter rein, over oneffen wegen met vaak diepe scheuren, die niet voor het overi ge verkeer zijn afgesloten, al met al bij zonder zware omstandigheden. Peter eindigde als derde overall in een veld dat uit 22 nationaliteiten bestond, maar in zijn leeftijdsklasse (mannen 40+) eindigde hij als eerste met een voorsprong van bijna 10 minuten op nummer twee! Als aandenken aan deze prestatie nam hij een enorme bokaal en een aardig bedrag in dollars mee naar huis. De vol gende uitdaging is de marathon van Praag in mei 2002. In Buitenbeen, de legende van een ren paard, laat Laura Hillenbrand ons ken nismaken met de held Seabiscuit, zijn vriend en trainer Tom Smith en de half blinde jockey Red, die samen met Seabiscuit de onbereikbare top weet te bereiken. Meer nog dan de geschiede nis van een legendarisch paard, is dit boek de biografie van een 'winning team' in een tijd van hoop en wanhoop. Hillenbrand vermengt legende, ge schiedenis, tragedie, liefde en spanning tot een heerlijk leesbaar verhaal waar van je haast niet kunt geloven dat het werkelijk gebeurd is. Laura Hillenbrand (1967) is mede werkster van Equus magazine en schrijft al sinds 1988 over paardenraces. Haar werk verscheen onder andere in ABC Sports Online, The Blood Horse en in American Herritage. Met een arti kel over Seabiscuit won ze in 1998 de Eclipse Award. Op dit moment werkt ze met Universal Studio's aan de ver filming van Buitenbeen. Het jaar 1938 is een tijd waarin depres sie, wanhoop en oorlog elkaar snel opvolgen. Toch speelt het paard Seabiscuit een belangrijke rol in het leven van de gewone man. Een half verwaarloosd, kreupel dier, waar nie mand enige verwachting van heeft, bloeit onder het oog van de hele wereld op tot een kampioen. Dit boek gaat over het waar gebeurde verhaal van Seabiscuit, die inmiddels een legende is. Samen Op Weg Gemeente Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: ds Blaauw. Hervormde Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. G.H. Germans Rooms-katholieke kerkdiensten Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: gezinsvie ring met kinderkoor, voorganger J. Oiling. Kapel GGZ Willibrord Zondag 10.00 uur: Voorganger ds. H. van het Maalpad, dienst van schrift en tafel, m.m.v. oecumenisch zanggroepje. OL Vrouw ter Nood Priesterzaterdagviering, zaterdag 1 december, programma 11.30 uur biechtgelegenheid/rozenkransgebed, 12.00 uur heilige mis met preek, 14.00 uur stille aanbidding, 14.30 uur aanbid dingslof. Zaterdag 1 december 12.00 eerste zaterdag bedevaart. Zondag 10.30 uur hoogmis, 15.00 uur lof met rozenkransgebed in de kleine kapel. Dinsdag en donderdag 09.30 uur eucharistieviering bij de Julianazusters. Woensdag en vrijdag om 08.30 uur eucharistieviering in de kleine kapel. H. Corneliuskerk Limmen Vrijdag 7 december 9.30 uur woord- en communieviering, voorganger pastor J. Oiling. Om 10.00 koffiedrinken in de Pius. Zaterdag 19.00 uur: woord en commu nieviering met Cantoren, voorganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: woord- en communieviering met gemengd koor, voorganger pastor M. Strack van Schijndel. Egmond-Binnen Diensten zaterdag 19.15 uur; zondag 10.30 uur. Egmond aan den Hoef Diensten zaterdag 19.00 uur; zondag 10.30 uur; woensdag 09.30 uur. Egmond aan Zee Diensten zondag 09.00 uur, woensdag 09.30 uur. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), familys welcome, Sunday school and crèche facilities. Evangelische Gemeente Egmond Dinsdag 19.30 uur: bijbelstudie in het Dorpshuis, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Geest en Kracht Volle Evangelie Gemeente. Zondag dienst om 10.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. Kinderdienst aanwezig. Inlichtingen: tel. 0299-427509. De legende van een renpaard door Laura Hillenbrand voor Heerenweg 67+9.1851 KtWIoo naast Waalhof t too, 072 5W1483 L1BRIS. Uw Complete Boekhandel HEILOO - Woensdagnacht werd een 25-jarige inwoner van Castricum aan gehouden op de Kennemerstraatweg. De man reed daar met zijn auto. Tijdens een controle bleek dat hij alco hol had gedronken. Hij blies 285 ug/l. Dat is ruim boven de toegestane hoe veelheid van 220 ug/l. De man kreeg een bekeuring van f 410,-. Algemene informatie: 072-5332879 Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106 Knaagdieren: 072-5119998 Hondep,ep katten Akersloot: 0251- 310079 Asiel: 072-5114861 Dierenambulance Noord- Kennemerland: 072-5150173 (alarm) en 072-5150085 (informatie) Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Kids for animals: 072-5336180 Vermist Zwart katertje, wit neusje, voetjes en staartpunt, 5 maanden, Kapellaan, Heiloo. Witte poes, 5 jr. Kennemerstraatweg/ Laarmanstraat, Heiloo. Gevonden Jonge zwart/witte poes, halflangharig, zwart/witte rug, zwarte staart, witte poten, Klein Dorregeest, Akersloot. Zwart/witte ongec. kater, zwarte rug, zwart/witte buik, witte snoet, kraag en voorpoten, achter witte kousjes, zwart vlekje op de kin, Heerenweg/ Stationsweg, Heiloo. Lapjespoes met vage kleuren, grijzig met licht- en donkerbruin, voor witte voetjes en achter sokjes, Rijksstraat weg, Heiloo. De Dierenbeschermingskalender 2002 is verkrijgbaar bij J. de Rover, Rechte Hondsbosschelaan 4, Heiloo. Prijs f7,50. Het Zevenhuizen 48 -1852 JC Heiloo - tel 5333152 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness aerobic) (072) 5330344 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit (072) 5335313 Sporthal (072) 5333152 Gemeente, afd. Welzijn (inlichtingen over verhuur) (072) 5356681 Voor de huur van tosse uurtjes kunt u terecht bij de afdeling 1/Velzljn van de Heiloo, tel. 5356681 of tel. 5356682. Op deze telefoonnummers kunt u ook informatie inwinnen over de verhuur voor het seizoen 2001/2002. Woensdag 05-12-2001 Donderdag 06-12-2001 Vrijdag 07-12-2001 Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 08-12-2001 09-12-2001 10-12-2001 11-12-2001 12-12-2001 13-12-2001 14-12-2001 15-12-2001 16-12-2001 17-12-2001 18-12-2001 19-12-2001 Donderdag 20-12-2001 Vrijdag Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Vrijdag 21-12-2001 22-12-2001 23-12-2001 24-12-2001 25-12-2001 26-12-2001 27-12-2001 28-12-2001 gesloten Sinterklaas 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal 08.30-12.00 schoolgym 17,00-18,30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal 13.00-16.00 zaalvoetbal 16.30-20.00 basketball 10.00-12.30 handbal 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 volleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 19.00-22.45 zaalvoetbal 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball 19.00-22.45 zaalvoetbal 13.30-18.30 basketball 08.45-15.30 schoolgym 17.00-22.30 volleybal 08.30-15.30 schoolgym 19.00-23.00 voleybal 19.00-22.45 zaalvoetbal 14.00-15.30 sportinstuif 16.30-17.30 zaalvoetbal 19.00-22.45 zaalvoetbal 08.30-12.00 schoolgym 17.00-18.30 basketball Zaterdag 29-12-2001 Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 30-12-2001 31-01-2001 01-01-2002 02-01-2002 gesloten 11.00-16.00 08.30-16.00 08.30-16.00 17.00-18.30 09.00-16.00 16.30-17.30 gesloten gesloten 1e Kerstdag zaalvoetbaitoernooi zaalvoetbaltoernooi zaalvoetbaltoernooi basketball pannenkoekentoernooi zaalvoetbal Oudejaarsdag Nieuwjaarsdag

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2001 | | pagina 2